تقریبا اکثر افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند همه تلاش خود را به کار می گیرند که بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند و همچون نیتیو لایک ها به مکالمه و صحبت بپردازند؛ پس می توان نتیجه گرفت که در نهایت همه افراد به دنبال تقویت مکالمه زبان انگلیسی هستند و تلاش و تمرکز خود را بر روی چنین موضوعی قرار داده اند. همانطور که می دانید اهمیت زبان انگلیسی در دنیای امروز قابل انکار نیست و روز به روز هم بر اهمیت و تعداد افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارند نیز افزوده می شود. همه روزه تبلیغ های بسیار زیادی را در آموزشگاه ها و موسسات مختلف مبنی بر تقویت مکالمه زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاه، می بینیم. این سوال برای همه ما پیش می آید که آیا امکان تقویت مکالمه انگلیسی و نیتیو لایک شدن در مدت زمان کوتاهی امکان پذیر است یا خیر؟ در جواب سوال شما عزیزان باید گفت که این سوال را با بله و یا خیر نمی توان جواب داد؛ پس بهتر است که تا انتها به خواندن مقاله ادامه دهید. برخی از آموزشگاه ها فقط بر روی یک مهارت زبانی مثل مکالمه تمرکز دارند و تنها به تقویت آن مهارت زبانی می پردازند اما باید گفت که هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (Listening, Speaking, Reading, Writing) به یک دیگر وابسته هستند و یادگیری هر چهار مهارت برای افراد الزامی است. افرادی که قصد تقویت مکالمه زبان انگلیسی را دارند قطعا باید تا حدودی بر مکالمه تسلط نسبی داشته باشند تا بتوانند این مهارت زبانی را تقویت کنند. راه ها و روش های مختلفی برای یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی وجود دارد که ما در انتهای مقاله به معرفی چندین مورد آن ها خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

IELTS7 Banner 01 8 تقویت مکالمه زبان انگلیسی

ترفندهایی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

پیش از اینکه با ترفندهای تقویت مکالمه انگلیسی آشنا شوید صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی را مطالعه کنید. دوره جامع مکالمه انگلیسی آموزش زبان انگلیسی به روش زبان مادری را ارائه می کند. این دوره با استفاده از بهترین پکیج آموزش مکالمه انگلیسی به صورت آموزش فشرده مکالمه انگلیسی در 50 روز و در شش ماه یا به صورت معمولی در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

بسیاری از شما بر تعداد بسیاری از جملات و کلمات زبان انگلیسی تسلط دارید اما توانایی استفاده از آن ها را در مکالمات روزمره خود ندارید. همه روزه تعداد کثیری از زبان آموزان مدت زمان بسیاری را برای یادگیری زبان انگلیسی در نظر می گیرند اما در نهایت توان مکالمه و رفع نیازهای خود را در موقعیت های مختلفی ندارند. چیزی که باعث می شود که مکالمه هر یک از شما را تقویت کند؛ ارتباط با نیتیو لایک ها می باشد. برای ارتباط با نیتیو لایک ها تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. قبل از هر چیزی برخی از ترفندهایی را جهت تقویت مکالمه انگلیسی برای شما مطرح خواهیم کرد.

 •  کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی

برخی از افراد به صورت خودآموز به یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی می پردازند این دسته از افراد نسبت به افرادی که در کلاس ها و دوره های تقویت مکالمه زبان انگلیسی شرکت می کنند به برنامه ریزی منجسم تری نیاز دارند. پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس ها و دوره های مختلف آموزشی می باشد. اینکه در کنار اساتید به یادگیری و تقویت بپردازید بهتر از یادگیری به صورت خودآموز می باشد. مدرسین زبان انگلیسی از اطلاعات و دانش بالایی برخوردار هستند که باعث یادگیری سریع تر و اصولی تر شما می شوند. اما اینکه از چه سبک و متد آموزشی استفاده کنید نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. دقت و زمان کافی برای انتخاب بهترین دوره را در نظر بگیرید.

 • فکر کردن به زبان انگلیسی

همه ما در اوایل مسیر برای صحبت به زبان انگلیسی به دنبال ترجمه کردن زبان مادری خود هستیم. این روش کار را برای ما سخت و دشوار خواهد کرد. سعی کنید در مسائل روزمره خود و یا تصمیم هایی که می گیرید به زبان انگلیسی فکر کنید و به مکالمه بپردازید. در اوایل یادگیری زبان انگلیسی، اینکه توانایی فکر کردن به زبان انگلیسی را داشته باشید کار چندان آسانی نیست اما به مرور زمان و با انجام تمرین های مداوم می توانید بهترین مکالمه ها را داشته باشید.

 • با خودتان به مکالمه بپردازید

زمانی که فردی را برای مکالمه در اختیار ندارید بهتر است که رو به روی آیینه باایستید و با صدای بلند به مکالمه بپردازید. درست است که فردی نیست که اشتباهات شما را جبران کند اما عیبی ندارد شما به این کار ادامه دهید. مکالمه با خودتان باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس شما نیز می شود.

 • روان صحبت کنید

بر روی روان صحبت کردن بیشتر از درست صحبت کردن تمرکز کنید. با استفاده از این ترفند ممکن است که شما اشتباهات گرامری بیشتری داشته باشید اما اصلا عیبی ندارد مهم این است که شما منظور خود را با تلاش به دیگران برسانید. یک مثال ساده، مثل یادگیری زبان مادری. ما زبان مادری را بدون توجه به گرامر و دستور زبان فرا گرفته ایم؛ در واقع ابتدا با لحن، تلفظ و مکالمه آشنایی پیدا کرده ایم. زمانی که یادگیری زبان انگلیسی را نیز با همین ترفند پیش ببریم به راحتی می توانید زبان انگلیسی را فرا بگیرید. سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن این نکته به آموزش زبان آموزان می پردازد و باعث می شود یادگیری زبان انگلیسی به صورت زبان مادری و ناخودآگاه صورت گیرد. در انتهای مقاله بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

 • به تکرار جملات بپردازید

زبان و دهان خود را به کلمات و جملات سخت عادت دهید. این کار شما را برای صحبت کردن به زبان انگلیسی و بیان جملات دشوار آماده می کند. تکرار و کپی کردن جملات یکی از ترفندهای یادگیری زبان انگلیسی است که مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی آن را در آموزش زبان انگلیسی به کار گرفته اند. زبان انگلیسی را از طریق عادت سازی، حرفه ای تر فرا می گیرید. زمانی که صحبت از عادات زبانی و کپی کردن جملات به میان می آید، بسیاری از زبان آموزان این عبارات را با معنی عامیانه آن در نظر می گیرند در صورتی که کپی کردن جملات زبان انگلیسی و عادات زبانی با تصور ذهنی زبان آموزان متفاوت می باشد. برای یادگیری چنین ترفندهای آموزشی نیاز است که از زبان آموزان وبسایت احمدرضا ابراهیمی باشید.

 • آهنگ های انگلیسی

از موسیقی زبان انگلیسی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی استفاده نمایید. اینکار علاوه بر لذت باعث افزایش تسلط شما بر این زبان می شود. تقویت لیسنینگ در زبان انگلیسی از اهمیت و جایگاه بسیار بالایی برخوردار است؛ چراکه این مهارت باعث تقویت دیگر مهارت های زبانی شما نیز می شود. اهمیت مهارت لیسنینگ را با این مثال بهتر درک خواهید کرد:
هنگام یادگیری زبان مادری ما تا دو سال اول فقط در حال شنیدن جملات و کلمات مختلف هستیم اما بعد از دو سال به مرور شروع به صحبت کردن می کنیم. زمانی هم که به صحبت می پردازیم، جملات و کلماتی را به کار می بریم که پر از اشتباه و مشکلات گرامری می باشد اما کم کم و به مرور زمان و با صحبت کردن با دیگران، روز به روز مکالمه قوی تر و بهتری می توانیم داشته باشیم. یکی از مزایای که یادگیری زبان انگلیسی در دوران کودکی دارد این است که، کودکان نگران اشتباه کردن نیستن و با اعتماد به نفس کامل و بدون هیچ نگرانی به مکالمه و صحبت می پردازند.

 • تماشای فیلم و سریال

یکی دیگر از روش های یادگیری مکالمه زبان انگلیسی استفاده از فیلم ها و سریال های انگلیسی، می باشد. افرادی که قصد نیتیو لایک شدن را دارند باید در کشور هدف زندگی کنند و با مردمان بومی آن کشور به مکالمه بپردازند اما افرادی که توان رفتن به کشورهای دیگر را ندارند باید به سراغ چه راه چاره ای بروند؟ باید گفت که آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و سریال های انگلیسی در حال حاضر بهترین، نزدیک ترین و حقیقی ترین روش جایگزینی برای این افراد می باشد. چنین روش و سبکی را در حال حاضر احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه تجربه مورد استفاده قرار داد است و در مدت زمان اندکی توانسته است علاقه مندان بسیاری را از اقصی نقاط دنیا به خود جذب کند. یادگیری از طریق فیلم ها و سریال های انگلیسی دارای مزایای بسیاری می باشد که در ادامه مقاله راجع به این سبک آموزشی بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 • اشکال مختلف کلمات

با اشکال مختلف کلمات زبان انگلیسی آشنایی پیدا کنید. این کار باعث می شود که با آگاهی از کلمات مختلف در موقعیت های متفاوت استفاده نمایید. با تسلط بر روی این دست از کلمات به راحتی می توانید بدون مکث و با تسلط بالا مکالمه بهتری را داشته باشید. نیاز نیست که همه کلمات و واژگان زبان انگلیسی را به صورت دقیق و با معانی مختلف به خاطر بسپارید. فقط کافی است که به سراغ کلمات مهم، ضروری و مورد استفاده در مکالمات مختلف بروید. این کار از هدر رفتن زمان شما و پرداختن به کارهای اضافی جلوگیری می کند.

 • اصطلاحات زبان انگلیسی

تنها یادگیری لغات زبان انگلیسی کافی نیست. باید عبارات و اصطلاحات پرکاربرد زبان انگلیسی را فرا گیرید تا به بومیان احساس نزدیکی بیشتری را داشته باشید. روش آموزشی که سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در پیش گرفته است (آموزش زبان انگلیسی با سریال) باعث شده است که زبان آموزان بر بسیاری از اصطلاحات و مکالمات مهمی که بومیان و نیتیو لایک ها در مکالمات روزانه خود مورد استفاده قرار می دهند را فرا بگیرند.

 • با توجه به شرایط به یادگیری بپردازید

هر یک از شما هدفی خاص از یادگیری زبان انگلیسی دارد. به همین علت با توجه به همان هدف به یادگیری زبان انگلیسی مشغول شوید. برای مثال برخی به دنبال یادگیری زبان انگلیسی برای خلبانی هستند؛ پس باید یادگیری خود را به همان جهت سوق دهند. قبل از ورود به هر مکانی سعی کنید از قبل مکالمه ای که ممکن است در میان شما رد و بدل شود را تمرین نمایید. زمانی که هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی مشخص نمایید با آگاهی بالایی مسیر را طی خواهید کرد. برای مثال همان ابتدا می توانید منابع و کتاب های مورد استفاده خود را مشخص نمایید و از پرداختن به منابع متعدد جلوگیری کنید. به طور کلی برنامه ریزی و هدفمند بودن باعث می شود شما منظم تر و آگاه تر پیش روید.

 • داستان بگویید

بعد از این که مدتی بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کردید بهتر است که برای خود و یا دیگران داستان بگویید. داستان گویی به زبان انگلیسی باعث تقویت مکالمه شما می شود. حتی برخی برای تقویت رایتینگ زبان انگلیسی، داستان های خود را می نویسند. نوشتن به شما کمک می کند که مطالب سریع تر به حافظه بلند مدت شما انتقال پیدا کند.

 • کتاب بخوانید

استفاده از کتاب های کمک آموزشی روش دیگری برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی می باشد. استفاده از منابع و کتاب های کمک آموزشی روند یادگیری و تسلط شما را سریع تر می کند. زمانی که شما از طریق کتاب خواندن به تقویت مکالمه زبان انگلیسی می پردازید به صورت ناخودآگاه دیگر مهارت زبانی شما مثل ریدینگ نیز تقویت می شود. اگر خواندن کتاب برای شما دشوار است بهتر است که از کتاب هایی که موضوعات مورد علاقه شما را دارا می باشند شروع کنید.

 • تمرین مکالمه

در اوایل یادگیری و تقویت مکالمه زبان انگلیسی سعی داشته باشید که به مکالمات پپایه و مبتدی بپردازید و به مرور مکالمات خود را سخت تر و دشوارتر کنید. هر چند زمانی که به کاری علاقه و اشتیاق داشته باشید، یادگیری آن برای شما سخت و دشوار نخواهد بود. بیشتر به مکالمات ضروری و مهم زبان انگلیسی بپردازید.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

یکی دیگر از وسایل کمک آموزشی که زبان آموزان از آن برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی استفاده می کنند، اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی می باشد. برخی از این نرم افزارها باعث بهتر شدن و تقویت مکالمه زبان آموزان می باشد. یکی از بهترین نرم افزارهای در حال استفاده، نرم افزار “English Conversation Practice” می باشد. این نرم افزار قابل نصب برای گوشی های اندروید و ios می باشد. استفاده از اپلیکیشن ها را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

 • غوطه ور شدن در زبان انگلیسی

همه نکاتی که به شما جهت تقویت مکالمه زبان انگلیسی گفته شد باید با غوطه ور شدن در مسیر یادگیری همراه باشد. زندگی روزانه خود را با زبان انگلیسی همراه کنید. از تلفن همراه گرفته تا دیگر مواردی که در طول روز با آن ها سر و کار دارید را به زبان انگلیسی تغییر دهید. با فرهنگ مردم کشورهای انگلیسی زبان آشنایی پیدا کنید، این کار باعث می شود شما خود را در میان مردم بومی تصور کنید.

 • سخرانی های تد TED

گوش دادن به سخرانی مختلف از جمله سخرانی های تد کمک بسیاری به قوی شدن لیسنینگ و اسپیکینگ زبان انگلیسی شما می کند. سعی کنید بار اول با زیر نویس انگلیسی تماشا کنید و بعد از آن بدون زیرنویس به تماشا بپردازید. مدت زمان سخرانی های تد کوتاه مدت هستند و زبان آموزان از تماشای آن ها خسته نمی شوند. مطالبی که در این سخرانی ها گفته می شود برای آینده و زندگی شما نیز مفید می باشد. سخرانی های به کار رفته به گونه ای هستند که صحبت ها و مکالمات مهم را به شما آموزش می دهند و شما از نحوه صحبت کردن نیتیو لایک ها آگاه می شوید. این روش به شما کمک می کند که با حالت طبیعی انگلیسی صحبت کردن آشنا شوید. اگر به صورت روزانه به چنین سخرانی های گوش فرا دهید، بعد از گذشت حدود یک ماه با بسیاری از اصطلاحات و مکالمات مهم انگلیسی زبان ها آشنا می شوید و می توانید از آن ها در مکالمات روزانه و مهم خود استفاده نمایید.

 • استفاده از وبسایت ها

استفاده از وبسایت های مختلف را در برنامه روزانه خود قرار دهید. استفاده از وبسایت های آموزشی مختلف باعث تقویت مکالمه زبان انگلیسی شما می شود. وبسایت ها دارای موضوعات کاربردی هستند که افراد به صورت روزانه با مراجعه به آن ها می توانند به آموزش خود و یادگیری بپردازند.

 • یادگیری جملات

تعداد افراد بسیاری را مشاهده می کنیم که روزانه فقط به حفظ کردن لغات زبان انگلیسی می پردازند و در آخر هم بعد از مدتی کلمات را به فراموشی می سپارند اما باید گفت که بهتر است که کلمات را در قالب متن و جملات فرا گیرید. همچنین می توانید به یادگیری جملات و تکرار مداوم آن ها بپردازید. ذهن انسان قادر است جملات را بهتر از کلمات به ذهن بسپارد و باعث می شود شما هنگام یادآوری کمتر اذیت شوید. در طول روز به هر نحوی که شده است از جملات استفاده نمایید تا به مرور زمان وارد حافظه بلند مدت شما شود. البته نیاز نیست که همه جملات موجود در زبان انگلیسی را حفظ کنید. فقط به حفظ کردن جملات کاربردی و مهمی که در طول روز از طریق موضوعات مختلف با آن سر و کار دارید بپردازید.

 • اهمیت گرامر زبان انگلیسی

بیشتر از اینکه به گرامر و دقیق گفتن جملات توجه نمایید، به روان و شمرده بودن جملاتتان توجه کنید. شما در زبان مادری گرامر زبان انگلیسی را به صورت ناخودآگاه فرا گرفته اید. زمانی که برای یادگیری زبان دوم نیز از روش های معقول و استاندارد استفاده نمایید باعث می شود که گرامر را به صورت ناخودآگاه همچون زبان مادری فرا گیرید. قرار نیست از همان ابتدا مانند نیتیو لایک ها مکالمه کنید اما به مرور زمان، با رعایت نکات گفته شده و استفاده از سبک آموزشی مناسب می توانید به آرزوی دیرینه تان یعنی نیتیو لایک شدن برسید. اینکه میان جملات شما وقفه ایجاد نشود را برای خود یک چالش در نظر بگیرید و سعی کنید آن را به بهترین شکل تمرین کنید.

چالش هایی که هنگام مکالمه با آن برخورد خواهید داشت

برای صحبت کردن به زبان انگلیسی معمولا با چالش های زیادی مواجه می شوید اما با رعایت برخی از نکات و تکنیک هایی که توسط اساتید به شما معرفی می شود، می توانید برخی از این چالش ها را به حداقل برسانید. برای صحبت کرده به انگلیسی باید یک سری ورودی و خروجی داشته باشید. با داشتن ورودی ها و خروجی های کافی می توانید مکالمه به نسبت خوبی داشته باشید.

 • برای صحبت کردن به زبان انگلیسی نیاز است که بر کلمات آن زبان تسلط داشته باشید. برای داشتن ورودی اطلاعات باید به مطالعه کتاب ها و گوش دادن سخرانی ها بپردازید. کتاب ها و سخرانی های را انتخاب کنید که به گفتار عامیانه مردم بومی نزدیک باشد. گوش دادن و خواندن، ورودی های اطلاعات می باشند. زمانی که وردی اطلاعات شما به اندازه کافی باشد، مکالمه شما به بهترین شکل صورت می گیرد.
 • خروجی اطلاعات شامل نوشتن و صحبت کردن می باشد. معمولا زبان آموزان بیشتر زمان خود را به خواندن و نوشتن اختصاص می دهند اما باید دقت داشته باشید که اگر قصد تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی را دارید باید به مکالمه و صحبت با افرادی که زبان انگلیسی را فرا گرفته اند بپردازید و یا در محیطی نیتیو لایک قرار گیرید. این دو کار باعث رشد سریع اسپیکینگ شما می شود.
 • معمولا در هنگام صحبت کردن استرس زیادی به سراغ شما می آید. به خاطر داشته باشید که در هنگام صحبت کردن ممکن است اشتباه کنید اما اصلا جای نگرانی نیست؛ چراکه شما در حال آموزش و یادگیری هستید و هیچ ایرادی ندارد که اشتباه داشته باشید. ترس و نگرانی از اشتباه کردن موجب می شود که شما مکالمه خوبی نداشته باشید به همین علت بهتر است که ترس و نگرانی را با امتحان راه های مختلف از خود دور کنید. با زیاد صحبت کردن می توانید ترس و نگرانی را از خود دور کنید.
 • هنگام مکالمه و صحبت با افراد دیگر نگران این موضوع نباشید که ممکن است برخی از صحبت های فرد مقابل را متوجه نشوید. با متانت و بدون استرس هر کجایی از صحبت های فرد مقابل را متوجه نشدید با احترام کامل مجددا سوال بپرسید تا برای شما تکرار کند.
 • در صورتی که علاقه مند هستید مکالمه خود را طولانی تر کنید بهتر است که از عبارات و اصطلاحاتی که این مفهوم را برساند استفاده نمایید و یا موضوعاتی را انتخاب نمایید که نیاز به بحث ها و مکالمه های طولانی مدت داشته باشد.
 • زمانی که با افراد مختلف به مکالمه می پردازید نیازی نیست که با آن ها احساس صمیمیت بیش از حد داشته باشید. درباره موضوعات مختلف و نه خصوصی به صحبت و مکالمه بپردازید. آشنایی با فرهنگ مردم کشورهای انگلیسی زبان به شما برخی از نکات را آموزش می دهد. سعی کنید با تماشای فیلم ها و سریال های مختلف و پیدا کردن دوستان نیتیو لایک از فرهنگ مردم دیگر کشورها اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
 • هنگام مکالمه با دیگران ممکن است از برخی از کلمات و جملات آگاهی نداشته باشید بهترین کار برای یادگیری این دست از جملات و کلمات تکرار مداوم و یادداشت کردن آن ها می باشد.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

روش های یادگیری زبان انگلیسی از تنوع و تفاوت بسیاری برخوردار هستند اما چیزی که برخی از دوره ها را از دیگر دوره ها متمایز می کند این است که؛ برخی از سبک ها، دوره ها و روش های تدریس مانند دوره راکت بر اساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی طراحی شده اند. دوره راکت بر حسب نیازهای زبانی زبان آموزان طراحی و اجرا می شود. احمدرضا ابراهیمی به همراه تیم حرفه ای و اساتید چند زبانه خود بهترین لحظات را همراه با سرگرمی برای زبان آموزان فراهم کرده است. راکت به دلیل سبک آموزشی متفاوت توانسته است برای همه افراد در هر سن و سطح زبانی مناسب باشد. دوره های موجود در سایت به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند به همین علت به راحتی می توانید در هر کجای دنیا به هر یک از دوره های ما دسترسی داشته باشید.
راکت با توجه به تغییرات نیازهای بشر به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می شود. زبان آموزان می توانند با توجه به شرایط و نیازهای زبانی خودشان به انتخاب هر یک از این دوره ها بپردازند. اساتید چند زبانه دوره راکت بعد از گذر از آموزش های لازم آماده تدریس به زبان آموزان شده اند و با آگاهی و درک بالا به تدریس می پردازند. اساتید زیر نظر احمدرضا ابراهیمی از آغاز تا پایان دوره از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.

بهترین راه تقویت مکالمه زبان انگلیسی چیست؟

احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه تجربه به طراحی دوره ای اقدام کرده است که به صورت مادام العمر از شما حمایت و پشتیبانی خواهد کرد. دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی یکی دیگر از دوره های تقویت مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این دوره با توجه به ویژگی های منحصر به فردخود توانسته است علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کند. این ویژگی های شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

و اما سبک آموزشی هر کدام از این دوره ها به گونه ای است که همه موارد و ویژگی های گفته شده در بالا را برای زبان آموزان فراهم می کند. در ادامه بیشتر درباره سبک آموزشی این دو دوره صحبت خواهیم کرد.

سبک و متد دوره آموزشی سایت احمدرضا ابراهیمی

همه دوره ها و سبک های آموزشی سایت زبان احمدرضا ابراهیمی از سبک و روش متفاوتی نیز استفاده می نمایند. این سبک آموزشی استفاده از سریال های انگلیسی برای آموزش می باشد. آموزش زبان انگلیسی با سریال دارای مزایای بسیاری می باشد از جمله این مزایا می توان نیتیو لایک شدن فراگیران را نام برد. افراد برای تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن نیاز است که با مردم کشور هدف به مکالمه بپردازند اما زمانی که چنین شرایطی برای افراد مهیا نیست باید از چه روش آموزشی استفاده نمایند؟ آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال بهترین، نزدیک ترین و حقیقی ترین جایگزین محسوب می شود.
اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی با سریال های مختص به زبان انگلیسی به آموزش زبان آموزان می پردازند و لحظات بی نظیری را برای زبان آموزان فراهم می نمایند. از جمله ویژگی های چنین سبک آموزشی شامل:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

همه دوره های موجود در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. مزایای آموزش آنلاین بسیار زیاد می باشد اما بارزترین ویژگی آموزش آنلاین زبان انگلیسی این است که افراد در هر نقطه از این دنیا می توانند با یک کلیک به راحتی وارد فضای آموزش و یادگیری شوند و از پیشرفته ترین و استانداردترین آموزش ها برخوردار شوند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی به دلیل اینکه بهترین و متفاوت ترین پلتفرم ها را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد باعث شده است که علاقه مندان بسیاری به سمت چنین سبک آموزشی به پیش روند. ویژگی دیگری که دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی دارند، خصوصی برگزار شدن کلاس ها می باشد. دلیل برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی این است که زبان آموزان با تمرکز و آرامش کامل در کلاس ها حضور پیدا کنند و از حضور در کلاس نهایت لذت را ببرند. برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی موجب افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زبان آموزان می شوند. احمدرضا ابراهیمی با توجه به وجود مزایای کلاس های آنلاین و خصوصی، دوره های آموزشی را به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می کند. تیم حرفه ای وبسایت زبان احمدرضا ابراهیمی قصد دارند بهترین و بیشترین مزایا را از طریق راه های مختلف آموزشی در اختیار شما زبان آموزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی قرار دهند. این نکته را فراموش نکنید که آموزش آنلاین و خصوصی فضای بهتری برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی می باشد. با وجود چنین مزایایی به سمت آموزش حضوری زبان انگلیسی رفتن کار چندان درستی نیست.

اساتید سایت آموزش زبان انگلیسی

اساتید و مدرسین آموزش زبان انگلیسی نقش تعیین کننده ای در اشتیاق و ادامه دادن یادگیری زبان انگلیسی به زبان آموزان دارند. درست است که مدرسین زبان انگلیسی از روش ها و ترفندهای آموزشی متفاوتی استفاده می کنند اما هر یک از شما حق انتخاب دارید و می توانید از میان اساتید به سراغ مدرسینی بروید که متناسب با معیارها و اهداف زبانی شما هستند. مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی بعد از پشت سر گذاشتن آموزش های بسیار آماده تدریس و آموزش به زبان آموزان شده اند و یکی از ویژگی های بارز مدرسین سایت، چند زبانه بودن آن ها می باشد. مدرسین وبسایت احمدرضا ابراهیمی از هر یک دوره های موجود در سایت آگاهی کاملی دارند و چند زبان را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی و به سبک راکت فرا گرفته اند. به همین علت به خوبی از مسیر پیش رو آگاهی دارند و با دغدغه زبان آموزان آشنا هستند. راهبران و اساتید وبسایت احمدرضا ابراهیمی، عقب تر و یا پیش تر از زبان آموزان حرکت نمی کنند بلکه همراه و هم قدم با فراگیران به پیش می روند. از آن جایی که اساتید از دغدغه و دید زبان آموزان آگاهی کاملی دارند بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان خود به برنامه ریزی شخصی برای آن ها می پردازند. این کار باعث می شود فراگیران با نظم و برنامه پیش روند و از قدم های بعدی خود آگاهی داشته باشند. درگیر شدن زبان آموزان در مسیر یادگیری روند یادگیری را سریع تر از حد معمول می کند. نکته ی دیگری که باید بدان توجه داشته باشید این است که شما می توانید به انتخاب مدرسین خود اقدام کنید. انتخاب مدرس زبان انگلیسی به انتخاب شما زبان آموزان می باشد. اساتید و مدرسین سایت به صورت کامل از آغاز تا پایان دوره های آموزشی همراه و پشتیبان شما زبان آموزان هستند و همه تلاش خود را به کار می گیرند که در کنار آموزش بهترین و شایسته ترین لحظات را سپری کنید.

با توجه به همه مطالب گفته شده و آگاهی شما از راه ها، مسیرها و ترفندهای تقویت مکالمه زبان انگلیسی نیاز دانستیم که این نکات را برای شما یادآوری کنیم که بهتر مسیر پیش رو را آغاز کنید.
یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها در هر سن و سطحی ممکن است و اصلا ناامید و یا نگران دیر شدن یادگیری زبان انگلیسی نباشید. درست است که یادگیری زبان انگلیسی در سنین پایین بسیار آسان تر و بهتر می باشد اما به هر حال این دلیلی بر شروع نکردن یادگیری زبان انگلیسی نمی باشد. پس تا دیرتر از این نشده است آموزش و یادگیری را آغاز کنید.
یادگیری زبان انگلیسی نیاز به برنامه ریزی مداوم و منسجم دارد. اینکه یادگیری را آغاز کنید و به دلایل مختلفی از ادامه دادن یادگیری سر باز زنید و بعد از مدتی مجددا به سراغ یادگیری بیایید، کار خسته کنند و نادرستی می باشد؛ چراکه یادگیری زبان انگلیسی اگرچه زمان بر می باشد اما این زمان باید به صورت مداوم و آرام و آرام باشد. اینکه یک هفته تمام به یادگیری بپردازید و دو ماه آن را رها کنید فایده ای ندارد. میان آموزش و یادگیری زبان انگلیسی نباید فواصل زمانی طولانی اتفاق بیفتد.
هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی تعیین کنید و بر اساس هدف پیش رو به برنامه ریزی بپردازید. اساتید و مدرسینی را انتخاب نمایید که باعث هدفمندتر شدن شما نیز شوند و از شما در کل مسیر حمایت و پشتیبانی کاملی داشته باشند.

در صورتی که قصد شرکت در دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی و یا دریافت مشاوره رایگان در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی که در ادامه معرفی خواهد شد با ما در ارتباط باشید. فرقی نمی کند کجای این کره خاکی در حال زندگی کردن هستید به راحتی از طریق راه های ارتباطی زیر می توانید با ما در ارتباط باشید:

_ارتباط از طریق پشتیبانی سایت
_تماس با شماره تلفن 09333558002

مشاوران و کارشناسان سایت کمتر از 24 ساعت با شما تماس گرفته و آماده پاسخگویی به سوالات شما زبان آموزان و فراگیران هستند.
با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی…