به نظر شما بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ چه تعداد روش برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد؟ آیا بهترین روش، استفاده از کتاب های آموزش زبان انگلیسی است؟ آیا از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی، می توان در منزل استفاده کرد؟ در این مقاله به پاسخ همه این سوالات خواهیم پرداخت. روش انتخابی باید در نهایت هر چهار مهارت اصلی (Listening, Speaking, Reading, Writing) زبان را تقویت کند. برای تسلط بر هر کدام از این بخش ها نیاز است که تکنیک های مربوط به همان مهارت را فرا گیرید. روش ها و متدهای آموزش زبان انگلیسی روز به روز در حال افزایش است اما اینکه کدام یک از این روش ها شما را به نتیجه دلخواهتان برساند جای تامل و بحث دارد.

بهترین راه یادگیری مکالمه زبان انگلیسی (Speaking)

مهم ترین دغدغه زبان آموزان تسلط بر این بخش و توانایی صحبت همچون نیتیو لایک ها می باشد. برای تسلط بر بخش مکالمه، به استفاده از یکی از بهترین متدها نیاز می باشد. افراد زیادی را دیده ایم که با وجود اینکه در کلاس ها و دوره های زبان انگلیسی شرکت می کنند و زمان زیادی را صرف یادگیری زبان انگلیسی می کنند با این حال توانایی صحبت و مکالمه را در موقعیت های متفاوت ندارند. در انتهای مقاله به شما روشی را معرفی خواهیم کرد تا با استفاده از آن در موقعیت های مختلف توانایی صحبت را داشته باشید. به مواردی که باعث می شود مکالمه بهتری داشته باشید دقت نمایید:

 1. با دقت گوش دهید.
 2. هر محرکی که باعث می شود ارتباط شما از هدف اصلی دور شود را، کنار بگذارید.
 3. سعی کنید ارتباط چشمی قوی برقرار نمایید.
 4. هنگام صحبت و مکالمه به زبان انگلیسی سعی کنید آرامش داشته باشید.
 5.  همانقدر که در توان شما است به مکالمه بپردازید، نیاز نیست که از همان آغاز سعی در مکالمه حرفه ای داشته باشید.
 6. از آغاز سعی کنید که تلفظ صحیح کلمات انگلیسی و لحن دادن به جملات را فرا گیرید.

بهترین راه یادگیری شنیداری زبان انگلیسی (Listening)

مهارت لیسنینگ در زبان انگلیسی یکی از مهارت های دریافتی محسوب می شود. زمانی که با فردی در مکالمه هستید در صورتی می توانید به صحبت های آن فرد پاسخ دهید که، صحبت های آن فرد را متوجه شده باشید. این مهارت زبانی به نسبت دیگر مهارت ها ساده به نظر می رسد اما باید گفت که یادگیری و تسلط بر این مهارت، باعث تسلط شما بر دیگر مهارت ها نیز می شود. برای تقویت مهارت لیسنینگ بهتر است که به مواردی که در ادامه گفته می شود توجه نمایید:

 1. سعی کنید از منابع مناسبی برای تقویت مهارت لیسنینگ استفاده نمایید.
 2. از پادکست های مختلف با موضوعات متنوع برای گوش دادن استفاده کنید.
 3. به اخبار و خبرهای کشورهای انگلیسی زبان، گوش فرا دهید.
 4. چیزی که امروزه بیش از دیگر موارد در اختیار همگان است، استفاده از موسیقی زبان انگلیسی می باشد. گوش دادن به موزیک های انگلیسی تسلط شما را براین زبان بیشتر می کند.
 5. استفاده از فیلم و سریال های انگلیسی زبان، یکی از مفیدترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی و تقویت بخش لیسنینگ می باشد.

بهترین راه یادگیری خواندن زبان انگلیسی (Reading)

اینکه توانایی خواندن از روی متون را داشته باشید، یکی دیگر از مهارت های زبانی می باشد. مطالعه کتاب ها، مجلات، رمان ها و… کمک بسیار زیادی به تقویت مهارت خواندن شما می کند. تقویت شدن مهارت ریدینگ باعث تقویت دیگر مهارت ها به صورت ناخودآگاه می شود. در ادامه به مراحلی که باعث تقویت ریدینگ زبان انگلیسی می شود اشاره خواهیم کرد:

 1. منابع مناسبی را برای تقویت مهارت ریدینگ انتخاب کنید.
 2. دیکته صحیح کلمات را تمرین کنید.
 3. خواندن باعث تقویت تلفظ صحیح کلمات نیز می شود.
 4. متنی که انتخاب می کنید متناسب با سطح زبانی شما باشد.
 5. در صورتی که به خواندن متن علاقه چندانی ندارید بهتر است که از متن هایی که در حوزه علاقه مندی شما می باشد، شروع کنید.

بهترین راه یادگیری نوشتن زبان انگلیسی (Writing)

جالب است بدانید که مهارت رایتینگ بر اساس مهارت ریدینگ می باشد. بدون تسلط بر مهارت ریدینگ نمی توانید بر مهارت رایتینیگ زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید. هنگامی که در یک کشور خارجی زندگی می کنید ممکن است دائم با پر کردن فرم های مختلف سر و کار داشته باشید. با تلاش بیشتر توانایی بیشتری را در نوشتن پیدا خواهید کرد. برای تقویت رایتینگ بهتر است که به رعایت مراحل زیر بپردازید:

 1. با نوشتن می توانید قدرت تجزیه و تحلیل خود را افزایش دهید.
 2. از متون و کلماتی شروع کنید که در حوزه علاقه مندی شما می باشد.
 3. در صورت علاقه به نوشتن داستان ها و رمان های کوتاه بپردازید.

بهترین متد یادگیری سریع زبان انگلیسی

برخی از دوره های آموزشی به دلیل سبک و متد متفاوتی که دارند، یادگیری زبان انگلیسی در کوتاه مدت را برای فراگیران امکان پذیر می کنند. اما ما در این بخش به معرفی روش هایی می پردازیم که با رعایت آن ها می توانید روند یادگیری زبان انگلیسی را سریع تر از حد معمول کنید. به این روش ها دقت نمایید:

 • تعیین هدف

بدون هدف یادگیری زبان انگلیسی و یا هر مهارت دیگری را آغاز نکنید؛ چراکه زمانی که شما هدفی را در اختیار نداشته باشید رها کردن این مسیر برای شما راحت می باشد. اما زمانی که با هدف گذاری پا به این عرصه گذاشته باشید با وجود خستگی ها و‌ نگرانی هایی که در این مسیر وجود دارد، حاضر به رها کردن نیستید و با تمام توان به این مسیر ادامه می دهید.

 • خواندن (Reading) و گوش دادن (listening)

در آموزشگاه ها و موسسات مختلف زبان آموزان را مجبور به حفظ کردن لغات و دستورالعمل های گرامری می کنند. وقت و زمان خود را با حفظ کردن واژگان و گرامر از دست ندهید. سعی کنید بیشترین زمان خود را به خواندن کتاب ها و رمان های مختلف اختصاص دهید و یا به موزیک ها و پادکست های مختلف گوش فرا دهید. اینکه در شروع مسیر، مطالبی که میخوانید و یا می شنوید را متوجه نشوید امری طبیعی می باشد. جای نگرانی نیست بعد از مدتی به راحتی متوجه مطالب و مفاهیم مختلف می شوید. در صورتی که علاقه ای به خوان ن کتاب و یا رمان ندارید بهتر است که با موضوعات مورد علاقه شروع کنید. همچنین لزومی ندارد از کتاب ها و داستان های قطور استفاده نمایید. سخت نگیرید تا مسیر برای شما لذت بخش طی شود.

 • تمرین روزانه

خارج از کلاس ها و دوره های آموزشی به تمرین روزانه بپردازید. یادگیری زبان انگلیسی خود را محدود به کلاس های و دوره های آموزشی نکنید. روزانه ۲۰ الی ۳۰ دقیقه به مطالعه بپردازید. ما مشاهده می کنیم که برخی از وبسایت های آموزشی روزانه ۵ الی ۶ ساعت را به زبان آموزان پیشنهاد می دهند در صورتی که این کار باعث خستگی سریع تر و دلزدگی شما از یادگیری این زبان شیرین می شود. تمرین روزانه شما حتی می تواند گوش دادن به یک موسیقی برای تقویت مهارت لیسنینگ شما باشد.

 • زمان بندی صحیح

منظور ما از زمان بندی این است که خواندن مطالب را طبق زمان بندی اصولی انجام دهید تا نکته ها و مطالبی که خوانده اید، وارد حافظه بلند مدت شما شوند. اینکه یک لغت را حفظ کنید و بعد از یک هفته دوباره به سراغ این لغت بیاید، اشتباه است؛ زیرا چه لغت و چه مطالب دیگر باید به صورت دائم و در کمتر از یک هفته مرور شوند تا وارد حافظه بلند مدت شما شوند.

 • خلاصه نویسی

در دیگر مقالات درباره اهمیت خلاصه نویسی صحبت کرده ایم اما لازم دانستیم که در این مقاله نیز به صحبت مجدد بپردازیم. سعی داشته باشید که هر مطلب و نکته ای را که فرا می‌گیرد به صورت خلاصه در پایین و یا بالایی کتاب و دفتر خود یادداشت نمایید. این کار علاوه بر اینکه موجب می شود رایتینگ شما قوی شود، باعث مرور راحت تر مطالب نیز می شود. خلاصه نویسی به شما کمک می کند که مطالبی که نوشته اید وارد حافظه بلند مدت شما شود.

 • استفاده از منابع کمک آموزشی

استفاده از منابع کمک آموزشی برای یادگیری سریع تر زبان انگلیسی روش مناسب و استانداری می باشد. هنگام انتخاب منابع آموزشی دقت داشته باشید که متناسب با نیاز زبانی خودتان دست به انتخاب بزنید. در چنین موقعیتی بهتر است که از اساتید خود کمک و مشورت بگیرید. زمانی که آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی را شرکت نمایید انتخاب های هوشمندانه تری خواهید داشت.

 • مکالمه با افراد مختلف

اگر دوستان و اعضای خانواده شما بر زبان انگلیسی تسلط دارند، می توانید روزانه به مکالمه با هر یک از آن ها بپردازید. این کار نه تنها باعث تقویت زبان افراد دیگری می شود بلکه موجب تقویت مکالمه زبان انگلیسی شنا نیز می شود.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

استفاده از اپلیکیشن‌ های آموزش زبان انگلیسی یکی دیگر از روش هایی است که موجب می شود مسیر و روند یادگیری سریع تری را در پیش داشته باشید. نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی به کونه ای طراحی شده اند که برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشند.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری هر زبانی دارای مزایایی متفاوتی می باشد. یادگیری زبان انگلیسی نیز نسبت به دیگر زبان ها از مزایای متفاوتی برخوردار است.

 • افزایش هشیاری ذهن

ذهن انسان به گونه ای طراحی شده است که هر چقدر بیشتر مورد استفاده قرار گیرد، توان بیشتری را از خود نشان می دهد. یادگیری زبان انگلیسی به دلیل اینکه یک مهارت محسوب می شود، ذهن انسان را هشیارتر از قبل می کند. یادگیری زبان انگلیسی ذهن شما را پرورش می دهد و موجب می شود که شما دید و نگرشی عمیق تری نسبت به مسائل و تصمیمات مهم زندگی کسب نمایید.

 • فرصت های شغلی

زبان انگلیسی به دلیل اینکه کاربرد و اهمیت بالایی در دنیای امروز دارد باعث شده است که افراد بسیاری خواستار یادگیری این زبان باشند. حتی افرادی که بر زبان انگلیسی و مکالمه این زبان تسلط دارند فرصت های شغلی بیشتری را در اختیار دارند؛ چراکه زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی شناخته می شود و افراد برای ارتباط و تعامل با کشورها و شرکت های دیگر به افرادی که مسلط بر این زبان هستند، نیازمندند.

 • دنیای بزرگ علم

هنگامی که شما بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشید به راحتی می توانید بر مقالات علمی که به زبان انگلیسی نوشته شده اند دسترسی پیدا کنید و به مطالعه هر یک از آن ها بپردازید. با گسترش روز افزون علم نیاز ما به تسلط بر زبان انگلیسی بیشتر از گذشته احساس می شود.

 • اینترنت و رسانه

زبان انگلیسی به عنوان زبان رسانه معرفی شده است. از آنجایی که انگلیسی زبان جهانی می باشد، دنیای رسانه و اینترنت از این زبان برای انتشار مطالب و اطلاعات خود استفاده می کنند. بیشترین مطالبی که در اینترنت و سایت های مختلف بارگیری شده است به زبان انگلیسی می باشند.

 • مسافرت رفتن

افرادی که به زبان انگلیسی مسلط نیستند اولین نگرانی که به سراغ آن ها می آید این است که در هنگام مسافرت، چگونه به تعامل، ارتباط و رفع نیازهای زبانی خود بپردازند؟ البته ما با این افراد حق می دهیم که نگران چنین مسئله ای باشند؛ چراکه رفتن به کشورهای خارجی بدون تسلط بر زبان انگلیسی کار سخت و دشواری می باشد. در صورتی که اگر بر زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید می توانید همچون افراد بومی به مکالمه و رفع نیازهای زبانی خود اقدام نمایید.

 • تحصیل در بهترین دانشگاه ها

افرادی که قصد دارند در بهترین دانشگاه های دنیا به تحصیل بپردازند باید به صورت کامل بر زبان انگلیسی مسلط باشند. با تسلط بر زبان انگلیسی می توانید در دانشگاه های هاروارد، استنفورد، آکسفورد، کمبریج و MIT مشغول به تحصیل شوید و از معتبرترین مدرک دانشگاهی برخوردار شوید.

 • تماشای فیلم و سریال های انگلیسی

تسلط شما بر زبان انگلیسی موجب می شود که همه فیلم ها و سریال های انگلیسی را به صورت زبان اصلی تماشا کنید و لذتی که برخی از افراد از آن محروم هستند را شما تجربه نمایید. هنگام خواندن کتاب های مربوط به فرهنگ و ادبیات زبان انگلیسی می توانید بدون هیچ سانسوری به مطالعه بپردازید و با فرهنگ غنی کشورهای دیگر آشنایی پیدا کنید.

 • مهاجرت

یکی از شروطی که افراد امکان مهاجرت را پیدا میکنند، تسلط بر زبان انگلیسی می باشد. اینکه بدون تسلط بر زبان انگلیسی قصد مهاجرت داشته باشید امکان پذیر نیست؛ چراکه زندگی در میان افراد بومی بدون آگاهی بر زبان، کار آسانی نیست. همچنین برای مهاجرت به کشورهای آمریکایی تسلط شما بر این زبان سنجیده می شود و در پرونده شما به ثبت می رسد. حتی تصور اینکه بدون تسلط بر زبان به کشور دیگری مهاجرت کنید عذاب آور می باشد.

 • افزایش تمرکز

تحقیقات محققان مختلف نشان داده است که افرادی که دو زبانه و یا چند زبانه هستند، تمرکز بیشتری دارند. تمرکز بیشتر به افراد این امکان را می دهد که امور خود را به بهترین شکل ممکن به انجام برسانند. چنین تمرکزی موجب می شود که فراگیران بدون فکر کردن و ترجمه به زبان انگلیسی به مکالمه بپردازند. یکی دیگر از مزایای افزایش تمرکز این است که شما می توانید چندین کار را به صورت همزمان انجام دهید.

 • ایده پردازی و خلاقیت

یادگیری زبان دوم علاوه بر اینکه ذهن و حافظه شما را هشیارتر می کند باعث می شود که ایده های جدید و خلاقی به ذهن شما خطور کند. با ایده های جدید می توانید به تولید محتواهای مختلف بپردازید و حداکثر خلاقیت خود را بروز دهید. داشتن چنین مهارتی این امکان را به شما می دهد که در تصمیمات مهم و دشوار زندگی تان بهترین و منطقی ترین انتخاب ها را داشته باشید.

 • دوست یابی

تسلط شما بر زبان انگلیسی موجب می شود که امکان تعامل و ارتباط با افراد مختلف را در کشورهای دیگر را کسب نمایید. به مرور زمان و با گسترش ارتباطات، شما دوستانی پیدا خواهید کرد که از کشورهای دیگری هستند.

 • یادگیری زبان های دیگر

همیشه یادگیری زبان دوم برای ما سخت بوده است؛ چراکه هیچ ایده و خلاقیتی برای یادگیری زبان دوم نداشته ایم اما به محض اتمام و تسلط بر زبان دوم می توانید یادگیری زبان دیگری را آغاز کنید و از چند زبانه بودن خود لذت ببرید.

اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف در یادگیری زبان

اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف برای یادگیری زبان انگلیسی قابل انکار نیست. اینکه هر یک شما قصد یادگیری زبان انگلیسی را داشته باشید اما بدون برنامه ریزی و تعیین هدف این مسیر را آغاز کنید به مرور زمان دچار آشفتگی و چالش های بزرگی خواهید شد. در گذشته برنامه ریزی و تعیین هدف اهمیت و کاربرد چندانی نداشته است. افراد در چند سال اخیر به اهمیت و مزایای استفاده از آن ها پی برده اند. باید گفت که برنامه ریزی موجب می شود که شما کارهای روزانه خود را به صورت منظم و با تمرکز کافی به انجام برسانید. همه روزه ما افرادی را مشاهده می کنیم که از عدم زمان کافی برای انجام امور خود، شاکی هستند. باید به چنین افرادی شیوه صحیح برنامه ریزی را آموزش داد زیرا برنامه ریزی باعث می شود که شما کارهای روزانه خود را در ساعات معینی انجام دهید و دیگر نگران زمان نباشید.
مورد دیگری که باید بدان توجه داشته باشید اهمیت تعیین هدف می باشد. هدف گذاری برای همه افراد قبل از شروع هر کاری واجب می باشد. اینکه بدون هدف شروع به انجام کاری کنید بعد از گذشت مدتی از انجام آن کار و یا یادگیری مهارتی خسته می شوید و آن را رها می کنید. یادگیری زبان انگلیسی نیز بدون برنامه ریزی و تعیین هدف ممکن نیست. شاید در واقعیت به برنامه ریزی و تعیین هدف برای یادگیری انگلیسی اقدام نکنید اما بعد از مدتی به اهمیت این مورد پی خواهید برد.
افرادی که یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده اند ولی به برنامه ریزی و هدف گذاری اقدام نکرده اند، می توانند از اساتید و مدرسین خود کمک بگیرند. برخی از مدرسین و اساتید زبان انگلیسی در جهت هدف گذاری و برنامه ریزی به زبان آموزان خود کمک میکنند. کاربرد و اهمیت برنامه ریزی و هدف گذاری را در جهت تسلط بر زبان انگلیسی دست کم نگیرید!

مزایای یادگیری زبان انگلیسی در منزل

اینکه بخواهیم به دنبال بهترین روش یادگیری زبان باشیم، امری طبیعی می باشد. تا به حال چه روش هایی یادگیری را امتحان کرده اید تا به نتیجه دلخواهتان برسید؟ اما به نظر شما بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل چیست؟ یادگیری زبان انگلیسی در منزل نیاز به رعایت نکات، مراحل و تکنیک هایی دارد که بدون دانستن آن ها یادگیری در منزل برای شما سخت خواهد شد. ما در این مقاله به برخی از مزایای این روش اشاره ای خواهیم کرد. این مزایا شامل:

 1. می توان اولین و مهم ترین ویژگی آموزش زبان انگلیسی در خانه را، افزایش تمرکز زبان آموزان دانست. هنگامی که یادگیری زبان انگلیسی در داخل منزل همراه با کلاس های آنلاین و خصوصی باشد، مزایا و راحتی بیشتری را کسب خواهید کرد.
 2. یادگیری زبان انگلیسی در خانه موجب می شود که هزینه های مختلفی مثل: هزینه های رفت و آمد و… کاهش پیدا کند. و از هزینه های باقی مانده به بهترین شکل استفاده نمایید.
 3.  این روش برای بزرگسالان و به خصوص کودکان مفید واقع شده است زیرا والدین در کنار کودکان خود و در منزل به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند بدون اینکه نگران مسیر رفت و آمد، روند یادگیری و…. باشند.
 4. و….

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل

 • دوره راکت

امروزه افراد یه دنبال بهترین روش یادگیری سریع زبان انگلیسی هستند، حال اگر چنین روشی را در منزل بتوان استفاده کرد قطعا علاقه مندان بسیاری را در همه جای دنیا به خود اختصاص می دهد. قصد داریم روشی را با این دو ویژگی به شما معرفی کنیم.
برای سایت زبان احمدرضا ابراهیمی معرفی بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی کار سختی نیست؛ چراکه با بیش از دو دهه تجربه توانسته است به طراحی روشی متفاوت برای یادگیری زبان انگلیسی بپردازد. روش آموزشی سایت احمدرضا ابراهیمی تحت عنوان راکت در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. این روش آموزشی به دو صورت فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) و فوق فشرده (اموزش زبان انگلیسی در 50 روزه) در حال برگزاری می باشد. دوره راکت براساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی طراحی شده است و علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به آموزش افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در فراگیران می پردازد.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

درباره دوره راکت تا حدودی اطلاعات کسب کرده اید اما وقت آن رسیده است که درباره یکی دیگر از دوره های موجود در سایت که توسط احمدرضا ابراهیمی طراحی شده است به صحبت بپردازیم. این دوره آموزشی، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد که تا به الان افراد بر حسب نیازهای زبانی مختلف مانند: تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی و یا کسب نمره بالا در آزمون های مختلف همچون آیلتس، تافل و… در این دوره آموزشی شرکت کرده اند. این دوره نیز دارای ویژگی ها و خصوصیات متفاوتی با دیگر دوره های آموزشی موجود دارد. این ویژگی ها شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در چند سال اخیر اهمیت و گسترش بسیاری پیدا کرده است؛ چراکه والدین نیز علاقه مند به آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود هستند. آموزش انگلیسی به کودکان مورد توجه بسیاری از کارشناسان زبان قرار گرفته است. روش ها و متدهای مختلفی طراحی شده است اما اینکه کدام یک از این روش ها متناسب با نیازهای زبانی کودکان شما باشد با تحقیقات و مشورت های بسیار مشخص می شود. احمدرضا ابراهیمی با توجه به همه نکات و مسائل مربوط به سیستم آموزشی به طراحی دوره ای به نام، دوره راکت جریان اقدام کرده است. این دوره آموزشی برای کودکان طراحی و تهیه شده است. سبک و متد دوره آموزشی راکت جریان بدین شکل است که با استفاده از سریال های انگلیسی به آموزش کودکان می پردازند. سریال های مورد استفاده در دوره راکت جریان مختص به سن کودکان شما می باشد و اصلا جای نگرانی نیست. آنلاین و خصوصی برگزار شدن کلاس ها این امکان را به والدین می دهد تا در کنار کودکان خود از مراحل و روند یادگیری اطلاع کسب نمایند. اساتید و مدرسینی که دوره راکت جریان را تدریس می کنند دوره های آموزشی مختلفی را پشت سر گذاشته اند و در نهایت آمادگی تدریس به کودکان و فرزندان شما را کسب کرده اند. کودکان شما در کنار سرگرمی به آموزش زبان انگلیسی مشغول می شوند و در کنار اساتید حرفه ای و چند زبانه، شیرین ترین لحظات را سپری خواهند کرد.

آموزش زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

سبک و روش آموزشی دوره های موجود در سایت با دیگر دوره هایی که همه ی شما از آن ها باخبر هستید، تفاوت های بسیاری دارد. تا به اینجای مقاله از بهترین روش یادگیری زبان صحبت کرده ایم اما به نظر شما روش آموزشی دوره راکت چیست؟
باید گفت که به دلیل اینکه دوره های در حال تدریس، هدف اصلی خود را تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن زبان آموزان قرار داده اند باید از نزدیک ترین و حقیقی ترین روش آموزشی استفاده کند.
همه دوره های موجود در وبسایت با استفاده از، سریال های انگلیسی زبان به آموزش فراگیران می پردازند. آموزش زبان انگلیسی با سریال دارای مزایای بسیاری می باشد یکی از این مزایا، نیتیو لایک شدن فراگیران است. برای نیتیو لایک شدن زبان آموزان سریال ها بهترین گزینه می باشند؛ چراکه این سریال ها افراد را در محیطی و فضایی نیتیو لایک قرار می دهند. چنین سبک آموزشی در کنار اساتید حرفه ای و چند زبانه باعث تحقق یافتن آرزوی دیرینه شما می شود. هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه همچون زبان مادری به فراگیران آموزش داده می شود. برای درک بهتر شما تنها به برخی از ویژگی های آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال اشاره خواهیم کرد. این خصوصیات شامل:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. تنوع در دانش زبانی
 5. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 6. جذاب ترین روش
 7. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 8. کامل ترین روش
 9. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 10. محتوای نامحدود
 11. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 12. ارزان ترین روش
 13. و…

ویژگی اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

اصلی ترین و بارزترین ویژگی مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، چند زبانه بودن آن ها می باشد. اساتید همه دوره های سایت بعد از گذر از آموزش های لازم آماده تدریس به زبان آموزان شده اند. مدرسین دوره ها به دلیل اینکه دو الی چند زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته اند از دید، نگرش و دغدغه زبان آموزان آگاهی کاملی دارند و با همان دید و نگرش آموزش را آغاز می کنند و لحظات بی نظیر و شیرینی را همراه با یادگیری نامحدود برای زبان آموزان رقم می زنند. مدرسین سایت همانند راهبرانی هستند که نقش هدایت کننده مسیر را بر عهده دارند و همراه و هم قدم با زبان آموزان خود پیش می روند. مدرسین سایت بر اساس نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی شخصی برای آن ها می پردازند. این مار موجب می شود زبان آموزان با برنامه پیش روند و از مسیری که در حال طی کردن آن هستند اطلاع کاملی داشته باشند. راهبران سایت علاوه بر اینکه به آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان می پردازند به امور دیگری از جمله: آموزش چگونگی برنامه ریزی، چگونگی تعیین هدف، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس فراگیران می پردازند و همه تلاش خود را کرده اند که در کنار آموزش فضایی شاد و مهیج را برای شما ایجاد و فراهم نمایند. از آغاز ثبت نام تا انتهای دوره، مدرسین از زبان آموزان حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.

برخی از مهم ترین نکات وبسایت

دوره ها و پکیج های موجود در سایت به دلیل اینکه برای همه داوطلبان قابل دسترس باشد به صورت آنلاین برگزار می شوند. قابل دسترس بودن موجب شده است که افراد در هر شرایط و موقعیتی امکان استفاده از آموزش را داشته باشند.  آموزش آنلاین زبان انگلیسی پلتفرم های مختلفی را برای فراگیران مهیا می کند به همین علت است که همه سنین و در هر سطح زبانی علاقه مند به استفاده از محیط و فضای آنلاین هستند. اما دلیل اصلی که احمدرضا ابراهیمی محیط و فضای آنلاین را برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب کرده است، این است که زبان آموزان بتوانند اصل آموزش را دریافت کنند.از دیگر ویژگی های آموزش آنلاین زبان انگلیسی می توان به این مورد اشاره کرد که فراگیران در کمترین زمان ممکن به بیشترین و جدیدترین محتواهای آموزشی دسترسی دارند. همچنین آموزش آنلاین با کمترین هزینه بیشترین امکانات را در اختیار شما زبان آموزان قرار می دهد. آموزش آنلاین موجب می شود بسیاری از هزینه ها چه برای آموزشگاه ها و چه برای زبان آموزان کاهش پیدا کند. علاوه بر آنلاین بودن، برای افزایش تمرکز و آسودگی خیال کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می شوند. خصوصی برگزار شدن کلاس ها به دلیل فضای متفاوت و آسودگی خیالی که برای زبان آموزان فراهم میکند باعث شده است که متقاضیان بسیاری خواستار شرکت در کلاس های خصوصی هستند. محیط و فضای کلاس های خصوصی زبان انگلیسی این امکان را به زبان آموزان می دهد که اعتماد به نفس و عزت نفس قوی کسب نمایند. همه تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی این است که بهترین و بیشترین مزایا را در اختیار زبان آموزان خود قرار دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان، شرکت در دوره ها و کلاس های موجود، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002

مشاوران و کارشناسان وبسایت به محض مشاهده فرم ثبت نام با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما متقاضیان و فراگیران زبان انگلیسی هستند.