افرادی که قصد دارند زبان انگلیسی را در منزل فرا گیرند، به دو صورت می توانند این یادگیری را آغاز کنند. اما قبل از معرفی این دو روش به نظر خود شما بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل چیست؟ آیا روشی را می شناسید که بهترین مسیر یادگیری را پیش روی شما بگذارد؟ چه روش هایی را تا به الان امتحان کرده اید؟ آیا روشی متناسب با اهداف زبانی و شخصیت خود، پیدا کرده اید؟
اهمیت یادگیری زبان انگلیسی به قدری زیاد شده است که کارشناسان در این تلاش هستند که از روش ها و متدهایی استفاده نمایند که افراد حتی در منزل نیز به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی بپردازند و از زمان خود حتی در منزل بهترین استفاده را ببرند. یادگیری زبان انگلیسی در منزل از تنوع و تفاوت های مختلفی برخوردار می باشد. فراگیران و زبان آموزان با توجه به نیاز و علایق خود می توانند از میان روش های متعدد دست به انتخاب زنند. هنگام یادگیری زبان انگلیسی در منزل نیاز است که برخی از نکات را جهت یادگیری بهتر رعایت نمایید که در ادامه مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد.
تکنیک هایی که در هر یک از روش های آموزش زبان انگلیسی در منزل استفاده می شود متفاوت از یک دیگرند و همین عامل باعث می شود که برخی از روش ها نسبت به دیگر روش ها برتری پیدا کند و علاقه مندان متفاوتی را به خود اختصاص دهد. هر یک از شما باید متناسب با نیازهای زبانی خودش به انتخاب بپردازد و بر اساس تصمیمی که گرفته است به انتخاب منابع مورد نیاز اقدام نماید. یادگیری زبان انگلیسی در منزل و یا حضوری با استفاده از تکنیک ها و متدهایی صورت می گیرد که یادگیری زبان انگلیسی را آسان تر کند. یادگیری خودآموز زبان انگلیسی در منزل دشواری های بیشتری نسبت یادگیری آنلاین زبان انگلیسی در منزل دارد. افرادی که تجربه خودآموز را داشته اند بهتر می توانند در این باره اظهار نظر کنند اما این بدان معنا نیست که یادگیری زبان به صورت خودآموز امکان پذیر نیست، فقط فقط نیاز به تلاش و پشتکار منسجم و مداومی دارد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا به معرفی یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم.

آموزش زبان انگلیسی در منزل

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در منزل معمولا به دو روش زیر صورت می گیرد این دو روش شامل:

 1. یادگیری خودآموز زبان انگلیسی در منزل 
 2. یادگیری آنلاین زبان انگلیسی

این دو روش در حال حاضر برای یادگیری زبان انگلیسی و دیگر زبان ها در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. اما باید آگاه باشید که کدام یک از این روش ها متناسب با نیاز زبانی و برای اهداف شما مناسب تر می باشد. یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز نیاز به رعایت نکات بسیاری دارد. از آن جایی به صورت تک نفره به یادگیری و آموزش زبان انگلیسی مشغول هستید بهتر است که تعهد بالایی نسبت به کاری که انجام می دهید داشته باشید. به طور کلی آموزش خودآموز زبان انگلیسی با وجود روش های یادگیری بهتر و متفاوت تر کار چندان درست و آسانی نیست.
اما پیشنهاد ما به شما برای یادگیری زبان انگلیسی در منزل استفاده از گزینه دوم آموزش آنلاین زبان انگلیسی می باشد. افرادی که از مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی آگاهی دارند به دنبال یادگیری زبان به صورت حضوری و یا خودآموز نیستند. در کنار آموزش آنلاین به راحتی می توانید یادگیری نامحدودی را در پیش داشته باشید و از لحظه لحظه یادگیری حداکثر لذت را ببرید. حال تصور کنید در کنار آموزش آنلاین از روش آموزشی متفاوت و منحصر به فردی استفاده کنید که در مدت زمان اندکی منجر به نیتیو لایک شدن شما زبان آموزان شود. در این صورت با یک تیر چندین نشان را هدف قرار داده اید. در انتهای مقاله به معرفی یکی از بهترین روش هایی که به صورت آنلاین به آموزش زبان آموزان می پردازد، می پردازیم اما قبل از آن به مواردی که در خانه هنگام یادگیری زبان انگلیسی باید بدان دقت داشته باشید، اشاره ای خواهیم کرد.

مراحل یادگیری زبان انگلیسی در خانه

بهتر است که در همین ابتدا این نکته را بیان کنیم که مراحل یادگیری زبان انگلیسی در منزل با توجه به شرایط و موقعیت افراد با یک دیگر متفاوت می باشد اما مراحلی که ما معرفی خواهیم کرد برای همه افراد تقریبا ثابت و یکسان می باشد. پس با ما همراه باشید:

 • تعیین هدف

اولین و مهم ترین قدمی که یک زبان آموز باید بردارد، تعیین هدف می باشد. زمانی که شما برای خود هدفی را تعیین کنید بهتر و سنجیده تر می توانید یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کنید. هدف به شما نظم بیشتری می دهد و باعث می شود از قدم های بعدی خودتان آگاهی بیشتری داشته باشید. اساتید و مدرسین خود را از هدفی که دارید مطلع کنید تا بر اساس هدف زبانی شما به شما زبان انگلیسی را تدریس کنند. برخی از زبان آموزان یادگیری را بدون تعیین هدف آغاز می کنند. این دست از زبان آموزان می توانند بعد از مدتی و با کمک مدرس خود به تعیین هدف اقدام نمایند.

 • برنامه ریزی

چه قصد داشته باشید زبان انگلیسی را به صورت خودآموز و چه در کنار اساتید و مدرسین زبان انگلیسی فرا بگیرید، باید در هر دو صورت برنامه ریزی جامعی را برای یادگیری در نظر داشته باشید. داشتن برنامه ریزی منظم باعث می شود روند یادگیری شما سریع تر نیز پیش رود. برنامه ریزی جامعی را برای خود انتخاب نمایید تا بهترین نتیجه را از این مسیری که در حال طی کردن آن هستید، دریافت کنید. هنگام برنامه ریزی سعی کنید از مدرس خود کمک بگیرید.

 • انتخاب فضا و محیط مشخص

یک فضا و محیط مشخصی را برای یادگیری زبان انگلیسی انتخاب کنید. زمانی که از محیط های متفاوتی برای یادگیری استفاده می نمایید باعث می شود تمرکز شما کاهش پیدا کند. این نکته نه تنها برای بزرگسالان بلکه برای آموزش کودکان نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. محل یادگیری و آموزش شما زبان آموزان باید مشخص و تعیین شده باشد. زمانی که هر دفعه محیط یادگیری خود را تغییر دهید باعث می شود که تماشای محیط جدید مدت زمان زیادی را از شما بگیرد و تمرکز شما را از بین ببرد.

 • شرکت در کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی

در صورتی که قصد یادگیری انگلیسی به صورت خودآموز را دارید، خواندن این مطلب برای شما فایده ای ندارد! اما اگر به صورت آنلاین به یادگیری زبان انگلیسی مشغول هستید بهتر است که از دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی نیز استفاده نمایید. سعی داشته باشید برای افزایش تمرکز، تدریس خصوصی زبان انگلیسی را در نظر داشته باشید. با توجه به مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی، رفتن به سراغ دیگر روش های یادگیری کار چندان صحیحی نیست.

 • غرق شدن در مسیر یادگیری

در صورتی که از اساتید حرفه ای استفاده نمایید به شما برای غرق شدن در مسیر یادگیری زبان انگلیسی کمک می کنند. نباید یادگیری زبان انگلیسی فقط محدود به کلاس ها و دوره های آموزشی شود بلکه خارج از کلاس های آموزشی باید مسیر یادگیری را ادامه دهید و خود را در میان مردم انگلیسی زبان تصور نمایید.

 • تلاش و پشتکار

در صورتی که همه موارد گفته شده در بالا را رعایت نمایید اما تلاش و پشتکار کافی در این مسیر را نداشته باشید، راه پیش رو برای شما کسل کننده و دیر بازده خواهد بود. همه موارد گفته شده در بالا زمانی که در کنار تلاش و حمایت شما باشد، آموزش و یادگیری برای شما بسیار حرفه ای و لذت بخش خواهد شد.

 • موسیقی

گوش دادن به موسیقی از جمله کارهایی است که می توانید خارج از کلاس های آموزشی از آن برای یادگیری بیشتر استفاده نمایید. داشتن لیسنینگ قوی از جمله مهارت های زبانی مهم می باشد که با تقویت این مهارت می توانید دیگر مهارت های زبانی خود را به صورت ناخودآگاه تقویت نمایید؛ پس اهمیت مهارت شنیداری در زبان انگلیسی را دست کم نگیرید.

 • تماشا فیلم و سریال

یکی دیگر از تمرین های لذت بخشی که خارج از کلاس های آموزشی می توانید از آن برای تقویت مهارت های زبانی خود استفاده کنید، تماشا فیلم و سریال های انگلیسی می باشد. فیلم و سریال های انگلیسی را بدون زیر نویس فارسی تماشا نمایید. شاید در ابتدا فهم فیلم دشوار باشد اما بعد از مدتی انجام این کار و فهم مطالب برای شما راحت تر می شود. فیلم و سریال های انگلیسی به شما در جهت تقویت کردن لیسنینگ و اسپیکینگ کمک می کند. شاید این سوال برای شما پیش آید که چطور به تقویت اسپیکینگ زبان انگلیسی کمک می کند؟
آموزش زبان انگلیسی از طریق فیلم و سریال های انگلیسی با تماشای فیلم و سریال های خانگی بسیار متفاوت می باشد. اما باید گفت که برای اینکار نیاز است که نکات و تکنیک هایی را فرا گیرید تا باعث تقویت این مهارت شود. سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به دلیل اینکه روش و سبک مورد استفاده اش، آموزش زبان انگلیسی با سریال می باشد، به زبان آموزان و فراگیران وبسایت، بهترین تکنیک ها و ترفندهای آموزشی را آموزش می دهد.

 • استفاده از وسایل کمک آموزشی

یادگیری زبان انگلیسی در منزل چه به صورت خودآموز و چه به صورت آنلاین نیاز به استفاده از وسایل کمک آموزشی دارد. در صورتی که هدف و برنامه خود را تعیین کره اید زمان آن رسیده است که متناسب با هدف و توانتان به انتخاب وسایل کمک آموزشی اقدام نمایید. برای گرفتن بهترین تصمیم در این مسیر از اساتید و مدرسین حرفه ای کمک بگیرید. نکته ای که نباید فراموش کنید این است که منابع متعدد و زیادی را انتخاب نکنید. این کار موجب سردرگم شدن شما می شود. بهتر است که برای هر مهارت زبانی یک کتاب کمک آموزشی متناسب با سطح زبانی خودتان انتخاب نمایید.

 • خلاصه نویسی

یکی از جدیدترین روش هایی که به زبان آموزان پیشنهاد می شود، خلاصه نویسی می باشد. سعی کنید بعد از همه تمرین ها و مطالبی که خواندید شروع به خلاصه نویسی کنید. اینکار موجب می شود علاوه بر رایتینگ، گرامر شما نیز تقویت شود. بعد از مدتی زمانی که به سراغ مرور کردن مطالب می روید با یک نگاه کوتاه می توانید مطالب را به راحتی به یاد آورید. نیازی نیست که این خلاصه نویسی شما یک صفحه باشد در حد 3 یا 4 خط کافی است.

 • مطالعه

درباره موضوعات مختلف به مطالعه بپردازید. اگر خواندن کتاب و متن برای شما دشوار است سعی کنید که به سراغ موضوعاتی بروید که به آن ها علاقه بیشتری دارید. خواندن موضوعات مورد علاقه به زبان انگلیسی یکی از روش های کاربردی برای افزایش یادگیری زبان انگلیسی در منزل می باشد. بعد از مطالعه می توانید درباره آن موضوعات با دوستان خود به گفت و گو بپردازید تا اسپیکینگ شما نیز تقویت شود.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

تلفن همراه و تب لت از دیگر وسایل کاربردی و مهمی هستند که در طول روز به صورت مداوم در دستان و در اختیار همه ما هستند. هر یک از شما با نصب اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی می توانید خارج از کلاس های آموزش زبان انگلیسی در منزل و یا دیگر نقاط به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. برخی از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی از طریق اتصال به اینترنت کار می کنند و اطلاعات را در اختیار کاربران قرار می دهند اما در برخی دیگر از برنامه ها نیاز است که به خرید آموزش های به کار رفته در برنامه اقدام نمایید. نرم افزارها از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند تا کاربران هنگام استفاده حداکثر لذت را ببرند. اپلیکیشن ها به گونه ای طراحی شده اند که قابل استفاده برای همه سنین می باشد. اپلیکیشن های به شما زبان انگلیسی را از صفر آموزش می دهند. به هر حال استفاده از برنامه های آموزشی خالی از لطف نیست.
در این میان برخی از نرم افزارها این امکان را برای کاربران خود فراهم کرده اند که به صورت خودآموز استفاده شوند. تفاوت این برنامه ها این است که کاربران از طریق معلمی هدایت نمی شوند و همه چیز به عهده خودشان می باشد. هنگام استفاده کودکان از چنین برنامه ها و نرم افزارهایی بهتر است که والدین در کنار آن ها باشند و برای استفاده از آن مدت زمان معینی را تعیین نمایند. برنامه های آموزش زبان در ابتدا تنها به آموزش زبان انگلیسی می پرداختند اما به مرور زمان و با پیشرفت های روز دنیا به آموزش زبان های دیگر از جمله: عربی، ترکی، ایتالیایی، فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی و… نیز پرداخته می شود و کاربران می توانند بر حسب نیاز و علاقه به آموزش و یادگیری بپردازند.

 • بازی های رایانه ای

برخلاف تصور بسیاری از مردم که بازی های رایانه ای چیزی جز ضرر ندارد باید گفت که در صورتی که مدت زمان استفاده از بازی مشخص و تعیین شده باشد و بازی ها متناسب با سن افراد تعیین شود دارای مزایایی بسیاری می باشد. یکی از این مزایا تسلط بر زبان انگلیسی می باشد. حال این سوال پیش می آید که بازی های رایانه ای چطور به تسلط شما فراگیران زبان کمک می کند؟
باید گفت که در بازی های آنلاین شما با تعدادی از افراد در حال بازی هستید که برای ارتباط و ادامه پیدا کردن بازی باید به مکالمات افراد به خوبی گوش فرا دهید و تلاش به صحبت کردن با افراد کنید. بازی های گروهی مثل (World of Warcraft) فضای مهیج و پر نشاط تری را برای کاربران ایجاد کرده است. در این میان برخی از بازی به صورت تک نفره انجام می شوند که البته در چنین بازی ها هم نیاز است که به خواندن مطالب انگلیسی بپردازید؛ پس در هر صورت هنگام بازی مجبور به یادگیری زبان انگلیسی هستید. برخی از بازی های تک نفره شامل: (Final Fantasy ،Legend of Zelda و Dragon Quest) می باشد.

 • با خودتان مکالمه کنید

حال که در منزل مشغول یادگیری زبان انگلیسی هستید بهتر است که مکالمه با خودتان را فراموش نکنید. سعی کنید بعد از هر کلاس و دوره آموزشی رو به روی آیینه قرار بگیرید و شروع به مکالمه کنید. درباره هر موضوعی که علاقه دارید و یا در طول روز رخ داده است به مکالمه بپردازید و از توانایی زبانی خود لذت ببرید. اگر در منزل اعضای خانواده شما بر زبان انگلیسی مسلط هستند با آن ها به مکالمه و صحبت بپردازید. این کار علاوه بر تقویت زبان شما باعث تقویت زبان دیگر اعضای خانواده شما نیز می شود.

 • پیدا کردن دوستان جدید

به سراغ افرادی بروید که به زبان انگلیسی مسلط هستند و یا در خارج از کشور زندگی می کنند. با آن ها به مکالمه و صحبت بپردازید تا صحبت کردن شما نیز تقویت شود. تقویت مکالمه زبان انگلیسی در برنامه خود قرار دهید. مکالمه با دوستانتان درباره موضوعات مختلف و نه خصوصی صورت گیرد. در صورتی که دوستان شما تسلط بیشتری داشتند، نگران اشتباهات خودتان نباشید و سعی کنید با اعتماد به نفس بالا با آن ها به مکالمه و صحبت بپردازید. ترس از اشتباه کردن مانع شما برای یادگیری زبان انگلیسی نشود. ترس، نگرانی، اضطراب خود را کنار بگذارید و با همه قوا به مکالمه بپردازید. کودکان هنگام یادگیری زبان مادری تا دو سال اول تنها به مکالمات و صحبت های دیگران گوش فرا می دهند و بعد از دو سال شروع به صحبت می کنند اما صحبت های آن ها سرشار از اشتباه می باشد ولی با تمام توان به صحبت کردن ادامه می دهند تا زمانی که تسلط کاملی پیدا کنند؛ بنابراین در این زمینه کودکان را سر لوحه کار خود قرار دهید و نگران اشتباهاتتان نباشید. سعی کنید از اشتباهات خود درس بگیرید و مجددا آن ها را تکرار نکنید.

 • آشنایی با فرهنگ مردم کشورهای دیگر

یادگیری زبان انگلیسی بدون آشنایی با فرهنگ مردم کشورهای انگلیسی زبان ممکن نیست. یادگیری زبان انگلیسی باید همراه با آشنایی با فرهنگ مردم کشورهای انگلیسی باشد. اینکه شما با فرهنگ زبانی مردم کشورهای دیگر آشنا شوید کار شما و روند یادگیری شما را سریع تر می کند علاوه بر آن می توانید اطلاعات خود را درباره کشور هدف بالا ببرید و از دانش و اطلاعات زبانی خودتان لذت ببرید. برای آشنایی با فرهنگ مردم دیگر کشورها می توانید به مکالمه با مردم آن کشور، مطالعه کتاب های ادبی و تاریخی، یوتیوب و یا تماشای فیلم ها و سریال های دیگر بپردازید. یادگیری زبان جدید فقط محدود به تسلط شما بر گرامر و لغات آن زبان نیست بلکه آشنا شدن با فرهنگ مردم آن کشور از اهیمیت بالایی برخوردار می باشد. این کار به شما هنگام مسافرت نیز کمک می کند تا با اطمینان و لذت بیشتری به مسافرت خود و ارتباط با دیگر انسان ها بپردازید. برای داشتن ارتباطی موثر نیاز است که با فرهنگ زبانی مردم کشورهای انگلیسی زبان آشنا شوید. این کار موجب می شود مردم بومی تمایل بیشتری به برقراری ارتباط با شما نشان دهند.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی در منزل

تا به اینجای مقاله تا حدودی از بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی در خانه آگاه شده اید. در ادامه به برخی از مزایای یادگیری زبان انگلیسی در خانه اشاره خواهیم کرد:

 1. یادگیری انگلیسی در خانه موجب به افزایش تمرکز شما زبان آموزان نیز می شود. هنگامی که آموزش زبان انگلیسی در خانه همراه با شرکت در کلاس های خصوصی و آنلاین زبان انگلیسی باشد، راحتی و تمرکز شما نیز افزایش پیدا می کند.
 2. تدریس خصوصی زبان انگلیسی در صورتی که در کنار اساتید متخصصی صورت گیرد باعث می شود که بر اساس نیازهای زبانی و شخصی سازی آموزش به برنامه ریزی بپردازند.
 3. یادگیری زبان انگلیسی در منزل منجر به کاهش هزینه های موجود می شود و از هزینه های باقی مانده می توانید به نحو و شکل دیگری استفاده نمایید.
 4. آموزش آنلاین به دلیل اینکه پلتفرم های متفاوتی را برای آموزش زبان انگلیسی فراهم می کند باعث می شود که زبان آموزان به منابع آموزشی متفاوت و گوناگونی دسترسی داشته باشند. این منابع آموزشی شامل:
  موسیقی زبان انگلیسی، فیلم و سریال های آموزش انگلیسی، اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی، کتاب ها و رمان های آموزشی و… می شود.

5 نکته راجع به یادگیری خودآموز زبان انگلیسی

 1. برنامه ریزی جامع و کامل.
 2. انتخاب روش یادگیری متناسب با اهداف و نیازهای زبانی خودتان.
 3. یادگیری حروف الفبای زبان انگلیسی.
 4. استفاده از وسایل کمک آموزشی مانند: فلش کارت ها، نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی، جعبه لاینتر و…
 5. همانطور که قبلا اشاره کردیم بهتر است که در کنار اساتید خود، در مسیر یادگیری زبان انگلیسی غرق شوید.

مدت زمان یادگیری زبان انگلیسی

اینکه یادگیری زبان انگلیسی چقدر طول می کشد برای هر فردی با توجه به شرایط و امکاناتی که در اختیار دارد، متفاوت می باشد. چنین تفاوت هایی منجر به زمان متفاوت برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد اما شما با تلاش و پشتکار مداوم به آموزش و یادگیری ادامه دهید. برخی از افراد به دلیل شرایط و موقعیت های مختلفی که در یادگیری زبان انگلیسی دارند به دنبال یادگیری زبان انگلیسی از طریق دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی می باشد. در صورتی که قصد انتخاب دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی را دارید، بهتر است که از ویژگی های آن ها آگاهی و اطلاع کاملی داشته باشید و از نتیجه بخش بودن آن اطلاع کاملی داشته باشید.

بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی در منزل

وقت آن رسیده است که به معرفی بهترین روش یادگیری انگلیسی در منزل اقدام نماییم. همه ما به خوبی از تنوع روش های آموزش زبان انگلیسی در خانه آگاهی داریم اما تکنیک های و ویژگی های متفاوت هر یک از این روش ها باعث شده است که زبان آموزان به انتخاب های متفاوتی دست بزنند.
سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه تجربه به طراحی 2 دوره ی آموزشی متفاوت تحت عنوان دوره راکت و دوره آموزش جامع مکالمه زبان انگلیسی اقدام کرده است.
ابتدا به معرفی دوره راکت و سپس به معرفی دوره جامع آموزش مکالمه زبان انگلیسی می پردازیم.

 • دوره راکت آموزش زبان انگلیسی

این دوره آموزشی یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی می باشد. دوره راکت به دلیل حق انتخاب بیشتر به زبان آموزان به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می شود. در دوره راکت به آموزش عادات و مهارت های زبانی پرداخته می شود. راکت به دلیل سبک آموزشی متفاوت در نهایت منجر به نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دورهای کامل که توسط سایت احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری و اجرا است، دوره مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این دوره آموزشی دارای ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی از جمله:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.
 • راکت جریان

یکی دیگر از دوره هایی که در وبسایت احمدرضا ابراهیمی مدرسین در حال تدریس آن می باشند، دوره راکت جریان نام دارد. دوره راکت جربان مختص به کودکان می باشد و برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی شده است. آموزش زبان انگلیسی به کودکان از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. چنین حساسیت ها و مراقبت هایی باعث شده است که والدین توجه بیشتری به سبک و متد آموزشی  کودکان داشته باشند. امروزه کارشناسان و زبان شناسان حوزه زبان انگلیسی زمان زیادی را به تحقیق درباره سبک و روش آموزشی کودکان اختصاص داده اند. راکت جریان به گونه ای طراحی شده است که کودکان در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی مشغول هستند. سبک و روش آموزشی دوره راکت جریان با استفاده سریال های انگلیسی مناسب سن کودکان صورت می گیرد. چنین روش آموزشی علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است به گونه ای که کودکان اشتیاق بسیاری به ادامه پیدا کردن کلاس های آموزش زبان انگلیسی دارند. کودکان همراه با سرگرمی می توانند بهترین آموزش را در اختیار داشته باشند. اساتید و مدرسین دوره راکت جریان به صورت اختصاصی به آموزش کودکان می پردازند. مدرسین زیر نظر احمدرضا ابراهیمی آموزش های لازم را گذرانده اند و آماده تدریس به کودکان شده اند.
به دلیل برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین، والدین می توانند در کنار فرزندان خود قرار گیرند و از شیوه آموزشی فرزندان خود آگاهی کسب کنند و دیگر نگران رفت و آمد و شیوه تدریس کودکان خود نباشند. والدین حق دارند نگران فرزندان و کودکان خود باشند و از سبک، روش و اساتید کودکان خود اطلاع کاملی داشته باشند.

و اما سبک آموزشی هر کدام از این دوره ها به گونه ای است که همه موارد و ویژگی های گفته شده در بالا را برای زبان آموزان فراهم می کنند. در ادامه بیشتر درباره سبک آموزشی این دو دوره صحبت خواهیم کرد.

یادگیری زبان انگلیسی با سریال چقدر طول می کشد؟

در حال حاضر تعداد کمی از سایت های آموزش زبان انگلیسی از چنین سبک آموزشی برای آموزش زبان آموزان استفاده می کنند. سبک و روشی که احمدرضا ابراهیمی برای آموزش این دو دوره استفاده می کند، آموزش زبان انگلیسی با سریال می باشد. آموزش زبان انگلیسی با سریال به گونه ای طراحی شده است که در نهایت منجر به نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود. هر یک از این دوره ها دارای ویژگی های متفاوتی می باشد تا زبان آموزان برحسب نیازهای زبانی و شرایط خودشان به انتخاب اقدام نمایند. اساتید چند زبانه دوره راکت به گونه ای آموزش دیده اند که با آگاهی و درک بالایی به تدریس شما زبان آموزان می پردازند و از آغاز تا پایان دوره از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت. ویژگی هایی که از طریق آموزش زبان انگلیسی با سریال کسب خواهید کرد، شامل موارد زیر می باشد:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

اساتید سایت آموزش زبان احمدرضا ابراهیمی

مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی ویژگی های متفاوت و بارزی دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. مهم ترین ویژگی اساتید وبسایت احمدرضا ابراهیمی چند زبانه بودن آن ها می باشد. هر یک از اساتید به دو الی چند زبان مسلط هستند و به تدریس هر یک از زبان ها به صورت مجزا می پردازند. مدرسین زیر نظر احمدرضا ابراهیمی دوره های تربیت مدرس را نیز گذرانده اند و با آگاهی و درکی عمیق آماده تدریس شده اند. اساتید از دغدغه ها و نگرانی های زبان آموزان آگاهی کاملی دارند و با در نظر گرفتن نکات بسیاری به تدریس فراگیران می پردازند. مدرسین سایت همراه و هم قدم با زبان آموزان پیش می روند و به صورت کامل از آن ها پشتیبانی می کنند. اساتید همچون راهبران حرفه ای بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی شخصی می پردازند و از آغاز تا پایان دوره از فراگیران خود حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند کرد. مدرسین نقش بسیار مهمی در اشتیاق و علاقه زبان آموزان به ادامه دادن مسیر یادگیری دارند. مدرسین وبسایت به گونه ای عمل می کنند که علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به آموزش موارد دیگری از جمله: شیوه برنامه ریزی و تعیین هدف، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زبان آموزان و… می پردازند. فرزندان شما می توانند بهترین لحظات را در کنار اساتید و مدرسین خبره سایت احمدرضا ابراهیمی تجربه نمایند.

با رعایت موارد گفته شده و انتخابی صحیح می توانید بهترین مسیر یادگیری را برای خودتان رقم بزنید. سعی کنید با انگیزه و قدرت بالا مسیر را آغاز کنید. در صورتی که در اواسط راه دچار دلسردی و دلزدگی شدید بهتر است که به مرور اهداف و برنامه های خود بپردازید. با مرور به خودتان یاداوری می کنید که برای رسیدن به اهداف باید تلاش و پشتکار بالایی داشته باشید. این اجازه را به خودتان بدهید که گاهی این خستگی به سراغ شما بیاید اما اجازه ندهید چنین خستگی ادامه دار شود. شما هم مانند هر انسان دیگری نیاز به استراحت و  شارژ مجدد دارید؛ بنابراین نگران نباشید و بعد از تجدید قوا، قوی تر ادامه دهید. برنامه ریزی منظم را در این مسیر فراموش نکنید.

دوره ها و کلاس های آموزشی در وبسایت احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی به صورت آنلاین دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. افرادی که از مزایای آموزش آنلاین آگاهی دارند به هیچ وجه به سراغ آموزش حضوری و یا خودآموز زبان انگلیسی نمی روند. آموزش آنلاین به دلیل داشتن پلتفرم های مختلف آموزشی امکان انتخاب های متعدد را به زبان آموزان می دهد. فراگیران می توانند هنگام یادگیری زبان انگلیسی از تنوع آموزشی بسیاری استفاده نمایند و در زمان اندک بیشترین اطلاعات را در اختیار داشته باشند. محیط و فضای آنلاین آموزش نامحدود را در اختیار فراگیران قرار می دهد. مهم ترین و بارزترین ویژگی که آموزش آنلاین در اختیار ما قرار داده است این است که توان استفاده از آموزش را در همه شرایط و مکان ها در اختیار زبان آموزان قرار می دهد. فراگیران به راحتی حتی در سخت ترین شرایط می توانند از به روزترین آموزش ها نیز برخوردار شوند و استفاده کنند. از دیگر مزایای آموزش آنلاین می توان به این نکته اشاره کرد که با کمترین هزینه می توانید بیشتر و بهترین آموزش ها را در اختیار داشته باشید. از طرف دیگر آموزش خصوصی زبان انگلیسی در وبسایت احمدرضا ابراهیمی باعث جذب علاقه مندان بسیاری شده است. خصوصی بودن آموزش موجب می شود تمرکز، اعتماد به نفس، آرامش و… زبان آموزان افزایش پیدا کند و با خیالی آسوده به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند. همه تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی انتقال بهترین نوع آموزش به فراگیران می باشد. احمدرضا ابراهیمی تا به الان سعی داشته است که بیشترین فواید را به زبان آموزان و فراگیران سایت انتقال دهد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از گذراندن دوره های موجود در سایت امکان تشخیص شما از نیتیو لایک ها سخت باشد و توان برطرف کردن نیازهای زبانی خود را در موقعیت های مختلف داشته باشید. می توانید بهترین لحظات را همراه با سرگرمی در کنار تیم حرفه ای ما تجربه نمایید.

با توجه به مطالب گفته شده در صورتی که علاقه مند هستید در هر یک از دوره های موجود شرکت نمایید و یا از مشاوره رایگان سایت برخوردار شوید، می توانید از طریق راه های ارتباطی که در ادامه معرفی خواهد شد با ما در ارتباط باشید. فرقی نمی کند کجای این کره خاکی در حال زندگی کردن باشید به راحتی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002

کارشناسان و مشاوران سایت به محض دیدن فرم ثبت نام و مشاوره با شما تماس می گیرند و پاسخگوی سوالات شما زبان آموزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی هستند.