روش های یادگیری زبان کره ای همانند دیگر زبان ها از تنوع و تفاوت بسیاری برخوردار هستند. برخی علاقه مند هستند که زبان کره ای را به صورت خودآموز فرا گیرند، برخی دیگر در کلاس های حضوری زبان کره ای شرکت می کنند، تعدادی در کلاس های آنلاین زبان کره ای و… در این میان تعدادی از افراد نیز قصد یادگیری زبان کره ای در منزل را دارند. باید گفت که اگر قصد یادگیری زبان کره ای در منزل را دارید باید از روش هایی مطمئن برای یادگیری و آموزش زبان کره ای استفاده نمایید. زبان آموزان می توانند با توجه به نیازهای زبانی و متدهای آموزشی موجود دست به انتخاب بزنند و بر اساس انتخابی که داشته اند به خرید منابع بپردازند. برای یادگیری زبان کره ای در منزل باید یک سری نکات و تکنیک هایی رعایت شود که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. برخی از روش ها از تکنیک های آموزشی متفاوتی استفاده می کنند، همین عامل باعث شده است که برخی از روش ها و وبسایت های آموزش زبان کره ای نسبت به دیگر روش ها متفاوت باشد. یادگیری خودآموز زبان کره ای در منزل، نیاز به برنامه ریزی و تلاش بسیاری دارد. خودآموز بودن یادگیری زبان کره ای نسبت به آنلاین بودن آموزش به برنامه ریزی، تلاش و پشتکار بیشتری نیاز دارد اما این بدان معنا نیست که خودآموز بودن یادگیری غیر ممکن است. افرادی که تجربه یادگیری به صورت خودآموز را دارند بهتر می توانند در این باره اظهار نظر کنند. بهتر است که حتی اگر در منزل قصد یادگیری زبان کره ای را دارید از اساتید و مدرسین خصوصی و آنلاین زبان کره ای استفاده نمایید. آموزش آنلاین به دلیل اینکه ویژگی ها و امکانات متفاوتی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد، باعث شده است که افراد قصد شرکت در کلاس های حضوری را نداشته باشند. با داشتن برنامه ای منظم و البته منسجم می توانید به نتیجه دلخواهتان در کمترین زمان ممکن برسید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا از بهترین راه یادگیری زبان کره ای در منزل آگاهی کسب کنید.

فواید یادگیری زبان کره ای

یادگیری هر زبانی خالی از لطف نیست. یادگیری زبان کره ای همانند دیگر زبان ها دارای فواید و مزایایی بسیاری می باشد.
زبان کره ای زبان رسمی کشور کره شمالی و جنوبی می باشد. این زبان در میان کشورهای دیگری از جمله چین، ژاپن، آسیای میانه و ایالت متحده مورد استفاده قرار می گیرد. کشور کره دارای تاریخ و فرهنگ غنی می باشد. بسیاری از افراد به دلیل اینکه به تاریخ و فرهنگ زبان کره علاقه مند هستند به یادگیری زبان کره ای اقدام کرده اند. در این میان افراد دیگری نیز هستند که با تماشای فیلم و سریال های کره ای علاقه مند به یادگیری زبان کره ای شده اند. زبان کره ای این امکان را برای فراگیران ایجاد می کند که فرصت های شغلی بیشتری را نسبت به دیگر افراد داشته باشند. اقتصاد کشور کره بسیار پیشرفته می باشد به همین علت توانسته است افراد بسیاری از جمله مهاجرین را در خود جای دهد. در داخل ایران نیز برای کار کردن در شرکت های مختلف اولویت با افرادی است که بر زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها از جمله زبان کره ای مسلط می باشند. با یادگیری زبان کره ای امکان تعامل با مردم دیگر کشورها را پیدا خواهید کرد.

یادگیری زبان کره ای در خانه

قصد داریم در این مقاله از یادگیری زبان کره ای در منزل صحبت کنیم. مراحل یادگیری زبان کره ای در منزل به دلیل متفاوت بودن شرایط افراد، از هر فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد اما این مراحل به صورت کلی در همه افراد ممکن است یکسان باشد. چه یادگیری زبان کره ای به صورت خودآموز را انتخاب نمایید و چه به صورت آنلاین، هر دوی این ها با رعایت نکات زیر به بهترین شکل ممکن انجام می گیرد. پیشنهاد ما به شما انتخاب آنلاین می باشد؛ چراکه محیط و فضای آنلاین دارای مزایای بسیار زیادی می باشد که با انتخاب این روش می توانید از بهترین سبک یادگیری برخوردار شوید. به مراحل زیر دقت نمایید و سعی کنید هر یک از این مراحل را به خوبی رعایت کنید. این مراحل شامل:

 • تعیین هدف

برای یادگیری زبان کره ای چه در منزل و چه به صورت حضوری، تعیین هدف اهمیت بسیار بالایی دارد. تعیین هدف به شما انسجام کلی می دهد. هدف به شما نظم و انسجام زیادی می دهد و باعث می شود از قدم های بعدی خود مطلع می شوید. در اواسط مسیر یادگیری ممکن است که از ادامه دادن مسیر خسته و یا دلزده شوید اما با مرور اهداف و برنامه هایی که دارید می توانید انگیزه رفته خود را برگردانید و با قوای بیشتری به ادامه مسیر بپردازید. اساتید و مدرسین خود را از اهداف و برنامه هایی که دارید مطلع نمایید و با کمک و در کنار آن ها در مسیر یادگیری قرار بگیرید. برخی از فراگیران یادگیری زبان کره ای را بدون هدف آغاز می کنند اما اصلا جایی نگرانی نیست؛ چراکه با داشتن مدرسینی حرفه ای می توانند بهترین تعیین هدف را داشته باشند.

 • برنامه ریزی

اولین قدم برای یادگیری زبان کره ای، برنامه ریزی می باشد. برنامه ریزی چه در یادگیری زبان کره به صورت خودآموز و چه در کنار اساتید و مدرسین زبان کره ای الزامی می باشد. در صورتی که برنامه ریزی جامعی داشته باشید روند یادگیری سریع تری را طی خواهید کرد. مدرسینی را انتخاب نمایید که به شما در جهت برنامه ریزی برای یادگیری زبان کره ای کمک زیادی کنند.

 • انتخاب محیطی مشخص

هنگام مطالعه زبان کره ای سعی کنید فضای مشخصی را برای مطالعه در نظر داشته باشید. اینکار باعث افزایش تمرکز شما می شود. زمانی که از محیط های متفاوتی برای یادگیری زبان کره ای استفاده می نمایید باعث می شود تمرکز شما کاهش پیدا کند. این نکته نه تنها برای بزرگسالان بلکه برای آموزش کودکان نیز از اهمیت بالایی برخوردار می باشد. محل یادگیری و آموزش شما زبان آموزان باید مشخص و تعیین شده باشد. زمانی که هر دفعه محیط یادگیری خود را تغییر دهید باعث می شود که تماشای محیط جدید مدت زمان زیادی را از شما بگیرد و تمرکز شما را از بین ببرد.

 • روش های یادگیری زبان کره ای در منزل

درباره روش های یادگیری زبان کره ای در منزل پیش تر صحبت کرده ایم اما هر فردی باید با توجه ویژگی های شخصیتی و فکری خود دست به انتخاب بزند. سعی کنید با توجه به شناختی که از خودتان دارید روش یادگیری متناسب با خودتان را انتخاب کنید. روش های یادگیری زبان کره ای همانند دیگر زبان ها از تنوع بالایی برخوردار می باشد به همین علت هنگام انتخاب هر یک از روش ها به همه موارد گفته شده توجه نمایید و با مشورت دست به انتخاب زنید. هنگام مشورت از اهداف و برنامه های زبانی خود برای مدرسین و اساتید زبان کره ای صحبت نمایید تا به بهترین شکل ممکن به شما کمک نمایند.

 • شرکت در کلاس ها و دوره های آموزش زبان کره ای

یادگیری خودآموز زبان کره ای نیاز به برنامه ریزی و تلاش بالایی دارد اما اگر در کنار اساتید به آموزش و یادگیری مشغول شوید، برنامه ریزی سبک تری خواهید داشت. با به وجود آمدن دوره های آنلاین کره ای یادگیری زبان کره ای آسان تر و قابل دسترس تر شده است. افرادی که از مزایای آموزش آنلاین آگاهی دارند به خوبی مطلع هستند که آموزشی غیر از آموزش آنلاین ضربه زدن به خودتان محسوب می شود.

 • غرق شدن در زبان کره ای

در صورتی که با اساتید حرفه ای به آموزش می پردازید به شما کمک خواهند که در مسیر یادگیری غرق شوید و از لحظه لحظه مسیر لذت ببرید. سعی داشته باشید خارج از کلاس ها و دوره های آموزشی موجود به یادگیری زبان کره ای اقدام نمایید. در ادامه به برخی از روش ها اشاره خواهیم کرد. اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی نقش هدایت کننده مسیر را دارند و در کنار زبان آموزان خود به مسیر ادامه می دهند.

 • تلاش و پشتکار

درست است که همه موارد گفته شده در بالا برای آموزش زبان آموزان نیاز است اما همه موارد زمانی که با تلاش و پشتکار همراه باشد این مسیر را برای شما لذت بخش تر و سریع تر می کند. برای یادگیری هر مهارتی به تلاش و پشتکار بالایی نیاز دارید در صورتی که این تلاش، تعهد و پشتکار را نداشته باشید باعث می شود که مدام در حال درجا زدن باشید.

 • موسیقی

گوش دادن به موسیقی یکی دیگر از راه های کمکی به شما محسوب می شود. موسیقی زبان کره ای یکی از جذاب ترین موسیقی های دنیا می باشد که امروزه جوانان بسیاری علاقه مند به شنیدن چنین سبکی هستند. مهارت شنیداری در یادگیری زبان اهمیت بسیار زیادی دارد. تسلط بر مهارت شنیداری باعث می شود که به صورت ناخودآگاه بر دیگر مهارت های زبانی تسلط پیدا کنید؛ بنابراین یادگیری لیسنینگ زبان کره ای را دست کم نگیرید.

 • تماشای فیلم و سریال

یکی دیگر از تمرین های که خارج از کلاس های آموزشی می توانید برای تقویت زبان کره ای استفاده نمایید، تماشای فیلم و سریال های کره ای می باشد. فیلم ها و سریال های کره ای را بدون زیر نویس فارسی تماشا نمایید. شاید در ابتدا کمی برای شما دشوار باشد اما بعد از مدتی و به مرور زمان می توانید با مفاهیم کلی و برخی از کلمات آشنایی پیدا کنید. تماشای فیلم و سریال نقش بسیار تعیین کننده ای در تقویت مهارت لیسنینگ و اسپیکینگ شما زبان آموزان دارد. شاید این سوال برای شما پیش آید که تماشای فیلم و سریال چگونه باعث تقویت مهارت صحبت کردن و مکالمه ما می شود؟
در جواب این سوال باید گفت که آموزش زبان کره ای از طریق فیلم و سریال های انگلیسی با تماشای فیلم و سریال های خانگی بسیار متفاوت است. اما باید گفت که برای تقویت این مهارت نیاز است که نکات و تکنیک هایی را فرا گیرید تا به بهترین شکل ممکن بر این مهارت تسلط پیدا کنید. سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به دلیل اینکه روش و سبک مورد استفاده اش، آموزش زبان کره ای با سریال می باشد، به زبان آموزان و فراگیران وبسایت، بهترین تکنیک ها و ترفندهای آموزشی را آموزش می دهد.

 • استفاده از وسایل کمک آموزشی

یادگیری زبان کره ای به صورت خودآموز و یا به صورت آنلاین نیاز به استفاده از وسایل کمک آموزشی دارند. در صورتی که هدف و برنامه خود را تعیین کره اید زمان آن رسیده است که متناسب با هدف و توانتان به انتخاب وسایل کمک آموزشی اقدام نمایید. در این مسیر برای گرفتن بهترین تصمیم از اساتید و مدرسین حرفه ای کمک بگیرید. نکته ای که نباید فراموش کنید این است که از منابع متعدد و زیادی استفاده نکنید. این کار موجب سردرگم شدن شما می شود. بهتر است که برای هر مهارت زبانی یک کتاب کمک آموزشی متناسب با سطح زبانی خودتان انتخاب نمایید؛ پس در انتخاب وسایل کمک آموزشی از مشورت غافل نشوید.

 • خلاصه نویسی کنید

یکی از جدیدترین روش هایی که در حال حاضر برخی از زبان آموزان از آن استفاده می کنند خلاصه نویسی می باشد. این روش آموزشی به شما در جهت یادآوری مطالب کمک بسیار زیادی می کند. بعد از انجام هر تمرین سعی کنید به خلاصه نویسی از مطالبی که خوانده اید بپردازید. خلاصه نویسی به شما کمک می کند هنگام خواندن مطالب با یک مرور ساده آن ها را به یاد آورید. خلاصه نویسی در حد 3 یا 4 خط کافی می باشد. خلاصه نویسی علاوه بر اینکه به رایتینگ شما کمک می کند باعث تقویت گرامر زبان کره ای شما نیز می شود.

 • مطالعه نمایید

به مطالعه کتاب ها و رمان های مختلف زبان کره ای اقدام نمایید. در صورتی که خواندن متن و یا کتاب برای شما دشوار می باشد از موضوعات مورد علاقه خودتان شروع کنید تا هم از خواندن کتاب و متون لذت ببرید و هم به یادگیری زبان کره ای مشغول باشید. بعد از مطالعه می توانید درباره موضوعات مختلف با دوستان خود صحبت نمایید تا مکالمه شما نیز تقویت شود. زبان کره ای بر خلاف تصور بسیاری از افراد زبان سخت و دشواری نیست بلکه با زمان گذاشتن و برنامه منسجم می توانید ببر زبان کره ای تسلط پیدا کنید. لزوما نباید به مطالعه کتاب های و رمان های قطور پرداخت بلکه می توانید به مطالعه مجلات و روزنامه های زبان کره ای اقدام نمایید و بعد به مرور زمان مطالعات خود را گسترش دهید و از خواندن آن ها نهایت لذت را ببرید.

 • اپلیکیشن آموزش زبان کره ای

یکی دیگر از راه هایی که باعث تقویت زبان کره ای شما در منزل می شود استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان کره ای می باشد. اپلیکیشن های آموزش زبان در ابتدا فقط به آموزش زبان انگلیسی می پرداختند اما به مرور زمان و با پیشرفت های بیشتر به زبان های دیگری از جمله زبان کره ای می پردازند. نرم افزارهای آموزشی به گونه ای طراحی شده اند که قابل نصب بر روی انواع تلفن های همراه و تب لت می باشند. هر یک از شما می توانید خارج از کلاس های آموزشی به استفاده از نرم افزارهای آموزشی بپردازید و کار کردن با چنین برنامه هایی حداکثر لذت را ببرید. برخی از برنامه های آموزشی با اتصال به اینترنت اطلاعات آموزشی را در اختیار شما قرار می دهند اما در برخی دیگر از برنامه ها نیاز است که به پرداخت پول اقدام نمایید. در هر صورت فضای نرم افزارها به گونه ای طراحی شده است که برای همه افراد در همه سنین مناسب می باشد. به دلیل ایجاد تنوع در چنین برنامه هایی هر یک از کاربران هنگام استفاده نهایت لذت را خواهند برد.
برخی از نرم افزارهای آموزش زبان کره ای به صورت خودآموز به آموزش می پردازند به گونه ای که هیچ معلمی نیست که شما را در مسیری که قرار گرفته اید هدایت کند. در صورتی که قصد دارید کودکان خود را با برخی از نرم افزارهای آموزش زبان کره ای، آموزش دهید بهتر است که به برخی از نکات از جمله: مدت زمان استفاده از اپلیکشن ها توجه نمایید. کودکان باید در زمان های مشخص و کوتاهی اجازه استفاده از نرم افزار را داشته باشند.

 • مکالمه کنید

مکالمه کردن با خودتان را فراموش نکنید. در زمان های خالی مکالمه کردن رو به روی آیینه را فراموش نکنید. در طول روز بعد از هر کلاس و دوره آموزشی با هر یک از اعضای خانواده تان و یا دوستانی که دارید به مکالمه و صحبت بپردازید این کار علاوه بر تقویت زبان شما باعث تقویت زبان اعضای خانواده و دوستان شما نیز می شود. همچنین می توانید درباره موضوعات مختلف و یا اتفاقاتی که در طول روز رخ داده است به صحبت به زبان کره ای بپردازید.

 • پیدا کردن دوستان جدید

سعی کنید دوستان جدیدی را پیدا کنید که بر زبان کره ای مسلط هستند و یا در حال یادگیری زبان کره ای می باشند. صحبت کردن با دوستانتان درباره موضوعات مختلف و متنوع علاوه بر اینکه باعث تقویت مکالمه زبان کره ای شما می شود، می تواند دانش زبانی شما را ارتقا بخشد. هنگام صحبت و مکالمه با دیگران نگران اشتباهات خود نباشید. چنین اشتباهات زبانی طبیعی می باشد. سعی داشته باشید از اشتباهات خود درس بگیرد و آن ها را تکرار نکنید. کودکان دو سال اول زندگی خود را فقط به شنیدن مشغول هستند اما بعد از دو سال کم کم شروع به صحبت کردن می کنند. شروع صحبت های آن ها همراه با اشتباهات فراوانی می باشد اما با همه توان خود به صحبت کردن ادامه می دهند تا به تسلط کاملی برسند.

 • آشنایی با فرهنگ مردم دیگر کشورها

یادگیری زبان کره ای تنها به تسلط شما بر مکالمه و گرامر منتهی نمی شود بلکه نیاز است که شما با فرهنگ زبانی مردم کشور کره آشنایی پیدا کنید. هر کشوری دارای فرهنگ زبانی متفاوت و منحصر به فردی می باشد. زبان آموزان عزیز برای تسلط بر زبان کره ای و یا دیگر زبان ها نیاز است که با فرهنگ زبانی آن کشور آشنا شوند. آشنایی با فرهنگ مردم دیگر کشورها اطلاعات و دانش زبانی شما را افزایش می دهد. برای آشنایی با فرهنگ مردم دیگر کشورها می توانید به مکالمه با مردم آن کشور، مطالعه کتاب های ادبی و تاریخی، یوتیوب و یا تماشای فیلم ها و سریال های دیگر بپردازید. آشنایی با فرهنگ کشورهای دیگر موجب می شود که افراد بومی آن کشور نیز علاقه مند به برقراری ارتباط با شما باشند.

 • سایت های آموزش زبان

برخی از سایت های موجود اطلاعاتی درباره یادگیری زبان کره ای قرار داده اند که با استفاده از آن ها می توانید بهترین یادگیری ها را داشته باشید. Speaky یکی از سایت هایی است که به شما این امکان را می دهد که بر اساس نیازهای زبانی و علایقی که دارید دست به انتخاب بزنید. Interpals یکی دیگر از راه های موجود می باشد که با استفاده از آن می توانید با افراد بومی کشور کره در ارتباط باشید و با ان ها به مکالمه و صحبت بپردازید. برخی از سایت های مختلف این امکان را به زبان آموزان می دهد که با افراد بومی ارتباط برقرار کنند و از اطلاعات و دانش زبانی آن ها استفاده کنند. سایت زبان احمدرضا ابراهیمی علاوه بر اینکه به آموزش زبان کره ای می پردازد، مقالاتی را در اختیار زبان آموزان قرار داده است که فراگیران با مطالعه آن ها می توانند بهترین آموزش ها را دریافت کنند.

 • استفاده از یوتیوب

یوتیوب یکی دیگر از وسایل کمک آموزشی می باشد که هر یک از زبان آموزان می توانند در داخل منزل و یا هر مکان دیگری که دسترسی به اینترنت دارند به یوتیوب متصل شوند و از امکانات آموزشی که در اختیار زبان آموزان قرار داده شده است استفاده نمایند. برخی از کانال های یوتیوب این امکان را به زبان آموزان می دهد که از بهترین مدرسین و اساتید برای یادگیری برخی از نکات استفاده نمایند.

حال که از روش های مختلف و عوامل تاثیر گذار در یادگیری زبان کره ای در منزل یاد  کرده ایم، بهتر از گذشته می توانید دست به انتخاب بزنید و بهترین انتخاب ها را داشته باشید. اما فراموش نکنید که چنین مسیری باید همراه با هدف و برنامه ریزی باشد. با داشتن برنامه ای منسجم و منظم می توانید بهترین مسیر را در پیش داشته باشید. برخی از افراد بعد از مدتی به دلایل مختلفی یادگیری زبان کره ای را رها می کنند و مجددا یادگیری را آغاز می کنند. به چنین افرادی بایدگفت که یادگیری زبان بدین شکل برای شما منفعتی ندارد. در صورتی که قصد یادگیری زبان کره ای را به صورت جدی دارید باید بدون هیچ فاصله ای به یادگیری بپردازید و از لحظه لحظه مسیر حداکثر استفاده را نمایید. در کنار اساتید و مدرسین وبسایت های آنلاین بهتر می توانید مسیر پیش رو را طی کنید و بهترین لحظات را تجربه نمایید.

مزایای یادگیری زبان کره ای در منزل

 1. آموزش زبان کره ای در منزل باعث افزایش راحتی و تمرکز شما می شود. اگر قصد دارید راحتی و بازدهی شما بیشتر شود بهتر است که در کلاس های آنلاین و خصوصی زبان کره ای شرکت نمایید. این کار علاقه شما به زبان کره ای را نیز بیشتر می کند.
 2. یادگیری زبان کره ای در خانه در کنار اساتید حرفه ای و چند زبانه، زمانی که به صورت خصوصی انجام شود، باعث می شود که برخی از اساتید مانند مدرسین زبان کره ای سایت زبان احمدرضا ابراهیمی بر اساس شخصی سازی و نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی بپردازند.
 3. در صورتی که قصد دارید هزینه های یادگیری زبان کره ای برای شما به حداقل برسد بهتر است که یادگیری زبان کره ای در خانه را جزء اولویت های خود قرار دهید.
 4. تصور کنید در داخل خانه با برگزاری کلاس های آنلاین زبان کره ای بهترین و نامحدودترین اطلاعات را در اختیار دارید بدون اینکه نیاز باشد داخل شهر تردد کنید و با خستگی زیاد در کلاس ها شرکت کنید. آنلاین، به دلیل فراهم کردن پلتفرم های مختلف مانند: موسیقی زبان کره ای، اپلیکیشن های آموزش زبان کره ای، فیلم ها و ویدئوهای آموزش زبان کره ای و… بهترین امکانات را در اختیار زبان آموزان قرار می دهند.

مدت زمان یادگیری زبان کره ای

بعد از یادگیری حروف الفبای زبان کره ای، زمان آن می رسد که به سراغ منابع آموزش زبان کره ای با توجه به نیاز و اهداف زبانی خودتان بروید. اینکه یادگیری زبان کره ای چقدر طول می کشد به عوامل و شرایط مختلفی بستگی دارد. اما شما به آموزش روزمره زبان کره ای ادامه دهید تا در مدت زمان کمتری به هدف دلخواه خودتان برسید. امروزه دوره های کوتاه مدت آموزش زبان کره ای کار را برای افرادی که قصد یادگیری زبان کره ای در کوتاه مدت را دارند آسان کرده است. در پایان مقاله با معرفی که در پیش داریم بهترین و نتیجه بخش ترین راه را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

یادگیری زبان کره ای با سریال چقدر طول می کشد؟

آموزش زبان کره ای با سریال در حال حاضر توسط تعداد کمی از موسسات و سایت های زبان آموزش زبان کره ای در حال برگزاری می باشد. می توان گفت که تنها دوره و روشی که از سریال برای آموزش زبان آموزان خود استفاده می کند، سایت زبان احمدرضا ابراهیمی می باشد. همه روزه افراد بسیاری را مشاهده می کنیم که با وجود گذراندن دوره ها و آموزش های متفاوت هنوز توانایی صحبت با افراد را در موقعیت های مختلف ندارند اما سریال های کره ای به دلیل اینکه فضای نیتیو لایک گونه ای را برای زبان آموزان فراهم می کنند باعث می شود که در مدت زمان کمی بر مکالمه زبان کره ای تسلط پیدا کنید و همچون نیتیو لایک ها در موقعیت های مختلف به رفع نیازهای زبانی خود بپردازید. فراموش نکنید که، فقط تماشای سریال ها و فیلم های زبان کره ای کافی نیست و در این مسیر نیاز به اساتید حرفه ای و آموزش دیده ای نیز لازم است. اساتید سایت از طریق آموزش هایی که گذرانده اند آماده تدریس به شما زبان آموزان شده اند.
آموزش زبان کره ای از طریق سریال به دلیل دارا بودن مزایای بسیار مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار گرفته است. برخی از مزایای این آموزش عبارت اند از:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان کره ای بدون دخالت گرامر زبان کره ای
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان کره ای برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

5 نکته درباره ی یادگیری خودآموز زبان کره ای

 1. برنامه ریزی
 2. انتخاب روش یادگیری متناسب با اهداف و نیازهای زبانی.
 3. یادگیری حروف الفبای زبان کره ای.
 4. استفاده از وسایل کمک آموزشی مانند: فلش کارت ها، نرم افزارهای آموزش زبان کره ای، جعبه لاینتر و…
 5. در مسیر یادگیری زبان کره ای غرق شوید. در صورت داشتن اساتید حرفه ای و کاربلند می توانید بهترین مسیر یادگیری را طی نمایید.

بهترین روش یادگیری زبان کره ای در منزل

اینکه برای یادگیری زبان کره ای از کجا شروع کنیم؟ و یا چگونه مدرک زبان کره ای بگیریم؟ همه و همه سوالاتی هستند که داوطلبان زبان کره ای از ما می پرسند و باعث ترس نگرانی آن ها برای آغاز یادگیری زبان کره ای شده است.
با کلیک بر روی هر کدام از سوالات بالا وارد مقاله شده و می توانید به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید و از خواندن مقاله لذت ببرید.
در حال حاضر سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه تجربه به طراحی دوره ای اقدام کرده است که با استفاده از آن می توانید در کمتر از 50 روز بر زبان کره ای به تسلط کاملی دست پیدا کنید و همچون نیتیو لایک ها به مکالمه بپردازید.
در انتهای دوره به راحتی می توانید به رفع نیازهای زبانی خودتان بپردازید و از دانسته های زبانی خودتان لذت ببرید.
دوره ای که در حال حاضر در سایت به آموزش زبان کره ای مشغول می باشد، راکت نام دارد. این دوره آموزشی برای ایجاد حق انتخاب بیشتر برای زبان آموزان به دو صورت فشرده (آموزش زبان کره ای در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان کره ای در 50 روز) در حال برگزاری است. داوطلبان با توجه به شرایط زبانی خودشان به راحتی می توانند به انتخاب هر یک از دوره ها بپردازند.

اساتید و مدرسین زبان وبسایت احمدرضا ابراهیمی

مهم ترین و اصلی ترین ویژگی که اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی از آن برخوردار هستند، چند زبانه بودن آن ها می باشد. همه مدرسین سایت دو الی چند زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته اند و بعد از گذر از آموزش های متفاوت آماده تدریس به زبان آموزان را پیدا کرده اند. مدرسین از دغدغه و نگرانی های زبان آموزان آگاهی کاملی دارند به همین علت هنگام تدریس به خوبی می دانند چه نکات و تکنیک هایی را مد نظر قرار دهند. مدرسین سایت هم قدم و همراه با زبان آموزان خود پیش می روند و متناسب با نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی شخصی می پردازند. اساتید سایت از ابتدا تا انتهای ثبت نام از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند کرد. مدرسین هر آموزشگاه نقش بسیار مهمی در ادامه دادن و اشتیاق زبان آموزان ایفا می کنند. اساتید وبسایت احمدرضا ابراهیمی تنها به آموزش زبان کره ای نمی پردازند بلکه به آموزش تعیین هدف، شیوه برنامه ریزی، افزایش اعتماد به نفس، عزت نفس و… زبان آموزان خود توجه می کنند. فرزندان شما می توانند بهترین لحظات را در کنار اساتید و مدرسین خبره سایت احمدرضا ابراهیمی تجربه نمایند.

نکاتی دیگر درباره وبسایت زبان احمدرضا ابراهیمی

دوره های آموزشی سایت زبان احمدرضا ابراهیمی همگی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. مزایای آموزش آنلاین زبان کره ای و یا دیگر زبان ها بسیار زیاد می باشد. محیط و فضای آنلاین به گونه ای طراحی شده است که برای همه افراد حتی افرادی که در نقاط دور از دسترس زندگی می کنند، مفید و مقرون به صرفه باشد. از مزایای دیگر این روش می توان به این نکته اشاره کرد که، محیط و فضای آنلاین موجب می شود که زبان آموزان بتوانند اصل آموزش را دریافت کنند. پیش تر اشاره کردیم که افرادی که با محیط و فضای آنلاین آشنا هستند به هیچ وجه به سراغ آموزش های حضوری نمی روند. یکی دیگر از ویژگی های جذاب آموزش آنلاین این است که پلتفرم های آموزشی مختلفی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد تا فراگیران از میان گزینه های متنوع و متفاوت دست به انتخاب زنند. از خصایص دیگر دوره های آموزشی وبسایت احمدرضا ابراهیمی می توان به برگزاری کلاس ها به صورت کاملا خصوصی اشاره کرد. خصوصی برگزار شدن کلاس ها دارای فواید بسیاری از جمله: افزایش تمرکز، آرامش، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زبان آموزان می شود. خصوصی برگزار شدن کلاس ها باعث آسودگی خیال بسیاری از والدین نیز می شود. تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی همه تلاش خود را کرده اند که بیش ترین مزایا به زبان آموزان و فراگیران برسد. ما این اطمینان را به شما می دهیم که در انتهای دوره شما توانایی صحبت کردن همچون نیتیو لایک ها را خواهید داشت و تشخیص شما از افراد بومی سخت خواهد شد.

همانطور که پیش تر اشاره کردیم یادگیری زبان کره ای در دوره راکت از طریق سریال های کره ای صورت می گیرد و زبان آموزان در کنار سرگرمی به یادگیری نامحدود مشغول هستند و در کنار اساتید چند زبانه بهترین لحظات را تجربه خواهند کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و شرکت در دوره راکت می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید؛ همچنین می توانید با شماره تلفن 09333558002 تماس حاصل فرمایید.
مشاوران و کارشناسان ما همه روزه به جز روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و از آغاز تا پایان دوره از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.