روش های یادگیری زبان کره ای همانند دیگر زبان ها از تنوع و تفاوت بسیاری برخوردار هستند. برخی علاقه مند هستند که زبان کره ای را به صورت خودآموز فرا گیرند، برخی دیگر در کلاس های حضوری زبان کره ای شرکت می کنند، تعدادی در کلاس های آنلاین زبان کره ای و… در این میان تعدادی از افراد نیز قصد یادگیری زبان کره ای در منزل را دارند. باید گفت که اگر قصد یادگیری زبان کره ای در منزل را دارید باید از روش هایی مطمئن برای یادگیری و آموزش زبان کره ای استفاده نمایید. یادگیری خودآموز زبان کره ای در منزل، نیاز به برنامه ریزی و تلاش بسیاری دارد. بهتر است که حتی اگر در منزل قصد یادگیری زبان کره ای را دارید از اساتید و مدرسین خصوصی و آنلاین زبان کره ای استفاده نمایید. آموزش آنلاین به دلیل اینکه ویژگی ها و امکانات متفاوتی را در اختیار زبان آموزان قرار می دهد، باعث شده است که افراد قصد شرکت در کلاس های حضوری را نداشته باشند. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا از بهترین راه یادگیری زبان کره ای در منزل آگاهی کسب کنید.

یادگیری زبان کره ای در خانه

قصد داریم در این مقاله از یادگیری زبان کره ای در منزل صحبت کنیم. مراحل یادگیری زبان کره ای در منزل به دلیل متفاوت بودن شرایط افراد، از هر فردی به فرد دیگر متفاوت می باشد اما این مراحل به صورت کلی در همه افراد ممکن است یکسان باشد. این مراحل شامل:

 • برنامه ریزی

اولین قدم برای یادگیری زبان کره ای، برنامه ریزی می باشد. برنامه ریزی چه در یادگیری زبان کره به صورت خودآموز و چه در کنار اساتید و مدرسین زبان کره ای الزامی می باشد. در صورتی که برنامه ریزی جامعی داشته باشید روند یادگیری سریع تری را طی خواهید کرد.

 • انتخاب محیطی مشخص

هنگام مطالعه زبان کره ای سعی کنید فضای مشخصی را برای مطالعه در نظر داشته باشید. اینکار باعث افزایش تمرکز شما می شود.

 • روش های یادگیری زبان کره ای در منزل

درباره روش های یادگیری زبان کره ای در منزل پیش تر صحبت کرده ایم اما هر فردی باید با توجه ویژگی های شخصیتی و فکری خود دست به انتخاب بزند. سعی کنید با توجه به شناختی که از خودتان دارید روش یادگیری متناسب با خودتان را انتخاب کنید.

 • شرکت در کلاس ها و دوره های آموزش زبان کره ای

یادگیری خودآموز زبان کره ای نیاز به برنامه ریزی و تلاش بالایی دارد اما اگر در کنار اساتید به آموزش و یادگیری مشغول شوید، برنامه ریزی سبک تری خواهید داشت. با به وجود آمدن دوره های آنلاین کره ای یادگیری زبان کره ای آسان تر و قابل دسترس تر شده است.

 • غرق شدن در زبان کره ای

در صورتی که با اساتید حرفه ای به آموزش می پردازید به شما کمک خواهند که در مسیر یادگیری غرق شوید و از لحظه لحظه مسیر لذت ببرید. اساتید سایت احمدرضا ابراهیمی نقش هدایت کننده مسیر را دارند و در کنار زبان آموزان خود به مسیر ادامه می دهند.

 • تلاش و پشتکار

درست است که همه موارد گفته شده در بالا برای آموزش زبان آموزان نیاز است اما همه موارد زمانی که با تلاش و پشتکار همراه باشد این مسیر را برای شما لذت بخش تر و سریع تر می کند. برای یادگیری هر مهارتی به تلاش و پشتکار بالایی نیاز دارید در صورتی که این تلاش و پشتکار را نداشته باشید باعث می شود که مدام در حال درجا زدن باشید.

مزایای یادگیری زبان کره ای در منزل

 1. آموزش زبان کره ای در منزل باعث افزایش راحتی و تمرکز شما می شود. اگر قصد دارید راحتی و بازدهی شما بیشتر شود بهتر است که در کلاس های آنلاین و خصوصی زبان کره ای شرکت نمایید. این کار علاقه شما به زبان کره ای را نیز بیشتر می کند.
 2. یادگیری زبان کره ای در خانه در کنار اساتید حرفه ای و چند زبانه، زمانی که به صورت خصوصی انجام شود، باعث می شود که برخی از اساتید مانند مدرسین زبان کره ای سایت زبان احمدرضا ابراهیمی بر اساس شخصی سازی و نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی بپردازند.
 3. در صورتی که قصد دارید هزینه های یادگیری زبان کره ای برای شما به حداقل برسد بهتر است که یادگیری زبان کره ای در خانه را جزء اولویت های خود قرار دهید.
 4. تصور کنید در داخل خانه با برگزاری کلاس های آنلاین زبان کره ای بهترین و نامحدودترین اطلاعات را در اختیار دارید بدون اینکه نیاز باشد داخل شهر تردد کنید و با خستگی زیاد در کلاس ها شرکت کنید. آنلاین، به دلیل فراهم کردن پلتفرم های مختلف مانند: موسیقی زبان کره ای، اپلیکیشن های آموزش زبان کره ای، فیلم ها و ویدئوهای آموزش زبان کره ای و… بهترین امکانات را در اختیار زبان آموزان قرار می دهند.

مدت زمان یادگیری زبان کره ای

بعد از یادگیری حروف الفبای زبان کره ای، زمان آن می رسد که به سراغ منابع آموزش زبان کره ای با توجه به نیاز و اهداف زبانی خودتان بروید. اینکه یادگیری زبان کره ای چقدر طول می کشد به عوامل و شرایط مختلفی بستگی دارد. اما شما به آموزش روزمره زبان کره ای ادامه دهید تا در مدت زمان کمتری به هدف دلخواه خودتان برسید. امروزه دوره های کوتاه مدت آموزش زبان کره ای کار را برای افرادی که قصد یادگیری زبان کره ای در کوتاه مدت را دارند آسان کرده است. در پایان مقاله با معرفی که در پیش داریم بهترین و نتیجه بخش ترین راه را به شما پیشنهاد خواهیم کرد.

یادگیری زبان کره ای با سریال چقدر طول می کشد؟

آموزش زبان کره ای با سریال در حال حاضر توسط تعداد کمی از موسسات و سایت های زبان آموزش زبان کره ای در حال برگزاری می باشد. می توان گفت که تنها دوره و روشی که از سریال برای آموزش زبان آموزان خود استفاده می کند، سایت زبان احمدرضا ابراهیمی می باشد. همه روزه افراد بسیاری را مشاهده می کنیم که با وجود گذراندن دوره ها و آموزش های متفاوت هنوز توانایی صحبت با افراد را در موقعیت های مختلف ندارند اما سریال های کره ای به دلیل اینکه فضای نیتیو لایک گونه ای را برای زبان آموزان فراهم می کنند باعث می شود که در مدت زمان کمی بر مکالمه زبان کره ای تسلط پیدا کنید و همچون نیتیو لایک ها در موقعیت های مختلف به رفع نیازهای زبانی خود بپردازید. فراموش نکنید که، فقط تماشای سریال ها و فیلم های زبان کره ای کافی نیست و در این مسیر نیاز به اساتید حرفه ای و آموزش دیده ای نیز لازم است. اساتید سایت از طریق آموزش هایی که گذرانده اند آماده تدریس به شما زبان آموزان شده اند.
آموزش زبان کره ای از طریق سریال به دلیل دارا بودن مزایای بسیار مورد توجه بسیاری از علاقه مندان قرار گرفته است. برخی از مزایای این آموزش عبارت اند از:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان کره ای بدون دخالت گرامر زبان کره ای
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان کره ای برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

5 نکته درباره ی یادگیری خودآموز زبان کره ای

 1. برنامه ریزی
 2. انتخاب روش یادگیری متناسب با اهداف و نیازهای زبانی.
 3. یادگیری حروف الفبای زبان کره ای.
 4. استفاده از وسایل کمک آموزشی مانند: فلش کارت ها، نرم افزارهای آموزش زبان کره ای، جعبه لاینتر و…
 5. در مسیر یادگیری زبان کره ای غرق شوید.

بهترین روش یادگیری زبان کره ای در منزل

اینکه برای یادگیری زبان کره ای از کجا شروع کنیم؟ و یا چگونه مدرک زبان کره ای بگیریم؟ همه و همه سوالاتی هستند که داوطلبان زبان کره ای از ما می پرسند و باعث ترس نگرانی آن ها برای آغاز یادگیری زبان کره ای شده است.
با کلیک بر روی هر کدام از سوالات بالا وارد مقاله شده و می توانید به پاسخ سوالات خود دست پیدا کنید و از خواندن مقاله لذت ببرید.
در حال حاضر سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه تجربه به طراحی دوره ای اقدام کرده است که با استفاده از آن می توانید در کمتر از 50 روز بر زبان کره ای به تسلط کاملی دست پیدا کنید و همچون نیتیو لایک ها به مکالمه بپردازید.
در انتهای دوره به راحتی می توانید به رفع نیازهای زبانی خودتان بپردازید و از دانسته های زبانی خودتان لذت ببرید.
دوره ای که در حال حاضر در سایت به آموزش زبان کره ای مشغول می باشد، راکت نام دارد. این دوره آموزشی برای ایجاد حق انتخاب بیشتر برای زبان آموزان به دو صورت فشرده (آموزش زبان کره ای در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان کره ای در 50 روز) در حال برگزاری است. داوطلبان با توجه به شرایط زبانی خودشان به راحتی می توانند به انتخاب هر یک از دوره ها بپردازند.
همانطور که پیش تر اشاره کردیم یادگیری زبان کره ای در دوره راکت از طریق سریال های کره ای صورت می گیرد و زبان آموزان در کنار سرگرمی به یادگیری نامحدود مشغول هستند و در کنار اساتید چند زبانه بهترین لحظات را تجربه خواهند کرد.
برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و شرکت در دوره راکت می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای صفحه درج شده است بپردازید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید؛ همچنین می توانید با شماره تلفن 09333558002 تماس حاصل فرمایید.
مشاوران و کارشناسان ما همه روزه به جز روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و از آغاز تا پایان دوره از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.