اپلیکیشن آموزش زبان کره ای در یادگیری در دنیای امروزی یک نیاز مبرم است و بسیاری از موسسات خارجی آموزش زبان کره ای تلاش داشته اند تا با طراحی اختصاصی اپ مربوط به موسسه خود، علاوه بر آموزش در دوره ها، برنامه ریزی آموزشی زبان آموزان را در منزل نیز انجام داده و در واقع کمکی به سرعت و کیفیت یادگیری آنها بنمایند.
اپلیکیشن آموزش زبان کره ای در موسسه احمدرضا ابراهیمی تحت عنوان ARE به زبان آموزان معرفی گردید تا جزء اولین اپلیکیشن های داخلی باشد که با ویژگی های ارتباط انسان با انسان، رابطه ای کاملا متفاوت را در آنور این نرم افزار رقم بزند. در حقیقت تمامی اپلیکیشن هایی که امروزه در دسترس همگان قرار گرفته اند را ربات ها اداره می کنند و همین امر گاهی می تواند مشکلات عدیده ای را بوجود بیاورد و در صورت بروز مشکل کاربر نتواند براحتی مشکل خود را برطرف نموده و یا ارتباط راحت تری را رقم بزند.
ما در این مقاله در صدد هستیم تا به معرفی تعدادی از اپلیکیشن های اختصاصی آموزش زبان کره ای از جمله اپلیکیشن ARE شما را در مسیر تازه ای قرار دهیم و یادگیری در منزل را را به مسیری راحت تر برایتان تبدیل نماییم. با ما همراه شوید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

۱- اپلیکیشن ARE
خصوصیات ویژه این اپلیکیشن باعث گردیده تا نگاه بسیاری را به سمت خود بکشاند. این اپ با پرداختن به تمامی مهارت ها از جمله بهبود مهارت یادگیری مکالمه کره ای، مسیری کاملا روشن را رقم زده است. در واقع این اپلکیشن نتیجه بیش از ۲۰ سال آزمون و خطا کردن بر روی نیاز زبان آموزان است و امروز آموزش های خود را با روش سیستم آموزشی رامیت به جلو سوق می دهد. از خصوصیات این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– بهره گیری از سیستم ارتباط انسان با انسان
– آموزش خصوصی زبان کره ای
– پشتیبانی تمام وقت
– ارتباط روزانه با اساتید راکت
– نظارت احمدرضا ابراهیمی بر روی روند آموزش و یادگیری
– پرداختن به تمامی مهارت های مهم در یادگیری زبان کره ای
– دسترسی به حجم نامحدود محتوای آموزشی
– آموزش با روش ها و متدهای به روز جهان
– قابل نصب بر روی تمامی گوشی های همراه

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

۲- اپلیکیشن دولینگو
Duolingo امروزه نه تنها به آموزش زبان کره ای می پردازد بلکه زمینه کار خود را در آموزش سایر زبان های مهم و حتی گاهی محلی نیز نهاده است. این نرم افزار با محیطی جذاب همراه هست که به صورت گام به گام زبان آموزان را با لغات پرکاربرد کره ای آشنا می کند و با تمرین هایی که صورت می دهد گرامر را نیز به صورت خود آموز به زبان آموزان آموزش می دهد. از خصوصیات دیگر این نرم افزار این است که با قابلیت نصب بر روی گوشی های اندورید و iSO را دارد و یک نرم افزار همراه به شمار می آید.

 

۳- رزتا استون
رزتا استون برای آموزش زبان کره ای، ۲۵۰ ساعت آموزش را به همراه دارد که امروزه با بهره گیری از فایل های صوتی، فیلم و… آموزش گام به گام لغات و گرامر را به همراه دارد. این نرم افزار یک نرم افزار آمریکایی است که عنوان آن را از سنگ نوشته ای در مصر باستان به نام رزتا استون یا سنگ رشید گرفته اند.
در واقع زبان شناسان اعتقاد دارند که این سنگ تاثیر بسزایی در درک نوشتاری در آن اثر داشته است و درحقیقت یک ابزار نوشتاری محسوب می شده است. رزتا استون در برگیرنده آموزش های لازمه در زمینه همه مهارت های اصلی در زبان کره ای است و برای یادگیری زبان کره ای باید یک آشنایی جزیی با زبان انگلیسی نیز داشته باشید.

 

۴- اپلیکیشن OLC Korean Siftware
این نرم افزار یه صورت ویژه به آموزش زبان کره ای می پردازد و روش یادگیری آن به روش صوتی و ویدویی است که برای افرادی که از سبک یادگیری دیداری و یا شنیداری بهره می برند، نرم افزاری مناسب جهت یادگیری زبان کره ای است. امروزه DVD هایی نیز با همین نام وارد بازار گشته اند که آموزش زبان کره ای با زبان فارسی را به همراه دارند.
البته که بهتر است برای یادگیری زبان کره ای، این زبان را با زبان مادری خود فرا نگیرید و سعی نمایید در مسیر یادگیری از روش های مناسبی در جهت یادگیری زبان کره ای با زبان کره ای بهره ببرید. از خصوصیات دیگر این نرم افزار آموزش در سطح مقدماتی است و تمامی سطوح را در بر نمی گیرد.

۵- اپلیکیشن Pimsleur
این نرم افزار نیز برای افرادی که در سطح مقدماتی در آموزش زبان کره ای هستند، کاربرد دارد و به آموزش مقدماتی زبان کره ای با فایل های صورتی ۳۰ دقیقه ای می پردازد. پیمزلر این شرایط را ایجاد نموده است که کاربران در صورت تلفظ صحیح ۸۰ درصد از جملات و عبارات کره ای بتوانند به محتواهای آموزشی دروس بعدی دست بیابند. این نرم افزار یادگیری طبیعی را در راستای کار خود قرار داده است و سعی نموده است تا آموزش ناخودآگاه را در مسیر آموزشی خود قرار بدهد.

 

۶- اپلیکیشن Luv Lingua
این نرم افزار با بیش از ۲۰۰ درس در زمینه آموزش گرامر کره ای، آموزش لغات و پرداختن به اصطلاحات و عبارات مهم، آموزش زبان کره ای را به صورت مجازی و خودآموز برای کاربران علاقه مند تهیه دیده است. نرم افزار Luv Lingua در واقع تمامی مهارت های اصلی و چهارگانه را در راستای کار خود قرار داده است و با ایجاد فضایی سرگرم کننده علاوه بر لغات پرکاربرد کره ای، به آموزش مکالمات روزانه کره ای و همچنین عباراتی که در مکالمات و نوشتار مهم واقع می شوند، می پردازد.

 

نرم افزارها یکی از لوازم کمک آموزشی در آموزش زبان کره ای هستند و در واقع زبان آموزان می توانند علاوه بر پرداختن به صورت خودآموز به یادگیری زبان کره ای، با ثبت نام در دوره های آموزشی و استفاده از تجربیات اساتید، سرعت یادگیری را خود را افزایش دهند.
خوشبختانه امروزه تنوع در دوره های آموزشی زبان کره ای بسیار است و زبان آموزان می توانند بنا به نیازی که دارند دوره متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایند. موسسه احمدرضا ابراهیمی نیز دوره های یادگیری زبان کره ای را با عنوان آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد کره ای به علاقه مندان معرفی نموده است و مسیری کاملا کارشناسی شده و برنامه ریزی شده را به آنها تقدیم نموده است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

این دوره ها به صورت خصوصی، آموزش زبان کره ای را ارائه می دهند و شرکت در هر یک از آنها با دسترسی رایگان به اپلیکیشن ARE همراه می باشد. در واقع دسترسی به این نرم افزار به این دلیل صورت گرفته است که زبان آموزان بتوانند در خارج از زمان دوره های خود، به یادگیری روزانه و مستمر با اساتید مربوطه بپردازند و کیفیت و سرعت یادگیری را در کنار هم بهبود ببخشند. تمامی دوره های ارائه شده با سیستم آموزشی رامیت طراحی گردیده است و اساتیدی که آموزش این دوره ها را برعهده دارند همگی از اساتید چندزبانه هستند که دوره های تربیت مدرس راکت زبان کره ای و همچنین تربیت مدرس آموزش آنلاین را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی گذرانده اند و تخصص آموزش در تمامی سنین را دارا می باشند. در صورت علاقه به شرکت در این دوره ها می توانید با روند دوره های راکت و همیاد از طریق گزارش های دوره های آموزش زبان آشنا گردید و یا با کارشناسان و مشاوران ما از طریق بخش زیر و یا پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستند.