IELTS7 Banner 01 8 اپلیکیشن آموزش زبان کره ای,اپلیکیشن های اختصاصی آموزش زبان کره ای,زبان کره ای

اپلیکیشن آموزش زبان کره ای برای یادگیری در دنیای امروزی یک نیاز مبرم است و بسیاری از موسسات خارجی آموزش زبان کره ای تلاش داشته اند تا با طراحی اختصاصی اپ مربوط به موسسه خود، علاوه بر آموزش در دوره ها، برنامه ریزی آموزشی زبان آموزان را در منزل نیز انجام داده و در واقع کمکی به سرعت و کیفیت یادگیری آن‌ها بنمایند.
در حقیقت تمامی اپلیکیشن هایی که امروزه در دسترس همگان قرار گرفته اند را ربات ها اداره می کنند و همین امر گاهی می تواند مشکلات عدیده ای را بوجود بیاورد و در صورت بروز مشکل کاربر نتواند به راحتی مشکل خود را برطرف نماید و یا ارتباط راحت تری را رقم بزند. اما در کل اپلیکیشن ها باعث یادگیری بیشتر و بهتر زبان آموزان می شود.
ما در این مقاله در صدد هستیم تا به معرفی تعدادی از اپلیکیشن های اختصاصی آموزش زبان کره ای شما را در مسیر تازه ای قرار دهیم و یادگیری در منزل را را به مسیری راحت تر برایتان تبدیل نماییم. با ما همراه شوید.

اپلیکیشن آموزش زبان کره ای

1اپلیکیشن دولینگو:

Duolingo امروزه نه تنها به آموزش زبان کره ای می پردازد بلکه زمینه کار خود را در آموزش سایر زبان های مهم و حتی گاهی محلی نیز نهاده است. این نرم افزار با محیطی جذاب همراه هست که به صورت گام به گام زبان آموزان را با لغات پرکاربرد کره ای آشنا می کند و با تمرین هایی که صورت می دهد گرامر را نیز به صورت خود آموز به زبان آموزان آموزش می دهد. از خصوصیات دیگر این نرم افزار این است که با قابلیت نصب بر روی گوشی های اندورید و ios را دارد و یک نرم افزار همراه به شمار می آید.

2- رزتا استون:
رزتا استون برای آموزش زبان کره ای، ۲۵۰ ساعت آموزش را به همراه دارد که امروزه با بهره گیری از فایل های صوتی، فیلم و… آموزش گام به گام لغات و گرامر را به همراه دارد. این نرم افزار یک نرم افزار آمریکایی است که عنوان آن را از سنگ نوشته ای در مصر باستان به نام رزتا استون یا سنگ رشید گرفته اند.
در واقع زبان شناسان اعتقاد دارند که این سنگ تاثیر بسزایی در درک نوشتاری در آن اثر داشته است و در حقیقت یک ابزار نوشتاری محسوب می شده است. رزتا استون در برگیرنده آموزش های لازمه در زمینه همه مهارت های اصلی در زبان کره ای است و برای یادگیری زبان کره ای باید یک آشنایی جزیی با زبان انگلیسی نیز داشته باشید.

3- اپلیکیشن OLC Korean Siftware:
این نرم افزار به صورت ویژه به آموزش زبان کره ای می پردازد و روش یادگیری آن به روش صوتی و ویدویی است که برای افرادی که از سبک یادگیری دیداری و یا شنیداری بهره می برند، نرم افزاری مناسب جهت یادگیری زبان کره ای است. امروزه DVD هایی نیز با همین نام وارد بازار گشته اند که آموزش زبان کره ای با زبان فارسی را به همراه دارند.

البته که بهتر است برای یادگیری زبان کره ای، این زبان را با زبان مادری خود فرا نگیرید و سعی نمایید در مسیر یادگیری، از روش های مناسبی در جهت یادگیری زبان کره ای با زبان کره ای بهره ببرید. از خصوصیات دیگر این نرم افزار آموزش در سطح مقدماتی است و تمامی سطوح را در بر نمی گیرد.

4- اپلیکیشن Pimsleur:
این نرم افزار نیز برای افرادی که در سطح مقدماتی در آموزش زبان کره ای هستند، کاربرد دارد و به آموزش مقدماتی زبان کره ای با فایل های صوتی ۳۰ دقیقه ای می پردازد. پیمزلر این شرایط را ایجاد نموده است که کاربران در صورت تلفظ صحیح ۸۰ درصد از جملات و عبارات کره ای بتوانند به محتواهای آموزشی دروس بعدی دست بیابند. این نرم افزار یادگیری طبیعی را در راستای کار خود قرار داده است و سعی نموده است تا آموزش ناخودآگاه را در مسیر آموزشی خود قرار بدهد.

5- اپلیکیشن Luv Lingua:
این نرم افزار با بیش از ۲۰۰ درس در زمینه آموزش گرامر کره ای، آموزش لغات و پرداختن به اصطلاحات و عبارات مهم، آموزش زبان کره ای را به صورت مجازی و خودآموز برای کاربران علاقه مند تهیه دیده است. نرم افزار Luv Lingua در واقع تمامی مهارت های اصلی و چهارگانه را در راستای کار خود قرار داده است و با ایجاد فضایی سرگرم کننده علاوه بر لغات پرکاربرد کره ای، به آموزش مکالمات روزانه کره ای و همچنین عباراتی که در مکالمات و نوشتار مهم واقع می شوند، می پردازد.

نرم افزارها یکی از لوازم کمک آموزشی در آموزش زبان کره ای هستند و در واقع زبان آموزان می توانند علاوه بر پرداختن به صورت خودآموز به یادگیری زبان کره ای، با ثبت نام در دوره های آموزشی و استفاده از تجربیات اساتید، سرعت یادگیری خود را افزایش دهند.
خوشبختانه امروزه تنوع در دوره های آموزشی زبان کره ای بسیار است و زبان آموزان می توانند بنا به نیازی که دارند دوره متناسب با شرایط خود را انتخاب نمایند. موسسه احمدرضا ابراهیمی نیز دوره های یادگیری زبان کره ای را با عنوان آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز به علاقه مندان معرفی نموده است و مسیری کاملا کارشناسی شده و برنامه ریزی شده را به آنها تقدیم نموده است.

این دوره ها به صورت خصوصی، آموزش زبان کره ای را ارائه می دهند. تمامی دوره های ارائه شده با سیستم آموزشی رامیت طراحی گردیده است و اساتیدی که آموزش این دوره ها را برعهده دارند همگی از اساتید چند زبانه هستند که دوره های تربیت مدرس راکت زبان کره ای و همچنین تربیت مدرس آموزش آنلاین را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی گذرانده اند و تخصص آموزش در تمامی سنین را دارا می باشند. در صورت علاقه به شرکت در این دوره ها می توانید با روند دوره های راکت از طریق گزارش های دوره های آموزش زبان آشنا گردید و یا با کارشناسان و مشاوران ما از طریق تکمیل بخش زیر و یا پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستند.