IELTS7 Banner 01 8

تدریس خصوصی زبان کره ای از جمله روش هایی است که ارتباط نزدیک استاد و زبان آموز را محقق می کند و اساتید این موقعیت را دارند تا به شکل بهتری برای شاگرد خود وقت و زمان بگذارند. این روزها این شیوه آموزشی بیش از سال های گذشته با استقبال مواجه گردیده است و کارشناسان معتقد هستند که بدین شکل آموزش در واقع رابطه ای بهتر را برقرار می نماید و سرعت یادگیری را به شکل ویژه ای افزایش خواهند داد.
در موسسه احمدرضا ابراهیمی با توجه به نیازی که طی این سال ها احساس می شد، دوره های ارائه شده همه از روش های گروهی و ترمیک به روش های خصوصی تغییر مسیر دادند و در واقع زبان آموز این موقعیت را به دست می آورد که هزینه ۲ آموزش به روش ترمیک را صرف آموزش خصوصی نماید.
این روش درواقع گامی مثبت در زمینه شخصی سازی آموزش بود و روش های به کار برده در این دوره ها با توجه به سبک یادگیری زبان آموز و شرایط زمانی ای که داشت، ارائه می گردید. در راستای خصوصی سازی آموزش زبان، دوره های آموزش خصوصی زبان کره ای نیز در کنار سایر رشته ها شکل گرفت و امروز شاهد تحولی شگفت انگیز در حوزه آموزش زبان کره ای هستیم.

 

آموزش خصوصی اصولا آموزش تمامی مهارت ها را در کنار هم در بر می گیرد و در موسسات معتبر آموزش زبان های خارجه در جهت این نوع آموزش، از اساتید خبره و کارکشته و تمامی امکانات علمی آموزشی خود بهره می برند تا مسیری مثبت تر را برای علاقه مندان رقم بزنند.
دوره های خصوصی در موسسه احمدرضا ابراهیمی در دو دوره منحصر به فرد خلاصه می شود که از جمله این دوره ها می توان به آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد کره ای نام برد. این دو دوره شکلی نوین از شخصی سازی آموزشی را به همراه علوم روانشناسی به جامعه امروز ارائه داده اند که با سیستم آموزشی رامیت به جلو سوق داده می شوند.
در خصوص معرفی این دو دوره خصوصی باید اذعان داشت که هر دو دوره جزء آموزش آنلاین زبان کره ای هستند و دلیل این نوع آموزش همه گیری و دستیابی سریع و راحت تمامی علاقه مندان به آموزش زبان کره ای است. در واقع بسیاری از ما به دلیل موقعیت های جغرافیایی، زندگی در شهر یا روستاهای دور افتاده، موقعیت های شغلی و هزاران دلیل دیگر، شرایط ثبت نام در کلاس های حضوری را نداریم و به همین جهت از خواسته و اهداف خود به دور می مانیم.

 

در این صورت دوره های غیرحضوری این موقعیت را فراهم می نمایند تا علاقه مندان بدون توجه به محدودیت های خود، به یادگیری زبان کره ای پرداخته و مسیری جدید را در زندگیشان ایجاد نمایند.
دوره آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز با عنوان دوره راکت در میان زبان آموزان موسسه احمدرضا ابراهیمی شناخته شده است. این دوره یکی از دوره های مهیج و زودبازده است که با آموزش فوق فشرده کره ای، این زبان را در کمترین زمان ممکن به فراگیران آموزش می دهد.
دوره های راکت نتیجه ۲ دهه تجربه احمدرضا ابراهیمی هستند که امروز به شکل ویژه ای برای علاقه مندان ارائه گردیده اند و در برگیرنده تمامی رشته های زبان های رایج بین الملل هستند. از جمله ویژگی های این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

– آموزش خصوصی زبان کره ای به صورت آنلاین
– تدریس خصوصی زبان کره ای توسط اساتید برجسته راکت
– آموزش زبان روش سیستم آموزشی رامیت
– آموزش نامحدود زبان کره ای در طی ۵۰ جلسه
– ۵۰ جلسه خصوصی آموزش زبان کره ای
– پشتیبانی ۲۴ ساعته و تمام وقت
– همراه با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– انتخاب زمان و روز کلاس ها با زبان آموز
– دسترسی زبان آموزان به محتواهای آموزشی نامحدود و ویژه موسسه احمدرضا ابراهیمی
– دسترسی رایگان به اپلیکیشن ARE
– آموزش به همراه متدهای آموزشی کاملا به روز
– تدریس خصوصی کره ای با توجه به سبک یادگیری زبان آموزان
– و…

 

دوره های همیاد زبان کره ای نیز شکلی دیگر از آموزش خصوصی زبان کره ای را به زبان آموزان معرفی می نمایند که با پرداختن به نیازها و دغدغه های زبان آموزان، مسیری روشن و هموار را در پیش روی آنها قرار می دهند. این دوره ها به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای و… طراحی گردیده اند تا زبان آموزن بنا به نیاز خود تعداد جلسات را انتخاب نموده و به یادگیری موثر زبان کره ای بپردازند. از ویژگی های برجسته دوره های همیاد نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آموزش خصوصی زبان کره ای به صورت آنلاین
– بهره گیری از اساتید چندزبانه راکت
– پشتیبانی آنلاین
– انتخاب محتوای آموزشی، روز کلاس، اساتید و… با زبان آموز
– شخصی سازی در آموزش زبان کره ای
– نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– آموزش با روش سیستم آموزشی رامیت

البته که دوره های همیاد این ویژگی را برای زبان آموزان رقم زده اند تا در صورت لزوم بتوانند پس از پنجمین جلسه، به تغییر در زمان کلاس یا اساتیدشان بپردازند. چرا که این مورد بارها در طی حوزه آموزشی به چشم خورده است که زبان آموز در شرایط جدیدی قرار می گیرد و گاهی نیاز به تغییرات عدیده در روند یادگیری خود دارد.
شروع مدارس یا دانشگاه ها، تغییرات در تایم کار و موسساتی که برخی از زبان آموزان در آنها مشغول به کار هستند، برنامه ریزی های تفریحی و … همه مواردی هستند که نیاز به زمان دوره ها را می طلبند و در این خصوص بهتر است موسسات این موقعیت را فراهم نمایند تا زبان آموز فارغ از دغدغه های این چنینی در بهترین شکل ممکن زبان کره ای را بیاموزند.

 

تدریس خصوصی در موسسه احمدرضا ابراهیمی برای تمامی سنین انجام می پذیرد و زبان آموزان می توانند در هر سطحی از یادگیری زبان کره ای که هستند، در آزمون تعیین سطح آنلاین شرکت نموده و پس از بررسی تمامی مهارت های زبانی او توسط کارشناسان، آموزش های لازمه را کسب نمایند.
مشاوران آموزشی ما نیز در این مسیر به صورت تمام وقت حضور دارند تا زبان آموزان بتوانند قبل از شروع دوره، مشاورهای مورد نیاز خود در حوزه انتخاب دوره، آشنایی با  مهارتهای یادگیری و همچنین آشنایی با سبک یادگیری خود کسب نمایند. تمامی مسیر یادگیری در این دوره ها به صورت غیرحضوری هستند و مراحل ثبت نام نیز از این قائده مستثنی نیستند و صفر تا صد ثبت نام به صورت آنلاین و توسط کارشناسان اجرایی ما صورت می پذیرد.
در صورت علاقه به یادگیری زبان کره ای، می توانید با ما از طریق پشتیبانی سایت و یا تکمیل بخش زیر ارتباط نمایید و علاقه بر مشاوره های لازمه، اطلاعات تکمیلی تر را نیز کسب نمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان هستند و شما را تا پایان مسیر مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.