بچه ها چگونه کره ای را یاد می‌گیرند؟ درس‌های کره ای کودکان به محض شروع تماشای کارتون‌های متحرک، انیمیشن‌ها و مستند‌های کودکانه شروع می‌شود و از این طرق بچه‌ها شروع به یادگیری کره ای می‌کنند. آموزش زبان کره ای برای کودکان با استفاده از کتاب کره‌ای، منبع خوبی برای بچه‌هایی است که قصد یادگیری زبان کره ای را دارند. همه ما بهتر از هر فرد دیگیری می‌دانیم که روش های یادگیری زبان کره ای متفاوت است این تفاوت در روش باعث نتایج متفاوت نیز می‌شود، پس به این نکته دقت داشته باشید که روشی را انتخاب کنید که نیاز به آغازی دوباره نداشته باشد. در ادامه به شما روش‌های معمولی با نتایج نسبی و در آخر به شما روشی متمایز و نتیجه بخش از دیگر روش‌ها را معرفی خواهیم کرد.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان کره ای برای کودکان,آموزش زبان کره ای به کودکان

آموزش زبان کره ای برای کودکان:

  • بازی ها:

بازی های کره ای مخصوص بچه‌ها مکمل خوبی برای آموزش زبان آن‌ها است، انواع بازی‌ها مانند تطبیق حافظه، کلیک و گفتن، بازی word word و آزمون‌ها است. این بازی‌ها بعد از هر درس کره ای به صورت استراتژیک برای اندازه گیری پیشرفت یادگیری کره ای کودک قرار می‌گیرند. بازی‌های آنلاین کره ای اغلب هنگام آموزش زبان کره ای توسط کارشناسان توصیه می‌شود.

  • آهنگ های کودکان کره ای:

دوره‌های زبان کره ای برای بچه‌ها شامل آهنگ‌های محبوب کودکان کره ای است و هر آهنگ در یک فیلم رنگارنگ ارائه می‌شود.

  • کتاب داستان کره ای:

داستان های کره ای برای بچه ها شامل قصه‌ها ، افسانه‌ها، کلاسیک‌ها و داستان‌های محبوب از سراسر جهان است. این کتاب داستان‌ها نیز به صورت بازی ارائه می‌شوند، فقط کافیست دکمه بازی را فشار داده و از تماشای داستان‌های کودکان به زبان کره ای لذت ببرید.

  • کاربرگ کره ای:

کاربرگ های کره ای تشکیل شده از اعداد تا رنگ‌ها و موارد دیگر است. به این وسیله اساتید لغت تصویر قابل چاپ مثل حیوانات، رنگ‌ها، همچنین فعالیت، نمودار پیشرفت و گزارش بچه‌ها را روی کاغذ می‌آورند تا به یادگیری بچه ها کمک شود. این موارد برای فعالیت های سرگرم کننده خانوادگی هم می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد.

  • کتاب ها آموزشی:

ما صدها کتاب کره ای برای بچه‌ها از قبیل کتاب‌های تصویری، داستان‌های کوتاه، داستان‌های افسانه و کتاب‌های ابتدایی تا پیشرفته برای زبان آموزان مبتدی و پیشرفته زبان کره ای داریم. همچنین کتاب واژگان، کتاب‌های صوتی کره ای هر دو ویژگی “خوانده شدن” و “ترجمه به فارسی” را دارند، بنابراین کودکان می‌توانند به هر دو زبان کره ای و فارسی به آن کتاب‌های صوتی گوش دهند.

  • فلش کارت ها:

فلش کارت ها زبان کره ای نیز یکی دیگر از وسایل آموزشی محبوب کودکان است، شما به راحتی می‌توانید مرتبا کارت های کره ای را با اندازه نامه یا کاغذ با اندازه A۴ از اینترنت بارگیری و چاپ کنید، آن‌ها دارای حیوانات، رنگ‌ها، اعداد و موارد دیگر می‌باشند. بازی های فلش کارت کره ای یک روش اثبات شده برای مطالعه کره ای است.

  • آموزش از طریق انیمیشن ها:

آموزش زبان کره ای برای کودکان از طریق فیلم، سریال و انیمیشن های کره ای یکی از محبوب ترین روش‌ها می‌باشد. این روش در کنار سرگرمی به آموزش زبان کره ای به کودکان شما می‌پردازد. همین خود کمکی در جهت جلوگیری از خسته شدن کودکانتان می‌کند. نکته‌ای که بیش از هر چیز دیگری باید به آن توجه کرد این است که فیلم و سریال و حتی انیمیشن‌ها باید متناسب با رده سنی کودکانتان باشد.

 

امیدواریم مطالب بالا را در راستای آموزش فرزندانتان به کار گیرید و یا از نحوه‌ی آموزش در آموزشگاه زبان فرزندتان مطلع شوید تا بتوانید او را در مسیر یادگیری زبان کره ای همراهی کنید.
کودکان شما می‌توانند در دوره‌های خصوصی تک جلسه، 5 جلسه در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی شرکت نمایند، این دوره زیر نظر اساتید حرفه ای و آموزش دیده کودکان برگزار می‌شود تا شکلی نوین از آموزش زبان کره ای را در حوزه آموزشی معرفی نمایند. این دوره‌ها از پشتیبانی 24 ساعته برخوردار هستند و شما با خیالی آسوده می‌توانید آموزش کودکانتان را به ما بسپارید.
سایت زبان احمدرضا ابراهیمی برگزار کننده‌ی دوره‌های آنلاین و تخصصی، تحت عنوان راکت می باشد، این موسسه با ارائه سیستم آموزشی ابداع شده‌ی رامیت، روش‌های آموزشی به روز و استادانی با تجربه و خبره، برای ایجاد ارتباطی راحت‌تر با دیگر مردم سراسر جهان به شما زبان آموزان کمک خواهد کرد تا با حداقل زمان و حداقل هزینه، زبان کره ای را به راحتی فرا بگیرید. دوره راکت به دو صورت VIP Rocket (فوق فشرده) و Tailored Rocket (فشرده) برگزار می‌شوند شما با کمک کارشناسان و مشاوران ما و بسته به نیازتان می‌توانید هر یک از این دوره‌ها را انتخاب کنید.
زبان آموزان دوره‌های راکت علاوه بر آموزش با کیفیت از نظر شخصیتی به فردی مستقل و با اعتماد به نفس تبدیل می‌شوند.
اگر تمایل به ثبت نام و مشاوره رایگان دارید می‌توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای این صفحه بپردازید؛ سپس مشاوران ما با شما تماس گرفته و آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند.