بچه ها چگونه کره ای را یاد می گیرند؟ درس های کره ای کودکان به محض شروع تماشای پکارتون های متحرک ، انیمیشن ها و مستند های کودکانه شروع می شود و از این طرق بچه ها شروع به یادگیری کره ای می کنند. یادگیری زبان کره ای برای بچه ها با کتاب کره ای برای کودکان، منبع خوبی برای بچه هایی است که کره ای یاد می گیرند. ما صدها کتاب کره ای برای بچه ها از قبیل کتاب های تصویری ، داستان های کوتاه ، داستان های افسانه و کتاب های ابتدایی تا پیشرفته برای زبان آموزان مبتدی و پیشرفته زبان کره ای داریم. همچنین کتاب واژگان کتاب های صوتی کره ای هر دو ویژگی “خوانده شدن” و “ترجمه به فارسی” را دارند ، بنابراین کودکان می توانند به هر دو کره ای و فارسی به آن کتاب های صوتی گوش دهند.
فلش کارت ها زبان کره ای نیز یکی دیگر از وسایل آموزشی محبوب کودکان است، شما به راحتی می توانید مرتبا کارت های کره ای را با اندازه نامه یا کاغذ با اندازه A۴ از اینترنت بارگیری و چاپ کنید، آن ها دارای حیوانات ، رنگ ها ، اعداد و موارد دیگر می باشد. بازی های فلش کارت کره ای یک روش اثبات شده برای مطالعه کره ای است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

بازی ها: بازی های کره ای مخصوص بچه ها مکمل خوبی برای آموزش زبان آنهاس، انواع بازی ها مانند تطبیق حافظه ، کلیک و گفتن ، بازی word word و آزمون ها است. این بازی ها بعد از هر درس کره ای به صورت استراتژیک برای اندازه گیری پیشرفت یادگیری کره ای کودک قرار می گیرند. بازی های آنلاین کره ای اغلب هنگام آموزش زبان کره ای توسط کارشناسان توصیه می شود.
آهنگ های کودکان کره ای :دوره زبان کره ای ما برای بچه ها شامل آهنگ های محبوب کودکان کره ای است و هر آهنگ در یک فیلم رنگارنگ ارائه می شود.
کتاب داستان کره ای: داستان های کره ای برای بچه ها شامل قصه ها ، افسانه ها، کلاسیک ها و داستان های محبوب از سراسر جهان است. این کتاب داستان ها نیز به صورت بازی ارائه می شوند کافیست، فقط دکمه بازی را فشار داده و از تماشای داستان های کودکان به زبان کره ای بومی صحبت کنید..
کاربرگ کره ای: کاربرگ های کره ای تشکیل شده از اعداد تا رنگ ها و موارد دیگر است. به این وسیله اساتید لغت تصویر قابل چاپ مثل حیوانات ، رنگ ها همچنین فعالیت ، نمودار پیشرفت و گزارش بچه ها را روی کاغذ می آورند تا به یادگیری بچه ها کمک شود. این موارد دیگر برای فعالیت های سرگرم کننده خانوادگی هم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.
امیدوارم مطالب بالا را در راستای آموزش فرزندانتان به کار گیرید و یا از نحوه ی آموزش در آموزشگاه زبان فرزندتان مطلع شوید تا بتوانید او را در مسیر یادگیری زبان کره ای همراهی کنید.

 

موسسه احمدرضا ابراهیمی برگزار کننده ی دوره های آنلاین و تخصصی، تحت عنوان همیاد و راکت است، این موسسه با ارائه سیستم آموزشی ابداع شده ی رامیت، روش های آموزشی به روز و استادانی با تجربه و خبره، برای ایجاد ارتباطی راحت تر با دیگر مردم سراسر جهان به شما زبان آموزان کمک می کند تا با حداقل زمان و حداقل هزینه، زبان کره ای را به راحتی فرا بگیرید.
دوره های همیاد یا تدریس خصوصی زبان، محدودیت زمانی ندارد یعنی تعداد جلسات در هفته و ساعت برگزاری و طول دوره را، فرد شرکت کننده انتخاب می کند همچنین انتخاب استاد دوره، به عهده زبان آموز است.
دوره های راکت یا آموزش آنلاین زبان در ۵۰ روز، محدودیت زمانی دارد و زبان آموز در انتخاب زمان برگزاری کلاس، استاد و … دخیل نیست، ویژگی حائز اهمیت این دوره، پشتیبانی ۲۴ ساعته است.
زبان آموزان دوره های راکت و همیاد علاوه بر آموزش با کیفیت، از نرم افزارهای اختصاصی مانند اپلیکیشن بهین دانش ویژه زبان آموزان و اپلیکیشن احمدرضا ابراهیمی ویژه زبان آموزان بهره مند هستند و در هر ساعتی از شبانه روز می توانند به مرور ویدیو ها و پادکست های آموزشی خود بپردازند، همچنین همیاران تمرین هایی برای آن ها قرار می دهند تا زمان های آزادشان با یادگیری زبان، پر شود، به علاوه شما نتیجه عملکرد خود را در این اپلیکیشن ها می بینید، به اشتباهات خود پی میبرید و سوالاتتان را با همیاران به اشتراک می گذارید؛ بدین وسیله، ارتباط بهتر، نزدیک تر و سریع تری بین اساتید و زبان آموزان پدید می آید.
اگر تمایل دارید در دوره ها ثبت نام کنید یا سوالی دارید که جوابش را در این مقاله نگرفتید با موسسه تماس یا با بخش پشتیبانی آنلاین سایت ارتباط بگیرید، همچنین می توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید. دیگر راه های ارتباطی ما کانال تلگرام و صفحه ی اینستاگرام احمدرضا ابراهیمی است، ما را دنبال کنید تا زودتر از زمان برگزاری دوره ها مطلع شوید، همینطور می توانید از مباحث آموزشی موجود، استفاده کنید.