آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز یکی از زودبازده ترین روش های آموزشی است که در حال حاضر به دلیل ویژگی های منحصر به فرد و مزایایی که با خود به همراه دارد، از دوره های محبوب و کاربردی در این حوزه محسوب می شود. این روش آموزشی جزء دوره های فوق فشرده زبان کره ای هستند که در مدت زمانی ۵۰ روزه، زبان کره ای را با به روزترین متدهای آموزشی و با روش سیستم آموزشی رامیت به زبان آموزان علاقه مندان آموزش می دهد.
زبان کره ای یکی از زبان های رایج در سراسر جهان، بالاخص قاره آسیا است که زبان رسمی دو کشور کاملا خودگردان کره شمالی و کره جنوبی محسوب می شود. این دو کشور در سال ۱۹۴۸ و پس از جنگ کره به دو کشور مستقل تبدیل گردیدند. کره شمالی به دلیل کمونیست بودن و قوانین سختگیرانه کمتر کسی را برای مهاجرت و مراودات تجاری اداری به خود جلب می کند. کره جنوبی اما قطب مخالف کره شمالی است و کشوری کاملا دموکرات است که طی این سال ها توانسته است ارتباطات سیاسی تجاری مناسبی را با سایر کشورها برقرار نماید.
از لحاظ اهمیت زبان کره ای می توان این زبان را جزء ده زبان برتر در سراسر جهان دانست که به دلیل الفبای خاص و دستور زبان منحصر به فرد، دایره گستره ای از علاقه مندان را به خود جلب نموده است و امروزه به عنوان یکی از زبان های مهم در زمره رشته های دانشگاهی شناخته شده است.
یادگیری زبان کره ای بنا به دلایل بسیاری می تواند حائز اهمیت باشد که از مهم ترین و ساده ترین آن می توان به کسب یک مهارت ویژه از آن یاد کرد که دلیل بر تقویت حافظه و کارکرد مغز خواهد بود. یادگیری این زبان می تواند زمینه ساز شغل های محبوبی چون مترجمی، دوبلوری، ارتباطات بین المللی، تدریس و… باشد.
این زبان یکی از زبان های اصلی در موسسه احمدرضا ابراهیمی است که امروزه با متدهای نوین آموزشی و با بهره گیری از اساتید برجسته و چندزبانه در حال آموزش است که در این مقاله بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت. با ما همراه شوید.

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

از جمله دوره هایی که به آموزش زبان کره ای می پردازند، دوره آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز و همچنین دوره های همیاد کره ای هستند. این دو دوره به صورت غیرحضوری در حال برگزاری هستند که با پرداختن به تمامی مهارت های اصلی و مهم در یادگیری زبان کره ای، در واقع دوره ای مکالمه محور هستند.

مکالمه محور بودن این دو دوره در واقع صحه ای بر آموزش آنلاین زبان کره ای با زبان کره ای است و در یادگیری و آموزش با این دو دوره، حتی در مراحل ابتدای هیچگونه زبانی از جمله زبان انگلیسی یا فارسی، دخیل نخواهند بود و زبان آموزان با روش های ارائه شده و تخصصی در موسسه احمدرضا ابراهیمی، رفته رفته به صحبت کردن و گفتگویی تمام عیار سوق داده می شوند.
دوره آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز در موسسه احمدرضا ابراهیمی با عنوان دوره راکت زبان کره ای شناخته شده است و تمامی مراحل از جمله آزمون تعیین سطح در این دوره به صورت غیرحضوری است که با توجه به سوالات کارشناسی شده و تمرینات مناسبی که ارائه می شود، تمامی مهارت های زبان آموزان به بهترین شکل ممکن سنجیده می شود.
یکی از شرایط ورود در این دوره که توسط احمدرضا ابراهیمی سنجیده می شود، داشتن یک زمان ۲ ساعته در طول روز است که زبان آموزان بتوانند به صورت اختصاصی به یادگیری با اساتید خود بپردازند. البته که آموزش در طی این ۵۰ روز به صورت کاملا نامحدود است و زبان آموزان جدای از ۲ ساعتی که گفته شد، می توانند در هر زمانی که اراده کنند، با اساتید خود ارتباط حاصل نموده و به آموزش و تمرین بپردازند.
شرکت در این دوره برای تمامی سنین امکان پذیر است و تمامی افراد با هر شرایط سنی و همچنین سطحی که در زبان کره ای دارند، می توانند به راحتی در آزمون ورودی شرکت نموده و پس از انتخاب زمان و روز کلاس های خود به یادگیری زبان کره ای بپردازند.

ویژگی دوره های آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز

دوره های ۵۰ روزه آموزش زبان کره ای را می تون از روش های آموزشی منحصر به فرد در هر آموزشگاهی دانست که هر کدام از سبک و سیاق ویژه خود برخوردار هستند. البته که سرعت در یادگیری نمی تواند همه آن چیزی باشد که زبان آموزان بدان نیاز دارند و این کیفیت و ارائه روش های مناسب آموزشی است که می تواند آموزش در یک موسسه را از سایرین متمایز نماید.
این دوره در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی به تلفظ درست و شکل صحیح ادای عبارات کره ای به شکلی تخصصی تر می پردازد و روش های آموزشی با توجه به سبک آموزشی زبان آموزان و به صورت کاملا شخصی سازی شده ارائه می گردند. آشنایی با سبک یادگیری زبان آموزان در واقع در طی مصاحبه ای که در ابتدا انجام می شود، صورت می گیرد و تمامی زبان آموزن می توانند با محتواهای آموزشی نامحدودی که در اختیار آنها قرار می گیرد، تجربه ای شگفت انگیز را برای خود رقم بزنند.
از شگفتی این دوره، دسترسی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان کره ای، تحت عنوان ARE  است که مجموعه ای بی نظیر از محتواهای آموزشی تخصصی را در بر دارد و زبان آموزان می توانند به راحت علاوه بر پرداختن به سایر مهارت ها، به یادگیری لغات، اصطلاحات و ضرب المثل  های کره ای نیز بپردازند و به تمرین آنها در طی مکالمات روزانه خود با راهبران آموزشی شان بپردازند.

اساتید راکت از اساتید متخصص، برجسته و چندزبانه هستند که برای تدریس در این دوره، علاوه بر دوره های شناخته شده تربیت مدرس، در دوره هایی از جمله تربیت مدرس راکت و همچنین دوره های تربیت مدرس آموزش آنلاین نیز شرکت نموده اند و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی تمامی تخصص های لازمه را کسب و از مراحل تخصصی بسیاری گذرانده اند، تا بتوانند به بهترین شکل ممکن به آموزش زبان کره ای در این عصر که عصری دو زبانه طلب است، بپردازند.

– یادگیری زبان کره ای در ۵۰ روز به جای ۲ سال
– ۵۰ جلسه خصوصی آموزش زبان کره ای

– آموزش نامحدود زبان در طی ۵۰ جلسه
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته زبان آموزان توسط راهبران و اساتید راکت

– انتخاب ساعت و روز کلاس ها با زبان آموزان دوره راکت
– محتوای آموزشی اختصاصی

در توضیح این موارد می تواند به این موضوع اشاره داشت که حداقل زمانی که برای یادگیری زبان کره ای لازم است یک بازه زمانی ۱ سال و نیمه است که بسیاری از علاقه مندان را موظف به طی این زمان طولانی کرده که در مواردی خود دلیلی بر سرد شدن و یا دلزدگی زبان آموزان می شود. دوره های راکت اما با کمترین زمان ممکن و با ارائه برنامه ریزی های کاملا کارشناسی شده، در انگیزه ایجاد کردن زبان آموزان تاثیرگزار واقع گردیده و در کمترین زمان ممکن و به صورت فوق فشرده زبان کره ای را به دوستداران این زبان یاد خواهد داد.
ارتباطات مستمر بین زبان آموز و استاد و همچنین آموزش به صورت آنلاین خود این موقعیت را برای تمامی فارسی زبانان علاقه مند رقم می زند که مشکل نبود پارتنر کره ای را به صفر رسانده و روزانه به تمرین مهیج با راهبران خود بپردازند. در این دوره به دلیل لزوم ارتباط گرفتن به صورت روزانه، مکالمه و قدرت نوشتاری در موزات هم تقویت گردیده و همچنین زبان آموزان به خوبی در طی مدت زمانی کوتاه، مهارت املایی و مهارت خواندن در زبان کره ای را نیز تقویت خواهند نمود.
پشتیبانی و حمایت های ۲۴ ساعته به این دلیل صورت می پذیرد که زبان آموزان در ساعات خارج از زمان کلاس های خود رها نشده و بتوانند به راحتی در طی زمان های دیگر نیز به خوبی ظاهر گردند و زبان کره ای را با زندگی روزمره خود عجین نمایند. در واقع تمامی ویژگی های ارائه شده در این دوره، نتیجه بیش از ۲ دهه تجربه احمدرضا ابراهیمی است که در طی این سال ها به آزمون و خطا کردن های بسیاری پرداختند و نتیجه تلاش ایشان سیستم آموزشی نوین رامیت بود که سیستمی مبتنی بر نیازهای زبان آموزان در حوزه آموزشی است.

دوره های آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

برای هر فردی انتخاب یک زبان به عنوان زبان دوم، هدفی شخصی را به دنبال دارد و هر یک از این اهداف کوچک و بزرگ در نهایت مسیری نو را برای آنها رقم خواهد زد که شاید بتوان به تغییر مسیری مثبت از آن یاد کرد که تجربه اش برای تمامی ما خوشایند خواهد بود.
آموزش زبان امروزه یک نیاز مبرم است و همه افراد برای همسو شدن با دنیای مدرن امروز، به دستیابی به این تخصص و مهارت نیاز دارند. شاید اهداف متفاوت باشد و همه به یک دلیل به یادگیری زبان کره ای نپردازند اما چیزی که در میان تمامی آنها مشترک خواهد بود، داشتن روحیه بلندپرواز و سودای متفاوت زندگی کردن خواهد بود.
یادگیری زبان کره ای به موازات خود فوایده عدیده ای را برای علاقه مندان به دنبال خواهند داشت که از جمله این فواید می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آماده سازی جهت شرکت در آزمون های بین المللی و دانشگاهی زبان کره ای
بسیاری از زبان آموزان زبان کره ای را در دانشگاه ها فرا می گیرند به برای آماده سازی در آزمون های دانشگاهی و بین المللی نیاز به دوره هایی تخصصی دارند تا زبان کره ای را در زمانی اندک و به صورت کاربردی به آنها فرا دهند. البته که هدف از شرکت در این دوره ها را می توان تقویت مهارت مکالمه و داشتن اعتمادبنفس در شرکت در آزمون های پیش رو دانست که در این روند بسیار تاثیرگزار خواهند بود.
زبان کره ای در دانشگاه ها به صورت تئوری آموزش داده می شود که این دوره ها در واقع تکمیل کننده هر آنچه هستند که پیش تر زبان آموزان در مراکز دانشگاهی آموخته اند.

– سفر به کشور کره شمالی و جنوبی
برای داشتن ارتباطی راحت تر با بومیان دو کشور کره شمالی و جنوبی و همچنین بخش هایی از سرزمین چین و…، یادگیری زبان کره ای می تواند از ویژه ترین کاری باشد که قبل از سفر باید انجام داد. سفر به این کشورها، نیازمند یک یادگیری حداقلی است که آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز مسیر یادگیری را به بهترین و کاربردی ترین شکل ارائه می دهد تا تجربه سفری راحت تر رقم بزند.

– تدریس زبان کره ای
افرادی که علاقه مند به تدریس زبان کره ای هستند، می توانند با یک زمان حداقلی و با کیفیتی بسزا، خود را در مسیر یادگیری قرار داده و پس از طی ۵۰ جلسه و پس از آن شرکت در آزمون های تربیت مدرس راکت کره ای، زمینه ساز شغل ایده آل خود باشند. یادگیری تخصصی این زبان می تواند زمینه ساز تدریس علاقه مندان در تمامی مراکز آموزشی زبان و دانشگاه های معتبر در سراسر ایران نیز باشد که در جای خود شگفتی به همراه خواهد داشت.

– یافتن شغل ایده آل با یادگیری زبان کره ای
یافتن شغل ایده آل یک آرزوی کاملا طبیعی برای تمامی افراد است و یادگیری زبان کره ای می تواند زمینه ساز شغل های ایده آلی چون ارتباطات بین الملل در شرکت های معتبر، کار در وزارت خانه ها و مراکز بین المللی، مترجمی و یا شاید خبرنگاری و… باشد.
در حقیقت یادگیری زبان به خودی خود یک مهارت محسوب می شود و این مهارت با یادگیری زبان هایی خاص از جمله زبان کره ای به یک راه ارتباطی برای یافتن شغلی بهتر نیز تبدیل خواهد شد.

– تحصیل در کشور کره
تحصیل در دانشگاه های معتبر آسیایی اروپایی برای همگان یک رویای ویژه است و یادگیری زبان برای تحصیل راحت و آسان تر می تواند یک برگ برنده در این زمینه محسوب شود. تسلط داشتن به زبان کشور هدف در واقع یک مهارت است که در زندگی بهتر به شما نیز کمک خواهد کرد.

– سفرهای شغلی و تفریحی به کشور کره
برای سفر شغلی و تفریحی به کشور کره اولین اقدام جهت آماده سازی، یادگیری زبان کره ای است. شما با یادگیری این زبان می توانید به راحتی با افراد بومی ارتباط برقرار نموده، از عهده موقعیت های مختلفی که در آن قرار می گیرید برآیید و در نتیجه بتوانید براحتی شغل ایده آل خود را بیابید.

یادگیری زبان کره ای می تواند برای تمامی افراد به یک سرگرمی تبدیل شود اگر با هدف همراه باشد و البته روش های درست در ارائه آموزش های لازمه را دریافت نمایند. آموزش زبان در ۵۰ روز می تواند براحتی در طی یکسال تمامی علاقه مندان را به یک فرد چندزبانه تبدیل نماید که در این صورت تمامی روابط و همچنین شغل آنها را تحت تاثیر قرار می دهد و در ارتقای شغلی و سطح اجتماعی تاثیر بسزایی خواهد داشت.
این نکته را نباید فراموش کرد که برای دستیابی به مهارت یادگیری زبان کره ای بهتر است که در ابتدا تعیین هدف صورت بپذیرد و پس از آن یک برنامه ریزی روزانه در بهبود و سرعت یادگیری می تواند تاثیرگزار واقع شود.

مسیر یادگیری

برای طی کردن درست مسیر اکتفا کردن به دانش اساتید و یا روش های آموزشی نمی تواند همه آن چیزی باشد که کافی است. در واقع این جسارت، تعهد و جدیت خود زبان آموز است که می تواند تفاوت ها را رقم بزند و از فردی ساده یک فرد هدفمند، با برنامه و دارای اعتبار شغلی و ارتباطی بهتری بسازد.

در این زمینه داشتن هدف، برنامه ریزی شخصی، کسب مهارت های یادگیری و آگاهی داشتن از سبک یادگیری همه می توانند مسیر کوتاه تری را رقم بزنند. برای دستیابی به هدف داشتن برنامه ریزی از مهم ترین موارد ممکن است چرا که حفظ انگیزه می تواند مثمر ثمر باشد.
برای رسیدن به اهداف داشتن دو نوع برنامه ریزی لازم است؛ اولین و مهم ترین برنامه ریزی، برنامه ریزی جامع است که بهتر است به صورت کلی و برای یک سال انجام شود و دوم برنامه ریزی روزانه در جهت یادگیری زبان کره ای استکه در واقع برای انجام برنامه ریزی جامع و رسیدن به هدف اصلی انجام می پذیرد.

اما برنامه ریزی باید به همرا چه فعالیت هایی باشد؟ در این مسیر چه مواردی می تواند تاثیرگزار باشند و چطور می توان در کوتاه تر نمودن مسیر یادگیری بهتر عمل کرد. در واقع به کارگیری برخی از موارد می تواند در همراه نمودن افراد و سرعت بخشیدن طی این ۵۰ جلسه مهم واقع شود که ما به پاره ای از آنها خواهیم پرداخت.

– شنیدن پادکست های کره ای
پادکست ها می توانند در تقویت مهارت هایی از جمله مهارت شنیداری، گفتاری و سایر مهارت ها تاثیر بسزایی داشته باشند. پادکست ها از جمله روش های محبوبی هستند که امروزه به دلیل کیفیت بخشیدن به یادگیری، جذابیت بیشتری نسبت به سایر روش ها دارد.

– دیدن فیلم و سریال های کره ای
افرادی که علاقه مند به دیدن فیلم، سریال و انیمیشن هستند، این روش می تواند برای آنها حکم یک تیر و دو نشان باشد . در واقع این روش از سرگرم کننده ترین روش ها است که با استفاده از آن می تواند همزمانی در یادگیری و سرگرمی را رقم بزند. یادگیری لغات، طرز صحیح ادای عبارات و جملات کره، زبان بدن و… همه مواردی هستند که این روش به خوبی می تواند تمرین ویژه ای در تقویت آنها باشد.

– شنیدن اخبار و یا آهنگ های کره ای
این روش در تقویت مهارت شنیداری افراد می تواند حائز اهمیت باشد. در واقع در طی شنیدن آنها با مجموعه ای از لغات و عبارات و همچنین اصطلاحات پرکاربرد کره ای آشنا خواهند شد و به خوبی می توانند در حین تمرین مکالمه و یا نوشتار خود از آنها بهره ببرند.

– روزانه نویسی و خاطره نویسی به زبان کره ای
این روش می تواند در تقویت مهارت نوشتن به زبان کره ای مثمر ثمر باشد و به علاقه مندان کمک کند که به مرور با کلمات پرکاربرد در نوشتن و گفتگوی کره ای آشنا شده و به یادگیری آنها اقدام نمایند. در روزانه نویسی در مراحل مبتدی زبان آموز می تواند جای کلماتی را که نمی داند خالی گذاشته و سپس با روش های یادگیری لغات از جمله روش کدینگ زبان کره ای و یا یادگیری با جعبه لاینتر، دایره لغات خود را گسترش داده و به مرور تمامی این جاهای خالی را پر نماید.

– تمرین مکالمه به صورت روزانه
مکالمه برقرار نمودن به صورت روزانه با اساتید و پارتنر کره ای می تواند نتیجه ای بیش از سایر روش ها را در بر داشته باشد. جسارت در صحبت کردن، نترسیدن از تپق زدن های معمول و همچین پذیرفتن اشتباه کردن در این مسیر به عنوان بخشی از یادگیری، همه و همه می توانند اتفاقات مثبت بسیاری را رقم بزنند.
در این زمینه دوره ۵۰ روزه آموزش زبان کره ای این خلع را با دسترسی رایگان به اپلیکیشن ARE پر نموده و مشکل نبود پارتنر کره ای را رفع نموده است که زبان آموزان می توانند در این محیط روزانه در هر ساعت و زمانی که اراده کنند با راهبران خود ارتباط برقرار نموده و به مکالمه و چت کره ای بپردازند.

– عجین نمودن زبان کره در زندگی شخصی
همراه نمودن زبان کره ای در زندگی شخصی علاقه مندان یک هنر است. در واقع صحبت کردن، یادگیری کلمات با وسایل واقعی و در دسترس، همراه شدن با افرادی که این زبان را دوست دارند و… همه می توانند در سرعت بخشیدن در روند این یادگیری تاثیرگزار باشند.

این دوره می تواند یک دوه هدفمند، با برنامه و زود بازده برای تمامی علاقه مندان باشد که در واقع با به کار بردن متدهای آموزشی نوین، پشتیبانی آنلاین و هم مسیر کردن مسیر یادگیری با سبک یادگیری افراد در شکلی نوین از یادگیری مثمر ثمر باشد. تمامی مراحل شرکت در دوره های ۵۰ روزه آموزش زبان کره ای به صورت غیرحضوری برگزار می شوند که این خود مزیت این دوره را نسبت به سایر دوره های مشخص می کند.
هدف از غیرحضوری بودن این دوره، توجه به علایق بسیاری از فارسی زبانان است که در اقصی نقاط جهان و به دلایل متفاوت شرایط حضور در کلاس های غیرحضوری را ندارند. در این زمینه پشتیبانان موسسه احمدرضا ابراهیمی تمام قد هستند تا قبل از شروع هر دوره، مشاوره های لازمه را به تمامی علاقه مندان بدهند و با هموار نمودن مسیر، راهی روشن را برای تمامی این عزیزان رقم بزنند.
اگر شما نیز علاقه مند به دوره های آموزش آنلاین زبان کره ای با روش راکت زبان کره ای هستید، می توانید برای  آگاهی بیشتر از این دوره ها، با مشاوران ما از طریق پشتیبانی سایت تماس حاصل نموده و یا از طریق تکمیل بخش زیر و ثبت مشخصات فردی اقدام به دریافت مشاوره نمایید.
در سایت احمدرضا ابراهیمی بخشی جهت آگاهی بیشتر زبان آموزان با روند آموزشی، تحت عنوان گزارش دوره های آموزش زبان تهیه دیده شده است، تا به شکلی شفاف تر دوره های راکت و همیاد را برای علاقه مندان تعریف نمایند و مسیری مطمئن را رقم بزنند.
همکاران ما به صورت تمام وقت آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند و از لحظه اقدام به ثبت نام، تا پایان دوره مربوطه شما را مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد. امید به اینکه سرزمینی آباد و چند زبان را بسازیم و دایره ارتباطی گسترده و کاربردی ای را با سایر ملت ها رقم بزنیم.