با مطالعه مقاله آموزش زبان کره ای از تفاوت میان آموزش و یادگیری مطلع خواهید شد. قطعا آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز امکان پذیر نیست اما یادگیری زبان کره ای در 50 روز و حتی کمتر نیز ممکن است. آموزش زبان کره ای در 50 روز یا راکت یکی از دوره‌های کارآمد و زود بازده می‌باشد. این دوره به دلیل منحصر به فرد بودن توانسته است علاقه‌مندان زیادی را از هر کجای دنیا به خود جذب کند. آموزش زبان کره ای در 50 روز یکی از دوره های کوتاه مدت زبان کره ای می‌باشد. این دوره با داشتن سبک و روشی متفاوت به آموزش فراگیران می‌پردازد.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز

 

آموزش زبان کره ای در 50 روز

یکی از دغدغه‌های اصلی اساتید، انتقال و آموزش مهارت‌های زبانی به زبان آموزان می‌باشد. اینکه در حال حاضر هنوز در آموزش به موفقیت‌های چشم گیری دست پیدا نکرده‌ایم به دلیل درک نادرستی است که از برخی مفاهیم مثل: آموزش، یادگیری و مهارت‌های زبانی داشته‌ایم. استفاده از چنین مهارت‌هایی فرایند یادگیری زبان کره ای را سریع‌تر، لذت بخش‌تر و موثرتر خواهد کرد.
اولین قدم برای یادگیری مهارت‌های زبانی تغییر است. تغییر نیازمند عادت سازی می‌باشد. و عادت سازی مشروط به تمرین مداوم است. با ادامه دار شدن تمرین‌ها ناخودآگاه سازی رقم خواهد خورد. با خواندن مقاله آموزش یا ورزش بر مفهوم ناخودآگاه سازی تسلط بیشتری پیدا خواهید کرد. نکته‌ای که باید بدان دقت داشت و مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی آن را به فراگیران خود آموزش خواهند داد مدیریت احساسات و زمان می‌باشد. اساتید سایت نقش هدایت کننده را داشته و زبان آموزان را از آغاز تا پایان دوره در مسیر یادگیری همراهی و پشتیبانی می‌کنند. برای شروع نیتیو لایک شدن با ما به خواندن مقاله ادامه دهید…

در 50 روز نیتیو لایک شوید!

هدف و تمرکز اصلی دوره های راکت تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن زبان آموزان می‌باشد. تا زمانی که عادات زبانی مربوط به زبان کره ای را به خوبی فرا نگیرید توانایی صحبت همچون یک نیتیو را نخواهید داشت. یادگیری عادات زبانی در دوره‌های راکت مبتنی بر ناخودآگاه سازی می‌باشد. زبان آموزانی که با هدف، یادگیری زبان را آغاز کنند مکالمات برای آن‌ها منظور محور و کوتاه‌تر خواهد بود. مکالمه محور بودن دوره‌ی راکت در واقع صحه‌ای بر آموزش آنلاین زبان کره ای است و در یادگیری و آموزش با دوره‌ی راکت، حتی در مراحل ابتدایی هیچگونه زبانی از جمله زبان انگلیسی، دخیل نخواهند بود و زبان آموزان با روش‌های ارائه شده و تخصصی در سایت احمدرضا ابراهیمی، رفته رفته به صحبت کردن و گفتگویی تمام عیار سوق داده می‌شوند.
یادگیری مهارت‌های اصلی زبان در دوره‌های راکت بدین شکل می‌باشد:
مهارت‌های اصلی زبان کره ای و یا دیگر زبان‌ها شامل (Speaking, Listening, Reading, Writing) می‌باشد. آموزش و نحوه انتقال چنین مهارت‌هایی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در دوره‌های 50 روزه، در قدم اول Speaking و Listening به فراگیران آموزش داده می‌شود اما در همین حین به صورت همزمان و ناخودآگاه مشغول آموزش Reading به زبان آموزان خواهیم بود. در حال حاضر برخی از مهارت‌های زبانی مثل Writing به دلیل تغییراتی که در ارتباط نوشتاری افراد رقم خورده است از اهمیت و توجه چندانی برخوردار نیست. به همین دلیل در دوره‌های راکت در حد نیاز زبانی زبان آموزان بدان پرداخته می‌شود.

برگزاری دوره های 50 روزه برای هر سطح و سنی

من از همان ابتدا به دنبال ابداع دوره‌ای بوده ام که برای همه سنین و در هر سطح زبانی مفید واقع شود. دوره‌های راکت یا 50 روزه به دلیل داشتن سبک و روشی متفاوت توانسته است برای همه سنین مفید باشد و علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کند. با محتوای آموزشی متفاوت می‌توان به آموزش افراد در هر رده سنی پرداخت.
دوره راکت جریان یکی از دوره‌های مختص به کودکان می‌باشد. اساتید این دوره با گذراندن آموزش‌های لازم با آگاهی و دقت بسیار به آموزش کودکان شما می‌پردازند. راهبران این دوره از سریال‌های مختص به کودکان برای آموزش استفاده می‌کنند.

نحوه تدریس اساتید دوره های 50 روزه

زمانی که محتوای آموزشی متفاوت باشد، نحوه تدریس اساتید نیز به همان نسبت تغییر پیدا می‌کند. اساتید و راهبران دوره‌های راکت با قرار دادن دو اصل مهم اصول روانشناسی و مدیریت به آموزش فراگیران می‌پردازند.
مدرسین دوره‌های راکت دو الی چند زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته‌اند به همین علت با آگاهی از دغدغه زبان آموزان، تدریس خود را آغاز می‌کنند. پشتیبانی 24 ساعته نبود پارتنر را از میان برده است. مدرسین، شما را برای مکالمات هدفمند و ارتباط زبانی صحیح آماده می‌کنند. اساتید براساس نیازهای زبانی افراد به برنامه ریزی متناسب با همان زبان آموز اقدام می‌کنند.

آموزش زبان کره ای به همراه ناخودآگاه سازی

بسیاری این تصور را دارند که یادگیری زبان یک امر آگاهانه است اما در واقع یادگیری زبان به عنوان یک امر ناخودآگاه تلقی می‌شود. یکی از مهارت‌های زبانی که زبان آموزان سایت احمدرضا ابراهیمی به فراگیری آن مشغول هستند، کپی کردن جملات می‌باشد. این مهارت با مفهومی که در نظر و تصور شماست تفاوت بسیار زیادی دارد. در واقع علاوه بر کپی کردن جملات به کپی کردن لحن و تلفظ کلمات نیز پرداخته می‌شود. دوره‌های راکت از طریق سریال به آموزش فراگیران می‌پردازند. آموزش زبان با سریال مهارت‌های زبانی را به شما به درستی آموزش می‌دهد و توانایی استفاده از این مهارت‌ها در موقعیت‌های مختلف به شما خواهد داد و در پایان دوره‌های راکت تشخیص شما از یک نیتیو زبان سخت خواهد شد.
یادگیری هر مهارتی از جمله زبان کره ای و یا دیگر زبان‌ها باعث ایجاد نگرش جدیدی در زبان آموزان می‌شود. وقتی می‌توان این نگرش دوم را در زندگی ایجاد کرد چرا با یادگیری زبان جدید، آن را از خود دریغ کنیم. داشتن نگرش دوم در زندگی مسیر و درک اتفاقات زندگی را برای ما راحت‌تر می‌کند.

با اتمام دوره‌ راکت زبان کره ای

دوره‌های راکت از همه نظر متفاوت با دوره‌های دیگر و ترمیک زبان می‌باشند. این دوره به دلیل آموزش مبتنی بر یادگیری و داشتن ماهیتی متفاوت توانسته است فراگیران خود را بعد از اتمام دوره به عنوان یک فرد نیتیو لایک معرفی کند. همچنین فراگیران بعد از اتمام دوره نیازی به گذراندن دوره‌های دیگر و یا دوره‌های ترمیک زبان را نخواهند داشت بلکه برعکس افرادی که دوره‌های دیگر و یا ترمیک را گذرانده‌اند نیازمند گذراندن دوره‌های راکت نیز هستند.
در پایان دوره مدرکی به زبان آموزان تقدیم خواهد شد مبنی بر اینکه زبان آموز زیر نظر اساتید حرفه‌ای و با محتوای حرفه‌ای به سطح یک نیتیو زبان رسیده است. هر یک از متقاضیان این دوره در موقعیت‌های متفاوت توانایی استفاده از مهارت‌های زبانی خود را خواهند داشت.

آموزش زبان کره ای در 50 روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

آموزش زبان کره ای در 50 روز یکی از زود بازده‌ترین روش‌های آموزشی است که در حال حاضر به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد و مزایایی که با خود به همراه دارد، از دوره‌های محبوب و کاربردی در این حوزه محسوب می‌شود. این روش آموزشی جزء دوره‌های فوق فشرده زبان کره ای هستند که در مدت زمانی 50 روزه، زبان کره ای را با به روزترین متدهای آموزشی و با روش سیستم آموزشی متفاوت به زبان آموزان و علاقه‌مندان به یادگیری، آموزش می‌دهد. این دوره از طریق آموزش زبان با سریال های کره ای به آموزش فراگیران اقدام کرده است. نیتیو لایک شدن فراگیران در صورتی امکان پذیر است که در همان کشور و در همان محیط زندگی کنند و روزانه با افرادی زیادی به همان زبان به صحبت بپردازند اما زمانی که چنین چیزی برای همگان ممکن نیست یکی از روش های یادگیری زبان کره ای آموزش با سریال می‌باشد. در واقع این روش در حال حاضر حقیقی‌ترین و نزدیک‌ترین روش برای نیتیو لایک شدن محسوب می‌شود. دوره‌های راکت به دو صورت VIP Rocket ( آموزش زبان کره ای در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان کره ای در 50 جلسه) برگزار می‌شود و متقاضیان بسته به نیاز و با کمک مشاوران ما می‌توانند دوره مد نظر خود را انتخاب کنند.
دوره آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز در سایت احمدرضا ابراهیمی با عنوان دوره راکت زبان کره ای شناخته شده است.
دوره‌های ۵۰ روزه آموزش زبان کره ای را می‌توان از روش‌های آموزشی منحصر به فرد در هر آموزشگاهی دانست که هر کدام از سبک و سیاق ویژه خود برخوردار هستند. البته که سرعت در یادگیری نمی‌تواند همه آن چیزی باشد که زبان آموزان بدان نیاز دارند و این کیفیت و ارائه روش‌های مناسب آموزشی است که می‌تواند آموزش در یک موسسه را از سایرین متمایز نماید.
این دوره در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به تلفظ درست و شکل صحیح ادای عبارات کره ای به شکلی تخصصی‌تر می‌پردازد و روش‌های آموزشی با توجه به سبک آموزشی زبان آموزان و به صورت کاملا شخصی سازی شده ارائه می‌گردند.
پشتیبانی و حمایت های ۲۴ ساعته به این دلیل صورت می‌پذیرد که زبان آموزان در ساعات خارج از زمان کلاس‌های خود رها نشده و بتوانند به راحتی در طی زمان‌های دیگر نیز به خوبی ظاهر گردند و زبان کره ای را با زندگی روزمره خود عجین نمایند. در واقع تمامی ویژگی‌های ارائه شده در این دوره، نتیجه بیش از ۲ دهه تجربه احمدرضا ابراهیمی است که در طی این سال‌ها به آزمون و خطا کردن‌های بسیاری پرداختند و نتیجه تلاش ایشان سیستم آموزشی نوینی بوده است که این سیستم مبتنی بر نیازهای زبان آموزان در حوزه آموزشی است. این دوره می‌تواند یک دوره هدفمند، با برنامه و زود بازده برای تمامی علاقه‌مندان باشد که در واقع با به کار بردن متدهای آموزشی نوین، پشتیبانی آنلاین و هم مسیر کردن مسیر یادگیری با سبک یادگیری افراد در شکلی نوین از یادگیری مثمر ثمر باشد. تمامی مراحل شرکت در دوره‌های ۵۰ روزه آموزش زبان کره ای به صورت غیرحضوری برگزار می‌شوند که این خود مزیت این دوره را نسبت به سایر دوره‌های مشخص می‌کند. هدف از غیرحضوری بودن این دوره، توجه به علایق بسیاری از فارسی زبانان است که در اقصی نقاط جهان و به دلایل متفاوت شرایط حضور در کلاس‌های غیرحضوری را ندارند. در این زمینه پشتیبانان سایت زبان احمدرضا ابراهیمی تمام قد هستند تا قبل از شروع هر دوره، مشاوره‌های لازمه را به تمامی علاقه‌مندان بدهند و با هموار نمودن مسیر، راهی روشن را برای تمامی این عزیزان رقم بزنند.
اگر شما نیز علاقه‌مند به دوره‌های آموزش آنلاین زبان کره ای با روش راکت زبان کره ای هستید، می‌توانید برای  آگاهی بیشتر از این دوره‌ها، با مشاوران ما از طریق پشتیبانی سایت تماس حاصل نموده و یا از طریق تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام، اقدام به دریافت مشاوره نمایید.
همکاران ما به صورت تمام وقت آماده پاسخ گویی به سوالات شما عزیزان هستند و از لحظه اقدام به ثبت نام، تا پایان دوره مربوطه شما را مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد. امید به اینکه سرزمینی آباد و افرادی چند زبانه را بسازیم و دایره ارتباطی گسترده و کاربردی‌ای را با سایر ملت‌ها رقم بزنیم.