با گسترش اطلاعات و افزایش سرعت انتقال اطلاعات در حال حاضر آموزش آنلاین تنها و بهترین گزینه مناسب برای امر یادگیری می‌باشد در صورتی که آموزش حضوری در حال حاضر توانایی انتقال این حجم از اطلاعات را ندارد. آموزش آنلاین زبان کره ای با در پیش گرفتن چنین مسیری توانسته است فراگیران زیادی را از هر کجای دنیا به خود جذب کند. فضای آنلاین فرصت‌های جدیدی را در عرصه یادگیری ایجاد نموده است. آموزش آنلاین برای شما یادگیری نامحدود و فعالی را رقم خواهد زد. با وجود چنین ویژگی‌هایی آموزش زبان به صورت آنلاین در حال حاضر تنها گزینه موجود می‌باشد. آموزش آنلاین زبان کره ای از محدود دوره‌هایی است که به دلیل ویژگی خاص خود توانسته است توجه علاقه‌مندان بیشتری را به خود جلب نماید. این دوره با توجه به اینکه با هدف همگانی شدن یادگیری زبان کره ای برای تمامی فارسی زبانان در اقصی نقاط جهان طراحی گردیده است، دایره وسیعی از علاقه‌مندان و زبان آموزان را در خود جای داده است.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان کره ای

 

آموزش آنلاین زبان کره ای

آموزش آنلاین زبان به دلیل ماهیت و سیستم آموزشی متفاوت توانسته است محتوای در دسترس افراد را فراتر از حد تصور فراهم کند به همین دلیل نسبت به آموزش سنتی از توجه و اهمیت بیشتری برخوردار است. آموزش آنلاین، محتوای نامحدود، به روز و قابل دسترس برای همگان را فراهم نموده است. دلیلی که آنلاین را به تنها گزینه تبدیل کرده است این است که اصل آموزش و استفاده صحیح از زبان را در اختیار ما می‌دهد. علاقه‌مندان به یادگیری زبان کره ای یا دیگر زبان‌ها، به صورت آنلاین و بدون هیچ محدودیتی زبان را فرا می‌گیرند.
بسیاری از افراد و موسسات به ناچار و از اجبار به آموزش آنلاین روی آورده‌اند اما چیزی که من و مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به آن معتقد هستیم این است که آموزش آنلاین فقط یک گزینه نیست بلکه تنها گزینه است و تا زمانی که می‌توان آموزشی صحیح را به صورت آنلاین به فراگیران زبان انتقال داد استفاده از آموزش حضوری کار چندان درستی نیست.

تفاوت آموزش مجازی یا آنلاین با آموزش حضوری

اولین و مهم‌ترین نکته‌ای که باید بدان دقت داشت این است که محتوای آموزش حضوری با آموزش آنلاین بسیار متفاوت است و چه بسا بسیاری از افراد از محتوای آموزش حضوری برای آموزش آنلاین نیز استفاده می‌کنند و این خود یکی از اشتباهات رایج و فراگیر در میان موسسات مختلف زبان می‌باشد.
در آموزش حضوری با استفاده از منابع و کتاب‌های محدود به آموزش زبان آموزان می‌پردازند این در صورتی است که در آموزش آنلاین منابع، اطلاعات و یادگیری نامحدودی را تجربه خواهید کرد.
فضای آنلاین این امکان را به زبان آموزان می‌دهد تا نیتیوهای زیادی را مشاهده کنند اما در آموزش حضوری نه تنها امکان دیدن نیتیوها فراهم نیست بلکه یادگیری غیر فعال و محدودی را تجربه خواهید کرد. آموزش آنلاین نیتیو لایک شدن فراگیران را در سریع‌ترین زمان ممکن رقم می‌زند.

چندین مورد از مزایای آموزش آنلاین زبان کره ای

  1. همیشه در خاطر داشته باشید که نباید به محتوای محدود، محدود بود. با کلاس‌ها و دوره‌های آموزش آنلاین زبان کره ای، نامحدود بودن را تجربه خواهید کرد. در کمترین زمان به بیشترین منابع و اطلاعات دسترسی خواهید داشت.
  2. در آموزش آنلاین اساتید و فراگیران انتخاب‌های متعددی را پیش رو دارند. و از میان انتخاب‌ها و محتواهای متعدد می‌توانند دست به انتخاب زنند.
  3. متغیرهای زمان و مکان در آموزش آنلاین بی معنا است. متقاضیان بدون هیچ محدودیت زمانی و مکانی در هر لحظه و هر جا می‌توانند به یادگیری و آموزش مشغول شوند.
  4. با وجود پلتفرم‌های مختلف امکان دیدن نیتیو لایک‌های زیادی فراهم شده است. این سبک، نیتیو لایک شدن زبان آموزان را سریع‌تر رقم می‌زند.
  5. هزینه‌های آموزش حضوری برای اساتید و زبان آموزان در محیط آنلاین از بین رفته است.
  6. کلاس‌ها و دوره‌های آنلاین در سایت احمدرضا ابراهیمی به صورت خصوصی برگزار می‌شود به همین علت اساتید با در نظر گرفتن نیازهای زبانی و فردی فراگیران به برنامه ریزی می‌پردازند.

چندین مورد از عیوب آموزش آنلاین زبان کره ای

  1. زیر ساخت‌های نامناسب اینترنتی باعث بروز مشکلاتی مثل قطعی اینترنت و کند شدن سرعت اینترنت می‌شود.
  2. عدم وجود محیط فیزیکی و چهره به چهره باعث شده است فراگیران توانایی برقراری ارتباط را با اساتید خود از دست دهند.
  3. برخی به دنبال ایجاد و شبیه سازی آموزش حضوری در آموزش آنلاین نیز هستند. این یکی از اشتباهات متداول در میان برخی از موسسات آموزش زبان کره ای و یا دیگر زبان‌ها می‌باشد، چراکه هر سبک و محیطی نیازمند آموزش و محتوای آموزشی مخصوص به خود می‌باشد.

با این وجود اساتید و راهبران سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با پشتکار، آگاهی و برنامه ریزی، محیطی را فراهم نموده‌اند تا مشکلات موجود برای فراگیران به حداقل حالت ممکن برسد.

آموزش آنلاین زبان کره ای به سبک احمدرضا ابراهیمی

همیشه در کلاس‌های حضوری در راس همه چیز معلم و اساتید قرار دارند و اساتید تعیین می‌کنند که چه چیزی از چه طریقی و به چه روشی خوانده شود اما در کلاس‌های و دوره‌های آنلاین سایت احمدرضا ابراهیمی، زبان آموزان از قدرت اختیار بالایی برخوردار هستند. در واقع فراگیران در مسیر یادگیری غرق خواهند شد.
در حال حاضر یکی از روش های یادگیری زبان کره ای، با سریال می‌باشد. این روش توانسته جایگزین بسیاری از روش‌های موجود شود و جایگاه بسیار بالایی را در میان افراد علاقه‌مند به زبان کسب کند. اساتید و راهبران سایت احمدرضا ابراهیمی آموزش زبان کره ای با سریال را از طریق سریال‌های روز دنیا آموزش می‌دهند. آموزش زبان کره ای با سریال با ایجاد بستر مناسب برای یادگیری، امکان انتخاب صحیح از میان گفته‌های موجود را به شما می‌دهد.
دوره های راکت یکی از دوره‌های پرطرفدار در سایت می‌باشد این دوره به دو صورت فشرده (آموزش زبان کره ای در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان کره ای در 50 روز) برگزار می‌شود. دوره‌های راکت هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی برای زبان آموزان ایجاد نمی‌نمایند و در واقع علاقه‌مندان می‌توانند تنها با یک کلیک ساده با اساتید خود ارتباط برقرار نموده و در هر شرایط مکانی که هستند از آموزش‌های آن‌ها بهره مند گردند. در واقع نیازی به جلسات خشک و رسمی نیست و زبان آموز می‌تواند در مسافرت، هنگام رفت و آمد از محیط کار به سمت منزل و… شروع به یادگیری کرده و آموزش‌های لازمه را تنها با داشتن یک گوشی همراه و یک هندزفری، دریافت نماید. البته که ما منکر این موضوع نیستیم که افرادی که در محیط‌های شلوغ نمی‌توانند تمرکز خود را جمع نمایند، بهتر است که در محیطی آرام و با تمرکز لازم یادگیری را شروع نمایند. در دوره راکت کره ای، این پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته ارائه می‌گردد تا زبان آموزان بتوانند با سرعت و کیفیت بیشتری زبان کره ای را فرا بگیرد. این پشتیبانی در این جهت ایجاد گردیده تا ارتباط زبان آموز و استاد تنها به زمان‌های اندک دوره‌ها موکول نشده و آن‌ها بتوانند در هر ساعتی که اراده می‌کنند و اشتیاق آموختن دارند این مهم برای آن‌ها محقق گردد. از موارد مهمی که در این دوره‌ها صورت می‌پذیرد پشتیبانی و حمایت تمام وقت اساتید راکت از زبان آموزان است که در ایجاد انگیزه و توانمندسازی آنها تاثیرگزار خواهد بود.
احمدرضا ابراهیمی موقعیتی را ایجاد نموده تا زبان آموزان بتوانند با مشاوران آموزشی نیز به صورت رایگان در ارتباط باشند و مشاوره‌های لازمه را در جهت بهبود مسیر کسب نمایند. در صورت تمایل به شرکت در دوره‌های آنلاین زبان کره‌ای و بهره از محتواهای آموزشی نامحدود، می‌توانید با همکاران ما از طریق پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نموده و یا فرم مشاوره و ثبت نام را کامل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.