آموزش آنلاین زبان کره ای از محدود دوره هایی است که به دلیل ویژگی خاص خود توانسته است توجه علاقه مندان بیشتری را به خود جلب نماید. این دوره با توجه به اینکه با هدف همگانی شدن یادگیری زبان کره ای برای تمامی فارسی زبانان در اقصی نقاط جهان طراحی گردیده است، دایره وسیعی تری از علاقه مندان و زبان آموزان را در خود جای داده است.
کشورهای کره شمالی و جنوبی به دلیل اهمیتی که طی این سال ها در حوزه اقتصادی و تجاری کسب نموده اند و البته به دلیل روابط گسترده با جهان پیرامون خود، امروزه نگاه های بسیاری را به خود جلب نموده اند و بسیاری از فارسی زبانان به دلایل متعدد از جمله مهاجرت، مسافرت های تجاری و تفریحاتی و یا تحصیل در دانشگاه های معتبر کشور کره، به یادگیری این زبان زنده اقدام نموده اند و تلاش دارند تا مسیری بالطبع هموار را برای خود و خانواده هایشان فراهم نمایند.
زبان کره ای زبان رسمی کشورهای بزرگی از جمله کره شمالی و جنوبی است. البته که این زبان تنها به این دو کشور ختم نمی شود و ریشه هایی از این زبان را می تواند در کشورهایی از جمله چین، برزیل، شوروی و یا کشورهای مطرحی چون ایالات متحده آمریکا و استرالیا دید.
برای شناخت کشور کره باید گفت که این کشور سالیان سال تحت سلطه کشور ژاپن قرار داشت و اما با پایان آمدن استعمار کشور ژاپن این کشور بزرگ در سال ۱۹۴۵ به دو کشور خود مختار تبدیل شد و تنها وجه اشتراکی که بین این دو کشور تا به امروز وجود دارد، زبان مشترک آن ها است.
در واقع کشور کره شمالی را به دلیل کمونیستی بودن آن می شناسند و به دلیل قوانین سخت و سیاست عجیب و غریب خود، کمتر مورد توجه سایرین برای مهاجرت یا سفر قرار می گیرد اما کره جنوبی نقطه مقابل این کشور است و شاید وقتی از زبان کره ای و علاقه مندی های مرتبط با زبان کره ای صحبت می شود، منظور یافتن راهی جهت ارتباط بهتر با این کشور باشد.

آموزش زبان کره ای در هر یک از آموزشگاه ها با سبک و سیاق ویژه خود ارائه می گردد و بسیاری در صدد هستند که زمان آموزش زبان کره ای را با جداسازی مهارت های اصلی در یادگیری زبان کره ای، کوتاه تر نمایند. اما چیزی که بیش از همه موارد باید بدان واقف باشیم این است که، برای یادگیری اصولی، هر چهار مهارت در کنار هم مهم هستند و نمی توان یکی از آنها را بر سایرین ارجهیت داد.
دوره های آموزش زبان کره ای در سایر آموزشگاه ها و مراکز آموزش زبان به صورت دوره ای برگزار می گردند این دوره ها تحت عناوین زیر در ارائه می گردند که هر یک با پراختن به یک مهارت از مهارت های اصلی و مهم، با هدفی خاص طراحی می گردند.
– آموزش ترمیک زبان کره ای
– آموزش زبان کره ای ویژه شاغلین
– آموزش زبان کره ای به صورت فشرده
– آموزش زبان کره ای ویژه آزمون آیلتس

در موسسه احمدرضا ابراهیمی اما تمامی این دوره ها در دو دوره منحصر به فرد ادغام گردیده اند و با روش سیستم آموزشی رامیت و به شکل کاملا خصوصی به زبان آموزان ارائه می گردند. دوره های ارائه شده در موسسه احمدرضا ابراهیمی تحت عنوان دوره آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز و دوره های همیاد کره ای همگی به شکل ویژه ای به آموزش زبان کره ای می پردازند.
تمامی این دوره ها با روش سیستم آموزشی رامیت به جلو سوق داده می شوند و به صورت خصوصی و کاملا شخصی سازی شده، زبان کره ای را ارائه می دهند.
اساتید این دوره ها همگی از اساتید راکت زبان هستند که زیر نظر احمدرضا ابراهیمی دوره تربیت مدرس راکت و همچنین تربیت مدرس آموزش آنلاین را گذرانده اند. از جمله مواردی که در این دوره ها به اساتید گوشزد می شود، می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– نحوه بررسی سطح زبان آموزان کره ای به صورت آنلاین

– نحوه طرح درس به صورت آنلاین
– نحوه استفاده از لوازم کمک آموزشی زبان کره ای به شیوه آنلاین
– نحوه مدیریت کلاس های آنلاین زبان کره ای
– آشنایی با متدهای به روز آموزش زبان کره ای به صورت آنلاین
– فراگیری کار با اپلیکیشن ARE ویژه اساتید
– نحوه تشویق زبان آموزان خلاق و علاقه مند سازی در زبان آموز ضعیف تر
– چگونگی ایجاد کلاسی خلاق و ایجاد انگیزه در زبان آموزان آنلاین
– و…

گذراندن این دوره ها از باید هایی است که هر یک از مدرسان در موسسه احمدرضا ابراهیمی باید بگذرانند تا بتوان با آگاهی و کسب اطلاعات بیشتر، زمینه ساز اتفاقات مثبت در زبان آموزان باشند. البته که اساتید باید خود با مهارت های یادگیری آشنا بوده تا بتوانند علاوه بر آموزش زبان کره ای، مشاوره های آموزشی و راهبری های لازمه را به زبان آموزان ارائه دهند.
اساتید راکت حکم راهبران دائمی را برای شرکت کنندگان در دوره ها را دارند و همین امر باعث گردیده تا با پشتیبانی های تمام وقت خود زمان یادگیری را کوتاه تر نموده و کیفیت را نیز در ادامه آن بالا ببرند. دوره های راکت و همیاد هر یک موارد زیر را در خود جای می دهند که به مراتب به توضیح آنها خواهیم پرداخت:

– آموزش آنلاین مکالمه زبان کره ای
– آموزش آنلاین زبان کره ای ویژه افراد مبتدی
– آموزش آنلاین زبان کره ای ویژه افراد پیشرفته
– آموزش آنلاین زبان کره ای ویژه کودکان
– آموزش آنلاین زبان کره ای با مدرک
– و …

بسیاری از متقاضیان نگران این موضوع هستند که دوره های آنلاین نتوانند نیاز آنها در مسیرهای استخدامی یا مهاجرتی فراهیم نمایند و گاهی ما با سوالاتی از جمله اینکه
آیا این دوره ها دارای مدرک هستند؟
آیا تمامی دوره ها از اعتبار لازم برخوردارند؟
و…

مواجه می شویم که بالطبع طبیعی است و ناشی از دغدغه علاقه مندان هستند. در جواب به این سوالات باید خاطر نشان کنیم که این دوره ها از اعتبار بالایی برخوردار هستند و افراد می توانند پس از گذراندن دوره مربوطه، مدرک مرتبط با آن را از آن خود نمایند و پس از پشت سر گذاشتن آنها، در واقع مهارت های لازم را برای شرکت در آزمون های معتبر فراهم نمایند. اگر علاقه مند هستید تا با ویژگی های این دوره ها بیشتر آشنا شوید با ما و ادامه این مقاله همراه شوید

ویژگی های دوره آنلاین زبان کره ای

هر دوره بنا به نیازی که در جامعه احساس می شود بنا به کار می کند و دوره های همیاد کره ای و همچنین دوره راکت نیز از این موارد مستثنی نیستند. برای همین منظور و تجربه ای که احمدرضا ابراهیمی طی بیش از دو دهه کسب نمود، تمامی این دوره ها به صورت اختصاصی به مهارت های چهارگانه و مهارت های اصلی در یادگیری زبان پرداختند تا زبان آموزان بتوانند با یادگیری صفر تا صد زبان کره ای، گامی مستحکم را در مسیری که انتخاب نموده اند بردارند.
دوره های آنلاین، مهارت های اصلی زبان کره ای را که شامل مهارت مکالمه، خواندن، نوشتن و شنیدن است را به صورت کاملا تخصصی و با ارائه روش هایی که با توجه به سبک یادگیری زبان آموزان تهیه دیده شده اند، ارائه می دهند. البته که یادگیری و آموزش تنها به مهارت های اصلی ختم نمی شود و پرداختن به گرامر، طرز صحیح تلفظ لغات و اطلاحات و همچنین شکل صحیح ادای عبارات را در بر می گیرند. از ویژگی های مهم در آموزش آنلاین زبان کره ای، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

– تعیین سطح در این دوره ها به صورت آنلاین برگزار می گردد.
– صفر تا صد ثبت نام به صورت غیرحضوری صورت می پذیرد.
– آزمون پایان ترم دوره های کره ای به صورت غیرحضوری و با شرایط تخصصی ارائه می گردد.
– آزمون دوره آموزش زبان کره ای، هیچگونه محدودیتی ندارد.
– انتخاب زمان و روز کلاس های آنلاین کره ای با زبان آموزان است.
– محتوای آموزشی زبان کره ای به صورت نامحدود در خدمت زبان آموزان قرار می گیرد.
– محتواهای آموزشی با توجه به سبک یادگیری زبان آموزان ارائه می گردند.
– آموزش با راهبری و آموزش های اساتید راکت همراه است.
– دوره ها با روش سیستم آموزشی رامیت ارائه می گردند.

آزمون تعیین سطح در تمامی رده های سنی به صورت کاملا غیرحضوری ارائه می شود و زبان آموزان در هر کجای این کره خاکی که باشند به راحتی می توانند در این آزمون شرکت نموده و مهارت های خود را مورد بررسی قرار بگیرند. محتوای آزمون تعیین سطح به صورت تخصصی ارائه می شوند و در واقع این محتواها با بررسی چندین کارشناس و زیر نظر احمدرضا ابراهمیمی صورت می پذیرد تا سنجشی درست را برای اساتید در بر داشته باشند. آزمون پایان ترم نیز از صفر تا صد به صورت غیرحضوری برگزار می گردد و در این آزمون تمامی مهارت های اصلی و مهم در زبان کره ای مورد سنجش قرار می گیرد.
سوالات در این آزمون به شکلی طراحی گردیده اند تا تمامی مواردی که آموزش داده شده است را در برگرفته و در نتیجه مهارت زبان آموزان به خوبی سنجیده شود. انتخاب زمان کلاس ها در تمامی دوره ها با زبان آموزان است و در دوره همیاد این اختیار کمی گسترده تر شده و زبان آموزان می توانند به راحتی در انتخاب استاد، محتوای آموزشی و همچنین تعداد جلسات مورد نیاز خود نیز دخیل باشند. این دوره این موقعیت را فراهم نموده است تا زبان آموزان بتوانند پس از پنجمین جلسه و در صورت نیاز به تغییر استاد، زمان کلاس و موارد دیگر نیز بپردازند.

دوره های ارائه شده هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی برای زبان آموزان ایجاد نمی نمایند و در واقع علاقه مندان می توانند تنها با یک کلیک ساده با اساتید خود ارتباط برقرار نموده و در هر شرایط مکانی که هستند از آموزش های آنها بهره مند گردند. در واقع نیازی به جلسات خشک و رسمی نیست و زبان آموز می تواند در مسافرت، هنگام رفت و آمد از محیط کار به سمت منزل و… شروع به یادگیری کرده و آموزش های لازمه را تنها با داشتن یک گوشی همراه و یک هندزفری، دریافت نماید. البته که ما منکر این موضوع نیستیم که افرادی که در محیط های شلوغ نمی توانند تمرکز خود را جمع نمایند، بهتر است که در محیطی آرم و با تمرکز لازم یادگیری را شروع نمایند.
تمامی دوره ها دارای پشتیبانی آنلاین هستند و اما در دوره راکت کره ای، این پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته ارائه می گردد تا زبان آموزان بتوانند با سرعت و کیفیت بیشتری زبان کره ای را فرا بگیرد. این پشتیبانی در این جهت ایجاد گردیده تا ارتباط زبان آموز و استاد تنها به زمان های اندک دوره ها موکول نشده و آنها بتوانند در هر ساعتی که اراده می کنند و اشتیاق آموختن دارند این مهم برای آنها محقق گردد.
از مهم ترین ویژگی این دوره ها این است که زبان آموزان می توانند با دسترسی رایگان به اپلیکیشن ARE، ادامه یادگیری های خود را در این محیط از سر بگیرند و در نتیجه به تمرین مکالمه و نوشتار خود به صورت خصوصی با سایرین بپردازند. این اپلیکیشن از نرم افزارهای ویژه موسسه احمدرضا ابراهیمی است که در دو نسخه ویژه اساتید و زبان آموزان تهیه دیده شده است و محیطی مهیج برای یادگیری لغات، ارائه درست تلفظ و … می باشد.

اهداف دوره های آنلاین زبان کره ای

هر اتفاقی که در جهان پیرامون ما می افتد اگر هدف مشخصی را در پشت سر خود نداشته باشد، در واقع به سرعت به سمت فراموشی و کمرنگ شدن می رود. دنیای امروزی نمی تواند هیچ حرکتی را با نداشتن هدف با خود همراه سازد و ما نیز در آموزش زبان کره ای برآن شدیم تا با توجه به تجربیات این سال ها و نیازی که در جامعه احساس می شد، دوره های آنلاین زبان کره ای را با اهدافی شفاف طراحی نماییم.
امروزه دلایل بسیاری می توانند در شکل گیری این مسیر مثمر ثمر واقع گردند که یکی از این دلایل و هدف برگزاری دوره های آنلاین، همگانی کردن آموزش زبان برای تمامی افراد با هر سطح اجتماعی و موقعیت جغرافیایی است. بسیاری از فارسی زبانان به دلیل موقعیت جغرافیایی نامناسب و یا در دسترس نبودن مراکز آموزش زبان، از اهداف و علایق خود چشم پوشی می کنند و رفته رفته تنها از این مهارت به عنوان یک آرزو یاد می کنند و نه مهارتی که می توان به راحتی بدست آورد. به همین جهت ما تلاش نمودیم تا با برابرسازی، دایره ای وسیع از علاقه مندان به زبان کره ای را در کنار هم گرد آورده و بدون نگاه به مرزهای جغرافیایی که تحمیل گردیده اند، زبان کره ای را با ساده ترین روش های ممکنه به آنها آموزش دهیم.
این دوره علاوه بر موارد بالا، در حفظ محیط زیست و سلامت افراد حائز اهمیت واقع گردید و در واقع با جلوگیری از رفت و آمدهای غیرضروری و جلوگیری از آلودگی هوا، سهمی هر چند کوچک را در ایجاد هوایی پاک ایجاد نمود. علاوه بر این موارد به دلیل آنلاین بودن کلاس ها، از مصرف کاغذ، برق و موارد دیگری که نیاز دوره های حضوری آموزش زبان کره ای بودند، جلوگیری به عمل آورد.

با حضور پررنگ اینترنت در دنیای امروزی طراحی این دوره ها یک الزام محسوب می شود و مشکل نبود پارتنر کره ای با ارائه دوره های آنلاین زبان کره ای و همچنین دسترسی به اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان کره ای به کل برطرف خواهد گردید. در واقع این دوره ها با پشتیبانی ای که با خود به همراه دارند به تقویت مهارت های مهمی از جمله مهارت مکالمه بیش از سایر دوره ها می پردازند و این خود یکی از مزایای برجسته دوره های آنلاین محسوب می شود.
گفتگو و چت کردن به زبان کره ای، به مرور باعث می شود که گرامر کره ای نیز در ذهن زبان آموزان نهادینه گردد و زبان آموزان بتوانند پس از مدتی بدون حفظ کردن قوائد و دستورزبان های خشک و رسمی به خودی خود به این موارد آشنا شوند.

قوانین شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان کره ای

قوانین از بخش های مهم در تمامی حوزه ها هستند و هر آموزشگاه زبان جهت کیفیت بخشیدن به یادگیری و آموزش زبان آموزان تلاش دارد تا قوانین مختص به خود را طراحی نماید. ما نیز در موسسه احمدرضا ابراهیمی دوره های آنلاین زبان کره ای را با قوانینی هدفمدار، به دوره هایی زود بازده و پرکاربرد تبدیل نموده ایم تا زبان آموزان بتوانند در محیطی کاملا فکر شده و با برنامه ریزی های اصولی، زبان کره ای را با سرعت و کیفیتی بیشتر طی نمایند.
این قوانین در واقع حکم محوری را دارند که زبان آموزان را به جلو سوق می دهند و حرکت و پویایی و همچنین وقت شناسی را در آنها نهادینه می کنند. از جمله قوانین حضور در کلاس های آموزش آنلاین زبان کره ای می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– غیبت بیش از ۲ جلسه در دوره های آنلاین زبان کره ای، مجاز نیست.
– زبان آموزان متعهد به شرکت جلسات ارائه شده، راس ساعت تعیین شده هستند و همه باید همزمان در ساعت مشخص شده آنلاین شوند.
– زبان آموزان قبل از اولین جلسه موظف به فراگیری کار با اپلیکیشن ARE هستند.
– شرکت در آزمون آنلاین پایان دوره زبان کره ای، برای تمامی زبان آموزان، الزامی است. در صورت حضور نداشتن، زبان آموز نمی تواند مراحل پیشرفته تر را طی نمایند.
– هر زبان آموز برای رسیدن به سطوح بالاتر، نیازمند کسب حداقل نمره قبولی در آزمون آنلاین زبان کره ای است.

امتحانات دوره‌ های آنلاین زبان کره ای اعم از دوره های همیاد و راکت، به صورتغیر حضوری و به دو شکل شفاهی (Oral) و کتبی برگزار می شود و کلیهمهارت های کاربردی زبان کره ای در این آزمون، مورد بررسی قرار می گیرد. این آزمون در اپلیکشن تخصصی موسسه احمدرضا ابراهیمی برگزار می گردد و زمان این آزمون برای تمامی زبان آموزان یکسان است.
فراگیری اپلیکیشن های تخصصی موسسه احمدرضا ابراهیمی، از جمله اپلیکیشن ARE، برای زبان آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. هر یک از این نرم افزارها، در دو نسخهویژه اساتید و ویژه زبان آموزان، تهیه دیده شده اند و زبان آموزان می توانند به صورت آنلاین و روزانه از نمرات کلاس خود و تمرینات کلاس اطلاع یابند.
این اپلیکیشن با شفاف سازی عملکرد هر یک از آنها، افراد را با نقاط قوت و ضعف خود آشنا کرده و آنها می توانند به تقویت بخش های ضعیف تر خود پرداخته و روزانه با استاد مربوطه خود به حل مشکل بپردازند.
در این اپلیکیشن، علاوه بر وضعیت درسی زبان آموزان، حضور و غیاب و تمامی موارد مهم از لحظه ثبت نام تا پایان دوره، قابل مشاهده خواهد بود و هر یک از آنها با نام کاربری و رمز عبور اختصاصی خود می توانند وارد این اپ شوند. قابل ذکر است که نمرات آزمون پایان ترم، پس از ۴۸ ساعت اعلام شده و کارنامه زبان آموزان، به صورت آنلاین در اپلیکیشن و صفحه تخصصی هر یک از آنها قرار می گیرد.
در نهایت، برای افراد علاقه مند به زبان کره ای که در خارج از کلانشهر اصفهان زندگی می کنند، امکان ارسال مدارک از طریق پست وجود دارد و از این جهت هیچ جای نگرانی برای آنها نخواهد بود.

از موارد مهمی که در این دوره ها صورت می پذیرد پشتیبانی و حمایت تمام وقت اساتید راکت از زبان آموزان است که در ایجاد انگیزه و توانمندسازی آنها تاثیرگزار خواهد بود.
احمدرضا ابراهیمی موقعیتی را ایجاد نموده تا زبان آموزان بتوانند با مشاوران آموزشی نیز به صورت رایگان در ارتباط باشند و مشاوره های لازمه را در جهت بهبود مسیر کسب نمایند.
در صورت تمایل به شرکت در دوره های آنلاین زبان کره ای و بهره از محتواهای آموزشی نامحدود، می توانید با همکاران ما از طریق پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نموده و یا بخش زیر را کامل نمایید و از مشاوره رایگان ما بهره مند گردید.
اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید می توانید با ورود به بخش گزارش دوره های آموزش زبان و یا دنبال نمودن ما از طریق صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام احمدرضا ابراهیمی، به شکلی شفاف تر و مستند با نحوه ارائه دروس آشنا شوید.