ژاپن نه تنها یکی از قطب های اقتصادی مهم در آسیا است، بلکه از دومین قطب های اقتصادی مهم در سراسر جهان محسوب می شود. این کشور در زمینه های اقتصادی دستی بر آتش دارد و موفقیت آن با نگاهی به شرکت های بزرگ ژاپنی از جمله توشیبا، سونی، کانن، هوندا، تویوتا، میتسوبیشی، کاسیو و… کاملا نمایان است.
موفقیت های بی نظیر این کشور تنها در زمینه های اقتصادی نیست و البته که با سیاست های درستی که در دست گرفته اند، در زمینه جذب توریست نیز توانسته اند به خوبی عمل نمایند. این کشور در بخشی از اقیانوس آرام در شرق آسیا بوسیله آب محصور شده است و به همین دلیل از جذابیت های ویژه آن می توان به وجود جزایر مختلف و بکر در سراسر مرزهای آن اشاره نمود که منطقه توریستی_گردشگری بی نظیری را تشکیل داده اند.
البته که ژاپن را نمی توان جزء کشورهای بزرگ و با گستردگی جغرافیایی دانست و در توصیف وسعت آن می توان گفت که این کشور امروز با وسعتی ۳۷۸ هزار کیلومتر مربعی در شرق آسیا واقع گردیده است که جالب است بدانید که این کشور در رده یازدهمین کشور پرجمعیت جهان قرار گرفته است که در جای خود شگفتی بسیاری به همراه دارد.
کشور ژاپن هر ساله نگاه مهاجران بسیاری را به خود جلب می کند و به همین دلیل امروزه بیش از هر زمانی، علاقه مندان بسیاری را به سمت خود می کشاند و البته که به همین دلیل بر تعداد افرادی که به یادگیری زبان ژاپنی اقدام می نمایند، روز به روز افزوده می شود.

 

ژاپن اسم ساده شده ی این کشور است و اگر بخواهید با اسم کامل آن آشنا شوید، باید بدانید که این کشور به مجمع الجزایر ژاپن شناخته شده است که به زبان ژاپنی، 日本 یا نیپون نیز گفته می شود. زبان مردم این کشور از خانواده زبان ژاپنی است که البته برخی از زبان شناسان در رابطه با ریشه خانوادگی آن به یک نظریه مشترک نرسیده اند و برخی آن را جز خانواده زبان آلتایی معرفی نموده اند.
درباره تاریخ نوشتار این زبان نیز باید گفت که در ابتدا این زبان قوانین خاص و مشخص شده ای نداشت و در واقع بسیاری از خطوط خود را از زبان کشور چین برگرفتند اما به مرور و در قرن چهارم تا هشتم میلادی، افراد نخبه و تحصیل کرده این کشور به تغییراتی دست زدن که امروز گامی بزرگ را در نوشتار و زبان ژاپنی ایجاد نموده است.
از زیبایی این زبان می توان به این مورد اشاره داشت که الفبای زبان ژاپنی برگرفته از سه سیستم زبانی از جمله کاتاکانا، روماجی و هیراگانا و واژه نگارهای کانجی است. واژه نگار در واقع به خطی گفته می شود که هریک از نشانه های نوشتاری آن نمایندۀ یک واژۀ کامل هستند.
اگر شما علاقه مند به یادگیری زبان ژاپنی هستید و البته قصد مهاجرت، سفر کاری یا تفریحی و همچنین تحصیل در این کشور را دارید، باید بدانید که این کشور نیز مانند ایران عزیزمان یک کشور چهار فصل است و از لحاظ آب و هوایی شباهت های بسیاری با کشور ما دارد.
این کشور عضو سازمان ملل متحد است و به دلیل موفقیت در تمامی حوزه ها، در زمینه کاری و تحصیلی یکی از کشورهای قدر آسیایی شناخته می شود. انتخاب این زبان در واقع یعنی به وجود آمدن موقعیت های مهمی از جمله موقعیت های ارتباطی بیشتر و بهتر و همچنین ایجاد فرصت های شغلی بیشتر که خود مسیری مطمئن را رقم می زند.

 

دوره های آموزش زبان ژاپنی

دوره های آموزش زبان ژاپنی در تمامی موسسات زبان به شکلی متفاوت و اما با هدفی یکسان برگزار می گردند. این دوره ها شامل آموزش زبان ژاپنی ویژه شاغلین، آموزش مکالمه زبان ژاپنی، آموزش ترمیک زبان ژاپنی و … می باشد که همه آنها بنا به نیاز زبان آموزان و علاقه مندان طراحی می گردند.
تمامی دوره ها در موسسه احمدرضا ابراهیمی، به تقویت همه مهارت های اصلی و مهم در یادگیری زبان می پردازند و در مسیری که در پیش گرفته اند، آموزش را با روش سیستم آموزشی رامیت به علاقه مندان ارائه می دهند. دوره های ارائه شده در برگیرنده تمامی سطوح یادگیری هستند و در سه سطح مقدماتی، متوسطه و پیشرفته زبان ژاپنی را به شکلی کاملا کارشناسی شده ارائه می دهند.
دوره های ارائه شده در موسسه احمدرضا ابراهیمی به صورت مستمر برگزار می گردند و به همین دلیل زبان آموزان می توانند در زمان دلخواه و پس از مصاحبه هایی که در زمینه سنجش مهارت های آنها صورت می گیرد و مشاوره های لازمه، در دوره دلخواه خود ثبت نام به عمل آورده و بدون نگرانی از موقعیت جغرافیایی، دور بودن مسیر خود نسبت به آموزشگاه، رفت و آمدهای غیر ضروری و هزینه های گزاف که در طی این رفت و آمدها تحمیل می شوند، در مسیر علایق خود قرار گرفته و زبان را با بهترین و جدیدترین متدهای موجود، فرا بگیرند.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

دوره های آموزش زبان ژاپنی در موسسه احمدرضا ابراهیمی شامل دوره های همیاد و راکت زبان ژاپنی هستند. این دوره ها با آموزش آنلاین زبان ژاپنی همراه هستند و به شکلی نوین آموزش خصوصی زبان ژاپنی را به علاقه مندان ارائه می  دهند. در توصیف دوره های همیاد باید گفت که دوره های همیاد ژاپنی به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای، ۲۰ جلسه ای و… طراحی گردیده اند و زبان آموزان می توانند بنا به نیاز خود و سطحی که دارند، تعداد جلسات مورد نیاز خود را انتخاب نموده و در مسیر دلخواه خود به صورت آگاهانه قدم بردارند. از سایر ویژگی های این دوره می توان به این مورد اشاره نمود که تمامی دوره های همیاد با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی همراه هستند و همچنین آموزش با روش سیستم آموزش رامیت ارائه می گردد.
در دوره های همیاد ژاپنی زبان آموزان در تمامی مسیر آموزشی خود حق انتخاب دارند و در واقع انتخاب استاد، زمان و روز دوره و همچنین تعداد جلسات با زبان آموزان است و محتوای آموزشی ارائه شده نیز با توجه به سبک یادگیری تمامی علاقه مندان طراحی می گردد.
از ویژگی مهم دیگر این دوره این است که زبان آموزان می توانند پس از پنجمین جلسه و بنا به هر دلیلی که احساس رضایت از روند یادگیری و آموزشی خود نداشتند، به تغییر استاد و زمان کلاس های خود بپردازند. در واقع این بخش با توجه به تجربه ای که بیش از دو دهه کسب نموده ایم ایجاد گردیده تا زبان آموزان بتوانند با تکیه بر جدیت و مهارت های خود، با شرایطی آرام و مطمئن مسیر یادگیری ای هموار و روشن را تجربه نمایند و سرعت و کیفیت یادگیری را در کنار هم تجربه نمایند.

 

بهترین روش های آموزش زبان ژاپنی

توضیحات برای عکس ثبت نشده

بهترین روش یادگیری برای هر شخص متفاوت است و این تفاوت در واقع در تفاوت سبک یادگیری هر یک از آنها خواهد بود. البته که همیشه بنا بر تجربه های آموزشی یک سری روش ها از سایر روش ها، زودبازده تر و بهتر ظاهر می شوند اما نمی توان در پاسخ به این سوال که بهترین روش یادگیری زبان ژاپنی چیست؟ برای همه افراد به یک پاسخ مشابه دست یافت.
روش یادگیری بسته به سبک یادگیری و موقعیتی که هر فرد دارد، مثبت و یا ناکارآمد خواهد گردید و در این راستا شاید بهتر باشد که هر فرد قبل از هر چیزی در مورد سبک های یادگیری اطلاعات کسب نموده و پس از شناخت دقیق از این موضوع و آشنایی با سبک یادگیری خود، یک یا چند روش متناسب با شرایط خود را انتخاب نماید.
ما در موسسه احمدرضا ابراهیمی زمینه های مشاوره رایگان را برای تمامی علاقه مندان ایجاد نموده ایم تا قبل از شروع به یادگیری با شناختی که از مهارت های یادگیری و همچنین سبک های فراگیری کسب می نمایند، گام هایی محکم و مستعد را برداشته و مسیری کاملا آگاهانه را طی نمایند.
این مشاوره ها تنها به زمان ثبت نام موکول نمی شود و البته که همکاران مشاور ما به صورت تمام وقت و در طی مسیر یادگیری، در کنار زبان آموزان هستند و حامیانی دلسوز و دغدغه مند برای آنها خواهند بود. اما پس از شناخت سبک یادگیری شناخت روش  های نتیجه گرا نیز مهم هستند که ما در ادامه به برخی از مهم ترین آنها اشاره خواهیم نمود. با ما همراه شوید.

• یادگیری زبان با استفاده از گوش دادن به اخبار و یا شبکه های رادیویی کشور ژاپن
این روش یادگیری یکی از بهترین روش های ممکن در جهت تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان است. در حقیقت هیچ آموزشی به اندازه یادگیری زبان از یک فرد بومی میسر واقع نمی شود و البته که گوش دادن به شبکه های رادیویی زبان آموزان را با مجموعه ای از لغات پرکاربرد ژاپنی و تلفظ صحیح آنها آشنا خواهد نمد.

• یادگیری با دیدن فیلم و سریال های ژاپنی:
فیلم و سریال های ژاپنی دنیایی واقعی از ژاپن را برای علاقه مندان به نمایش می گذارند که آنها را با دنیایی از کلمات، عبارات و اصطلاحات پرکاربرد ژاپنی آشنا خواهد نمود و در واقع بخشی شگفت انگیز از یادگیری زبان ژاپنی را به آنها ارائه داد.
فیلم های ژاپنی پک کاملی از آموزش های لازمه هستند که علاوه بر تقویت مهارت مکالمه زبان ژاپنی به تقویت سایر مهارت ها از جمله مهارت شنیداری، گرامر و… نیز آشنا خواهند نمود. البته که باید توجه داشت که فیلم های ژاپنی با زیرنویس فارسی برای افرادی که مراحل اولیه یادگیری را طی می نمایند می تواند کارساز واقع گردد و به مرور می توانند به دیدن فیلم های ژاپنی بدون زیرنویس اقدام نموده و در پیشرفته نمودن خود گام های مهم تری را بردارند.

• یادگیری با استفاده از گوش دادن به آهنگ های ژاپنی:
آهنگ های ژاپنی مجموعه های آموزشی بی نظیری هستند که سرگرمی و یادگیری را در یک شرایط برابر به علاقه مندان تقدیم می نمایند. این روش یادگیری به تقویت مهارت شنیداری می انجامد و در این باره باید خاطر نشان کرد که ملودی و آهنگ های آرام می توانند تمرین مناسبی برای تمامی افراد با سطوح آموزشی مختلف و سن  های متفاوت باشند اما آهنگ های رپ مجموعه ای شگفت انگیز در جهت تقویت مهارت شنیداری در سطوح پیشرفته تر هستند؛ چرا که سرعت در این سبک به مراتب بالاتر است و زبان آموزان می توانند تمرینی مناسب را با شنیدن این آثار برای خود رقم بزنند.

• یادگیری به وسیله گوش دادن به پادکست های ژاپنی:

پادکست ها امروزه بیش از هر روش دیگری علاقه مند به خود جلب نموده اند و دلیل این محبوبیت شاید بر می گردد به انتخاب درست، موضوع جذاب و موارد مهم دیگر. این روش به دلیل اینکه همزمان که به خواندن بخش هایی از یک شعر و یا رمان می پردازد، به صورت تصویری نیز این متون را به نمایش می گذارد، همزمان به تقویت چندین مهارت مهم از جمله مهارت نوشتن به زبان ژاپنی، مهارت خواندن به زبان ژاپنی و سایر مهارت ها می پردازد.
این روش آموزشی در هر موقعیت و شرایطی از جمله شرایط رسیدگی به کارهای منزل و یا اقدام به سفر نیز می تواند مثمر ثمر واقع گردد و به همین جهت طرفداران پرشور بسیاری را با خود به همراه دارد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

• یادگیری به وسیله روزانه نویسی:
خاطره نویسی بخشی جذاب برای تمامی افراد است که علاوه بر علاقه مندی به یادگیری زبان ژاپنی به نویسندگی نیز علاقه مند هستند. نوشتن خاطرات یا دلنوشته در دفتر خاطرات و یا ساخت یک صفحه شخصی در اینستاگرام و فیسبوک، می توانند زمینه ساز تقویت مهارت نوشتن در زبان آموزان گردند و البته که در کنار تقویت این مهارت، دایره لغات آنها را تقویت نماید و به صورت ناخودآگاه گرامر ژاپنی را به مرور به آنها یاد دهند.

• یادگیری زبان ژاپنی با مکالمه برقرار نمودن:
این روش یادگیری یکی از روش های مهم یادگیری است که در واقع به یک نیاز مبرم برای تمامی علاقه مندان تبدیل گردیده است. در این روش وجود یک پارتنر ژاپنی به مراتب احساس می شود که البته گاهی یافتن یک فرد که به صورت مستمر و در طول روز با ما به مکالمه و چت بپردازد، گاهی سخت می شود.
اما امروزه با وجود اینترنت و دسترسی به صفحات جذابی چون اینستاگرام و یا وجود اپلیکیشن های آموزش زبان ژاپنی، دسترسی به افراد بومی ژاپنی کاری چندان سخت نخواهد بود. البته که گاهی این مسیر هم نمی تواند کارساز واقع گردد که در این صورت ما به زبان آموزان تمرین مکالمه در آینه را پیشنهاد می کنیم. در واقع در این روش فرد پارتنر خود خواهد بود و می تواند با خود به مرور هر آنچه که فرا گرفته است بپردازد.
و اما راه سوم و بهترین راه، بهره از اپلیکیشن ARE است که یک اپلیکیشن تخصصی در حوزه آموزش زبان های خارجه است. این اپ از سیستم ارتباطی انسان با انسان بهره می برد و در واقع زبان آموزان می توانند با انتخاب زبان و استاد خود، به صورت روزانه و در هر ساعت و زمانی که اراده می کنند، با راهبران و اساتید خود به مکالمه و گفتگوهای صوتی و نوشتاری بپردازند.

• یادگیری به فیلم های آموزشی:
خوشبختانه با وجود اینترنت و دسترسی همگانی به دنیای مجازی، امروزه مجموعه ای کامل از فیلم و ویدئوهای آموزشی زبان ژاپنی در دسترس قرار گرفته اند که علاقه مندان می توانند تنها با داشتن یک گوشی همراه و یک بسته اینترنت همراه، یادگیری را با خود همراه کرده و در هر شرایط و موقعیتی که هستند به دیدن این فیلم اقدام نمایند.
در موسسه احمدرضا ابراهیمی با مجموعه ای نامحدود از فیلم های آموزشی همراه خواهید گردید که همگی به صورت رایگان در اپلیکیشن ARE جمع آوری گردیده اند و دسترس زبان آموزان قرار خواهند گرفت. 

• یادگیری با کتاب ها، مجلات و روزنامه های ژاپنی:
امروزه دسترسی به این نوع از محتواهای آموزشی نباید سخت باشد و همه افراد به راحتی می توانند این دوره‌ها را از کتاب فروشی های معتبر تهیه نمایند و یا اقدام به دریافت نسخه اینترنتی آنها نمایند. کتاب ها در ژانرهای مختلف به صورت رمان و یا داستان های کوتاه تهیه دیده شده اند که تمرینی مناسب را در جهت تقویت مهارت خواندن، نوشتن، آشنایی با لغات و… حاصل خواهند نمود.
تنها کافی است یکبار به خواندن کتاب های ژاپنی اقدام نمایید و خواهید دید که به طرزی جالب عاشق ادبیات ژاپن خواهید شد. ژاپن نویسندگان و شاعران بزرگی چون هاروکی موراکامی و ریوکان را در عرصه بین المللی دارد و کمتر کسی است که اهل کتاب باشد و اسم و آوازه این نویسندگان بزرگ را نشنیده باشد.

 

آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز

آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز در موسسه احمدرضا ابراهیمی با عنوان راکت ژاپنی معرفی می گردد. این دوره یکی از دوره های فوق فشرده زبان ژاپنی است که به شکلی ویژه و پس از ۲ دهه تجربه توسط احمدرضا ابراهیمی ارائه گردید و امروز شاهد این هستیم که نگاه بسیاری از کارشناسان و علاقه مندان به یادگیری زبان ژاپنی را به خود جلب نموده است.
این دوره مهیج و منحصر به فرد با روش سیستم آموزشی رامیت، آموزش زبان ژاپنی را به شکلی نوین و با استفاده از متدهای به روز جهان به زبان آموزان ارائه می دهد. از ویژگی های مهم این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– آموزش آنلاین زبان ژاپنی
– آموزش خصوصی زبان ژاپنی
– آموزش با روش سیستم آموزشی رامیت
– همراه با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– دارای پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
– بهره گیری از اساتید راکت
– انتخاب زمان دوره با زبان آموز
– انتخاب محتوای آموزشی با توجه به سبک یادگیری زبان آموز
– و…

اساتید مربوطه در این دوره، همگی دوره های تربیت مدرس را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی گذارنده اند و جدای از این دوره ها، در دو دوره تخصصی از جمله تربیت مدرس راکت زبان های خارجه و همچنین تربیت مدرس آموزش آنلاین نیز شرکت نموده اند. این اساتید همگی از اساتید چند زبانه هستند که زبان را به روش راکت و با محتوهای آموزشی بین المللی آموزش می دهند.
دوره های راکت به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار گردیدند تا مجموعه گسترده ای از علاقه مندان به زبان ژاپنی را در اقصی نقاط جهان به خواست و اهدافشان برساند. این دوره برای تمامی فارسی زبانان سراسر دنیا تهیه گردیده است و بدون توجه به شرایط جغرافیایی، زبان ژاپنی را وارد زندگی آنها می نماید و مسیری تازه را پیش روی این عزیزان قرار می دهد.

مهارت های آموزش زبان ژاپنی

مهارت های اصلی در یادگیری زبان در همه زبان ها یکسان است و در واقع در صورت تقویت نمودن هر یک از آنها است که تفاوت یک فرد مبتدی با یک فرد در سطح پیشرفته نمایان می گردد. مهارت های اصلی در زبان ژاپنی شامل مهارت مکالمه، نوشتن، خواندن و شنیداری در زبان ژاپنی است که در کنار این چهار مهارت، مهارت های مهم دیگری چون مهارت تقویت دایره لغات، گرامر زبان ژاپنی، تلفظ صحیحی و شکل درست ادای عبارات نیز، تکمیل کننده این مسیر خواهند بود. در ادامه به معرفی مهارت های چهارگانه در زبان ژاپنی خواهیم پرداخت:

مهارت speaking
دستیابی به مهارت اسپیکینگ یا صحبت کردن در زبان ژاپنی یک رویا برای تمامی زبان آموزان و علاقه مندان در این حوزه زبانی است. به همین دلیل بسیاری از افراد تنها به پرداختن به این مهارت می پردازند و به صورت تخصصی در دوره آموزش مکالمه زبان ژاپنی شرکت می نمایند.
اما نباید فراموش کرد که یادگیری زبان و با سواد بودن در یک زبان تنها به معنی صحبت کردن به آن زبان نیست و در واقع یادگیری تمامی مهارت ها را در کنار هم می طلبد. به طور مثال ما در زبان مادری خود بسیاری را داریم که به خوبی می توانند فارسی صحبت کنند اما سواد نوشتاری را ندارند، ما به این افراد چه می گوییم؟
برای همین منظور و برای دستیبابی به کسب مهارت دو زبانه شدن و یادگیری زبان ژاپنی نیاز است که به صورت موازی و در کنار هم تمامی مهارت های زبانی را تقویت نموده و مسیر را با جدیتی بیشتر ادامه دهیم. اما از روش هایی که می توان در تقویت مهارت مکالمه در زبان ژاپنی نام برد، روش های زیر می باشند:
• تمرین مکالمه زبان ژاپنی با دوستان و همکلاسی های خود
• تمرین مکالمه زبان ژاپنی با ارسال فایل صوتی و شنیدن صدای خود
• تمرین مکالمه زبان ژاپنی در آینه
• تمرین مکالمه با بلند رسا صحبت کردن
• توجه به نوع ادای کلمات و جملات افراد بومی ژاپنی و تقلید از آنها
• تمرین مکالمه با صحبت کردن به صورت مستمر و شجاعت در پذیرفتن اینکه اشتباه کردن بخشی از یادگیری است
• توجه به زیر و بم کردن بعضی از حروف در صحبت کردن افراد و اینکه کجا را با شدت بیشتری ادا می کنند و کجا را با شدت کمتر.
• مستمر و مداوم تلاش کردن
• توجه به نوع تلفظ افراد بومی

مهارت Listening
این مهارت نیز از مهارت های مهم و چهارگانه در زبان ژاپنی است. شنیدن بخش اعظمی از یادگیری است و در صورت خوب شنیدن است که ما می توانیم در مکالمات، نوشتار و خواندن در یک زبان به خوبی عکس العمل نشان دهیم. خوب شنیدن تلفظ درست لغات را نیز به ما یادآور می شود و البته که باعث می گردد به خوبی بتوانیم با مخاطبان خود ارتباط حاصل نماییم. از روش هایی که در این مسیر به تقویت مهارت شنیداری در زبان ژاپنی کمک خواهند نمود، عبارتند از:
• گوش دادن به رادیوها و دنبال نمودن خبرهای ورزشی، فرهنگی و سیاسی به زبان ژاپنی
• گوش دادن به آهنگ های ژاپنی
• گوش دادن به فایل های صوتی_آموزشی ژاپنی
• گوش دادن به پادکست های ژاپنی
• دیدن و گوش دادن به فیلم ها و سریال های ژاپنی زبان

مهارت Writing

مهارت نوشتن نیز از مجموعه مهارت های مهم در زبان اسپانیایی است که در صورت تقویت آن خواهیم توانست به راحتی به پر کردن یک فرم استخدامی یا دانشگاهی و بدون کمک گرفتن از سایرین بپردازیم. تقویت این مهارت می تواند به مرور از ما یک نویسنده خوب نیز بسازد و ما را با دنیایی متفاوت نیز آشنا نماید. اما چه روش هایی در تقویت مهارت نوشتن در زبان ژاپنی تاثیرگزار هستند؟
• نوشتن خاطرات روزانه به زبان ژاپنی
• نوشتن دلنوشته، روزانه نویسی و… در صفحات مجازی در فیسبوک، اینستاگرام و…
• نوشتن ایمیل های خود به زبان ژاپنی

مهارت Reading

خواندن یعنی وارد شدن به دنیایی از فرهنگ و آداب و رسوم کشور ژاپن که با تقویت آن می توان با دایره ای گسترده از لغات و عبارات ژاپنی آشنا شده و در نهایت از این مهارت در تقویت سایر مهارت های دیگر نیز بهره ببریم. خوب خواندن می تواند در شرایط مهم چون خواندن آیین نامه های موسسات و مراکز دولتی در کشور ژاپن مثمر ثمر واقع گردد و در نتیجه به ما در بهتر یافتن آدرس ها و سایر موارد مهم نیز آشنا یاری رساند. از روش های مهم در تقویت مهارت خواندن در زبان ژاپنی نیز می توان به موارد زیر اشاره نمود:
• گوش دادن به پادکست های ژاپنی
• خواندن کتاب های ژاپنی با موضوعات متفاوت و دلخواه
• خواندن مجلات و اخبارهای اینترنتی
• خواندن دست نوشته ها و خاطرات روزانه به زبان ژاپنی

در این مسیر باید پذیرفت که ترس ها همیشه محدود کننده هستند و این تلاش و جدیت است که می تواند بر این ترس ها غلبه نموده و شما را در مسیر صحبت کردن و گفتگوهای ژاپنی وارد نماید. یادگیری زبان ژاپنی یک مهارت است و البته که این مهارت می تواند در بسیاری از زمینه ها از جمله داشتن اعتمادبنفس در یافتن شغل و ارتباط ایده آل نیز به ما کمک نماید. پس ترس هایتان را دور بیندازید و به چشم اندازی که این مهارت به شما نشان خواهد داد، چشم بدوزید.

 

آموزش زبان ژاپنی از صفر

آموزش زبان ژاپنی از صفر در واقع در برگیرنده تمامی نکات ریز و درشت از جمله یادگیری اصولی الفبای ژاپنی، آشنایی با لغات ساده ژاپنی و موارد دیگری از جمله معرفی خود به زبان ژاپنی، آشنایی با زمان های مختلف در این زبان و… می باشد. برای یادگیری بهتر و اصولی تر پرداختن به یادگیری تمامی این موارد می توانند مهم باشند و هیچ یک از موضوعات نمی توانند از سایر موضوعات اولویت بیشتری را داشته باشند.
برخی از زبان آموزان از یادگیری گرامر و یا شکل درست الفبای ژاپنی طفره می روند و شاید یادگیری زبان ژاپنی از پایه کمی برای آنها ناخوشایند نیز باشد. اما باید پذیرفت قوی کردن ریشه ها می تواند درختی پر بارتر را به ما هدیه دهد که تا سالیان سال بتوانید از کاشته های خود برداشته و بهره فراوان را ببریم.
موسسه احمدرضا ابراهیمی در تمامی دوره ها، از جمله آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز، آموزش اصولی زبان ژاپنی را در راستای کار خود قرار می دهد و در این زمینه به زبان آموزان کمک می کند که علاوه بر طی نمودن مسیر با سرعت بالا، کیفیت را فراموش نکرده و تلاش نمایند تا برای ادامه مسیر، نیاز به دور زدن یا برگشت به عقب نداشته باشند.
دوره های ارائه شده در این موسسه در واقع علاوه بر آموزش زبان ژاپنی، در برگیرنده آموزش های لازم در حوزه مهارت های یادگیری است که زمینه ساز اتفاقات مثبت بیشتری در حوزه های متفاوت نیز خواهد گردید. برای شرکت در این دوره ها و ارتباط با همکاران ما، می توانید با پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نموده و یا تکمیل بخش زیر اقدام به دریافت مشاوره نمایید.
کارشناسان اجرایی و مشاوران ما همه روزه به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات آموزشی به علاقه مندان به یادگیری زبان ژاپنی هستند و در طول این مسیر شما را مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.