آشنایی با مفهوم دقیق آموزش ما را در مسیر درستی قرار می‌دهد. آموزش زبان ژاپنی خود دلیلی شد تا ما برای شما علاقه‌مندان به زبان، مقاله‌ای تهیه کنیم و مسبب آشنایی بیشتر شما با این مفهوم شویم. از قدیم تا به الان در کلاس‌ها و دوره‌های آموزش زبان ژاپنی و یا دیگر زبان‌ها مفهوم آموزش را با دیگر مفاهیم اشتباه گرفته‌اند. همین موضوع باعث شده است که در کلاس‌های آموزش زبان ژاپنی به جای آموزشی صحیح به ارائه اطلاعات درباره زبان ژاپنی پرداخته شود. هنگامی که آموزش را مبتنی بر یادگیری قرار دهیم، اولین قدم را در مسیر درست برداشته‌ایم. سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با داشتن سیستم آموزشی متفاوت توانسته است گامی بزرگ را در این مسیر بردارد.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان ژاپنی

 

آموزش زبان ژاپنی

آموزش زبان هنگامی که با شیوه درست، به سمت یادگیری قدم بردارد در نهایت منجر به ارتباطی صحیح در میان افراد می‌شود. منظور بنده تنها سیستم آموزشی ایران نیست بلکه کل دنیا در حال حاضر درگیر چنین موضوعی هستند.
با شناخت جزئیات مربوط به زبان، بهتر می‌توانید یادگیری را آغاز کنید. سیستم آموزش محور تفاوت‌های قابل ملموسی با سیستم یادگیری محور دارد.
در سیستم آموزش محور، اساتید در راس قرار دارند و مطالبی که به فراگیران آموزش داده می‌شود از قبل تعیین شده است. در واقع ورودی و خروجی مشخصی وجود دارد و فراگیران طبق همان برنامه نیز عمل می‌کنند. قدرت انتخاب محدودی وجود دارد و باید طبق همان بایدها و نباید‌های موجود عمل کنند.
اما در سیستم یادگیری محور، زبان آموزان علاوه بر قدرت انتخاب بالا، در مسیر یادگیری درگیر و غرق می‌شوند. و فراگیران بر اساس نیازهای زبانی همچون زبان مادری دست به انتخاب می‌زنند.

باورهای غلط و رایج درباره آموزش زبان ژاپنی

هر فردی با هدف خاصی یادگیری زبان را آغاز می‌کند اما چیزی که در میان همه افراد علاقه‌مند به یادگیری زبان یکسان است، نیتیو لایک شدن، تسلط بر مکالمه و استفاده از زبان در موقعیت‌های متفاوت می‌باشد. برای رسیدن به چنین اهدافی باید از سیستم آموزشی صحیح استفاده کرد.
برای مثال ما در کلاس‌ها و دوره‌های آموزش زبان ژاپنی دائم در حال حفظ کردن لغات و دستورهای گرامری هستیم. این ذهنیت و تصور را برای ما ایجاد کرده‌اند که با حفظ کردن همه موارد می‌توان بر مکالمات زبان ژاپنی نیز تسلط پیدا کرد. هیچ یک از ما هنگام یادگیری زبان مادری به حفظ کردن موارد گفته شده نپرداخته‌ایم. یادگیری زبان ژاپنی به صورت زبان مادری در سایت احمدرضا ابراهیمی و در دوره‌های راکت صورت میگیرد. با یادگیری به سبک دوره‌های راکت تجربه باورنکردنی را در پیش خواهید داشت.

ظاهرسازی در آموزش زبان ژاپنی

زبان ژاپنی بر اساس سطوح استاندارد اتحادیه اروپا شامل سطوح (C1,C2)(B1,B2)(A1,A2) می‌باشد. همه کتاب‌های موجود بر اساس معیار CEFR تهیه شده‌اند. بسیاری از کتاب‌های آموزش زبان ژاپنی مثل: Japanese from Zero و Living Language Japanese به گونه‌ای به آموزش می‌پردازند که در پایان آن دوره و کتاب، فراگیران با اطلاعات بسیار زیادی مواجه هستند اما توانایی استفاده از زبان را در موقعیت‌های متفاوت ندارند. تا زمانی که از روش‌های سنتی و حضوری برای آموزش استفاده کنیم، اهدافی که فراگیران به دنبال آن هستند تحقق پیدا نخواهد کرد.
اما هدف من علاوه بر آموزشی مبتنی بر یادگیری، آموزش عادات و مهارت‌های زبانی صحیح به متقاضیان می‌باشد که وجود کتاب‌ها و منابع آموزشی یک مانع بزرگ برای تحقق این هدف می‌باشد.
بسیاری حتی به دنبال گرفتن مدرک و نمرات بالا در آزمون‌های مختلف هستند. اما همه ما به خوبی اطلاع داریم که داشتن مدرک بدون توانایی استفاده از مهارت‌های زبانی در موقعیت‌های مختلف رضایت درونی را برای ما به ارمغان نمی‌آورد.

اصول یادگیری مهارت‌های زبان ژاپنی

برای تسلط بر زبان و نیتیو لایک شدن باید به رعایت و یادگیری برخی از نکات اقدام کنیم. یکی از این نکات آشنایی با فرهنگ مردم کشور ژاپن می‌باشد. هر یک از کلمات زبان ژاپنی دارای ریشه و فرهنگ خاصی است. هنگامی که شما با فرهنگ زبانی آن کشور آشنا شوید تسلط و نیتیو لایک شدن برای شما کار دشواری نخواهد بود. در حال حاضر تنها روشی که توانسته مهارت‌ها زبانی را به خوبی به فراگیران آموزش دهد، استفاده از سریال به زبان هدف می‌باشد.
بسیاری از ما بدون اطلاع درباره آن زبان توانایی استفاده از آن زبان را داریم مثل زبان مادری. ما زبان مادری را بدون اطلاع از ریشه کلمات و حفظ کردن لغات و گرامر فرا گرفته‌ایم. با یادگیری مهارت‌های زبانی شما هم زبان ژاپنی و یا دیگر زبان‌ها را همچون زبان مادری خود فرا خواهید گرفت.
یکی دیگر از مهارت‌ها و عادات زبانی کپی کردن جملات می‌باشد. برای درک و آشنایی بیشتر، شما می‌توانید به مطالعه مقاله کپی کردن جمله ها و عبارت انگلیسی بپردازید.

دائمی بودن مهارت‌های یادگیری

از وقتی که یادگیری مهارتی را آغاز می‌کنید تا زمان مرگ می‌توانید به یادگیری ادامه دهید. یادگیری هر مهارتی آغاز و پایان خاصی ندارد و تا زمانی که اراده کنید می‌توانید به یادگیری خود ادامه دهید. برای یادگیری زمان و مکان خاصی را در نظر نگیرید. یادگیری را برای خود محدود نکنید. سعی کنید استفاده از زبان را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

آموزش زبان ژاپنی به سبک احمدرضا ابراهیمی

رسیدن سریع به نتیجه دلخواه برای اکثر افراد علاقه مند به زبان ژاپنی باعث شده است که بیشتر از گذشته به سراغ دوره‌های کوتاه مدت آموزش زبان ژاپنی بروند. امروزه دوره‌های فشرده و فوق فشرده زبان ژاپنی و دیگر زبان‌ها اهمیت بسیاری پیدا کرده است اما تشخیص اینکه آیا واقعا چنین دوره‌ای شما را به نتیجه دلخواهتان می‌رساند یا خیر کار دشواری می‌باشد.
تا به اینجای مقاله با سبک، دید و نگرش اساتید و سایت زبان احمدرضا ابراهیمی آشنا شده‌اید و به تفاوت موجود میان این سایت با دیگر موسسات و سایت‌ها موجود آگاهی پیدا کرده‌اید. حال زمان آن فرا رسیده است که به معرفی یکی از دوره‌های موجود که طرفداران و علاقه‌مندان زیادی را به خود اختصاص داده است بپردازیم.
دوره‌های آموزش زبان ژاپنی در موسسه احمدرضا ابراهیمی شامل دوره راکت زبان ژاپنی هستند. این دوره با آموزش آنلاین زبان ژاپنی همراه است و به شکلی نوین آموزش خصوصی زبان ژاپنی را به علاقه‌مندان ارائه می‌دهند.
آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز در سایت احمدرضا ابراهیمی با عنوان راکت ژاپنی معرفی می‌گردد. این دوره یکی از دوره‌های فوق فشرده زبان ژاپنی است که به شکلی ویژه و پس از ۲ دهه تجربه توسط احمدرضا ابراهیمی ارائه گردید و امروز شاهد این هستیم که نگاه بسیاری از کارشناسان و علاقه‌مندان به یادگیری زبان ژاپنی را به خود جلب نموده است. این دوره مهیج و منحصر به فرد با روش سیستم آموزشی متفاوت، آموزش زبان ژاپنی را به شکلی نوین و با استفاده از متدهای به روز جهان به زبان آموزان ارائه می‌دهد.
با توجه به نیاز افراد جامعه و تغییرات روز دنیا دوره راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان ژاپنی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان ژاپنی در 50 جلسه) برگزار می‌شوند. متقاضیان می‌توانند هر یک از دوره‌ها را با توجه به نیاز و با کمک مشاوران ما انتخاب کنند.
دوره‌ راکت در سایت احمدرضا ابراهیمی به صورت مستمر برگزار می‌گردد و به همین دلیل زبان آموزان می‌توانند در زمان دلخواه و پس از مصاحبه‌هایی که در زمینه سنجش مهارت‌‌های آنها صورت می‌گیرد و مشاوره‌های لازمه، در دوره دلخواه خود ثبت نام به عمل آورده و بدون نگرانی از موقعیت جغرافیایی، دور بودن مسیر خود نسبت به آموزشگاه، رفت و آمدهای غیر ضروری و هزینه‌های گزاف که در طی این رفت و آمدها تحمیل می‌شوند، در مسیر علایق خود قرار گرفته و زبان را با بهترین و جدیدترین متدهای موجود، فرا بگیرند.
این مشاوره‌ها تنها به زمان ثبت نام موکول نمی‌شود و البته که همکاران مشاور ما به صورت تمام وقت و در طی مسیر یادگیری، در کنار زبان آموزان هستند و حامیانی دلسوز و دغدغه‌مند برای آن‌ها خواهند بود. اما پس از شناخت سبک یادگیری شناخت روش‌های نتیجه گرا نیز مهم هستند.
آموزش زبان ژاپنی با سریال روشی است که دوره‌ی راکت در پیش گرفته‌اند. این روش در حال حاضر با توجه به آموزش مهارت‌ها و عادات زبانی و هم چنین نیتیو لایک شدن بهترین، کارآمدترین، نزدیک‌ترین، حقیقی‌ترین و به صرفه‌ترین روش می‌باشد.
دوره‌ی راکت به صورت آنلاین و غیرحضوری برگزار گردیدند تا مجموعه گسترده ای از علاقه‌مندان به زبان ژاپنی را در اقصی نقاط جهان به خواست و اهدافشان برساند. این دوره برای تمامی فارسی زبانان سراسر دنیا تهیه گردیده است و بدون توجه به شرایط جغرافیایی، زبان ژاپنی را وارد زندگی آن‌ها می‌نماید و مسیری تازه را پیش روی این عزیزان قرار می‌دهد.
موسسه احمدرضا ابراهیمی در تمامی دوره‌ها، از جمله آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز، آموزش اصولی زبان ژاپنی را در راستای کار خود قرار می‌دهد و در این زمینه به زبان آموزان کمک می‌کند که علاوه بر طی نمودن مسیر با سرعت بالا، کیفیت را فراموش نکرده و تلاش نمایند تا برای ادامه مسیر، نیاز به دور زدن یا برگشت به عقب نداشته باشند.
برای شرکت در این دوره‌ها و ارتباط با همکاران ما، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:
_ تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_ پشتیبانی سایت
_ تماس با شماره تلفن 09333558002

کارشناسان اجرایی و مشاوران ما همه روزه به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات آموزشی به علاقه‌مندان به یادگیری زبان ژاپنی هستند و در طول این مسیر شما را مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار خواهند داد.