به نظر شما چه عاملی باعث شده است که آموزش آنلاین به عنوان تنها گزینه موجود برای تدریس و آموزش در نظر گرفته شود؟ با توجه به پیشرفت‌های روز دنیا و تغییر در نیازهای زبانی افراد جامعه آموزش آنلاین زبان ژاپنی و یا دیگر زبان‌ها گسترش چشمگیری پیدا کرده است. روش‌های یادگیری زبان ژاپنی بسیار متنوع است اما باید توجه داشت که محیط و فضای آنلاین امکاناتی را در اختیار ما می‌گذارد که دیگر روش‌های آموزشی به هیچ وجه چنین امکانات و توانایی را در اختیار ما قرار نمی‌دهند. در ادامه با بیان دلایل مختلف و منطقی متوجه خواهید شد که به چه علت آموزش آنلاین به تنها گزینه موجود برای آموزش زبان تبدیل شده است.

IELTS7 Banner 01 8 آموزش آنلاین زبان ژاپنی

 

آموزش آنلاین زبان ژاپنی

آموزش زبان ژاپنی به صورت آنلاین محتوای به روز، جدید، دقیق و نامحدودی را در اختیار فراگیران قرار می‌دهد. همه ما به دنبال استفاده صحیح از زبان و ارتباطی گسترده هستیم، آموزش و محیط آنلاین این امکان را به ما می‌دهد.
و اما هدف اصلی که آموزش آنلاین به دنبال آن است، دست یافتنی کردن آموزش برای همگان می‌باشد. هنگامی که مزایای آموزش آنلاین در کنار آموزشی مبتنی بر یادگیری قرار گیرد، یادگیری زبان ژاپنی را برای ما در سریع‌ترین حالت ممکن با کیفیت بسیار بالا رقم خواهد زد.
بسیاری از موسسات و آموزشگاه‌های مختلف به ناچار محیط و فضای آنلاین را انتخاب کرده‌اند اینکار باعث بروز مشکلات بسیار زیادی در ادامه مسیر می‌شود.

تفاوت موجود میان آموزش آنلاین با آموزش حضوری

محتوای آموزش آنلاین با آموزش حضوری تفاوت بسیار زیادی دارد. با دقت به چنین موضوعی متوجه تفاوت میان این دو خواهیم شد. استفاده از هر سبک آموزشی نیازمند استفاده از محتوای متناسب با همان سبک است.
آموزش آنلاین زبان به دلیل ماهیت متفاوت توانسته است در لحظه به روزترین اطلاعات را در اختیار ما قرار دهد اما آموزش حضوری چنین امکانی را از ما می‌گیرد.
داخل کلاس‌های آموزش حضوری تعاملات و مکالمات بر اساس نیازهای روزمره صورت می‌گیرد اما آموزش آنلاین چیزی فراتر از تعاملات روزمره می‌باشد.
افرادی که به دنبال نیتیو لایک شدن هستند آموزش به صورت آنلاین به راحتی این امکان را در اختیار علاقه‌مندان زبان ژاپنی قرار می‌دهد.
اساتید در آموزش آنلاین وظیفه تسهیل کننده مسیر یادگیری را دارند. هم چنین مدرسین و فراگیران از قدرت عمل بالایی برخوردار هستند.
با آموزش آنلاین به راحتی می‌توانید زبان دیگر ملت ها را فراگیرید و یادگیری نامحدودی را تجربه کنید.

مزایای آموزش آنلاین زبان ژاپنی

  • قدرت انتخاب نامحدود یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آموزش آنلاین ژاپنی می‌باشد. به عبارتی از میان گزینه‌های نامحدود دست به انتخاب می‌زنیم.
  • توانایی تولید محتوای نامحدود در آموزش آنلاین منجر به یادگیری نامحدودی نیز می‌شود.
  • متغیر زمان و مکان در فضای آنلاین حذف می‌شود. آموزش آنلاین این امکان را به ما می‌دهد که در هر کجا و هر زمان به راحتی به آموزش دسترسی داشته باشیم.
  • آموزش آنلاین توانایی دیدن نیتیو لایک‌های بسیاری را به ما می‌دهد با دقت به این ویژگی تفاوت موجود میان دوره‌ها و کلاس‌های حضوری را به خوبی می‌توان متوجه شد.
  • آموزش آنلاین بسیاری از هزینه‌های اصلی و جانبی مانند: هزینه‌های رفت آمد، کتاب‌ها و منابع آموزشی و… را کاهش داده است.
  • سایت زبان احمدرضا ابراهیمی علاوه بر آنلاین برگزار کردن، دوره‌های موجود را به صورت خصوصی نیز برگزار می‌کند به همین علت اساتید و مدرسین دوره بر اساس نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی شخصی می‌پردازند.

معایب آموزش آنلاین زبان ژاپنی

  • مشکلات اینترنتی از جمله قطع و یا کند شدن سرعت اینترنت در حال حاضر یک مشکل اساسی محسوب می‌شود.
  • فضای آنلاین امکان ارتباط رو در رو را از فراگیران می‌گیرد به همین علت فراگیران زبان نیاز به حمایت و پشتیبانی دو چندانی نیاز دارند.
  • از شبیه سازی کردن آموزش حضوری در کلاس‌های آنلاین و یا برعکس پرهیز کنید. این روش نتایج خوبی به بار نخواهد آورد و عملا بی فایده است.

معایب گفته شده هنوز در برخی از موسسات و سایت‌های زبان وجود دارد اما مدرسین و راهبران سایت احمدرضا ابراهیمی با تلاش، آگاهی و دانش توانسته‌اند مشکلات موجود را به حداقل برسانند و تجربه‌ای متفاوت را برای زبان آموزان و علاقه‌مندان به زبان ژاپنی و یا دیگر زبان‌ها رقم زنند.

آموزش آنلاین زبان ژاپنی به سبک احمدرضا ابراهیمی

تا به این جای مقاله با آموزش آنلاین زبان ژاپنی آشنایی پیدا کرده‌اید. آموزش آنلاین ژاپنی با همراه شدن با دوره‌ای منحصر به فرد و نوین باعث تقویت مهارت‌های فردی افراد گردیده است. دوره‌ی آموزش زبان ژاپنی در سایت احمدرضا ابراهیمی شامل دوره‌ی راکت می‌باشد که با روش سیستم آموزشی متفاوت و با محتواهای آموزشی ویژه در حال ارائه است. دوره‌های آموزش زبان ژاپنی می‌تواند در هر آموزشگاهی متر و معیارهای خود را داشته باشد و اما بیشتر آموزشگاه‌ها به سمت فراگیری به روش ترمیک دوره‌های خود را به سمت جلو سوق می‌دهند، اما همانطور که گفتیم دوره‌های ارائه شده در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی شکلی جدید و نوین به خود گرفته‌اند و… توانسته‌اند به یکی از ویژه‌ترین دوره‌های حال حاضر تبدیل گردند. البته که راکت شکل ویژه‌ای از آموزش است که متدهای بکار برده شده و همچنین روش‌های آموزشی آن کاملا با سیستم آموزشی متفاوت همراه است. دوره‌ی راکت به دور صورت فشرده (آموزش زبان ژاپنی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان ژاپنی در 50 روز) برگزار می‌شوند. متقاضیان می‌توانند هر یک از دوره‌ها را با توجه به نیاز زبانی خود انتخاب کنند.
مهم‌ترین ویژگی دوره‌ی راکت آموزش زبان ژاپنی با سریال می‌باشد. دوره راکت با هدف نیتیو لایک شدن فراگیران آموزش زبان ژاپنی را آغاز کرده است. نیتیو لایک شدن در صورتی اتفاق می‌افتد که در کشور هدف و به همان زبان دائم به مکالمه بپردازید اما زمانی که چنین امکانی وجود ندارد باید به سراغ نزدیک‌ترین و واقعی‌ترین روش یعنی آموزش زبان با سریال رفت.
اساتید در این دوره روش‌های منحصر به فرد آموزشی را می‌آموزند که در سرعت و کیفیت مسیر آموزشی تاثیر‌‌گزار است. در دوره‌ی راکت مدرسان آنلاین زبان ژاپنی نقش و اهمیت بسیار زیادی دارند، چرا که به دلیل آنلاین بودن دوره، زبان آموزان به میزان کمتری دوره خود را جدی می‌گیرند و اساتید باید اشتیاق و انگیزه کافی را برای هدفمند کردن زبان آموزان و جدیت در یادگیری ایجاد نمایند. در آموزش آنلاین ژاپنی به روش راکت، اساتید مسیرهای میانبر برای دسترسی راحت‌تر زبان آموزان به محتواهای آموزشی را به آنها آموزش می‌دهد و با پشتیبانی‌ها و همراهی‌هایی که در طی این مسیر انجام می‌دهند، مسیری کاملا هموار را به آن‌ها نشان خواهند داد. این دوره دارای محدودیت زمان و مکان نیست و شما می‌توانید در هر شرایطی که هستید از یادگیری زبان ژاپنی لذت ببرید. امکان دارد شما در حال انجام مقدمات یک سفر باشید و یا به دلایل بسیاری نتوانید به صورت حضوری در کلاس‌های آموزش زبان شرکت نمایید. این دوره برای شما هیچگونه محدودیت مکانی نخواهد داشت و به همین دلیل نیازی نیست نگران موقعیت‌های پیش بینی نشده زندگی خود باشید. همانطور که قبلا هم اشاره نمودیم اساتید تمامی دوره‌های آنلاین همه از فیلترهای سختگیرانه در حوزه آموزش به سنین متفاوت و همچنین به سبک راکت گذشته‌اند و به همین دلیل و با توجه به مهارت‌هایی که دارند می‌توانند به شکلی تخصصی تر آموزش‌های لازمه را به علاقه‌مندان بدهند. این اساتید همگی به چند زبان زنده و مهم دنیا اعم از زبان اسپانیایی، انگلیسی، آلمانی، عربی و… نیز مسلط هستند و چند زبانه بودن تسلط بیشتر آن‌ها در زمینه تدریس زبان ژاپنی را به همراه خواهد داشت.
در واقع تمامی دوره‌ها به صورت خصوصی برگزار می‌گردند و دلیل این نحوه برگزاری شخصی سازی در آموزش و یادگیری است که باعث می‌گردد هر یک از زبان آموزان، زبان را با توجه به سبک و موقعیت خود فرا بگیرند. در صورت تمایل به شرکت در دوره‌های آموزش آنلاین زبان ژاپنی می‌توانید با ما از طریق پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید و یا با تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه، منتظر تماس همکاران ما بوده و در نهایت مشاوره‌های لازمه را کسب نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاوران ما ارتباط برقرار نمایید. همکاران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان هستند.