آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز جز دوره های فوق فشرده آموزش زبان ژاپنی است که به دلیل زود بازده بودن و کاربردی که در دنیای مدرن و در حال تغییر دارد، امروزه محبوبیت بسزایی نسبت به سایر دوره ها در میان علاقه به خود جلب نموده است. دوره های فوق فشرده در سایر موسسات زبان با دوره های ۳ ماهه و ۶ ماهه همراه است و امروز شاید با توجه به نیاز و سرعتی که جامعه امروزی می طلبد، بدین شکل آموزش یک نیاز مبرم باشد.
زبان ژاپنی
 یا نیهونگو زبان رسمی مردم ژاپن است و با بیش از ۱۳۰ میلیون گویشور در سراسر جهان، جزء ده زبان برتر جهان شناخته شده است. این زبان را در رده نهمین زبان پرگویش در جهان معرفی نموده اند که همین موضوع می تواند دلیلی بر اهمیت یادگیری آن به عنوان زبان دوم باشد.
ژاپن کشوری مدرن است که در جهان اقتصاد به قطب اصلی تبدیل گردیده است و امروزه این کشور به عنوان سومین قطب اقتصادی در جهان و بدون شکل اولین قطب اقتصادی در آسیا تبدیل گردیده است. اقتصاد در این کشور به قدرتمند نمودن این کشور نه چندان گسترده کمک بسیاری نموده است و جالب است که بدانید کشور ژاپن به وسیله آب محصور گردیده و با کشورهایی از جمله چین، روسیه و کره در همسایگی قرار دارد.
مساحت این کشور تنها به ۳۸۷ هزار کیلومتر مربع می رسد و در واقع از لحاظ مساحت و گستردگی نمی توان این کشور را حتی در رده دهم جای داد اما جالب است که این کشور با مساحت اندک از جمعیت بالایی برخوردار است و از این لحاظ در رده یازدهم جهان قرار دارد.

تخفیف جمعه سیاه: معرفی 5 تکنیک طلایی اسپیکینگ آیلتس، فقط 200 هزار تومان با احمدرضا ابراهیمی

صادرات و تجارت در کشور ژاپن به قدری پیشرفت کرده است که به یک انتخاب عالی برای مهاجران تبدیل گردیده است و سالانه بسیاری از مردم آسیا و سایر کشورها، برای مهاجرت به این کشور اقدام می نمایند. این کشور برای مهاجرت، مراودات تجاری و اقتصادی، تحصیل و حتی سفرهای تفریحی می تواند یکی از بهترین گزینه های هر فرد باشد. به همین دلیل یادگیری این زبان می تواند موقعیت بسزایی را برای افراد علاقه مند بدست آورده و در واقع به آنها کمک کند تا در مراحل شغلی و زندگی شخصی پیشرفت های تاثیرگزاری را بدست بیاورند.
بسیاری از افراد به دلیل مهاجرت و یا تحصیل در این کشور نیاز به ویزا و پاسپورت سریع این کشور دارند و اما باید پذیرفت که برای سفر به یک کشور اولین اقدام، در واقع یادگیری زبان کشور هدف است. گرفتن ویزا اصولا زمانی ۲ ماهه را می طلبد که بسیاری به دلیل محدودیت در زمان یادگیری نیاز به یادگیری زبان با سرعت و اما کیفیت بسزایی دارند.
دوره های فوق فشرده زبان ژاپنی، بعضا، به صورت فروش پکیج های آموزش زبان ژاپنی در سایر موسسات صورت می پذیرد اما چیزی که در موسسه احمدرضا ابراهیمی بدان معتقد هستیم این است که یادگیری زبان نیاز به برنامه ریزی و هدفمند پیش رفتن دارد و این موضوع باید با یک آموزش کاملا درست و هوشمندانه به علاقه مندان و متقاضیان تقدیم گردد.
دوره های آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز در موسسه احمدرضا ابراهیمی جز دوره های منحصر به فرد است که نتیجه ۲ دهه تجربه و آزمون و خطا کردن احمدرضا ابراهیمی در حوزه آموزشی است. این دوره با عنوان راکت زبان ژاپنی در میان سایرین شناخته شده است و کیفیت و سرعت را در مسیر آموزشی خود به موازات یکدیگر رشد می دهد.
این دوره با کمترین زمان ممکن و تنها در ۵۰ جلسه به آموزش زبان ژاپنی می پردازد و اعتقاد و هدف این دوره، تقویت همه مهارت ها در  کنار یکدیگر است. البته که در این دوره به مهارت مکالمه توجه ویژه ای می شود و برای زبان آموزان شرایطی فراهم می آورد که به صورت مستمر و روزانه بتوانند به تقویت مکالمه و مکاتبات خود بپردازند.
شرکت در این دوره به همراه یک بررسی و مصاحبه غیرحضوری همراه است که علاوه بر سنجش مهارت زبان آموزان، مهارت های یادگیری و سبک یادگیری شخصی هر فرد مورد سنجش قرار می گیرد.
البته که این دوره برای تمامی سنین ارائه می گردد و در واقع شرکت در این دوره محدودیت سنی ندارد. خوشبختانه امروزه شاهد این موضوع هستیم که زبان آموزان کودک و نوجوان نیز در این مسیر به خوبی عمل نموده اند و توانسته اند با تکیه بر مهارت ها و توانایی های خود، در سنین پایین به یک فرد دو زبانه تبدیل گردند.
لذت یادگیری به این روش کوتاه مدت به حدی بوده است که تاکنون هیچ زبان آموزی را نخواهید دید که تجربه یادگیری زبان دوم با دوره راکت را نداشته باشد و به یادگیری سومین زبان نیز اقدام ننموده باشد. در این روش آموزش ها تنها به آموزش زبان ژاپنی موکول نمی شود و در واقع زبان آموزان با به مهارت های خودباوری و اعتمادبنفس نیز دست می یابند که این خود مزیتی است که باعث می گردد برای کسب سایر مهارت ها نیز به درستی عمل نموده و آینده شغلی و تحصیلی درستی را رقم بزنند.
افراد بسیاری بنا به شرایط خاصی که دارند، این دوره را به عنوان دوره هدف خود برگزیده اند و شانس این را دارند تا با آموزش دیدن در دوره های ۵۰ روزه آموزش ژاپنی، تمامی موقعیت های مثبت زندگی خود را حفظ نموده و آینده ای بهتر را برای خود و بالطبع بستگان نزدیک رقم بزنند.

ویژگی دوره های آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز

دوره های کوتاه مدت یادگیری زبان ژاپنی در واقع مسیری کوتاه و زود بازده را برای زبان آموزان رقم می زنند که با مدیریت و برنامه ریزی های درست می توانند کیفیت زندگی افراد را نیز تحت الشعاع قرار داده و لذت زندگی سراسر موفقیت را به آنها بچشاند. این دوره ها در سایر مراکز با اهدف و ویژگی های مختص به خود اجرا می شوند که در نهایت همه به یک قله چشم دوخته اند و آن بدن شک دو زبانه نمودن جهان فارسی زبان در اقصی نقاط جهان است.
البته نباید فراموش کرد که کسب این مهارت در واقع به جدیت و خواست متقاضیان نیز بستگی دارد که اگر هدف و چرایی لازم را به همراه داشته باشند، می توانند نتیجه سریع تری را کسب نمایند. البته که این هدف و چرایی برای هر فرد متفاوت است اما با همه این تفاوت ها، لازمه سرعت بخشیدن در مسیر یادگیری همین اهداف شخصی ریز و درشت فردی هستند.
اغلب زبان آموزان سودای تحصیل در کشور ژاپن را دارند اما این هدف می توانند در قالبی کوچک تر ارائه گردد و آن ارتقاء شغلی و ارتباط گرفتن با یک دوست خارجی زبان باشد. هدف هر چه که باشد، نیاز است و در واقع وجود همین اهداف ریز و درشت هستند که در افراد ایجاد انگیزه می نمایند و توان طی نمودن مسیر را با جدیتی بیشتر به آنها می دهند.
البته که برای رسیدن به هدف، نیاز به برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلندمدت نیز وجود دارد. وجود هر دو نوع برنامه ریزی برای پیشبرد سریع تر و با کیفیت تر لازم هستند. برنامه ریزی کوتاه مدت یا روزانه، در واقع پیشبرنده برنامه ریزی های بلند مدت هستند و هر فرد برای دستیابی به اهداف خود باید یاد بگیرد که قدم های کوچک را نیز مهم بشمارد.
علاوه بر توانایی های شخصی این ویژگی های یک دوره یا توانایی یک استاد هستند که می توانند زبان آموزان را در طی مسیر امیدوارتر و توانمنتر بسازند. دوره ۵۰ روزه آموزش زبان ژاپنی نیز برای همین منظور با ویژگی های منحصر به فرد شکلی نوین از آموزش خصوصی زبان را ارائه داده است که ازویژگی های این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– آموزش زبان ژاپنی به صورت خصوصی
– آموزش آنلاین زبان ژاپنی
– آموزش نامحدود زبان ژاپنی در طی ۵۰ جلسه
– ۵۰ جلسه ۲ ساعته خصوصی یادگیری زبان ژاپنی
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته
– همراه با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی
– انتخاب ساعت و روز کلاس های راکت، با زبان آموزان
– آموزش با روش سیستم آموزشی رامیت
– دسترسی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن ARE
– آموزش با روش های نو و کاملا تخصصی در حوزه آموزش به روش راکت
– انتخاب محتوای آموزشی با توجه به سبک یادگیری شخصی زبان آموز
– بهره گیری از اساتید برجسته و دو زبانه و البته متخصص در حوزه آموزش به روش راکت

این دوره به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می گردد و آموزش آنلاین زبان ژاپنی را در راستای کار خود قرار داده است. البته که غیرحضوری بودن این دوره یعنی در دسترس بودن آن برای تمامی علاقه مندان به یادگیری زبان ژاپنی در اقصی نقاط جهان که این خود دایره وسیع تری از علاقه مندان را در دایره آموزشی خود قرار می دهد و در مسیر دو زبانه نمودن تمامی فارسی زبانان گام بر می دارد.
خصوصی سازی این دوره به این دلیل است که تمرکز بیشتری بر روی آموزش افراد نهاده گردد و هر فرد بتواند با توجه به سبک یادگیری فردی خود و با توجه به شرایط و موقعیت فردی ای که دارد زبان ژاپنی را بیاموزد. خصوصی سازی این دوره ها به شخصی سازی نمودن دوره راکت کمک می کند و هر فرد می تواند یک دوره راکت مجزا را با توجه به شرایط، زمان در دست و سایر موارد مهم دیگر داشته باشد.
در طی این ۵۰ جلسه، آموزش تنها به زمان انتخابی موکول نمی شود و در حقیقت زبان آموز می تواند در هر ساعت و زمانی که اراده می کند و خارج از زمان تعیین شده، با اساتید خود به صورت ۲۴ ساعته ارتباط برقرار نموده و به مرور و البته یادگیری بیشتر و بهتر اقدام نماید.
غیرحضوری بودن دوره ها به زبان آموزان کمک می کند که بدون محدودیت های مکانی و زمانی و بدون دغدغه هایی از جمله ادغام زمان کلاس با ساعت کار و یا زمان حضور در مدارس یا دانشگاه ها، تنها با در دست داشتن یک هندزفری و یک گوشی همراه با اساتید خود ارتباط برقرار نماید و با حجم نامحدودی از محتواهای کاملا اختصاصی موسسه احمدرضا ابراهیمی مواجه گردد.
محتواهای آموزشی در موسسه احمدرضا ابراهیمی ویژه دوره های راکت زبان ژاپنی هستند و زبان آموز می تواند با ثبت نام در این دوره، با حجم نامحدودی از محتواهای ویدئویی، صوتی و… مواجه گردند که همگی تنها برای این دوره و با توجه به سبک یادگیری فردی آنها تهیه دیده شده اند.
این دوره دسترسی رایگان زبان آموزان به اپلیکیشن ARE را تهیه دیده است که این اپ مدام در حال به روز رسانی است و با ایجاد امکانات نوآورانه بیشتر و بهتر، زمینه آموزش زبان ژاپنی به روش کاربردی تر را فراهم نموده است. این اپ به یادگیری همه مهارت های اصلی و مهم در زبان ژاپنی می انجامد و زبان آموز می تواند با در دست داشتن این اپ، ارتباطی مستمر را با اساتید انتخابی خود رقم بزند. البته که این اپلیکیشن از ارتباط انسان با انسان بهره مند است و همین موضوع باعث می گردد که انعطاف پذیری در آموزش و یادگیری به مراتب بالاتر برود.
احمدرضا ابراهیمی در طول دوره های ارائه شده به صورت مستمر تمامی دوره ها را تحت نظارت دارد و بر روی کیفیت آموزش اساتید به صورت سختگیرانه و البته کارشناسی شده نظارت می کند. احمدرضا ابراهیمی تلاش نموده است که تمامی مسیر آموزشی در موسسه با دغدغه زبان آموزان همراه گردد و آموزش بنا به نیاز زبان آموزان تغییرات مستمر به خود بگیرد. انعطاف پذیری در مسیر آموزش، به کار بردن محتوا، زمان دوره و… به مراتب به چشم می خورد تا ۵۰ جلسه کاملا تخصصی و کارشناسی شده برای هر فرد ارائه گردد.

دوره های آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز برای چه افرادی مناسب است؟

هدف از شرکت در دوره فشرده زبان ژاپنی، برای هر فرد، متفاوت است. اما چیزی که برای همه این افراد در اولویت است، زود نتیجه دادن این دوره و کاربردی است که در زندگی، حرفه و رشته تحصیلی آنها ایجاد می کند.
این دوره برای افرادی که زمان محدود برای یادگیری در دست دارند، دوره ای متفاوت از سایر دوره ها در آموزش زبان ژاپنی است. در واقع این دوره در برگیرنده تمامی ویژگی های مثبت دوره های کاربردی از جمله دوره های مکالمه آموزش زبان ژاپنی، دوره های آموزش زبان ژاپنی ویژه مشاغل و سایر دوره ها است.
ادغام این ویژگی های یعنی توجه به مهارت مکالمه و تلفظ صحیح عبارات و لغات ژاپنی، حق انتخاب دادن به زبان آموز برای تعیین زمان جلسات خود با توجه به ساعاتی که در دست دارند، پرداختن به تمامی مهارت های یادگیری که در دوره های ترمیک به مراتب به چشمی خورد و چندین و چند ویژگی دیگر که همگی از یک یا دو ویژگی مثبت یک دوره به کار برده شده اند.
این دوره می تواند مسیر درستی را برای تمامی علاقه مندان رقم بزند اما واقعا این دوره مناسب چه افرادی است و چطور می تواند متقاضیان را به خواستگاهشان نزدیک نماید؟ برای جواب به این سوالات، ابتدا بهتر است درباره کاربرد این دوره برای تمامی افراد علاقه مند، صحبت کرده باشیم.
این دوره یکی از کاربردی ترین دوره های حال حاضر است که نگاه بسیاری از کارشناسان زبان را نیز به خود معطوف نموده است. در واقع در خصوص کاربرد آن برای افراد باید گفت که راکت زبان ژاپنی برای تمامی افراد با اهداف، سن و موقعیت های اجتماعی متفاوت کاربرد دارد و این دوره را نمی تواند تنها مختص به یک رده سنی، یا یک گروه فردی با اهداف مشابه اختصاص داد. راکت دوره ای کوتاه مدت برای تمامی افرادی است که علاقه مند به کسب نتیجه از تلاش های بی وقفه خود در مسیر یادگیری هستند، مناسب خواهد بود و افرادی می توانند لذت این شکل یادگیری را کسب نمایند که سودایی بزرگ در سر داشته باشند. البته که راکت به دلیل زود بازده بودن می تواند برای افرادی که محدودیت زمانی دارند به مراتب به یک نیاز تبدیل گردد که ما به تعدادی از کاربردهای ویژه دوره راکت زبان ژاپنی در ادامه نیز خواهیم پرداخت:

– گرفتن ویزای کشور ژاپن
گرفتن ویزای کشور ژاپن به یک بازه زمانی ۶۰ روزه نیاز دارد که این بازه می تواند یک زمان تنفسی را برای دستیابی به مهارت کسب زبان ژاپنی برای علاقه مندان فراهم نماید. در واقع این دوره به شما کمک می کند تا قبل از گرفتن ویزا به زبان کشور هدف مسلط گردیده و بتوانید برای داشتن سفری راحت تر به تمامی بخش های آماده سازی توه ویژه ای نمایید.

– مهاجرت به کشور ژاپن
برای اقامت در کشور ژاپن و تشکیل یک زندگی کاملا مستقل، تنها بستن چمدان، گرفتن ویزا و تهیه وسایل اولیه جهت زندگی راحت کفایت نمی کند. یادگیری زبان ژاپنی می تواند یکی دیگر از ملزومات جهت مهاجرت باشد که با تسلط به آن می توانید به بخش راحت و لذتبخش مهاجرت دست یابید.
به همین منظور اگر بخواهید در دوره های ترمیک زبان ژاپنی شرکت نمایید و با محدودیت زمانی روبرو باشید، باید یک زمان ۱ سال تا ۲ ساله را برای رسیدن به سطح قابل قبول در زبان ژاپنی، طی نمایید. اما دوره آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز، با بکارگیری بهترین متدهای آموزشی و همچنین استفاده درست و بجا از خدمات کمک آموزشی، می توانند مسیری کوتاه تر را برای شما عزیزان رقم زده و در واقع این بخش از سفر را برایتان از یک بحران به یک تجربه شیران تبدیل نمایند.

– سفرهای تجاری یا کاری به کشور ژاپن
همانطور که گفته شد ژاپن یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی و البته صادراتی در جهان است. به همین دلیل بسیاری از کارآفرینان و افرادی که موقعیت ایجاد کسب و کار و یا ارتباط گرفتن با کشورهای بزرگ ژاپنی را دارند، در صدد همکاری با کشور ژاپن و همکاران ژاپنی خود بر می آیند. البته که یادگیری زبان کشور هدف یکی از مهم ترین بخش هایی است که برای ایجاد کسب و کار و یا ارتباطات بین المللی لازم است.
زبان پل  ارتباطی با فرهنگ و آداب و رسوم یک کشور است و یادگیری زبان کشور مقصد در واقع یعنی ارتباط برقرار نمودن درست و بجا در زمینه های کاری و مراودات تجاری که در جای خود از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

– یافتن شغل در داخل و خارج از کشور
یافتن شغل ایده آل یک آرزوی بزرگ برای هر فرد است. یادگیری زبان ژاپنی به خودی خود یک مهارت است و می تواند زمینه ساز اتفاقات مثبتی در محل کار اعم از ارتقای شغلی، انتخاب به عنوان مدیر تبلیغات بین الملل یا مدیر ارتباطات بازرگانی برای یک فرد باشد. البته که یادگیری زبان ژاپنی تنها به این بخش ختم نمی شود و با داشتن مهارت یادگیری زبان دوم شما می توانید شغل های بهتری در خارج و داخل ایران را ازآن خود نمایید.
در این خصوص با یادگیری زبان ژاپنی افرادی که علاقه مند به ایجاد کسب و کار در کشور ژاپن یا سایر کشورهای دیگر هستند، می توانند با این مهارت جدید، اتفاقات جدید و تاثیرگزاری را در حوزه شغلی و کاری خود رقم بزنند.
– تحصیل در کشور ژاپن
برای تحصیل در کشور ژاپن، نیاز به یک آشنایی حداقلی به زبان کشور هدف است. این تسلط، در واقع شما را برای تحصیل راحت تر و همینطور زندگی بدون دغدغه در کشور ژاپن، آماده خواهد کرد. تحصیل در خارج از کشور، در بسیاری از کشورها، نیاز به آشنا بودن به زبان کشور مقصد دارد و این امر با وجود دوره راکت زبان ژاپنی میسر و انجام پذیرتر خواهد شد.

– تدریس زبان ژاپنی
یادگیری زبان های خارجه و چندزبانه بودن، یک مهارت است و بسیاری علاقه مند هستند که از این مهارت خود در حوزه تدریس بهره بجویند. تدریس تنها در موسسات تخصصی آموزش زبان موکول نمی شود و یادگیری زبان های ویژه ای چون زبان ژاپنی می تواند زمینه تدریس در دانشگاه ها، مدارس و… را نیز فراهم نماید.
البته که با تسلط یافتن به زبان ژاپنی شما می توانید نه تنها در ایران بلکه در سایر کشورهای دیگر نیز این زبان را برای علاقه مندان تدریس نموده و در واقع شغل مورد نظر خود را نیز بدست بیاورید.

بعضی از شغل های مهمی که با تسلط در زبان چینی میسر می شود، عبارتند از یافتن شغل در موسسات مهم دولتی اعم از وزارت خانه ها، سفارت خانه ها و یا مترجم و همراه افراد خارجی و در نهایت فعالیت در حوزه ترجمه کتاب های اصیل و مهم کشور ژاپن که بخشی دیگر از دستیابی به این مهارت را برای علاقه مندان نمایان می کند.
اگر علاقه مند بهترجمه متون هستید، می توانید در مدتی محدود این مهارت را کسب نمایید و خود را برای وارد شدن به یک چالش بزرگ، آماده سازید. برای این منظور بهتر است که در طی این ۵۰ جلسه علاوه بر پرداختن به تمامی مهارت ها، توجهی ویژه بر مهارت نوشتن یا رایتینگ در زبان ژاپنی داشته باشید و سعی نمایید از دایره لغات بسیاری بهره مند گردید.

فواید یادگیری زبان ژاپنی در ۵۰ روز

یادگیری زبان ژاپنی در واقع ورود شما به یک چالش بزرگ را خوش آمد می گوید. این چالش اما می تواند به مرور زمینه ساز تحولات مثبت بسیاری در زمینه های شغلی و تحصیلی و موفقیت های فردی باشد. در واقع با یادگیری زبان ژاپنی شما می توانید با حجم نامحدودی از اطلاعات در فضای مجازی و واقعی روبرو شوید و در حقیقت دستیابی به این زبان یعنی ارتباط گرفتن با بیش از ۱۳۰ میلیون افراد دیگر که در این کره خاکی به این زبان مسلط هستند.
ارتباطات همیشه زمینه ساز اتفاقات خوب در زندگی فردی و مراودات مهم دولتی بوده اند و البته که بسیاری با تسلط داشتن به یک زبان و البته ارتباط برقرار نمودن با یک موسسه یا شرکت بین المللی توانسته اند در بهبود ارتباطات کشور خود نیز تاثیرات بسزایی را ایجاد نمایند.
یادگیری زبان به خودی خود در افزایش اعتمادبنفس و خودباوری فردی تاثیر گزار است و این تاثیرگزاری با یادگیری زبان های ویژه ای از جمله زبان ژاپنی به مراتب تاثیرات خود را بهتر نشان خواهد داد. در واقع با یادگیری زبان ژاپنی دریچه ای گسترده از روابط به روی شما باز می شود که این خود می تواند مسیر مثبتی در زمینه اعتمادبنفس فردی باشد.
یادگیری زبان ژاپنی یک تمرین ویژه برای حافظه هر فرد باشد. در حقیقت تمامی متخصصان معتقد هستند که برای دوری از آلزایمر و بیماری های فراموشی که امروزه دامن گیر تمام اقشار و سطوح جامعه گردیده اند، حفظ کردن قرآن و یا یادگیری یک زبان می تواند تاثیرگزار باشد. به همین جهت شما می توانید با یادگیری زبان زاپنی با یک تیر چندین نشان را هدف گرفته و مسیر درستی را در تمامی بخش ها از جمله سلامتی فردی، کسب شغل ایده آل، دستیابی به منابع علمی و مطالب گسترده در تمامی حوزه ها و … طی نمایید.
یادگیری زبان ژاپنی در طی ۵۰ جلسه این مسیر را برای شما عزیزان کوتاه تر نموده و اگر در آرزوی چند زبانه شدن هستید می توانید به جای طی نمودن یک زمان ۲ ساله برای یادگیری یک زبان این زمان را صرف فراگیری چند زمان نماییم.

یادگیری سریع زبان ژاپنی با رعایت چند نکته ساده!

برای یادگیری سریع تر زبان ژاپنی نیاز به رعایت چند نکته و البته به کار بردن چند روش مهم در یادگیری زبان ژاپنی است. این روش ها می توانند هر یک به سرعت بخشیدن در این مسیر به شما کمک کنند و در واقع بهبود این مسیر را به همراه داشته باشند.
همه این مراحل در واقع در ایجاد انگیزه مثبت مثمر ثمر هستند و هر از ملزومات یادگیری هستند اما قدم اول در یادگیری زبان ژاپنی تعیین هدف و برای پیشبرد این هدف برنامه ریزی نیز قدم دوم است. برنامه ریزی نیز بخش مهم در این مسیر است که با انجام روش های  متنوع و هم مسیر با سبک یادگیری می تواند نتایج  مثبتی را رقم بزند. اما بهترین روش یادگیری زبان ژاپنی در منزل چیست و چه تاثیراتی بر یادگیری فرد خواهند نهاد. در ادامه با این روش های آشنا خواهیم شد:

– فیلم ببینید
دیدن فیلم در واقع یک روش کاملا طبیعی در یادگیری است. این روش شما را با زندگی واقعی مردم ژاپن به مراتب آشنا می کند و در تقویت مهارت هایی از جمله مهارت شنیداری، مکالمه، افزایش دایره لغات و همچنین تلفظ صحیح عبارات و کلمات ژاپنی به مراتب به شما کمک خواهد کرد.
فیلم یک نمایش ایده آل در جهت آشنایی شما با آداب و رسوم و فرهنگ کشور ژاپن است که خوشبختانه امروزه با ژانرهای متفاوت به صورت انیمیشن، سریال، کارتون و… ارائه می گردند. به همین دلیل و تنوعی که در این روش وجود دارد می توان از آن در تقویت مهارت تمامی رده های سنی بهره برد. این سبک یادگیری برای افرادی که از سبک یادگیری شنیداری و دیداری برخوردار هستند مناسب خواهد بود.

– پادکست دانلود کنید
پادکست های ژاپنی در واقع دو مهارت را در  کنار هم تقویت می کنند. این مهارت ها شامل مهارت شنیداری و خواندن در زبان ژاپنی هستند که از جمله مهارت های اصلی در یادگیری زبان ژاپنی محسوب می شوند. پادکست ها شکلی نوین از روش های یادگیری زبان هستند که تنوع و انتخابی که در این حوزه صورت گرفته است، دلیلی بر جذابیت این روش نسبت به سایر روش ها خواهد بود. این روش یادگیری برای افرادی که از سبک یادگیری شنیداری و برون گرا برخوردار هستند، مناسب خواهد بود.

– ترانه های ژاپنی را دانلود کنید
آهنگ های ژاپنی بخشی جذاب برای افراد علاقه مند هستند که گاهی خود به تنهایی دلیل علاقه مندی یک فرد به زبان کشور هدف می باشند. دستیابی به این آهنگ ها کار سختی نیست و تنها با یک سرچ ساده می توانید به دنیایی از آهنگ های ژاپنی دست بیابید که در مسیر یادگیری حائز اهمیت هستند.
این روش یادگیری برای افرادی که از سبک یادگیری شنیداری برخوردار هستند مناسب واقع خواهد شد و البته که در انتخاب آهنگ ها بهتر است که توجه بهتری صورت بگیرد. ترانه هایی با موضوعات اجتماعی و اصولا با ملودی آرام، می توانند در سطوح اولیه یادگیری مثبت تر واقع گردند و اما اگر در سطح پیشرفته زبان ژاپنی قرار دارد بهتر است که برای تقویت مهارت شنیداری در زبان ژاپنی، ترانه های رپ را انتخاب نمایید.

– مکالمه کنید
براقراری روزانه مکالمه می تواند در تقویت همه مهارت ها مثمر ثمر باشد. مکالمه برقرار نمودن در واقع از فراموشی لغات و عبارات جلوگیری می نماید و می تواند تمرینی موثر را برای تمامی افرادی که در این  حوزه فعالیت می کنند رقم بزند. این تمرین همچنین به تقویت مهارت تلفظ لغات و همچنین زبان بدن کمک شایان به ذکری می کند.
البته که بسیاری از زبان آموزان برای این تمرین نیاز به پارتنر زبان ژاپنی دارند که موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی برای همین منظور به زبان آموزان خود اپلیکیشن ARE را معرفی می نماید که زمینه ساز تمرینات روزانه مکالمه و نوشتاری در زبان آموزان است و تمرینی برنامه ریزی شده و هدفمند را با اساتید زبان برای زبان آموزان فراهم می نماید.

– زبان گوشی خود را تغییر دهید
تغییر زبان گوشی همراه به زبان ژاپنی یک تمرین اساسی است که به صورت ناخودآگاه شما را با حجم بسیاری از لغات و عبارات پرکاربرد ژاپنی آشنا خواهد نمود. این روش ناخودآگاه شما را با خوب دیدن به کار می گیرد و به مرور شما را با دایره لغات پرکاربرد زبان ژاپنی آشنا خواهد نمود.

– زبان ژاپنی را وارد زندگی روزمره خود کنید
اگر شما علاقه مند به زبان ژاپنی هستید، می توانید زبان ژاپنی را وارد زندگی خود کنید. به طور مثال شما می توانید در مترو، حین رفت و برگشت از محل کار یا مدرسه یا در حال آشپزی کردن، زبان ژاپنی را فرا بگیرید و گوش های خود را توانا در شنیدن زبان ژاپنی، نمایید. این تمرین به مرور به شما کمک می کند تا با دایره ای وسیع تر از لغات آشنا گردید و همچنین شما را با عبارات و کلمات پرکاربرد ژاپنی آشنا خواهد نمود.

– ژاپنی بنویسید
نوشتن روزمره به زبان ژاپنی در واقع به شما در تقویت مهارت نوشتاری کمک می کند و در نهایت از شما یک نویسنده که آشنا به دو زبان است، خواهد ساخت. این نوشتن به مرور باعث می گردد که گرامر، لغات اصطلاحات و ضرب المثل ها بهتر در حافظه بلندمدت شما ذخیره گردند و املای صحیح را نیز به همراه خواهند داشت.
تمرین نوشتن تنها به نوشتن در دفتر خاطر موکول نمی شود و شما می توانید در صفحات مجازی از جمله اینستاگرام، فیس بوک و یا در وبلاگ شخصی خود به مرور به این تمرین پرداخته و برای خود یک چالش مهیج را رقم بزنید.

اگر علاقه مند به شرکت در دوره آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز هستید می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی از جمله پشتیبانی سایت، تکمیل اطلاعات شخصی در بخش زیر و اقدام به دریافت مشاوره و یا تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ ارتباط حاصل نمایید و یا برای آشنایی بهتر و تکمیلی تر از روند آموزش های موسسه احمدرضا ابراهیمی ما را در اینستاگرام دنبال نمایید. اینستاگرام یکی دیگر از راه های ارتباطی با ما با شما است که هر هفته به معرفی یکی از زبان آموزان راکت در حوزه سایر زبان ها می پردازد. البته که گزارش دوره های آموزش زبان نیز به شکلی شفاف تهیه دیده شده اند که با مطالعه گزارش های این بخش، می توانید علاوه بر آشنایی با فعالیت های ما، با بخشی از آموزش ها و نکات گرامری در حوزه زبان های مختلف نیز آشنا گردید.
همکاران ما به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان هستند و از هیچ گونه تلاشی در جهت بهبود مسیر چند زبانه گردیدن فارسی زبانان دریغ نخواهیم نمود. ما در طی مسیر یادگیری با شما هستیم تا مسیری مطمئن تر و مهیج تر را برای شمایی که متفاوت فکر می کنید، رقم بزنیم.