زبان ژاپنی در مدت زمان‌های متفاوتی به فراگیران آموزش داده می‌شود. در چند سال اخیر شاهد دوره‌های کوتاه مدت آموزش زبان ژاپنی و دیگر زبان‌ها هستیم. یکی از دوره‌های کوتاه مدت و فشرده آموزش زبان ژاپنی در 50 روز می‌باشد. این دوره یکی از دوره‌های پربازده و کاربردی محسوب می‌شود که علاقه‌مندان زیادی را در اقصی نقاط دنیا به خود جذب کرده است. دوره‌های 50 روزه در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی تحت عنوان راکت شناخته می‌شوند. آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز از دوره‌های فوق فشرده آموزش زبان ژاپنی است که به دلیل زود بازده بودن و کاربردی که در دنیای مدرن و در حال تغییر دارد، امروزه محبوبیت بسزایی نسبت به سایر دوره‌ها در میان علاقه‌مندان، به خود جلب نموده است. دوره‌های فوق فشرده در سایر موسسات زبان با دوره‌های ۳ ماهه و ۶ ماهه همراه است و امروز شاید با توجه به نیاز و سرعتی که جامعه امروزی می‌طلبد، بدین شکل آموزش یک نیاز مبرم باشد. با ما تا پایان مقاله همراه باشید تا با این دوره منحصر به فرد آشنایی بیشتری پیدا کنید. 

IELTS7 Banner 01 8 آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز

آموزش زبان ژاپنی فقط در 50 روز!

اینکه از چه روشی برای آموزش زبان ژاپنی در کوتاه مدت استفاده می‌شود نکته‌ای است که همه فراگیران باید بدان توجه بسیاری داشته باشند. آموزش زبان در کوتاه مدت نیازمند استفاده از روشی متفاوت و نتیجه بخش است. استفاده از روش‌های سنتی در آموزش‌های کوتاه مدت، کار نتیجه بخشی نیست و فقط باعث از دست دادن زمان می‌شود. در ادامه با روشی که دوره‌ راکت برای آموزش زبان ژاپنی و یا دیگر زبان‌ها استفاده می‌کند بیشتر آشنا خواهید شد.
از طرف دیگر دوره‌های کوتاه مدت باید اساتید و مدرسین کارکشته، ماهر و آموزش دیده ای را به خود اختصاص داده باشد.
و اما در ابتدا بهتر است بدانید که سایت احمدرضا ابراهیمی با استفاده از سیستم آموزشی متفاوت (آموزش مبتنی بر یادگیری) به آموزش علاقه‌مندان به زبان ژاپنی و یا دیگر زبان‌ها می‌پردازد.
در دوره راکت فراگیران با یادگیری اصول روانشناسی و کنترل مدیریت زمان می‌توانند یادگیری زبان را در کوتاه مدت تجربه کنند. زبان آموزان با یادگیری مهارت‌ها و عادات زبانی مربوط به آن زبان، به آرزوی همیشگی خود یعنی نیتیو لایک شدن دست پیدا خواهند کرد.

در 50 روز نیتیو لایک شوید!

نیتیو لایک شدن در 50 روز نیاز به تلاش و پشتکار بالایی دارد. علاوه بر مدرسین که نقش بسزایی در آموزش و یادگیری فراگیران دارند، زبان آموزان نیز باید همه تلاش و پشتکار خود برای رسیدن به چنین هدفی به کار گیرند. یادگیری مهارت‌ها و عادات زبانی در دوره راکت بر اساس ناخودآگاه سازی است. هم چنین مکالمات در این دوره به صورت منظور محور صورت می‌گیرد که این خود کمک بزرگی است در جهت افزایش سرعت یادگیری. البته غرق شدن فراگیران در مسیر یادگیری یک مسئله مهمی است که باید بدان توجه داشت و نباید فراموش کنید که مدرسین دوره از آغاز تا پایان دوره همراه و پشتیبان شما نیز هستند.

دوره راکت برای همه سنین!

وجود دوره‌ای برای همه سنین امروزه یک امتیاز بزرگ محسوب می‌شود. راکت یکی از چندین دوره موجود می‌باشد که به دلیل ماهیت و زیر ساخت‌های متفاوتی که دارد، توانسته است نیاز زبانی همه افراد را در هر سنی برطرف کند و برای همه سنین و در هر سطحی جذاب باشد.
دوره راکت جریان دوره مخصوص به کودکان است. این دوره با اساتید آموزش دیده و مختص به کودکان به آموزش کودکان شما می‌پردازد. استفاده از سریال‌های مناسب با سن کودکان، آموزش را به نحو احسن و بدون نگرانی انجام می‌دهد.
دوره راکت با استفاده از ناخودآگاه سازی، سیستم آموزشی متفاوت و محتوای به روز به آموزش متقاضیان می‌پردزاد. این دوره یکی از کاربردی‌ترین دوره‌های حال حاضر است که نگاه بسیاری از کارشناسان زبان را نیز به خود معطوف نموده است. در واقع در خصوص کاربرد آن برای افراد باید گفت که راکت زبان ژاپنی، برای تمامی افراد، با اهداف، سن و موقعیت‌های اجتماعی متفاوت کاربرد دارد و این دوره را نمی‌تواند تنها مختص به یک رده سنی، یا یک گروه فردی با اهداف مشابه اختصاص داد. راکت دوره‌ای کوتاه مدت برای تمامی افرادی است که علاقه‌مند به کسب نتیجه، از تلاش‌های بی وقفه خود در مسیر یادگیری هستند.

یادگیری مهارت‌های زبانی با دوره راکت یا 50 روزه!

تا به اینجای مقاله تا حدودی به تفاوت دوره راکت با دیگر دوره‌ها آشنا شده‌اید. این دوره به آموزش چهار مهارت اصلی زبان یعنی (Listening, Speaking, Reading, Writing) می‌پردازد. اما از آنجایی که هدف اصلی دوره راکت تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن فراگیران می‌باشد یک سری تفاوت‌های صحیح، منطقی و نتیجه بخش با دیگر دوره‌های موجود دارد. به همین علت راکت آموزش Listening, Speaking را اصل قرار داده است. همزمان با آموزش دو مهارت قبلی به آموزش Reading به صورت ناخودآگاه می‌پردازد.
و اما مهارت آخر یعنی Writing این مهارت از گذشته تا به الان شکل و شمایل متفاوتی به خود گرفته است. با توجه به تغییرات زیادی که در این مهارت به وجود آمده است، پرداختن به این مهارت در دوره راکت در حد نیاز زبانی فراگیران می‌باشد.

ویژگی و نحوه تدریس اساتید دوره راکت و یا 50 روزه

همین ابتدا باید گفت که اساتید این دوره همگی چند زبانه هستند و دو الی چند زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی گذرانده‌اند به همین علت آگاهی بسیاری از دغدغه فراگیران و علاقه‌مندان زبان دارند.
مدرسین دوره راکت با شناخت نیازهای فردی زبان آموزان و با توجه به اصول روانشناختی تدریس و آموزش را آغاز می‌کنند. اساتید دوره به عنوان یک راهبر، نقش هدایت کننده مسیر را بر عهده دارند و از آغاز ثبت نام تا پایان دوره‌های 50 روزه به صورت کامل از زبان آموزان خود حمایت و پشتیبانی 24 ساعته خواهند کرد. چنین پشتیبانی بالایی، نبود پارتنر را جبران کرده است. در واقع با ثبت نام در دوره‌های 50 روزه می‌توانید کیفیت، یادگیری، آموزشی صحیح، افزایش اعتماد به نفس، سرعت و… به صورت همزمان تجربه کنید.

به کارگیری ضمیر ناخودآگاه در آموزش زبان ژاپنی!

برخی از مهارت‌های زبانی که در دوره راکت به آموزش آن پرداخته می‌شود شامل: مهارت کپی کردن جملات، آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور ژاپن، عادات زبانی مربوط به لحن و تلفظ صحیح کلمات و… می‌باشد.
مهارت کپی کردن جملات یکی از مهارت‌های مهم در یادگیری زبان ژاپنی محسوب می‌شود. این مهارت‌ها به صورت ناخوداگاه به فراگیران زبان ژاپنی به سبک راکت آموزش داده می‌شود. نیتیو لایک شدن با یادگیری چنین مهارت‌هایی رقم می‌خورد به گونه‌ای که در پایان دوره تشخیص شما از یک نیتیو زبان سخت خواهد شد. با خواندن مقاله آموزش یا ورزش با مفهوم ناخودآگاه سازی در آموزش آشنایی بیشتری پیدا می‌کنید.

اتمام دوره راکت!

کسب اطلاعات درباره زبان (حفظ کردن لغات و دستورهای گرامری و…) و استفاده از سیستم آموزشی سنتی، امکان نیتیو لایک شدن را از ما می‌‌گیرد. به همین دلیل افرادی که دوره‌ها و کلاس‌های ترمیک را گذرانده‌اند، نیاز به گذراندن دوره راکت نیز دارند. اما افرادی که به نیتیو لایک شدن رسیده‌اند، نیازی به گذراندن دوره‌های دیگر ندارند. مثل زمانی است که ما برای قوی شدن زبان مادری به سراغ موسسات و دیگر سایت‌های زبان برویم.
نگرش دوم در زندگی با یادگیری مهارت‌های مختلف مثل یادگیری زبان جدید برای ما رقم می‌خورد. استفاده از مهارت های جدید در زندگی روزانه دید و نگرش جدیدی را به ما اضافه می‌کند. هم چنین می‌توانیم در برخورد با موقعیت‌های متفاوت از دید و نگرش جدید خود استفاده کنیم.

آموزش زبان ژاپنی در 50 روز به سبک احمدرضا ابراهیمی

دوره‌های آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز در سایت احمدرضا ابراهیمی جز دوره‌های منحصر به فرد است که نتیجه ۲ دهه تجربه و آزمون و خطاهای احمدرضا ابراهیمی در حوزه آموزشی است. این دوره با عنوان راکت زبان ژاپنی در میان سایرین شناخته شده است و کیفیت و سرعت را در مسیر آموزشی خود به موازات یکدیگر رشد می‌دهد.
این دوره با کمترین زمان ممکن و تنها در ۵۰ جلسه به آموزش زبان ژاپنی می‌پردازد و اعتقاد و هدف این دوره، تقویت همه مهارت‌ها در کنار یکدیگر است. البته که در این دوره به مهارت مکالمه توجه ویژه‌ای می‌شود و برای زبان آموزان شرایطی فراهم می‌آورد که به صورت مستمر و روزانه بتوانند به تقویت مکالمه و مکاتبات خود بپردازند.
این دوره بر حسب نیاز زبانی افراد جامعه و تغییرات روز دنیا به دو صورت فشرده (آموزش زبان ژاپنی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان ژاپنی در 50 جلسه) برگزار می‌شوند. هر یک از متقاضیان بر حسب علاقه، نیاز و با کمک کارشناسان ما می‌توانند به انتخاب هر یک از دوره‌ها اقدام کنند.
این دوره به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می‌گردد و آموزش آنلاین زبان ژاپنی را در راستای کار خود قرار داده است. البته که غیرحضوری بودن این دوره یعنی در دسترس بودن آن برای تمامی علاقه‌مندان به یادگیری زبان ژاپنی در اقصی نقاط جهان که این خود دایره وسیع‌تری از علاقه‌مندان را در دایره آموزشی خود قرار می‌دهد و در مسیر دو زبانه نمودن تمامی فارسی زبانان گام بر می‌دارد.
خصوصی سازی این دوره به این دلیل است که تمرکز بیشتری بر روی آموزش افراد نهاده گردد و هر فرد بتواند با توجه به سبک یادگیری فردی خود و با توجه به شرایط و موقعیت فردی‌ای که دارد زبان ژاپنی را بیاموزد. خصوصی سازی این دوره‌ها به شخصی سازی نمودن دوره راکت کمک می‌کند و هر فرد می‌تواند یک دوره راکت مجزا را با توجه به شرایط، زمان در دست و سایر موارد مهم دیگر داشته باشد.
روش های یادگیری زبان ژاپنی از تنوع بسیار بالایی برخوردار هستند اما راکت، با استفاده از روش منحصر به فرد و متفاوت آموزش خود را آغاز کرده است. از آنجایی که هدف اصلی دوره راکت نیتیو لایک شدن زبان آموزان است، روشی متناسب با همان هدف را انتخاب کرده است. نیتیو لایک شدن در صورتی اتفاق می‌افتد که در کشور ژاپن و با مردن آن کشور به صورت مداوم در ارتباط و مکالمه باشیم اما زمانی که چنین امکانی را در اختیار نداریم باید به سراغ روش‌های جایگزین، نزدیک و حقیقی رفت. آموزش زبان ژاپنی با سریال روشی است که دوره راکت انتخاب کرده است. آموزش زبان با سریال در حال حاضر کارآمدترین و به صرفه‌ترین روش آموزش برای نیتیو لایک شدن می‌باشد. به عبارتی فراگیران در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری نیز مشغول هستند.
در طی این ۵۰ جلسه، آموزش تنها به زمان انتخابی موکول نمی‌شود و در حقیقت زبان آموزان می‌توانند در هر ساعت و زمانی که اراده می‌کنند و خارج از زمان تعیین شده، با اساتید خود به صورت ۲۴ ساعته ارتباط برقرار نموده و به مرور و البته یادگیری بیشتر و بهتر اقدام نمایند.
غیرحضوری بودن دوره‌ها به زبان آموزان کمک می‌کند که بدون محدودیت‌های مکانی و زمانی و بدون دغدغه‌هایی از جمله ادغام زمان کلاس با ساعت کار و یا زمان حضور در مدارس یا دانشگاه‌ها، تنها با در دست داشتن یک هندزفری و یک گوشی همراه با اساتید خود ارتباط برقرار نماید و با حجم نامحدودی از محتواهای کاملا اختصاصی مربوط به سایت احمدرضا ابراهیمی مواجه گردد.
محتواهای آموزشی در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی ویژه دوره راکت زبان ژاپنی هستند و زبان آموز می‌تواند با ثبت نام در این دوره، با حجم نامحدودی از محتواهای ویدئویی، صوتی و… مواجه گردند که همگی تنها برای این دوره و با توجه به سبک یادگیری فردی آنها تهیه دیده شده‌اند.
ادغام این ویژگی‌ها یعنی توجه به مهارت مکالمه و تلفظ صحیح عبارات و لغات ژاپنی، حق انتخاب دادن به زبان آموزان برای تعیین زمان جلسات خود با توجه به ساعاتی که در دست دارند، پرداختن به تمامی مهارت‌های یادگیری برخی از مزایای آموزش زبان ژاپنی به سبک راکت می‌باشد.
یادگیری زبان ژاپنی در طی ۵۰ جلسه این مسیر را برای شما عزیزان کوتاه تر نموده و اگر در آرزوی چند زبانه شدن هستید می‌توانید به جای طی نمودن یک زمان ۲ ساله برای یادگیری یک زبان این زمان را صرف فراگیری چند زمان نماییم!
اگر علاقه‌مند به شرکت در دوره آموزش زبان ژاپنی در ۵۰ روز هستید می‌توانید با ما از طریق راه‌های ارتباطی از جمله پشتیبانی سایت، تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ ارتباط حاصل نمایید و از مشاوره رایگان ما نیز برخوردار شوید.
همکاران ما به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمات آموزشی به شما عزیزان هستند و از هیچ گونه تلاشی در جهت بهبود مسیر چند زبانه گردیدن فارسی زبانان دریغ نخواهیم کرد. ما در طی مسیر یادگیری با شما هستیم تا مسیری مطمئن‌تر و مهیج‌تر را برای شمایی که متفاوت فکر می کنید، رقم بزنیم.