یادگیری زبان کره ای چقدر طول می کشد؟ آیا تا بحال به این  موضوع فکر کرده اید؟ شما چقدر دغدغه زمان را دارید و چقدر زمان برای یادگیری این زبان در دست دارید؟
بسیاری زبان کره ای را در رده زبان های سخت قرار داده اند، اما واقعیت این است که هر زبانی شاید سختی های مختص به خود را داشته باشد، اما وقتی هدف و چرایی مهمی در پشت آن باشد، می تواند به راحتی یادگیری زبان مادری برای یک کودک باشد.
زبان کره ای با بیش از ۷۷ میلیون گویشور، زبان رسمی کشورهای کره شمالی و کره جنوبی است. البته که این زبان در کشور چین، فیلیپین، استرالیا و حتی ایالات متحده آمریکا نیز، در بسیاری از موارد، به عنوان زبان دوم برگزیده شده است. از جمله کشورهایی که این زبان را به عنوان زبان دوم خود برگزیده اند می توان به کشور ژاپن، برزیل و همچنین کانادا نیز اشاره نمود.
البته که قطعا یادگیری زبان کره ای برای مردم ژاپن یا چین بالطبع راحت تر است و دلیل این موضوع شاید تا حدودی شباهت کارکترها و یا الفباهای این کشورها است. البته در مواردی نیز گرام و دستور زبان این کشورها شبیه به هم هستند که این خود در آسان تر نمودن آن برای آنها، حائز اهمیت است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده

زمان رسیدن به نقطه دلخواه برای هر فرد متفاوت است و اگرچه بسیاری به این موضوع اشاره دارند که زمان مناسب برای دستیابی به سطوح پیشرفته در آموزش زبان کره ای، ۲ سال است، اما باید اشاره داشت که بسیاری از افراد هستند که با تلاش و جدیت خود و بهره گیری از دوره هایی از جمله آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز، این زمان را تقلیل نموده و با سرعت بیشتری این مسیر را ادامه دهند. برعکس این موضوع نیز وجود دارد و چه بسیار زبان آموزانی که از زمان های خود به خوبی استفاده نکرده اند و زمان یادگیری برای آنها به بیش از ۲ سال نیز به طول انجامیده است. اما دلیل این موضوع چیست و از چه روشهایی می توانیم استفاده کنیم تا در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواهمان دست پیدا کنیم؟
برای این منظور بهتر است که به این موضوع اشاره کنیم که، یادگیری زبان کره ای برای ما فارسی زبانان به دلایل متفاوتی از جمله، دستیابی به شغل هایی اعم از مترجمی، تدریس، استخدام در وزارت خارجه و… و همچنین مسائل اقتصادی و یا مهاجرتی، می تواند حائز اهمیت باشد و به همین منظور نکته مهمی که در ابتدای یادگیری باید به آن توجه نمود این است که بهتر است در قدم اول دنبال چرایی و هدف اصلی خود در یادگیری باشید. اما تعیین هدف چه تاثیری می تواند در سرعت یادگیری شما بگذارد؟
در حقیقت این تعیین هدف است که به شما در ایجاد انگیزه کمک خواهد کرد. چرا که در طی مسیر یادگیری برای همه ما پیش خواهد آمد که کمی دلزده یا خسته شویم و نهایت این تعیین هدف و داشتن برنامه ریزی است که می تواند در حفظ این انرژی به همه ما کمک کند.

 

در گام دوم داشتن دفتر برنامه ریزی یا بولت ژورنال هایی که امروزه محبوبیت بسزایی کسب کرده اند، می توانند مثمر ثمر واقع شوند. این دفترها به صورت آماده در تمامی فروشگاه های معتبر وجود دارند و اما شگفتی اینجا است که بسیاری از افراد خلاق دفترهای برنامه ریزی را خود طراحی می نمایند که این کار می تواند در ایجاد سرگرمی ای مهیج نیز به شما کمک کند.
البته اپلیکیشن های آموزش زبان کره ای نیز از مواردی هستند که در داشتن برنامه ریزی به شما کمک خواهند کرد؛ که از این اپلیکیشن ها می توان به نرم افزار یادگیری زبان ARE اشاره نمود که ویژه موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی است و امروزه به دلیل ویژگی های منحصر به فردی که ایجاد نموده است، اعم از ارتباط انسان با انسان، پشتیبانی تمام وقت، آموزش خصوصی با بهره گیری از اساتید راکت و همچنین پرداختن به سایر مهارت ها از جمله مهارت مکالمه، توانسته در مسیر یادگیری زبان آموزان تاثیرگزار واقع شود.
علاوه بر جدیت و تلاش های شخصی شما در این مسیر، ثبت نام در دوره هایی که نتایج مطلوبی را رقم زده اند و همچنین راهبری های اساتید کارکشته نیز می توانند از اهمیت بالایی برخوردار باشند. از جمله این روش ها می تواند به دوره های همیاد کره ای و همچنین دوره راکت کره ای اشاره نمود. این دوره های با متدهای نوین و بهره گیری از علم روز، توانسته اند در مدت زمان اندک، زبان آموزانی موفق را به جامعه چندزبانه ما معرفی نمایند.
دوره راکت یکی از دوره های آموزش آنلاین زبان کره ای است که با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی و همچنین بهره از روش های تخصصی، سرعت و کیفیت یادگیری زبان آموزان را بهبود می بخشد و به آنها کمک می کند تا علاوه بر دستیابی به مهارت های چهارگانه در یادگیری زبان کره ای، مهارت های یادگیری را نیز کسب نمایند. از سایر ویژگی های این دوره می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– آموزش خصوصی زبان کره ای
– آموزش با روش سیستم آموزشی رامیت
– انتخاب زمان کلاس ها با زبان آموز
– آموزش بر حسب سبک یادگیری زبان آموز
– بهره گیری از اساتید راکت
– پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته

 

علاوه بر دوره راکت، دوره های همیاد کره ای نیز به صورت ۵ جلسه ای، ۱۰ جلسه ای و… نیز طراحی گردیده اند تا شکلی نوین از آموزش خصوصی زبان کره ای را به حوزه آموزشی معرفی نمایند. در این دوره انتخاب زمان، استاد و محتوای آموزشی بر عهده زبان آموزان است و مشاوران ما برای انتخابی بهتر در کنار زبان آموزان هستند تا مسیری هموار را برای آنها رقم بزنند.
در دوره همیاد انتخاب تعداد جلسات نیز با زبان آموزان است و در صورتی که هر یک از آنها به دلایل متفاوت نیاز به تغییر روند یادگیری خود داشته باشند می توانند پس جلسه ۵ ام، به تغییر استاد و یا زمان دوره خود اقدام نمایند. در این بخش نیز مشاوران و کارشناسان ما در کنار آنها هستند تا حمایت هایشان تصمیمات بهتری را رقم بزند.
در صورت نیاز به مشاوره آموزشی و یا کسب اطلاعات تکمیلی بیشتر می توانید با همکاران ما در پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید و یا بخش زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. ما به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمت به شما عزیزان هستیم.

توضیحات برای عکس ثبت نشده