IELTS7 Banner 01 8 یادگیری زبان کره ای چقدر طول می کشد,مدت زمان یادگیری زبان کره ای

یادگیری زبان کره ای چقدر طول می کشد؟ آیا تا به حال به این  موضوع فکر کرده‌اید؟ شما چقدر دغدغه زمان را دارید و چقدر زمان برای یادگیری این زبان در دست دارید؟
بسیاری زبان کره ای را در رده زبان‌های سخت قرار داده‌اند، اما واقعیت این است که هر زبانی شاید سختی‌های مختص به خود را داشته باشد، اما وقتی هدف و چرایی مهمی در پشت آن باشد، می‌تواند به راحتی یادگیری زبان مادری برای یک کودک باشد.
زبان کره ای با بیش از ۷۷ میلیون گویشور، زبان رسمی کشورهای کره شمالی و کره جنوبی است. البته که این زبان در کشور چین، فیلیپین، استرالیا و حتی ایالات متحده آمریکا نیز، در بسیاری از موارد، به عنوان زبان دوم برگزیده شده است. از جمله کشورهایی که این زبان را به عنوان زبان دوم خود برگزیده‌اند می‌توان به کشور ژاپن، برزیل و همچنین کانادا نیز اشاره نمود.
البته که قطعا یادگیری زبان کره ای برای مردم ژاپن یا چین بالطبع راحت‌تر است و دلیل این موضوع شاید تا حدودی شباهت کارکترها و یا الفباهای این کشورها است. البته در مواردی نیز گرام و دستور زبان این کشورها شبیه به هم هستند که این خود در آسان تر نمودن آن برای آنها، حائز اهمیت است.

یادگیری زبان کره ای چقدر طول می کشد:

زمان رسیدن به نقطه دلخواه برای هر فرد متفاوت است و اگرچه بسیاری به این موضوع اشاره دارند که زمان مناسب برای دستیابی به سطوح پیشرفته در آموزش زبان کره ای، ۲ سال است، اما باید اشاره داشت روش های یادگیری زبان کره ای در مدت زمان یادگیری زبان کره ای تاثیر بسزایی دارد که بسیاری از افراد هستند که با تلاش و جدیت خود و بهره گیری از دوره‌هایی از جمله آموزش زبان کره ای در ۵۰ روز، این زمان را تقلیل نموده و با سرعت بیشتری این مسیر را ادامه دهند. برعکس این موضوع نیز وجود دارد و چه بسیار زبان آموزانی که از زمان‌های خود به خوبی استفاده نکرده‌اند و زمان یادگیری برای آنها به بیش از ۲ سال نیز به طول انجامیده است. اما دلیل این موضوع چیست و از چه روش‌هایی می‌توانیم استفاده کنیم تا در کمترین زمان ممکن به نتیجه دلخواهمان دست پیدا کنیم؟

 • برای این منظور بهتر است که به این موضوع اشاره کنیم که، یادگیری زبان کره ای برای ما فارسی زبانان به دلایل متفاوتی از جمله، دستیابی به شغل‌هایی اعم از مترجمی، تدریس، استخدام در وزارت خارجه و… و همچنین مسائل اقتصادی و یا مهاجرتی، می‌تواند حائز اهمیت باشد و به همین منظور نکته مهمی که در ابتدای یادگیری باید به آن توجه نمود این است که بهتر است در قدم اول دنبال چرایی و هدف اصلی خود در یادگیری باشید. اما تعیین هدف چه تاثیری می‌تواند در سرعت یادگیری شما بگذارد؟
  در حقیقت این تعیین هدف است که به شما در ایجاد انگیزه کمک خواهد کرد. چرا که در طی مسیر یادگیری برای همه ما پیش خواهد آمد که کمی دلزده یا خسته شویم و نهایت این تعیین هدف و داشتن برنامه ریزی است که می‌تواند در حفظ این انرژی به همه ما کمک کند.
 • در گام دوم داشتن دفتر برنامه ریزی یا بولت ژورنال‌هایی که امروزه محبوبیت بسزایی کسب کرده‌اند، می‌توانند مثمر ثمر واقع شوند. این دفترها به صورت آماده در تمامی فروشگاه‌های معتبر وجود دارند و اما شگفتی اینجا است که بسیاری از افراد خلاق دفترهای برنامه ریزی را خود طراحی می‌نمایند که این کار می‌تواند در ایجاد سرگرمی ای مهیج نیز به شما کمک کند.
 • البته اپلیکیشن های آموزش زبان کره ای نیز از مواردی هستند که در داشتن برنامه ریزی به شما کمک خواهند کرد و امروزه به دلیل ویژگی‌های منحصر به فردی که ایجاد نموده‌اند، اعم از ارتباط انسان با انسان، پشتیبانی تمام وقت، پرداختن به سایر مهارت‌ها از جمله مهارت مکالمه، توانسته در مسیر یادگیری زبان آموزان تاثیرگزار واقع شوند.
 • علاوه بر جدیت و تلاش‌های شخصی شما در این مسیر، ثبت نام در دوره‌هایی که نتایج مطلوبی را رقم زده‌اند و همچنین راهبری‌های اساتید کارکشته نیز می‌توانند از اهمیت بالایی برخوردار باشند. از جمله این روش‌ها می‌توان به دوره راکت کره ای اشاره نمود. این دوره‌های با متدهای نوین و بهره گیری از علم روز، توانسته‌اند در مدت زمان اندک، زبان آموزانی موفق را به جامعه چند زبانه ما معرفی نمایند.
  دوره راکت یکی از دوره‌های آموزش آنلاین زبان کره ای است که با نظارت مستقیم احمدرضا ابراهیمی و همچنین بهره از روش‌های تخصصی، سرعت و کیفیت یادگیری زبان آموزان را بهبود می‌بخشد و به آنها کمک می‌کند تا علاوه بر دستیابی به مهارت‌های چهارگانه در یادگیری زبان کره ای، مهارت‌های یادگیری را نیز کسب نمایند. از سایر ویژگی‌های این دوره می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:
  _ آموزش خصوصی زبان کره ای
  _ آموزش با روش سیستم آموزشی رامیت
  _ انتخاب زمان کلاس ها با زبان آموز
  _ آموزش بر حسب سبک یادگیری زبان آموز
  _ بهره گیری از اساتید راکت
  _ پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته

علاوه بر دوره راکت، دوره‌های خصوصی تک جلسه ای و 5 جلسه ای در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی نیز طراحی گردیده‌اند تا شکلی نوین از آموزش خصوصی زبان کره ای را به حوزه آموزشی معرفی نمایند. در این دوره انتخاب زمان، استاد و محتوای آموزشی بر عهده زبان آموزان است و مشاوران ما برای انتخابی بهتر در کنار زبان آموزان هستند تا مسیری هموار را برای آنها رقم بزنند.
در صورت نیاز به مشاوره آموزشی و یا کسب اطلاعات تکمیلی بیشتر می‌توانید با همکاران ما در پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید و یا فرم مشاوره و ثبت نام زیر را تکمیل نموده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید. ما به صورت تمام وقت آماده ارائه خدمت به شما عزیزان هستیم.