IELTS7 Banner 01 8
آیا یادگیری زبان کره ای در حالی که می خوابید واقعا کار می کند؟ عالی به نظر می رسد، درست است؟ باید در نظر داشته باشید که بسیاری از سایت ها، شرکت ها و … از طریق تبلیغات با همین موضوع، به دنبال فروش دوره‌ها خود هستند. آموزش هیچ زبانی، زمانی که شما هوشیار نیستید امکان پذیر نخواهد بود، مگر اینکه قبل از خواب با مرور مطالب آموزشی و شنیدن آهنگ ها به امر یادگیری زبان کره ای خود کمک کنید. در ادامه ی مقاله به تشریح بیشتر آموزش زبان کره ای در خواب خواهم پرداخت و راه حل هایی برای بهره بردن از این روش خدمتتان عرض می کنم.

 

اگر الان من یک کلمه ی کره ای به شما آموزش دهم در حالی که شما بیدار هستید، در پایان روز فراموش خواهید کرد، بنابراین چطور انتظار دارید که زبان کره ای را در خواب یاد بگیرید! همه ی ما تجربه ی رفتن به مدرسه و گوش کردن به تدریس معلمان بسیاری را داشته ایم و پس از یک هفته که، بدون خواندن آن مطالب و مرور، دوباره در کلاس درس حاضر می شدیم، تقریبا یادگیری برایمان سخت پیش می رفت و هیچ مطلبی از قبل را به خاطر نمی آوردیم، در امر آموزش زبان کره ای یا هر زبان دیگری هم دقیقا همین اتفاق می افتد، نیاز است پس از اینکه به صورت خودآموز، هر درس از زبان کره ای که شامل لغات یا گرامر می شوند را خواندید و یا توسط استاد آموزش دیدید بسته به روش مطالعه یتان، زمانی را در طول روز بگذارید و این مطالب را مرور کنید، اگر زمان مرور، شب قبل از خوابتان باشد به شما کمک بیشتری می کند، حتی اگر در دو مرحله مرور کنید مثلا بیست دقیقه تا یک ساعت بعد از مطالعه یتان، یک مرور داشته باشید و شب قبل از خواب نیز یک بار دیگر مرور کنید، نتیجه ی فوق العاده ای را کسب خواهید کرد، البته باید به خاطر داشته باشید که استمرار شرط اول کسب بهترین عملکرد است.
یک موسیقی با زبان کره ای پخش کنید و مشغول انجام کارهایتان شوید، در صفحات مجازیتان فعالیت کنید، ظرف بشورید، در وبلاگ شخصی تان یا در دفتر خاطراتتان شروع به نوشتن کنید، پس از پایان کار موسیقی را قطع کنید، خب حالا سوال من از شما این است که چند کلمه از این آهنگ یاد گرفتید؟؟! تقریبا هیچی، درست است؟ دقیقا مثل زمانی است که تلویزیون میبینیم و با مادرمان صحبت می کنیم و بعد متوجه از دست دادن یک سکانس خاص می شویم. یادگیری فعال راهی برای یاد گرفتن زبان کره ای است. یعنی باید بیدار و هوشیار باشید. این روش بهترین روش برای معرفی اطلاعات جدید به مغز شما است. از آنجا که شما برای ایجاد اطلاعات جدید در مغزتان بیدار هستید، آنچه می دانید را به آنچه تازه آموزش می بینید، پیوند می زنید، در واقع یاد می گیرید. شما باید آگاهانه و با هوشیاری به آهنگی که برای آموزش کره ای انتخاب کرده اید، گوش دهید؛ اگر این کار را شب قبل از خواب انجام دهید بهتر خواهد بود، البته این را هم در نظر داشته باشید که شما نه فقط می توانید آهنگی را بشنوید بلکه می توانید لغات جدیدش را پیدا کنید معنی اش را متوجه شوید و در مرحله بعد همراه با خواننده با صدای بلند بخوانید و سعی کنید درست تلفظ کنید.

 

در بالا به دو روش، مرور آموزش هایتان و گوش دادن به موسیقی قبل از خواب، تاکید داشتم به این علت که دانشمندان به اثبات چنین شیوه هایی رسیده اند یعنی زمانی که انسان هنوز هوشیار است و بین خواب و بیداری است، یادگیری صورت می گیرد؛ اما وقتی به خواب رفت، آموزش جدیدی نمی تواند دریافت کند چرا که ناهوشیار است، البته اتفاق های بهتری می افتد، پس از خواب مغز شما به یادگیری هایش ادامه می دهد یعنی هرآنچه در طول روز، به خصوص چند ساعت قبل از خواب یاد گرفتید را مرور و تکرار می کند، آنقدر که بتواند آن ها را ثبت کند.
اگر جزء کسانی هستید که بسته ای تحت عنوان آموزش زبان کره ای در خواب تهیه کردیه اید، سعی نکنید هنگام خواب یاد بگیرید، حداقل در بیداری زمان بگذارید و آموزش ببینید. پیشنهاد من به شما این است که پول خود را صرف این تبلیغات نکنید. برای یادگیری، باید یک مدرس خوب داشته باشید یا یک کتاب خوب تهیه کنید یا با مکمل های دیگر مثل سایت های آموزش زبان کره ای، مقالات، آهنگ و فیلم، به صورت خودآموز زبان کره ای را یاد بگیرید یا یک دوره ی آموزش آنلاین زبان کره ای را امتحان کنید.

 

موسسه ی زبان احمدرضا ابراهیمی با ارائه ی سیستم آموزشی رامیت که رشد و بازدهی زبان آموزان را دوچندان کرده است، دوره هایی تحت عناوین همیاد کره ای و راکت کره ای را برگزار می کند. دوره های آموزش آنلاین زبان کره ای در ۵۰ روز به شما کمک خواهد کرد در کمتر از ۲ ماه به سطح دلخواهتان برسید، این دوره ها با داشتن اپلیکیشن ARE برای شما این فرصت را مهیا می سازد که در هر جایی که هستید با در دست گرفتن تلفن همراهتان به یادگیری زبان کره ای مشغول شوید، این اپ شامل محتوای آموزشی برای زبان آموزان است مانند فیلم های آموزشی استاندارد که توسط اساتید موسسه زیر نظر احمدرضا ابراهیمی تولید شده اند، همچنین امکان چت کردن به زبان کره ای در این اپلیکیشن برای شما و دوستانتان فراهم آمده است تا نگرانی ای از بابت پارتنر نداشته باشید. دوره های راکت کره ای با پشتیبانی ۲۴ ساعته توسط اساتید و راهبران، برای شما سوال بی جوابی باقی نخواهد گذاشت. شما در اپلیکیشن سوالات خود را مطرح و به پاسخ آن ها می رسید، همچنین به تمرین هایی که برایتان طراحی شده است جواب می دهید و در نهایت امکان مشاهده ی فعالیت های خود و نمراتتان را خواهید داشت.
دوره های همیاد موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی برای شما امکان آموزش آنلاین را در ۵ جلسه، ۱۰ جلسه، ۱۵ جلسه و یا بیشتر را فراهم می آورد، زبان آموز علاوه بر تعداد جلسات، می تواند در انتخاب استاد، ساعت و روز برگزاری کلاس و سبک آموزشی دخیل باشد.
دوره های همیاد کره ای و راکت کره ای کاملا خصوصی برگزار می شوند، در صورت تمایل برای ثبت نام در دوره های آموزش آنلاین موسسه ما، می توانید فرم زیر را تکمیل و ارسال کنید تا کارشناسان ما جهت مشاوره های لازم با شما تماس بگیرند، همچنین می توانید با بخش پشتیبانی سایت که به صورت ۲۴ ساعته فعالیت دارند، در ارتباط باشید و یا با موسسه تماس حاصل فرمایید، سوالاتتان را مطرح کنید و در صورت رضایت ثبت نام کنید. امیدوارم مطالب بالا را جدی بگیرید و برای آموزش و یادگیریتان ارزش قائل باشید. اگر علاقه به دنبال کردن مطالب آموزشی دارید می توانید صفحه ی احمدرضا ابراهیمی را در اینستاگرام دنبال کنید و به محتواهای آموزشی مختلف دسترسی داشته باشید، همچنین از تخفیفات و زمان برگزاری دوره ها مطلع شوید.