IELTS7 Banner 01 8

آموزش زبان کره ای صوتی از روش هایی است که امروزه برای تقویت مهارت شنیداری زبان آموزان به کار برده می شود و خوشبختانه این روش که از طرف کارشناسان آزمون و خطا شده است، توانسته نتایج مثبت بسیاری را رقم بزند. در واقع روش های بسیاری وجود دارند تا علاقه مندان به زبان کره ای بتوانند از طریق آنها با سرعت و کیفیت بیشتری زبان کره ای را فرا بگیرند.
نتیجه ای که هر کدام از روش ها به بار می آورند، به تلاش زبان آموز و سبک یادگیری هر فرد بستگی دارد. گاهی سبک یادگیری یک فرد دیداری است که در این صورت شاید آموزش زبان کره ای به وسیله لوازم کمک آموزشی صوتی کاربرد چندانی را برای او نداشته باشد که در این صورت به او دیدن فیلم یا سریال های کره ای پیشنهاد می شود؛ اما روش صوتی برای افرادی می تواند مثمر ثمر باشد که از سبک یادگیری شنیداری برخوردار هستند و یا به شنیدن آهنگ های کره ای توجه بسیاری نشان می دهند.
ما در این مقاله تلاش داریم که به مزایای این روش یادگیری اشاره ای داشته باشیم و زبان آموزان و علاقه مندان را بیشتر با کاربردهای آن آشنا نماییم. با ما همراه شوید.

 

مزایای آموزش صوتی زبان کره ای!

۱- تقویت قدرت شنیداری زبان کره ای
این روش می تواند برای تقویت بخشیدن به قدرت لیسنینگ شما تاثیرگزار باشد. در واقع شما با شنیدن ترانه ها، پادکست ها و یا شبکه های رادیویی کره ای،  می توانید این مهارت را در خود تقویت نموده و در نهایت با تلفظ درست لغات و عبارات و همچنین استرس ها در زبان کره ای بیشتر آشنا شوید.
استرس به شما کمک می کنند که در مکالمات خود مانند یک فرد بومی رفتار نمایید و شکل درست ادای عبارات و جملات کره ای را به درستی انجام دهید. 

۲- به شما در رسیدگی به کارهای شخصی کمک می کند
در واقع این روش به شما در رسیدگی به سایر کارهایتان کمک می  کند و شما می توانید براحتی و زمانی که به شنیدن یک آهنگ مشغول هستید، به کارهایی از جمله، رسیدگی به کارهای منزل، رسیدگی به کارهای محل کار و… بپردازید. حتی این روش می تواند در هنگام خواب نیز به شما در یادگیری کمک کند.
در واقع وسایلی که برای یادگیری به وسیله لوازم صوتی لازم است، داشتن گوشی همراه و یک هندزفری است که در هر شرایطی می توانند همراه خوبی برای شما باشند.

۳- در افزایش قدرت حافظه شما تاثیرگزار است
این روش می توانید تمرین خوبی برای تقویت قدرت حافظه شما باشد و تنها کافی است که ترانه یا پادکست ها را دانلود و در هر شرایط و یا موقعیتی که باشید، با play کردن آنها بپردازید. اگر دقت کرده باشید بسیاری از کارشناسان زبان از شعر و یا ترانه ها برای سرعت حفظ کردن کلمات و یا ضرب المثل های کره ای استفاده می کنند که به دلیل سرگرم کننده بودن، برای تمامی رده های سنی روش مناسبی است.

بهتر است که فراموش نکنید که یادگیری زبان کره ای با لوازم صوتی یکی از روش های همیشه در دسترس برای زبان آموزان است و همانطور که بارها اشاره نمودیم شما می توانید بنا به علایق خود، از این روش در هر شرایطی بهره ببرید. البته که این روش مقرون به صرفه تر از سایر روش ها نیز است و شما می توانید با یک دانلود ساده در سایت های معتبر، به این آهنگ ها و یا پادکست ها براحتی دست یابید.

 

در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی از این روش جهت تقویت سایر مهارت ها بکار برده می شود و شما می توانید با ثبت نام در دوره های راکت زبان کره ای و دوره های همیاد، به محتواهای آموزشی نامحدودی که سایر روش ها اعم از روش یادگیری صوتی را در بر می گیرند، در اپلیکیشن تخصصی آموزش زبان تحت عنوان ARE، دست پیدا کنید. این اپلیکیشن علاوه بر این که با سایر محتواهای آموزشی، آموزش برای تمامی سبک های یادگیری را آسان نموده است، با استفاده از روش ارتباطی انسان با انسان، شکلی نوین از آموزش را طراحی نموده است.
این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان موسسه احمدرضا ابراهیمی قرار گرفته است تا زبان آموزان بتوانند در ساعات خارج از کلاس نیز، با بهره گیری از حمایت ها و پشتیبانی های اساتید خود به سرعت مسیر یادگیری شان را طی نمایند. اپ ARE دارای پشتیبانی آنلاین است و شما می توانید در هر ساعتی که اراده کنید، در این اپ به یادگیری با اساتید و راهبران خود بپردازید؛ همچنین تمامی مهارت ها از جمله مهارت مکالمه کره ای با تمرین روزانه در این اپ میسر واقع خواهد شد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه دوره های ارائه شده و همچنین کسب مشاوره رایگان، می توانید با مشاوران ما از طریق پشتیبانی سایت ارتباط حاصل نمایید. همکاران ما همه روزه در خدمت شما عزیزان هستند و شما را مورد حمایت و پشتیبانی های خود قرار خواهند داد.