سوالی که اکثر زبان آموزان از کارشناسان و مشاوران سایت ما می پرسند این است که: یادگیری زبان اسپانیایی چقدر طول می کشد؟ در طول روز برای یادگیری زبان انگلیسی چند ساعت باید در نظر گرفت؟ تحقیقات نشان داده است که یادگیری زبان انگلیسی حدود 480 ساعت طول می کشد اما در پاسخ این سوال باید گفت که مدت زمان یادگیری زبان اسپانیایی به عوامل و شرایط مختلف و متفاوتی بستگی دارد. برخی از این عوامل به دست زبان آموزان رقم می خورد و برخی دیگر توسط اساتید و روش های انتخابی شما برای یادگیری زبان اسپانیایی. در صورتی که به دنبال استفاده از روش های سنتی برای یادگیری زبان اسپانیایی باشید باید گفت که توقع یادگیری زبان در مدت زمان کوتاهی را نداشته باشید. آموزش مبتنی بر یادگیری همراه با سیستم آموزشی جدید سرعت و روند یادگیری زبان اسپانیایی را سریع تر از حد تصور شما می کند. با توجه به این که روش های و ترفندهای آموزشی جدیدی طراحی و ابداع شده است، یادگیری زبان اسپانیایی در مدت زمان کوتاه نیز ممکن شده است. عوامل تاثیر گذار بر روی یادگیری زبان اسپانیایی شامل موارد مختلف و متفاوتی می باشد که در ادامه مقاله درباره آن ها صحبت خواهیم کرد. در انتهای مقاله به معرفی یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان اسپانیایی می پردازیم، پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

مدت زمان لازم برای یادگیری زبان اسپانیایی

 • تعیین هدف

اولین و مهم ترین قدم برای شروع یادگیری زبان اسپانیایی تعیین هدف می باشد. معمولا اکثر زبان آموزانی که یادگیری زبان اسپانیایی را شروع می کنند، هدف هایی را برای خود تعیین کرده اند و بر اساس هدف تعیین شده به سمت یادگیری زبان اسپانیایی حرکت می کنند. در میان برخی از زبان آموزان هستند که هدف مشخص و معینی را برای خود تعیین نکرده اند اما جای نگرانی نیست در کنار اساتید و مدرسین خبره به راحتی می توانید بر حسب نیازهای زبانی به تعیین هدف برای خود اقدام نمایید. مدرسینی را انتخاب نمایید که چه در تعیین هدف و چه در برنامه ریزی همراه و همیار شما باشند. تعیین هدف به شما کمک می کند که اگر دز اواسط مسیر دچار خستگی و دلزدگی شدید با یاداوری هدف به قدرت و قوای بیشتری به مسیر ادامه دهید؛ بنابراین تعیین هدف را دست کم نگیرید.

 • برنامه ریزی جامع

در صورتی که در آغاز یادگیری هدفمند باشید و بر اساس هدف خود برنامه ریزی جامعی را داشته باشید باعث می شود که یادگیری اسپانیایی با نظم و دقت بیشتری پیش رود. داشتن زمان بندی مناسب برای هر بخش از کار باعث می شود بهترین مسیر را در پیش داشته باشید. داشتن برنامه ریزی منظم به شما در جهت طی کردن سریع تر مسیر کمک بسیار زیادی می کند. برای یادگیری هر مهارتی نظم و برنامه ریزی را سر لوحه کار خود قرار دهید.

 • مدت زمان آموزش و یادگیری

جدا از شرکت کردن در کلاس ها و دوره های آموزشی، چند ساعت در طول روز را به یادگیری زبان اسپانیایی اختصاص می دهید؟ برای اینکه در مدت زمان کوتاهی بر زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنید باید خارج از کلاس های آموزشی به یادگیری خودآموز زبان اسپانیایی اقدام نمایید. سعی کنید در طول روز حداقل 3 ساعت از زمان خود را به آموزش و یادگیری اختصاص دهید. زمانی که افراد به صورت هر روزه 3 ساعت از زمان خود را به یادگیری زبان اسپانیایی اختصاص می دهند باعث می شود که در مدت زمان کوتاهی بر زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنند اما اگر به صورت مداوم و منظم یادگیری زبان را ادامه ندهید قطعا مدت زمان یادگیری زبان اسپانیایی برای شما طولانی تر می شود.

 • شباهت زبان مادری با زبان های دیگر

اینکه قبل از یادگیری زبان اسپانیایی به چه زبان هایی تسلط دارید و یا زبان مادری شما چیست، در مدت زمان یادگیری زبان اسپانیایی بسیار تاثیر گذار است. در صورتی که زبان مادری و یا زبانی که آموخته اید به ساختارهای زبان اسپانیایی نزدیک باشد باعث می شود که یادگیری راحت تری را در پیش داشته باشید؛ پس زبان مادری شما در روند یادگیری شما بسیار تاثیر گذار می باشد. این شباهت مربوط به واژگان، دستور زبان یا تلفظ می باشد. برای مثال در زبان پرتقالی واژگان و دستور زبان شباهت بسیار زیادی با زبان اسپانیایی دارد و یا در زبان یونانی تلفظ و لهجه به زبان اسپانیایی بسیار نزدیک می باشد. با توجه به چنین مواردی افرادی که زبان مادری آن ها پرتقالی و یا یونانی است بهتر می توانند بر زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنند. زمانی که یادگیری یک زبان جدید را آغاز می کنید، صداها و ترکیبات جدیدی را می شنوید که مغز شما باید به ساختارهای جدید عادت کند. کلمات زبان انگلیسی دارای اصوات و صداهای زیادی است اما زبان اسپانیایی تقریبا همه کلمات صداهای یکسانی دارند به همین دلیل مغز و ذهن انسان باید به ساختار زبان جدید عادت کند. این عادات زبانی از طریق روش های مختلفی مثل کپی کردن جملات اسپانیایی، تکرار بیش از اندازه جملات و کلمات و… صورت می گیرد. در چنین مواقعی اگز زبان مادری شما و یا زبان دومی که فرا گرفته اید نزدیک به زبان اسپانیایی باشد، آسان تر و با سختی های کمتری می توانید بر زبان اسپانیایی تسلط پیدا کنید.

 • علاقه زبان آموزان

علاقه مند بودن فراگیران به زبان اسپانیایی نقش بسیار مهمی در روند یادگیری زبان اسپانیایی دارد. همه ما زمانی که به انجام کاری علاقه مند باشیم آن کار را با اشتیاق و سرعت بیشتری انجام می دهیم به همین علت است که می گوییم علاقه مند بودن شما در مدت زمان یادگیری زبان اسپانیایی و یا دیگر زبان ها بسیار تاثیر گذار می باشد. در هر کاری که علاقه و پشتکار وجود داشته باشد شما در آن موفق خواهید بود.

 • انتخاب روش یادگیری

روش انتخابی شما در سرعت یادگیری زبان اسپانیایی تاثیر گذار می باشد. روشی را برای یادگیری انتخاب کنید که علاوه بر اینکه روند یادگیری شما را سریع تر می کند باعث لذت بردن شما از مسیر یادگیری زبان اسپانیایی شود. یادگیری زبان اسپانیایی سخت و دشوار نیست به همین دلیل سعی داشته باشید که روش انتخابی شما بهترین شرایط یادگیری را برای شما مهیا کند. هنگام انتخاب روش های یادگیری سعی کنید به خوبی در موسسات، آموزشگاه ها و وبسایت های آموزش زبان به تحقیق و بررسی بپردازید. از مشاوران و کارشناسان آموزشگاه کمک بگیرید و بعد از بررسی های لازم روش و متدی را انتخاب نمایید که متناسب با نیازها، برنامه ریزی و اهداف زبانی شما باشد.

 • شرکت در کلاس ها و دوره های آموزش زبان اسپانیایی

بسیاری از افراد قصد یادگیری خودآموز زبان اسپانیایی را دارند. این دسته از افراد باید بدانند که به برنامه ریزی جامع تر و تعهد و پشتکار بیشتری نیاز دارند. در صورتی که با شرکت در کلاس های آموزش زبان اسپانیایی به دلیل وجود مدرسین حرفه ای، برنامه ریزی سبک تری خواهید داشت. کلاس ها و دوره های آموزشی نیز به صورت حضوری و یا آنلاین برگزار می شوند. اینکه کدام یک از روش ها را انتخاب می کنید بسته به نیاز شما می باشد. هنگام انتخاب دقت داشته باشید که با مزایا و معایب هر کدام از روش ها آشنای کاملی پیدا کنید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی مزایای بیشتری نسبت به آموزش حضوری دارد اما با این حال شما با توجه به نیازهای خود به انتخاب اقدام نمایید.

 • مدرسین زبان

روش های تدریس زبان اسپانیایی از تنوع و تفاوت بسیاری برخوردار هستند اما اساتید زبان اسپانیایی باید به گونه ای برنامه ریزی و هدف گذاری کنند که بهترین مسیر یادگیری را برای زبان آموزان فراهم نمایند.

 • دید و نگرش زبان آموزان

دید و نگرشی که هر یک از زبان آموزان هنگام یادگیری زبان اسپانیایی دارند در مدت زمان یادگیری زبان آموزان تاثیر گذار می باشد. اگر یادگیری زبان اسپانیایی را با روحیه شادی شروع کنید قطعا مدت زمان کمتری برای یادگیری زبان اسپانیایی در پیش خواهید داشت.

 • پشتکار زبان آموزان

اگر پشتکار و تلاش زبان آموزان زیاد باشد باعث می شود یادگیری زبان اسپانیایی در مدت زمان کوتاهی صورت گیرد. تحقیقات نشان داده است که اگر فراگیران هر روز به مدت 3 ساعت به یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی مشغول باشند، در زمان کوتاه تری به تسلط بر این زبان می رسند. تعهد و پشتکار دو تا از ویژگی های افراد سخت کوش و موفق می باشد. با داشتن این دو ویژگی می توانید در یادگیری هر مهارتی موفق باشید.

 • انگیزه زبان آموزان

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در مدت زمان یادگیری زبان اسپانیایی، انگیزه فراگیران می باشد. با هدف گذاری بهتر می توانید باعث انگیزه در خودتان شوید. با ایجاد انگیزه می توانید در طول روز زمان بیشتری را به یادگیری و آموزش مشغول باشید. ممکن است بعد از مدتی انگیزه خود را برای ادامه دادن مسیر از دست بدهید اما این امر طبیعی است و برای هر فردی ممکن است رخ دهد. سعی کنید با کمی استراحت و مرور کردن اهدافتان به مسیر با توان بیشتری ادامه دهید.

 • غرق شدن در مسیر یادگیری زبان اسپانیایی

زمانی که روش انتخابی و اساتید زبان اسپانیایی را به درستی انتخاب کرده باشید بهتر می توانید غرق شدن در مسیر یادگیری را تجربه کنید. غرق شدن در این مسیر باعث افزایش لذت شما نیز می شود.

 • استفاده از وسایل کمک آموزشی

در طول روز خارج از کلاس های آموزشی سعی کنید از وسایل کمک آموزشی استفاده کنید. استفاده از موسیقی زبان اسپانیایی، کتاب ها و منابع آموزشی، سریال ها و فیلم های آموزش زبان اسپانیایی و… باعث یادگیری بهتر و سریع تر شما در مسیر یادگیری می شود.

 • سختی زبان

همه ما می دانیم که زبان اسپانیایی جزء زبان های سخت و دشوار محسوب نمی شود. دستور زبان و گرامر زبان اسپانیایی از سختی بسیاری برخوردار نیست و با کمی تلاش و پشتکار به راحتی می توانید بر این زبان تسلط پیدا کنید. هنگامی که روش و سبک انتخابی شما با اساتید مطرح همراه باشد باعث می شود که همان مقدار کمی از سختی نیز به چشم نیاید.

 • نوع برگزاری کلاس های آموزش زبان اسپانیایی

کلاس های خصوصی و آنلاین زبان اسپانیایی علاوه بر اینکه موجب آرامش و تمرکز بالای شما زبان آموزان می شوند، باعث افزایش بازدهی شما شده است. مزایای آموزش آنلاین زبان اسپانیایی به حدی زیاد است که افراد خواهان شرکت در کلاس های حضوری زبان اسپانیایی را ندارند.

 • استفاده از اپلیکیشن ها

استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان اسپانیایی یکی دیگر از وسایل کمک آموزشی محسوب می شود. سعی کنید خارج از آموزش اسپانیایی از نرم افزارهای آموزش زبان اسپانیایی نیز استفاده نمایید. چنین برنامه هایی در هر موقعیتی و در هر جایی قابل استفاده می باشند. اپلیکیشن ها به گونه ای طراحی شده اند که برای همه افراد در هر سنی مناسب می باشد. فضای برنامه ها از تنوع زیادی برخوردار است به همین علت کاربران هنگام استفاده از آن دچار خستگی و دلزدگی نمی شوند. هنگام استفاده کودکان بهتر است که والدین در کنار آن ها باشند و برای استفاده آن ها مدت زمان معینی را مشخص کرده باشند. برخی از نرم افزارها با اینترنت کار می کنند و اطلاعات را در اختیار فراگیران قرار می دهند اما در برخی دیگر از نرم افزارها برای دسترسی به اطلاعات و آموزش ها باید به خریداری مطالب اقدام نمایید. با این وجود قابل دسترس بودن اپلیکیشن ها و مطالب آموزشی موجود در آن باعث شده است که زبان آموزان و کاربران بسیاری مشتاق استفاده از آن ها و کوتاه کردن مسیر یادگیری باشند.

آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟

مدت زمان یادگیری زبان اسپانیایی با رعایت نکات بالا در کمترین زمان ممکن صورت می گیرد اما بسیاری از ما این پرسش را دارند که، آیا یادگیری زبان اسپانیایی سخت است؟
باید گفت که سخت یا آسان بودن این زبان به عوامل و شرایط مختلفی بستگی دارد، برخی از این عوامل شامل:
هدف گذاری، انگیزه زبان آموزان، تاثیر زبان مادری، اینکه قبل از یادگیری زبان اسپانیایی به چه زبان هایی تسلط داشته اید نیز بر روند یادگیری شما نیز تاثیر گذار است. برای مثال اگر شما بر زبان پرتقالی تسلط داشته باشید یادگیری زبان اسپانیایی برای شما آسان تر است اما در کل زبان اسپانیایی زبان دشواری نیست و به راحتی می توانید بر این زبان تسلط پیدا کنید. یادگیری زبان اسپانیایی و یا دیگر زبان ها در سن پایین باعث می شود یادگیری شما آسان تر صورت گیرد. ساختار جمله در زبان اسپانیایی به زبان انگلیسی شباهت بسیاری دارد به همین علت حتی افرادی که بر زبان انگلیسی تسلط دارند نیز به راحتی می توانند بر این زبان تسلط پیدا کنند.

اهمیت یادگیری زبان اسپانیایی

هر زبانی دارای اهمیت ها و نقش های مجزا و متفاوتی می باشند اما برخی از زبان ها مانند زبان انگلیسی اهمیت بیشتری نسبت به دیگر زبان ها دارد.
زبان اسپانیایی سومین زبان محبوب در میان مردم دنیا می باشد و بعد از زبان های انگلیسی، چینی و هندی به عنوان چهارمین زبان بین المللی شناخته می شود. این زبان در میان ایرانی ها نیز علاقه مندان زیادی را به خود اختصاص داده است. تعداد زیادی از مردم کشورهای مختلف زبان اسپانیایی را زبان رسمی خود انتخاب کرده اند. این کشورها شامل: شیلی، کلمبیا، کوبا، دومنکین، اکوادور، گینه، مکزیک، نیکاراگوئه، هندوراس، اسپانیا، پاراگوئه، پرو، آرژانتین، است. در این میان برخی از کشورها با وجود اینکه زبان اسپانیایی زبان رسمی کشورشان نیست اما بسیار رایج است. این کشورها شامل: ایالات متحده آمریکا، بلیز، آندورا و جبل الطارق می باشد. زبان اسپانیایی، زبان مادری بیش از 500 میلیون نفر از مردم دنیا می باشد.
یادگیری زبان های مختلف به ما این امکان را می دهد که با دیگر افراد در نقاط مختلف دنیا به تعامل و صحبت بپردازیم. آشنایی با فرهنگ مردم دیگر کشورها از جمله فرهنگ غنی اسپانیا بسیار لذت بخش و کاربردی می باشد.

مزایای یادگیری زبان اسپانیایی

همانطور که گفتیم تعداد زیادی از کشورها به زبان اسپانیایی صحبت می کنند. یادگیری زبان اسپانیایی امکان تعامل با مردم کشورهای مختلف را چه در هنگام مسافرت و چه در هنگام کار و تجارت به شما می دهد. دانستن زبان آن کشور باعث می شود که افراد بومی آن کشور نیز با شما احساس راحتی و نزدیکی بیشتری داشته باشند.
یادگیری زبان اسپانیایی و یا دیگر زبان ها باعث می شود که فرصت های شغلی بیشتری را نسبت به دیگر افراد داشته باشید. دانستن زبان جدید موجب می شود که در محیط کار افراد تمایل بیشتری برای کار کردن و همکاری با شما را داشته باشند و رزومه شما نیز قوی تر می شود. در میان کشورهای آمریکای جنوبی تعداد افرادی که به زبان اسپانیایی صحبت می کنند بسیار رایج می باشند به همین علت هنگام تجارت و یا کار به راحتی می توانید در چنین شرکت هایی مشغول به کار شوید.
همچنین مهاجرت به چنین کشورهایی برای شما راحت تر از دیگران می باشد.
در صورتی که زبان انگلیسی را فراگرفته باشید یادگیری زبان اسپانیایی برای شما کار چندان سختی نیست؛ چراکه هر دو زبان ریشه های مشترکی دارند.
زبان اسپانیایی یک زبان مهم برای انجام امور آکادمیک می باشد و یادگیری آن دارای مزایای بسیار زیادی است. با یادگیری چنین زبانی به راحتی می توانید در کشورهای اسپانیایی زبان به تحصیل بپردازید و معتبرترین مدرک را از آن کشورها دریافت نمایید. دانشگاه‌ های مهم و برجسته‌ ای مثل دانشگاه کمپلوتنسه مادرید، دانشگاه بارسلونا و… در کشور اسپانیا قرار دارند.
یادگیری زبان اسپانیایی و یا دیگر زبان ها باعث می شود که ذهن زبان آموزان فعال تر از قبل شود. افرادی که به یادگیری زبان های مختلف اقدام کرده اند زمانی که به سن های بالاتری می روند، ذهن فعال تر و هوشیارتری دارند. از طرف دیگر زمانی که زبان جدیدی را آموخته باشید، دید و نگرش عمیق تری نسبت به دیگر افراد دارید و هنگام تصمیم گیری بهتر می توانید عمل کنید. یادگیری زبان های جدید موجب می شود که ذهن خلاق تر و ایده پردازتری داشته باشید.
یادگیری زبان جدید هیچ وقت دیر نیست. در هر سطح و سنی باشید یادگیری زبان جدید به سلامت ذهن و روان شما نیز کمک می کند.

یادگیری زبان اسپانیایی در منزل

برخی از افراد زبان اسپانیایی را در منزل به صورت آنلاین و یا خودآموز فرا می گیرند. همانطور که پیش تر گفتیم یادگیری زبان اسپانیایی به صورت خودآموز نیاز به برنامه ریزی منسجم تر و منظم تری دارد. اگر قصد یادگیری زبان اسپانیایی را در خانه دارید، پیشنهاد ما به شما شرکت در کلاس ها آنلاین می باشد. یادگیری زبان انگلیسی در منزل و البته در کنار اساتید و مدرسین باعث پیشرفت بیشتر شما می شود. هنگام انتخاب سایت های آموزش آنلاین زبان اسپانیایی باید به یک سری از نکات مهم توجه نمایید و با مشورت و بر اساس نیازهای زبانی دست به انتخاب بزنید. آموزش آنلاین در اختیار شما پلتفرم های مختلفی را قرار می دهد که با استفاده از آن ها می توانید بهترین و نا محدودترین انتخاب ها را داشته باشید. یکی دیگر از مزایای آموزش آنلاین این است که به نیتیو لایک شدن زبان آموزان کمک بسیار زیادی می کند. تصور کنید که در کنار آموزش آنلاین از روش های منحصر به فرد و متفاوت آموزشی نیز استفاده نمایید. در این صورت با یک تیر چندین نشان را هدف قرار داده اید. یادگیری هر زبانی در داخل منزل نیز نیاز به رعایت نکات، تکنیک ها و مراحلی دارد که با رعایت آن ها می توانید بهترین مسیر یادگیری را در پیش داشته باشید.

مزایای یادگیری زبان اسپانیایی در منزل

 1. یادگیری زبان اسپانیایی در منزل باعث افزایش تمرکز و آرامش شما می شود. حال زمانی که در منزل آموزش شما به صورت آنلاین صورت گیرد، مزایا برای شما چندین برابر می شود.
 2. زمانی که تدریس خصوصی در کنار اساتید حرفه ای و چند زبانه صورت گیرد باعث می شود که به مزایای قبلی شما افزوده شود؛ همچنین برخی از مدرسین بر اساس نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی جامع و شخصی می پردازند.
 3. یادگیری زبان اسپانیایی در منزل باعث کاهش هزینه های موجود از جمله هزینه های رفت و آمد می شود. در این صورتی شما می توانید از هزینه های باقی مانده به نحو احسن استفاده نمایید.
 4. از نگرانی ها و دل مشغولی هایی که کلاس های حضوری دارند به صورت کامل دور هستید.
 5. از کلاس های شلوغ و پر سر و صدا به دور هستید.
 6. توجه اساتید و مدرسین نیز نسبت به شما زبان آموزان بیشتر است.
 7. مدت زمان بیشتری را برای انجام امور دیگر در اختیار دارید.

بهترین و موثرترین روش یادگیری زبان اسپانیایی

در حال حاضر با عوامل موثر در مدت زبان یادگیری زبان اسپانیایی آشنا شده اید. اما به نظر شما دوره های کوتاه مدت آموزش زبان اسپانیایی وجود دارند؟ آیا این دوره ها نتیجه بخش هستند؟
باید گفت که بله چنین دوره های کوتاه مدت و البته نتیجه بخشی وجود دارد اما سعی کنید که دوره مد نظر شما متناسب با نیاز و اهداف زبانی شما باشند.
دوره ای که در مدت زمان کوتاهی توانسته است علاقه مندان بسیاری را در اقصی نقاط دنیا به خود اختصاص دهد دوره راکت نام دارد. این دوره آموزشی بر اساس بیش از دو دهه تجربه احمدرضا ابراهیمی طراحی شده است و در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. با توجه به صلاح دید احمدرضا ابراهیمی، درخواست زبان آموزان، نیازهای زبان افراد جامعه و… دوره راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان اسپانیایی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان اسپانیایی در 50 جلسه) در حال برگزاری می باشد. راکت در حال حاضر یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان اسپانیایی می باشد. این دوره برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد اما بیشتر افرادی که قصد یادگیری زبان اسپانیایی در کوتاه مدت را دارند به انتخاب این دوره اقدام می کنند. برای افرادی که قصد یادگیری زبان اسپانیایی را در مدت زمان طولانی تری دارند باید گفت که اصلا جای نگرانی نیست، دوره راکت به گونه ای طراحی شده است که در بازه زمانی طولانی نیز قابلی برگزاری می باشد.
اساتید دوره دوره راکت بعد از گذر از آموزش های لازم آماده تدریس به شما زبان آموزان شده اند و با آگاهی و درک بالا از دغدغه زبان آموزان تدریس را آغاز می کنند. زیر نظر احمدرضا ابراهیمی از آغاز تا پایان دوره، اساتید زبان آموزان و داوطلبان را مورد حمایت و پشتیبانی کاملی قرار می دهند و بر اساس نیازهای زبانی و شخصی سازی آموزش به برنامه ریزی می پردازند.

متد آموزشی دوره راکت یا 50 روزه

دوره راکت به دلیل اینکه در کنار آموزش چهار مهارت اصلی زبان اسپانیایی، نیتیو لایک شدن زبان آموزان را نیز در نظر دارد، نیاز به روش آموزشی متفاوتی دارد. به همین علت دوره راکت سبک و روش آموزشی خود را، آموزش از طریق سریال های اسپانیایی قرار داده است. آموزش زبان اسپانیایی با سریال دارای مزایایی بسیاری از جمله نیتیو لایک شدن می باشد. این سبک آموزشی در کنار اساتید چند زبانه و حرفه ای صورت می گیرد که با آموزش نکات بسیار در نهایت منجر به نیتیو لایک شدن شما عزیزان می شود. در این دوره هر چهار مهارت اصلی زبان را به صورت ناخودآگاه همچون زبان مادری فرا می گیرد و توانایی استفاده از زبان را در موقعیت های مختلف خواهید داشت و می توانید به رفع نیازهای زبانی خود بپردازید. افرادی که قصد دارند نیتیو لایک شدن را تجربه نمایند باید در میان افراد بومی و مردم کشورهای اسپانیایی زبان به صحبت و مکالمه بپردازند اما افرادی امکان رفتن و زندگی کردن به چنین کشورهایی را ندارند، چه کاری باید انجام دهند؟
باید گفت که احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن چنین نکاتی و با درک همه موارد گفته شده به سراغ نزدیک ترین و حقیقی ترین روش یعنی آموزش زبان اسپانیایی با سریال رفته است. این روش به گونه ای طراحی شده است و از آن به گونه ای برای تدریس استفاده می کنند که منجر به نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود. همچنین روش انتخابی علاوه بر آموزش باعث سرگرمی و آشنایی فراگیران با فرهنگ زبانی مردم کشورهای اسپانیایی می شود. بدون هیچ نگرانی و با اشتیاق فراوان در دوره های آموزشی سایت شرکت نمایید. مدرسین سایت با استفاده از سریال های مناسب و مختص به سن افراد به آموزش می پردازند. مدت زمان آموزش زبان اسپانیایی با دوره های راکت به کمترین زمان خود می رسد و شما توانایی لمس بهترین و لذت بخش ترین لحظات را خواهید داشت. برای درک بهتر شما علاقه مندان به زبان اسپانیایی ما به برخی از مزایایی استفاده از آموزش زبان اسپانیایی از طریق سریال اشاره ای خواهیم کرد. این مزایا شامل:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان اسپانیایی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. دریافت اصل آموزش
 13. تنوع زبانی بسیار
 14. و…

ویژگی مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی دارای ویژگی های منحصر به فرد و متفاوتی هستند. یکی از ویژگی های بارز مدرسین سایت چند زبانه بودن آن ها می باشد. اساتید زیر نظر احمدرضا ابراهیمی دوره های مختلفی را از جمله تربیت مدرس را گذرانده اند و اجازه تدریس به زبان آموزان را کسب کرده اند. مدرسین سایت با درکی که از دغدغه و نگرانی فراگیران دارند به تدریس می پردازند و همه تلاش خود را می کنند که شادترین لحظات را برای زبان آموزان خود مهیا و ایجاد کنند. مدرسین سایت همانند راهبرانی دلسوز و هدفمند هم قدم و همراه فراگیران پیش می روند. مدرسین بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی شخصی برای فراگیران می پردازند. اینکار به زبان آموزان کمک می کند تا با نظم و هدفمندی بیشتری پیش روند. در کنار راهبران ساید شما تنها به یادگیری زبان اسپانیایی مشغول نیستید بلکه چگونگی یادگیری و افزایش مهارت های زبانی، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس و.. را نیز فرا خواهید گرفت. اساتید و مدرسینی را انتخاب نمایید که باعث سپری شدن بهترین لحظات آموزشی برای شما باشند. اینکه کلاس های آموزشی خشک و بی حوصله برگزار شود، نه تنها زبان آموزان مطالب را فرا نمی گیرند بلکه خواستار سریع تر تمام شدن کلاس ها و دوره های آموزشی هستند. روز، ساعت، تعداد برگزاری جلسات در طول هفته و تعیین مدرس به انتخاب بان آموزان می باشد. این کار در نهایت موجب شده است که همه افراد حتی افرادی که شاغل هستند اما علاقه به یادگیری زبان اسپانیایی دارند، امکان شرکت در کلاس ها و دوره های آموزشی را داشته باشند. اساتید وبسایت از آغاز ثبت نام تا پایان دوره به صورت تمام وقت از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت و بهترین لحظات آموزشی را همراه با سرگرمی برای شما رقم می زنند.

نکاتی دیگر درباره وبسایت زبان احمدرضا ابراهیمی

تا به اینجای مقاله درباره مدت زمان یادگیری زبان اسپانیایی و روش و متد آموزشی سایت زبان احمدرضا ابراهیمی اطلاع و آگاهی کسب کرده اید اما الان زمان آن رسیده است که به نکته بسیار مهم اشاره نماییم و آن هم این است که همه دوره ها و کلاس های آموزش زبان در وبسایت احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. آنلاین برگزار شدن کلاس ها به دلایل مختلفی می باشد یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شده است تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی بعد از دو دهه تجربه به آموزش آنلاین روی بیاورند این است که، آموزش آنلاین باعث می شود زبان آموزان اصل آموزش را دریافت نمایند و به صورت اصولی و استاندارد به یادگیری زبان اسپانیایی و یا دیگر زبان ها مشغول شوند. از دیگر مزایای آموزش آنلاین این است که برای همه افراد در هر کجای دنیا و در هر شرایطی قابل دسترس می باشد. افرادی که از مزایای آموزش آنلاین آگاهی دارند به هیچ وجه به سراغ آموزش حضوری نمی روند. از دیگر ویژگی های دوره های آموزشی سایت احمدرضا ابراهیمی، برگزاری دوره ها به صورت کاملا خصوصی می باشد. از دلایلی که کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می شوند این است که باعث افزایش تمرکز، آرامش، اعتماد به نفس و عزت نفس زبان آموزان می شود. کلاس های خصوصی دارای مزایای بیشتری می باشد که در این جا تنها به برخی از آن ها اشاره کرده ایم. تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی به گونه ای برنامه ریزی و طراحی شده است که بیشترین و بهترین مزایا به زبان آموزان سایت برسد و کمترین نگرانی ها و دغدغه ها نصیب فراگیران شود.

دریافت مدرک در پایان دوره

بعد از اتمام دوره ی آموزشی به شما مدرکی ارائه می شود مبتنی بر اینکه شما زیر نظر اساتید حرفه ای دوره را گذرانیده اید و همچون نیتیو لایک ها آماده استفاده از مهارت های زبانی خود هستید. مهارت زبانی فراگیران به خوبی هنگام استفاده از زبان در موقعیت های مختلف مشخص و نمایان می باشد. این مدرک به افرادی که دوره آموزشی راکت و یا دوره های وابسته به آن را طی کرده باشند اعطا می شود. فراگیران بعد از اتمام دوره توانایی رفع نیازهای زبانی خود را در موقعیت های مختلفی خواهند داشت و می توانند از مهارت های زبانی خود حداکثر استفاده و لذت را داشته باشند. ما این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از اتمام دوره همچون نیتیو لایک ها توان مکالمه و صحبت با افراد بومی را خواهید داشت.

در صورتی که علاقه مند هستید در دوره های سایت زبان احمدرضا ابراهیمی شرکت نمایید و یا از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید، می توانید از طریق راه های ارتباطی که به شما معرفی خواهیم کرد با ما ارتباط حاصل نمایید. فرقی نمی کند کجای این دنیا قرار دارید به راحتی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002

مشاوران و کارشناسان سایت به محض دیدن فرم مشاوره و ثبت نام با شما تماس گرفته و آماده پاسخگویی به سوالات شما علاقه مندان به زبان اسپانیایی هستند.