IELTS7 Banner 01 8

اپلیکیشن آموزش زبان اسپانیایی جهت یادگیری آسان تر، می تواند گامی اساسی برای شما علاقه مندان باشد. این اپلیکیشن ها در واقع با جهان تازه ای که برای زبان آموزان ایجاد نموده اند، آموزش زبان اسپانیایی را به بخشی سرگرم کننده و مهیج تا آموزشی تبدیل نموده اند و امروزه شاهد این هستیم که با نوآوری در آموزش، افراد زیادی را راغب به چند زبانه بودن نموده اند.
زبان اسپانیایی زبان رسمی بیش از ۲۰ کشور است و به یکی از پرگویش ترین زبان های زنده دنیا، تبدیل شده است. این زبان در میان عموم به زبان کاستیلی نیز معروف است و جالب است که بدانید سالیانه به افرادی که اسپانیایی را به عنوان زبان دوم خود برگزیده اند، افزوده می شود.
اسپانیایی به دلیل تلفظ خاص و زیبایی که دارد، برای زبان آموزان علاوه بر اینکه یک چالش است، به یک سرگمی تبدیل نیز شده است و البته که نرم افزارهای آموزش زبان اسپانیایی در این زمینه بهتر عمل کرده و با انواع آموزش های جذاب و مهیج، زبان را به فعالیتی شیرین و شاد تبدیل نموده اند.
ما نیز در این مقاله برآن شدیم تا با معرفی چندتا از این اپلیکیشن ها، شما را در انتخاب هر چه بهتر و کاربردی تر آنها، کمک کرده و در نتیجه با انتخاب صحیح زبان اسپانیایی را به صورت خودآموز فرا بگیرید.

 

– ARE
اگر به دنبال یک اپ ایرانی در یادگیری اسپانیایی هستید و البته خود را موظف به تمرین و تکرار روزانه می دانید، بهتر است که بدانید، اپلیکیشن ARE با ۲۰ سال حضور در دنیای نرم افزاری، توانسته است گامی موثر را در همراهی کردن زبان آموزان کند. دریافت این اپ کاملا رایگان است و در واقع به صورت تخصصی در اختیار زبان آموزان آکادمی زبان بهین دانش قرار می گیرد.
برای استفاده با این نرم افزار، دسترسی به اینترنت لازم است. این اپ با پرداختن به تمامی مهارت های یادگیری و پشتیبانی از سمت اساتید بهین دانش، تمام وقت در اختیار شما است و شما قطعا می توانید در برنامه ریزی های روزانه جهت یادگیری زبان اسپانیایی از آن بهره ببرید.
مزیتی که این اپ دارد این است که برای شما یک محیط واقعی را ایجاد می نماید تا بتوانید در خارج از زمان کلاس های خود، با همکلاسی ها و اساتیدتان به چت و مکالمه اسپانیایی پرداخته و در واقع حضور پارتنر اسپانیایی را به صورت تمام وقت احساس نمایید.

– Duolingo
دولینگو نیز یکی از ارائه دهنده های معتبر آموزش زبان اسپانیایی است که امروزه اعتباری بیش از سایر اپلیکیشن ها کسب نموده است. دولینگو با ایجاد طراحی ای شاد، آموزشی بر مبنای سرگرمی و ایجاد بستری برای ارتباط سایر افراد علاقه مند به اسپانیایی، توانسته است در رتبه اول نرم افزارهای ایده پرور جهانی قرار بگیرد.
دسترسی به این نرم افزار را می توانید از طریق پلی استور و یا بازار بدست بیاورید و به صورت کاملا رایگان از آن استفاده نمایید. برای آموزش اسپانیایی از طریق دولینگو، شما نیاز به آنلاین شدن دارید و این نرم افزار به صورت آفلاین کار نمی کند. در واقع این نرم افزار، علاوه بر زبان اسپانیایی سایر زبان های زنده دنیا را با روشی اصولی و اما جدید، به کاربران خود آموزش می دهد و اما نکته ای که باید کاربران ایرانی توجه داشته باشند، به دلیل اینکه زبان فارسی در این اپ وجود ندارد شما می توانید برای انتخاب زبان مبدا، به سایر زبان هایی که به آنها مسلط هستید مانند انگلیسی، رجوع نمایید.
البته که بهتر است به این مورد نیز توجه نمایید که انتخاب زبان انگلیسی به عنوان زبان مبدا، برای شما به یک مزیت تبدیل خواهد شد و اگر زبان آموزان باهوشی باشید، می توانید با یک تیر دو نشان زده و در واقع در کنار اسپانیایی زبان انگلیسی را نیز فرا بگیرید.

– Bussu
بوسوو نیز از دیگر اپ های خارجی است که از طریق یک شرکت آمریکایی اداره می شود. این اپ علاوه بر آموزش زبان اسپانیایی به آموزش سایر زبان های دیگر نیز می پردازد که از مزیت های آن محسوب می شود. در حقیقت این نرم افزار برای افراد مبتدی تا افرادی که در سطح متوسطه قرار دارند، مناسب است و تمامی مهارت های مهم را از جمله لیسنینگ، رایتینگ، اسپیکینگ و ریدینگ را به صورت گام به گام به زبان آموزان آموزش می دهد.
از مزیتی هایی که بوسوو دارد این است که اگر چه برای استفاده از آن باید در حال آنلاین قرار بگیرید اما، با پرداخت اشتراک ماهیانه، می توانید فایل های آموزشی را دانلود و در صورت نیاز به صورت آفلاین و ذخیره شده نیز به تمرین و تکرار بپردازید. بسیاری از کاربران ایرانی بر این عقیده اند که با این نرم افزار توانسته اند به سطح قابل قبولی در مکالمه برقرار کردن دست یابند که این خود جای شگفتی بسیاری خواهد داشت.

– Spanish Grammar: Practice
این اپ همانطور که از اسمش مشخص است به صورت تخصصی تنها به یادگیری گرامر اسپانیایی می پردازد و بخش خوشایند این است که قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و iOS است. در واقع این نرم افزار افعال اسپانیایی را که یکی از مهم ترین موضوعات گرامری اسپانیایی است، به خوبی برای زبان آموزان صرف می کند و با تمرین های مختلف به شما کمک می کند که بتوانید جمله سازی کنید.
این اپ به صورت رایگان و غیررایگان در اختیار کاربران قرار گرفته شده است که نسخه رایگان آن تنها به آموزش سه زمان از زمان های مختلف در گرامر اسپانیایی می پردازد اما نسخه دیگر آن هر ۸ زمان در گرامر اسپانیایی را به کاربران آموزش می دهد و در واقع یک آموزش تمام عیار را ارائه می دهد.

– Spanish Verb Conjugator
این نرم افزار فوق العاده به شکل عجیبی به آموزش افعال اسپانیایی پرداخته است که می توان گفت که برای ۲۰ زمان فعل، برای افعال مختلف آموزش در نظر گرفته است که در واقع از محشرترین بخش های یادگیری این اپ ویژه است. در نهایت این اپ به دو صورت در اختیار کاربران قرار می گیرد که نسخه رایگان آن دارای یک سری تبلیغات است و اما نسخه غیررایگان آن برای زبان آموزان فایل های صوتی و آموزشی از صدای افراد محلی اسپانیایی را قرار می دهد که می توانید با حجم بسیاری از این فایل های صوتی، زبان اسپانیایی را به بهترین شکل فرا بگیرید.

– Spanish Grammar Test
اپ Spanish Grammar Test یک نرم افزار جامع است که شما را با حجم بسیاری از سوالات تستی مربوط به زبان اسپانیایی مواجه می کند که می تواند یک تمرین تمام عیار جهت بررسی عملکرد شما باشد. ما به شما پیشنهاد می کنیم که پس از تمرین و یادگیری دروس جدید از طریق اساتیدتان، روزانه به آزمون های مربوط به سطح خود دسترسی یابید و خود را در این زمینه محک بزنید.

 

شما برای آموزش زبان اسپانیایی نیاز به یک راهبر خواهید داشت تا علاوه بر آموزش گرامر اسپانیایی، آموزش تلفظ لغات و… که بارها نیز به آنها پرداخته ایم، مهارت های یادگیری تان را نیز تقویت نمایید. مهارت های یادگیری در واقع یک موضوع کلی برای دستیابی به تمامی خواسته های شما است و تنها به یادگیری زبان مربوط نمی شود.
در واقع شما با شکل دادن عادت های درست و کنار گذاشتن عادت های اشتباه می توانید به هر آنچه که می خواهید در کمترین زمان ممکن برسید. به طور مثال بارها شنیده ایم که وقت کم آوردم و نتوانستم که به حل تمرین و یا مرور درست بپردازم، در دوره های آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز و همیاد زبان اسپانیایی به آزمون و خطا کردن این موضوع پرداخته و استاد سعی می کند در نقش یک راهبر و نقش اصلی خود را نشان داده و با راهنمایی های درست به زبان آموز کمک کند تا ضعف خود را یافته و به حل این موضوع در کنار هم بپردازند.
این دوره ها همگی در محیطی عادلانه و برابر تحت عنوان آموزش آنلاین اسپانیایی برای زبان آموزان تهیه دیده شده است تا با ایجاد فضایی یکسان، زبان آموزان بیشتری را به آرزوی خود در یادگیری زبان اسپانیایی برسانیم.
اساتید تنها نباید به رفع تکلیف عادت کرده و باید سعی کنند در حکم یک استاد یا یک فرد با تجربه راهنمای درستی برای شاگردانشان باشند. از این رو ما نیز علاوه بر پرداختن به این موضوعات، سعی در معرفی سایت های معتبر، اپ های قدرتمند آموزشی و … می کنیم و سعی می کنیم تا با راهنمایی های درست حتی در مقام بلد کردن یک رقیب آموزشی، آموزش درست را ارائه نماییم.
اگر علاقه مند به یادگیری زبان به شیوه خود آموز هستید ما شما را تحسین می کنیم اما برای سرعت بخشیدن به طی مسیر و ثابت قدم ماندن در این راه، در دوره های آنلاین زبان شرکت نموده و مسیری مطمئن تر و با کیفیت تری را طی نمایید.