فهرست مطالب

  • دوره های آموزش زبان اسپانیایی
  • بهترین روش های آموزش زبان اسپانیایی
  • آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز
  • دوره های فشرده زبان اسپانیایی
  • مهارت های آموزش زبان اسپانیایی
  • آموزش زبان اسپانیایی از صفر

نوشتن درباره زبان اسپانیایی تنها به دلیل اینکه سومین زبان زنده و مرسوم در بین مردم است، یا اینکه بعد از زبان چینی، به علت جمعیت زیاد این کشور و افرادی که به این زبان صحبت می کنند در رده دوم قرار دارد, جذاب نیست. این زبان به دلیل آشنایی بیشتر با فرهنگ قدمت دار و زیبای کشور اسپانیا برای بسیاری از ما شگفتی های بخصوصی دارد. به زبان اسپانیایی، زبان کاستیلی نیز گفته می شود. اما چرا کاستیلی؟!

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

نام زبان اسپانیایی از کجا آمده است؟ کاستیلی به چه معناست؟
کاستیل در واقع نام یک ناحیه در وسط شبه جزیره ایبری در اسپانیا است که یک سوم این شبه جزیره از کاستیل تشکیل شده است. اما اسم این بخش از شبه جزیره ایبری از چه چیزی برگرفته شده است؟ کاستیل به معنای سرزمین قلعه هاست و مربوط به یکی از دوران های پادشاهی با شکوه اسپانیا  است. شنیدن این اسم به ما این موضوع را القا می کند که این دوران اوج شکوه کشور اسپانیا بوده است.

اگر شما قصد مهاجرت، ادامه تحصیل و یا ایجاد شغل و کسب و کار در کشورهای آرژانتین، مکزیک، اروگوئه و شیلی را دارید باید بدانید که زبان این کشورها نیز اسپانیایی است. امروزه شاهد استادانی قوی و جوان هستیم که نحوه تدریس خود را با آموزش های به روز جهانی تطبیق داده و هر روز شگفتی ها و خلاقیت های بسیاری را در کلاس های خود ایجاد می کنند و این دلیلی بر کشش بسیاری از علاقه مندان به یادگیری زبان اسپانیایی است. اسپانیا را به لباس های خاص و رقص های مختص به خود و طعم شگفت انگیز غذاهایشان در سراسر جهان می شناسند. کابویی ها و فیلم هایی که با این مضمون وارد سینما و تلویزیون های کشورهای دیگر شده است، کشور اسپانیا را به ما معرفی می کند و این یک واقعیت محض است که سینما زبان فرهنگ کشور هاست.

مکالمه ساده به زبان اسپانیایی

سلام و احوال پرسی به اسپانیایی
?Akram: ¡Hola! ¿Qué tal
اکرم: سلام، چطوری؟
?Zahra: ¡Hola! ¡Muy bien! ¿Y tú? ¿Cómo estás
زهرا: سلام! خیلی خوبم. توچی؟ حالت چطوره؟

سوال و جواب های اولیه به اسپانیایی
پرسیدن اسم به اسپانیایی

?Akram: ¡Muy bien! ¡Gracias! ¿Cómo te llamas
اکرم: خیلی خوبم، ممنون. اسمت چیه؟
?Zahra: Me llamo Zahra. ¿Y tú
زهرا: اسم من زهراست. توچی؟
!Akram: Me llamo Akram. ¡Mucho gusto
اکرم: اسم من اکرم هست. خوشبختم.

 

پرسیدن سن در زبان اسپانیایی
?Zahra: ¡Encantada! ¿Cuántos años tienes
زهرا:منم همینطور. چندسالته؟
?Akram: Tengo ۲۳ años ¿De dónde eres
اکرم: ۲۳ سال. اهل کجا هستی؟

پرسیدن کشور و ملیت به اسپانیایی
?Zahra: Soy Iraní. Y tú
زهرا: من ایرانی هستم. توچی؟
.Akram: Soy Iraní
اکرم: من ایرانی هستم.

 

مکالمه ای که مشاهده کردید، یک مکالمه ی اولیه و ضروری در زبان اسپانیایی است و با وجود اینکه دوره های آموزش زبان اسپانیایی در آموزشگاه ها به شیوه های متفاوتی برگزار می شوند، اما معمولا زمانی که شما شروع به یادگیری زبان اسپانیایی می کنید، در وهله ی اول با این سری جملات و عبارات روبرو می شوید. دوره های مختص به زبان آموزان مبتدی اصولا ۲ سال به طول می انجامد اما این برای همه زبان آموزان صدق نمی کند. اصولا افرادی که زبان را در زندگی خود کاربردی می کنند، می توانند با سرعت بیشتری دوره های اسپانیایی را طی بکنند؛ چرا که یادگیری زبان اسپانیایی برای آنها تنها یک هدف نیست، بلکه به هدفشان به دید یک سرگرمی نگاه می کنند و همین امر پیمودن این مسیر را برای آنها لذت بخش کرده و باعث سرعت بخشیدن به قدم های آنها می شود.

 

دوره های مربوط به زبان اسپانیایی در سه سطح آموزش مقدماتی، آموزش متوسطه و آموزش پیشرفته زبان اسپانیایی در حال برگزاری هستند.
آزمون DELE یکی از آزمون های بین المللی و معتبر در زبان اسپانیایی است. یکی از روش های آموزشی مورد تایید سروانتس اسپانیا Nuevo Sueña که در قالب ۴ کتاب تهیه دیده شده و همگی با یک CD آموزشی همراه هستند، یادگیری زبان اسپانیایی را قطعا راحت تر می کنند. ویژگی این روش آموزشی، فشردگی مطالب آن است که در کمترین زمان، زبان آموز را به سطح دلخواه می رساند.
تعداد محدودی از آموزشگاه ها، زبان اسپانیایی را در هر سه دوره به صورت فشرده آموزش می دهند که این روش دلیلی بر مستمر بودن کلاس های اسپانیایی است و نقطه قوت این آموزشگاه ها را نشان می دهد. این سه دوره به شرح زیر می باشد:

 

• دوره Basico: این دوره برای افراد مبتدی و کسانی است که دوست دارند زبان اسپانیایی را از پایه شروع بکنند. در این دوره شما می توانید از کتاب های پریسما (prisma) سطح A۱ و A۲ استفاده نمایید.

• دوره Intermedio: این دوره یک دوره پیشرفته آموزش زبان اسپانیایی است. در این دوره می توانید از کتاب های پریسما B۱ و B۲ استفاده نمایید.

• دوره Avazado: این دوره در واقع یک دوره تکمیلی در زمینه یادگیری زبان اسپانیایی است. در این دوره اصولا کتاب پرسما C۱ و C۲ آموزش داده می شود. این دوره برای افرادی مناسب است که دوره های Basico و Intermedio را گذرانده و به حد قابل قبولی در زبان اسپانیایی رسیده باشند.

دوره های ابتدایی زبان اسپانیایی بیشتر برای ایجاد انگیزه و علاقه در زبان آموزان شکل می گیرد و مختص به یک گروه سنی نیست، بلکه با توجه به آزمون تعیین سطح زبان، اگر در هر سنی احساس نیاز شود که باید از ابتدا شروع کنند، آموزش را از سطوح اولیه شروع می کنند. این موضوع در یادگیری دیگر زبان ها نیز صدق می کند.

بهترین روش های آموزش زبان اسپانیایی

اگر به دنبال بهترین روش یادگیری زبان اسپانیایی هستید و می خواهید علاوه بر حضور در کلاس های اسپانیایی، به صورت خودآموز نیز به یادگیری زبان اسپانیایی بپردازید، بهتر است روش خود را بعد از یک تجربه کوتاه پیدا کنید. چرا که شما نمی توانید با اطمینان بگویید که بهترین روش آموزشی برای همکلاسی شما، می تواند بهترین روش برای شما نیز باشد. هر یک از ما روش یادگیری مختص به خود و همینطور سبک یادگیری ویژه خودمان را داریم؛ که شناخت این موضوع می تواند در یادگیری به ما کمک بزرگی نماید. اما بهترین روش های یادگیری اسپانیایی چیست؟ در ادامه برای شما چند روش کاربردی را شرح خواهیم داد ولی این نکته را به خاطر بسپارید که یادگیری زبان اسپانیایی قبل از هر چیزی به خود شما بستگی دارد و اینکه چقدر از یادگیری لذت می برید و برای آن تلاش می کنید.

• یادگیری با استفاده از فیلم های آموزش اسپانیایی: این روش یک روش دیداری است و اصولا فیلم های آموزشی تنها در برخی از مراکز آموزش زبان در اختیار زبان آموزان قرار می گیرد. فیلم های آموزشی زبان اسپانیایی بهتر است به صورت مکرر و طبق موضوع پخش شود تا زبان آموزان با لهجه و نوع بیان افراد بومی اسپانیایی بهتر آشنا شوند و به یادگیری سریع تر آنها کمک کند.
• یادگیری با دیدن فیلم و سریال های اسپانیایی:
 این روش نیز یک روش دیداری شنیداری است که بسیاری از کارشناسان علم زبان شناسی عقیده دارند که در ابتدا بهتر است این فیلم ها با زیرنویس برای زبان آموزان پخش شود و پس از مدتی زبان آموزان خود را عادت به دیدن فیلم های بدون زیرنویس بدهند که این امر با خوب دیدن، خوب شنیدن و دقت، بعد از مدتی حاصل خواهد شد.
• یادگیری با استفاده از گوش دادن به رادیو و شبکه های اسپانیایی:
 نمی دانم شما هم مثل من هنوز به رادیو علاقه مند هستید یا نه. اما اگر به رادیو علاقه دارید بهتر است که نقش رادیوهای اسپانیایی را در یادگیری زبان جدی بگیرید. برای این کار نیاز نیست که اقدام به خرید رادیو کنید یا با یک رادیوی قدیمی دست و پنجه نرم کنید. تلویزیون های امروزی این قابلیت را دارند که مصرف کننده بتواند در بخش رادیو به شبکه های رادیویی مورد علاقه خود دسترسی داشته باشد. خبرها و داستان های رادیوهای اسپانیایی زبان را دنبال کنید.
• یادگیری به وسیله گوش دادن به موسیقی:
 این روش هم مانند رادیو یک روش شنیداری است. مزیت رادیو و موسیقی این است که نیاز نیست دست از کار بکشید و تمام توجهتان را به آن معطوف کنید. تنها کافی است که اجازه دهید گوشی تلفن همراهتان ترانه های اسپانیایی را پخش کند و شما به هر کاری مشغول هستید ادامه بدهید حتی وقتی که ساعات پایانی روز است و شما قصد خوابیدن دارید می توانید با صدای موسیقی به خواب بروید. یادگیری در خواب نیز یکی از روش هایی است که بسیاری از محققین آن را پیشنهاد کرده اند و نتایج مثبتی را به بار آورده است. یک نکته مهم این است که سعی کنید برای یادگیری زبان اسپانیایی از موسیقی های ملایم و آرامش دهنده اسپانیایی استفاده کنید.

• یادگیری به وسیله وبلاگ نویسی, ساخت پیج در اینستاگرام یا دفتر خاطرات: این روش، روشی است که من بارها و بارها به زبان آموزان پیشنهاد داده ام. این روش به شما کمک می کند که علاوه بر تقویت نویسندگی، متوجه لغات اسپانیایی که در طول روز به آن نیازمند هستید، بشوید و کلمات و جملات بر اثر نوشتن بیشتر در ذهن شما ماندگار بشوند. نوشتن به تقویت رایتینگ و ریدینگ شما نیز کمک بزرگی می کند. نگران نباشید، قرار نیست در این روش همه کلمات و اصطلاحات زبان اسپانیایی را بدانید هر جایی متوجه شدید که معادل اسپانیایی کلمه مورد نظر را نمی دانید جای آن را خالی گذاشته یا به صورت فارسی بنویسید و پس از اتمام آن، از روی دیکشنری های تصویری آموزش زبان اسپانیایی یا دیکشنری های معمولی معادل آن را پیدا کنید و کیفش را ببرید.
• یادگیری زبان اسپانیایی به روش پادکست ها:
 این روش امروزه علاقه مندان زیادی در زمینه یادگیری زبان دارد و یکی از بهترین روش های یادگیری زبان اسپانیایی محسوب می شود، چرا که شما علاوه بر این که یک کتاب زبان اصلی را مطالعه می کنید در همان لحظه یک فرد مسلط، این کتاب را برای شما می خواند که شما علاوه بر تقویت قدرت Reading، قدرت Listening و Writing خود را نیز تقویت می کنید و همینطور صحیح خوانی و تلفظ شما نیز بهبود می یابد. این روش یکی از جدیدترین روش های آموزش زبان اسپانیایی است.
• یادگیری به روش مکالمه در آینه یا مکالمه دو نفره:
 این روش برای تقویت اعتماد بنفس شما روش خوبی محسوب می شود. یادگیری زبان اسپانیایی با کمک آینه، توجیه اینکه کسی را نمی توانم برای مکالمه داشته باشم  از بین می برد. در ضمن به یاد داشته باشید که در هنگام مکالمه به زبان اسپانیایی چه به صورت تنها و به وسیله آینه، چه با کمک افراد دیگر، رسا صحبت کنید و سعی بر آن داشته باشید که بتوانید مانند یک فرد بومی، صحبت کنید. در مکالمات بهتر است از افراد بومی تقلید کنید.
• یادگیری به صورت مستمر:
 به صورت مستمر و مداوم یادگیری زبان را در برنامه های روزانه خود بگنجانید و سعی کنید همیشه در یک ساعت مشخص در طول روز این کار را انجام بدهید. بعد از تمام شدن کلاس زبان اسپانیایی بلافاصله درس را در خانه برای خود مرور کنید و تمرین های مربوطه را حل کنید. این مرور کوتاه که شاید بیش از یک ربع به طول نینجامد به شما کمک می کند تا مطالب در ذهن بلند مدت شما ماندگار بشود.

مکالمه ای که مشاهده میکنید .یک مکالمه غیر رسمی بین دو دوست است که برای هدیه دادن از آن استفاده می شود .تشکر کردن به زبان اسپانیایی که بعد از گرفتن هدیه از آن استفاده می کنیم همانطور که در کلیپ بالا مشاهده کردید. کلمه Gracias یکی از کلماتی هست که برای تشکر کردن به زبان اسپانیایی استفاده می شود.
خوشبختانه یکی از اولین لغاتی که در زبان اسپانیایی یاد می گیریم gracias است. لغتی که از آن به عنوان رایج ترین راه برای تشکر کردن به زبان اسپانیایی استفاده می شود .بنابراین این کلمه باید یکی از اولین و مهمترین لغاتی باشد که هر زبان آموزی یاد می گیرد .فرهنگ واژگان رنگ ها به زبان اسپانیایی بخشی از کلماتی است که هر زبان آموزی باید یاد بگیرد چه اهل ایتالیا باشی چه اهل ژاپن یا هر جای دیگری قطعا نمی توان این لغات را از دست داد . دراین کلیپ ضمن هدیه دادن ‌تشکر کردن به رنگ ها هم اشاره میکند .

 

آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز اصولا برای افرادی که یک آشنایی جزیی با زبان اسپانیایی دارند کاربردی تر است اما این دوره های ۵۰ روزه برای افراد مبتدی نیز مناسب است در صورتی که متعهد به یادگیری بوده و زمان کافی را برای این روش یادگیری در دست داشته باشد. در این دوره ها آموزش زبان اسپانیایی، از پایه شروع می شود و یادگیری برای افراد مبتدی نیز آسان خواهد شد.
این روش آموزشی با یک برنامه ریزی درست از سمت آموزشگاه های زبان اسپانیایی قابل اجرا است و این روزها بیشترین تعداد ثبت نام برای همین دوره ها صورت می گیرد. اما گاها شاهد تبلیغاتی هستیم که آموزش زبان اسپانیایی را با استفاده از پکیج های آموزشی زبان اسپانیایی تبلیغ می کنند؛ ما منکر روش های خودآموز زبان نیستیم اما با توجه به تجربه ای که کسب کرده ایم و با دیدن افرادی که سالها وقت خود را صرف یادگیری در منزل کرده و بعد از این همه تلاششان، احساس نیاز به آموزش در آموزشگاه را کرده اند، ترجیحمان یادگیری سرکلاس ها و در کنار همکلاسی و استاد است. چرا که نداشتن یک برنامه مدون باعث می شود که زبان آموز خود را موظف و مکلف به یادگیری و تمرین و تکرار مستمر نداند و همین امر یادگیری زبان را به تعویق بیندازد.
این روش یادگیری بیشتر تمرکز خود را بر روی تقویت مکالمه زبان اسپانیایی قرار می دهد، اما همه مهارت های دیگر در کنار این مهارت نیز آموزش داده می شود و جای نگرانی نیست.

 

دوره های فشرده زبان اسپانیایی

دوره های فشرده زبان اسپانیایی مورد توجه بسیاری از افراد هستند چرا که ما انسان ها به صورت ذاتی دوست داریم به سرعت نتیجه تلاش هایمان را ببینیم. دوره های فشرده بیش از هر چیزی برای افرادی کاربرد دارد که زمان کافی برای یادگیری و آموزش زبان ندارند.
خوشبختانه فراگیری آموزش زبان به یک زبان محدود نمی شود و ما شاهد این هستیم که زبان آموزان ما به دو تا سه زبان دیگر نیز مسلط هستند و دوره های مربوطه را با روش های به روز و متدهای آموزشی جدید، به آسانی می گذرانند. آموزش زبان برای شما سخت نخواهد بود چرا که خوشبختانه در هر محله و خیابانی چندین آموزشگاه زبان اسپانیایی دایر شده است که شما می توانید با توجه به نیازهایی که دارید و با تحقیقاتی که در این زمینه صورت می دهید آموزشگاه متناسب با شرایط مالی و نیاز خود انتخاب کنید.

مکالمه ای که مشاهده کردید یک مکالمه ی ساده بین دو دوست که پس از مدتی یکدیگر را دیده و درباره ی شغل یکدیگر و مکانی که در آن مشغول هستند، صحبت می کنند. در این مکالمه از مشاغلی مثل actriz به معنای بازیگر و perfesora به معنای معلم استفاده می شود. در اینجا هر دو دوست مشغول تدریس زبان انگلیسی و اسپانیایی هستند که یکی در بهین دانش و دیگری در مدرسه کار می کند. می توانید از این سؤال و جواب ها در مکالمه ی روزمره ی خود استفاده کنید.

 

مهارت های آموزش زبان اسپانیایی با سایر زبان های دیگر فرق ندارد و مانند دیگر زبان ها این مهارت ها شامل چهار مهارت به شرح زیر می باشد:

مهارت speaking
دستیابی به این مهارت برای همه کسانی که اقدام به یادگیری زبان اسپانیایی کرده اند یک امر ضروری و یک اولویت است. همه زبان آموزان زبان خوب مکالمه کردن و خوب صحبت کردن را یکی از آرزوهای خود می دانند و برای همین امر تلاش می کنند که بتوانند به خوبی و با ارتباطی موثر با افراد اسپانیایی زبان به مکالمه بپردازند. روش هایی که به تقویت مکالمه ما می پردازند به شرح زیر است:
• تمرین مکالمه زبان اسپانیایی در آینه
• تمرین مکالمه زبان اسپانیایی با دوستان وهمکلاسی های خود
• تمرین مکالمه زبان اسپانیایی با ارسال فایل صوتی و شنیدن صدای خود
• تمرین مکالمه با بلند صحبت کردن و رسا صحبت کردن
• تمرین مکالمه با صحبت کردن به صورت مستمر و نترسیدن از اشتباه کردن و تپق زدن
•توجه به نوع تلفظ افراد بومی
• توجه به نوع ادای کلمات و جملات افراد بومی اسپانیایی و تقلید از آنها
• توجه به زیر و بم کردن بعضی از حروف در صحبت کردن افراد و اینکه در واقع کجا را با شدت بیشتری ادا می کنند و کجا را با شدت کمتر.
• مستمر و مداوم تلاش کردن

مهارت Listening
این مهارت نیز یکی از مهمترین مهارت ها در آموزش سایر زبان هاست. چرا که خوب شنیدن باعث می شود که شما به خوبی متوجه موضوع شده و بتوانید به خوبی به پاسخ سوال برآمده یا درباره آن موضوع به مکالمه بپردازید. شما برای تقویت این مهارت می توانید به روش های یادگیری رجوع کرده و روش متناسب با سبک یادگیری خود را برگزینید. روش های متناسب برای تقویت مهارت شنیداری در زبان اسپانیایی به شرح زیر است:
• گوش دادن به رادیوهای اسپانیایی
• گوش دادن به موسیقی های اسپانیایی
• گوش دادن به فایل های صوتی
• گوش دادن به پادکست های زبان اسپانیایی
• دیدن و گوش دادن به فیلم ها و سریال های اسپانیایی
• گوش دادن به اخبار شبکه های خبری اسپانیا

مهارت Writing
مهارت رایتینگ به شما در خوب نوشتن بدون غلط املایی کمک خواهد کرد. شما با تقویت این مهارت می توانید به خوبی مفهوم موضوع نوشته شده خود را به مخاطب منتقل کنید و مخاطب با نوشته شما ارتباط موثر برقرار کند. وقتی شما به خوبی و بدون غلط بنویسید این موضوع به شما کمک می کند تا در آزمون های مربوطه نمره بالایی کسب کنید زیرا بخشی از امتحان اسپانیایی به این بخش مربوط است. بسیاری از زبان آموزان فکر می کنند اشتباه نوشتن لغات اسپانیایی، در امتحان تاثیری ندارد در صورتی که در تمامی بخش های امتحان به این موضوع از سمت تصحیح کننده توجه بسزایی می شود. روش های متناسب برای تقویت مهارت نوشتاری در زبان اسپانیایی به شرح زیر است:
• نوشتن خاطرات روزانه به زبان اسپانیایی
• نوشتن دلنوشته یا خاطرات در اینستاگرام یا برنامه هایی مانند فیسبوک و ..
• چت کردن با همکلاسی هایی که در کلاس زبان اسپانیایی با آنها آشنا شده اید.

مهارت Reading
این مهارت همانطور که تا به حال متوجه شده اید مهارت صحیح خوانی به زبان اسپانیایی است. وقتی این مهارت را در خود تقویت کنید می توانید با دنیایی از سرگرمی ها آشنا شوید. این سرگرمی ها می توانند خواندن کتاب هایی به زبان اسپانیایی باشد یا خواندن مقالات علمی یا هنری و ادبیاتی؛ این بستگی به نوع علاقه شما دارد. در ضمن شما می توانید به خوبی مجلات اسپانیایی را بخوانید و در صورتی که پیامی از طریق یک دوست به شما رسید یا اگر با مطلبی اسپانیایی مواجه شدید به خوبی مفهوم آن را درک کرده و بتوانید به خوبی عکس العمل مناسب نشان دهید. روش های متناسب برای تقویت مهارت خواندن در زبان اسپانیایی به شرح زیر است:
• استفاده از پادکست ها
• خواندن کتاب یا رمان های اسپانیایی زبان
• خواندن مجلات و اخبارهای اینترنتی
• خواندن دست نوشته ها و خاطرات روزانه به زبان اسپانیایی

شاید بهتر باشد که در آخر این بخش به شما یادآوری کنم برای یادگیری زبان بهتر است که از صحبت کردن و مکالمه کردن نترسید. همینطور از نوشتن! این کار به شما کمک می کند که با اعتمادبنفس بیشتری در مسیرهایی پیش رو قدم بگذارید و با خودباوری به یادگیری زبان اسپانیایی ادامه بدهید.

 

چهار مهارت آموزش زبان

 مهارت Speaking مهارت مکالمه برقرار کردن به این جهت از دیگر مهارت ها مهم تر است که برای یک ارتباط موثر به آن نیاز داریم و ما هر قدر هم زبان بدانیم نمی توانیم بدون مکالمه کردن منظور و مفهوم را به طرف مقابل خود برسانیم

• مهارت Listening برای اینکه بتوانیم با کسی صحبت کنیم نیاز به شنیدن و فهمیدن صحبت های آن شخص داریم و تا نتوانیم به خوبی این مهارت را تقویت کنیم در واقع در بعضی موارد نمی توانیم تشخیص بدهیم که طرف مقابل ما چه چیزی می گوید و دچار سردرگمی می شویم. نکته دیگری که در این مهارت مهم است این است که با شنیدن صحبت های یک شخص بومی می توانیم با تلفظ صحیح کلمات آشنا شویم و این می تواند در ادای صحیح کلمات به ما کمک کند.

• مهارت Writing مهارت رایتینگ نیز یک مهارت اساسی است ما وقتی بتوانیم با نحوه صحیح نوشتن کلمات آشنا شویم در واقع غلط املایی نداشته و در نامه های اداری یا یک چت معمولی و یا … مفهوم را اشتباه به شخص نمی رسانیم و می توانیم به درستی به چت کردن با مکاتبه بپردازیم.

• مهارت Reading تقویت این مهارت نیز به این جهت مهم است که ما اگر نتوانیم به درستی یک کتاب یا نامه را بخوانیم دچار سردرگمی می شویم. اگر به خواندن کتاب های انگلیسی علاقه مند هستید این مهارت را بیش از پیش جدی بگیرید. مهارت خواندن یک مهارت اصلی است و شما باید این مهارت را در کنار دیگر مهارت ها تقویت کنید تا بتوانید در خواند یک موضوع دچار اشتباه نشوید.

 

دوره های فشرده زبان در اصفهان

یکی دیگر از دوره های فشرده زبان ما دوره آموزش زبان ترکی استانبولی است که این کلاس دارای پشتیبانی آنلاین است که این پشتیبانی توسط خود استاد احمدرضا ابراهیمی در حال اجراست . این دوره ی فشرده به صورت حضوری و غیرحضوری یا آنلاین انجام می پذیرد. کلاس های حضوری هر پنج شنبه در آموزشگاه زبان بهین دانش از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۱ در حال برگزاری است اما به صورت آنلاین هر شب این کلاس دایر است و زبان آموزان می توانند مشکلات خود را در درس ترکی استانبولی در طول هفته حل کرده و در طول این ۶روز به حال خود رها نمی شوند.

آموزش زبان اسپانیایی از صفر

وقتی از یادگیری زبان اسپانیایی از صفر صحبت می کنیم همه ما علاقه مند هستیم که زبان اسپانیایی از پایه به ما یاد داده شود. فراگیری زبان اسپانیایی برای هیچ یک از ما سخت نخواهد بود چرا که خوشبختانه اگر همه ما از آلودگی هوا و شلوغی شهر و مشکلات مربوط به زیستن در کلان شهرها شاکی هستیم اما این شانس را نسبت به دیگر هموطنان خود داریم که تمامی متدهای روز آموزش زبان اسپانیایی را در اختیار داشته و بتوانیم هر کجا و در هر ساعتی که دوست داشتیم به یادگیری زبان اسپانیایی و سایر زبان های دیگر بپردازیم. پیشرفت کردن در کلانشهرها به نسبت دیگر شهرها در هر کجای دنیا راحت تر است پس بهتر است به جای غمگین بودن و زانوی غم بغل کردن قسمت پر لیوان را ببینیم و از زمان خود استفاده کامل را ببریم.
در این بخش از آموزش زبان شما با الفبای اسپانیایی آشنا شده و یک آشنایی با گرامرهای کاربردی زبان اسپانیایی به وجود می آورید. شناخت رنگها و قواعد اولیه، اعداد اسپانیایی و سوال های متداول به زبان اسپانیایی را در همین ابتدای راه یاد می گیرید و اگر اهل تلاش و پشتکار باشید متوجه می شوید که دنیای زبان اسپانیایی درهایش را به سمت شما باز کرده است و همه چیز برای یک لذت بردن شگفت انگیز برای شما مهیا است.
ما امید داریم که این مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شود و بتواند بخشی از نیاز شما را برطرف کند.
شما می توانید در بخش نظرات و پیشنهادات اگر روش های دیگری را برای تقویت مهارت های زبان اسپانیایی مفید می دانید، با دوستان خود در پایین این مقاله به اشتراک بگذارید و همیچنین با انتقادات خود ما را در بهتر شدن یاری نمایید.