آموزش آنلاین زبان اسپانیایی، یکی از دوره های کاربردی است که این روزها با توجه به همگانی شدن اینترنت و قابل دسترسی بودن آن، توانسته محبوبیت بسزایی در زمینه آموزش زبان اسپانیایی کسب نماید. علاقه مندان به زبان اسپانیایی در جای جای ایران و حتی در کشورهای همسایه، می توانند از این دوره استفاده نمایند و از یادگیری لذت ببرند.
اسپانیایی از زبان های رایج در سراسر جهان است که سالانه بسیاری از مردم جهان به یادگیری آن مبادرت می ورزند و آن را به عنوان زبان دوم خود انتخاب می نمایند. اسپانیایی به زبان کاستیلی نیز معروف است و به خانواده زبان های رومی تعلق دارد.
زبان اسپانیایی در ایالات متحده آمریکا، از زبان های محبوب در میان مردم محسوب می شود و حدود ۲۰ درصد از مردم آمریکا آن را به عنوان زبان اصلی و همچنین زبان دوم خود برگزیده اند. مردم آمریکا از طرفداران پر و پا قرص زبان کاستیلی هستند و می توان به این نکته اشاره داشت که همانطور که آلمانی زبان ها، زبان ترکی را برای زبان دوم خود بر می گزینند، آمریکا نیز برای زبان دوم خود، اسپانیایی را ترجیح می دهد.

فقط امروز 1 میلیون تومان تخفیف دوره راکت

هر کشوری با پیشینه فرهنگی_تاریخی خود، علاقه مندان بسیاری را به یادگیری زبان مادری خود جلب می کند و کشور اسپانیا نیز از این قائده مستثنی نبوده و توانسته علاوه بر اینکه با فرهنگ و تاریخ اسپانیا مردم بسیاری را به زبان اسپانیایی علاقه مند سازد، با فوتبال و هنر خود نیز این زمینه وسیع در علاقه مندی را بوجود بیاورد.

آموزش زبان اسپانیایی در اغلب آموزشگاه ها، به صورت دوره ای برگزار می شود و آموزشگاه های کمی هستند که اسپانیایی را به صورت هدفمند و مستمر در برنامه های آموزشی خود قرار می دهند. آکادمی زبان بهین دانش با توجه به نیاز افراد، دوره های آموزش زبان اسپانیایی را علاوه بر دو شکل همیشگی یعنی، دوره های ترمیک و دوره های فشرده، به دوره های ویژه تری تقسیم نموده که زبان آموزان را با دایره وسیعی از تنوع در آموزش مواجه می کند.
از جمله دوره های ویژه آموزش زبان اسپانیایی، می توان به موارد زیر اشاره داشت:

– آموزش غیرحضوری زبان اسپانیایی
– آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز
– آموزش مکالمه زبان اسپانیایی
– آموزش زبان اسپانیایی ویژه مشاغل مختلف

همانطور که می دانید دوره های فشرده آموزش اسپانیایی در سالهای پیش اصولا به دو شکل آموزش در ۳ ماه و آموزش در ۶ ماه برای همگان ارائه می شد. اما امروزه شکل های وسیعی از آموزش های فشرده و فوق فشرده زبان اسپانیایی، توانسته نیاز بسیاری از افراد را برطرف کرده و به صورت کاربردی تر این زبان را آموزش بدهد.
یکی از مهم ترین دوره هایی که این روزها می توان به عنوان یک دوره موفق در یادگیری زبان اسپانیایی از آن نام برد، دوره های آنلاین است که با توجه به معیارهای گسترده ای که دارد، مهر تایید بسیاری از زبان آموزان را گرفته است.
اساتید دوره های آنلاین، در واقع باید از یک سری مهارت های ویژه تر نسبت به اساتید دوره های حضوری بهره مند باشند که این مهم را دردوره های تربیت مدرس آنلاین، کسب خواهند کرد. در این دوره، اساتید اسپانیایی با موارد زیر آشنا خواهند شد:

– نحوه طرح درس به صورت آنلاین
– نحوه استفاده از لوازم کمک آموزشی زبان اسپانیایی به شیوه آنلاین
– نحوه مدیریت کلاس های آنلاین زبان اسپانیایی
– آشنایی با متدهای به روز آموزش زبان اسپانیایی به صورت آنلاین
– فراگیری کار با اپلیکیشن های آنلاین بهین دانش و زبانگرد ویژه اساتید
– نحوه تشویق زبان آموزان خلاق و علاقه مند سازی در زبان آموز ضعیف تر
– چگونگی ایجاد کلاسی خلاق و ایجاد انگیزه در زبان آموزان آنلاین
– نحوه بررسی سطح زبان آموزان اسپانیایی به صورت آنلاین
– و…

این دوره برای مدرسان آنلاین زبان اسپانیایی، یکی از بایدهای آموزش محسوب می شوند چرا که به دلیل آنلاین بودن دوره، زبان آموزان به میزان کمتری کلاس اسپانیایی خود را جدی می گیرند و اساتید باید اشتیاق و انگیزه کافی را برای هدفمند کردن زبان آموزان و جدیت در یادگیری ایجاد نمایند.
دوره های آنلاین اسپانیایی، به بخش های جزئی تر تبدیل شده است تا بتواند بخش های بیشتری را در بر گرفته و زبان آموزانی که نسبت به سایرین از دانش زبانی محدودتری برخوردارند را نیز ساپورت نماید. این دوره ها شامل موارد زیر می باشند:

– آموزش آنلاین مکالمه زبان اسپانیایی
– آموزش آنلاین زبان اسپانیایی ویژه افراد مبتدی
– آموزش آنلاین زبان اسپانیایی ویژه افراد پیشرفته
– آموزش آنلاین زبان اسپانیایی ویژه کودکان
– آموزش آنلاین زبان اسپانیایی با مدرک
– و …

دوره های آنلاین زبان های خارجه، زبان آموزان آکادمی بهین دانش را با سوالاتی مانند، آیا پس از گذراندن دوره آنلاین، مدرکی مبنی بر گذراندن دوره اعطا می شود؟ آیا این دوره ها ماننده دوره های حضوری از اعتبار برخوردار هستند؟ اعتبار این دوره ها در چه سطحی است و آیا در دوره آنلاین تمامی مهارت های اصلی زبان اسپانیایی آموزش داده می شود یا نه، مواجه می کند و این موضوعات به عنوان دغدغه برای آنها محسوب می شود.
برای دستیابی به جواب این سوال بهتر است شما را با ویژگی های مهم دوره های آنلاین زبان اسپانیایی آشنا نماییم و هر کدام از این ویژگی ها را برای شما عزیزان شرح دهیم. اما قبل از آن بهتر است به این نکته توجه نمایید که دوره های آنلاین تنها شکل مدرن شده آموزش هستند و با بوجود آمدن اینترنت و دوره های آنلاین زبان، شکل قدیمی تر آموزش زبان، کم کم قابلیت خود را از دست خواهد داد.

ویژگی های دوره آنلاین زبان اسپانیایی

هر دوره در آموزشگاه های زبان، با توجه به نیاز و شرایطی که الزام می کند، طراحی می شود و آکادمی زبان بهین دانش نیز دوره های آنلاین خود را با توجه به همین نیازها، با برنامه ریزی های هدفمند و آزمون و خطاهای بسیار، با بهترین شیوه ممکن ارائه داده است.
دوره های آنلاین، مهارت های اصلی زبان اسپانیایی را که شامل مهارت مکالمه، مهارت نوشتن ، مهارت و همچنین مهارت شنیداری در زبان اسپانیایی است را به صورت کاربردی در بر میگیرد و همچنین مهارت های مهمی مانند گرامر زبان اسپانیایی را در این دوره به صورت کامل و با روش های به روز آموزش می دهند. از ویژگی های مهم در آموزش اسپانیایی به شیوه آنلاین، می توان به موارد زیر اشاره داشت:
– آزمون تعیین سطح زبان اسپانیایی، به صورت آنلاین می باشد.
– آزمون پایان ترم زبان اسپانیایی، به صورت آنلاین می باشد.
– آزمون دوره آنلاین اسپانیایی، هیچ محدودیتی ندارد.
– انتخاب زمان و روز کلاس های آنلاین اسپانیایی با زبان آموزان است.
– آموزش آنلاین زبان اسپانیایی، یک سرگرمی ویژه برای زبان آموزان محسوب می شود.
– از اساتید خبره و متخصص در آموزش آنلاین اسپانیایی استفاده می شود.
– آزمون آنلاین اسپانیایی، مقرون به صرفه است.

آزمون تعیین سطح زبان نیز برای دوره های آنلاین به صورت کاملا غیرحضوری برگزار می شود و زبان آموزان چه در داخل اصفهان و چه خارج از اصفهان، برای شرکت در این آزمون، نیاز به حضور در محل آموزشگاه نخواهند داشت. این آزمون با در نظر گرفتن تمامی مهارت ها و به صورت کاملا برنامه ریزی شده، سطح افراد در زبان اسپانیایی را مورد سنجش قرار می دهد.
آزمون پایان ترم در این دوره نیز به صورت کاملا آنلاین برگزار می شود. این آزمون تمامی مهارت های آموزش داده از جمله مهارت اسپیکینگ، مهارت لیسنینگ، مهارت رایتینگ و مهارت ریدینگ در زبان اسپانیایی را مورد سنجش قرار می دهد و علاوه بر این به  املای لغات و گرامر اسپانیایی نیز توجه ویژه ای می شود.
به علت اینکه در این دوره انتخاب ساعت و زمان کلاس ها با زبان آموزان است، برای بسیاری از افراد، سرگرمی خاصی ایجاد خواهد کرد. علاوه بر این افراد می توانند از ساعات مرده و اوقات فراغت خود استفاده کامل برده و ساعات کلاس ها را بر این مبنا برای خود انتخاب نمایند.
این دوره دارای محدودیت نیست و شما می توانید در هر شرایطی که هستید از یادگیری زبان اسپانیایی لذت ببرید. امکان دارد شما در وسط یک مهمانی یا در حال سفر کردن باشید. این دوره برای شما هیچگونه محدودیت مکانی نخواهد داشت و به همین دلیل نیازی نیست نگران موقعیت جدید ایجاد شده برای خود باشید.
اساتیدی که در این دوره تدریس می کنند همگی به صورت تخصصی در زمینه تدریس آنلاین آموزش دیده اند و به همین منظور می توانند محیطی مطمئن برای آموزش آنلاین اسپانیایی را فراهم نمایند. آموزش آنلاین نیاز به تخصص ویژه خود را دارد و اساتید الزاما باید با روش تدریس در این زمینه آشنا باشند. اگر به این مهم دست یابند می توانند شرایط تخصصی تر و محیط آموزشی کاربردی تری را برای آموزش آنلاین فراهم آورده و زبان آموزان موفق تری را به جامعه تحویل دهند.
بسیاری از آموزشگاه های زبان اسپانیایی به این معتقد هستند که دوره های آنلاین به علت اینکه هزینه کمتری را به آموزشگاه تحمیل می کند، می تواند از شهریه کمتری برخوردار باشد. البته این موضوع برای تمامی آموزشگاه ها صدق نمی کند و تعدادی نیز معتقد هستند که دوره های آنلاین به دلیل استفاده از اساتید خبره و متخصص، با دوره های حضوری تفاوتی ندارد. این موضوع برای بسیاری از زبان آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است اما چیزی که بیش از این مهم است، آموزش صحیح و کاربردی است که یادگیری آنلاین اسپانیایی این مهم را به شما خواهد داد.
از دیگر ویژگی های مثبت دوره های آنلاین در آکادمی زبان بهین دانش این است که این دوره ها از پشتیبانی آنلاین و مستقیم احمدرضا ابراهیمی برخوردار بوده و زبان آموزان می توانند در هر ساعت و مکانی جهت رفع اشکال یا موارد دیگر از مشاوره و حمایت احمدرضا ابراهیمی بهره ببرند.
این دوره ها در واقع به دلیل آنلاین بودن می تواند مهارت شما در صحبت کردن به زبان اسپانیایی را تقویت نموده و شما می توانید با پشتیبان یا همکلاسی های خود در نرم افزار زبانگرد به چت گروهی یا مکالمه گروهی بپردازید. این دوره به خودی خود مهارت مکالمه را در شما بهبود خواهد بخشید و شما را در سطحی بهتر از دوره های حضوری قرار خواهد داد.

اهداف دوره های آنلاین زبان اسپانیایی

داشتن هدف در هر زمینه ای می تواند زمینه ساز اتفاقات مهم و خوبی باشد. هر اتفاق هدفمندی، ساخته یک تفکر بکر است و این موضوع می تواند بسیاری از مسائل را در بر گیرد. این موضوع در زمینه دوره های آنلاین نیز حکم فرماست. دوره های آنلاین زبان اسپانیایی، با هدف دسترسی آسان زبان آموزان در هر ناحیه و مکانی به آموزش اسپانیایی، اتفاق افتاده است.
امروزه یکی از دلایل پیشرفت هر کشوری، مسلط بودن مردم آن کشور به زبان های دیگر است. به همین علت دسترسی همگانی به آموزش زبان، می تواند علاوه بر پیشرفت شخصی، پیشرفت یک کشور را نیز به همراه داشته باشد. با بوجود آمدن دوره های آنلاین، آموزش برای تمامی افراد قابل دسترس شده و دیگر جغرافیا و مرزها نمی تواند علتی بر فراموشی این امر باشد. از اهداف مهم دیگری که می توان برای برگزاری دوره های غیرحضوری نام برد، محافظت از محیط زیست و کم کردن کاغذبازی و صدمه زدن به محیط زیست است. با بوجود آمدن دوره های آموزش آنلاین در واقع دوره های سنتی و شیوه های پیشین آموزش کم کم جای خود را به دوره های جدید خواهند داد و با این مهم، زمین می تواند تا حد زیادی از آزار ما انسان ها به دور باشد.
روش های جدید آموزش زبان اسپانیایی، روش های گذشته را منسوخ کرده و بسیاری معتقد هستند با اینترنتی شدن بسیاری از کارهای کوچک و بزرگ می توانیم سهم بسیاری در تنفس زمین داشته باشیم. علاوه بر مصرف کمتر کاغذ، برق و… ، می توان به کم کردن مسیر رفت و آمد و همچنین کاهش آلودگی نیز اشاره داشت. این اهداف به ظاهر کوچک، می تواند بخش مهمی در فرهنگ سازی یک کشور محسوب شود و کم کم خود را به دست فواید دنیای مدرن بسپاریم.

عصر، عصر تکنولوژی است و دنیای ما کم کم به دنیای دیجیتالی تغییر ماهیت خواهد داد. جهان با وسعت گرفتن اینترنت و همگانی شدن آن، به عصر ارتباطات تبدیل شده و یادگیری زبان های خارجه، نباید از این امر مستثنی باشد چرا که اینترنت نمی تواند به تنهایی ارتباطات ملت ها را فراهم آورد و یادگیری زبان و اینترنت هر دو مکمل هم خواهند بود.
علاوه بر این نکات مهم در هدفمند سازی دوره های آنلاین زبان، می توان با نگاهی تخصصی تر به این موضوع اشاره داشت که بسیاری برای تحصیل در دوره های کارشناسی ارشد و دکتری نیاز به یادگیری زبان دوم داشته و دوره های آنلاین می توانند این امر را تنها با یک کلیک و روشن کردن دیتای موبایلتان به آسانی فراهم آورد. یادگیری آسان زبان اسپانیایی از اهداف اغلب ما افراد است و این مهم می تواند شما را در رسیدن به این هدف، یاری بیشتری رساند.
از نگاهی تخصصی تر می توان به این مورد اشاره داشت که این دوره به خودی خود، نداشتنپارتنر اسپانیایی را برای زبان آموزان حل خواهد کرد و افراد می توانند با دوره های آنلاین علاوه بر تقویت مکالمه، مهارت نوشتن و املای صحیح عبارات و جملات اسپانیایی را نیز بدست آورند.
از جمله نکات مثبت این دوره همچنین باید به این موضوع مهم نیز اشاره داشت که با این روش به بهترین شیوهگرامر زبان اسپانیایی را فرا خواهید گرفت و در عین حال با روش ناخودآگاه سرعت یادگیری شما بیشتر خواهد شد. روش ناخودآگاه آموزش زبان اسپانیولی  در واقع یکی از روش های جدید آموزش زبان است و امروزه بسیاری از اساتید، این روش را در راستای کار خود قرار داده اند و نتایج مثبتی را بدست آورده اند.

قوانین شرکت در دوره آموزش آنلاین زبان اسپانیایی

قوانین از مهم ترین بخش در هر سیستم آموزشی و مراکز تخصصی است. این قوانین زبان آموزان را موظف به برنامه ریزی روزانه و تلاش و جدیت در این مسیر خواهد کرد. مسیر یادگیری زبان به خودی خود، نیاز به برنامه ریزی و جدیت دارد و دوره های آنلاین بیش از دوره های حضوری به این برنامه ریزی و هدفمندی نیازمند هستند.
اسپانیایی یکی از زبان های جذاب برای علاقه مندان به یادگیری زبان دوم است، اما این زبان مانند سایر زبان های دیگر، اغلب زبان آموزان را در اواسط راه دلزده و خسته می کند. چیزی که در این میان مهم است ایجاد انگیزه و هدفمند سازی در این زمینه است، که بخشی از این مهم را مراکز آموزش زبان اسپانیایی می توانند در خدمت زبان آموزان قرار بدهند، که با ایجاد قوانین و برنامه ریزی های کاربردی و اصولی، این موضوع می تواند به خوبی قابل انجام باشد.
قوانین از ابتدای خلق بشر و تا به امروز پیش برنده انسان ها به جلو بوده و هست. ما در آکادمی بهین دانش با ایجاد قوانین مختص به دوره های آنلاین، دوره های آنلاین اسپانیایی را به دوره ای آینده ساز و پربازده تبدیل نموده ایم. از جمله این قوانین می توان به موارد زیر اشاره نمود:
– غیبت بیش از ۲ جلسه در دوره های آنلاین زبان اسپانیایی، مجاز نیست.
– زبان آموزان متعهد به شرکت در کلاس های اسپانیایی، راس ساعت تعیین شده هستند و همه باید همزمان در ساعت مشخص شده آنلاین شوند.
– زبان آموزان قبل از اولین جلسه موظف به فراگیری کار با اپلیکیشن بهین دانش و اپلیکیشن زبانگرد هستند.
– شرکت در آزمون آنلاین پایان دوره زبان اسپانیایی، برای تمامی زبان آموزان، الزامی است. در صورت حضور نداشتن، زبان آموز نمی تواند در ترم ها یا سطوح پیشرفته تر زبان اسپانیایی شرکت نماید.
– حداقل سن برای شرکت در دوره های آنلاین زبان اسپانیایی، بالای ۹ سال است.
– هر زبان آموز برای رسیدن به سطوح بالاتر نیازمند کسب حداقل نمره قبولی در آزمون آنلاین زبان اسپانیایی است.

امتحانات دوره‌ های آنلاین نیز، همانطور که قبلا هم بیان شد، به صورتغیر حضوری و به دو شکل شفاهی (Oral) و کتبی برگزار می شود و کلیهمهارت های کاربردی زبان اسپانیایی در این آزمون، مورد بررسی قرار می گیرد.
فراگیری اپلیکیشن های آکادمی زبان بهین دانش، از جمله اپلیکیشن بهین دانش، برای زبان آموزان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. این اپلیکیشن، در دو نسخهویژه اساتید و ویژه زبان آموزان، تهیه دیده شده است و زبان آموزان می توانند به صورت آنلاین و روزانه از نمرات کلاس خود و تمرینات کلاس اطلاع یابند.
این اپلیکیشن با شفاف سازی عملکرد هر یک از افراد در کلاس اسپانیایی، زبان آموزان را با نقاط قوت و ضعف خود آشنا کرده و آنها می توانند به تقویت بخش های ضعیف تر خود پرداخته و روزانه با استاد مربوطه خود به حل مشکل بپردازند.
در این اپلیکیشن، علاوه بر وضعیت درسی زبان آموزان، حضور و غیاب و تمامی موارد مهم از لحظه ثبت نام تا پایان دوره، قابل مشاهده خواهد بود و هر یک از آنها صفحه اختصاصی خود را جهت بررسی موارد شخصی خواهند داشت.
فراگیری اپلیکیشن زبانگرد نیز، برای زبان آموزان کاربردی خواهد بود و در واقع این نرم افزار تاثیر مهمی را در زمینه یادگیری زبان اسپانیایی در منزل برای زبان آموزان خواهد داشت. یادگیری روزانه حتی دو اصطلاح کاربردی اسپانیایی، می تواند شما را با سرعت بیشتری در یادگیری این زبان پیش ببرد.
نمرات آزمون پایان ترم، پس از ۴۸ ساعت اعلام شده و کارنامه آنلاین زبان آموزان اسپانیایی، به آنها تحویل داده می شود. شما می توانید کارنامه خود را بر روی اپلیکیشن بهین دانش و در بخش خصوصی مربوط به خود ببینید.
در نهایت، برای افراد علاقه مند به زبان اسپانیایی که در خارج از اصفهان زندگی می کنند، امکان ارسال مدارک از طریق پست وجود دارد و از این جهت هیچ جای نگرانی برای شما نخواهد بود.
از موارد مهم دیگری که می توان در این زمینه نام برد این است که پشتیبانی آنلاین و بررسی روزانه فعالیت های زبان آموزان، از بخش های مهم در این دوره است. اگرچه تمامی دوره ها در آکادمی بهین دانش از پشتیبانی آنلاین برخوردار هستند، اما این دوره افراد را روزانه مورد سنجش قرار می دهد تا زبان آموزان، نتیجه دلخواه را در زمان مناسب کسب نمایند.
برای اطلاع از دوره های حضوری  و همچنین دوره های غیرحضوری آموزش زبان اسپانیولی، می توانید با ثبت مشخصات خود در بخش زیر و همچنین شماره تماس خود، منتظر تماس کارشناسان ما بوده و همچنین از مشاوره رایگان مشاوران آموزشی ما در زمینه انتخاب زبان و دوره متناسب با خود بهره مند شوید. کارشناسان ما همه روزه بجزء روزهای تعطیل، از ساعت ۸ صبح الی ۸ شب، آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان هستند و از خانواده بزرگ بهین دانش حمایت و پشتیبانی های لازم را خواهند کرد.