اپلیکیشن آموزش زبان با آهنگ وجود دارد؟ آیا به صورت تخصصی جهت آموزش زبان طراحی شده است؟ کاربرد آموزش زبان با آهنگ چیست؟ چطور می توانیم با این آپ به راحتی زبان دوم را فرا بگیریم؟ بله درست است یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از اپلیکیشن ها می باشد. این ها سوالات بسیاری از زبان آموزان و کاربران اینترنتی ما است که همگی اگر چه به یادگیری زبان با آهنگ و مزیت هایی که این روش برای آنها دارد، واقف هستند اما به این شکلی که امروزه بسیاری از امکانات در اختیار آنها قرار می گیرد، آشنا نیستند.
به همین جهت ما نیز تلاش خود را کرده ایم تا با این مقاله به تعدادی از این سوالات پاسخ داده و در نهایت بتوانیم در کنار همدیگر با شناخت و آگاهی بیشتر، مسیر آموزش را آسان تر طی نماییم. در واقع برای بهتر پیش رفتن در این مسیر، نیاز است که با شناخت متدهای بروز آموزشی، شناخت لوازم کمک آموزشی و… خود را در طی مسیر پیش رو، مجهز نماییم. پس با ما همراه باشید…

IELTS7 Banner 01 8 اپلیکیشن آموزش زبان با آهنگ,یادگیری زبان با آهنگ

اپلیکیشن آموزش زبان با آهنگ:

  •  آموزش زبان با آهنگ:

این نرم افزار که با همین نام به ثبت رسیده است، یک آپ ایرانی است که با ارائه بهترین آهنگ های انگلیسی، گام به گام شما را با لغات و عبارات انگلیسی آشنا می کند. در واقع در این آپ شما در ابتدا به تعیین سطح خود می پردازید و علاوه بر گوش دادن به ترانه و معنی های آن، به صورت جداگانه لغات هر درس را در دیکشنری ای که تحت این عنوان تهیه شده است، فرا می گیرید. البته ما با این روش آموزشی موافق نیستیم چرا که نیاز است اگر به دید کاربردی به یادگیری انگلیسی نگاه می کنید، انگلیسی را به خود زبان انگلیسی و بدون ترجمه فارسی، فرا بگیرید. اما به نظر در سطح مقدماتی استفاده از این نرم افزار چندان هم بد نباشد و بتوانید برای یک تمرین و البته سرگرمی از آن بهره ببرید. برای نصب این نرم افزار شما می توانید آن را در آپ استور و یا بازار به دو صورت رایگان و غیر رایگان دانلود نموده ولی برای دسترسی به مطالب درس، باید روش انتخابی خود را برگزینید. اما تفاوت این دو چیست و چرا در دو نسخه تهیه شده است؟ خب به طبع نسخه رایگان آن یک دسترسی محدود برای کاربران قرار داده است که با دانلود آن تنها می توانید با توجه به سطح خود، تنها به ۵ درس دسترسی بیابید اما نسخه ای که باید برای آن هزینه بپردازید قطعا شما را با حجم بیشتری از اطلاعات مواجه می کند که شامل تمامی درس ها و امکانات است. در نهایت بهتر است در رابطه با این نرم افزار به یکی از مزیت های مهم آن اشاده نیز کنیم، و آن این است که در پایان هر درس برای کاربران آزمونی تهیه دیده شده است که در پایان می توانید مهارت های خود را محک زده و از سطح پذیرش اطلاعات خود، مطلع شوید. در واقع در این آپ شما می توانید به تقویت مهارت لیسنینگ بپردازید و این امر مزیت آن را به نمایش می گذارد.

  •  چکامه:

چکامه نیز یک اپلیکیشن ایرانی است که در میان کاربران با امتیازی ۴.۳ مواجه شده است که این خود رضایت کاربران را می رساند. این آپ حدود ۶ هزار کاربر ایرانی دارد که آخرین بروز رسانی آن در اواخر سال ۹۷ انجام شده است. شما می توانید در این نرم افزار با تعیین سطح خود به موسیقی های همان بخش دسترسی پیدا کرده و در نهایت با گوش دادن به آنها، به تقویت قدرت شنیداری خود بپردازید.
اپلیکیشن چکامه در پایان هر درس، برای شما یک آزمون مشخص نموده است و قطعا با شرکت در بخش پایانی و آزمون، می توانید توانایی های خود را سنجیده و بررسی نمایید. این نرم افزار برای شما بخشی را جهت تقویت مکالمه شما عزیزان تهیه دیده است که در صورت تمرین و تکرار، قطعا می توانید به سطح قابل قبول خود در یادگیری زبان دوم برسید. البته که این نرم افزار نیز انگلیسی را با ترجمه فارسی ارائه می دهد که این خود می تواند یکی از نکات ضعف آن باشد.

  •  FluentU:

اگرچه این نرم افزار مانند دو نرم افزار بالا به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان با استفاده از آهنگ، فعالیت نمی کند اما یکی از روش های آموزشی آن آموزش به وسیله پخش موسیقی نیز هست که شما می توانید در کنار ارائه فیلم های آموزشی و یا دیدن کلیپ های سمینارهای مختلف، قدرت شنیداری خود را نیز تقویت نمایید.
این نرم افزار تلاش کرده است که علاوه بر قدرت شنیداری با استفاده از بخش هایی از فیلم ها، قدرت مکالمه شما را نیز تقویت نماید. علاوه بر موزیک ویدئو شما شاهد فایل های صوتی و تصویری از اخبار و سخنرانی های مهم نیز هستید. البته باید خاطر نشان کرد که FluentU در زمینه آموزش زبان انگلیسی فعالیت می کند و این زبان را به روش زبان مادری، به شما عزیزان آموزش می دهد؛ یعنی آموزش انگلیسی با زبان انگلیسی نه زبان کشور مبدا!

  •  Tikkaa:

تیکا نیز یکی دیگر از اپلیکیشن هایی است که با ارائه بخشی به عنوان موزیک، به تقویت مهارت شنیداری شما عزیزان می پردازد. این آپ ایرانی محیطی جالب را برای کاربران ایجاد نموده است تا به انواع روش ها به تقویت قدرت لیسنینگ خود بپردازند. در واقع شما با بخش زیادی از موزیک های انگلیسی، ویدئو ها و … آشنا می شوید و در عین حال برای یادگیری لغات پرکاربرد انگلیسی بخش های جداگانه ای را برای همین منظور تحت عنوان ۵۰۴، دیکشنری و فلش کارت تهیه دیده است تا شما با گوش دادن به موزیک ها در انتها به تمرین لغات نیز با روش های گوناگون بپردازید.

یادگیری زبان با آهنگ و گوش دادن به آهنگ از بخش های سرگرم کننده در یادگیری زبان است و در حقیقت محیطی شاد را برای شما رقم می زند. شما با دنیایی متفاوت از ترانه های بومی، مواجه می شوید که بر اساس حس و حالی که دارید می توانید به انتخاب آنها اقدام نموده و سعی کنید با یک تیر دو نشان بزنید.
یادگیری زبان با آهنگ اگرچه برای شما ایجاد فضایی مسرت بخش را ایجاد می کند، شما را با انواع لغات و عبارات پرکاربرد آموزش زبان آشنا نموده و تلفظ های گوناگونی را از افراد مختلف در اختیارتان قرار می دهد. بسیاری حتی تمایل دارند که تمامی ساعات خود را به گوش دادن به موسیقی بپردازند که این اپلیکیشن ها در واقع کمکی که به شما می کند این است که این ترانه ها را از آسان به سخت دسته بندی کرده و در نهایت فضایی منطقی را برایتان رقم می زند.
آموزش زبان علاوه بر اینکه به صورت خودآموز می تواند بخش بزرگی را در یادگیری برایتان هموار نماید، اما نیاز به راهبری و آموزش های درست اساتید دارد تا سرعت یادگیری را در شما تقویت نماید. گاهی هر قدر هم که تلاش کنیم، نمی توانیم سرعتی را که کارشناسان زبان برایمان رقم می زنند را در خود ایجاد نماییم و به دنبال بهانه و توجیح برای کم کاری های خود هستیم که البته با حضور در دوره های آنلاین آموزش زبان از جمله دوره های آموزش زبان در ۵۰ روز ، می توانید به این امر نیز غلبه نمایید. اما چرا دوره آنلاین؟ به این جهت ما از این عبارت استفاده کردیم تا به شما یادآور شویم که می توانید بدون رفت و آمدهای بی فایده و وقت گیر، و بدون اینکه این رفت و آمدها در تابستان و زمستان، سرما و گرما شما را اذیت کنند، با روش راکت و سیستم آموزشی رامیت، خودتان را در هر موقعیت و شرایطی که هستید، آماده یادگیری زبان دوم نمایید و از خود فردی مستعد و کارکشته بسازید که با افزایش مهارت های جدید، موقعیت های ویژه ای را برای خود رقم می زند.
برای کسب اطلاعات بیشترشما می توانید به تکمیل بخش مشاوره و ثبت نام  زیر پرداخته و از مشاوره رایگان ما در زمینه های مختلف، بهره مند شوید. با کارشناسی تر کردن موضوع قطعا انتخاب بهتری خواهید داشت.