برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 اپلیکیشن آموزش زبان با فیلم

اپلیکیشن آموزش زبان با فیلم یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها به صورت خودآموز برای زبان آموزان است. در واقع در دنیایی که آپ ها حرف اول را می زنند، یادگیری زبان بدون این نرم افزارها، کمی خنده دار است. امروزه همه چیز به سمت آنلاین شدن و فضای مجازی می رود و دیگر کمتر کسی است که سعی کند وقت افراد را با رفت و آمدهای بی نتیجه و وقت تلف کن به هدر دهد.
زبان نیز مستثنی از این قضیه نیست و در دنیای امروزی دیگر نیازی به آموزشگاه های زبان نیز، پیدا نمی شود. همه چیز به صورت آنلاین در خدمت کاربران قرار می گیرد و البته که این آپ ها تلاش دارند که با توجه به سبک های یادگیری متفاوت، از روش های مختلفی در یادگیری زبان بهره ببرند.
آپ ها در دنیای امروزی برای همه ما به یک نیاز تبدیل شده اند، حتی خرید از فروشگاه های لوازم غذایی نیز به سمت آنلاین شدن رفته و مشتری می تواند بدون نیاز به رفت و آمدهای وقت گیر و بی نتیجه، تنها با یک کلیک ساده، هر آنچه را که می خواهد در منزل خود داشته باشد.
سایت احمدرضا ابراهیمی نیز به همین منظور علاوه بر آنلاینه کردن کلاس های خود، برآن شده است تا با معرفی آپ های قدرتمند در یادگیری و آموزش زبان های مختلف، دری تازه را به سوی زبان آموزان خود و علاقه مندان در سراسر دنیا بگشاید. به همین جهت ما برآن شدیم تا با ارائه این مقاله سعی کنیم تمامی آپ هایی که زبان را بوسیله فیلم آموزش می دهند را معرفی نموده تا شما بتوانید در کنار آموزش های آنلاین زیر نظر اساتید، از این نرم افزارها بهره برده و تایم های خارج از کلاس را به خوبی و با کیفیت دو چندان سپری نمایید.

اپلیکیشن آموزش زبان با فیلم:

  •  FluentU:

این اپلیکیشن خارجی برای یادگیری زبان با فیلم بسیار مناسب است چرا که شما را با حجم زیادی از فیلم ها و ویدوئوهای آموزشی مواجه می کند و شما می توانید براحتی زبان را از این طریق فرا بگیرید. البته که این آپ روش های دیگری را نیز برای یادگیری زبان بکار می برد اما مزیت آن پخش تریلرها و فیلم هایی با موضوعات متعدد از جمله پخش سمینارها، فیلم های انگیزیشی و… است.
در این آپ شما با زیرنویس مواجه می شوید که می توانید در صورت اینکه عقب افتادید فیلم را متوقف کرده و با دقت بیشتری به تماشای آن بپردازید.
این نرم افزار با دو نسخه رایگان و غیر رایگان به بازار آمده است که با نصب نسخه رایگان شما با حجم کمی از فیلم ها مواجه می شوید اما نصب نسخه غیر رایگان آن در واقع شما را با هر آنچه که در یادگیری زبان مورد نیازتان هست آشنا کرده و شما می توانید با دیدن فیلم های متعدد نسبت به سطح خود، علاوه بر یادگیری، سرگرمی ویژه ای را نیز برای خودتان رقم بزنید.
در ابتدا می توانید با تعیین سطح خود، به آپ این دستور را بدهید که فیلم های مرتبط با سطح شما را به شما ارائه دهد و این مورد می تواند از دلزدگی شما و خستگی تان نیز جلوگیری نماید.

  •  BBC Learning English:

بی بی سی یادگیری زبان نیز، یکی دیگر از آپ های مخصوص یادگیری زبان با فیلم است که برای شما فیلم های کوتاه آموزشی با موضوعات متفاوتی را ارائه می دهد تا در زمان کمتری، بتوانید با عبارات پرکاربرد و لغات زبان انگلیسی آشنا شوید. در واقع برای استفاده از این آپ شما نیاز به تعیین سطح دارید و می توانید با ارائه سطح خود، کلیپ های مرتبط را در نسخه خود داشته باشید و از لغات و فیلم هایی که برای شما تهیه شده است، لذت ببرید.
ویدئوهای ارائه شده در این آپ با زیر نویس و بدون زیر نویس ارائه شده اند و بهتر است که در سطوح مقدماتی رو به بالا از فیلم های بدون زیر نویس آن بهره ببرید. این آپ بر روی گوشی های اندروید نیز قابل نصب است و با پرداختن به همه مهارت ها، از شما در مدت زمان اندکی یک فرد خبره خواهد ساخت.

  • Zbangard:

زبانگرد یک آپ ایرانی است که با ویژگی ای متفاوت از سایر آپ های ایرانی و خارجی، به آموزش زبان های مختلف از جمله اسپانیایی، انگلیسی، عربی، آلمانی و… می پردازد. این اپلیکیشن از ارتباط انسانی استفاده می کند. اما این ارتباط انسانی چیست و چگونه می تواند به ما در یادگیری بهتر زبان کمک کند؟ در واقع اکثر آپ ها در سراسر دنیا با یک سیستم جداگانه شما را هدایت می کنند و شما در واقع با یک ربات در ارتباط هستید. اما در نرم افزار زبانگرد شما را یک انسان راهبری و حمایت می کند و شما می توانید به خوبی با آن در تعامل بوده و در نهایت از حمایت های آنها بهره ببرید.
این آپ فوق العاده امروزه به شکل ویژه ای طرفداران مختص به خود را یافته است و در زمینه ارائه روش های نوین آموزشی، فعالیت بسزایی دارد. شما در نهایت می توانید با دانلود آن بر روی گوشی و تعیین سطحی که انجام می دهید، در انتخاب استاد و زمان استفاده از این نرم افزار مستقل عمل نموده و در نهایت به صورت رایگان آن را بر روی گوشی های همراه خود داشته باشید.
استفاده از کلیپ های آموزشی نو، فایل های صوتی تخصصی و… می توانند همه و همه تمامی افراد را با سبک های یادگیری متفاوت، به خوبی در حوزه آموزشی راهنمایی و راهبری نمایند.

  •  English Club TV:

شما با استفاده از این نرم افزار اگرچه با حجم زیادی فیلم در ژانرهای متفاوت مواجه نمی شوید، اما می توانید باور کنید، که هر فیلم با دقت و ریز بینی اساسی برای این هدف تهیه شده است تا با دیدن فیلم ها و شنیدن دیالوگ ها علاوه بر تقویت مکالمه زبان انگلیسی، مهارت های شنیداری و البته تلفظ صحیح لغات و عبارات خود را نیز تقویت نمایید.
نسخه های متفاوتی از این نرم افزار برای گوشی های متفاوتی تهیه شده است که شما می توانید نسخه مورد نیاز خود را تهیه و آموزش انگلیسی با سرگرمی را تجربه نمایید. دیدن فیلم ها زبان بدن شما را نیز تقویت خواهد کرد و اگر به خوبی یاد بگیرید که تقلید درستی از گویندگان و بازیگران کلیپ ها داشته باشید، خواهید دید که پس از مدتی تشخیص شما با یک فرد بومی برای افراد محلی، کاملا سخت خواهد شد.

  •  iflix:

iflix یکی دیگر از نرم افزارهای موجود است که به شما کمک می کند که با دیدن فیلم با سرعت بیشتری زبان را فرا بگیرید. این نرم افزار برای سایر زبان های زنده دنیا وجود دارد و نیازی نیست برای علاقه خود، نگران انتخاب آپ iflix باشید. دیدن فیلم های جذاب و با زیرنویس به شما کمک می کند که یک فضای سرگرم کننده را تهیه و در عین حال، از یادگیری تان لذت وافر ببرید.
از مزیت دیگر iflix این است که شما می توانید فیلم های موجود در آن را دانلود و در صورت نیاز به صورت آفلاین نیز، به یادگیری زبان بپردازید. البته که همه ما برایمان موقعیت هایی پیش می آید که نمی توانیم دائما آنلاین بوده و در شرایطی مانند سفر به مناطقی که سرعت اینترنت ضعیف است، نیاز به این مورد مهم نیز داریم که این نرم افزار به خوبی فکر همه جا را کرده است. سعی کنید با مشخص کردن سطح خود، فیلم های مربوط را تهیه و به یادگیری درست و اصولی بپردازید.

دیدن فیلم در یادگیری زبان مزیت های فراوانی دارد که پیشتر نیز به کرات به آنها پرداخته ایم. البته که در توضیح فیلم ها باید گفت، آنها شما را وارد یک مکان واقعی کرده و به شما کمک می کنند تا کلمات و عبارات گوناگون را از زبان افراد مختلف شنیده و گوشهایتان را به شنیدن انواع تلفظ ها و حالت های کلامی، عادت دهید.
عادت کردن به یک صدا، قطعا پس از مدتی برای شما ایجاد چالش می کند و امکان دارد که نتوانید در موقعیت های گوناگون به خوبی عکس العمل نشان دهید، برای همین منظور موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی نیز، فکری اساسی کرده و در هر دوره سعی می کند با استفاده از اساتید متفاوت، زبان آموزان را به انواع حالت های کلامی و تلفظ ها عادت دهد.
بسیار پیش آمده است که استادی کلمات را بهتر و غلیظ تر تلفظ نموده و زبان آموزی که فکر می کرده است که کاملا مسلط است، در ارتباط با استاد جدید خود، دچار سردرگمی شده است. اما بودن یک استاد و به طبع پشتیبان های متفاوت و کاربلد، می تواند شما را با واقعیات یادگیری زبان مواجه نموده و با ایجاد عادت های درست در یادگیری، موقعیت های کاربردی تر و با کیفیت تری را رقم بزند.
سعی کنید علاوه بر دیدن فیلم، خود را موظف به یادگیری توسط اساتید کرده و در نهایت با ایجاد ناهمواری ها و چالش های بسیاری که در ابتدا رقم می زنید، روزهای مطمئن و بهتری را رقم بزنید.
در این زمینه ما نیز در کنار شما هستیم تا علاوه بر آموزش زبان دلخواهتان، شما را با انواع روش های یادگیری زبان به شیوه خودآموز و تمرین های متفاوت در منزل آشنا نموده و در واقع راهبرانی باشیم که مقصد را برایتان هموار می نماییم.
برای اطلاع از دوره ها و کسب اطلاعات بیشتر، می توانید به تکیمل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه اقدام نمایید تا کارشناسان ما با شما ارتباط حاصل نموده و به شما راهنمایی های لازم را بدهند. شما می توانید از مشاوره رایگان سایت احمدرضا ابراهیمی نیز بهره برده و در زمینه های تخصصی مشاوره های لازم را کسب نمایید.
آموزش زبان در سایت احمدرضا ابراهیمی به صورت آموزش آنلاین زبان صورت می گیرد و دوره ی ویژه آن شامل آموزش زبان در ۵۰ روز است. که در این دوره ها شما با انواع فیلم های آموزشی در زمینه های مختلف از جمله فیلم های کمدی، انیمیشن ها، فیلم های انگیزشی و… نیز آشنا شده و می توانید در کنار سایر روش ها، با این روش نیز به یادگیری زبان بپردازید.
ما در کنار شما عزیزان هستیم، تا علاوه بر دستیابی به هدف های شخصی تان، ایرانی چند زبانه را ایجاد نموده و در دنیای امروزی، تحول فوق العاده ای را رقم بزنیم.