IELTS7 Banner 01 8 اپلیکیشن آموزش زبان بی بی سی,نرم افزار یادگیری زبان BBC

اپلیکیشن آموزش زبان بی بی سی! نمی دانیم تا به حال اسم این آپ فوق العاده را شنیده اید یا نه و خصوصیات آن را می دانید یا نه؟ اما قطعا اگر طالب یادگیری زبان انگلیسی و علاقه مند به یادگیری خودآموز انگلیسی نیز هستید، این اپلیکیشن می تواند شما را با دنیایی از اطلاعات گسترده و اما پرکاربرد انگلیسی آشنا نماید. امروزه اپلیکیشن ها یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی محسوب می شوند، پس برای استفاده درست، بهتر است با قابلیت های هر کدام از آن ها آشنا شوید.
BBC LEARNING ENGLISH یکی از هزارن نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی است که با پرداختن به همه مهارت های اصلی یادگیری زبان انگلیسی، می تواند شما را با فضای آموزشی جدیدی همراه نماید و به شما دنیای فوق العاده ای از یادگیری زبان انگلیسی را نمایش دهد.
ما نیز به دلیل خصوصیات مثبتی که این آپ توانسته است ایجاد نماید، این مقاله را تهیه و به شما عزیزن تقدیم می نمایم. با ما و معرفی نرم افزار آموزش زبان بی بی سی همراه شوید…

اپلیکیشن آموزش زبان بی بی سی:

نرم افزار یادگیری زبان BBC با پرداختن به مهارت های اصلی در یادگیری زبان انگلیسی از جمله لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ، توانسته است یک آموزش تمام عیار را برای کاربران ایجاد نماید. در واقع هر کدام از ما برای یادگیری زبان، علاوه بر حضور راهبر و ثبت نام در کلاس های آموزش زبان انگلیسی، نیاز داریم تا با یک برنامه ریزی کاربردی و واقع بینانه، خود را با آموزش های کلاس همراه نموده و حتی گاهی سریع تر نیز پیش برویم. اما یادگیری اصول برنامه ریزی و یادگیری مهارت هایی که در این زمینه نیاز است گاهی برای ما سردرگم کننده است و نیاز به زمان داریم تا بتوانیم به برنامه ریزی شخصی خود دست یافته و آن را در تمامی مراحل از جمله آموزش زبان انگلیسی، مورد استفاده قرار دهیم. آپ های آموزش زبان انگلیسی با ایجاد همین کارایی برای زبان آموزان یک برگ برنده در دنیای امروزی محسوب می شوند و نرم افزار بی بی سی نیز از این مزیت مستثنا نبوده و با ارائه یک برنامه ریزی اصولی برای کاربران خود، مسیر یادگیری را آسان نموده است.
برای کار با این آپ در ابتدا شما نیاز دارید تا سطح خود را تعیین نموده، زمان مشخصی در نظر بگیرید و همه چیز را به این آپ بسپارید! در این راستا بهتر است که به این نکته توجه داشته باشیم که آپ بی بی سی، در واقع روزانه زمان تمرین و یادگیری را به شما اعلام نموده و شما تنها با یک کلیک ساده می توانید کار روزانه خود را شروع نمایید.
این آپ یک دیکشنری فوق العاده نیز در خود جای داده است که شما نیازتان به سایر دیکشنری ها را از دست داده و در واقع با اصولی ترین روش یادگیری انگلیسی یعنی یادگیری انگلیسی با زبان انگلیسی، لغات و عبارات جدید به شما عزیزان آموزش داده می شود.
این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و شما می توانید با دانلود فیلم های آموزشی و فایل های ارائه شده، از آنها به صورت آفلاین نیز بهره ببرید و در موقعیت هایی که دسترسی به اینترنت برای شما امکان پذیر نیست، پایبند به برنامه ریزی بوده و در نهایت به صورت مکرر و مستمر تمرین و تکرار خود را با جدیت تمام انجام دهید.
این آپ دوست داشتنی با پرداختن به موضوعات مهمی از جمله مکالمه زبان انگلیسی در محیط کار، در دانشگاه یا ارتباطات روزمره، در واقع شما را با کاربردی ترین موضوعات آشنا نموده و واقعیات یادگیری را به صورت تجربه های واقعی و نه تنها تئوری به شما یاد خواهد داد.
BBC LEARNING ENGLISH با پرداختن به ۹ موضوع مهم و کاربردی در مکالمات انگلیسی، علاوه بر آموزش کلمات و عبارات جدید، تلفظ لغات و شکل صحیح ادای آنها را به شما یاد خواهد داد. در واقع این آپ، با فیلم های واقعی از اخبار روزانه و بخش هایی از گفتگوهای واقعی، علاوه بر آموزش زبان، اطلاعات کافی از اخبار جهان را نیز به شما خواهد داد و اگر علاقه مند به شنیدن خبرهای ورزشی، سیاسی و یا فرهنگی هستید، می توانید با یک تیر چندین نشان را زده و از آموزش سرگرم کننده خود لذت ببرید. این اتفاق جالب در نهایت در اعتمادبه نفس شما بی تاثیر نیست و قطعا پس از مدتی البته با تمرین و جدیت خود، می توانید از اتفاقات مهم جهان به انگلیسی صحبت کرده و از مهارت جدید خود، لذت ببرید.
علاوه بر مکالمه شما می توانید مجلات و روزنامه های انگلیسی زبان و یا کتاب هایی در ژانرهای متفاوت را مطالعه نموده و با دنیایی از شگفتی و ارتباط با دنیای بیرون، ارتباط حاصل نمایید. پس از مدتی این مهارت چنان به دل شما خواهد نشست که نخواهید توانست کتاب ها را با ترجمه های فارسی دنبال کنید و به خوبی متوجه کیفیت مطالعه کتاب اصلی با ترجمه های آن خواهید شد.
این نرم افزار به صورت خودکار درس های جدید را برای شما به روز می کند و شما با نسخه جدید آن در تمرین های روزانه تان مواجه خواهید شد. گاهی ما از یک نسخه زبانی بدون اینکه بدانیم آپدیت نیست استفاده می کنیم، اما این آپ این مشکل را رفع نموده و در واقع به شما کمک خواهد کرد که بتوانید همیشه از نسخه آپدیت شده آن استفاده نمایید.
اما بیایید از یک واقعیت و نیاز نیز صحبت کنیم که این آپ تلاش نموده است تا این مشکل را برای علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی نیز رفع نماید. ما در یادگیری زبان انگلیسی قطعا نیاز به پارتنر انگلیسی داریم تا به صورت روزانه و طبق روالی که زبان مادری خود را یاد گرفته ایم، با این پارتنر یا پارتنرها، به مکالمه و یا چت بپردازیم که  BBC LEARNING ENGLISH برای این موضوع نیز فکری کرده و برای شما موقعیتی را ایجاد نموده است که در هر کجای دنیا افرادی که در سطح شما در زبان انگلیسی هستند، را یافته و به تمرین با آنها بپردازید و به مرور از مهارت خود بهره برده و در نهایت بتوانید در یک موقعیت واقعی و کاربردی، انگلیسی را فرا بگیرید.

بهتر است در راستای توضیحاتی که درباره این اپلیکیشن دادیم، خاطر نشان کنیم که اغلب موسساتی که به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان، فعالیت می کنند به این باور رسیده اند که بهتر است برای زبان آموزانشان محیطی فراهم کنند که از یک برند در تمامی زمینه ها بهره ببرند. اما منظور ما از این صحبت چیست؟ و برند در این موقعیت به چه معنایی خواهد بود.
برندها تنها به یک لباس خواص و یا لوزام برقی اختصاص ندارند و موسسات زبان های خارجه نیز می توانند با کیفیت آموزشی خوب و راهکارهایی جهت بهبود مهارت های زبان آموزانشان به یک برند آموزشی تبدیل شود.
همه ما بارها تلاش کرده ایم که به صورت خودآموز به یادگیری زبان انگلیسی بپردازیم اما بارها و بارها اواسط راه به دلیل خستگی، نداشتن برنامه ریزی برای یادگیری زبان هدف، تکراری شدن و…. این روش را رها کرده و از یادگیری زبان منصرف شده ایم. یادگیری زبان به صورت خودآموز، همانطور که خودتان بهتر می دانید نیاز به محیطی سرگرم کننده و از جهتی نیاز به یک راهبری مطمئن و حرفه ای دارد. موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با کمک اساتید حرفه ای و چند زبانه خود، برای شما همه ی این مشکلات را برطرف نموده است. استاد احمدرضا ابراهیمی با ابداع سیستم آموزش زبان رامیت تحت عنوان راکت به آموزش شما عزیزان پرداخته است. دوره راکت با ایجاد محیطی سرگرم کننده به آموزش زبان مورد علاقه شما می پردازد به گونه ای که شما در پایان دوره VIP Rocket و یا Tailored Rocket از طریق سرگرمی توانسته اید به صورت کامل به مکالمه زبان هدف تسلط پیدا کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره از مشاوره رایگان سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل نموده و یا به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام زیر مبادرت بورزید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.