اپلیکیشن آموزش زبان بی بی سی! نمی دانیم تا به حال اسم این اپ فوق العاده را شنیده اید یا نه و خصوصیات آن را می دانید و یا نه؟ اما قطعا اگر طالب یادگیری زبان انگلیسی هستید و علاقه مند به یادگیری خودآموز انگلیسی نیز هستید، این اپلیکیشن می تواند شما را با دنیایی از اطلاعات گسترده و اما پرکاربرد انگلیسی آشنا نماید.
BBC LEARNING ENGLISH یکی از هزارن نرم افزار آموزشی زبان انگلیسی است که با پرداختن به همه مهارت های اصلی یادگیری زبان انگلیسی، می تواند شما را با فضای آموزشی جدیدی همراه نماید و به شما دنیای فوق العاده از یادگیری زبان انگلیسی را نمایش دهد.
ما نیز به دلیل خصوصیات مثبتی که این اپ توانسته است ایجاد نماید، این مقاله را تهیه و به شما عزیزن تقدیم می نمایم. با ما و معرفی نرم افزار آموزش زبان بی بی سی همراه شوید…

 

نرم افزار یادگیری زبان BBC با پرداختن به مهارت های اصلی در یادگیری زبان انگلیسی از جمله لیسنینگ، اسپیکینگ، ریدینگ و رایتینگ، توانسته است یک آموزش تمام عیار را برای کاربران در نظر بگیرد. در واقع هر کدام از ما برای یادگیری زبان، علاوه بر حضور راهبر و ثبت نام در کلاس های آموزش زبان انگلیسی، نیاز داریم تا با یک برنامه ریزی کاربردی و واقع بینانه، خود را با آموزش های کلاس همراه نموده و حتی گاهی سریع تر نیز پیش برویم. اما یادگیری اصول برنامه ریزی و یادگیری مهارتهایی که در این زمینه نیاز است گاهی برای ما سردرگم کننده است و نیاز به زمان داریم تا بتوانیم به برنامه ریزی شخصی خود دست یافته و آن را در تمامی مراحل از جمله آموزش زبان انگلیسی، مورد استفاده قرار دهیم. اپ های آموزش زبان انگلیسی با ایجاد همین کارایی برای زبان آموزان یک برگ برنده در دنیای امروزی محسوب می شوند و نرم افزار بی بی سی نیز از این مزیت مستثنا نبوده و با ارائه یک برنامه ریزی اصولی برای کاربران خود، مسیر یادگیری را آسان نموده است.
برای کار با این اپ در ابتدا شما نیاز دارید تا سطح خود را تعیین نموده، زمان مشخصی در نظر بگیرید و همه چیز را بسپارید به این اپ! در این راستا بهتر است که به این نکته توجه داشته باشیم که اپ بی بی سی، در واقع روزانه زمان تمرین و یادگیری را به شما اعلام نموده و شما تنها با یک کلیک ساده می توانید کار روزانه خود را شروع نمایید.
این اپ یک دیکشنری فوق العاده نیز در خود جای داده است که شما نیازتان به سایر دیکشنری ها را از دست داده و در واقع با اصولی ترین روش یادگیری انگلیسی یعنی یادگیری انگلیسی با زبان انگلیسی، لغات و عبارات جدید به شما عزیزان آموزش داده می شود.

 

این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است و شما می توانید با دانلود فیلم های آموزشی و فایل های ارائه شده، از آنها به صورت آفلاین نیز بهره ببرید و در موقعیت هایی که دسترسی به اینترنت برای شما امکان پذیر نیست، پایبند به برنامه ریزی بوده و در نهایت به صورت مکرر و مستمر تمرین و تکرار خود را با جدیت تمام انجام دهید.
این اپ دوست داشتنی با پرداختن به موضوعات مهمی از جمله مکالمه انگلیسی در محیط کار، در دانشگاه یا ارتباطات روزمره، در واقع شما را با کاربردی ترین موضوعات آشنا نموده و واقعیتات یادگیری را به صورت تجربه های واقعی و نه تنها تئوری به شما یاد خواهد داد.
BBC LEARNING ENGLISH با پرداختن به ۹ موضوع مهم و کاربردی در مکالمات انگلیسی، علاوه بر آموزش کلمات و عبارات جدید، تلفظ لغات و شکل صحیح ادای آنها را به شما یاد خواهد داد. در واقع این اپ، با فیلم های واقعی از اخبار روزانه و بخش هایی از گفتگوهای واقعی، علاوه بر آموزش زبان، اطلاعات کافی از اخبار جهان را نیز به شما خواهد داد و اگر علاقه مند به شنیدن خبرهای ورزشی، سیاسی و یا فرهنگی هستید، می توانید با یک تیر چندین نشان را زده و از آموزش سرگرم کننده خود لذت ببرید. این اتفاق جالب در نهایت در اعتمادبنفس شما بی تاثیر نیست و قطعا پس از مدتی البته با تمرین و جدیت خود، می توانید از اتفاقات مهم جهان به انگلیسی صحبت کرده و از مهارت جدید خود، لذت ببرید.
علاوه بر مکالمه شما می توانید مجلات و روزنامه های انگلیسی زبان و یا کتاب هایی در ژانرهای متفاوت را مطالعه نموده و با دنیایی از شگفتی و ارتباط با دنیای بیرون، ارتباط حاصل نمایید. پس از مدتی این مهارت چنان به دل شما خواهد نشست که نخواهید توانست کتاب ها را با ترجمه های فارسی دنبال کنید و به خوبی متوجه کیفیت مطالعه کتاب اصلی با ترجمه های آن خواهید شد.
این نرم افزار به صورت خودکار درس های جدید را برای شما به روز می کند و شما با نسخه جدید آن در تمرین های روزانه تان مواجه خواهید شد. گاهی ما از یک نسخه زبانی بدون اینکه بدانیم آپدیت نیست استفاده می کنیم، اما این اپ این مشکل را رفع نموده و در واقع به شما کمک خواهد کرد که بتوانید همیشه از نسخه آپدیت شده آن استفاده نمایید.
اما بیایید از یک واقعیت و نیاز نیز صحبت کنیم که این اپ تلاش نموده است تا این مشکل را برای علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی نیز رفع نماید. ما در یادگیری زبان انگلیسی قطعا نیاز به پاتنر انگلیسی داریم تا به صورت روزانه و طبق روالی که زبان مادری خود را یاد گرفته ایم، با این پارتنر یا پارتنرها، به مکالمه و یا چت بپردازیم که  BBC LEARNING ENGLISH برای این موضوع نیز فکری کرده و برای شما موقعیتی را ایجاد نموده است که در هر کجای دنیا افرادی که در سطح شما در زبان انگلیسی هستند، را یافته و به تمرین با آنها بپردازید و به مرور از مهارت خود بهره برده و در نهایت بتوانید در یک موقعیت واقعی و کاربردی، انگلیسی را فرا بگیرید.

 

بهتر است در راستای توضیحاتی که درباره این اپلیکیشن دادیم، خاطر نشان کنیم که اغلب موسساتی که به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان، فعالیت می کنند به این باور رسیده اند که بهتر است برای زبان آموزانشان محیطی فراهم کنند که از یک برند در تمامی زمینه ها بهره ببرند. اما منظور ما از این صحبت چیست؟ و برند در این موقعیت به چه معنایی خواهد بود.
برندها تنها به یک لباس خواص و یا لوزام برقی اختصاص ندارند و موسسات زبان های خارجه نیز می توانند با کیفیت آموزشی خوب و راهکارهایی جهت بهبود مهارت های زبان آموزانشان به یک برند آموزشی تبدیل شود. اما برای دستیابی به این موضوع باید به چه کارهایی را انجام داد و چگونه؟
آکادمی زبان بهین دانش، در طی دو دهه آموزش به زبان آموزان خود دریافت که زبان آموزان نیاز به حمایت و پشتیبانی های لازم در خارج از ساعات کلاس های زبان خود دارند. برای همین منظور در جهت ایجاد سرگرمی و البته آموزش زبان هدفمند، در کنار آموزش آنلاین زبان و دوره های ویژه خود از جمله دوره های همیاد و آموزش زبان در ۵۰ روز، با ایجاد فضایی آموزشی و در اختیار قرار دادن اپلیکیشن آموزشی زبانگرد، به صورت رایگان فضایی را ایجاد نمود تا زبان آموزان بتوانند در امنیت خاطر، با راهبری های پشتیبان های خود، در طول روز به تمرین و تکرار پرداخته و در این مسیر هر گونه سوالی برایشان پیش آمد را از اساتید و پشتیبان های خود در همان فضا بپرسند.
ویژگی این اپ این است که شما به جای ارتباط با ربات هوشمند با یک انسان در ارتباط هستید و با حمایت ها و مشاوره هایی که برای شما انجام می دهند می توانید با یک برنامه درست، مسیر آموزشی خود را کوتاه تر نموده و در حین مسیر حتی از ناهمواری های ممکن نیز لذت ببرید.
این اپ ایرانی تنها برای زبان آموزان آکادمی زبان بهین دانش، وجود دارد و در نتیجه با ایجاد بستری آموزشی نیز فضایی ایجاد نموده است تا شما پارتنرهای هم سطح خود را یافته و به چت و گفتگو با آنها بپردازید. این امر به شما در تقویت مهارت مکالمه نیز، یاری خواهد رساند و شما را در مسیری درست تر قرار خواهد داد.
از ویژگی های دیگر این اپ رایگان بودن آن است و البته که قابل نصب بر روی سایر گوشی های همراه است. برای کسب اطلاعات بیشتر و بهره از مشاوره رایگان آکادمی زبان بهین دانش، می توانید با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ تماس حاصل نموده و یا به تکمیل بخش زیر مبادرت بورزید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.