IELTS7 Banner 01 8

اپلیکیشن آموزش زبان چینی یکی از لوازم های مهم در یادگیری زبان چینی است که می تواند به عنوان یک همراه در کنار آموزش ها و راهبری های اساتیدتان، در مسیر انتخابی تان، مثمر ثمر واقع شود. در واقع اپ ها در دنیای امروزی ما به یک نیاز تبدیل شده اند، و در بسیاری از مواقع ما فراموش کرده ایم که بدون آنها به چه شکل می توانیم عمل نماییم. خصوصیات مثبت آنها باعث شده است که بسیاری از افراد البته با داشتن پشتکار و جدیت خود، به چند زبان زنده دنیا مسلط شده و در کنار روش های دیگر، با این اپلیکیشن ها مسیر یادگری خود را کوتاه تر نمایند.
اپلیکیشن های آموزش زبان چینی به تنهایی شاید نتوانند نیاز شما را در یادگیری این زبان، برطرف نمایند اما قطعا می توانند به عنوان یک مکلمل در کنار کلاس های آموزشی، به خوبی عمل کرده و شما را در برنامه ریزی های روزانه، یاری نمایند.پ
زبان چینی یکی از چند زبان مهم در دنیا محسوب می شود که اروپاییان بسیاری را به یادگیری خود نیز مشتاق نموده است. برای ما ایرانیان یادگیری این زبان، حکم برگ برنده ای است که می توانیم در بسیاری از مواقع از آن استفاده کرده و موقعیت های ویژه ای را در زمینه های شغلی و ارتباطات شخصی مان رقم بزنیم.
سالانه بسیاری از ایرانیان برای تامین اجناس فروشگاه ها و مغازه های خود، به این کشور آسیایی رجوع کرده و سعی می کنند تا بتوانند با کمترین هزینه، به کسب و کار خود رونق دهند. اما آیا در این روندی که طی می کنند، نیازی به یادگیری زبان چینی ندارند؟ پاسخ این سوال به خوبی روشن است. یادگیری زبان چینی می تواند در روابط کاری و تجاری شما حائز اهمیت بوده و در نتیجه به رابط و یا مترجم نیازی پیدا نکنید. این امر خود به بهتر شدن کارتان بسیار تاثیرگزار است و قطعا می تواند شرایط بهتری را برای شما رقم بزند.
شناخت زبان و فرهنگ چینی می تواند در ارتباطات شما تاثیرگزار بوده و در نتیجه حالی بهتر و اعتمادبنفسی قوی تر را به شما هدیه بدهد. در نتیجه این اپ ها و البته آموزش هایی که بسته به موقعیت شما به صورت فشرده و یا نیمه فشرده انجام می شود، می توانند زمینه ساز اتفاقات مثبتی باشند که شما را در زمینه های کاری و تفریحی در این کشور و یا حتی کشور خودتان، یاری نمایند.
بهتر است که به معرفی چند تا از بهترین اپ های آموزش زبان چینی بپردازیم و شما را در داشتن انتخابی بهتر، آگاهی ببخشیم. با ما همراه باشید…

 

– Hello talk
این اپلیکیشن در زمینه تقویت مهارت مکالمه زبان چینی، به خوبی عمل کرده است و جز اپلیکیشن های برتر یادگیری زبان آموزان نیز معرفی شده است. در واقع مزیتی که این اپ خارجی دارد این است که شما می توانید با افراد بومی چینی به مکالمه و گفتگوی نوشتاری نیز بپردازید و در نیتجه یادگیری ای اصولی تر را در پیش بگیرید.
شما در این اپ با آموزش های روتین مواجه نمی شوید و تنها چیز و مهم ترین چیزی که به شما می دهد، ایجاد ارتباط با افراد محلی و یادگیری زبان چینی از طریق این افراد است. برای دانلود این اپ اگر گوشی شما با سیستم عامل اندروید کار می کند می توانید آن را در گوگل پلی دانلود نموده و در نتیجه به صورت رایگان در اختیار داشته باشید اما اگر سیستم عامل گوشی های شما iSO است برای دانلود این پکیج مکالمه چینی می توانید اپ استور رجوع کرده و با یک کلیک ساده این نرم افزار را برای تمرین های روزانه مکالمه خود، در اختیار داشته باشید.
البته که این نرم افزار به صورت خودکار به اصلاح غلط های املایی و گرامری شما می پردازد که این خود می تواند از مزیت های مهم آن باشد چرا که با اصلاح این موارد به شما به صورت ناخودآگاه شکل صحیح نوشتن لغات و عبارات چینی را یاد داده و در نتیجه یک تمرین فوق العاده برایتان محسوب خواهد شد.

– Chineseclass۱۰۱
این اپ همانطور که از اسمش پیدا است به صورت تخصصی در زمینه آموزش زبان چینی فعالیت می کند که با ساختاری زیبا و مهیج محیط آموزشی عالی ای را برای شما رقم خواهد زد. این اپ نیز مانند نرم افزار بالا تمرکز خود را بر روی تقویت مهارت مکالمه چینی و همچنین تلفظ صحیح کاربران، نهاده است که در زمینه مکالمه می توانید از آن بهره بسیار ببرید.
این نرم افزار فوق العاد برای شما تمرین های گرامری ای نیز تهیه دیده است که با کمی تمرین و تکرار می توانید به این بخش از آموزش های موضوعات چینی نیز مسلط شوید. از مزیت آن می توان دسترسی به دنیایی از فایل های صوتی اشاره داشت که به خوبی مهارت لیسنینگ شما را نیز تقویت خواهد نمود. در واقع بخشی نیز تهیه دیده شده است تا شما به ضبط صدای خود پرداخته و در نهایت یک مقایسه کلی با تلفظ افراد کشور هدف نیز داشته باشید.
Chineseclass۱۰۱ در هر سطحی از آموزش زبان چینی هستید مناسب بوده و تنها کافی است که سطح خود را انتخاب نموده و در نهایت به درس های مربوط به سطح خود دسترسی یافته و تمرین نمایید.

– Doulingo
نمی شود از آموزش زبان صحبت کرد و اسمی از دولینگو نیاورد. این نرم افزار در زمینه آموزش زبان های دیگر نیز به خوبی فعالیت می کند و در با کاربردی که در یادگیری کاربران خود ایجاد نموده است از محبوب ترین اپلیکیشن آموزش زبان چینی محسوب می شود.
این نرم افزار قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و iSO است و به صورت رایگان در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. شما می توانید با داشتن این نرم افزار آموزش های سرگرم کننده ای را کسب نموده و در نهایت با ایجاد فضایی سرگرم کننده، به بهترین شکل با گرامر چینی، کاراکترهای چینی و سایر مهارت های دیگر آشنا شوید.

– Du Chinese
Du Chinese یکی از نرم افزارهای معروف در یادگیری زبان چینی است که شما را با دنیایی از اطلاعات در رابطه با این زبان آشنا می کند. این نرم افزار در واقع محیطی جذاب را برای زبان آموزان تهیه دیده است و به شما در تقویت مهارت ریدینگ تان کمک فوق العاده ای خواهد کرد.
این نرم افزار را می توانید در گوگل پلی دانلود کرده و در نهایت بر روی گوشی های اندروید خود از لذت یادگیری زبان چینی بهره ببرید. نسخه آپدیت شده آن در اردیبهشت سال جدید در گوگل پلی برای شما عزیزان قرار داده شده است.

– Skitter
برای یادگیری کراکترهای زبان چینی می توانید از اپلیکیشن Skitter استفاده کنید. این اپ به صورت روزانه برنامه ریزی های جامعی را برای کاربران خود تهیه دیده است که می توانید در کنار آموزش های اساتید خود، از آن بهره بسیاری را ببرید. این اپ قابل نصب بر روی گوشی های اندروید نیز است و شما می توانید در نهایت بعد از تمرین و تکراری که انجام می دهید به بررسی پیشرفت و یا نکات ضعف خود

 

شاید با خود فکر کنید که برای آموزش زبان چینی، نمی توانید لوازم و امکانات بسیاری را داشته باشید، اما باید بدانید که آکادمی زبان بهین دانش، جز محدود موسساتی است که به این موضوع به خوبی پرداخته و علاوه بر آموزش ها و دوره های ویژه خود از جمله آموزش زبان چینی در ۵۰ روز و دوره همیاد زبان چینی، با ایجاد نرم افزارهای آموزش چینی، زبان آموزان خود را در تمامی ساعات و به صورت ۲۴ ساعته مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار داده است.
این کار در واقع نکته مثبتی است تا زبان آموزان بتوانند در کنار آموزش هایی که در دوره های آنلاین آموزش زبان چینی می بینند، ساعات خود را با سرگرمی بیشتری، به یادگیری این زبان بپردازند. این اپ به صورت ۲۴ ساعته در اختیار کاربران بهین دانش قرار دارد و در نتیجه شما می توانید به صورت خصوصی و حتی گروهی به چت و مکالمه با دوستان و اساتید خود بدون نمایش دادن شماره تماس و یا مشخصات شما، بپردازید و از ساعات خود بیشترین بهره را ببرید.
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره های آموزش زبان چینی می توانید به دو صورت زیر اقدام نمایید و علاوه بر شناخت دوره ها و زمان برگذاری آنها، مشاوره های آموزشی دیگری نیز در زمینه های متفاوت به صورت رایگان دریافت نمایید. راه های ارتباط با ما شامل:

– تماس با شماره ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
– ثبت مشخصات و شماره تماس خود در بخش زیر