IELTS7 Banner 01 8

اپلیکیشن آموزش زبان عربی در آموزش عربی، به شکل ویژه ای جایگاه خود را باز کرده است. به همین جهت بهتر است که با آگاهی یافتن از مزیت ها و نقاط ضعف هر یک از آنها، انتخاب بهتری را برای خودتان رقم بزنید. عربی برای مسلمانان یک زبان بیگانه نیست و بسیاری از ما پذیرای یادگیری آن در کنار زبان مادری مان هستیم تا بتوانیم در موقعیت های بسیاری که پیش می آید، از زبان قرآن سردر بیاوریم.
با نصب این نرم افزارها بر روی گوشی های همراه خود، می توانید مسیری مطمئن تر را برای خودتان رقم زده و با برنامه ریزی هایی که آنها برای شما ارائه می دهند، مسیر حرفه ای تری را طی نمایید. برای این منظور ما برآن شدیم تا به معرفی تعدادی از اپلیکشن های محبوب داخلی و خارجی پرداخته و در نهایت انتخابی صحیح تر را برایتان ایجاد نماییم. با ما همراه باشید…

 

– ARE
این اپ فوق العاده را می توان به دلیل رابطه واقعی ای که با مخاطب خود ایجاد می کند، از جمله اپ های تاثیرگزار در یادگیری زبان عربی دانست. در واقع این اپ به دلیل ارتباط انسان به انسان و به دور از رباط، برای کاربران خود ایجاد احساس خوشایندی را نموده است که در جای خود تحسین بر انگیز است.
ARE با پرداختن به مهارت های اصلی و مهم در یادگیری زبان، تنها به یک بخش تمرکز نکرده و همه بخش ها را به صورت مکمل به کاربران خود آموزش می دهد. در این باره باید گفت که این اپلیکیشن از طریق کارشناسان عربی ساپورت می شود و موقعیتی را برای علاقه مندان ایجاد نموده است که با انتخاب استاد و زمان تمرین خود، بر همه بخش های یادگیری شان تسلط داشته و به صورت مستقل عمل نمایند.
تلفظ ها، نگارش صحیح و تمامی نکات ریز و درشت در این اپ به شما آموزش داده می شود و در نهایت برای شما بخشی را ایجاد نموده تا با افرادی که به مانند شما در یک سطح زبانی هستند، ایجاد ارتباط نموده و به تمرین مکالمه و نوشتاری عربی خود بپردازید.
این نرم افزار کاملا رایگان است و شما با دانلود آن به فایل های صوتی و فیلم های آموزشی ویژه این اپ مواجه می شوید که برای تمرین شما موثر واقع خواهد شد. البته که زبانگرد قابل نصب بر روی تمامی گوشی های همراه است و این خود می تواند زبان آموزان بیشتری را ساپورت نماید.
بهتر است در رابطه با ARE نیز به این نکته اشاره کنیم که، این اپ دارای پشتیبانی تمام وقت است و اساتید و کارشناسان بسیاری شما را در مسیر یادگیری زبان عربی پشتیبانی و حمایت خواهند کرد. این اپ برای تمامی سطوح از مقدماتی تا پیشرفته کارساز است و با تعیین سطح می توانید به بخش های مختص به خود دست یابید.

 

– Learn Arabic Phrasebook
این اپ خارجی قابل نصب بر روی گوشی های اندروید است و به شما این امکان را می دهد که بتوانید به صورت آفلاین هم از خدمات و آموزش های آن، بهره ببرید. در حقیقت این نرم افزار نیز به تمامی بخش های مهم در یادگیری زبان عربی می پردازد و شما می توانید از بنا به انتخاب خود از نسخه رایگان و یا غیررایگان آن نیز بهره ببرید. قطعا نسخه غیررایگان آن برای شما این موقعیت را رقم می زند تا بتوانید به درس های آموزشی بیشتری دسترسی یافته و در نهایت با حجم بیشتری از مطالب تنوع و کیفیت بیشتری را دارا شوید. این اپ قابل استفاده برای افرادی است که در سطوح مقدماتی و یا متوسطه زبان عربی هستند و افرادی که در سطوح پیشرفته بسر می برند نمی توانند آموزش های چندانی را که برایشان جدید است، بدست بیاورند.

 

– Arabic Alphabet-Tengulogi
این نرم افزار نیز مخاطبان خاص خود را دارد که توانسته است رضایت بسیاری از آنها را جلب نماید. البته که از مزیت های مهم آن، دسترسی رایگان آن برای صاحبان گوشی های اندروید است. اما نکته ای که باید خاطر نشان کرد که اگرچه این اپ به صورت آفلاین نیز کار می کند، اما برای دسترسی به فایل های صوتی آموزش زبان عربی، شما نیاز دارید که به اینترنت متصل شده و آموزش های لازم در جهت تقویت مهارت لیسنینگ عربی را کسب نمایید.

– Learn Arabic-Bravolol اپ Learn Arabic-Bravolol
برای دارندگان گوشی های اندروید و iSO می تواند انتخاب درستی باشد. این اپ در دو نسخه رایگان و غیر رایگان تهیه شده است و شما می توانید در صورت نیاز به بخش های بیشتر آموزشی از نسخه غیر رایگان آن بهره ببرید. از مزیت های آن این است که به صورت آفلاین نیز قابل استفاده است و به تمامی مهارت هیا مهم در یادگیری زبان عربی نیز می پردازد. این اپ به شکلی تهیه شده است که حتی افرادی که در سطح مقدماتی آموزش زبان عربی هستند هم می توانند به راحتی آموزش های لازم را دیده و مسیر پیشرفت خود را رقم بزنند. – رز استون رز استون یک اپ با سابقه بسیار است که در زمینه آموزش زبان های مختلف، از جمله عربی به خوبی عمل کرده است. این نرم افزار با پرداختن به تمامی مهارت های مهم در یادگیری زبان عربی و ایجاد فضایی مناسب، آموزش عربی را به یک سرگرمی تبدیل نموده است که در جایگاه خود، قابل ستایش خواهد بود. رز استون یک اپلیکیشن آمریکایی است که با پرداختن به دستور زبان عربی و آموزش های درست خود، این بخش را نیز برای زبان آموزان جذاب نموده است. – دولینگو دولینگو از برترین اپلیکیشن های خارجی زبان است که با اختلاف از سایر اپ های دیگر توانسته است کاربران بسیاری را در حیطه آموزشی خود جای دهد. این نرم افزار به آموزش زبان های دیگر نیز مبادرت ورزیده و در نهایت بسیاری را از این طریق به زبان دوم و یا چندم، مسلط نموده است. دولینگو به صورت رایگان برای کاربران تهیه شده است و قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و iSO است. در واقع این اپ با پرداختن به بخش های مهم و کاربردی در یادگیری عربی، و بخش بندی کردن موضوعات مختلف، توانسه است با ایجاد بستری سرگرم کننده، زبان آموزان را راغب به یادگیری نماید.

 

– Arabic Alphabet-Tengulogi
این نرم افزار نیز مخاطبان خاص خود را دارد که توانسته است رضایت بسیاری از آنها را جلب نماید. البته که از مزیت های مهم آن، دسترسی رایگان آن برای صاحبان گوشی های اندروید است. اما نکته ای که باید خاطر نشان کرد که اگرچه این اپ به صورت آفلاین نیز کار می کند، اما برای دسترسی به فایل های صوتی آموزش زبان عربی، شما نیاز دارید که به اینترنت متصل شده و آموزش های لازم در جهت تقویت مهارت لیسنینگ عربی را کسب نمایید.

– Learn Arabic-Bravolol
اپ Learn Arabic-Bravolol برای دارندگان گوشی های اندروید و iSO می تواند انتخاب درستی باشد. این اپ در دو نسخه رایگان و غیر رایگان تهیه شده است و شما می توانید در صورت نیاز به بخش های بیشتر آموزشی از نسخه غیر رایگان آن بهره ببرید. از مزیت های آن این است که به صورت آفلاین نیز قابل استفاده است و به تمامی مهارت هیا مهم در یادگیری زبان عربی نیز می پردازد. این اپ به شکلی تهیه شده است که حتی افرادی که در سطح مقدماتی آموزش زبان عربی هستند هم می توانند به راحتی آموزش های لازم را دیده و مسیر پیشرفت خود را رقم بزنند.

 

– رز استون
رز استون یک اپ با سابقه بسیار است که در زمینه آموزش زبان های مختلف، از جمله عربی به خوبی عمل کرده است. این نرم افزار با پرداختن به تمامی مهارت های مهم در یادگیری زبان عربی و ایجاد فضایی مناسب، آموزش عربی را به یک سرگرمی تبدیل نموده است که در جایگاه خود، قابل ستایش خواهد بود. رز استون یک اپلیکیشن آمریکایی است که با پرداختن به دستور زبان عربی و آموزش های درست خود، این بخش را نیز برای زبان آموزان جذاب نموده است.

– دولینگو
دولینگو از برترین اپلیکیشن های خارجی زبان است که با اختلاف از سایر اپ های دیگر توانسته است کاربران بسیاری را در حیطه آموزشی خود جای دهد. این نرم افزار به آموزش زبان های دیگر نیز مبادرت ورزیده و در نهایت بسیاری را از این طریق به زبان دوم و یا چندم، مسلط نموده است. دولینگو به صورت رایگان برای کاربران تهیه شده است و قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و iSO است. در واقع این اپ با پرداختن به بخش های مهم و کاربردی در یادگیری عربی، و بخش بندی کردن موضوعات مختلف، توانسه است با ایجاد بستری سرگرم کننده، زبان آموزان را راغب به یادگیری نماید.

 

اپ ها شاید نتوانند به تنهایی شما را به هدفتان نزدیک نمایند اما قطعا می توانند بخش مهمی را در یادگیری شما ایجاد نمایند. امروزه تعداد موسساتی که علاوه بر آموزش زبان، دارای نرم افزارهای تخصصی هستند، اندک است اما باید گفت که این موسسات به خوبی متوجه این موضوع شده اند که آموزش ها نباید تنها به کلاس درس موکول شده و در نتیجه بهتر است که زبان آموزان را خارج از ساعات کلاس درس رها نکنند.
موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی نیز به این موضوع به خوبی پرداخته است و در نتیجه با اپ های مختلف خود که موضوعات متفاوتی را ساپورت می کنند، زبان آموزان را مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار داده است. شما می توانید با ثبت نام در کلاس های آنلاین موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، از همان ابتدا به صورت رایگان اپ موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی، زبانگرد و ARE را به صورت تخصصی در اختیار داشته و در نهایت با محیطی کاملا پیشتیبانی شده با انتخاب استاد خود، آموزشی کاربردی را کسب نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه استفاده از این اپ ها، می توانید به ثبت اطلاعات خود در بخش زیر اقدام نموده و مشاوره های لازم را بدست بیاورید. کارشناسان ما در تمامی ساعات در کنار شما هستند تا علاوه بر آموزش آنلاین عربی، و آشنایی شما با دوره های ویژه آموزش زبان از جمله آموزش زبان در ۵۰ روز و دوره های همیاد، شما را با نحوه استفاده از اپ ARE آشنا نموده و در نتیجه شما را مورد حمایت و پشتیبانی خود قرار دهند.