برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 چرا زبان انگلیسی بین المللی است؟,چرا انگلیسی زبان بین المللی است؟,چرا زبان انگلیسی بین المللی شد

به نظر شما چرا زبان انگلیسی بین المللی است؟ از میان همه زبان های موجود چرا زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی انتخاب شده است؟ در گذشته زبان انگلیسی رواج چندانی نداشته است اما در حال حاضر زبان انگلیسی، زبان اول دنیا محسوب می شود و روز به روز بر تعداد افرادی که خواستار یادگیری و تسلط بر این زبان هستند نیز بیشتر می شود. زبان انگلیسی همانند دیگر زبان ها تغییرات زیادی را پشت سر گذاشته است اما با وجود چنین تغییراتی، اکنون زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی مورد استفاده قرار می گیرد. اهمیت زبان انگلیسی برای هیچ یک از ما پوشیده نیست. در حال حاضر در کل دنیا از زبان انگلیسی برای انجام امور مختلف استفاده می شود و یادگیری آن بر همه ما لازم می باشد. زبان انگلیسی از زبان های قدیمی محسوب نمی شود و قدمت زیادی ندارد. با این حال به عنوان زبان بین المللی انتخاب شده است. زبان های که از قدمت زیادی برخوردار هشتند شامل: زبان عبری، زبان تامیل، زبان فارسی، زبان لیتوانیایی، زبان ایسلندی، زبان مقدونیه ای، زبان باسک، زبان فنلاندی، زبان گرجستانی و همچنین زبان اسکاتلندی ایرلندی می باشد. از آن جایی که زبان انگلیسی قدمت چندانی ندارد؛ پس چرا به عنوان زبان بین المللی انتخاب شده است؟
با این وجود در این مقاله به اهمیت زبان انگلیسی و دلایلی که باعث شده است این زبان به عنوان زبان بین المللی شناخته شود را بیان خواهیم کرد.

تاریخچه زبان انگلیسی

تلفیق زبان ها با یک دیگر موجب می شود که یک زبان جدید شکل بگیرد. هر کدام از زبان ها برای خود ساختار جداگانه و مستقلی دارند. زبان انگلیسی از خانواده هندواروپایی می باشد. این زبان از پر گویش ترین زبان های دنیا محسوب می شود. زبان انگلیسی همانطور که از اسم آن مشخص است مربوط به کشور انگلستان می باشد. کشور انگلستان از دهه پنجم قبل از میلاد تا حدود سده چهارم پس از میلاد تحت سلطه امپراتوری قدرتمند روم بود اما بعد از تضعیف امپراتوری روم، تجزیه شدن این امپراتوری آغاز شد. بریتانیا یکی از قسمت هایی بود که از این امپراتوری جدا شد و به دنبال آن انگل ها به این کشور کوچ کردند. انگل ها با نژاد سلتی ها تلفیق شدند و رشد پیدا کردند اما بعد از مدتی زبان انگلی آن ها به زبان آنگلیش و به مرور زمان به زبان انگلیسی تبدیل شد. زبان انگلیسی در انگلستان و جنوب شرقی اسکاتلند تکامل پیدا کرده است.
بعد از آن افراد بسیاری به این کشور حمله کردند اما خدشه ای به این زبان وارد نشد بلکه به مرور زمان شاهد گسترش این زبان بوده ایم. به دلیل حملات بسیاری که وارد به این کشور شد موجب شد که کلمات بسیاری از زبان های مختلف مثل فرانسوی وارد این زبان شود. زبان انگلیسی زبان مادری بسیاری از کشورها می باشد. این کشورها شامل:  آنگلوسفر (انگلستان، آمریکا، کانادا، استرالیا و نیوزلند) و ایرلند، آفریقای جنوبی، غنا، نیجریه، زیمبابوِی، باتسوانا می باشد. همچنین زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم برخی از کشورها به شمار می آید. برخی از این کشورها شامل:  هند، پاکستان، قطر، بحرین، سودان و غیره می باشد.
شواهد نشان داد که علت انتخاب زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی، قدمت این زبان نمی باشد. به دلیل اهمیت و نقش بسیار بالای کشور بریتانیا در امور نظامی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و علمی در کل دنیا به خصوص در میان مردم کشور ایالات متحده آمریکا موجب شده است که این زبان در سراسر دنیا به عنوان زبان بین المللی کاربرد پیدا کند. از طرف دیگر این زبان، زبان رسمی سازمان ملل متحد می باشد و در حال حاضر در بسیاری از کشورها و مدارس در حال تدریس زبان انگلیسی می باشند.

زبان بین المللی چیست؟

اینکه چرا زبان انگلیسی بین المللی است؟ در ای مقاله به صورت کامل مورد بررسی قرار می گیرد. زبان بین المللی زبانی است که در سازمان های بین المللی و روابط دیپلماتیک رواج دارد و افراد با این زبان می توانند در هر کجای دنیا با یک دیگر ارتباط برقرار کنند. یکی از دلایلی که باعث می شود زبانی به عنوان زبان بین المللی انتخاب شود این است که، تعداد و قدرت افرادی که به این زبان تکلم می کنند بسیار زیاد است. به گونه ای که از طریق قدرت بالایی که دارند به راحتی می توانند زبان مورد نظر خود در هر کجای دنیا گسترش دهند.

چرا انگلیسی زبان بین المللی است؟

جالب است بدانید که در قرن 16 میلادی، زبان انگلیسی تنها در کشور بریتانیا رواج داشته و فقط 6 میلیون نفر به این زبان صحبت می کرده اند. با خواندن ادامه مقاله بیشتر درباره علت این امر صحبت خواهیم کرد. زبان انگلیسی از لحاظ تاریخی به سه دوره تقسیم می شود. این سه دوره شامل:

 1. زبان انگلیسی کهن که از سال 450 میلادی تا 1100 استفاده می شود.
 2. زبان انگلیسی میانه که از سال 1100 تا 1500 میلادی استفاده می شود.
 3. زبان انگلیسی نوین که از 1500 تا به الان مورد استفاده قرار می گیرد.

و اما دلایلی که باعث شده است زبان انگلیسی زبان رسمی و بین المللی محسوب شود، شامل موارد زیر می باشد:

 1. استعمار بیش از حد کشور انگلستان و نفوذ آن ها به هند، استرالیا، قاره آمریکا و… باعث شد که در میان مردم این کشورها زبان انگلیسی رواج پیدا کند.
 2. هنگامی که جنگ جهانی دوم اتفاق افتاد، افراد برای برقراری ارتباط با مشکل بسیاری مواجه بودند به همین علت بعد از جنگ تصمیم گرفتند که از میان سه زبان، آلمانی، انگلیسی و فرانسوی، یکی را به عنوان زبان بین المللی انتخاب کنند که با تلاش ها و درگیری های بسیار زبان انگلیسی را به دلیل پیچیدگی های کمتر به عنوان زبان بین المللی انتخاب کردند.
 3. در حال حاضر افرادی که قصد تحصیل و گسترش علم را داشته باشند باید بر زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشند و از این زبان برای تولید علم استفاده کنند.
 4. رسانه های بزرگ اجتماعی برای اعلام خبر، زبان انگلیسی را انتخاب کرده اند. افرادی که قصد شنیدن خبرهای مهم و بزرگی را دارند باید بر این زبان تسلط داشته باشند.
 5. بزرگ ترین کمپانی تولید فیلم در آمریکا، به زبان انگلیسی است. همین امر باعث گسترش روز افزون این زبان در میان دیگر کشورها می شود.
 6. برای گرفتن ویزا و مهاجرت باید همه مدارک به زبان انگلیسی ترجمه شوند البته این مورد در کشورهایی مثل اسپانیا که بر زبان خود تعصب بسیاری دارند وجود ندارد.
 7. اما نباید تنها قدرت بریتانیا را در نظر گرفت و قدرت کشور آمریکا در زمینه های مختلفی مثل: موسیقی، فیلم سازی، اینترنت، اقتصاد و حتی موارد مخدر باعث شده است که انگلیسی به عنوان زبان بین المللی انتخاب شود.
 8. زبان انگلیسی زبانی است که از لحاظ ساختار و دستور زبان بسیار غنی می باشد. تعداد کلمات به کار رفته در این زبان بسیار زیاد می باشد و بزرگ ترین دیکشنری را به خود اختصاص داده است.
 9. انعطاف پذیری موجود در این زبان بسیار بالا می باشد. یادگیری ساختار جملات زبان انگلیسی از سختی بسیاری برخوردار نیست.
 10. دستور زبان انگلیسی نسبت به دیگر زبان ها از دشواری بسیاری برخوردار نیست. زبان انگلیسی دارای جنسیت نیست و همین موضوع یادگیری این زبان را با راحتی همراه کرده است.
 11. در زبان انگلیسی میان زبان رسمی و غیر رسمی تفاوت زیادی وجود ندارد.
 12. کلمات زبان انگلیسی دارای تلفظی آسان و قابل پیش بینی می باشند. به همین دلیل یادگیری، حفظ و املای این لغات سخت نیست.

کاربرد و اهمیت زبان انگلیسی

 1. بین المللی بودن زبان انگلیسی.
 2. با یادگیری این زبان امکان تسلط بر بسیاری از منابع، کتاب ها، مقالات و… را خواهید داشت.
 3. برقراری ارتباط با دیگران در هر کجای دنیا.
 4. ایجاد فرصت و موقعیت شغلی بسیار.
 5. داشتن ذهنی فعال.
 6. آماده شدن برای تصمیم گیری های بزرگ.
 7. امکان یادگیری زبان های دیگر.
 8. در تجارت، سیاست و اقتصاد از اهمیت بالایی برخوردار است.

تاثیر زبان انگلیسی بر دیگر زبان ها

زبان انگلیسی، عربی، فرانسوی، اسپانیایی، روسی و چینی از جمله زبان هایی هستند که در سازمان ملل متحد مورد استفاده قرار می گیرند و از اهمیت بالایی نیز برخوردار می باشد. هر ساله تعداد زیادی کلمه از زبان های مختلف وارد زبان انگلیسی می شود. همچنین واژه های بسیاری از زبان انگلیسی به زبان های دیگر وارد شده است. تاثیراتی که زبان ها بر یک دیگر گذاشته اند بسیار زیاد می باشد. به همین علت است که روز به روز بر تعداد افرادی که زبان انگلیسی را فرا می گیرند و از آن استفاده می کنند افزوده می شود. زبان انگلیسی در سازمان ملل دارای ویژگی های متفاوت و به خصوصی می باشد. زبان انگلیسی، فرانسوی و اسپانیایی به دلیل اینکه از خط و الفبای لاتین استفاده می کنند، خوانندگان زیادی را به خود اختصاص داده اما زبان های دیگری (عربی، روسی، چینی) به این دلیل که خط و الفبای متفاوتی دارند، افراد کمتری به آن ها می پردازند. از آن جایی که زبان انگلیسی، اسپانیایی و فرانسوی به یک دیگر نزدیک هستند، فهم آن ها برای افراد آسان تر می باشد. زبان انگلیسی با وجود تاثیر و تاثرهای زیادی که داشته است، هنوز هم مورد استقبال تعداد زیادی از مردم دنیا می باشد و روز به روز بر تعداد افرادی که خواهان یادگیری زبان انگلیسی هستند افزوده می شود.

آیا یادگیری زبان انگلیسی سخت است؟

یادگیری هر زبان و مهارتی سختی ها و دشواری های خاص خود را دارد. زبان انگلیسی هم از چنین سختی ها و دشواری های مستثنی نیست و اینکه از چه روش و متدی برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده می کنید اهمیت و نقش بسیاری در سخت یا آسان بودن یادگیری شما دارد. اینکه در کلاس های آموزشی به حفظ کردن لغات و واژگان مختلف زبان انگلیسی بپردازید و یا دستور العمل های گرامری را حفظ کنید موجب می شود که یادگیری زبان انگلیسی برای شما سخت و دشوار شود و یا بعد از مدتی یادگیری را رها کنید. بر خلاف دیگر زبان ها، زبان انگلیسی داری قوانین سخت و یا جنسیت محور نیست و با کمی زمان، تلاش و تعهد به راحتی می توانید بر این زبان تسلط پیدا کنید. از طرف دیگر منابعی که در اختیار زبان آموزان انگلیسی زبان است بسیار زیاد و متنوع می باشد. در صورتی که یادگیری زبان انگلیسی همراه با روش های متفاوت، به روز و استاندارد باشد باعث می شود که زبان آموزان از لحظه لحظه یادگیری لذت ببرند و احساس خوشایندی داشته باشند. سات زبان احمدرضا ابراهیمی به دلیل داشتن متد آموزشی متفاوت توانسته است برخی از باورهای اشتباه همچون: فرار بودن زبان انگلیسی، سخت بودن یادگیری زبان انگلیسی و… را از میان برداشته است.

برخی از باورهای اشتباه درباره زبان انگلیسی

 • عدم ارتباط با زبان انگلیسی

برخی از زبان آموزان دائم در حال تلقین کردن به خود هستند که یادگیری زبان برای ان ها دشوار می باشد و توانایی برقرار کردن ارتباط با زبان انگلیسی را ندارند. باید این نکته را به شما زبان آموزان تذکر دهیم که ذهن شما هر چیری زا که بیان کنید، باور می کند؛ بنابراین بهتر است که به جای صحبت درباره جملات و عبارات منفی به سراغ عبارات تاکیدی مثبت قدم بردارید. این کار در ابتدا برای افرادی که منفی باف هستند کار آسانی نیست اما شما دست از ادامه دادن به این مسیر برندارید و با قدرت و توان بالا به مسیر ادامه دهید.

 • خجالت کشیدن

در این میان اکثر زبان آموزان از صحبت کردن به زبان انگلیسی خجالت می کشند و یا ترس از اشتباه کردن دارند. در آغاز یادگیری هر مهارتی، خجالت کشیدن و ترس داشتن عادی می باشد اما اینکه بعد از مدتی هنوز چنین ترس ها و نگرانی هایی را با خود همراه کنید باعث می شود که شما از مسیری که در آن قدم گذاشته اید دورتر شوید. با یک مثال ساده سعی می کنیم که این مطالب را برای شما بهتر بازگو کنیم. کودکان در دو سال اول زندگی فقط یک سری آواها را بیان می کنند بدون اینکه معنای خاصی داشته باشد اما بعد از دو سال به آرامی شروع به صحبت و مکالمه می کنند. مکالمه آن ها پر از اشتباه و دست و پا شکسته می باشد اما بدون هیچ ترس و نگرانی به صحبت کردن ادامه می دهند تا بر زبان مادری خود تسلط پیدا کنند. بهتر است که در این مسیر کودکان را سر لوحه کار خود قرار دهید. از اشتباهات خود هراس نداشته باشید و سعی کنید آن ها را اصلاح نمایید.

 • یادگیری زبان از سن ما گذشته است

درست است که یادگیری زبان انگلیسی در سنین کمتر آسان تر و سریع تر صورت می گیرد اما این دلیل مناسبی برای شروع نکردن یادگیری محسوب نمی شود. یادگیری زبان انگلیسی در سنین بالا باعث می شود که ذهنی فعال داشته باشید. یادگیری زبان انگلیسی در سنین بالاتر کمی دشوار می باشد اما پیشنهاد ما به شما این است که از یادگیری زبان انگلیسی منصرف نشوید. بیشتر از قبل بر روی سبک و روش یادگیری تان تمرکز کنید.

 • عدم زمان کافی

بسیاری از افراد با وجود علاقه به یادگیری زبان انگلیسی به دلیل اینکه زمان کافی برای یادگیری ندارند، از آموزش و یادگیری صرف نظر می کنند. اما عدم وقت و زمان کافی برای قبل از طراحی دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی بهانه مناسبی بود اما در حال حاضر چنین بهانه هایی کاربرد ندارد. با توجه به اینکه برخی از دوره های یادگیری زبان انگلیسی برای افرادی که شاغل، مهاجر و یا …. هستند طراحی شده است دیگر جای نگرانی نیست. یکی از دوره هایی که کوتاه مدت می باشد و برای چنین افرادی طراحی شده است، دوره راکت سایت زبان احمدرضا ابراهیمی نام دارد. درست که این دوره کوتاه مدت است اما برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد. در پایان مقاله بیشتر درباره این روش صحبت خواهیم کرد.

 • مسافرت به کشورهای دیگر

در گذشته به دلیل اینکه مسافرت به کشورهای دیگر سخت و دشوار بود افراد یادگیری زبان انگلیسی را الزامی نمی دانستند اما در حال حاضر با گسترش و افزایش مسافرت ها نیاز به یادگیری زبان انگلیسی چندین برابر شده است. فراموش نکنید که در محیط های انگلیسی زبان سعی کنید به مکالمه و صحبت با دیگر افراد بپردازید تا تسلط شما بر این زبان بیشتر شود. اما سایت زبان احمدرضا ابراهیمی حتی برای افرادی که توان سفر به دیگر کشورها را ندارند، چاره ای اندیشیده است. سبک آموزشی که احمدرضا ابراهیمی برای همه دوره های موجود در سایت انتخاب کرده است به گونه ای است که همه افراد خود را در کشورهای انگلیسی زبان تصور می کنند و همچون نیتیوها و افراد بومی بر این زبان تسلط پیدا می کنند.

 • با لهجه صحبت کردن

لهجه یکی از مهم ترین قسمت های یادگیری زبان انگلیسی می باشد. برخی از افراد به صحبت کردن با لهجه اهمیت زیادی می دهند. یادگیری زبان انگلیسی با لهجه اهمیت و زیبایی بسیاری دارد اما بدون لهجه صحبت کردن نباید دلیلی باشد که یادگیری زبان انگلیسی را به تعویق بیندازید. به مرور زمان و با تمرین های بسیار می توانید با لهجه به مکالمه بپردازید. برخی از وبسایت ها و آموزشگاه های، آموزش زبان انگلیسی مانند وبسایت احمدرضا ابراهیمی از همان ابتدا تاکید بسیار زیادی بر روی لهجه زبان آموزان دارند و به صورت همزمان به آموزش لهجه فراگیران می پردازند.

 • مهارت های زبانی

مهارت های زبانی در زبان انگلیسی به صورت همزمان فرا گرفته می شوند. در برخی از موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی تنها به برخی از مهارت های زبانی پرداخته می شود. در صورتی که یادگیری انگلیسی باید با چهار مهارت زبان انگلیسی همراه باشد. همه مهارت های زبانی در زبان انگلیسی باید یاد گرفته شوند. برای یادگیری هر کدام از مهارت های زبانی باید برنامه ریزی داشته باشید. همچنین تمرین کردن مداوم باعث تسلط شما زبان آموزان می شود.

 • عدم استفاده از روش های جذاب

برای جلوگیری از خسته شدن زبان آموزان بهتر است که از روش های آموزشی متفاوت و جذابی استفاده نمایید. تدریس زمانی که خشک پیش رود باعث می شود که فراگیران یادگیری زبان انگلیسی را رها کنند. یادگیری زبان را به صورت پویا ادامه دهید. در این مسیر داشتن اساتیدی که از روش های جذاب استفاده می کنند به شما کمک بسیاری می کند.

 • تفاوت زبان انگلیسی با زبان مادری

درست است که زبان مادری جهت یادگیری سریع تر زبان دوم به شما کمک می کند اما دلیل مناسبی برای شروع نکردن یادگیری زبان دوم نیست. به مرور زمان و با تمرین های بسیار توان فکر کردن با زبان دوم را پیدا خواهید کرد.

بهترین و موثرترین روش یادگیری زبان انگلیسی

تا به اینجای مقاله با این سوال که چرا انگلیسی یک زبان بین المللی است، آشنایی کسب کرده اید. یادگیری زبان انگلیسی امروزه اهمیت غیر قابل انکاری پیدا کرده است و روز به روز بر اهمیت این زبان افزوده می شود. هر روزی که شروع آموزش و یادگیری این زبان را به تعویق بیندازید، فرصت های زیادی را از دست می دهید؛ چراکه یادگیری زبان انگلیسی مساوی است با در اختیار داشتن بسیاری از موقعیت ها و فرصت هایی که ممکن است برای هر فردی پیش نیاید.
به همان اندازه که اهمیت این زبان زیاد شده است، روش های یادگیری زبان انگلیسی نیز تنوع و تفاوت بسیاری پیدا کرده اند. اینکه هر یک از شما به دنبال بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی باشید امری طبیعی می باشد.
هر یک از شما این حق را دارید که بهترین ها را در اختیار داشته باشید. به همین علت ما با معرفی بهترین روش شما در مسیر درستی قرار می دهیم.
در صورتی که علاقه مند هستید آموزش زبان انگلیسی شما با ویژگی های زیر صورت گیرد تا پایان مقاله با ما همراه باشید:

 1. سیستم و روش آموزشی متفاوت، جدید و نتیجه بخش.
 2. در اختیار داشتن یادگیری نامحدود.
 3. حمایت و پشتیبانی 24 ساعته.
 4. نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی.
 5. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی همچون زبان مادری و به صوت ناخودآگاه.
 6. در اختیار داشتن اساتید چند زبانه با سابقه تدریس بالا.
 7. در اختیار داشتن برنامه ریزی شخصی بر اساس نیازهای زبانی.
 8. برگزاری کلاس های آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و خصوصی.
 9. دریافت مدرک در انتهای دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی.
 10. استفاده از زبان در موقعیت های زبانی متفاوت.
 11. و….

همه و همه در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی و با شرکت در دوره راکت در اختیار شما علاقه مندان به زبان انگلیسی قرار می گیرد. دوره راکت به دلیل تغییر در نیازهای زبانی فراگیران، تغییرات روز دنیا، حق انتخاب بیشتر زبان آموزان و… به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می شوند. داوطلبان دوره با کمک کارشناسان و مشاوران ما و برحسب نیاز و شرایط خودشان می توانند به انتخاب هر یک از این دوره ها با ویژگی های متفاوت بپردازند.

دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره هایی که در وبسایت احمدرضا ابراهیمی در حال تدریس می باشد، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد. این دوره آموزشی دارای مزایایی بسیار زیادی دارد. این دوره برای افرادی که قصد دارند بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند و در آزمون های مختلف آیلتس و تافل نمره بالا دریافت کنند، طراحی شده است. این دوره آموزشی به گونه ای طراحی شده است که علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کرده است. ویژگی ها و متد آموزشی این دوره باعث متمایز شدن آن از دوره های دیگر شده است. از جمله ویژگی های مهم این دوره شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

آموزش زبان انگلیسی به کودکان اهمیت و حساسیت بالایی دارد. به همین علت است که والدین نگران سبک و متد آموزشی کودکان خود هستند و کودکان خود را به هر موسسه و آموزشگاه زبانی نمی سپارند. روشی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان انتخاب می شود باید متناسب با سن و نیازهای زبانی کودکان طراحی گردد. احمدرضا ابراهیمی با آگاهی از همه نکات و دغدغه کودکان به طراحی دوره ای اقدام کرده است. این دوره آموزشی راکت جریان نام دارد. دوره راکت جریان مختص به کودکان می باشد. این دوره در کنار اساتید آموزش دیده و حرفه ای به آموزش زبان آموزان می پردازند و از آغاز تا پایان دوره همراه و هم قدم با کودکان شما هستند. به دلیل برگزاری آنلاین دوره های آموزشی، والدین می توانند در کنار فرزندان خود از مراحل یادگیری، سبک و متد آموزشی آگاهی کاملی کسب نمایند. والدین حق دارند از روش و مراحل یادگیری کودکان خود مطلع شوند. کودکان در کنار سرگرمی به یادگیری زبان انگلیسی مشغول هستند. راکت جریان با استفاده از سریال های مختص به سن کودکان به آموزش آن ها می پردازند. کودکان شما می توانند بهترین لحظات را در کنار اساتید ما تجربه نمایند و در مدت زمان کوتاهی تبدیل به یک نیتیو لایک شوند.

سبک آموزشی موجود در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

برای در اختیار داشتن همه ویژگی های گفته شده به صورت یک جا، نیاز به استفاده از روش و سیستم آموزشی متفاوت می باشد. آموزش زبان انگلیسی با سریال، سبک و روش انتخابی دوره های موجوود در سایت می باشد. مزایای یادگیری زبان انگلیسی با سریال زباد می باشد. برای درک بهتر شما زبان آموزان به برخی از این مزایا اشاره خواهیم کرد:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. امکان استفاده از تنوع زبانی بالا.
 5. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 6. جذاب ترین روش
 7. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 8. کامل ترین روش
 9. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 10. محتوای نامحدود
 11. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 12. ارزان ترین روش
 13. و…

ویژگی مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

بارزترین ویژگی اساتید و مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، چند زبانه بودن آن ها می باشد. اساتید دو الی سه زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته اند. همچنین دوره های تربیت مدرس را پشت سر گذاشته اند و آماده تدریس به زبان آموزان شده اند. اساتید از همه نگرانی های والدین و زبان آموزان آگاهی دارند به همین علت همه تلاش خود را کرده اند که بهترین لحظات را همراه با یادگیری برای فراگیران ایجاد نمایند. مدرسین نقش بسیار مهمی در ایجاد اشتیاق و ادامه دادن مسیر یادگیری زبان آموزان ایفا می کنند. به همین علت است که هنگام انتخاب مدرس باید دقت و توجه بسیاری داشته باشید. اساتید وبسایت احمدرضا ابراهیمی علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به آموزش زبان آموزان در زمینه های دیگری مثل: برنامه ریزی، تعیین هدف، چگونگی افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس می پردازند. مدرسین سایت همانند راهبرانی دلسوز، همراه و هم قدم با فراگیران خود پیش می روند و سعی داشته اند بهترین لحظات را برای زبان آموزان فراهم نمایند. مدرسین وبسایت بر اساس نیازهای زبانی هر یک از زبان آموزان به برنامه ریزی شخصی برای آن ها می پردازند و از آغاز ثبت نام تا انتهای دوره به صورت تمام وقت از زبان آموزان خود حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند کرد.

نکاتی دیگر درباره سایت احمدرضا ابراهیمی

همه دوره های آموزشی موجود در سایت به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. از دلایلی که احمدرضا ابراهیمی آموزش آنلاین را انتخاب کرده است، می توان به این مورد اشاره کرد که برای همه افراد در هر کجای دنیا قابل دسترس می باشد. همچنین می‌توان به این نکته اشاره کرد که از طریق محیط و فضای آنلاین می توان اصل آموزش را دریافت کرد. فضای آنلاین به کاربران خود این امکان را می دهد که از پلتفرم های آموزشی مختلفی استفاده نمایند و متناسب با نیازهای زبانی خود دست به انتخاب زنند و از تنوع آموزشی موجود حداکثر لذت را ببرند. خصوصی برگزار شدن کلاس ها ویژگی دیگری است که دوره های آموزشی از آن برخوردار هستند. برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی مورد استقبال والدین و زبان آموزان می باشد؛ چراکه فراگیران در کلاس های خصوصی از آرامش و تمرکز بیشتری برخوردار هستند. با وجود چنین مزایایی افراد تمایلی به شرکت در کلاس های حضوری را ندارند. تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی همه تلاش خود را کرده اند که بیشترین مزایا را در اختیار زبان آموزان و‌ فراگیران سایت خود قرار دهند و لحظاتی متفاوت و بی نظیری برای زبان آموزان خود فراهم و ایجاد نمایند.

اما فراموش نکنید که برای انتخاب هر یک از دوره ها به برنامه ریزی منسجم و تعیین هدف نیاز دارید. برنامه ریزی به این دلیل که: به صورت منسجم و مداوم به یادگیری زبان انگلیسی بپردازید. اینکه بعد از مدتی یادگیری را رها کنید و بعد از آن مجددا به سراغ یادگیری بروید باعث می شود زمان خود را تلف کنید و از اهداف خود عقب بمانید. یادگیری هر مهارتی نیاز به تعهد و برنامه ریزی منسجمی دارد. تعیین هدف مورد دیگری است که باید بدان دقت داشته باشید. تعیین هدف برای شما فراگیران لازم می باشد؛ چراکه زمانی که هر یک از شما از ادامه دادن مسیر خسته می شوید با یادآوری اهداف زبانی خود می توانید با قوای بیشتری به مسیر ادامه دهید. بنابراین فراموش نکنید که برنامه‌ ریزی و تعیین هدف برای مسیر موفقیت شما لازم می باشد.

در این مقاله با اینکه زبان انگلیسی چطور بین المللی شد، آشنایی کاملی را پیدا کردید. زمان آن رسیده است که با انتخاب بهترین روش آموزش زبان انگلیسی، یادگیری را آغاز کنید. در انتها باید گفت که در صورتی که علاقه مند هستید در هر یک از دوره های آموزشی شرکت نمایید و یا از مشاوره رایگان سایت برخوردار شوید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید. راه های ارتباطی با ما شامل:

_تکمیل فرم مشاوره رایگان و ثبت نام در انتهای صفحه
_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002

مشاوران و کارشناسان سایت به محض دیدن فرم ثبت نام با شما تماس می گیرند و پاسخگوی سوالات شما عزیزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی و یا زبان های دیگر هستند.