هدف از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ با یادگیری زبان انگلیسی چه کارهایی می توان انجام داد؟ فواید یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ بازار کار برای افرادی که بر زبان انگلیسی تسلط دارند، چگونه است؟ روش های کسب درآمد از زبان انگلیسی چیست؟
همه این سوالات را داوطلبان و علاقه مندان زبان انگلیسی از اساتید و مدرسین زبان انگلیسی می پرسند. بعد از پاسخگویی به سوالات بالا، زبان آموزان به سراغ پرسیدن سوالات دیگری از جمله:
برای یادگیری زبان انگلیسی باید از کجا شروع کرد؟ بهترین راه یادگیری زبان انگلیسی چیست؟ چگونه از اشتباهات رایج در زبان انگلیسی پرهیز کنیم؟ چگونه می توانیم زبان انگلیسی را از صفر یاد بگیریم؟
این را فراموش نکنید که هر چقدر مدت زمان بیشتری را به یادگیری زبان انگلیسی اختصاص دهید، تسلط شما بر این زبان بیشتر می شود و با تسلط بیشتر، استفاده بیشتری نیز خواهید داشت. قدم گذاشتن در این مسیر به هدف گذاری و حمایت و پشتیبانی بالا نیاز دارد. تا انتهای مقاله به تک تک سوالاتی که در بالا مطرح شده است، پاسخ خواهیم داد.

با یادگیری انگلیسی چه کارهایی می توان انجام داد؟

و اما با یادگیری زبان انگلیسی چه کارهایی می توان انجام داد؟ هدف از یادگیری انگلیسی چیست؟ در این قسمت به پاسخ این دو سوال می پردازیم.
زمانی که دلایل یادگیری زبان انگلیسی را از افراد مختلف می پرسیم، به جواب های متفاوتی می رسیم که نشان دهنده اهداف و انگیزه متفاوت هر یک از آن ها می باشد. هدف از یادگیری زبان انگلیسی برای هر فردی با توجه به شرایط و برنامه هایی که برای زندگی خود در نظر گرفته است، متفاوت می باشد.
یادگیری هر مهارتی برای ما بدون نتیجه نمی باشد. اگر زمان و وقت خود را برای یادگیری و تسلط بر روی زبان انگلیسی قرار می دهید مطمئن باشید که در نهایت برای شما مزایا و فرصت های بسیاری را ایجاد و فراهم خواهد کرد. یکی از خاصیت های یادگیری زبان انگلیسی این است که حتی افرادی که صرفا فقط و فقط به دلیل علاقه به سراغ یادگیری زبان انگلیسی می روند نیز به راحتی می توانند به رفع نیازهای زبانی خود در موقعیت های مختلف بپردازند و از مهارت زبانی خود لذت کافی را ببرند. سعی داشته باشید اساتید و روش های آموزشی را انتخاب کنید که در نهایت باعث لذت شما از مسیر یادگیری شود و بر داشته های زبانی شما بیفزاید. کارهایی که با یادگیری زبان انگلیسی می توان انجام داد، شامل:

 • فرصت های شغلی بیشتر.
 • امکان ترجمه و مکالمه با افراد خارجی در هر کجای دنیا.
 • کسب درآمد از طریق روش های مختلف حتی آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین.
 • تدریس انگلیسی به صورت خصوصی یا در آموزشگاه های زبان انگلیسی و…
 • به دست گرفتن پروژه های مختلف.
 • انجام کارهایی اطلاعاتی.
 • تماشایی فیلم ها و سریال های انگلیسی.
 • شرکت در کارهایی که مربوط به حوزه بین المللی می باشد.
 • دسترسی به مقالات خارجی.
 • امکان تحصیل در بهترین دانشگاه های دنیا.
 • دسترسی به بهترین محتواهای اینترنتی.
 • ورود به دنیای بازی و سرگرمی.
 • زبان انگلیسی به عنوان زبان رسانه تلقی می شود.
 • امکان مسافرت به همه جای دنیا.
 • و…

فواید یادگیری زبان انگلیسی

 1. افزایش توانایی های ذهنی در افراد.
 2. فرصت ها و موقعیت های شغلی بهتر.
 3. برطرف کردن نیازهای زبانی در موقعیت های مختلف.
 4. تحصیل در برترین دانشگاه های جهان.
 5. خلاقیت بیشتر.
 6. توانایی بهتر در حل مشکلات.
 7. افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در زبان آموزان.
 8. قدرت تصمیم گیری بهتر.
 9. لذت بردن از فرهنگ زبانی و فرهنگ مردم آن کشور.
 10. تسریع در روند یادگیری زبان های دیگر.
 11. دسترسی به اطلاعات بیشتر و با کیفیت تر.
 12. ایجاد نگرش دوم در زندگی.
 13. دسترسی به مقالات علمی و برتر.
 14. هوشیارتر کردن ذهن.
 15. و…

مشاغل زبان انگلیسی

در داخل دانشگاه افرادی که بر زبان انگلیسی تسلط دارند در سه شاخه: ادبیات انگلیسی، مترجمی و آموزش زبان انگلیسی مشغول به تحصیل هستند. افرادی که در حوزه آموزش به تحصیل می پردازند باید به مطالعه دروسی مثل: روش های آموزش، روانشناسی، زبانشناسی، مسائل آموزش و… بپردازند. دانشجویان رشته مترجمی باید به آموزش و یادگیری ترجمه انواع کتاب ها، صوت ها، تصاویر مختلف اقدام نمایند. اما افرادی که در رشته ادبیات زبان انگلیسی مشغول به تحصیل هستند باید به خواند دروسی مثل: شناخت واژگان، اصول نامه نگاری، اشعار، اصطلاحات و… مشغول شوند. در صورتی که علاقه مند هستید در رشته زبان انگلیسی به تحصیل بپردازید، مطالب و نکات بالا به شما کمک می کند که با آگاهی دست به انتخاب زنید.

 • مترجمی زبان انگلیسی

افرادی که بر زبان انگلیسی تسلط دارند به راحتی می توانند در زمینه ترجمه کردم متون درآمد کسب کنند. درآمد این بخش تعداد صفحات و کلمات موجود و همچنین به متن های تخصصی و عمومی مربوط می شود. برخی از افراد مسلط بر زبان انگلیسی به ترجمه فیلم ها و سریال های انگلیسی می پردازند. یادگیری زبان انگلیسی همیشه و همه جا برای شما مفید واقع می گردد.

 • تدریس خصوصی زبان انگلیسی

اساتید و مدرسین انگلیسی می توانند با برگزاری کلاس های خصوصی زبان انگلیسی برای خود، کسب درآمدی را آغاز کنند. برخی از اساتید و یا حتی زبان آموزان علاقه ای به شرکت و یا برگزاری کلاس ها به صورت گروهی ندارند به همین دلیل به صورت خصوصی به برگزاری کلاس ها می پردازند.

 • تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه

در این میان برخی دیگر برعکس حالت بالا هستند و علاقه به برگزاری کلاس ها در آموزشگاه ها به صورت گروهی و دسته جمعی را دارند. در آمد شما در آموزشگاه ها بر اساس مدت زمان تدریس شما، تعداد کلاس های در حال برگزاری و… باشد.

 • تدریس در آموزش و پرورش

یکی دیگر از مشاغلی که در میان فارغ التحصیلان زبان انگلیسی طرفدار دارد، اشتغال در بخش آموزش و پرورش می باشد. افرادی که علاقه مند هستند باید به تدریس زبان انگلیسی به دانش آموزان بپردازند. بسیاری از فارغ التحصیلان این تصور را دارند که آموزش و پرورش تنها به گرفتن نیرو از دانشگاه فرهنگیان اقدام می کند. در صورتی که هر ساله آزمون های مختلفی جهت دریافت نیرو برگزار می شود که فارغ التحصیلان با شرکت و قبولی در این آزمون ها می توانند در آموزش و پرورش مشغول به کار شوند. کار کردن در آموزش و پرورش در میان بانوان طرفداران بیشتری دارد.

 • مترجمی در تورهای گردشگری

برخی از افرادی که بر زبان انگلیسی تسلط دارند، علاقه بسیاری به مسافرت و استفاده از مهارت زبانی خود در سفرهای متفاوت دارند. برای این افراد کار کردن در تورهای گردشگری بهترین گزینه می باشد. توریست ها و گردشگران مختلفی به ایران سفر می کنند. این افراد به یک مترجم حرفه ای و کارپشته نیاز دارند در این میان افرادی که بر زبان انگلیسی و مکالمه تسلط دارند بهترین گزینه برای این کار می باشند. در واقعه این دسته از افراد در کنار سفر کردن به کسب درآمد نیز مشغول هستند.

 • آموزش آنلاین زبان انگلیسی

با آنلاین شدن کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی، کارشناسان و اساتید این زبان به تولید محتوا و پکیج های مختلف آموزش زبان انگلیسی می پردازند.

 • تاسیس موسسه ها و آموزشگاه های زبان انگلیسی

در صورتی که علاقه بسیاری به شغل های مدیریتی دارید بهتر است که به تاسیس آموزشگاه زبان انگلیسی بپردازید. آغاز این شغل به تعهد کاری و مسئولیت پذیری بالایی نیاز دارد.

 • تولید محتوا

بسیاری از وبسایت های مختلف به دنبال افرادی هستند که قادر به تولید محتوا به زبان انگلیسی باشند. چنین وبسایت هایی در چند سال اخیر و با گسترش آموزش آنلاین، پیشرفت چشم گیری داشته اند. با تسلط بر زبان انگلیسی می توانید پروژه های مختلفی را در این زمینه دریافت و مدیریت کنید.

 • انجام امور بین‌المللی در شرکت ها

با توجه به افزایش تعاملات با شرکت های دیگر نیاز به افراد مسلط بر زبان انگلیسی روز به روز بیشتر احساس می شود. افرادی که بر مکالمه زبان انگلیسی مسلط هستند و همانند افراد بومی قادر به برقراری ارتباط و رفع نیازهای زبانی خود و دیگران هستند، اولویت چنین شرکت هایی می باشند. تسلط شما بر زبان انگلیسی موجب می شود که در همه حال برای شما کار و اشتغال وجود داشته باشد.

 • هماهنگی تحصیلی

در چند سال اخیر تعداد افرادی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند زیاد شده است. دانشجویان در صورتی که قصد داشته باشند در کشورهای دیگر به تحصیل مشغول شوند، نیاز دارند که انجام امور مربوط به این مسیر را به افرادی بسپارند که علاوه بر اینکه بر زبان انگلیسی مسلط هستند، آگاهی کاملی از مسیر و روند پیش رو داشته باشند. این دسته از افراد وظیفه دارند که همه امور و هماهنگی های لازم را برای دانشجویان انجام دهند تا با خیالی آسوده در کشور مورد نظر به تحصیل بپردازند.

 • مدیر فروش بین الملل

اگر فردی هستید که بر زبان انگلیسی تسلط دارید و در متقاعد کرد دیگران مهارت بالایی کسب کرده اید، بهتر است که در بخش مدیر فروش بین الملل مشغول به کار شوید. این بخش به دلیل تعامل با دیگر کشورها و ارتباط با خریداران خارجی موجب شده است که صاحبان چنین شرکت هایی به دنبال افراده مسلط بر زبان انگلیسی باشند. چنین شغل هایی شما را ملزم به سفر کردن و مزاکره با دیگران می کند. افرادی که علاقه مند هستند در حوزه فروش بین الملل مشغول به کار شوند باید مهارت برقراری ارتباط بالایی داشته باشند؛ همچنین باید به دو الی چند زبان به خصوص زبان چینی تسلط داشته باشند تا به بهترین شکل ممکن از وظیفه ای که بر عهده گرفته اند برآیند.

 • کار در سفارت خانه ها

افرادی که در کشورهای دیگر در حال زندگی می باشند، گاهی نیاز به کمک هموطنان خود پیدا میکنند در این میان برخی از افرادی که بر زبان انگلیسی تسلط دارند به عنوان مدیر سرویس های خارجی در آن کشور حضور پیدا می کنند و به کمک چنین افرادی می پردازند. این افراد معمولا در سفارت خانه ها مشغول به کار هستند و بسته به سمتی که دارند حقوق دریافت می کنند.

 • روزنامه نگاران بین المللی

روزنامه نگاری یکی از شغل های پر هیجان محسوب میشود؛ چراکه روزنامه نگار وظیفه دارد به مصاحبه افراد مختلف و در شرایط متفاوت بپردازد. حال تصور کنید روزنامه نگار در حوزه بین المللی مشغول به کار شود. چنین روزنامه نگاری با تسلط بر زبان انگلیسی که دارد قادر است در کشورهای دیگر به برق اری ارتباط و گرفتن مصاحبه از دیگر افراد بپردازد. روزنامه نگاران بین المللی در شرایط سخت مثل جنگ و بمب باران، آب و هوای خطرناک و… مجبور به گرفتن مصاحبه و حضور در آن شرایط هستند. افرادی که با وجود تسلط بر زبان انگلیسی علاقه مند هستند آدرنالین بالایی را تجربه کنند می توانند به سراغ این دست از مشاغل بروند.

 • انجام امور مربوط به حوزه اطلاعات

تسلط بر زبان انگلیسی یکی از مهم ترین شروط کار در حوزه اطلاعات کشور می باشد. زمانی که صحبت از کار کردن در حوزه اطلاعات به میان می آید همه افراد فقط یک بخش از آن را به یاد می آوردند در صورتی که حوزه اطلاعات دارای بخش های مختلفی می باشد که افراد با توجه به مهارت هایی که دارند قادر به کار کردن در بخش های مختلف خواهند بود.

اهمیت یادگیری زبان انگلیسی

همه زبان های دنیا متناسب با کاربردی که دارند از اهمیت بسیار و متفاوتی برخوردار هستند. زبان انگلیسی نیز با توجه به کاربردی که در کل دنیا پیدا کرده است، اهمیت بیشتری نسبت به دیگر زبان ها دارد. در ادامه به بعضی از این موارد اشاره خواهیم کرد. زبان برای برقراری ارتباط با دیگران و تعامل مورد استفاده قرار می گیرد. با تسلط بر زبان انگلیسی میتوانید با افراد دیگر از کشورهای مختلف ارتباط بر قرار نمایید. امروزه از زبان انگلیسی برای انجام امور مختلف در زمینه های اجتماعی، اقتصادی، سیاسی، تجاری، فناوری، تکنولوژی، حقوق و… استفاده می شود. اهمیت و کاربرد زبان انگلیسی به حدی است که آن را به عنوان زبان بین المللی در نظر گرفته اند. دلایل مختلفی باعث شده است که زبان انگلیسی را به عنوان زبان بین المللی در نظر بگیرند. زبان انگلیسی این امکان را به افراد می دهد تا خود را در حال و آینده با محیط اطراف و کار هماهنگ کنند و بهترین موقعیت ها و فرصت های شغلی را در اختیار داشته باشند. از آن جایی که زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد، یادگیری آن برای هیچکس خالی از لطف نیست. در جهت رسیدن به اهدافتان، زبان انگلیسی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

اهمیت برنامه ریزی در یادگیری زبان انگلیسی

درست است که یادگیری و تسلط بر زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی برای بزرگسالان و کودکان دارد اما آیا فقط اهمیت داشتن این زبان برای شروع یادگیری کافی است؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که شاید در ابتدا تنها اهمیت داشتن این زبان برای شروع یادگیری کافی باشد اما بعد از گذشت مدتی که خستگی و سختی مسیر به سراغ شما آمد، متوجه خواهید شد که به دلایلی بیشتر از اهمیت داشتن زبان انگلیسی، نیاز داشته اید. برای اینکه بدین مشکل دچار نشوید ما برای شما راه حل خوبی داریم. راه حل ما برنامه ریزی است! بله برنامه ریزی…
چیزی که بسیاری از افراد بدان معتقد نیستند برنامه ریزی می باشد. در صورتی که برنامه ریزی برای انجام امور روزانه، ماهانه و سالانه به شما کمک بسیار زیادی میکند. زمانی که قبل از شروع هر کاری برنامه ریزی کرده باشید، دیگر نگران عدم زمان کافی نیستید. با وجود برنامه ریزی هر کدام از امور در زمان خودش و با نظم کامل صورت می گیرد.
یکی دیگر از مواردی که به شما در جهت تسلط بر زبان انگلیسی کمک میکند، تعیین هدف می باشد. افرادی که از آغاز یادگیری برای خود اهداف زبانی تعیین می کنند، قدم های بعدی خود را با آگاهی و خیالی آسوده بر می دارند. تعیین هدف به شما زبان آموزان کمک می کند که اگر در اواسط مسیر دچار خستگی و یا انصراف شدید با یادآوری اهداف با قوای بیشتری به مسیر خود ادامه دهید.
در این میان برخی از زبان آموزان از چگونگی برنامه ریزی و یا چگونگی تعیین هدف آگاهی ندارند. خبر خوب این است که در بعضی از موسسات و وبسایت های آموزشی، اساتید به شما آموزش می دهند که چگونه به برنامه ریزی و تعیین هدف اقدام نمایید. در این مسیر تا جایی که امکان دارد از مدرسین خود کمک بگیرید. بنابراین برای تسلط بر زبان انگلیسی، برنامه ریزی و تعیین هدف را دست کم نگیرید.

عجله برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی باید به صورت مداوم و منسجم صورت گیرد. با عجله طی کردن این مسیر تنها به خودتان صدمه وارد می کنید. شاید در کوتاه مدت مطالب کاربردی را فرا گرفته باشید اما در بلند مدت نتیجه متفاوتی خواهید گرفت؛ پس در هیچ کاری حتی در یادگیری نیز عجله نکنید. سعی داشته باشید که خارج از کلاس های آموزشی به مطالعه خودآموز زبان انگلیسی بپردازید. آموزش و یادگیری خود را محدود به کلاس های آموزشی نکنید. برای مثال روزانه خارج از کلاس ها به مدت ۲۰ یا ۳۰ دقیقه به مطالعه بپردازید. لزومی ندارد این زمان دو ساعت در طول روز باشد؛ چراکه زمان زیاد ممکن است شما را از اینکار زده کند و به مرور زمان از یادگیری منصرف شوید. افرادی که بعد از مدتی یادگیری را رها می کنند و بعد از گذشت مدتی، مجددا یادگیری را آغاز می کنند، ضربه بزرگی به خودشان می زنند زیرا اینکار همه شما زبان آموزان را از هدفی که در نظر دارید دورتر و دورتر می کند. یادگیری زبان انگلیسی را بدون وقفه و به صورت منسجم ادامه دهید.
در مسیر یادگیری، سعی داشته باشید که از دیگران کمک های زیادی دریافت کنید. کمک گرفتن از افرادی که این مسیر را پشت سر گذاشته اند موجب می شود که اشتباهات مکرری که دیگران قبل از شما انجام داده اند را شما تکرار نکنید. کمک گرفتن از دیگران همیشه باعث می شود که وجود پشتیبان را در کنار خودتان حس نمایید و بدون هیچ ترسی از واکنش دیگران از اشتباهات زبانی خود صحبت نمایید. کمک گرفتن از اساتید و زبان آموزان دیگر را فراموش نکنید.
نوشتن را دست کم نگیرید! نوشتن مطالبی که در طول روز فرا گرفته اید به شما کمک می کند که هنگام مرور با یک نگاه مطالب را به خاطر بیاورید. همچنین نوشتم موجب می شود که اطلاعات از حافظه کوتاه مدت شما به حافظه بلند مدت انتقال پیدا کند. از طرف دیگر رایتینگ شما تقویت می شود. همیشه سعی داشته باشید با یک تیر چندین نشان را هدف قرار دهید.

بهترین روش یادگیری و آموزش زبان انگلیسی

حال که صحبت از کارشناسان حوزه زبان انگلیسی شد بهتر است که ما هم به معرفی و سبک و روش آموزشی که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال اجرا می باشد، به صحبت بپردازید.

 • دوره راکت

احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه سابقه به طراحی دوره ای اقدام کرده است که به دلیل داشتن ویژگی های متفاوت و سیستم آموزشی منحصر به فرد برای همه سنین و در هر سطح زبانی مناسب می باشد. قبل از معرفی این دوره ی آموزشی بهتر است که با ویژگی های متفاوت این دوره آشنایی کسب کنید. این ویژگی های شامل:

 1. سیستم و روش آموزشی متفاوت، جدید و نتیجه بخش.
 2. در اختیار داشتن یادگیری نامحدود.
 3. حمایت و پشتیبانی 24 ساعته.
 4. نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی.
 5. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی همچون زبان مادری و به صوت ناخودآگاه.
 6. در اختیار داشتن اساتید چند زبانه با سابقه تدریس بالا.
 7. در اختیار داشتن برنامه ریزی شخصی بر اساس نیازهای زبانی.
 8. برگزاری کلاس های آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین و خصوصی.
 9. دریافت مدرک در انتهای دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی.
 10. استفاده از زبان در موقعیت های زبانی متفاوت.
 11. و….

قبل از اینکه آموزش زبان انگلیسی را با ویژگی های بالا تجربه کنید، باید به معرفی دوره آموزش انگلیسی در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی بپردازیم. دوره ای که با ویژگی های بالا در سایت احمدرضا ابراهیمی در حال اجرا می باشد، دوره راکت نام دارد. این دوره آموزشی به دلیل اینکه حق انتخاب بیشتری را به زبان آموزان و فراگیران زبان انگلیسی بدهد به دو صورت فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) برگزار می شود. راکت یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی می باشد اما افرادی که علاقه مند هستند، آموزش زبان انگلیسی به صورت ترمیک بگذرانند، نگران نباشند؛ چراکه این دوره قابلیت برگزاری به صورت ترمیک را دارد.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره هایی که در حال حاضر در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال اجرا و تدریس می باشد، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد. این دوره توسط احمدرضا ابراهیمی به گونه ای طراحی شده است که برای همه افراد به خصوص افرادی که قصد دارد بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند و یا در آزمون های مختلفی همچون آیلتس و تافل نمره بالایی کسب نمایند، مفید می باشد. دوره جامع نیز همچون دوره های دیگر از ویژگی های متفاوتی برخوردار است، ویژگی های این دوره آموزشی شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

زبان انگلیسی چه برای بزرگسالان و چه برای کودکان اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است. آموزش زبان انگلیسی به کودکان در چند سال اخیر مورد توجه بسیاری از کارشناسان زبان انگلیسی قرار گرفته است. یادگیری زبان انگلیسی در حال حاضر و در دنیای امروز یک امر الزامی می باشد. والدین دغدغه ها و نگرانی های مختلفی برای آموزش زبان به کودکان خود دارند. بسیاری از خانواده ها به تحقیق درباره سبک ها و روش های مختلف آموزش می پردازند و بعد از مشورت های بسیار به انتخاب دوره مد نظر خود اقدام می کنند. احمدرضا ابراهیمی با توجه به همه دغدغه های والدین و کودکان به طراحی دوره راکت جریان اقدام کرده است. این دوره آموزشی به دلیل سبک و طراحی منحصر به فردی که داشته است توانسته علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کند. دوره راکت جریان با در اختیار داشتن اساتیدی حرفه ای و چند زبانه بهترین لحظات را برای کودکان شما فراهم می نمایند. در واقع سبک آموزشی دوره راکت جریان به گونه ای است که، کودکان شما در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری نیز مشغول هستند. یکی دیگر از مزایای موجود در دوره راکت جریان این است که، به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. آنلاین برگزار شدن دوره راکت جریان باعث شده است که خانواده ها بدون نگرانی در کنار فرزندان خود از روند و مراحل یادگیری آگاهی کاملی داشته باشند. همچنین خصوصی بودن کلاس ها مزایایی بسیاری را در اختیار فرزندان شما قرار می دهد. با خیالی آسوده آموزش کودکان خودتان را به سبک و روش آموزشی ما بسپارید.

سبک و متد برگزاری دوره‌های زبان وبسایت احمدرضا ابراهیمی

برای در اختیار داشتن همه ویژگی های گفته شده، باید از روش و سبکی متفاوت نیز استفاده کرد. با استفاده از سیستم آموزشی سنتی امکان در اختیار داشتن ویژگی های بالا را نخواهید داشت. افراد در نهایت به دنبال نینیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی هستند. همه ما آگاه هستیم که برای نیتیو لایک شدن و صحبت کردن همانند افراد بومی نیاز است که در کشور هدف به مکالمه و صحبت بپردازیم اما افرادی که توان و امکان مهاجرت و مسافرت به چنین کشورهایی را ندارند باید به سراغ چه روش های آموزشی بروند؟ احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه نکات گفته شده از سبک و متد متفاوتی استفاده می نماید. آموزش زبان انگلیسی با سریال یکی از روش های یادگیری زبان انگلیسی است که احمدرضا ابراهیمی در حال تدریس زبان انگلیسی با این روش به زبان آموزان خود، می باشد. این متد آموزشی تا به الان توانسته است علاقه مندان بسیاری را در اقصی نقاط دنیا به خود جذب کند. احمدرضا ابراهیمی در کنار اساتید حرفه ای و چند زبانه خود از طریق سریال های انگلیسی به آموزش زبان آموزان می پردازد. در واقع داوطلبان به شکلی باورنکردی در کنار سرگرمی از یادگیری نامحدودی نیز برخوردار هستند. این روش علاوه بر اینکه باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود، مزایای دیگری را در اختیار فراگیران قرار می دهد. مزایا شامل:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. تنوع در دانش زبانی
 5. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 6. جذاب ترین روش
 7. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 8. کامل ترین روش
 9. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 10. محتوای نامحدود
 11. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 12. ارزان ترین روش
 13. و…

ویژگی اساتید وبسایت احمدرضا ابراهیمی

مهم ترین ویژگی اساتید و مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، چند زبانه بودن آن ها می باشد. مدرسین دو الی سه زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته اند و آماده تدریس زبان انگلیسی به زبان آموزان شده اند. همچنین اساتید دوره های تربیت مدرس را پشت سر گذاشته اند و از دغدغه و نگرانی های زبان آموزان آگاهی کاملی دارند. مدرسین سایت همچون راهبرانی هستند که نقش هدایت کننده مسیر را بر عهده دارند و همه تلاش خود را می کنند که بهترین لحظات را برای زبان آموزان فراهم و ایجاد نمایند. مدرسین سایت بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی شخصی می پردازند تا فراگیران بهترین لحظات را با کیفیت بالایی سپری کنند. مدرسین سایت علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به آموزش های دیگری از جمله: آموزش چگونگی برنامه ریزی، چگونگی تعیین هدف، افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس و… فراگیران می پردازند. همه تلاش مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی این است که بهترین ساعات آموزشی را برای شما فراهم نمایند.

نکاتی دیگر درباره وبسایت

دوره های موجود در سایت همگی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی یکی از روش های آموزشی می باشد که در چند سال اخیر گسترش چشم گیری در میان متقاضیان پیدا کرده است. در این میان برخی از موسسات به آموزش آنلاین روی آورده اند و همه تلاش و تمرکز خود را برای چنین سبک آموزشی قرار داده اند. دلیل اصلی که تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی، آموزش آنلاین را انتخاب کرده است این است که، زبان آموزان اصل آموزش را دریافت کنند. یکی دیگر از ویژگی های آموزش آنلاین این است که همه افراد در هر شرایط و موقعیتی امکان استفاده از بهترین آموزش ها را دارند. آموزش آنلاین به دلیل داشتن پلتفرم های آموزشی مختلف این امکان را به فراگیران می دهد که انتخاب های متعددی را داشته باشند و بر حسب نیاز هر کدام را به دلخواه انتخاب نمایند. از طرف دیگر محیط و فضای آنلاین این امکان را به فراگیران می دهد تا در کمترین زمان ممکن بهترین و بیشترین آموزش ها را در اختیار داشته باشند. زمانی که آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین صورت گیرد بسیاری از هزینه های موجود، چه برای موسسات و چه برای زبان آموزان کاهش پیدا می کند. ویژگی دیگری که تعداد کمی از موسسات و وبسایت های آنلاین از آن برخوردار هستن، تدریس خصوصی زبان انگلیسی می باشد. تدریس خصوصی موجب شده است که تمرکز، آرامش، اعتماد به نفس، عزیزت نفس و… زبان آموزان افزایش پیدا کند. با توجه به ویژگی ها و مزایای موجود، احمدرضا ابراهیمی محیط آنلاین و خصوصی را انتخاب کرده است. همه تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی این است که بیشترین مزایا در اختیار زبان آموزان قرار گیرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و شرکت در دوره راکت می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید؛ همچنین در صورت نیاز می توانید با شماره تلفن 09333558002 با ما تماس حاصل نمایید. مشاوران و کارشناسان سایت به محض اینکه فرم ثبت نام شما را مشاهده کنند با شما تماس میگیرند و آماده پاسخگویی به سوالات شما متقاضیان و علاقه مندان به زبان انگلیسی هستند.