برخی از افراد را مشاهده می کنیم که با وجود اینکه چندین بار یادگیری و آموزش زبان انگلیسی را آغاز کرده اند اما بعد از مدتی از ناموفق بودن در این حوزه صحبت می کنند و سوالی که از ما می پرسند این است که: چرا در یادگیری زبان انگلیسی ناموفقیم؟ در این مقاله به بررسی پاسخ این سوال می پردازیم و در نتیجه با آگاهی بیشتری می توانید مسیر آموزش و یادگیری را طی کنید. یادگیری هر مهارتی از جمله یادگیری زبان انگلیسی نیاز به یادگیری و رعایت نکات و تکنیک هایی دارد. آشنایی با موارد مختلف توسط مدرسین و اساتید آموزش زبان انگلیسی موجب می شود که میزان عدم موفقیت شما در یادگیری زبان انگلیسی کاهش پیدا کند. افراد ناموفق در یادگیری زبان انگلیسی از زمان و هزینه ای که کرده اند پشیمان هستند. برخی به کل یادگیری را رها کرده و یا برخی مجددا قصد یادگیری زبان را دارند. برای هر دو دسته پیشنهاد ویژه ای داریم که با به کارگیری آن روش از همه این نگرانی ها و شکست ها خلاص می شوند. در ادامه مقاله دلایلی را معرفی خواهیم کرد که با آشنایی و آگاهی از این دلایل بهتر می توانید مسیر پیش رو را پشت سر بگذارید. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

دلایل عدم موفقیت در یادگیری زبان انگلیسی

دلایلی که در ادامه مطرح خواهیم کرد همگی در پاسخ سوال، چرا در یادگیری زبان انگلیسی ناموفقیم؟ می باشد. پس به دقت به همه مواردی که گفته می شود توجه نمایید.

 • عدم وجود هدف

زمانی که همه موارد گفته شده در بالا در کنار برنامه ریزی و هدف گذاری قرار گیرد، باعث می شود که زبان آموزان بهترین و لذت بخش ترین مسیر را در پیش داشته باشند. سعی کنید هر یک از این موارد گفته شده را به بهترین نحوه به کار بگیرید. هدف گذاری برای آغاز و انجام هر کاری الزامی می باشد. برخی از افراد در ابتدا برای خود هدف معینی را تعیین نکرده اند اما اصلا جای نگرانی نیست؛ چراکه اگر اساتید و مدرسین درستی را در اختیار داشته باشید، به شما برنامه ریزی صحیح و تعیین هدف را آموزش خواهند داد. داشتن هدف به شما کمک می کند که اگر در اواسط مسیر دچار مشکل و یا خستگی شدید با یادآوری اهداف زبانی خود می توانید با انرژی و قوای بیشتری به مسیر ادامه دهید.

 • عدم وجود برنامه ریزی

دو تا از مهم ترین مواردی که برای موفقیت در مسیر الزامی می باشد، داشتن هدف و برنامه ریزی است. بعد از تعیین هدف زمان آن رسیده است که بر اساس نیازهای زبانی، زمانی، شرایط و… به برنامه ریزی اقدام نمایید. برنامه ریزی روند یادگیری زبان آموزان را سریع تر از حد معمول می کند و موجب می شود که افراد قدم هایی بعدی خود را با آگاهی بردارند. در صورتی که از شیوه صحیح برنامه ریزی اطلاع ندارید بهتر است که از مدرسین خود کمک بگیرید. اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف را دست کم نگیرید.

 • انتخاب روش آموزشی نامناسب

در حال حاضر روش های آموزشی متفاوت و متنوعی در سیستم آموزش زبان انگلیسی طراحی شده است. هر یک از افراد متناسب با اهداف و نیازهای زبانی که دارند به انتخاب روش آموزشی می پردازند. برخی از روش های آموزشی شما را دورتر از مسیر و هدف یادگیری می کنند به همین علت هنگام انتخاب، بررسی ها و مشورت های لازمی را انجام دهید تا در نهایت به بهترین انتخاب دست پیدا کنید. در صورت نیاز در برخی از کلاس های آموزشی شرکت نمایید و از نحوه تدریس اساتید مطلع شوید. همچنین می توانید با کارشناسان و مشاورینی که آموزشگاه ها و وبسایت های آموزش زبان انگلیسی در اختیار متقاضیان قرار داده اند استفاده نمایید. با رعایت موارد گفته شده می توانید بهترین و استانداردترین روش انتخابی را داشته باشید.

 • بهانه های نابه جا

برخی از افراد با جملاتی مثل: من در یادگیری زبان استعدادی ندارم، موقعه صحبت کردن ممکن است به من بخندن، زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی ندارم، از سن من گذشته است و… به سراغ یادگیری زبان نمی روند.
همه ما به خصوص اساتید زبان انگلیسی چنینی جملاتی را شنیده اند و تنها چیزی که در این مسیر بیش از هر چیز دیگری برتی شما نیاز می شود، تلاش و پشتکار مداوم شما است.
از اشتباه کردن نترسید، خوده این اشتباهات باعث یادگیری بیشتر و بهتر شما می شود. سعی کنید با اعتماد به نفس بالا به مکالمه و صحبت بپردازید.
اولویت های ما میزان زمانی که برای آن کار در نظر می گیریم، مشخص می کند. حتی با وجود طراحی دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی صحبت از نداشتن زمان کافی، مسخره به نظر می رسد.
یادگیری زبان انگلیسی در دوران کودکی دارای مزیت های بسیاری می باشد اما این بدان معنا نیست که یادگیری و آموزش زبان انگلیسی برای بزرگسالان امکان پذیر نیست. بزرگسالان نیز با هدف گذاری و پشتکار می توانند به یادگیری این مهارت بپردازند.

 • استعداد در یادگیری زبان

هر کدام از ما دارای استعداد و توانایی های مختلفی هستیم. برخی از افراد خیلی سریع به استعداد و توانمندی های خود پی می برند و بر روی آن ها سرمایه گذاری می کنند اما برخی دیگر زمان زیادی نیاز دارند تا از استعدادها و توانایی ها خود مطلع شوند. یادگیری زبان انگلیسی نیز یک مهارت می باشد. حال در برخی از انسان ها روند تسلط و یادگیری زبان انگلیسی سریع تر از دیگران می باشد. اما خبر خوب این است که یادگیری زبان انگلیسی برای همه افراد با هر هوش و توانایی هایی امکان پذیر می باشد. بزرگ ترین کمکی که می توانید در حق خود کنید این است که پشتکار و تعهد را در برنامه خود قرار دهید و به صورت جدی به ادامه دادن مسیر بپردازید.

 • ترس از اشتباه کردن

برای همه ما پیش آمده است که به دلیل استرس و ترسی که داریم توانایی مکالمه و صحبت کردن به زبان انگلیسی را نداشته باشیم. باید گفت که این امر در اوایل یادگیری زبان انگلیسی طبیعی و ملموس می باشد اما ادامه دار شدن این روند فقط و فقط به خودتان آسیب می زند. سعی کنید که با اعتماد به نفس بالا به صحبت کردن و مکالمه هر چند کم بپردازید. در این قسمت سعی داشته باشید که از کودکان کمک بگیرید. شاید برای شما سوال پیش آید که چرا کودکان؟
باید گفت که کودکان دو سال اول زندگی خود را تنها به گوش دادن اختصاص می دهند و بعد از دو سال، آرام آرام شروع به مکالمه و صحبت می کنند. در ابتدا صحبت های آن ها سرشار از اشتباه می باشد اما آن ها با وجود همه این اشتباهات به مکالمه و صحبت های خود ادامه می دهند. تا زمانی به این کار ادامه می دهند که بر زبان مادری خود تسلط پیدا کنند. زبان آموزان نیز در این مسیر، سعی داشته باشند کودکان را سرلوحه کار خود قرار دهند. مدرسین و اساتید باید با مدیریت صحیح کلاس ها سعی کنند که فراگیران بدون هیچ ترس و نگرانی های به صحبت کردن بپردازند. با سماجت بسیار به یادگیری بپردازند.

 • افزایش سن

کودکان در سنین پایین زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها را سریع تر و آسان تر فرا می گیرند اما این جمله بدان معنا نیست که افراد بزرگسال توان یادگیری زبان انگلیسی را ندارند. ذهن کودکان آمادگی و توان بیشتری برای یادگیری مهارت های مختلف از جمله زبان انگلیسی دارد و درگیر یادگیری گرامر زبان انگلیسی نمی شوند. افراد بزرگسال با تلاش مستمر می توانند بهترین دستاوردها را در این زمینه داشته باشند؛ همچنین مسئولیت پذیری در میان بزرگسالان بیشتر از کودکان می باشد و بهتر می توانند در این مسیر قدم بردارند و پیشرفت کنند.

 • عدم زمان کافی

زمان یکی از با ارزش ترین چیزهایی است که افراد در اختیار دارند به همین علت افراد برای هر لحظه از زمانی که در اختیار دارند باید به برنامه ریزی اقدام کنند. بسیاری از افراد با وجود علاقه به زبان انگلیسی زمان کافی برای شرکت در کلاس ها و دوره های مختلف آموزش زبان انگلیسی را ندارند. این مورد شاید تا چندین سال پیش دلیل مناسبی برای آغاز نکردن یادگیری محسوب می شد اما در حال حاضر و با توجه به طراحی دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی، به راحتی می توانید بر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید. یکی از دوره هایی که در حال حاضر به صورت آنلاین برگزار می شود و انتخاب روز، ساعت، تعداد برگزاری کلاس ها در طول هفته به انتخاب متقاضیان گذاشته شده است، دوره راکت زبان انگلیسی نام دارد. درباره این دوره آموزشی در پایان مقاله صحبت خواهیم کرد. در هر صورت صحبت درباره عدم زمان کافی بهانه است و همه چیز به اولویت های افراد وابسته است.

 • ایران جای پیشرفت ندارد

این نکته که برای نیتیو لایک شدن نیاز است که در کشور هدف قرار گیرید و با مردم آن کشور به مکالمه و صحبت بپردازید، نکته درستی می باشد اما زمانی که چنین امکاناتی مهیا نیست، عدم یادگیری زبان کاری نادرست می باشد. داخل ایران روش های یادگیری زبان انگلیسی به حدی از تنوع برخوردار هستند که نیتیو لایک شدن را در داخل خانه برای زبان آموزان به همراه دارد. افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی همچون نیتیو لایک ها را دارند اما امکان مسافرت و مهاجرت به دیگر کشورها را ندارند اصلا نگران این موضوع نباشند؛ چراکه متد آموزشی سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به گونه ای طراحی شده است که نیتیو لایک شدن را در داخل خانه برای زبان آموزان خود فراهم می کند.

 • حس مسئولیت پذیری

در این مسیر ممکن است مشکلات و موانع بسیاری برای هر یک از فراگیران و زبان آموزان پیش آید. وظیفه ای که یک زبان آموز هدفمند دارد این است که نسبت به هدف، مسیری که در پیش دارد از تعهد و پشتکار کافی برخوردار باشد. در این میان برخی از هوش و استعداد بسیاری برخوردار هستند اما زمانی که این هوش همراه با تلاش و پشتکار مداوم نباشد، جواب عکس می دهد.

 • تماشاچی بودن

برای اینکه شنا یاد بگیرید باید وارد آب شوید و به شنا کردن بپردازید. اینکه خارج از آب ایستاده و فقط تماشاگر باشید توقع یادگیری شنا را نداشته باشید. برای شناگر شدن باید به صورت مداوم در داخل آب به شنا و تمرین بپردازید. بعد از مدتی می توانید پیشرفت خودتان را مشاهده کنید. یادگیری زبان انگلیسی نیز بدین شکل است. اینکه فقط و فقط به حفظ کردن لغات مختلف و دستورالعمل های زبان انگلیسی بپردازید کافی نیست بلکه باید مطالبی که یاد گرفته اید را به کار بگیرید و از توانایی های زبانی تان حداکثر لذت را ببرید.

 • تعیین سطح زبان انگلیسی

در برخی از آموزشگاه ها و وبسایت های آموزش زبان انگلیسی، آزمون های تعیین سطح زبان انگلیسی وجود دارد. افراد قبل از هر کاری باید در این آزمون شرکت نمایند و از سطح زبانی خودشان مطلع شوند. تعیین سطح به زبان آموزان کمک می کند تا بر اساس سطح زبانی که دارند به خرید کتاب و منابع آموزشی مختلف بپردازند. زمانی که هر یک از شما از سطح زبانی خودتان مطلع نباشید نمی توانید در خرید کتاب و حضور در کلاس ها و دوره های مختلف انتخابی صحیح داشته باشید. در نظر نگرفتن این نکته موجب می شود در یادگیری زبان انگلیسی موفق نباشید.

 • استفاده از منابع متعدد

وجود منابع متعدد دلیل بر این نیست که باید از همه منابع استفاده نمایید. می توانید از میان منابع مختلف با مشورت اساتید به انتخاب برخی از آن ها اقدام نمایید. برای هر یک از مهارت های زبانی یک کتاب کمک آموزشی کفایت می کند. در اختیار داشتن منابع بسیار باعث سردرگمی شما زبان آموزان می شود. از منابع آموزشی استفاده نمایید که نیاز زبانی و آموزشی شما را برطرف نماید.

 • استفاده از منابع رایگان

حقیقتی که وجود دارد این است که داخل اینستاگرام، یوتیوب و… تبلیغات مختلفی از آموزش رایگان را مشاهده می کنیم اما نکته ای که وجود دارد این است که برای یادگیری هر مهارتی باید هزینه پرداخت کنید. فکر اینکه بدون پرداخت هزینه توان یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر مهارت ها را داشته باشید از ذهن خود بیرون نمایید. از سایت ها و برنامه های مختلف آموزشی می توانید به عنوان وسایل کمک آموزشی استفاده کنید اما اینکه این برنامه ها، منابع اصلی آموزش زبان انگلیسی به شما شوند کار اشتباهی می باشد.

 • یادگیری محدود به کلاس

زبان آموزانی که به صورت خودآموز به یادگیری زبان انگلیسی نمی پردازند و در کلاس ها و دوره های مختلف آموزشی شرکت می کنند باید این نکته را در ذهن خود داشته باشند که خارج از کلاس های آموزشی نیز به یادگیری مشغول باشند؛ چراکه بخشی از یادگیری در داخل کلاس ها و بخش دیگر آن ها توسط زبان آموزان صورت می گیرد. تصور اینکه معلمان همه مطالب را در کلاس های آموزشی به شما بگویند را از ذهن خود خارج کنید. خارج از کلاس از منابع کمک آموزشی برای یادگیری استفاده نمایید.

 • نوشتن و خواندن روزانه

سعی داشته باشید که به صورت روزانه به مطالعه و نوشتن بپردازید. اگر از مطالعه و خواندن کتاب بیزار هستید بهتر است که از کتاب ها و متونی شروع کنید که به موضوعات مورد علاقه شما پرداخته باشند. لزومی ندارد کتاب ها و متن های قطور و بلندی را انتخاب نمایید، همین که چندین خط را در طول روز مطالعه کنید کار را برای شما آسان می کند. سعی کنید زمانی که مطالب مختلف را فرا میگیرید به صورت خلاصه به  نوشتن آن ها اقدام نمایید. نوشتن به زبان انگلیسی رایتینگ شما را قوی می کند؛ همچنین زمانی که قصد خواندن مطالب را دارید با یک مرور ساده بر روی مطالبی که نوشته اید، همه نکات را به خاطر می آورید. نوشتن و خواندن شما در آزمون های آیلتس و تافل آماده می کند.

 • یادگیری کلمات و اصطلاحات زبان انگلیسی

برخی از اساتید، زبان آموزان خود را مجبور به حفظ کردن لغات و اصطلاحات مختلف زبان انگلیسی می کنند. یادگیری لغات و اصطلاحات نیز باید در شرایط و با روش خاصی صورت گیرد. سعی کنید کلمات و اصطلاحات زبان انگلیسی را در متون و مکالمات مختلف فرا گیرید. این روش به شما کمک می کند که عبارات و واژگان، بهتر در ذهن شما باقی بمانند و هنگام استفاده و به کارگیری آن ها دچار فراموشی نشوید. کلمات و اصطلاحاتی را که فرا گرفته اید در طول روز در جملات خود به کار گیرید تا وارد حافظه بلند مدت شما شوند. یادگیری اصطلاحات زبان انگلیسی باعث می شود شما به افراد بومی نزدیک تر شوید.

چرا زبان انگلیسی را یاد نمی‌گیریم؟

 1. عدم زمان بندی مناسب.
 2. خود را درگیر جزئیات مسیر یادگیری و آموزش می کنید.
 3. به ترس و نگرانی های خود پر و بال می دهید.
 4. از سطح زبانی خود استفاده نمی کنیم.
 5. استفاده  از منابع و روش های یادگیری متفاوت.
 6. استفاده از سیستم آموزشی قدیمی.
 7. استفاده از روش و سبک آموزشی نامناسب.
 8. تصور نادرست از اساتید و مدرسین زبان انگلیسی.
 9. به یک مهارت بیشتر از دیگر مهارت ها اهمیت می دهیم.
 10. رابطه ای که در حال حاضر در میان اساتید و زبان آموزان جا افتاده است، رابطه ای اشتباه می باشد.

یادگیری زبان انگلیسی برای موفقیت 100%

 • دوره راکت

با توجه به مطالبی که بالا درباره آموزش زبان انگلیسی گفته شد، باعث شده است که ما نسبت به زبان آموزان و علاقه مندان زبان انگلیسی احساس مسئولیت کنیم و از روش پیشنهادی متفاوتی که شما را از همه سختی ها و تابوهایی که درباره زبان انگلیسی وجود دارد، رها کنیم. در حقیقت خوده ما، زمانی که دغدغه و نگرانی های زبان آموزان را مشاهده می کنیم، ناراحت می شویم؛ چراکه این همه استعداد در وجود همه علاقه مندان و داوطلبان یادگیری زبان انگلیسی به دلایل مختلف و سیستم آموزشی نامناسب، در حال از بین رفتن می باشد.
به همین علت احمدرضا ابراهیمی با بیش از دو دهه تجربه و آگاهی از تک تک ترس ها و دغدغه زبان آموزان به طراحی دوره ای اقدام کرده است. دوره ای که برای همه سنین در هر شرایط و هر سطحی مناسب می باشد، دوره راکت نام دارد. این دوره آموزشی به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می شود. دوره راکت بر اساس اصول روانشناسی و مدیریت فردی طراحی شده است و برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد.

 • راکت جریان

یکی دیگر از دوره های موجود در وبسایت زبان احمدرضا ابراهیمی، دوره راکت جریان می باشد. این دوره آموزشی برای کودکان طراحی شده است و در حال حاضر در اختیار کودکان قرار گرفته است. والدین نگرانی های بسیاری برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود دارند و سوالات متفاوتی از کارشناسان ما می پرسند. برخی از این سوالات شامل:
سن مناسب برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان چه سنی می باشد؟ آیا کودکان توان یادگیری گرامر زبان انگلیسی و مکالمه کردن را دارند؟ آیا کودکان تا سطوح پیشرفته زبان انگلیسی پیش خواهند رفت؟ و…
مشاورین سایت پاسخگوی همه سوالات شما والدین عزیز هستند و دغدغه و نگرانی های هر یک از شما والدین را درک می کنند. احمدرضا ابراهیمی با بیش از 20 سال تجربه در زمینه های مختلف آموزش زبان انگلیسی به طراحی دوره ای برای کودکان اقدام کرده است که همه نگرانی های والدین و حتی کودکان را بر طرف می کند. کودکان شما باید در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری مشغول شوند به گونه ای که بعد از گذشت مدتی هنوز اشتیاق و علاقه برای یادگیری را داشته باشند. مدرسین و اساتید دوره راکت جریان بعد از گذراندن آموزش های مختلف آماده تدریس به کودکان شما شده اند و همه تلاش خود را به کار گرفته اند تا بهترین لحظات را برای کودکان و فرزندان شما مهیا کنند.
جدا از مطالب گفته شده، به دلیل اینکه دوره راکت جریان به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شود، والدین می توانند در کنار کودکان خود از مراحل و روند یادگیری مطلع شوند. والدین این حق را دارند که از سبک و شیوه تدریس فرزندان خود مطلع شوند.

دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره های موجود که توسط احمدرضا ابراهیمی طراحی شده است، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این دوره دارای مزایا و ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی می باشد. برای آگاهی و درک بهتر شما زبان آموزان به بررسی بیشتر این دوره می پردازیم.

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

روش آموزشی دوره  های موجود در سایت احمدرضا ابراهیمی

دوره های موجود در سایت برای فراهم کردن شرایط نیتیو لایک شدن باید از سبک و روشی استفاده کنند که زبان انگلیسی را همچون زبان مادری و به صورت ناخودآگاه به زبان آموزان آموزش دهد. آموزش زبان انگلیسی با سریال، سبک و متد آموزشی دوره های طراحی شده در سایت می باشد. مزایای آموزش زبان انگلیسی با سریال به حدی زیاد است که اگر در این مقاله به بیان مزایا بپردازیم از موضوع اصلی مقاله دور خواهیم شد. در کنار سرگرمی بهترین آموزش را همراه با یادگیری نامحدود در اختیار دارید. چنین سبک آموزشی با چیزی که در ذهن شما تداعی شده است، متفاوت است و برای به کارگیری این روش نیاز به شرکت در دوره راکت و اساتید این دوره می باشد. همانطور که قبل تر اشاره کردیم برخی از متقاضیان آموزش زبان انگلیسی با وجود اینکه توان و امکان مسافرت و مهاجرت به کشورهای دیگر را ندارند، علاقه مند هستند همچون نیتیو لایک ها به مکالمه بپردازند. احمدرضا ابراهیمی با روش و سبک انتخابی که دارد توانسته است آرزوی دیرینه این افراد را برآورده کند. آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال موجب می شود که فراگیران در شرایط افراد بومی قرار گیرند و با فرهنگ، سبک و شیوه زندگی کشورهای انگلیسی زبان به خوبی آشنا شوند. هر یک از زبان آموزان در کنار سرگرمی به یادگیری زبان انگلیسی می پردازند و بهترین لحظات را در کنار اساتید و مدرسین حرفه ای تجربه خواهند کرد. برخی از ویژگی های آموزش زبان انگلیسی با سریال:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. تنوع در انتخاب
 5. تنوع در دانش زبانی
 6. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 7. جذاب ترین روش
 8. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 9. کامل ترین روش
 10. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 11. محتوای نامحدود
 12. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 13. ارزان ترین روش
 14. و…

ویژگی اساتید وبسایت احمدرضا ابراهیمی

اساتید دوره های آموزش زبان انگلیسی دو الی چند زبان را به سبک راکت آموزش دیده اند به همین علت با آگاهی بالا به آموزش زبان انگلیسی می پردازند و لحظات متفاوت و منحصر به فردی را برای زبان آموزان ایجاد می کنند. اساتید نقش بسیار مهمی در اشتیاق زبان آموزان برای ادامه دادن مسیر ایفا می کنند. زمانی که مدرس محیط آموزشی را خشک و یک نواخت برگزار کند باعث می شود که حتی بهترین مزایایی آن دوره به چشم زبان آموزان نیاید و از ادامه دادن مسیر با چنین مدرس های صرف نظر کنند. مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی با آگاهی از چنین نکاتی به تدریس می پردازند و بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی شخصی می پردازند تا بهترین لحظات را برای فراگیران ایجاد نمایند. اساتید سایت تنها به آموزش زبان انگلیسی به زبان آموزان نمی پردازند بلکه در کنار تدریس به نحوه برنامه ریزی، تعیین هدف، آموزش چگونگی افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در زبان آموزان می پردازند. مدرسین سایت همچون راهبرانی دلسوز همراه و هم قدم با زبان آموزان خود پیش می روند و نقش هدایت کننده مسیر را برعهده دارند. از ابتدا تا انتهای دوره مدرسین دوره های آموزشی از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت. مدرسین این دوره بر اساس شخصی سازی آموزش و نیازهای زبانی فراگیران به برنامه ریزی می پردازند.

آگاهی از برخی نکات دیگر سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

لازم دانستیم که شما زبان آموزان از ویژگی ها و نکات دیگر سایت اطلاع کسب نمایید. برخی از نکات شامل آنلاین و خصوصی برگزار شدن کلاس ها و دوره های آموزشی سایت می باشد. احمدرضا ابراهیمی به دلیل وجود و مزایای بسیار محیط و فضای آنلاین را انتخاب کرده است. آموزش آنلاین زبان انگلیسی مزایایی بسیاری دارد. یکی از مهم ترین مزایایی که احمدرضا ابراهیمی در مقالات و ویدئوهای خود بارها بدان اشاره کرده است این است که، محیط و فضای آنلاین موجب می شود زبان آموزان اصل آموزش را دریافت کنند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی برای همه افراد در هر شرایطی و در هر نقطه ای از دنیا قابل دسترس می باشد. فضای آنلاین به دلیل داشتن پلتفرم های مختلف آموزشی باعث شده است که علاقه مندان بسیاری قصد استفاده از آموزش آنلاین را داشته باشند. در واقع هر یک از شما به جدیدترین محتوای آموزشی در کمترین زمان ممکن دسترسی دارید. در حال حاضر با برخی از ویژگی های آموزش آنلاین آشنایی کسب کرده اید حال وقت آن رسیده است که شما را با ویژگی دیگر دوره ها یعنی برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی آشنا کنم. کلاس های خصوصی آموزش زبان انگلیسی طرفداران بسیاری دارد؛ چراکه آرامش و تمرکز زبان آموزان را بیشتر می کند. همچنین کلاس های خصوصی منجر به افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زبان آموزان نیز می شود. همه تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی این بوده است که بیشترین مزایا در اختیار فراگیران قرار گیرد و بهترین لحظات را برای زبان آموزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی فراهم نمایند.

دقت داشته باشید که با انتخاب و رعایت نکات و مطالب گفته شده بهترین آموزش و یادگیری را در پیش خواهید داشت. ما این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از اتمام هر یک از دوره های موجود می توانید همچون نیتیو لایک ها به صحبت بپردازید و توانایی رفع نیازهای زبانی خود را در موقعیت های مختلف داشته باشید. دوره های آموزش باعث می شوند که تشخیص شما از افراد بومی سخت شود. اهمیت زبان انگلیسی در دنیای امروز برای هیچ یک از ما پوشیده نیست به همین علت باید همه تلاش خود را برای یادگیری زبان انگلیسی به کار گیریم.

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و یا علاقه مند هستید در هر یک از دوره های موجود در سایت شرکت نمایید می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید؛ همچنین می توانید با شماره تلفن 09353558002 تماس حاصل نمایید. مشاوران و کارشناسان سایت به محض دیدن فرم ثبت نام، با شما تماس می گیرند و پاسخگوی تک تک سوالات شما فراگیران هستند.
با آرزوی سعادت برای شما دوستداران زبان انگلیسی…