همیشه زمانی که صحبت از منابع آموزش زبان انگلیسی می شود، کتاب ها و منابع آموزشی را به یاد می آوریم که از گذشته تا به الان برای آموزش زبان آموزان استفاده می شده است. با توجه به تغییراتی که در دنیای امروز رخ داده است، دیگر یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از کتاب ها جوابگو نیستند و منجر به استقلال زبانی ما نمی شوند. به همین علت استفاده از روش ها و متدهای جدید برای آموزش زبان انگلیسی یک نیاز مبرم می باشد. با استفاده از بهترین سریال برای یادگیری زبان انگلیسی دریچه ای جدید را به روی خود باز خواهیم کرد. استفاده از این روش آموزشی مزایای بسیار زیادی دارد. در ادامه به شرح بیشتر این موضوع خواهیم پرداخت.

مزایای یادگیری زبان انگلیسی با سریال

مزایای یادگیری زبان انگلیسی از طریق سریال بیشتر آن چیزی است که ما در این مقاله بیان می کنیم. اما در این مقاله به معرفی مهم ترین مزایا خواهیم پرداخت. به نکاتی که در ادامه گفته خواهد شد دقت نمایید:

 1. تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن.
 2. افزایش دایره لغات زبان آموزان.
 3. با کمترین هزینه بیشترین یادگیری را در اختیار دارید.
 4. در اختیار داشتن محتوای آموزشی علمی، فرهنگی، تفریحی.
 5. تسلط بر لهجه و لحن کلمات و جملات زبان انگلیسی.
 6. در اختیار داشتن به روزترین محتوای تصویری.
 7. برآورده کردن نیازهای زبانی زبان آموزان.
 8. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی.
 9. یادگیری چهار مهارت اصلی زبان به صورت ناخودآگاه.
 10. آموختن زبان انگلیسی همراه با سرگرمی و تفریح.
 11. بهترین روش آموزشی برای کودکان و بزرگسالان.
 12. کاملترین روش برای تسلط بر مکالمه و نیتیو لایک شدن.
 13. آشنایی با فرهنگ زبانی و شیوه زندگی نیتیوها.
 14. در اختیار داشتن محتوای و یادگیری نامحدود.
 15. در منزل با بهترین روش به یادگیری زبان انگلیسی همچون نیتیو لایک ها می پردازید.

بهترین سریال ها برای یادگیری زبان انگلیسی

 • سریال معروف Friends

این سریال دارای 10 فصل می باشد و تعداد قسمت های این سریال نزدیک به 200 قسمت است اما خبر خوب این است که مدت زمان در نظر گرفته شده برای هر قسمت بسیار کم است. همین موضوع لذت یادگیری زبان انگلیسی با سریال را برای شما دو چندان می کند. ژانر سریال فرندز کمدی می باشد و با به کار بردن اصطلاحات متنوع در این سریال باعث تسلط و یادگیری بیشتر شما بر زبان انگلیسی می شود. شخصیت های این سریال از جملات و کلماتی استفاده می کنند که برای همه افراد قابل فهم و درک باشد و افراد بتوانند در موقعیت های روزمره خود از این جملات و اصطلاحات استفاده کنند. این سریال درک زبان انگلیسی را برای شما راحت تر می گند.

 • سریال How I Met Your Mother

سریال آشنایی با مادر یکی دیگر از سریال های پر طرفدار برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد. این سریال بسیار شبیه به سریال فرندز می باشد و در فاصله اندکی با این سریال قرار می گیرد. سریال آشنایی با مادر یک سریال کمدی می باشد. در این سریال اصطلاحات عامیانه زبان انگلیسی بسیاری به کار رفته است که با یادگیری آن ها می توانید معاشرت و روابط اجتماعی قوی تری داشته باشید.

 • سریال The Big Bang Theory

این سریال در 12 فصل و 270 قسمت پخش شده است. قسمت های این سریال کوتاه می باشد و از دیدن آن خسته نمی شوید. در این سریال مکالمات به کار رفته قابل فهم می باشند اما در آن برخی از اصطلاحات علمی زبان انگلیسی به کار رفته است که برای همه قابل فهم نیست. با یادگیری این اصطلاحات توانایی صحبت در حوزه های مختلفی علمی را پیدا خواهید کرد.

 • سریال Malcolm In The Middle

این سریال کمدی پر است از شوخی های مختلف و سرگرم کننده که هر بیننده ای را به خود جذب می کند. مکالمات و ساختار جملات انگلیسی در این سریال برای همه فراگیران قابل فهم و درک می باشد.

 • سریال The Office

یکی دیگر از بهترین سریال های خارجی برای یادگیری زبان انگلیسی، سریال اداره می باشد. این فیلم دارای 201 قسمت کوتاه می باشد و به دلیل فیلم نامه جذاب این سریال به راحتی به این سریال معتاد می شوید. در این سریال از جملات و اصطلاحات زبان انگلیسی که در ادارات استفاده می شوند آگاهی کسب خواهید کرد.

 • سریال The Simpsons

یکی دیگر از سریال های پر طرفدار برای یادگیری زبان انگلیسی، سریال The Simpsons می باشد. در واقع سریال سیمپسون ها یک کارتون می باشد. که علاقه مندان بسیاری را در سنین مختلف به خود اختصاص داده است. این سریال درباره جامعه آمریکا تولید شده است. سریال سیمپسون‌ ها توانسته است جوایز بسیاری را دریافت کند. جالب است بدانید که این سریال به ۱۸ زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این سریال می توانید اصطلاحات پر کاربردی و عامیانه ای که در جامعه آمریکا مورد استفاده قرار می گیرد را فرا گیرید.

 • سریال That 70’s Show

این سریال مربوط به دهه ۷۰ می باشد. در این سریال زندگی گروهی افراد که با یک دیگر دوست هستند به نمایش گذاشته شده است. در این سریال شما شاهد موضوعات مختلفی مثل: عشق، مواد مخدر، دبیرستان و… هستید. در صورتی که علاقه مند هستید سریال پویا و فعالی را تماشا کنید، سریال “نمایش دهه ۷۰” گزینه مناسبی می باشد. در این سریال به دلیل اینکه زندگی روزمره افراد به نمایش گذاشته شده است، می توانید بسیاری از لغات و اصطلاحاتی که مربوط به بخش های مختلف زندگی می باشد را یاد بگیرید.

 • سریال House of Cards

این سریال کمدی با بازی کوین اسپیسی صورت گرفته است. که قصد دارد واشنگتن را برای خود کند و تمام امور کشور را در دست گیرد. این سریال دارای ۶ فصل می باشد که هر فصل ۷۳ قسمت دارد. تماشای این سریال ۱ الی ۲ ماه زمان می برد. این سریال برای افرادی که قصد دارند کلمات و اصطلاحات مربوط به تجارت و امور بازرگانی را فرا گیرند مناسب می باشد.

 • سریال Sherlock

سریال شرلوک هولمز یکی از سریال های کارگاهی می باشد که با دیالوگ های رسمی خود توانسته است علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کنند. این سریال دارای ۴ فصل و هر فصل ۱۴ قسمت می باشد. برای افرادی که علاقه به مکالمات رسمی در داخل جامعه را دارند مناسب می باشد.

 • سریال Grace and Frankie

این سریال کمدی مربوط به دو زوج می باشد که همسران آن ها به تازگی ادعا کرده اند که عاشق یک دیگر هستند و قراراست از همسران خود طلاق بگیرند. این سریال دارای ۶ فصل و ۹۰ قسمت می باشد. به افرادی که به دنبال مکالمه های کوتاه هستند شدیداً پیشنهاد می شود.

 • سریال Game of Thrones

یکی از سریال های پر طرفدار که علاقه مندان بسیاری را به خود اختصاص داده است، سریال Game of Thrones می باشد. سریال “بازی تاج و تخت” مربوط به رمان های جورج آر‌آر مارتین می باشد. در این سریال شاهد جنگ های مربوط به کشور بریتانیا خواهیم بود. این سریال را می توان جزء بهترین سریال های آموزش زبان انگلیسی دانست. سریال تاج و تخت  دارای خشونت های بسیاری است و برای افرادی که سطح زبانی پیشرفته ای دارند، پیشنهاد می شود.

 • سریال The Good Place

یکی از بهترین سریال هایی که باعث می شود شما لغات جدیدی را فرا گیرید، سریال The Good Placeمی باشد. این سریال برای افرادی که به تازگی یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کرده اند مناسب می باشد.

بهترین سریال های تلویزیونی برای یادگیری زبان انگلیسی

 • سریال Lost

این سریال مربوط به تعدادی از افراد است که به دلیل سقوط هواپیما در جزیره ای دور افتاده نزدیک اقیانوس آرام گرفتار شده اند. در این سریال به دلیل به کاربرده شدن لهجه های مختلف، مهارت شنیداری شما تقویت می شود و بعد از مدتی به راحتی می توانید لهجه های مختلف را از یک دیگر تشخیص دهید.

 • سریال Breaking Bad

یکی دیگر از سریال های تلویزیونی، سریال افسار گسیخته می باشد. این سریال  درباره یک استاد شیمی است که متوجه بیماری سرطان خود می شود. در همین حین باید از همسر باردار و فرزند معلولش مراقب کند. در این سریال شاهد بازی عالی بازیگران هستید که موجب می شود نتوانید از تماشای این سریال دست بردارید. در این سریال بیشتر از واژگان و اصطلاحات مربوط به موارد مخدر و جرم استفاده می شود.

 • سریال Prison Break

سریال فرار از زندان کی از سریال های اکشن و پر ماجرا می باشد با تماشای 5 فصل از این سریال به راحتی می توانید بر اصطلاحات مختلفی از جمله: جنایی، مهندسی، مجرمانه، زندان و… تسلط پیدا کنید.

 • سریال Californication

یکی دیگر از سریال های معروف خارجی برای یادگیری زبان انگلیسی سریال Californication می باشد. این سریال به دلیل موضوع متفاوتی که دارد توانسته است تقریبا تعداد زیادی از مخاطبان را به خود جذب کند. با تماشای این سریال می توانید بر اصطلاحات و کلمات ناپخته و بسیار واقعی آشنایی کسب کنید. در این سریال از زبان غیر رسمی استفاده می شود.

 • سریال Mad Men

این سریال در یک شرکت تبلیغاتی فیلم برداری شده است. سریال مردان دیوانه برای زبان آموزانی که مبتدی هستند کاربردی نیست و باید از حداقل های زبان انگلیسی آگاهی داشته باشند تا توانایی درک مکالمات این سریال را کسب کنند. کلمات و عبارات به کار رفته در این سریال مربوط به تبلیغات، خیانت و زندگی اداری می باشد.

 • سریال Grey’s Anatomy

در سریال آناتومی گری شما شاهد زندگی و روابط افراد در داخل بیمارستان هستید. روابط بین این افراد شامل: دوستی، عشق، حسادت، مرگ، زندگی و… می باشد. با تماشای این سریال می توانید بر بسیاری از اصطلاحات و کلمات مربوط به حوزه پزشکی آشنایی پیدا کنید و البته در کنار این اصطلاحات می توانید مفاهیم مربوط به زندگی عامیانه افراد را فرا بگیرید.

 • سریال Desperate Housewives

اسم این سریال کدبانوهای وامانده است. همانطور که از اسم این سریال مشخص است، کمدی می باشد. این سریال درباره  زنانی است که زندگی معمولی و روتین داشته اند تا اینکه متوجه خودکشی یکی از دوستان خود می شوند. ارتباطی که در میان این زنان وجود دارد بسیار طنز آمیز می باشد. در این سریال شما با واژه ها و اصطلاحات مربوط به عشق، دوستی، تمایلات جنسی، پول و… آشنایی پیدا می کنید.

 • سریال American Horror Story

در صورتی که علاقه مند به ژانر ترسناک هستید تماشای سریال “داستان ترسناک آمریکایی” را به شما پیشنهاد می کنیم. در این سریال تیمارستان، نمایش عجایب و فرقه های مختلف به تصویر کشیده شده است. در هر قسمت از این سریال بازیگران تغییر میکنند و به تغییر بازیگران لهجه آن ها نیز تغییر می کند.

 • سریال The Sopranos

تونی سوپرانو یکی از افراد جنایتکار می باشد که برای درمان به سراغ روان پزشک می رود. هنگام مراجعه به روان پزشک درباره موضوعات مختلفی مثل: درگیری‌های خانوادگی اش و زندگی مجرمانه‌ اش، اضطراب و… به صحبت می پردازد. با تماشای این سریال شما می توانید بر کلمات و اصطلاحات مربوط به جرایم و واژه های رکیک آشنا شوید.

 • سریال Fringe

در صورتی که علاقه مند به سریال های علمی و تخیلی هستید، سریال فرینج را به شما پیشنهاد می کنیم. این سریال مربوط به بخش FBI می باشد. در این سریال با بیناری های نادر، جهان های موازی و… سر و کار دارید. در صورتی که عمیقا به چنین مضامینی علاقه مند هستید به تماشای این سریال بپردازید؛ چراکه بعد از گذشت مدتی ممکن است تماشای این سریال برای شما خسته کننده شود.

 • سریال How to Get Away With Murder

نام این سریال “چگونه از مجازات قتل فرار کنیم”می باشد. آنلیز کیتینگ یک وکیل حرفه ای است که هر ساله دانشجویان خود را دور هم جمع می کند تا به برخی از پرونده ها رسیدگی کنند اما در همین حین با یک پرونده قتل روبه رو می شوند. این سریال بسیار اعتیاد آور است و به آموزش کلمات مختلفی درباره قانون و عدالت پرداخته است. این سریال را به افرادی که در سطح متوسط و‌ یا پیشرفته انگلیسی هستند پیشنهاد می کنیم.

 • سریال Misfits

سریال ناجورها برای افرادی که علاقه مند به لهجه بریتانیایی هستند مناسب می باشد. این سریال درباره ۵ نفر است که محکوم به انجام خدمات اجتماعی می شوند. در ادامه سریال، این ۵ نفر به دلایلی دارای نیروهای ماورایی می شوند. در این سریال گوش شما با لهجه بریتانیایی آشنا می شود.

 • سریال Ozark

این سریال درباره مارتی می باشد. مارتی بعد از خیانت شریکش مجبور می شود با خانواده اش به کوه های اوزاک برود و در آن جا ۵۰۰ میلیون دلار پول را پولشویی کند اما این کار آسان نیست. در این سریال درباره موضوعات مختلفی مثل، موادمخدر، پول‌شویی، امور مالی و تقلب صحبت می شود. در صورتی که زبان انگلیسی شما از سطح متوسط پایین تر است بهتر است که به سراغ سریال دیگری بروید.

 • سریال Downton Abbey

این سریال در لیست بهترین سریال های تلویزیونی قرار دارد که توانسته است جوایز مختلفی را ازعان خود کند. این سریال مربوط به یک خانواده روستایی می باشد که در حال انطباق زندگیشان با تغییرات اجتماعی می باشند. این سریال برای افرادی که سطح زبانی متوسطی دارند، پیشنهاد می شود.

 • سریال The Great British Bake Off

در صورتی که علاقه مند هستید مسابقات تلویزیونی را تماشا کنید،پیشنهاد ما به شما تماشای The Great British Bake Off می باشد. در این مسابقه ۱۲ نفر شرکت کننده وجود دارد که مشغول آشپزی هستند. در این مسابقه افرادی که ضعیف هستند حذف می شوند و افراد قوی برنده می شوند. با تماشای این مسابقه به بسیاری از دستور العمل های غذایی تسلط پیدا می کنید.

 • سریال Blue Planet

در صورتی که علاقه مند هستید مستندهای مختلف را تماشا کنید،پیشنهاد ما به شما تماشای مستند Blue Planet می باشد. این مستند جزء، مستندهای BBC می باشد. با تماشای این مستند با بسیاری از کلمات و اصطلاحات مربوط به محیط زیست آشنا می شوید. این مستند برای افرادی که از سطح زبانی متوسطی برخوردار هستند، مناسب می باشد.

 • سریال Russian Doll

ایین سریال درباره دختری به نام نادیا می باشد که در یک روز، گیر افتاده است. این دختر بارها می میرد و زنده می شود. در هر روزی که زنده می شود مطالب جدیدی را درباره اطرافیانش متوجه می شود. برخی از دیالوگ ها در این فیلم بارها و بارها تکرار شده اند. این کار باعث تقویت زبان انگلیسی شما نیز می شود. این سریال دارای یک فصل است و به افرادی که به چنین موضوعاتی علاقه مند هستند،پیشنهاد می شود.

به نکات زیر توجه نمایید:

 1. برخی از وبسایت های آموزشی این مورد را مطرح می کنند که در ابتدا سریال ها را با زیرنویس فارسی تماشا نمایید اما پیشنهاد ما به شما این است که از همان آغاز بدون زیرنویس فارسی به تماشای فیلم ها و سریال های انگلیسی بپردازید. شاید در ابتدا کمی دشوار باشد اما در صورت تداوم به مرور زمان به فهم مطلوبی از فیلم ها و سریال هایی که تماشا می کنید، خواهید رسید.
 2. به سراغ فیلم ها و سریال هایی بروید که با سلایق و علایق شما همخوانی داشته باشد. اینکه زمان خود را به تماشای فیلم ها و سریال هایی بگذرانید که به آن ها علاقه مند نیستید باعث می شود فقط زمان خود را تلف کنید و مطلبی را هم فرا نگیرید. پس به این نکته خوب دقت نمایید.
 3. سریال ها و فیلم های انگلیسی اعتیاد آور هستند؛ بنابراین مراقب باشید که کل روز خود را به دلیل تماشای فیلم ها و سریال های انگلیسی هدر ندهید. برنامه مشخصی را برای این کار در نظر بگیرید.
 4. سریال هایی را انتخاب کنید که متناسب با سن و نیازهای زبانی شما باشد.
 5. هنگام تماشای فیلم برخی از اصطلاحات و لغات مهم را یادداشت نمایید.
 6. این روش باید به صورت مداوم صورت گیرد. در صورتی که بعد از مدتی این روش را رها کردید نتیجه ای نخواهید گرفت. در انجام هر کاری باید انسجام و مداومت وجود داشته باشد.
 7. علاقه در سرعت یادگیری زبان آموزان نقش بسیار مهمی دارد اما بهتر است که به سراغ سریال های بروید که دیالوگ های کوتاه و پیچیده ای ندارد.

اهمیت برنامه‌ ریزی و تعیین هدف در یادگیری زبان

درست که ما به معرفی سریال ها و روش های مختلف برای آموزش زبان انگلیسی می پردازیم اما تنها دانستن آن ها کافی نیست بلکه نیاز به برنامه ریزی و تعیین هدف نیز می باشد. تا چند سال گذشته به برنامه ریزی اهمیت چندانی داده نمی شد اما با گذشت زمان و تجربه امور مختلف متوجه اهمیت برنامه ریزی برای انجام امور شده اید. برنامه ریزی موجب می شود که زبان آموزان با نظم بیشتری به انجام امور خود بپردازند و قدم های بعدی خود را با آگاهی بردارند. برنامه ریزی برای همه افراد به خصوص افرادی که در طول روز زمان کافی برای انجام امور خود ندارند، مفید و مناسب می باشد.
ویژگی دیگری که باید بدان توجه داشت، تعیین هدف می باشد. هدف گذاری برای انجام هر کاری و یادگیری هر مهارتی الزامی می باشد. تعیین هدف باعث می شود که افراد با انگیزه بیشتری به مسیر یادگیری خود ادامه دهند و در صورتی که در اواسط مسیر دچار خستگی و یا دلزدگی شدند با یادآوری اهداف زبانی خود، با قوای بیشتری به مسیر ادامه دهند. برنامه ریزی و تعیین هدف برای تسلط بر زبان انگلیسی خالی از لطف نیست. در این میان افرادی هستند که یادگیری زبان انگلیسی را آغاز کرده اند اما تعیین هدف و برنامه ریزی را انجام نداده اند. اما اصلا جای نگرانی نیست؛ چراکه برخی از اساتید و مدرسین زبان انگلیسی به فراگیران کمک می کنند تا بهترین برنامه ریزی و تعیین هدف را انجام دهند.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی با سریال

در این مقاله با معرفی بهترین سریال ها برای تقویت زبان انگلیسی آشنایی کاملی پیدا کرده اید. باید گفت که آموزش زبان انگلیسی با سریال نیاز به آگاهی و رعایت نکات و ترفندهایی دارد که اساتید آموزش دیده از آن مطلع هستند. این نکته را به خوبی می دانیم که برای نیتیو لایک شدن نیاز است که به کشورهای انگلیسی زبان رفته و به مکالمه با افراد بومی بپردازیم اما افرادی که شرایط و امکان مسافرت و مهاجرت را ندارند باید به سراغ چه راه حلی بروند؟ باید گفت که احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه این شرایط آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال را انتخاب کرده است. این روش موجب می شود زبان آموزان خود را در همان شرایط و فرهنگ زبانی تصور کنند و بعد از مدتی با رعایت تکنیک هایی، همچون نیتیو لایک ها به مکالمه و صحبت بپردازند.   یادگیری زبان انگلیسی با سریال بهترین انتخاب برای همه افراد من جمله افرادی که قصد نیتیو لایک شدن را دارند، می باشد.
در این مسیر فقط به تماشای سریال نشستن کافی نیست در این مسیر نیاز به اساتید حرفه ای و با دغدغه می باشد، تا فراگیران خود را با آگاه سازی کامل به یک نیتیو زبان تبدیل کنند.

 • دوره راکت

احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه نکات و با بیش از دو دهه تجربه، آموزش زبان انگلیسی با سریال را تحت عنوان دوره راکت طراحی کرده است و در اختیار علاقه مندان زبان انگلیسی قرار داده است. دوره راکت با در نظر گرفتن شرایط زبان آموزان و فراگیران به دو صورت فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) و فوق فشرده (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) در حال برگزاری می باشد. این دوره آموزشی برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد و فراگیران با توجه به نیازهای زبانی و زمانی که دارند می توانند به انتخاب هر یک از این دوره ها بپردازند.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره هایی که در وبسایت احمدرضا ابراهیمی در حال آموزش زبان انگلیسی با سریال به زبان آموزان می باشد، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد. این دوره آموزشی برای همه افراد به خصوص افرادی که علاقه مند هستند بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند و یا در آزمون های مختلف مثل آزمون آیلتس نمره بالایی را کسب نمایند مفید می باشد. هر کدام از دوره های موجود در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی دارای ویژگی های متفاوت و متمایزی از یک دیگر می باشند. این دوره نیز ویژگی هایی را دارا می باشد که شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

در چند سال اخیر آموزش زبان انگلیسی به کودکان مورد توجه بسیاری از کارشناسان و والدین قرار گرفته است. دوره های مختلفی را برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی کرده اند. برخی از این دوره ها مورد استقبال افراد بسیاری قرار گرفته است و برخی دیگر خیر. آموزش زبان انگلیسی به کودکان از حساسیت بالایی برخوردار است و والدین نگرانی های بسیاری برای آموزش فرزندان خود دارند. احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن نکات، تکنیک های زبانی، نیازهای زبانی کودکان و دغدغه های والدین به طراحی دوره ای پرداخته است. این دوره آموزشی، دوره راکت جریان نام دارد. دوره راکت جریان به دلیل استفاده از سبک آموزشی متفاوت توانسته است والدین و کودکان بسیاری را مجاب به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی کنند. سبک و متد آموزشی راکت جریان، استفاده از سریال های انگلیسی می باشد. این سریال ها مختص به سن کودکان شما انتخاب شده است. آنلاین و خصوصی برگزار شدن این دوره موجب شده است که والدین در منزل و در کنار فرزندان خود بدون هیچ نگرانی از روند و مراحل یادگیری زبان انگلیسی آگاهی کسب نمایند. در واقع فرزندان شما در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری نیز مشغول هستند. اساتید و مدرسین دوره راکت جریان متفاوت با اساتید دوره های مربوط به بزرگسالان می باشند. همه تلاش مدرسین راکت جریان این است که کودکان شما علاوه بر آموزش، بهترین و خاطره انگیزترین لحظات را سپری کنند.

ویژگی مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

ویژگی متمایز کننده اساتید وبسایت احمدرضا ابراهیمی چند زبانه بودن آن ها می باشد. که با سریال های انگلیسی به آموزش عادات و مهارت های زبانی به زبان آموزان می پردازند. مدرسین سایت دو الی چند زبان را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی پشت سر گذاشته اند و آماده تدریس به زبان آموزان شده اند. اساتید، دوره های تربیت مدرس را طی کرده اند و با دغدغه ها و نگرانی های زبان آموزان آشنایی دارند. به همین علت در زمان تدریس با توجه به بسیاری از نکات و تکنیک های آموزشی، تدریس خود را شروع می کنند. مدرسین سایت همانند راهبرانی هستند که در نقش هدایت کننده مسیر هم قدم و همراه با زبان آموزان خود به پیش میروند. مدرسین بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی شخصی می پردازند. این کار موجب می شود فراگیران از مسیر پیش روی خود آگاهی داشته باشند و در کنار راهبران خود در مسیر یادگیری غرق شوند. از آغاز ثبت نام تا پایان دوره مدرسین از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت.

برخی از ویژگی‌های دیگر دوره‌های موجود در سایت

همه دوره ها و کلاس های زبان انگلیسی در سایت احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه همچون زبان مادری به زبان آموزان آموزش داده می شود. آموزش آنلاین زبان انگلیسی به دلایل مختلفی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد مورد علاقه بسیاری از زبان آموزان قرار گرفته است. به نظر شما دلیل این علاقه مندی چیست؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که محیط و فضای آنلاین امکانات بسیاری را در اختیار زبان آموزان و متقاضیان زبان انگلیسی قرار می دهد. اما دلیل اصلی که احمدرضا ابراهیمی، فضای آنلاین را برای آموزش زبان انگلیسی انتخاب کرده است این است که، آموزش آنلاین این امکان را به ما می دهد که اصل آموزش را دریافت کنیم. همچنین ویژگی دیگر  محیط آنلاین این است که افراد در هر شرایط و موقعیتی زمانی و مکانی که حضور دارند می توانند از بهترین امکانات و آموزش ها استفاده نمایند. آموزش آنلاین باعث کاهش هزینه های موجود برای همه افراد چه موسسات و آموزشگاه های زبان و چه زبان آموزان می شود. از این طریق می توانید هزینه های باقی مانده را صرف امور دیگری نمایید. جذاب ترین ویژگی آموزش آنلاین زبان انگلیسی این است که در کمترین زمان ممکن می توانید بیشترین و جدیدترین محتواهای آموزشی را در اختیار داشته باشید. افرادی که آموزش آنلاین را تجربه کرده باشند به سراغ آموزش های حضوری نمی روند.
ویژگی دیگری که دورهای سایت زبان احمدرضا ابراهیمی از آن برخوردار است، خصوصی برگزار شدن کلاس ها می باشد. برگزاری کلاس های خصوصی زبان انگلیسی طرفداران زیادی دارد؛ چراکه افراد به دنبال تمرکز و آرامش کافی در کلاس هستند. افراد در منزل مشغول یادگیری زبان انگلیسی هستند بدون اینکه نگران رفت و آمد و ترافیک های آزار دهنده خیابان ها باشند. تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی همه تلاش خود را کرده است که بیشترین مزایا در اختیار زبان آموزان قرار گیرد و بهترین لحظات را در کنار حرفه ای ترین اساتید تجربه نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و شرکت در هر یک از دوره های موجود می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه بپردازید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید؛ همچنین می توانید با شماره تلفن 09333558002 تماس حاصل فرمایید.
کارشناسان و مشاوران سایت به محض دیدن فرم ثبت نام با شما تماس گرفته و پاسخگوی سوالات شما زبان آموزان هستند.