همانطور که روش های یادگیری زبان انگلیسی از یک دیگر متفاوت هستند، منابع و مواد آموزشی که برای آموزش زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرد، متفاوت می باشند. یکی از موارد و منابع آموزشی، کتاب هایی هستند که برای یادگیری و آموزش زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می گیرند. کتاب ها از جمله مهم ترین و اصلی ترین گام های اولیه برای آموزش و یادگیری زبان انگلیسی هستند به همین دلیل ما در این مقاله به معرفی بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی می پردازیم. این نکته را به خوبی می دانیم که در حال حاضر انتخاب بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی از میان تعداد کتاب های موجود کار دشواری می باشد اما ما در ادامه مقاله با بیان نکاتی، راه را برای انتخاب بهتر شما عزیزان هموارتر می کنیم؛ پس با ما در ادامه خواندن مقاله همراه باشید:

معرفی بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی

اینکه به دنبال بهترین کتاب برای یادگیری زبان انگلیسی باشیم و فقط یک کتاب را از میان این همه کتاب معرفی کنیم ممکن نیست و جواب قاطعی وجود ندارد.
نکته ای که باید بدان دقت داشته باشید این است که انتخاب بهترین کتاب های زبان انگلیسی باید بر اساس هدف شما، سن، نیاز، سطح زبانی شما و نوع یادگیری شما صورت گیرد. اگر در سطح پیشرفته زبان انگلیسی هستید انتخاب شما باید از میان بهترین منابع و کتاب هایی متناسب با سطح زبانی شما باشد و یا در صورتی که قصد آماده شدن برای آزمون های آیلتس و تافل را دارید باید به سراغ منابع و کتاب های آموزشی همان بخش بروید. زمانی انتخاب کتاب برتر آموزش زبان انگلیسی بر اساس اصول گفته شده صورت گیرد، مطمئن باشید که بهترین انتخاب را خواهید داشت.

نحوه استفاده از بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی

 1. سعی کنید طبق ترتیبی که خود کتاب برای زبان آموزان در نظر گرفته است پیش روید این کار یادگیری شما را اصولی تر و دقیق تر پیش می برد.
 2. سعی کنید با صدای بلند مطالب و به خصوص مکالمات داخل کتاب را مطالعه کنید.
 3. اصطلاحات، کلمات و لغات جدیدی را که با آن ها برخورد دارید را در یک دفترچه و یا گوشی تلفن همراه خود یادداشت نمایید.
 4. از بازی ها و سرگرمی های مختلف برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنید.
 5. نکات گرامر زبان انگلیسی را همانند لغات در دفترچه ای جدا یادداشت کنید و در زمان های خالی خود از آن ها برای مرور و یادگیری بیشتر استفاده کنید.
 6. خودتان را محدود به بهترین منابع و کتاب ها برای یادگیری زبان انگلیسی نکنید، سعی داشته باشید که از وسایل کمک آموزشی دیگر نیز استفاده کنید.

بهترین کتاب ها برای یادگیری زبان انگلیسی

 • کتاب های Four Corners

اگر قصد یادگیری زبان انگلیسی را از مبتدی تا پیشرفته دارید بهتر است که انتخاب این کتاب را در دستور کار قرار دهید. این کتاب برای همه افراد از دوران کودکی تا بزرگسالی طراحی شده است و به آموزش هر چهار مهارت اصلی زبان می پردازد. این کتاب توسط دانشگاه کمبریج منتشر شده است.

 • کتاب های TOP NOTCH

این سری از کتاب ها توسط انتشارات لانگمن طراحی شده است. کتاب های تاپ ناچ علاوه بر مکالمه بر تمامی مهارت های دیگر زبان انگلیسی تاکید می کند. ویژگی کتاب های تاپ ناچ این است که برای کلاس ها و آموزش حضوری بهترین انتخاب می باشد اما در صورتی که قصد یادگیری خودآموز زبان انگلیسی را دارید بهتر است که به سراغ کتاب های دیگری بروید. با استفاده از کتاب های تاپ ناچ سطح عمومی زبان انگلیسی شما رشد بسیاری پیدا می کند. این دسته از کتاب ها با در نظر گرفتن نیاز زبانی فراگیران سعی دارد مفاهیم کاربردی را به زبان آموزان، آموزش دهد و باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها در مکالمات شود.

 • کتاب های American English File

در صورتی که قصد مهاجرت به کشور آمریکا را دارید می توانید این سری از کتاب ها را انتخاب نمایید. کتاب های انگلیش ریزالت (لهجه بریتانیایی) و کتاب های امریکن انگلیش فایل (با لهجه آمریکایی) به آموزش زبان آموزان می پردازد. این دسته از کتاب ها هدف خود را بر روی تلفظ کلمات انگلیسی و مکالمه زبان انگلیسی قرار داده است.

 • کتاب های English Grammar in Cambridge

این کتاب برای تقویت گرامر زبان انگلیسی بسیار مفید می باشد. کتاب نام برده شده توسط دانشگاه کمبریج تهیه شده است. افرادی که قصد شرکت در آزمون های کنکور، تافل و آیلتس و… را دارند بهتر است که خرید این کتاب را در دستور کار قرار دهند. همه افراد از مبتدی تا پیشرفته توانایی استفاده از این کتاب را دارند.

 • کتاب 1100 لغت Barrons

این کتاب دارای لغات بسیار زیادی می باشد و برای هر واژه آن تمرین، تعریف اصطلاحات و… به کار برده شده است. متن های این کتاب ها از رمان ها، نوشته ها، شعرها و روزنامه ها و… تهیه شده است. از این کتاب برای کارشناسی ارشد، دکتری، آیلتس و تافل و… مورد استفاده قرار می گیرد.

 • کتاب interchange

یکی دیگر از کتاب هایی که در زمینه آموزش زبان انگلیسی از آن استفاده می شود، کتاب اینترچنج نام دارد. این کتاب برای همه افراد چه مبتدی و چه پیشرفته مفید می باشد. این کتاب همانند تاپ ناچ از سطح مقدماتی تا پیشرفته را به خود اختصاص داده است. کتاب اینترچنج برای بزرگسالان و نوجوانان طراحی شده است. در این کتاب نظرات افراد مختلفی همچون اساتید، معلمان و زبان آموزان گردآوری شده است. این کتاب به آموزش هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی یعنی:

(Listening, Speaking, Reading, Writing) می پردازد.

 • کتاب oxford word skills

این کتاب یکی دیگر از منابع آموزش زبان انگلیسی است که به دلیل ویژگی های متفاوت توانسته است علاقه مندان بسیاری را به خود جذب کند. این کتاب به بررسی لغات انگلیسی آکسفورد در سه سطح می پردازد و کلمات، عبارات و دستورهایی که در متن به کار رفته است را مورد بررسی قرار می دهد. در این کتاب لغات بسیاری را فرا می گیرید و در عین حال به دلیل وجود تمرین های بسیار می توانید بر لغات تسلط کافی و کاملی پیدا کنید. این امر موجب می شود که اعتماد به نفس زبانی شما افزایش پیدا کند.

 • کتاب inside reading

این کتاب به آموزش ریدینگ زبان انگلیسی می پردازد. این کتاب شما را آماده می کند تا توانایی خواندن متن های مختلف به خصوص متن های مربوط به آکادمیک را کسب نماییم. هر درس دارای دو متن آکادمیک می باشد و در هر بخش به بررسی مهارت های مربوطه پرداخته است.

بهترین کتاب خودآموز یادگیری زبان انگلیسی

نیاز است که در این مقاله به معرفی برخی از بهترین کتاب های خودآموز زبان انگلیسی بپردازیم؛ چراکه برخی از افراد تمایلی به شرکت در کلاس ها و دوره های آموزشی زبان انگلیسی ندارند. یادگیری خودآموز زبان انگلیسی نیاز به تلاش، پشتکار و تعهد بالایی دارد. بهترین کتاب های خودآموز انگلیسی شامل:

 • Practical English Usage

یادگیری زبان انگلیسی از طریق این کتاب شما را از کتاب های دیگر بی نیاز می کند. در این کتاب شما به یادگیری لغات، گرامر زبان انگلیسی، اصطلاحات پر کاربرد انگلیسی، عبارات و مفاهیم عامیانه و… می پردازید. این کتاب شامل دو بخش می باشد. بخش اول مربوط به گرامر زبان انگلیسی است که شما در این بخش تمامی نکات مربوط به دستور زبان را فرا خواهید گرفت و بخش دوم مربوط به یادگیری لغات، اصطلاحات و مفاهیم پر کاربرد در زبان انگلیسی می باشد. در این بخش کتاب تفاوتی که میان واژگان مشابه وجود دارد به خوبی بیان شده است. استفاده از چنین کتابی باعث می شود که به مرور زمان توان مکالمه کردن با دیگران پیدا کنید. این کتاب به دلیل غنی بودن موجب شده است که برای یادگیری خودآموز زبان انگلیسی بتوان از آن استفاده کرد.

 • Vocabulary in Use

برای اینکه توان مکالمه با دیگران را داشته باشید و یا بتوانید به نوشتن متن های مختلف بپردازید، نیاز است که دایره لغات شما گسترده باشد. تا بدون هیچ نگرانی بتوانید به مکالمه و‌ یا نوشتن بپردازید. کتاب Vocabulary in Use از چهار سطح تشکیل شده است. همه افراد از مبتدی تا پیشرفته می توانند از این کتاب برای افزایش دایره لغات خود استفاده نمایند. لغات به کار رفته در این کتاب شامل موضوعات مختلفی مثل: مسافرت، طلاق، ازدواج، تحصیل، گردشگری، احساسات، ارتباطات، فناوری، فراغت، سرگرمی و… می باشد. تنوع بالای لغات باعث شده است که همه فراگیران علاقه مند به استفاده از این کتاب باشند. تمرین های بسیاری در این کتاب به کار رفته است و پاسخ هر یک از آن ها در انتهای صفحه آمده است. با انجام تمارین می توانید بر بسیاری از لغات تسلط پیدا کنید.

 • Tactics for Listening

در صورتی که شما قصد یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودخوان را دارید باید به تقویت هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی بپردازید. کتاب Tactics for Listening یکی از بهترین کتاب ها برای تقویت مهارت شنیداری می باشد. این کتاب سطح بندی شده است و افراد متناسب با سطحی که دارند به مطالعه کتاب می پردازند. این کتاب شامل 24 درس می باشد که در هر درس درباره موضوعات کاربردی که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گیرد، صحبت شده است. مهارت شنیداری در کتاب آموزشی Tactics for Listening به گونه ای است که باعث تقویت مهارت مکالمه زبان آموزان می شود. با تهیه این کتاب می توانید از CD و نرم افزار های جانبی استفاده نمایید.

 • Speak out

این کتاب برای تقویت لهجه بریتیش مناسب می باشد. کتاب Speak out از هشت سطح مختلف تشکیل شده است. در این کتاب بر موضوعات روزمره که ممکن است در زندگی هر فردی رخ دهد، پرداخته شده است. این موضوعات شامل: عبارات، لغات، جملات پر کاربرد، گرامر، مهارت شنیداری، نکات دستوری و… پرداخته شده است. مهم ترین ویژگی متمایز کننده این کتاب از کتاب های دیگر این است که شامل ویدئوهای آموزشی می باشد. وجود ویدئوهای آموزشی به شما کمک می کند تا بر مکالمات زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید. با خرید این کتاب می توانید به منابع دیجیتالی دست پیدا کنید.

 • Langman Academic Writing Series

یکی دیگر از کتاب های خودآموز زبان انگلیسی، کتاب Langman Academic Writing Series می باشد. این کتاب به تقویت مهارت رایتینگ زبان انگلیسی می پردازد. این کتاب به 5 سطح تقسیم می شود و برای افراد مبتدی تا پیشرفته مناسب می باشد. در این کتاب از سطح مقدماتی تا پیشرفته می توانید بر نگارش متون، مقالات و… تسلط پیدا کنید. با در اختیار داشتن این کتاب می توانید مهارت نوشتاری خود را به صورت کامل تقویت کنید و با تکنیک ها و نکات آموزشی مختلفی آشنا شوید.

فواید یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری هر زبانی فواید و کاربرهای متفاوتی دارد. فواید و کاربرد زبان انگلیسی نسبت به دیگر زبان ها بیشتر می باشد. از آن جایی که زبان انگلیسی به عنوان یک زبان بین المللی شناخته می شود، کاربرد و اهمیت بسیاری دارد. برای درک و تصمیم گیری بهتر به بیان برخی از مزایا و فواید آن می پردازیم.

 • هشیاری ذهن و حافظه

ذهن و حافظه انسان هر چقدر بیشتر مورد استفاده قرار گیرد، توانمندتر می شود. یادگیری هر مهارتی مانند زبان انگلیسی موجب می شود که ذهن زبان آموزان فعال تر از قبل شود. یادگیری زبان انگلیسی در هر سنی باعث می شود ذهن شما فعال شود. یادگیری هر مهارتی ذهن سما را ورزش می دهد.

 • فرصت های شغلی

تسلط بر زبان انگلیسی به گونه ای است که فرصت های شغلی شما را افزایش می دهد. هنگام کار کردن در شرکت ها و ارگان های مختلف اولویت با افرادی است که بر زبان انگلیسی تسلط دارند. زمانی که شما بر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنید دیگر نگران پیدا کردن شغل نخواهید بود.

 • علم

دنیای علم، زبان انگلیسی را برای بیان مطالب علمی انتخاب کرده است. هنگامی که قصد داشته باشید به مطالعه مقالات خارجی بپردازید اما بر زبان انگلیسی تسلط کافی نداشته باشید، امکان استفاده از مقالات را نخواهید داشت.

 • اینترنت و رسانه

دنیای اینترنت و رسانه زبان رسمی خود را انگلیسی انتخاب کرده است. بیش از 50 درصد مطالبی که در داخل سایت های مختلف بارگزاری می شود به زبان انگلیسی می باشد.

 • مسافرت

افرادی که قصد مسافرت به کشورهای دیگر را دارند باید بر زبان انگلیسی تا حدودی تسلط داشته باشند. تسلط بر این زبان موجب می شود شما توانایی رفع نیازهای زبانی خود را در موقعیت‌ های مختلفی داشته باشید و از مهارت های زبانی خود لذت ببرید.

 • مهاجرت

یکی از پیش شرط های اصلی مهاجرت، تسلط بر زبان انگلیسی می باشد. میزان مسلط بودن شما بر این زبان در پرونده شما به ثبت می رسد. برای مهاجرت به کشورهای انگلیسی زبان تسلط شما بر این زبان الزامی است. حتی تصور اینکه به این کشورها مهاجرت کنید اما توان و امکان ارتباط و تعامل با افراد بومی را نداشته باشید، عذاب آور می باشد.

 • تحصیل در بهترین دانشگاه ها

در صورتی که قصد تحصیل در دانشگاه های برتر دنیا را داشته باشید باید بر زبان انگلیسی و آکادمیک مسلط باشید. از بهترین دانشگاه ها می توان به دانشگاه های: هاروارد، استنفورد، آکسفورد، کمبریج و MIT اشاره کرد. با تحصیل در چنین دانشگاه های می توانید معتبرترین مدرک را در اختیار داشته باشید.

 • ادبیات کلاسیک و تماشای فیلم و سریال های انگلیسی

مسلط بودن بر زبان انگلیسی این امکان را به شما می دهد تا به مطالعه ادبیات و کتاب های زبان اصلی بپردازید و یا فیلم و سریال های انگلیسی را بدون زیرنویس فارسی مشاهده نمایید. لذت خواندن کتاب ها و تماشای سریال ها به زبان اصلی لذتی وصف ناپذیر با خود به همراه دارد.

 • تولید محتوا و نویسندگی

یادگیری مهارت های مختلف مثل زبان انگلیسی موجب می شود، خلاقیت و توان ذهنی شما افزایش پیدا کند. با وجود چنین توانایی می توانید محتواها و ایده های جدیدی را تولید کنید. ذهن خلاق امکان نویسندگی را به شما می دهد.

 • یادگیری زبان های دیگر

یادگیری زبان دوم به دلیل اینکه ذهن شما را فعال می کند این امکان را به شما می دهد که به سراغ یادگیری زبان های دیگری بروید.

 • آشنایی با فرهنگ دیگر کشورها

یادگیری زبان انگلیسی تنها به حفظ کردن لغات و دستورهای گرامری منتهی نمی شود بلکه هر یک از زبان آموزان باید با فرهنگ زبانی مردم کشورهای انگلیسی زبان آشنایی پیدا کنند. آگاهی از فرهنگ چنین مردمی باعث می شود روند یادگیری سریع تری را طی نمایید.

 • افزایش اعتماد به نفس

یادگیری مهارت های مختلف همچون زبان انگلیسی باعث افزایش اعتماد به نفس زبان آموزان می شود؛ چراکه مکالمه و صحبت کردن به زبان دیگر باعث ایجاد احساس رضایت درونی در فراگیران می شود و در نهایت اعتماد به نفس را در زبان آموزان ایجاد می کند. یادگیری زبان انگلیسی بدون اشتباه نمی شود اما همه شما باید سعی داشته باشید با وجود چنین اشتباهاتی به مسیر یادگیری خود بدون وقفه ادامه دهید. از اشتباهات خود درس بگیرید و سعی کنید آن ها را تکرار نکنید.

 • گسترش ارتباطات

زبان انگلیسی این امکان را به شما می دهد که ارتباطات خود را گسترش دهید و دوستان متفاوتی را در اقصی نقاط جهان پیدا کنید. به مرور زمان دایره انسان های اطراف شما بیشتر و بیشتر می شود.

 • انجام چند کار به صورت همزمان

از آن جایی که ذهن شما فعال و انعطاف پذیر شده است، توان انجام چند کار به صورت همزمان را پیدا کرده اید. جالب است بدانید که هر دو کار را با تمرکز و آرامش بالایی انجام می دهید.

اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف در یادگیری زبان انگلیسی

در چند سال گذشته اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف برای بسیاری از افراد آشکار شده است. در حال حاضر هر کجا را که نکاه می کنیم از اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف صحبت می شود. سعی داشته باشید که برای یادگیری هر زبان و یا هر مهارتی به برنامه ریزی و تعیین هدف اقدام نمایید. در ابتدا اینکه از بی برنامه بودن به سمت برنامه ریزی و نظم حرکت کنید، کار سخت و دشواری می باشد اما به مرور زمان و با ادامه دادن این مسیر روز به روز پیشرفت خواهید کرد. برنامه ریزی موجب می شود که شما امور روزانه خود را با نظم بیشتری پیش ببرید. در این میان افرادی که همیشه از نبود زمان کافی برای انجام امور روزانه خود رنج می برند با برنامه ریزی می توانند بهترین نتیجه را دریافت کنند. افرادی که طعم برنامه ریزی را چشیده باشند، دیگر به سمت بی برنامگی حرکت نمی کنند.
تعیین هدف، مورد دیگری است که باید بدان توجه داشته باشید. هدف گذاری نیز همانند برنامه ریزی اهمیت و کاربرد بالایی دارد. هدف گذاری به شما انسجام بیشتری می دهد و موجب می شود قدم های بعدی خود را با آگاهی و کیفیت بالایی بردارید.  در یادگیری زبان انگلیسی باید برنامه ریزی و تعیین هدف را در دستور کار خود قرار دهید. سعی کنید قبل از شروع مسیر یادگیری برنامه ها و اهداف زبانی خود را مشخص کرده باشید. تعیین هدف باعث انگیزه شما زبان آموزان می شود. بدین صورت که اگر در اواسط و یا اوایل مسیر دچار نگرانی و خستگی شدید با مرور اهداف زبانی تان با قوا و توان بیشتری به مسیر ادامه دهید. در این میان برخی از افراد هستند که با وجود شروع مسیر یادگیری هنوز به تعیین هدف و برنامه ریزی نپرداخته اند و از  انجام آن ها نیز اطلاعات کافی ندارند. جای نگرانی نیست این دسته از زبان آموزان با مطرح کردن موضوع برای اساتید و مدرسین خود، می توانند بهترین برنامه ریزی و تعیین هدف را داشته باشند. کاربرد، اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف را برای تسلط بر زبان انگلیسی دست کم نگیرید!

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

در این مقاله به معرفی بهترین کتاب های یادگیری زبان انگلیسی در منزل و بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی پرداخته ایم. استفاده از کتاب ها و منابع مختلف برای یادگیری زبان انگلیسی جزء روش های سنتی و قدیمی محسوب می شود. در صورتی که قصد استفاده از کتاب های آموزشی را دارید باید مدت زمانی بالایی را در اختیار داشته باشید.
افرادی که قصد یادگیری زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاهی را دارند با استفاده از کتاب های کمک آموزشی به نتیجه دلخواه خود نمی رسند. از طرف دیگر زمانی که به پیشرفت های روز دنیا نگاهی می اندازیم متوجه خواهیم شد که با توجه به چنین پیشرفت ها و تغییراتی که در نیازهای زبانی فراگیران ایجاد شده است، به متدها و روش های به روز برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز داریم.

 • دوره راکت

یکی از بهترین روش های یادگیری زبان انگلیسی که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری می باشد، آموزش زبان انگلیسی با سریال می باشد. این روش آموزشی تحت عنوان راکت در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. دوره راکت با سیستم آموزشی متفاوت و با سبک و روشی متفاوت تر به آموزش زبان انگلیسی می پردازد.
راکت برای حق انتخاب بیشتر زبان آموزان به دو شکل VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) برگزار می شود. اساتید دوره راکت با سریال های انگلیسی زبان و فراهم کردن محیطی متفاوت باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود. به گونه ای که در پایان دوره راکت تشخیص زبان آموزان از نیتیو لایک ها و افراد بومی سخت خواهد شد. چهار مهارت اصلی زبان انگلیس در دوره راکت به صورت ناخودآگاه همچون زبان مادری به فراگیران آموزش داده می شود اما هدف اصلی دوره راکت تسلط شما بر مکالمه می باشد.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دوره هایی که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی برای زبان آموزان در حال تدریس می باشد، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد. این دوره آموزشی برای همه افراد به خصوص افرادی که قصد دارند بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند و یا نمره بالایی را در آزمون های مختلف همچون آیلتس کسب نمایند، مفید می باشد. هر یک از دوره های موجود در وبسایت ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی دارد. ویژگی های این دوره آموزشی شامل:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان

یکی دیگر از دوره های موجود که مختص به کودکان می باشد، دوره راکت جریان نام دارد. این دوره آموزشی برای کودکان و متناسب با نیازهای زبانی آن ها طراحی شده است. والدین نگران آموزش فرزندان خود هستند و به دنبال بهترین شیوه ها و سبک های آموزشی برای کودکان و فرزندان خود هستند. آموزش زبان انگلیسی برای کودکان در چند سال اخیر مورد توجه کارشناسان بسیاری قرار گرفته است. به همین علت دوره های مختلف و متفاوتی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی شده است. آموزش زبان انگلیسی به کودکان از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار می باشد. به همین علت احمدرضا ابراهیمی به طراحی دوره راکت جریان اقدام کرده است. این دوره آموزشی از طریق سریال های انگلیسی به آموزش کودکان می پردازد. سریال های مورد استفاده متناسب با سن کودکان می باشد. اساتید و مدرسین دوره بعد از پشت سر گذاشتن آموزش های مختلف آماده تدریس به زبان آموزان شده اند. اساتید همه تلاش خود را کرده اند که بهترین لحظات آموزش و یادگیری را برای کودکان شما فراهم و ایجاد نمایند.

آموزش زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

پیش تر اشاره کوتاهی درباره متد آموزشی احمدرضا ابراهیمی کردیم.‌ سبک آموزشی دورهای موجود در سایت با دیگر دوره های آموزشی متفاوت می باشد. سبک احمدرضا ابراهیمی استفاده از سریال های انگلیسی برای آموزش می باشد. افرادی که قصد نیتیو لایک شدن را دارند بهتر است که در میان افراد بومی به مکالمه و صحبت بپردازند و یا به کشورهای دیگر مسافرت و مهاجرت کنند اما افرادی که توان و امکان چنین کاری را ندارند باید به سراغ چه متد و روشی بروند؟ احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه این نکات به سراغ چنین سبک آموزشی رفته است؛ چراکه این روش موجب نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود. آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال مزایای بسیاری را برای فراگیران فراهم می کند. برخی از این مزایا شامل:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 7. کامل ترین
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

اساتید و مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، چند زبانه می باشند. چند زبانه بودن ویژگی بارز اساتید می باشد. مدرسین سایت نه تنها دو الی چند زبان را به سبک راکت فرا گرفته اند بلکه دوره های تربیت مدرس را پشت سر گذاشته اند و با دید و نگرش همه زبان آموزان آگاهی دارند. مدرسین علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به کودکان و بزرگسالان به آموزش های دیگری همچون، چگونگی برنامه ریزی، تعیین هدف، چگونگی افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در زبان آموزان می پردازند. راهبران بر اساس نیازهای زبانی زبان آموزان به برنامه ریزی شخصی برای فراگیران می پردازند. این امر موجب می شود، تمامی فراگیران در مسیر یادگیری غرق شوند و از قدم های بعدی خود مطلع شوند. راهبران سایت نقش هدایت کننده مسیر را بر عهده دارند و زبان آموزان را در مسیر یادگیری غرق می کنند. اساتید از ابتدا تا انتهای دوره از شما حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند داشت و همراه و هم قدم با شما به پیش می روند.

ویژگی‌های دوره‌های زبان وبسایت احمدرضا ابراهیمی

دوتا دیگر از ویژگی های مهم دوره های موجود در سایت، آنلاین و خصوصی برگزار شدن آن ها می باشد. مهم ترین دلیلی که احمدرضا ابراهیمی آموزش آنلاین را انتخاب کرده است این است که زبان آموزان می توانند اصل آموزش را دریافت کنند. آموزش زبان انگلیسی به صورت آنلاین دارای مزایایی زیادی می باشد. از دیگر مزایای محیط و فضای آنلاین می توان به قابل دسترس بودن برای همه افراد اشاره کرد. فضای آنلاین به گونه ای است که همه افراد در هر مکان و زمانی می توانند به آموزش دسترسی داشته باشند. محیط آنلاین به دلیل دارا بودن پلتفرم های مختلف آموزشی این امکان را به فراگیران می دهد تا از میان آن ها دست به انتخاب زنند. آموزش آنلاین موجب شده است که بسیاری از هزینه های موجود برای زبان آموزان و موسسات کاهش پیدا کند.

یکی دیگر از ویژگی های دوره های سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، برگزاری کلاس های زبان انگلیسی به صورت خصوصی می باشد. خصوصی برگزار شدن کلاس ها طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است. آموزش زبان انگلیسی در کلاس های خصوصی موجب می شود تمرکز و آرامش زبان آموزان افزایش پیدا کند. همچنین مدرسین، همه تمرکز خود را بر روی همان زبان آموز قرار می دهند. کلاس های خصوصی باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زبان آموزان نیز می شود. تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی همه تلاش خود را کرده است که بیشترین مزایا در اختیار زبان آموزان قرار گیرد و بهترین لحظات را برای زبان آموزان ایجاد نمایند.

در صورتی که قصد نیتیو لایک شدن و تسلط بر مکالمه را با روش های یادگیری متفاوتی دارید، می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ارتباط باشید:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002

مشاوران و کارشناسان سایت ما به محض مشاهده فرم ثبت نام با شما تماس می گیرند و آماده پاسخگوی سوالات شما متقاضیان زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها هستند.