برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 روش های خلاقانه تدریس زبان انگلیسی به کودکان

آیا از روش های خلاقانه تدریس زبان انگلیسی به کودکان استفاده می نمایید؟ کودکان به دلیل سن و ویژگی های متفاوت، برای تدریس نیاز به استفاده از روش های خلاقانه ای دارند که در نهایت باعث تسلط آن ها نیز شود. با به کارگیری روش های نوین و سیستم آموزشی متفاوت به راحتی می توانید بهترین شرایط را برای آموزش و یادگیری زبان آموزان فراهم نمایید. کودکان با توجه به روحیه حساسی که دارند نیاز به مراقب و استفاده از روش های متفاوتی دارند. زمانی که خودمان را به جای کودکان تصور کنیم بهتر از قبل حال و احوال کودکان را متوجه خواهیم شد. با تدریس های خلاقه به راحتی می توانید کنجکاوی کودکان را برانگیخته کنید و بهترین نتایج را برای آن ها ایجاد نمایید. معلمان و مدرسین آموزش زبان انگلیسی همه تلاش خود را جهت ابداع روش های نوین و استاندارد به کار گرفته اند تا کودکان با بهترین متدهای آموزشی، یادگیری را آغاز کنند. قدرت و توان بالای یادگیری کودکان باعث شده است که کارشناسان به آموزش و یادگیری افراد در سن کم بیشتر از گذشته توجه نمایند اما اگر از روش های مناسب و به روزی استفاده نشود، آموزش و یادگیری کودکان با مشکل و دردسر مواجه می شود. مدرسین زبان انگلیسی به کودکان نیز باید دارای ویژگی های منحصر به فرد و متفاوتی باشند و از روش های به روز و نوینی برای آموزش کودکان استفاده نمایند. با خواندن این مقاله بهتر می توانید با چنین روش های خلاقانه ای آشنایی کسب نمایید.

روش های خلاقانه تدریس زبان انگلیسی برای کودکان

 • استفاده از آوازهای کودکانه

کودکان علاقه بسیاری به شعرها و آوازهای زبان انگلیسی دارند. استفاده از این روش آموزشی باعث می شود کودکان کلمات بسیاری را فرا گیرند و دایره لغات آن ها افزایش پیدا کند. معمولا خواندن آواز با روش ها و تکنیک های مختلف آموزشی نیز همراه است. هنگام آواز خواندن سعی داشته باشید که کودکان خجالتی را در شعر خوانی همراه کنید. کودکان در هنگام شعر خوانی می توانند فعالیت های حرکتی مانند رقص و پای کوبی داشته باشند. هم چنین می توانید از کودکان بخواهید که ادامه شعر را آن ها بخوانند.

 • استفاده از عروسک های نمایشی

کودکان به وسایلی مانند عروسک علاقه بسیاری دارند. با استفاده از عروسک ها و اجرای نمایش های مختلف به راحتی می توانید مکالمه صحیح و برقراری ارتباط با دیگران را آموزش دهید. استفاده از عروسک های نمایشی برای آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودکان بسیار کمک کننده می باشد. والدین در داخل منزل می توانند هر یک از روش های معرفی شده را استفاده نمایند.

 • ویدئوهای آموزشی مختص به کودکان

استفاده از ویدئوهای آموزشی بخش دیگری از سبک و روش آموزشی می باشد که برخی از موسسات و سایت های آموزش زبان انگلیسی از آن برای تدریس کودکان استفاده می نمایند. کلیپ ها و ویدئوهای آموزشی به راحتی در همه جا قابل دسترس می باشد و کودکان در هر شرایطی می توانند به چنین ویدئوهای آموزشی دسترسی داشته باشند و از آن ها حداکثر لذت را ببرند.

 • استفاده از فلش کارت ها

روش دیگری که دید بصری زبان آموزان را تقویت می کند، استفاده از فلش کارت هایی است که همراه با تصاویر هستند و دید بصری کودکان را تقویت می کند. سعی کنید از تصاویر رنگی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده نمایید. برخی از والدین فلش کارت ها را خودشان طراحی و تهیه می کنند. چه بسا به کارگیری کودکان در مسیر تهیه چنین فلش کارت هایی باعث می شود اشتیاق بیشتری برای یادگیری نشان دهند.

 • استفاده از وسایل کمک آموزشی

از وسایل کمک آموزشی می توان اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان را نام برد. خارج از کلاس های آموزش زبان انگلیسی سعی کنید استفاده از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی را در دستور کار قرار دهید. محیط و فضای اپلیکیشن ها به گونه ای طراحی شده اند که کودکان از کار کردن و استفاده از چنینی نرم افزارهایی لذت بسیار زیادی می برند. محیط نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی متناسب با سن و نیاز کودکان طراحی شده است تا والدین دغدغه و نگران استفاده کودکان از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی نداشته باشند. برخی از اپلیکیشن های مورد استفاده برای کودکان شامل:

 1. Gus on the Go
 2. FluentU
 3. Teach Kids Languages
 4. Pacca Alpaca
 5. Fun Easy Learn
 6. Studycat
 • بازی های مختلف

از طریق بازی های مختلفی مثل بازی های فکری تلاش کنید که بهترین آموزش ها را در اختیار زبان آموزان قرار دهید. کودکان به دلیل علاقه بسیاری که به بازی دارند باعث شده است که از طریق بازی بهترین بازدهی و یادگیری را داشته باشند. استفاده از بازی های حرکتی تمایل کودکان را برای یادگیری افزایش می دهد. بازی های مورد استفاده برای کودکان باید متناسب با سن و نیاز زبانی آن ها باشد به همین علت بازی های حرکتی یکی از گزینه های مناسب برای آموزش می باشد. برخی از این بازی ها شامل:

_ بازی فوق العاده Simon Says:  این بازی برای تمرین مهارت­‌ های گوش دادن و لیسنینگ کودکان بسیار عالی است. می توانید برای آموزش بخش‌­­ های مختلف بدن(“Simon says touch your head“) و حروف اضافه (“Simon says put your foot on your chair”) از آن استفاده کنید.

_ بازی جذاب Mother May I: این بازی برای تمرین مهارت صحبت کردن، اسپیکینگ و یادگیری صفات مختلف و اغلب برای کودکان دبستانی استفاده می‌ ­شود.

_ بازی زیبای Memory: این بازی برای یادگیری واژگان زبان انگلیسی بسیار عالی است. سعی کنید یک واژه را روی یک کارت بنویسید و تصویر آن را روی دیگر کارت بکشید یا واژه­‌ های مترادف و متضاد را روی دو کارت مختلف بنویسید. سپس تمام کارت­‌ها را روی میز قرار دهید و از کودکان بخواهید با توجه به عکس روی کارت آن واژه را حدس بزنند.

 • استفاده از سریال ها و انیمیشن های مختلف

کودکان علاقه بسیاری به تماشای سریال های کودکانه و انیمیشن های مختلفی دارند که در نهایت نیتیو لایک شدن آن ها را منجر می شود. سریال های و فیلم های زبان انگلیسی، کودکان را با فرهنگ و اصطلاحات پر کاربرد در میان انگلیسی زبان ها آشنا می کنند. یادگیری چنینی اصطلاحاتی باعث نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود. برخی از انیمیشن های مورد علاقه کودکان شامل:

 1. Toy Story series
 2. Ice age series
 3. و Shrek
 • نقاشی کشیدن

مدرسین می توانند در کناز کودکان به کشیدن نقاشی، رنگ آمیزی، طراحی و… بپردازند و از این طریق به آموزش رنگ ها و حیوانات بپردازند. تصویر سازی برای کودکان موجب می شود که کلمات و عبارات بیشتر و بهتر در ذهن کودکان باقی بماند. استفاده از روش های مورد علاقه کودکان بازدهی و یادگیری آن ها را بیشتر می کند.

 • ارتباط با دیگران

ارتباط کودکان با افرادی که دانش زبانی بیشتری دارند باعث می شود که دانش زبانی خودشان نیز افزایش پیدا کند. حتی والدین در داخل منزل از طریق برقراری ارتباط با کودک خود می توانند از دانش زبانی یک دیگر استفاده نمایند.

 • تدریس از طریق موضوعات مختلف

اساتید می توانند از طریق مشخص کردن موضوعات مختلف مثل: حیوانات، رنگ ها، اتومبیل ها، مسافرت و… به آموزش فراگیران بپردازند. معمولا موضوعات مورد علاقه کودکان تقریبا مشابه و یکسان می باشد. بعد از شناسایی آن ها می توانند از آن موضوعات برای آموزش و یادگیری استفاده کنند. این روش حتی برای آموزش بزرگسالان نیز کاربردی و نتیجه بخش می باشد.

 • کارهای گروهی

کودکان علاقه بسیاری به انجام کارهای گروهی و مشارکت در چنین کارهایی دارند. انجام کارهای گروهی علاوه بر اینکه باعث یادگیری زبان انگلیسی به کودکان می شود بلکه روحیه همکاری و بحث های گروهی در آن ها شکل می گیرد. کودکان باید از حالت منفعل و شنونده بودن خارج شوند. زمانی که کودکان در مسیر یادگیری با مدرس و دیگر زبان آموزان همراه شوند، توان ذهنی و یادگیری آن ها افزایش پیدا می کند.

 • کارها و روش های نتیجه بخش

کودکان علاقه بسیاری دارند که به انجام کارهایی بپردازند که سریعا به نتیجه برسد. نتیجه بخش بودن تمرین ها موجب می شود که کودکان رقبت بیشت تری داشته باشند که تمرین های بیشتری انجام دهند. با استفاده از این روش انگیزه و اشتیاق زبان آموزان را بیشتر نمایید.

همه روش های گفته شده به گونه ای هستند که والدین نیز می توانند از آن ها در منزل و یا دیگر مکان ها استفاده نمایند و آموزش و یادگیری کودکان را به تعویق نیندازند. علاوه بر شرکت کردن کودکان در دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی، والدین باید برنامه ریزی جامعی برای خارج از کلاس های آموزشی کودکان داشته باشند. غوطه ور شدن کودکان در مسیر یادگیری باعث می شود که روند آموزش و یادگیری زبان انگلیسی سریع تر طی شود و کودکان به نتیجه دلخواه شان برسند. اهمیت زبان انگلیسی برای همه ما غیر قایل انکار می باشد، پس یادگیری آن را به عقب نیندازید و هر چه زودتر آموزش و یادگیری را آغاز نمایید. در این میان اساتید می توانند با توجه به شناختی که نسب به زبان آموز خود پیدا کرده اند دست به انتخاب و گزینش بزنند. این روش در کلاس های خصوصی بسیار کاربردی و مورد استفاده می باشد. سعی کنید که زبان آموز با شما احساس راحتی کند تا میان شما ارتباطی عمیق شکل گیرد. کلاس را به گونه ای طراحی کنید که کودکان اشتیاق حضور در کلاس را داشته باشند و تمایل به ادامه دادن زبان انگلیسی را داشته باشند.

برنامه ریزی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

در صورتی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان برنامه ریزی جامعی داشته باشید، بهتر می توانید مسیر یادگیری را طی کنید. آموزش زبان انگلیسی به کودکان باید یک روال معین داشته باشد. بهتر است که کلاس های و دوره های آموزشی کودکان به صورت جلسات کوتاه و مکرر باشند تا طولانی و کم. این کار از خستگی کودکان جلو گیری می کند. با افزایش سن کودکان، تمرکز آن ها بیشتر می شود و می توانید مدت زمان کلاس ها را بیشتر کنید اما از تنوع آن ها کم نکنید.
کلاس و یا دوره آموزشی کودکان بهتر است که در زمان مشخص و معینی برگزار شود؛ چراکه این کار به کودکان آرامش و آسایش بیشتری می دهد.
در منزل مکان مشخصی را برای آموزش کودک مشخص نمایید و در طول روز در همان نقطه به آموزش او بپردازید. کودکان نیاز به تکرار زیادی دارند به همین علت تکرار را در برنامه روزانه آن ها قرار دهید. روش های آموزشی را در برنامه کودک قرار دهید که همه حواس کودک را به کار گیرد تا اطلاعات با سرعت بیشتری وارد حافظه بلند مدت کودک شود.
یادگیری زبان انگلیسی به کودکان را به یک تفریح تبدیل نمایید. کودکان در هنگام تفریح تلاش بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی می کنند. متد آموزشی که وبسایت احمدرضا ابراهیمی برای کودکان در پیش گرفته است به گونه ای است که در کنار تفریح و سرگرمی به آموزش و یادگیری نیز مشغول هستند. همین امر باعث شده است که کودکان اشتیاق بالایی برای شرکت در دوره های سایت احمدرضا ابراهیمی را داشته باشند.

بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی در کودکان

برای یادگیری زبان انگلیسی در کودکان سن های مختلفی پیشنهاد شده است. اما به صورت دقیق چه سنی برای آموزش کودکان مناسب می باشد؟
بسیاری از والدین نگران زود و دیر شدن یادگیری زبان دوم هستند. اینکه دقیق از همان سن مناسب شروع به یادگیری زبان انگلیسی کنند از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چراکه زود شروع کردن زبان انگلیسی ممکن است که کودکان دچار خستگی و دلزدگی کند. دیر شروع کردن نیز ممکن است عواقب دیگر ی داشته باشد. بنابراین این که در زمان مناسب یادگیری را آغاز کنید اهمیت بسیاری دارد.
حتی بسیاری از خانواده ها که در کشورهای چند زبانه زندگی می کنند به دنبال روش هایی برای آموزش زبان رسمی آن کشور به کودکان خود هستند. معمولا چنین والدینی علاوه بر آموزش زبان رسمی قصد دارند که یک زبان دیگر را به فرزندان خود پاموزش دهند. به همین علت انتخاب زمان و متد استاندار و مناسب اهمیت زیادی دارد.
خبر خوب این است که تحقیقات نشان داده است که دو زبانه بودن کودکان آسیبی به کودکان وارد نمی کند و موجب پیشرفت و افزایش توان ذهنی آن ها می شود.
و اما تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که قبل از 7 سالگی به دلیل اینکه مسیرهای عصبی متعددی در ذهن کودکان در حال شکل گیری است، یادگیری زبان دوم برای آن ها مشکل ساز نخواهد بود. باید گفت که یادگیری زبان دوم هیچ تاثیر منفی بر یادگیری زبان مادری نداشته و جای نگرانی نیست. کودک به محض اینکه زبان اول را به خوبی فرا گرفت برای یادگیری زبان دوم آمادگی کافی و لازم را دارد. کودکانی که بعد از سن 7 سالگی یادگیری زبان انگلیسی را آغاز می کنند توقع بازدهی قبل از 7 سالگی را نداشته باشند اما این جمله بدین معنی نیست که بعد از 7 سالگی یادگیری زبان انگلیسی ممکن نباشد.
یادگیری زبان انگلیسی تا قبل از 7 سالگی مربوط به نیم کره چپ می باشد و بسیار از انعطاف بالایی برخوردار است. جالب است بدانید که بعد از 7 سالگی یادگیری زبان در نیم کره چپ نصف می شود به همین علت یادگیری در سنین بالا سخت تر و دشوارتر می شود. از یه سنی به بعد یادگیری زبان انگلیسی از نیم کره چپ به نیم کره راست انتقال پیدا می کند و برای یادگیری نیاز به تلاش و تمرین های بسیار زیادی می باشد.
یادگیری زبان انگلیسی در سنین پایین نیاز به تلاش زیادی ندارد و به راحتی می توانید زبان دوم را فرا بگیرید. یادگیری زبان دوم نیاز به انگیزه بسیار زیادی دارد اما کافی نیست و نیاز به تمرین و پشتکار بالایی نیز دارد.

تاثیر آگاهی والدین بر زبان انگلیسی

آیا تسلط والدین بر زبان انگلیسی بر میزان یادگیری کودکان تاثیر گذار است؟ به نظر شما این تاثیر گذاری تا چه حد است؟ باید گفت که تسلط والدین بر زبان انگلیسی یکی از محاسن محسوب می شود و باعث حس خوشایندی برای کودک می شود اما اینکه پدر و مادر هر دو بر زبان انگلیسی تسلط نداشته باشند بر میزان یادگیری کودکان تاثیر چندانی ندارد و نباید باعث نگرانی والدین و حتی کودکان شود. والدین عزیز سعی داشته باشند که کودکان خود را تشوی کنند و به یادگیری آن ها فیدبک مثبتی نشان دهند. این کار اشتیاق کودکان را بیشتر می کند.

آیا کودکان دو زبانه باهوش تر هستند؟

تحقیقات صورت گرفته نشان می دهد که کودکانی که دو زبانه هستند از هوش بیشتری برخوردار هستند و خلاقیت و ایده پردازی های جدیدتری را نسب به دیگر کودکان دارند. کودکان دو زبانه توان حل مسئله بیشتری را دارند و نگرش جدیدی را نسبت به زندگی پیدا می کنند.

یادگیری زبان انگلیسی در مدارس

معمولا در مهدکودک ها و مدارس به آموزش زبان انگلیس به کودکان پرداخته می شود. شیوه تدریس در چنین محیط هایی بیشتر مبتنی بر آموزش کلمات زبان انگلیسی می باشد و بر مهارت های زبانی دیگر کار نمی شود. در واقع در بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی قرار دارند اما با آن ها به صورت جدی کار نمی شود و باعث می شود در سطح مقدماتی قرار بگیرند و پیشرفتی حاصل نکند. اگر برنامه ریزی صحیحی برای چنین بازه زمانی صورت گیرد کودکان می توانند به سطح بالایی از زبان برسند و اطلاعات زبانی بسیاری پیدا کنند.
تعداد کمی از کودکان در سنین کم به زبان دوم تسلط پیدا می کنند. کودکانی که علاقه مند هستند بر زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند باید در کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی شرکت کنند، پرستار انگلیسی زبان داشته باشند، فیلم و سریال های انگلیسی زیاد تماشا کنند و… همه و همه باعث می شود که کودکان در سنین کم به راحتی بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشند.
زبان انگلیسی باید وارد متن زندگی کودک شود. کودک خود را تشویق کنید تا بر مهارت های زبانی تسلط پیدا کنید و از آن برای رفع نیازهای زبانی خودش استفاده نمیاد.

چرا باید تدریس خلاقانه ای داشته باشیم؟

اینکه از روش خشک و بدون هیچ خلاقیتی برای آموزش زبان انگلیسی استفاده نماییم بعد از مدتی زبان آموزان و کودکان یادگیری زبان انگلیسی را رها می کنند و چه بسا بسیاری از آن ها از یادگیری مجدد زبان انگلیسی سر باز می زنند و یادگیری را به صورت کامل رها می کنند. به همین علت اساتید و مدرسین آموزش زبان انگلیسی نقش بسیار بالایی در ادامه دادن مسیر یادگیری زبان آموزان دارند. وظایفی که مدرسین زبان انگلیسی دارند از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چراکه علاوه بر تدریس باید مراقب انگیزه و برنامه ریزی کودکان در مسیر یادگیری باشند. استفاده از روش های خلاقانه و به روز باعث برانگیخته شدن کنجکاوی کودکان می شود و تمایل بیشتری برای ادامه پیدا کردن آموزش و یادگیری نشان می دهند. سعی داشته باشید در هر جلسه از روش های خلاقانه ای برای تدریس خود استفاده نمایید. مدت زمانی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان تعیین می شود معمولا کوتاه و کم می باشد؛ چراکه کودکان توان ماندن و نشستن در کلاس های آموزشی در مدت زمان طولانی را ندارند. طولانی شدن زمان کلاس ها بازدهی و یادگیری کودکان را کاهش می دهد. میان روش ها و ترفندهای مختلفی که استفاده می شود باید تعادل و هماهنگی وجود داشته باشد. برخی از مدرسین زبان انگلیسی متناسب با حوزه ی تدریس خود آموزش های لازم و کافی را دیده اند و بعد از کسب تجربه آماده تدریس به کودکان را پیدا کرده اند. مدرسینی که در سایت احمدرضا ابراهیمی زبان انگلیسی را به کودکان تدریس می کنند بعد از گذراندن آموزش های متفاوت و امتحان های بسیار، اجازه تدریس به کودکان را کسب کرده اند. به همین علت والدینی که آموزش در این وبسایت را انتخاب می کنند، نگرانی بابت شیوه تدریس و مدرسین کودکان خود نداشته باشند.

آموزش زبان انگلیسی از سنین کم

مبحث آموزش زبان انگلیسی به کودکان در داخل ایران چندین سال است که اهمیت و رواج بیشتری پیدا کرده است. روانشناسان، زبان شناسان و کارشناسان بسیاری شروع به بررسی آموزش زبان انگلیسی به کودکان کرده اند و به نتایج جالبی رسیده اند. یکی از نتایجی که در حال حاضر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است، آموزش زبان انگلیسی از سنین کم می باشد. به دلیل اینکه شرایط یادگیری کودکان و مهارت های آموزشی متفاوت با بزرگسالان می باشد باید از روش های آموزشی متفاوت و متناسب استفاده شود.
اما سوال اساسی این است که چرا آموزش زبان انگلیسی از سنین پایین اهمیت بسیاری پیدا کرده است؟ به نظر شما دلیل این امر چیست؟ تا به حال سعی در پیدا کردن جواب این سوال داشته اید؟ اگر تا به حال به چنین سوالی فکر کرده اید اما به جوابی نرسیده اید بهتر است که تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.
در جواب این سوال باید گفت که: کودکان قدرت و توان بسیار بالایی در یادگیری زبان جدید دارند و از طرف دیگر به دلیل توان ذهنی بالا میل به آموزش و یادگیری در آن ها بیشتر است. یادگیری زبان انگلیسی از سنین پایین باعث می شود که زبان دوم را همچون زبان مادری به صورت ناخودآگاه فرا بگیرید. کودکان زمان و وقت بسیار زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی دارند به همین علت نیاز نیست که اطلاعات بسیار زیادی را در مدت زمان کوتاهی به ذهن بسپارند در نتیجه با آرامش خیال و بدون هیچ مسئولیت دیگری می توانند به یادگیری مشغول شوند و از مسیر آموزش نهایت لذت را ببرند. زمانی که کودکان می بینند از مباحث و موضوعاتی اطلاع دارند که بزرگسالان در حال یادگیری همان اطلاعات و مطالب هستند باعث می شود که تمایل و اشتیاق بیشتری به یادگیری زبان انگلیسی داشته باشند. حافظه کودکان به گونه ای است که مطالب را سریع فرا می گیرند و دیر به  فراموشی می سپارند به همین علت یادگیری زبان دوم برای آن ها آسان تر از بزرگسالان می باشد. همه دلایل مطرح شده موجب شده است که کارشناسان تاکید بسیار زیادی بر آموزش زبان انگلیسی از سنین کم داشته باشند. والدین عزیز با آگاهی از چنین مطالبی بهتر می توانند تصمیم بر آموزش زبان انگلیسی به کودکان از سنین پایین را بگیرند.
البته اینکه از چه روشی برای فراگیری زبان انگلیسی به کودکان استفاده نمایید نیز خود موضوع بسیار مهمی می باشد که در ادامه مقاله بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد.

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان

در حال حاضر سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با طراحی دوره راکت جریان توانسته است بهترین لحظات آموزشی و یادگیری را برای کودکان فراهم نمایند و کودکان متفاوت و چند زبانه ای را تربیت کنند.
دوره راکت جریان یکی از دوره های در حال تدریس می باشد. راکت جریان با در نظر گرفتن شرایط کودکان در موقعیت های مختلف به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. اساتید چند زبانه این دوره بعد از گذر از آموزش لازم و کافی آماده تدریس زبان انگلیسی شده اند.
سبک و روشی که دوره راکت جریان در پیش گرفته است، استفاده از سریال های انگلیسی زبان برای تدریس زبان آموزان می باشد. آموزش زبان انگلیسی با سریال دارای مزایای بسیاری از جمله:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

متفاوت ترین دوره آموزش زبان انگلیسی

حال که با روش های خلاقانه تدریس زبان انگلیسی به کودکان آشنایی کسب کردید بهتر است که با دو دوره جامع و کاملی که در سایت احمدرضا ابراهیمی و بر اساس بیش از 20 سال تجربه طراحی شده است بپردازیم:

 • دوره راکت

اولین دوره ای که قصد معرفی آن را داریم، دوره راکت آموزش زبان انگلیسی نام دارد. راکت نیز برای همه سنین و در هر سطحی مناسب می باشد. آموزش آنلاین و خصوصی زبان انگلیسی را با دوره راکت می توان تجربه کنید. راکت زبان انگلیسی به دلیل اینکه حق انتخاب بیشتری به زبان آموزان بدهد به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50جلسه) برگزار می شود.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دورهای کامل که توسط سایت احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری و اجرا است، دوره مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این دوره آموزشی دارای ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی از جمله:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

و اما سبک آموزشی هر کدام از این دوره ها به گونه ای است که همه موارد و ویژگی های گفته شده در بالا را برای زبان آموزان فراهم می کنند. در ادامه بیشتر درباره سبک آموزشی این دو دوره صحبت خواهیم کرد.

سبک و روش آموزشی دوره راکت و آموزش جامع مکالمه زبان انگلیسی

همه افراد برای نیتیو لایک شدن نیاز است که در کشور هدف به مکالمه و صحبت بپردازند اما افرادی که چنین امکاناتی را در اختیار ندارند باید به سراغ چه روش و سبک آموزشی بروند؟
باید گفت که در حال حاضر حقیقی ترین و نزدیک ترین روش برای نیتیو لایک شدن زبان آموزان، آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال های انگلیسی می باشد. استفاده از این سبک آموزشی فقط به تماشای فیلم منتهی نمی شود. استفاده از این سبک آموزشی درست است که همراه با سرگرمی و لذت است اما نیاز به رعایت نکات و تکنیک هایی دارد که در کنار اساتید سایت به راحتی از آن ها اطلاع کسب خواهید کرد. برخی از این تکنیک های زبانی شامل:
کپی کردن جملات زبان انگلیسی، تلفظ و ادای صحیح کلمات، آشنایی با عادات و فرهنگ زبانی مردم آن کشور و… می باشد. دوره ها و کلاس های موجود همگی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. احمدرضا ابراهیمی به دلیل اینکه همه کودکان دنیا از جمله کودکانی ایرانی که در مناطق دور از دسترس زندگی می کنند بتوانند از آموزشی برابر استفاده نمایند، کلاس ها و دوره های آموزشی را به صورت آنلاین برگزار می کند. آنلاین برگزار شدن کلاس ها و دوره های موجود دارای مزایای بسیار زیادی می باشد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی به کودکان به دلیل اینکه در منزل صورت می گیرد باعث شده است که خانواده از تمامی روند آموزش آگاهی کاملی داشته باشند و در کنار کودکان خود همگام با آموزش پیش روند. آموزش آنلاین به دلیل استفاده از پلتفرم های آموزشی مختلف باعث ایجاد تنوع برای کودکان و زبان آموزان می شود و از تکراری و خسته کننده شدن آموزش جلوگیری می کند. یکی دیگر از ویژگی های کلاس ها و دوره های آنلاین، خصوصی برگزار شدن آن ها می باشد. برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی باعث افزایش تمرکز، آرامش و اعتماد به نفس کودکان و زبان آموزان می شود. محیط و فضای آنلاین همراه با خصوصی بودن کلاس ها مزایای موجود را چندین برابر می کند. تیم حرفه ای سایت احمدرضا ابراهیمی بهترین و بیشترین مزایا را در اختیار زبان آموزان خود قرار می دهد.

فرقی نمی کند کجای این کره خاکی در حال زندگی کردن باشید به راحتی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002

کارشناسان و مشاوران سایت همه روزه به جزء روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما زبان آموزان نیز هستند. از آغاز تا پایان دوره از حمایت و پشتیبانی کاملی برخوردار خواهید بود.