با توجه به اهمیت پیداکردن زبان انگلیسی و افزایش علاقه مندی افراد به این زبان باعث شده است که آموزش زبان انگلیسی به کودکان به اولویت والدین تبدیل شود. برخی از والدین از وسایل کمک آموزشی متفاوتی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود استفاده می کنند. برای مثال برخی از خانواده ها از بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای کودکان استفاده می نمایند. والدین از اهمیت زبان انگلیسی به خوبی آگاه هستند به همین علت از کودکی برای افزایش دانش زبانی کودکان و تسلط آن ها بر زبان انگیسی برنامه ریزی جامعی نیز خواهند داشت. والدین عزیز این نکته را نباید فراموش کنند که استفاده از چنین وسایلی باید در زمان و وقت مناسبی صورت گیرد. بهترین روش آموزشی تدریس خصوصی و آنلاین زبان انگلیسی به کودکان می باشد. با آنلاین بودن تدریس، والدین در داخل خانه به راحتی از مسیر یادگیری آگاهی کسب خواهند کرد؛ همچنین تدریس خصوصی باعث افزایش تمرکز و لذت زبان آموزان می شود. اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای همه افراد در هر سنی مناسب می باشد. نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی به گونه ای طراحی شده اند که همه افراد در هر موقعیتی می توانند برای آموزش از آن ها استفاده نمایند. برخی از نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی به گونه ای طراحی شده اند که بدون اینترنت نیز کاربرد دارند و می توانید از آن ها در شرایط مختلف استفاده نمایید و یا در برخی دیگر از آن ها تنها چند جلسه اول رایگان می باشد و برای استفاده از دیگر آموزش ها باید به پرداخت هزینه اقدام نمایید. متاسفانه با وجود اینکه زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی شناخته می شود، هنوز که هنوز است داخل مدارس ایران به خوبی به آن بها داده نمی شود و یا از شیوه های تدریسی استفاده می شود که دانش آموزان بعد از اتمام دوره تحصیلی از یادگیری زبان انگلیسی سر باز می زنند. در ابتدا به معرفی برخی از کاربردی ترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان خواهیم پرداخت و در انتهای مقاله بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی را معرفی خواهیم کرد؛ پس تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

برای خواندن مطالب به روز درباره آموزش مکالمه زبان انگلیسی لینک زیر را بررسی کنید.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

مزایای یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

 1. تقویت مهارت های ارتباطی کودکان
 2. درآمدزایی بیشتر کودکان در دوران بزرگسالی
 3. گسترش دید و نگرش از دوران کودکی
 4. چند زبانه شدن کودکان
 5. افزایش سلامت ذهنی کودکان
 6. در اختیار داشتن تنوع در انتخاب
 7. افزایش دانش زبانی کودکان
 8. ایجاد فرصت های شغلی بسیار
 9. رشد مغزی کودکان
 10. تقویت حافظه کودکان
 11. تقویت مهارت شنیداری
 12. افزایش توجه و تمرکز کودکان
 13. بهبود هوش کلامی و غیر کلامی کودکان
 14. در سنین بالاتر قدرت ذهنی این افراد آرام تر، کاهش می یابد.
 15. ایده پردازی و خلاقیت بیشتر
 16. توانایی تصمیم گیری و حل مشکلات
 17. افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در کودکان
 18. امنیت شغلی و درآمد بیشتر
 19. پیدا کردن دوستان بیشتر
 20. احساس رضایت درونی در فرزندان شما
 21. لذت بردن از فرهنگ های زبانی دیگر مردم
 22. سریع تر یاد گرفتن زبان های دیگر
 23. توانایی بهتر در مدیریت کردن زمان
 24. توانایی انجام مهارت های پیچیده مثل یادگیری پیانو و موسیقی.
 25. توانایی سفر کردن به اصی نقاط دنیا
 26. قدرت تفکر انتزاعی
 27. صبور و مصمم بودن در زندگی
 28. مشارکت و انجام کارهای گروهی
 29. پیدا کردن طرز فکر جدید نسبت به مسائل محتلف
 30. و…

بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان

با خواندن مقدمه مقاله تا حدودی با موضوع اصلی مقاله یعنی معرفی بهترین اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی برای کودکان آشنایی کسب کرده اید. تا به الان با وجود تلاش هایی که کارشناسان و برنامه نویسان اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی کودکان انجام داده اند، نتوانسته اند امتیاز بالایی را به این برنامه ها اختصاص دهند و کودکان کمی از چنین امکانات و وسایل آموزشی استفاده می نمایند. با این وجود برخی از اپلیکیشن های آموزشی توانسته اند به نسبت دیگر برنامه ها امتیاز بیشتری کسب نمایند که به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. در ادامه مقاله با معرفی تعدادی از این نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی راحتی بیشتری را برای شما فراهم می نماییم.

 • اپلیکیشن Lingokids

اولین نرم افزاری که در حال حاضر محبوبیت بسیاری در میان کودکان کسب کرده است اپلیکیشن Lingokids می باشد. از ویژگی های این برنامه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
این نرم افزار بر روی گوشی های اندروید و ios قابل نصب می باشد. این نرم افزار برای کودکان 2 تا 8 سال مناسب است و تا به الان این نرم افزار به دلیل اینکه با بازی به آموزش کودکان می پردازد باعث شده است که کودکان بسیاری با استفاده از این برنامه به یادگیری زبان انگلیسی علاقه مند شده باشند. منابع آموزشی که در این برنامه استفاده می شود از دانشگاه آکسفورد جمع آوری شده است. به همین علت کودکان به منابع تایید شده ای دسترسی دارند. کودکان با استفاده از بازی های انگلیسی، آوازها و ویدئوهای آموزش زبان انگلیسی به یادگیری نیز مشغول می شوند.

 • اپلیکیشن English for kids

پیشنهادی که ما برای کودکان فارسی زبان داریم این است که از نرم افزار English for kids برای یادگیری زبان انگلیسی نیز استفاده نمایند. طراحی این برنامه توسط کنسول بریتانیا می باشد و برای کودکان 3 تا 6 سال مناسب است. طراحی برنامه به گونه ای است که حتی برای افرادی که انگلیسی زبان نیز هستند مناسب می باشد. در این نرم افزار با استفاده از بازی های انگلیسی، عبارات و کلمات زبان انگلیسی، مهارت های ذهنی و… به یادگیری زبان انگلیسی نیز مشغول می شوید. برخی از بازی هایی که در حال حاضر در برنامه English for kids استفاده می شود، NEW I-Spy  و جعبه جادویی نام دارد. با استفاده از چنین بازی هایی به راحتی بر رنگ ها، کلمات و واژگان زبان انگلیسی تسلط پیدا می کنید. یکی دیگر از بازی هایی که در این برنامه مورد استفاده قرار می گیرد Rub-a-Dub می باشد. این نرم افزار بر روی گوشی های اندورید و ios قابل نصب می باشد.

 • اپلیکیشن Fun English

یکی دیگر از روش های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از اپلیکیشن Fun English می باشد. نرم افزار نام برده شده در در گوگل پلی بیش از 5000000 دانلود را داشته است. این نرم افزار را به کودکان 3 تا 10 سال مناسب می باشد. سبک و روش آموزشی این دوره بر اساس بازی و تعامل می باشد و یاد می گیرند که چگونه به تلفظ کلمات بپردازند و به صورت صحیح آن ها را ادا کنند. این نرم افزار بر روی مهارت های دیگر مثل شنیداری، درک مطلب و خواندن نیز تمرکز دارد. تلفظ به کار رفته در این برنامه آمریکایی و بریتانیایی می باشد. این برنامه قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و ios است.

 • اپلیکیشن LearnEnglish Kids: Playtime

یکی دیگر از برنامه هایی که کنسول بریتانیا طراحی کرده است، اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی LearnEnglish Kids: Playtime می باشد. در این نرم افزار با استفاده از بازی، داستان های زبان انگلیسی و آوازهای مختلف به آموزش مهارت ریدینگ، لیسنینگ و اسپیکینگ زبان انگلیسی می پردازد. در این برنامه بر روی تلفظ و ادای صحیح کلمات با لهجه آمریکایی تمرکز شده است. قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و ios می باشد.

 • اپلیکیشن نصرت

در داخل ایران اپلیکیشن نصرت تقریبا طرفداران زیادی دارد. این نرم افزار بر روی گوشی های اندروید قابل نصب می باشد.

 1. آموزش تصویری زبان انگلیسی برای کودکان
 2. تقویت حافظه کودکان در حین آموزش زبان
 3. نمایش و مکالمات صوتی همزمان
 4. بیش از ۱۴ ساعت آموزش مکالمه ویدیویی زبان انگلیسی
 5. آموزش زبان انگلیسی به شیوه جدید فونیکس
 • اپلیکیشن Papita

این برنامه یک اپ ایرانی می باشد. که برای داشتن آن باید هزینه ای را پرداخت نمایید اما بخشی از این نرم افزار را به صورت رایگان می توانید در اختیار داشته باشید. این برنامه  با استفاده از بازی های متعدد به آموزش زبان انگلیسی به کودکان می پردازد.

 • اپلیکیشن Doulingo

یکی دیگر از بهترین اپلیکیشن یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان، برنامه Doulingo می باشد. این برنامه قابل نصب بر روی گوشی های اندروید و ios است. در این برنامه با تعداد بسیاری از کلمات و جملات زبان انگلیسی آشنا خواهید شد. با استفاده از این برنامه سرعت یادگیری شما افزایش پیدا می کند. به ویژگی هایی که در ادامه گفته خواهد شد دقت نمایید:

 1. سرگرم کننده و مهیج
 2. ارائه آموزش به شکل بازی‌ های رایج در گوشی موبایل
 3. رابط کاربری آسان و خوب
 4. تعداد کاربر فعال بسیار بالا
 5. محبوبیت در سراسر دنیا و جهان
 6. امکان استفاده از برنامه در کلاس‌ های درس حضوری و آنلاین
 7. بخش های تخصصی و عمومی بسیار مفید
 • اپلیکیشن من و زبان

یکی دیگر از نرم افزارهایی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان استفاده می شود، نرم افزار من و زبان می باشد. این برنامه برای زبان های مختلفی مثل انگلیسی، چینی، فرانسه، انگلیسی، آلمانی، ترکی و ایتالیایی طراحی شده است. این برنامه دارای فیلدهای مختلفی می باشد که از طریق آن ها می توانید منظم تر به یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها اقدام کرد. برنامه من و زبان به گونه ای طراحی شده است که فضای مفرح و شادی را برای کاربران خود محیا کرده است. این فضا به کاربران خود این امکان را می دهد که به شیوه ای ساده به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند و در استفاده از آن لذت ببرند. یکی از نکات مثبتی که این برنامه دارد این است که بعد از گذراندن دوره های موجود در نرم افزار به شما گواهی اعطا می گردد که زیر نظر و تایید وزارت علوم می باشد. در اپلیکیشن دوره های شش ماهه، یک ساله، مادام العمر و… وجود دارد که می توانید برای کودکان خود تهیه کنید و بعد از گذراندن آن ها مدرک آن را بگیرید. برخی از ویژگی های این برنامه شامل:

 1. یادگیری آنلاین و غیر حضوری
 2. محیط یادگیری جذاب و متنوع
 3. امکان یادگیری چند زبان مختلف
 4. بسته‌ های آموزشی متنوع و مختلف
 5. توانایی شرکت در آزمون‌ ها و تست‌ های استاندارد و مختلف
 6. بعد از گذراندن دوره ها به شما گواهینامه مورد تأیید وزارت علوم اعطا می گردد
 7. آموزش با متدهای آموزشی جدید
 • اپلیکیشن زبان زی

یکی دیگر از اپلیکیشن‌ های مفید و کاربردی در حوزه آموزش زبان انگلیسی به کودکان، برنامه زبان زی می باشد. این برنامه نیز همه تلاش خود را کرده است که محیطی شاد و مفرح برای زبان آموزان ایجاد و فراهم نمایند. این برنامه با قرار دادن کارتون های مختلف باعث جذابیت بسیار زیادی برای کودکان شده است. به دلیل اینکه رابط کاربری بسیار خوبی داشته است توانسته است کاربران بسیاری را به خود جذب کند. زبان زی به گونه ای طراحی شده است که برای همه کاربران چه بزرگسالان و چه کودکان قایل استفاده و کاریردی می باشد. این برنامه علاوه بر کارتون های مختلف دارای بازی های آموزنده و سرگرم کننده نیز می باشد. هنگام استفاده از اپلیکیشن های مختلف به ویژگی ها و مزایای استفاده از آن ها دقت و توجه بیشتری داشته باشید. برخی از ویژگی های این دوره که با دانشتن آن ها می توانید انتخاب بهتری داشته باشید، شامل:

 1. استفاده از به روزترین منابع
 2. کارتون‌ های جذاب و متنوع برای یادگیری آسان‌ تر
 3. جذابیت بسیار بالا در انتخاب محتوا
 4. مناسب برای همه سنین (بزرگسالان و کودکان)
 5. رابط کاربری مهیج و  آسان
 6. تکرار و تمرین بسیار زیاد
 • اپلیکیشن رزتا استون

در اوایل استفاده از نرم افزار، کاربران تنها امکان استفاده از زبان انگلیسی را داشتند اما به مرور زمان امکان استفاده و یادگیری زبان های دیگر به اپلیکیشن اضافه شد. یادگیری زبان انگلیسی همچون زبان مادری کار هر آموزشگاه و موسسه ای نیست. اینکه زبان انگلیسی را همچون زبان مادری خود فرا بگیرید کار شما راحت تر و شیرین تر می کند. در حال حاضر سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با به کارگیری روش ها و متدهای روز دنیا توانسته است این سبک یادگیری را در ایران و دنیا ایجاد نماید که در پایان مقاله بیشتر درباره این سبک آموزشی صحبت خواهیم کرد. اما برخی از برنامه های آموزش زبان انگلیسی همچون برنامه رزتا استون زبان انگلیسی را همانند زبان مادری به کاربران خود آموزش می دهد. ویزگی های این برنامه شامل:

 1. یادگیری کلمات و جملات کاربردی
 2. مناسب جهت یادگیری صحبت کردن و مکالمه به زبان انگلیسی
 3. تقویت تلفظ کلمات زبان انگلیسی
 4. قابلیت نصب بر روی گوشی های هوشمند، تب‌ لت و لپ‌تاپ
 • اپلیکیشن Xeropan

یکی دیگر از برنامه هایی که برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان مورد استفاده قرار می گیرد، برنامه Xeropan می باشد. مزایای استفاده از این برنامه این است که برای بزرگسالان و کودکان طراحی شده است و همه سنین توانایی استفاده از آن را دارند. استفاده از این نرم افزار بدین شکل است که وارد بازی آینده نگری می شوید و از طریق آن بازی باید در کنار پروسور مکس به وظایفی که پس دیدن ستاره دنباله در زمین رخ می دهد، رسیدگی کنید. برخی از برنامه های آموزش زبان انگلیسی به حدی از جذابیت بصری بالایی برخوردار هستند که توانسته اند کاربران بسیاری را از همه جای دنیا به خود جذب کنند و بهترین لحظات را برای کاربران خود فراهم نمایند. از ویژگی های مهم این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بیش از 400000 کاربر فعال
 2. جذابیت و سرگرم کننده
 3. بازی دارای گرافیک و تولید استثنایی
 4. تجربه آموزش یادگیری منحصر به فرد

حال که با نرم افزارهای مختلف آموزشی آشنا شدید بهتر می توانید از میان آن ها دست به انتخاب بزنید. افراد بر حسب نیازهای زبانی خود می توانند انتخاب کنند که از چه اپلیکیشنی استفاده نمایند. با دانستن ویژگی ها و کاربرد هر یک برنامه ها می توانید بهترین تصمیم را بگیرید.
اما همه ما به خوبی از این نکته مطلع هستیم که به تنهایی استفاده از نرم افزارهای مختلف آموزشی برای یادگیری زبان انگلیسی کافی نیست. در کنار شرکت در دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی استفاده از وسایل کمک آموزشی همچون اپلیکیشن ها بهترین کار می باشد. سعی کنید خارج از ساعت کلاسی به یادگیری زبان انگلیسی به صورت خودآموز بپردازید. غوطه ور شدن در مسیر یادگیری زبان انگلیسی، یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها را برای شما زبان آموزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی راحت تر می کند.

مزایای اپلیکیشن های یادگیری زبان انگلیسی

 1. در هر لحظه و هر موقعیتی به راحتی می توانید به یادگیری زبان مورد علاقه تان مشغول شوید.
 2. زمان شما تلف نمی شود.
 3. همگانی و قابل دسترس بودن اپلیکیشن ها.
 4. سرگرم کننده بودن اپلیکیشن ها.
 5. مفرح بودن یادگیری.

برنامه ریزی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان

باید توجه داشته باشید که علاوه بر اینکه آموزش زبان انگلیسی نیاز به برنامه ریزی جامعی دارد، یادگیری زبان انگلیسی نیز باید همراه با برنامه ریزی باشد. اهمیت برنامه ریزی در پیشرفت زبان آموزان را نمی توان انکار کرد. به همین علت است که یادگیری زبان انگلیسی به کودکان باید با برنامه ریزی جامعی همراه باشد. بهتر است که کودکان از طریق برنامه ریزی منظمی که برای آن ها طراحی شده است به یادگیری بپردازند. کلاس های آموزش زبان انگلیسی کودکان باید کوتاه و مکرر باشد تا طولانی. کم کم و به مرور زمان با افزایش تمرکز کودکان می توانید مدت زمان کلاس ها را بیشتر نمایید. زمان برگزاری کلاس ها باید در روزها و ساعات معینی باشد؛ چراکه با این روش کودکان از آرامش و تمرکز بیشتری برخوردار می شوند.
مکان مشخصی را برای آموزش کودکان انتخاب نمایید زیرا کودک با عادت کردن به آن محیط بهتر می تواند به یادگیری بپردازد. در برنامه آموزشی کودک سعی کنید که تکرار مداوم وجود داشته باشد. تکرار زیاد به کودک کمک می کند راحت تر مطالب را به خاطر بسپارد. استفاده از حواس پنج گانه کودک نیز باعث می شود مطالب از حافظه کوتاه مدت به حافظه بلند مدت با سرعت بیشتری انتقال پیدا کنند. معمولا برای آموزش به کودکان از روش هایی استفاده می کنند که همراه با تفریح و سرگرمی باشد. تفریح و سرگرمی هنگامی که همراه با یادگیری باشد کار را برای زبان آموزان آسان تر می کند. تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه نکات مطرح شده به آموزش کودکان شما می پردازند. باید خاطر نشان کرد که مدرسین دوره آموزشی راکت جریان با همه دغدغه ها و نکاتی که کودکان نیاز به آموزش و یادگیری دارند آگاه هستند و بعد از گذر از آموزش های لازم آمادگی و اجازه تدریس به کودکان شما را پیدا کرده اند. در کنار تیم حرفه ای ما اصلا نگران آموزش و یادگیری کودکان خود نباشید. کودکان شما در کنار سرگرمی و تفریح به یادگیری و آموزش می پردازند.

آیا کودکی برای یادگیری زبان انگلیسی مناسب است؟

در چند سال اخیر آموزش زبان انگلیس به کودکان رواج بسیار زیادی داشته است به همین علت اهمیت زبان انگلیسی به کودکان چندین برابر شده است و مورد توجه زبان شناسان و کارشناسان زبان انگلیسی قرار گرفته است. نتایج جالبی که بدست آورده اند این است که کودکان توانایی بیشتری برای یادگیری زبان انگلیسی دارند اما متد و روش آموزشی کودکان متفاوت با بزرگسالان می باشد و در این زمینه باید دقت زیادی داشت. حال به نظر شما چرا یادگیری زبان انگلیسی از سنین پایین اهمیت زیادی دارد؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که کودکان علاقه بسیار زیادی برای یادگیری زبان جدید دارند؛ همچنین توان ذهنی کودکان بسیار بالا می باشد. یادگیری از سنین کودکی باعث می شود که کودکان زبان جدید را همانند زبان مادری خود فراگیرند. از طرف دیگر به دلیل اینکه کودکان زمان زیادی دارند و مسئولیت های سنگینی به عهده آن ها نیست، یادگیری زبان انگلیسی در سنین کودکی بسیار راحت تر صورت می گیرد. هنگامی که کودکان می بینند که بر مطالبی تسلط دارند که بزرگسالان در حال یادگیری همان مطالب هستند باعث می شود که احساس اعتماد به نفس و انگیزه بیشتری برای ادامه دادن مسیر پیدا کنند. ذهن کودکان به گونه ای است که مطالب را سریع و به خوبی فرا می گیرند و دیر به فراموشی می سپارند. همه دلایل گفته شده به گونه ای هستند که باعث شده است کارشناسان تاکید بسیار زیادی به یادگیری زبان انگلیسی از دوران کودکی داشته باشند و تلاش کنند به روزترین و استانداردترین متدهای آموزشی را در اختیار فراگیران و کودکان قرار دهند. والدین کودکان با آگاهی از مطالب مختلف بهتر می توانند دست به انتخاب زنند. والدین عزیز توجه داشته باشید که از چه روش و سبک آموزشی برای کودکان خود استفاده می نمایید.
نکته دیگری که باید بدان توجه داشته باشید این است که برای کودکان خود از اساتید و مدرسین مخصوص و حرفه ای استفاده نمایید؛ چراکه مدرس نیز در یادگیری صحیح و اصولی کودک بسیار تاثیر گذار می باشد. بنابراین توجه و دقت لازم و کافی را داشته باشید.

بهترین سن آموزش زبان انگلیسی به کودکان

نظریه ها و فرضیه های مختلفی درباره سن یادگیری زبان انگلیسی به کودکان وجود دارد. اما به نظر شما بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی چه سنی می باشد؟ آیا کودکان برای یادگیری زبان انگلیسی باید تا سنین بزرگسالی منتظر بمانند؟
معمولا سنین مختلفی برای یادگیری پیشنهاد شده است اما بهترین سن یادگیری زبان انگلیسی در کودکان قبل از 7 سالگی می باشد. قبل از 7 سالگی به دلیل اینکه مسیر های عصبی متعدد در حال شکل گیری می باشند، یادگیری در سنین کم را آسان کرده است. زمانی که کودک زبان مادری خود را به صورت کامل یاد گرفت می تواند به سراغ یادگیری زبان دوم برود.
آموزش زبان انگلیسی به کودکان از حساسیت بالایی برخوردار می باشد. این حساسیت باعث شده است که والدین فرزندان خود را به هر متد و روش آموزشی نسپارند. و بعد از تحقیقات بسیار به سراغ بهترین روش آموزشی بروند.
به همین دلیل است که احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه نکات به طراحی و تهیه دوره راکت جریان پرداخته است. در انتهای مقاله درباه این سبک آموزشی بیشتر مطلع خواهید شد.

آموزش زبان انگلیسی به کودکان در مدارس

معمولا در مدارس و مهد کودک های ایران به آموزش زبان انگلیسی به کودکان پرداخته می شود. سیستم آموزشی به نحوی طراحی شده است که بیشتر از همه به آموزش لغات و گرامر زبان انگلیسی پرداخته می شود و به اسپیکینگ زبان آموزان توجه چندانی نمی شود. در صورتی که مکالمه زبان انگلیسی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است و یادگیری آن الزامی می باشد. دقیقا در سنینی که کودکان بالاترین بازدهی برای یادگیری را دارند به امور دیگری پرداخته می شود و همه استعداد و توانایی کودک در آن سنین صرف امور دیگری می شود. تعدا بسیار کمی از کودکان در سنین پایین توانایی تسلط بر زبان انگلیسی را کسب می کنند. اگر برنامه ریزی صحیحی برای این سنین صورت نگیرد، کودکان در سطح پایین زبان انگلیسی باقی می مانند و توانایی صحبت کردن به زبان انگلیسی را در آن سنین پیدا نخواهند کرد. برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان می توانید از روش های مختلفی مثل: در نظر گرفتن پرستارانی که بر زبان انگلیسی تسلط داشته باشند را انتخاب نمایید، فیلم ها و انیمیشن های انگلیسی زبان تماشا کنند، در کلاس ها و دوره های آموزش زبان انگلیسی شرکت نمایند و… همه و همه به یادگیری زبان انگلیسی کودکان کمک بسیاری می کند.

بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان

حال که با بهترین نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان آشنا شدید زمان آن رسیده است که با بهترین و موثرترین روش یادگیری زبان انگلیسی به کودکان نیز آشنایی کسب نمایید. روش های یادگیری زبان انگلیسی از تنوع و تفاوت بسیاری برخوردار می باشد. اما اینکه کدام یک از روش ها مناسب سن و شخصیت شما می باشد باید با آگاهی و دقت بالایی انتخاب شود. کودکان شما نیاز به دوره هایی دارند که علاوه بر اینکه موجب یادگیری و تسلط آن ها بر زبان انگلیسی می شود، موجب افزایش اعتماد به نفس آن ها نیز شود.
دوره راکت جریان دوره ای است که در حال حاضر در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی توسط اساتید حرفه ای و چند زبانه در حال تدریس و اجرا می باشد.
دوره راکت جریان مختص به کودکان می باشد و با سریال های انگلیسی به تدریس زبان انگلیسی می پردازند. آموزش زبان انگلیسی با سریال دارایی مزایایی بسیاری از جمله نیتیو لایک شدن زبان آموزان می باشد. کودکان شما در کنار سرگرمی به یادگیری نامحدودی مشغول هستند. دوره راکت جریان به صورت آنلاین و خصوصی به آموزش زبان انگلیسی می پردازد و لحظات متفاوت و بی نظیری را برای کودکان شما رقم می زند.

متفاوت ترین دوره آموزش زبان انگلیسی

حال که با آموش زبان انگلیسی مختص به کودکان آشنایی کسب کردید بهتر است که با دو دوره جامع و کاملی که در سایت احمدرضا ابراهیمی و بر اساس بیش از 20 سال تجربه طراحی شده است بپردازیم:

 • دوره راکت

اولین دوره ای که قصد معرفی آن را داریم، دوره راکت آموزش زبان انگلیسی نام دارد. راکت نیز برای همه سنین و در هر سطحی مناسب می باشد. آموزش آنلاین و خصوصی زبان انگلیسی را با دوره راکت می توان تجربه کنید. راکت زبان انگلیسی به دلیل اینکه حق انتخاب بیشتری به زبان آموزان بدهد به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50جلسه) برگزار می شود.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

یکی دیگر از دورهای کامل که توسط سایت احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری و اجرا است، دوره مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این دوره آموزشی دارای ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی از جمله:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

و اما سبک آموزشی هر کدام از این دوره ها به گونه ای است که همه موارد و ویژگی های گفته شده در بالا را برای زبان آموزان فراهم می کنند. در ادامه بیشتر درباره سبک آموزشی این دو دوره صحبت خواهیم کرد.

سبک و روش آموزشی دوره راکت و آموزش جامع مکالمه زبان انگلیسی

همه افراد برای نیتیو لایک شدن نیاز است که در کشور هدف به مکالمه و صحبت بپردازند اما افرادی که چنین امکاناتی را در اختیار ندارند باید به سراغ چه روش و سبک آموزشی بروند؟
باید گفت که در حال حاضر حقیقی ترین و نزدیک ترین روش برای نیتیو لایک شدن زبان آموزان، آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال های انگلیسی می باشد. استفاده از این سبک آموزشی فقط به تماشای فیلم منتهی نمی شود. استفاده از این سبک آموزشی درست است که همراه با سرگرمی و لذت است اما نیاز به رعایت نکات و تکنیک هایی دارد که در کنار اساتید سایت به راحتی از آن ها اطلاع کسب خواهید کرد. برخی از این تکنیک های زبانی شامل:
کپی کردن جملات زبان انگلیسی، تلفظ و ادای صحیح کلمات، آشنایی با عادات و فرهنگ زبانی مردم آن کشور و… می باشد. در ادامه با مزایایی این سبک آموزشی آشنا خواهید شد:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

همه دوره ها و آموزش هایی که در وبسایت احمدرضا ابراهیمی در حال تدریس می باشد به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. آموزش آنلاین زبان انگلیسی دارای مزایایی بسیار زیادی است. دلیل اصلی که احمدرضا ابراهیمی چنین محیط و فضایی را برای آموزش انتخاب کرده است، قابل دسترس بودن آموزش برای همگان است. قابل دسترس بودن آموزش برای همگان باعث شده است که حتی افرادی که علاقه مند هستند به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند اما از امکانات کافی برخوردار نیستند، به آسانی بتوانند از آموزش و یادگیری زبان انگلیسی برخوردار باشند. محیط و فضای آنلاین به دلیل فراهم کردن پلتفرم های مختلف آموزشی به زبان آموزان امکان انتخاب های متعدد را می دهد. از طرف دیگر احمدرضا ابراهیمی به دلیل افزایش آرامش، اعتماد به نفس و تمرکز فراگیران کلاس ها و دوره های آموزشی را به صورت خصوصی برگزار می کنند. خصوصی برگزار شدن کلاس ها مورد توجه بسیاری از علاقه مندان زبان انگلیسی قرار گرفته است. تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی همه تلاش خود را به کار گرفته اند که بیشترین مزایا به شما زبان آموزان منتقل شود و بهترین لحظات را در کنار تیم ما تجربه نمایید. ما این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از گذراندن دوره توانایی مکالمه و صحبت کردن همچون نیتیو لایک ها را کسب خواهید کرد.

در صورتی که علاقه مند هستید کودکان خود را در در دوره راکت جریان ثبت نام کنید و یا از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید می توانید از طریق راه های ارتباطی که در ادامه مطرح خواهد شد با ما ارتباط حاصل نمایید. فرقی نمی کند کجای این کره خاکی در حال زندگی کردن باشید به راحتی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:

_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002

کارشناسان ما بعد از دیدن فرم ثبت نام با شما تماس می گیرند. کارشناسان و مشاوران سایت همه روزه به جزء روزهای تعطیل آماده پاسخگویی به سوالات شما زبان آموزان نیز هستند. از آغاز تا پایان دوره از حمایت و پشتیبانی کاملی برخوردار هستید.
با آرزوی سپری شدن بهترین لحظات برای شما زبان آموزان…