آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی یا دوره جامع مکالمه انگلیسی؟

تمام توضیحات و نوشته های این مقاله مربوط به سالهای فعالیت سایت قبل از ایجاد دوره جامع مکالمه انگلیسی است. در دوره جامع مکالمه انگلیسی آموزش مکالمه انگلیسی به روش زبان مادری صورت می گیرد. با استفاده از بهترین پکیج آموزش مکالمه انگلیسی مکالمه انگلیسی را در حد زبان مادری مسلط می شوید.

 صفحه معرفی دوره جامع مکالمه انگلیسی

با آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی تا چه حد آشنایی دارید؟ آیا تا به حال برای یادگیری زبان انگلیسی از آموزشگاه ها و موسسات آنلاین زبان انگلیسی استفاده کرده اید؟ باید گفت که به دلیل شرایط و موقعیت های مختلفی که در جامعه و برای افراد جامعه رخ داده است، باعث شده است که اکثر افراد فضا و محیط آنلاین را به کلاس های حضوری زبان انگلیسی ترجیح دهند. این نکته را فراموش نکنید که انتخاب آموزشگاه های آنلاین زبان انگلیسی نیز نیاز به دقت و توجه بالایی دارد که با تحقیق و آگاهی بسیار باید به انتخاب آن ها اقدام کرد. انواع دوره ها و کلاس های آنلاین زبان انگلیسی در آموزشگاه ها در حال برگزاری می باشد اما اینکه کدام یک از این دوره ها و کلاس ها برای شما و ویژگی های شخصیتی شما مفید می باشد جای سوال و دقت دارد. آموزشگاه های آنلاین زبان انگلیسی باید ویژگی های متفاوتی با آموزشگاه های حضوری داشته باشند. برای داشتن چنین ویژگی های متمایز کننده ای نیاز به رعایت نکات و تکنیک هایی می باشد که همه توانایی و آگاهی از آن را ندارند. با داشتن و رعایت نکات و تکنیک های مورد نیاز می توانید بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان انگلیسی را ایجاد کنید. آموزشگاه های آنلاین به دلیل دارای بودن محیط و فضای آنلاین باید از ویژگی هایی برخوردار باشند که نیازهای زبانی زبان آموزان را رفع نمایند و اعتماد فراگیران را به خود جلب کنند؛ چراکه محیط و فضای آنلاین نیاز به اعتماد سازی و قانع شدن مخاطبان دارد.
یکی از بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان انگلیسی که با بیش از 20 سال تجربه در حال تدریس و آموزش علاقه مندان زبان انگلیسی می باشد، سایت زبان احمدرضا ابراهیمی است. احمدرضا ابراهیمی در کنار تیم حرفه ای و اساتید چند زبانه خود، به طراحی دوره های آنلاین زبان انگلیسی اقدام کرده است. در ادامه مقاله به معرفی روش های یادگیری زبان انگلیسی، دوره ها و مزایای استفاده از این دوره ها خواهیم پرداخت. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

آموزشگاه آنلاین زبان انگلیسی

آموزشگاه های آنلاین زبان انگلیسی به تدریس دوره های بلند مدت و کوتاه مدت زبان انگلیسی اقدام کرده اند. هر یک از شما با توجه به نیازهای زبانی و شرایط خود می توانید به انتخاب دوره های مختلف اقدام نماید. آموزش آنلاین زبان انگلیسی به دلیل وجود اینترنت و گسترش ارتباطات تنها گزینه موجود برای یادگیری زبان انگلیسی می باشد. بسیاری از موسسات و آموزشگاه های زبان انگلیسی به اجبار به سراغ آموزش آنلاین رفته اند اما چیزی که باعث شده است تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی، آموزش آنلاین را انتخاب کنند، دریافت اصل آموزش زبان انگلیسی می باشد.
آموزش آنلاین زبان انگلیسی به روزترین اطلاعات و منابع را در لحظه در اختیار زبان آموزان قرار می دهد تا فراگیران با جدیدترین اطلاعات، یادگیری زبان انگلیسی را ادامه دهند.
تفاوت آموزش حضوری و آنلاین زبان انگلیسی زمانی مشخص می شود که به محتوای در حال تدریس دقت و توجه بیش تری داشته باشیم. برخی از افراد سبک و روش آموزشی که در کلاس های حضوری زبان انگلیسی استفاده می شود را وارد کلاس های آنلاین زبان انگلیسی می کنند. چنین اشتباه بزرگی درجا زدن فراگیران را به همراه دارد. با بیان چنین نکاتی قصد ما آشنایی بیشتر شما با تقاوت های موجود میان سایت آنلاین احمدرضا ابراهیمی با دیگر موسسات و سایت های آنلاین زبان انگلیسی می باشد. آموزشگاه آنلاین انگلیسی وبسایت احمدرضا ابراهیمی دارای اساتید و تیم حرفه ای می باشد که در کنار آن ها توانسته است زبان آموزانی را تبریت کند که علاوه بر تسلط بر زبان انگلیسی و نیتیو لایک شدن آن ها، باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در زبان آموزان شده است. یکی از بارزترین ویژگی های اساتید سایت، چند زبانه بودن آن ها می باشد. در ادامه مقاله بیشتر درباره ویژگی های اساتید ومدرسین سایت صحبت خواهیم کرد.

ویژگی های برتر سیستم آموزشی آنلاین

به نظر شما چه چیزی باعث می شود که یک سیستم آموزشی آنلاین نسبت به دیگر سیستم ها برتری بیشتری کسب کند؟ برخی از آموزشگاه های آنلاین انگلیسی به دلیل داشتن ویژگی ها و امتیازات متفاوت و منحصر به فرد توانسته اند علاقه مندان بسیاری داشته باشند. به برخی از ویژگی های ایده آل یک سیستم آموزشی آنلاین در ادامه اشاره خواهیم کرد:

 • یک سیستم آموزشی باید فراتر از ارائه اطلاعات به زبان آموزان باشد.
 • حس هیجان را در سیستم آموزشی خود قرار دهد. آموزشگاه آنلاین باید از بهترین سیستم های و روش های آموزشی استفاده نمایند.
 • برای نیروها و کارکنان خود باید دوره های آموزشی متفاوتی برگزار نمایید.
 •  به سوالات زبان آموزان و فراگیران پاسخگویی صحیح و قانع کننده ای داشته باشد.
 • به دلیل آنلاین بودن می توانید از نرم افزارها و اپلیکیشن های مختلفی استفاده نمایید.
 • از سیستم آموزشی حضوری در سیستم آموزشی آنلاین استفاده نکنید.
 • از زیبایی های بصری استفاده نمایید. اینکه زبان آموزان با مطالب متنی بسیاری رو به رو شوند آن ها را نگران و دلزده می کند. به همین علت سعی کنید از پلتفرم های آموزشی مختلف استفاده نمایید.
 • مطالب به زبان آموزان باید به گونه ای ارائه شود که فراگیران احساس پر بودن، رضایت و علاقه مندی را داشته باشند.
 • از مطالبی استفاده نمایید که فراگیران را به چالش بکشد و آن ها را از حالت یک نواختی و دلزدگی بیرون بیاورد.
 • مطالبی که به زبان آموزان آموزش داده می شود باید به گونه ای باشد که فراگیران توان استفاده از آن را در زندگی روزانه خود داشته باشند و از طریق آن به رفع نیازهای زبانی خود بپردازند. با فراهم کردن شرایط و موقعیت هایی در محیط آموزش می توانید به محک زدن زبان آموزان و فراگیران اقدام نمایید. این کار باعث تقویت مکالمه زبان انگلیسی فراگیرا می شود.
 • از سیستم پاداش برای زبان آموزان خود استفاده نمایید. زمانی که فراگیران پیشرفت های چشم گیری دارند شما می توانید برخی امتیازات و پاداش های متنوعی را برای زبان آموزان خود در نظر بگیرید. ارائه پاداش موجب افزایش انگیزه زبان آموزان می شود.
 • هر آموزشگاه آنلاینی باید یک سری اهداف آموزشی برای خود قرار دهد که از طریق آن توان سنجیدن پیشرفت های خود را داشته باشد. اهدافی که تعیین می کنید باید متناسب با نیازهای زبانی زبان آموزان باشد و از هر حاشیه و عواملی که شما و آموزشگاه را از اهداف عقب می اندازد، دوری کنید. به همین علت هر فعالیتی که در آموزشگاه انجام می شود باید طبق برنامه و روال مشخصی صورت گیرد. از الگوها و برنامه هایی استفاده کنید که مفید باشد و احساس خوبی را به مخاطبان و زبان آموزان شما منتقل کند.
 • مطالبی که در فضا و محیط آنلاین قصد آموزش آن را دارید باید به صورت اولویت بندی قرار گرفته باشند. مشخص کنید که کدام یک از مطالب باید در درجه اول، دوم، سوم و… قرار گیرند. با آگاهی از دغدغه و نیاز زبانی فراگیران می توانید بهترین اولویت بندی را داشته باشید. به سطح زبانی فراگیران دقت داشته باشید.
 • تعامل میان فراگیران و اساتید باید به صورت حرفه ای و جدی وجود داشته باشد. از آنجایی که در برخی از آموزشگاه کلاس ها به صورت خصوصی برگزار می شوند باید آموزشگاه و مدرسین به گونه ای برنامه ریزی کرده باشند که نبود پارتنر برای فراگیران حل شود.
 • مشارکت در آنجام برخی از امور و کارها باعث ترقیب بیشتر زبان آموزان می شود. چنین مشارکت هایی باعث می شود که دانش زبانی زبان آموزان به چالش کشیده شود.
 • یک آموزشگاه خوب در دوره های آموزشی خود تمرین قرار می دهد. مدرسین باید زبان آموزان را در انجام تمرین تشویق کنند و اینکه زبان آموزان فقط به خواندن و تماشا باشند کافی نیست و نیاز به تمرین های متعدد و سخت نیز می باشد.
 • علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به آموزش های دیگری ازجمله افزایش اعتماد به نفس، افزایش عزت نفس، هدفمند شدن فراگیران، شیوه صحیح برنامه ریزی و… نیز بپردازید.
 • درگیر شدن زبان آموزان در مسیر یادگیری باعث می شود که فراگیران با آگاهی و توان بالا مسیر را طی کنند. برخی از فراگیران از روند آموزشی اطلاع کافی و کاملی ندارند به همین علت وظیفه آموزشگاه این است که فراگیران را به صورت کامل با روند آموزشی آشنا کنند.
 • فضای یک آموزشگاه آنلاین خوب، سرشار از آرامش و آسایش می باشد. استرس و نگرانی را از محیط و فراگیران دور می کند. از آنجایی که آموزشگاه های آنلاین محیط و فضای استرس آور آموزشگاه های حضوری را ندارد، زبان آموزان و حتی والدین علاقه بیشتری به آموزش از طریق فضای آنلاین را دارند.
 • به تجربه یادگیری زبان آموزان دیگر توجه داشته باشید. اینکه فراگیران دیگر از اساتید و حتی آموزشگاه رضایت کافی داشته باشند از مهم ترین معیارها می باشد. زبان آموزان باید بدون ترس و نگرانی امکان خطا کردن را داشته باشند و بدین شکل نباشد که به دلیل ترس از اشتباه و خطا کردن اصلا به سراغ یادگیری و مکالمه نروند.
 • اینکه برخی از آموزشگاه های آنلاین زبان انگلیسی به تدریس چندین زبان می پردازند یکی از مزیت ها و توانایی بالای آن آموزشگاه را نشان می دهد. به چنین مواردی دقت بیشتری داشته باشید.

مزایای آموزش آنلاین زبان انگلیسی

 1. اولین و مهم ترین مزیت آموزش آنلاین زبان انگلیسی این است که در لحظه، جدیدترین محتواهای آموزشی را در اختیار داریم.
 2. به محتوای نامحدود برای یادگیری دسترسی داریم. هر لحظه بهترین و ناب ترین محتواهای نامحدود در دسترس شما می باشد.
 3. یکی دیگر از ویژگی هایی که آموزش آنلاین زبان انگلیسی دارد این است که از میان محتواهای مختلف می توان دست به انتخاب زد.
 4. بدون محدودیت زمانی و مکانی به راحتی می توانید در لحظه و هر جا به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی مشغول شوید.
 5. آموزش آنلاین بسیاری از هزینه های موجود از جمله: هزینه های رفت و آمد، کلاس ها و… را کاهش می دهد.
 6. زمانی که کلاس ها و دوره های آنلاین به صورت خصوصی صورت گیرد باعث می شود که زبان آموزان، برنامه ریزی فردی را در اختیار داشته باشند.
 7. امکان انتخاب دوره ها و اساتید متنوع، متناسب با نیاز و شرایط زبانی خودمان.
 8. آموزش آنلاین زبان انگلیسی باعث آرامش خیال و افزایش تمرکز زبان آموزان می شود؛ چراکه فراگیران بدون خستگی ذهنی، جسمی و با آرامش کامل و کافی در داخل خانه به آموزش و یادگیری می پردازند.

با وجود چنین ویژگی هایی تمرکز و آسودگی خیال زبان آموزان بیشتر می شود.  آن چیزی که مشکل ساز است این است که ما باید بتوانیم از میان بسیاری از اطلاعات موجود تنها در حوزه مورد نیازمان اطلاعات مفید و مقرون به صرفه ای را جمع آوری کرده و استفاده کنیم تا وقت و زمانمان بیهوده هدر نرفته و به نتایج دلخواه نیز برسیم اما اصلا جای نگرانی نیست زیرا احمدرضا ابراهیمی در کنار اساتید حرفه ای و آموزش دیده با برنامه ریزی و استانداردهای روز دنیا همه مزایا و ویژگی های گفته شده را برای فراگیران خود به صورت یکجا تهیه و تولید کرده است و در اختیار زبان اموزان خود قرار داده است.

اهداف اصلی ایجاد آموزشگاه های آنلاین زبان انگلیسی

قطعا همه کارشناسانی که به دنبال فراهم کردن شرایط آموزش آنلاین هستند، اهداف و انگیزه های متفاوتی دارند. اهداف و انگیزه های مختلف باعث شده است که به سراغ چنین برنامه ها و اهدافی بروند. سعی کنید از الگوها و مسیرهایی استفاده نمایید که هم برای آموزشگاه و هم برای زبان آموزان مفید باشد و باعث شود زبان آموزان بیشتری تمایل به استفاده از محیط و فضای آنلاین را داشته باشند. برخی از این اهداف شامل:

 1. قابل دسترس بودن آموزش برای همه افراد، حتی افرادی که در روستاها و نقاط غیر قابل دسترس زندگی می کنند.
 2. در اختیار داشتن پلتفرم های مختلف آموزشی.
 3. دریافت بهترین منابع و آموزش های لازم و کافی از طریق محیط و فضای آنلاین.
 4. کاهش هزینه های موجود برای زبان آموزان.
 5. افزایش تمرکز و راحتی فراگیران.
 6. امکان استفاده از آموزش در موقعیت ها و شرایط مختلف.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی (دوره راکت)

دوره ای که به سبک احمدرضا ابراهیمی در حال تدریس زبان انگلیسی می باشد، دوره راکت نام دارد. این دوره آموزشی یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی می باشد که توانسته است علاقه مندان بسیاری را در اقصی نقاط دنیا به خود جذب کند. هدف اصلی دوره راکت نیتیو لایک شدن زبان آموزان و تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی می باشد اما این بدان معنا نیست که این دوره به دیگر مهارت های زبانی نمی پردازد، بلکه دوره راکت هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی را به صورت ناخودآگاه همچون زبان مادری به زبان آموزان آموزش می دهد. طراحی دوره راکت به گونه ای بوده است که برای همه سنین و در هر سطح زبانی مناسب می باشد.
به دلیل شرایط و نیازهای زبانی افراد جامعه، تغییرات روز دنیا، حق انتخاب بیشتر زبان آموزان و… دوره راکت به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 جلسه) در حال برگزاری است. با توجه به شرایط و با کمک مشاوران و کارشناسان سایت ما به راحتی می توانید به انتخاب هر یک از دوره ها بپردازید. به دلیل اینکه چنین دوره ای با چنین مزایایی برای همه  افراد قابل دسترس باشد، به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شود.
اساتید چند زبانه دوره راکت بعد از گذر از آموزش های لازم و متفاوت آماده تدریس زبان انگلیسی شده اند. مدرسین دوره راکت بر اساس اصول مدیریت فردی و روانشناسی به تدریس می پردازند. اساتید بر اساس نیازهای زبانی افراد، اصول روانشناختی و شخصی سازی آموزش به برنامه ریزی برای زبان آموزان و فراگیران خود می پردازند و لحظات بی نظیر و متفاوتی را برای زبان آموزان خود رقم می زنند. سیستم آموزشی احمدرضا ابراهیمی با قرار دادن آموزشی مبتنی بر یادگیری، زبان انگلیسی را در فراگیران خود نهادینه می کنند به گونه ای که در پایان دوره های آموزشی، تشخیص شما از نیتیو لایک ها سخت خواهد شد.
از دیگر مزایای دوره راکت زبان انگلیسی این است که، انتخاب روز، ساعت و تعداد برگزاری جلسات در طول هفته به انتخاب زبان آموزان می باشد. با وجود چنین مزایایی به راحتی می توانید زبان انگلیسی را در هر شرایط و موقعیتی فرا گیرید. در صورتی که به زبان های دیگری نیز علاقه مند هستید با دوره راکت می توانید به 14 زبان دیگر تسلط پیدا کنید. این زبان ها شامل:
فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، عربی، ژاپنی، چینی، کره ای، ترکی و… می باشد.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی کودکان

سایت احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن نگرانی های والدین و نیازهای زبانی کودکان، دوره راکت جریان را طراحی کرده است. دوره راکت جریان با سبکی متفاوت به آموزش زبان انگلیسی می پردازد و کودکان شما را به یک نیتیو لایک تبدیل می کند. کمی بعد درباره سبک و روش آموزشی که دوره راکت و راکت جریان زبان انگلیسی دارند بیشتر صحبت خواهیم کرد؛ پس تا انتهای مقاله مطالب را مطالعه نمایید. کودکان شما دارای روحیه حساسی هستند به همین علت انتخاب سبک و روش آموزشی تاثیر بسیاری در افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس آن ها دارد. راکت جریان با توجه به همه ی این نکات طراحی شده است. خانواده ها با خیالی آسوده و در کنار فرزندانشان می توانند از نحوه آموزش آن ها آگاهی کسب کنند. با دوره راکت جریان کودکانی متفاوت و منحصر به فرد در زمینه آموزش زبان انگلیسی خواهید داشت. برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان بهتر است که از برنامه ریزی جامع و معینی استفاده شود؛ چراکه منظم و معین بودن برنامه باعث می شود که ذهن کودکان از اضطراب و سردرگمی خارج شود. بهتر است که کلاس های و دوره های آموزشی کودکان به صورت جلسات کوتاه و مکرر باشند تا طولانی و کم. این کار از خستگی کودکان جلو گیری می کند. با افزایش سن کودکان، تمرکز آن ها بیشتر می شود و می توانید مدت زمان کلاس ها را بیشتر کنید اما از تنوع آن ها کم نکنید. در منزل بهتر است که مکان مشخصی را برای تدریس و آموزش کودکان مشخص نمایید، این کار آرامش بیشتری را به کودکان می دهد.
کودکان هر چقدر تکرار بیشتری داشته باشند مطالب بهتر در ذهن آن ها باقی می ماند و سریع تر به حافظه بلند مدت آن ها منتقل می شود. روش های آموزشی را برای کودکان انتخاب و استفاده نمایید که همه حواس آن ها را به کار گیرد و باعث تقویت حواس آن ها شود.
یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان باید همراه با تفریح و سرگرمی باشد. تفریح و سرگرمی باعث می شود کودکان علاقه بیشتری به یادگیری زبان انگلیسی نشان دهند و تلاش بیشتری برای ادامه پیدا کردن یادگیری داشته باشند. متد آموزشی که وبسایت احمدرضا ابراهیمی برای کودکان در پیش گرفته است به گونه ای است که در کنار تفریح و سرگرمی به آموزش و یادگیری نیز مشغول هستند. همین امر باعث شده است که کودکان اشتیاق بالایی برای شرکت در دوره های سایت احمدرضا ابراهیمی را داشته باشند.

دوره های آموزش آنلاین مکالمه زبان انگلیسی

همه افراد در نهایت به دنبال تسلط بر مکالمه و توانایی صحبت در موقعیت های متفاوت هستند اما اینکه دوره انتخابی شما در نهایت چنین هدفی را برای شما میسر کند جای بحث و دقت بسیاری دارد. از آنجایی که احمدرضا ابراهیمی با آگاهی و سابقه بالا به طراحی دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی اقدام کرده است به راحتی می توانید با آغاز این دوره، آرزوهای دور از دسترس را در اختیار داشته باشید. یکی دیگر از دورهای کامل که توسط سایت احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری و اجرا است، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی می باشد. این دوره آموزشی دارای ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی از جمله:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

 1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
 2. اسپیکینگ روان.
 3. لیسنینگ قوی.
 4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
 5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
 6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
 7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
 8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
 9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
 10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

همه دوره های آموزشی که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال تدریس می باشد برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد. کمتر دوره ای را پیدا می کنید که برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب باشد. احمدرضا ابراهیمی بر اساس دو دهه تجربه توانسته است به طراحی دوره های آموزشی اقدام کند که برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب باشد. برخی از افراد معتقدند که تعیین سطح هایی که وجود دارد باعث می شود که زبان آموزان را در همان سطح واقعی که باید باشند، قرار ندارند و باعث کاهش اعتماد به نفس و عقب افتادن زبان آموزان می شود. باید گفت که تاحدودی چنین فرضیه ای درست می باشد و اما سبک و روشی که احمدرضا ابراهیمی انتخاب کرده است، زبان آموزان را از سطوح و نمایش های ظاهری رها کرده است. آموزش، یادگیری، لذت، سرگرمی و… را با سبک آموزشی احمدرضا ابراهیمی می توانید دریافت کنید.
و اما سبک آموزشی هر کدام از این دوره ها به گونه ای است که همه موارد و ویژگی های گفته شده در بالا را برای زبان آموزان فراهم می کند. در ادامه بیشتر درباره سبک آموزشی این دو دوره صحبت خواهیم کرد.

دوره های آنلاین زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

تمامی دوره هایی که در سایت احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری می باشد از سبک و متد آموزشی متفاوتی نیز استفاده می کند. از آن جایی که بسیاری از افراد با وجود گذراندن دوره های مختلف هنوز توانایی استفاده از زبان را در موقعیت های مختلف ندارند، احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن دغدغه همه زبان آموزان از سیستم آموزشی متفاوتی نیز استفاده کرده است. برای اینکه افراد بتوانند از زبان در موقعیت های مختلف به برطرف کردن نیازهای زبانی خود و برقراری ارتباط بپردازند باید تسلط بر مکالمه و زبان انگلیسی را داشته باشند. برای چنین تسلطی نیاز است که فراگیران استفاده از سیتم آموزشی احمدرضا ابراهیمی را در دستور کار قرار دهند. روشی که برای آموزش زبان آموزان در سایت استفاده می شود، آموزش از طریق سریال های انگلیسی می باشد. آموزش زبان انگلیسی با سریال نیتیو لایک شدن زبان آموزان را منجر می شود. داوطلبان برای نیتیو لایک شدن باید در کشور هدف به مکالمه مداوم بپردازند اما وقتی که چنینی شرایطی برای افراد مهیا نیست باید به سراغ نزدیک ترین و حقیقی ترین روش یعنی آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال بروند. ویژگی ها و مزایی که آموزش زبان انگلیسی با سریال دارد، شامل:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 5. جذاب ترین روش
 6. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 7. کامل ترین روش
 8. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 9. محتوای نامحدود
 10. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 11. ارزان ترین روش
 12. و…

برخی دیگر از دورهای آنلاین سایت احمدرضا ابراهیمی

 • آموزش آنلاین زبان انگلیسی آیلتس

از جمله دوره های دیگری که در سایت برگزار می شود، دوره آمادگی آیلتس زبان انگلیسی می باشد. این دوره به راحتی شما را به نمره 7 آیلتس می رساند و در کنار اساتید حرفه ای بهترین لحظلات را تجربه خواهید کرد. در این دوره بر هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی (Listening, Speaking, Reading, Writing) تسلط پیدا خواهید کرد و با استفاده از مهارت های زبانی به رفع نیازهای زبانی خودتان بپردازید.

 • آموزش آنلاین زبان انگلیسی تافل

همه ما به خوبی از آزمون های مهم زبان انگلیسی که در حال حاضر سرنوشت بسیاری از زبان آموزان را رقم می زند آگاهی داریم. یکی دیگر از این آزمون های مهم زبان انگلیسی، تافل نام دارد. آزمون تافل با توجه به اهمیتی که در دنیای امروز پیدا کرده است باعث شده است که در سایت احمدرضا ابراهیمی دوره های مبنی بر آمادگی تافل زبان انگلیسی برگزار شود.

روزها و برگزاری کلاس های آنلاین زبان انگلیسی

برای شرکت در دوره های سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، نگران روز و ساعت برگزاری کلاس ها نباشید؛ چراکه روز، ساعت و حتی انتخاب اساتید توسط زبان آموزان صورت می گیرد. زبان آموزان با توجه به برنامه های خود می توانند، روز، ساعت، تعداد برگزاری جلسات در طول هفته و مدرس خود را انتخاب نمایند. چنین حق انتخابی در همه آموزشگاه های آنلاین زبان انگلیسی وجود ندارد. حق انتخاب باعث شده است که همه افراد حتی افرادی که شاغل هستند و زمان کافی برای یادگیری زبان انگلیسی ندارند، بتوانند در دوره های آموزش زبان انگلیسی شرکت کنند. جالب است بدانید که به دلیل آنلاین بودن و توانایی استفاده در هر موقعیتی، افراد در محل کار نیز می توانند از آموزش و یادگیری برخوردار شوند. چنین فضایی اعتماد سازی میان ما و شما را بیشتر از قبل می کند.

اساتید و مدرسین سایت احمدرضا ابراهیمی

اساتید نقش بسیار مهمی در مسیر یادگیری و اشتیاق زبان آموزان دارند. درست است که مدرسین زبان انگلیسی از روش ها و ترفندهای آموزشی متفاوتی استفاده می کنند اما هر یک از شما حق انتخاب دارید و می توانید از میان اساتید به سراغ مدرسینی بروید که متناسب با معیارها و اهداف زبانی شما هستند. مدرسین دوره های آنلاین زبان انگلیسی باید با چنین فضایی آشنایی کاملی داشته باشند و آموزش های لازم را گذرانده باشند. مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی همگی چند زبانه هستند. آموزش های مختلف را زیر نظر احمدرضا ابراهیمی گذرانده اند و آماده تدریس به زبان آموزان شده اند. اساتید سایت چندین زبان را به سبک راکت و زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته اند به همین علت با دوره ها و مسیری که زبان آموزان باید طی کنند آگاهی و درک کاملی دارند. راهبران سایت نه یک عقب تر و نه یک قدم پیش تر از زبان آموزان قدم بر نمی دارند بلکه همراه و هم قدم با فراگیران خود پیش می روند. مدرسین سایت با آگاهی از دغدغه فراگیران شروع به تدریس می کنند و بر اساس نیازهای شخصی زبان آموزان به برنامه ریزی برای آن ها می پردازند. مدرسین سایت برنامه ریزی و هدفمندتر شدن زبان آموزان را در دستور کار خود قرار داده اند. در واقع با شرکت در دوره های آموزش زبان انگلیسی فقط مشغول یادگیری زبان انگلیسی نیستید بلکه از مزایا و شرایط دیگر نیز برخوردار خواهید شد. درگیر شدن زبان آموزان در مسیر یادگیری روند یادگیری را سریع تر از حد معمول می کند. اساتید سایت در کنار تدریس زبان انگلیسی باعث افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس زبان آموزان می شوند. زبان آموزان در کنار اساتید علاوه بر یادگیری، بهترین لحظات آموزشی را تجربه خواهند کرد. اساتید و مدرسین سایت به صورت کامل از آغاز تا پایان دوره های آموزشی همراه و پشتیبان شما زبان آموزان و فراگیران هستند و همه تلاش خود را به کار می گیرند که در کنار آموزش بهترین و شایسته ترین لحظات را سپری کنید.

آموزش آنلاین زبان انگلیسی با مدرک

بعد از اتمام هر یک از این دوره ها به شما مدرکی اهدا می شود مبنی بر اینکه شما در دوره های آنلاین زبان انگلیسی شرکت کرده اید و زیر نظر مربی حرفه ای به سطح نیتیو لایک رسیده اید و توانایی مکالمه همچون نیتیو لایک ها را در موقعیت های مختلفی دارید. توانایی زبان آموزان در برقراری ارتباط با دیگران گویای مهارت های زبانی فراگیران می باشد. در ادامه مدرک دوره راکت را برای شما به نمایش می گذاریم:

دیگر ویژگی های دوره های آموزشی سایت احمدرضا ابراهیمی

همه دوره های موجود در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند. از مزایای آنلاین در ابتدای مقاله تا حدودی صحبت کرده ایم اما مهم ترین دلیلی که باعث شده است کارشناسان به آموزش آنلاین رو بیاورند، قابل دسترس بودن آن می باشد. زبان آموزان می توانند از طریق آموزش آنلاین زبان انگلیسی وارد فضای آموزش و یادگیری شوند و از پیشرفته ترین و استانداردترین آموزش ها برخوردار شوند. وجود پلتفرم های مختلف و امکان حق انتخاب باعث شده است که زبان آموزان بسیاری به سراغ آموزش انلاین زبان انگلیسی بروند و از مزایایی چنین سبک و روش آموزشی حداکثر استفاده را داشته باشند. ویژگی دیگری که در حال حاضر در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی مورد استقبال زبان آموزان قرار گرفته است، برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی می باشد. خصوصی برگزار شدن کلاس ها به گونه ای طراحی شده اند که حتی نبود پارتنر را برای زبان آموزان جبران می کند. آموزش خصوصی زبان انگلیسی باعث افزایش تمرکز، آرامش و اعتماد به نفس زبان آموزان می شود. تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی به دلیل وجود چنین مزایای ارزشمندی به آموزش آنلاین و خصوصی روی آورده اند. همه تلاش احمدرضا ابراهیمی ایجاد و فراهم کردن بیشترین مزایا برای فراگیران می باشد. باید گفت که آموزش آنلاین و خصوصی که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال انجام می باشد با دیگر وبسایت های آموزشی متفاوت  می باشد. این نکته را فراموش نکنید که آموزش آنلاین و خصوصی بیشترین مزایا را به شما زبان آموزان می رساند. با وجود چنین مزایایی انتخاب آموزش حضوری زبان انگلیسی کار چندان عقلانی و صحیحی نمی باشد.

نکاتی که دانستن آن ها خالی از لطف نیست!

لازم دانستیم که جدا از مطالب گفته شده به بیان برخی از نکات جهت انتخاب بهتر شما، بپردازیم. با وجود آموزشگاه های آنلاین متعدد، انتخاب بهترین آن ها کار آسانی نیست و نیاز به تحقیق و اعتماد سازی دارد. ما در این مقاله به صورت واضح و شفاف به بیان مهم تریم ویژگی های وبسایت آموزش آنلاین زبان احمدرضا ابراهیمی پرداخته ایم. با کمک مشاوران و کارشناسان سایت بهتر می توانید به یک انتخاب واحد و درست برسید. ما این اطمینان را به شما می دهیم که بعد از گذراندن دوره از انتخابی که کرده اید به هیچ وجه پشیمان نمی شوید.
یادگیری زبان انگلیسی را در هر سن و سطحی که هستید به تعویق نیندازید؛ چراکه اهمیت زبان انگلیسی روز به روز در حال بیشتر شدن می باشد. نگران اینکه سن شما برای یادگیری زبان انگلیسی بالا رفته است نباشید. در هر سنی که باشید یادگیری زبان به شما جهت داشتن ذهنی فعال کمک می کند. یادگیری زبان انگلیسی در سنین کم بهتر و آسان تر صورت می گیرد اما این دلیل قانع کننده ای برای شروع نکردن یادگیری زبان انگلیسی نیست. زمانی که قصد یادگیری زبان انگلیسی را دارید بهتر است که برای خود هدف مشخصی را تعیین کنید. شاید این سوال را از خودتان بپرسید که تعیین هدف برای آغاز و ادامه دادن مسیر چه فایده ای دارد؟ باید گفت که داشتن هدف شاید در آغاز به شما کمک چندانی نکند اما زمانی که مدتی از یادگیری شما گذشت متوجه اهمیت تعیین هدف خواهید شد؛ چراکه هنگامی که خستگی و ناراحتی به سراغ شما می آید با یادآوری هدف می توانید انگیزه مجددی بگیرید و حتی مسیر را با قدرت بیشتری پیش ببرید. ممکن است برخی از شما در آغاز برای خود هدفی را تعیین نکرده باشید اصلا جای نگرانی نیست زیرا مدرسین وبسایت احمدرضا ابراهیمی به شما جهت داشتن هدف کمک بسیار زیادی می کنند.
حال که هدف خود را از یادگیری زبان انگلیسی مشخص کردید زمان آن رسیده است که به سراغ برنامه ریزی بروید. داشتن برنامه ریزی برای انجام و ادامه دادن کارها الزامی می باشد. داشتن برنامه ریزی منجر به نظم بیشتر شما می شود. این کار شما را از قدم هایی بعدی که برمی دارید آگاه می کند و باعث می شود از زمان خود بهترین استفاده را داشته باشید. داشتن برنامه ریزی و هدف به شما کمک می کند تا از فاصله افتادن میان دوره های آموزشی رها شوید و به صورت منسجم و مداوم به آموزش و یادگیری مشغول شوید. اساتید و مدرسینی را انتخاب نمایید که باعث هدفمندتر شدن شما نیز شوند و از شما در کل مسیر حمایت و پشتیبانی کاملی داشته باشند.

در صورتی که علاقه مند هستید در هر یک از دوره های آموزشی سایت زبان احمدرضا ابراهیمی شرکت نمایید و یا از مشاوره رایگان ما برخوردار شوید، می توانید از طریق راه های ارتباطی که در ادامه معرفی خواهیم کرد با ما در ارتباط باشید. به فرقی نمی کند کجای این دنیا زندگی می کنید به راحتی می توانید در هر کجای دنیا از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:

_پشتیبانی آنلاین و ارسال ایمیل
_تماس با شماره تلفن 09333558002

کارشناسان و مشاوران سایت به محض مشاهده اطلاعات شما، با شما عزیزان تماس می گیرند. همه روزه به جزء روزهای تعطیل پاسخگوی سوالات شما عزیزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی هستند.
با آرزوی دریافت بهترین آموزش ها برای شما زبان آموزان و علاقه مندان زبان انگلیسی…