برای آشنایی با دوره جامع مکالمه انگلیسی روی تصویر زیر کلیک کن !

IELTS7 Banner 01 8 آموزش مکالمه ساده زبان انگلیسی برای کودکان,آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودکان

همه افراد هنگام آغاز یادگیری و آموزش زبان انگلیسی به دنبال تسلط کامل بر مکالمه و نیتیو لایک شدن هستند. در این میان خانواده هایی که قصد آموزش زبان انگلیسی به کودکان خود را دارند با چنین هدفی آغاز به آموزش و یادگیری می کنند. به همین دلیل و با توجه به اهمیت این موضوع ما در این مقاله قصد آموزش مکالمه ساده زبان انگلیسی برای کودکان شما را داریم. یادگیری چنین مهارتی باعث می شود که کودکان در آینده نه چندان دور به تسلط کاملی بر مکالمه زبان انگلیسی برسند و توانایی رفع نیازهای زبانی خود را داشته باشند؛ بنابراین آموزش زبان انگلیسی را از همان کودکی آغاز کنید.

آموزش مکالمه ساده زبان انگلیسی به کودکان

درباره آموزش مکالمه ساده زبان انگلیسی برای کودکان تئوریه های زیادی وجود دارد ازجمله اینکه، کودکان سریع تر از بزرگسالان توانایی تسلط بر زبان های دیگر را دارند. حال با توجه به چنین تئوریه هایی، آموزش و یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان آسان تر خواهد بود. اینکه کودکان با استفاده از روش های سنتی و سیستم آموزشی قدیمی به یادگیری زبان انگلیسی بپردازند، باعث می شود کودکان دچار خستگی و دلزدگی شوند. استفاده از کتاب ها و منابع آموزشی فقط و فقط باعث خستگی سریع تر کودکان نیز می شود.
استفاده از روش ها و متدهای روز دنیا و البته نتیجه بخش به کودکان شما کمک می کند تا روز به روز پیشرفت های بیشتری را نسبت به افرادی که در حال استفاده از روش های سنتی هستند، کسب کنند. دقت داشته باشید که استفاده از روش های یادگیری متفاوت، باعث نزدیک تر شدن شما و کودکانتان به هدف دلخواهشان می شود. در ادامه روش هایی را برای بهتر شدن مکالمه زبان انگلیسی کودکان معرفی خواهیم کرد و در انتهای مقاله به معرفی بهترین روش یادگیری مکالمه زبان انگلیسی برای کودکان خواهیم پرداخت.

مکالمه های کوتاه انگلیسی برای کودکان

برای آموزش ساده مکالمه زبان انگلیسی برای کودکان باید به دنبال انتخاب موضوعاتی باشید که علاوه بر جذابیت کودکانه، کاربردی باشد و فراگیران با یادگیری و استفاده از این مکالمات به خوبی توانایی برقراری ارتباط با دیگران را داشته باشند. برای مثال موضوعاتی مثل مدرسه و یا مهدکودک گزینه خوبی برای برقراری ارتباط و یادگیری مکالمات مربوط به آن حوزه می باشد. از جمله موضوعات دیگری که باید برای کودکان بازگو شود می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. مدرسه و مهدکودک
 2. بیان نظرات و علایق شخصی
 3. خانواده
 4. توانایی مکالمه درباره انیمیشن ها و کتاب های داستان
 5. برقراری ارتباط با هم کلاسی ها

عبارات پرکاربرد در مکالمه انگلیسی برای کودکان

Hello! سلام
Hi! سلام ( دوستانه )

Goodbye! خداحافظ
Good morning! صبح بخیر

Good afternoon! عصر بخیر
Good evening! غروب بخیر

Good night! شب بخیر
Have a good day. روز خوبی داشته باشی/ باشید

Have a nice day. روز خوبی داشته باشی/ باشید
Have a good night. شب خوبی داشته باشی/ باشید

Have a nice night. شب خوبی داشته باشی/ باشید
Nighty night! (شب بخیر (دوستانه

Have a good time . وقت بخیر
See you later. بعدا می بینمت/ می بینمتون

See you soon. به زودی می بینمت/ می بینمتون
See you tomorrow. فردا می بینمت/ می بینمتون

How are you?
حالت/ حالتون چطوره؟
Are you OK?
رو به راهی؟

Are you fine?
خوبی؟
Are you angry?
عصبانی ای؟

Are you sad?
ناراحتی؟
Are you hungry?
گرسنه ای؟

Are you thirsty?
تشنه ای؟
Are you tired?
خسته ای؟

I’m fine, and you?
من خوبم، تو/ شما چطور؟
Thank you.
مرسی

Thanks.
مرسی
How’s she? How’s he?
اون چطوره؟

How’s your mom?
مادرت/ مادرتون چطوره؟
How’s your dad?
پدرت/ پدرتون چطوره؟

How’s your sister?
خواهرت/ خواهرتون چطوره؟
How’s your brother?
برادرت/ برادرتون چطوره؟

How’s your grandpa ?
پدر بزرگت/ پدربزرگتون چطوره؟
How’s your grandma?
مادر بزرگت/ مادربزرگتون چطوره؟

How’s school?
مدرسه چطوره؟
How’s your class?
کلاست/ کلاستون چطوره؟

It’s fun .
!باحاله
It’s boring.
خسته کنندس

It’s interesting.
سرگرم کنندس
She’s ill – He’s ill.
اون مریضه

She’s fine – He’s fine.
اون خوبه
She’s tired – He’s tired.
اون خستس

She’s pretty
اون نازه
I’m handsome
من خوش تیپم

She’s honest
او راست گوعه
I’m nervous
من نگرانم

She’s noisy
او پر سر و صداست
I’m tall
من قد بلندم

It’s small
این کوچیکه
It’s nice
این خوبه

It’s bad
این بده
Are they teachers?
آیا آن ها معلم اند؟

What can you do?
چه کاری می تونی انجام بدی؟
What do you like?
چی دوست داری؟

Look at your book .
به کتابت نگاه کن
What can you do?
چه کاری می تونی انجام بدی؟

I like my mom.
.من مامانم رو دوست دارم
I like my dad.
.من بابام رو دوست دارم

Can I go out, please?
میشه لطفا برم بیرون؟
Can I come in, please?
میشه بیام داخل لطفا؟

Do you like school or hate school?
مدرسه را دوست داری یا از آن متنفری؟
What language do you speak at home?
در منزل به چه زبانی صحبت می کنید؟

What is your favorite day of the week?
کدام روز در هفته را بیشتر دوست داری؟
Do you play any sports?
آیا ورزش خاصی انجام می دهی؟

What is your favorite color?
رنگ مورد علاقه ات چیست؟
?What holidays does your family celebrate
کدام تعطیلات را با خانواده جشن می گیرید؟
I can speak English.
.من می تونم به زبان انگلیسی صحبت کنم

اهمیت مکالمه در زبان انگلیسی

مهم ترین بخش یادگیری زبان انگلیسی تسلط بر مهارت اسپیکینگ و یا مکالمه می باشد. تلاش برای تسلط بر این مهارت موجب شده است که دوره های مختلفی طراحی گردد. امروزه شغل های مختلفی به افراد مسلط بر زبان انگلیسی نیاز دارند. این مورد به خوبی اهمیت مکالمه در زبان انگلیسی را نشان می دهد.
مهم ترین عاملی که باعث می شود افراد همه تلاش خود را برای تسلط بر مکالمه زبان انگلیسی انجام دهند، تعامل و ارتباط با دیگران می باشد. ارتباط برقرار کردن و صحبت با افراد مختلف با اهداف متفاوتی صورت می گیرد. از آن جایی که زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی معرفی شده است، برای ارتباط برقرار کردن با همه افراد، تسلط بر این زبان الزامی می باشد.
اهمیت مکالمه بیشتر از دیگر مهارت های زبان انگلیسی می باشد. برای صحبت با افراد بومی نیاز به گرامر قوی ندارید همین که مسلط بر مکالمه زبان انگلیسی باشید و توانایی رفع نیازهای زبانی خود را در موقعیت های مختلف داشته باشید، مهم می باشد. هنگام استخدام شما در شرکت به میران تسلط شما بر گرامر توجه چندانی نمی شود. بیشتر از هر چیز دیگری به تسلط شما بر مکالمه و ارتباط برقرار کردن شما با افراد بومی دقت می شود.
برای تسلط بر این بخش باید ترس و نگرانی که نسبت به اشتباه کردن دارید را کنار بگذارید و با همه توان به مکالمه بپردازید. در این قسمت کودکان بسیار عالی عمل می کنند. برای مثال کودکان دو سال اول زندگی خود را به گوش دادن اختصاص می دهند و بعد از دو سال به مرور و‌ به آرامی شروع به مکالمه و صحبت می کنند. صحبت ها و جملات آن ها سرشار از غلط و اشتباه می باشد اما بدون اینکه نگران موضوعی باشند به مکالمه و صحبت می پردازند. در این زمینه باید کودکان را سرمشق و الگوی خود قرار دهید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. با همه توان و بدون هیچ ترسی به مکالمه بپردازید تا به مرور زمان بهترین نتایج را دریافت کنید. از اشتباهات خود درس بگیرید و سعی کنید آن ها را تکرار نکنید.

اهمیت برنامه ریزی و تعیین هدف در یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها در هر سن و سطحی نیاز به تعیین هدف و برنامه ریزی دارد. حتی کودکان که در سنین پایینی قرار دارند باید به مرور زمان با برنامه ریزی و تعیین هدف آشنایی کسب نمایند؛ چراکه نهادینه شدن این موارد از دوران کودکی موجب می شود در دوران بزرگسالی نتایج متفاوت و متمایزی را از دیگر هم سن و سال های خود بگیرند. برنامه ریزی و تعیین هدف دو عامل مهم برای تسلط شما بر زبان انگلیسی می باشد.
با برنامه ریزی می توانید امور روزانه خود را به صورت منظم و منسجم انجام دهید و زمان کافی برای انجام کارهای خود در اختیار داشته باشید. برنامه ریزی برای همه افراد به خصوص افرادی که همیشه از نبود زمان کافی ناراضی هستند، مناسب می باشد. بعد از مدتی برنامه ریزی برای شما یک امر لذت بخش خواهد شد.
تعیین هدف قبل از شروع هر کاری لازم است. یادگیری زبان انگلیسی باید با هدف گذاری همراه باشد. تعیین هدف انگیزه شما را برای یادگیری افزایش می دهد و زمانی که دچار آشفتگی شدید با یادآوری اهداف زبانی خود می توانید انرژی کسب کنید و با توان و قوای بیشتری به مسیر ادامه دهید. هدف گذاری موجب می شود که قدم های بعدی خود را با آگاهی و اطمینان کاملی بردارید.
در این میان افرادی هستند که با وجود شروع یادگیری زبان انگلیسی هنوز برنامه ریزی و تعیین هدف را انجام نداده اند و یا از شیوه چگونگی انجام آن اطلاعی ندارند. در این صورت با شرح این توضیحات می توانید از اساتید و مدرسین خود کمک بگیرید. قطعا مدرسین در این زمینه به شما کمک خواهند کرد و راهنمایی لازم را به شما می دهند. مدرسین و اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در این زمینه به زبان آموزان خود کمک و راهنمایی بسیاری می کنند تا بهترین نتایج را در این زمینه دریافت کنند.

چگونگی تشویق کودکان به مکالمه زبان انگلیسی

کودکانی که یادگیری زبان انگلیسی را آغاز می کنند قطعا علاقه مند هستند همانند نیتیو لایک ها به مکالمه بپردازند اما اینکه از چه سنی مکالمه کردن آن ها آغاز شود به امور مختلفی بستگی دارد. خانواده ها در این قسمت وظیفه دارد که کودکان خود را تشویق کنند و باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها شوند. کودکان باید بدون ترس و نگرانی از اشتباهات خود به مسیر یادگیری ادامه دهند تا به مرور زمان بهترین نتایج را بگیرند. در چنین موقعیت هایی می توانید از روش های آموزشی کمکی استفاده نمایید. برای مثال:

 • دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی

کودکان خود را در دوره ها و کلاس های آموزش زبان انگلیسی که برای کودکان طراحی شده است، ثبت نام نمایید. یادگیری خودآموز زبان انگلیسی برای کودکان دشوار می باشد. کودکان نیاز به راهبرانی دارند که به آن ها مسیر یادگیری را نشان دهند و والدین آن ها را با سبک و متد آموزشی به کار رفته آشنا کنند. از طرفی خارج از کلاس ها و دوره های آموزشی از منابع کمک آموزشی برای یادگیری بیشتر کودکان استفاده نمایید. کتاب ها و انیمیشن های جذابی برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان طراحی شده است که موجب تقویت هر چهار مهارت اصلی در آن ها می شود.

 • انجام امور مورد علاقه کودکان

به انجام اموری بپردازید که مورد علاقه کودکان شما باشد. در همین حین از آن ها بخواهید که هر کاری که انجام می دهند را به زبان انگلیسی توضیح دهند.  نیازی نیست دقیق و با جزییات برای شما صحبت کنند، همین که تلاش خود را برای صحبت کردن و بیان کلمات انجام می دهند کافی است. سعی کنید در این میان از عبارت های کوتاه که برای کودکان دشوار نباشد، استفاده کنید.

 • خلاصه کردن انجام امور

از کودکان خود بخواهید که کارهایی که در طول روز انجام  می دهند را به صورت خلاصه و به زبان انگلیسی برای شما بیا کنند و یا کتاب های داستانی که برای آن ها می خوانید را به صورت خلاصه برای شما شرح دهند. این کار آن ها را وادار می کند که به انگلیسی مکالمه کنند و دایره لغات خود را گسترش دهند. کتاب هایی را انتخاب کنید که داستان کوتاه و جذابی داشته باشد.

 • تماشای ویدیوهای آموزشی

برای کودکان ویدیوهای آموزشی همراه با شعرهای جذاب طراحی گردیده است. کودکان با تماشای چنین ویدیوهای می توانند زبان انگلیسی خود را تقویت کنند. تماشای انیمیشن های مختلف که متناسب با سن آن ها باشد راه دیگری برای تقویت زبان انگلیسی کودکان می باشد. انمیشن ها و سریال های کودکانه نیتیو لایک شدن زبان آموزان را موجب می شود. بنابراین تا جایی که امکان دارد از این منابع آموزشی استفاده نمایید.

 • اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی

استفاده از اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی که مختص به کودکان باشد راه دیگری برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی کودکان است. نرم افزارهای آموزش زبان انگلیسی این امکان را در اختیار کودکان قرار داده است که به تمرین و تقویت مکالمه زبان انگلیسی خود بپردازند. فقط والدین دقت داشته باشند که مدت زمان مشخصی را برای استفاده کودکان در نظر داشته باشند. این نرم افزارها به گونه ای طراحی شده اند که برای همه افراد در همه سنین مناسب می باشد. با استفاده از این برنامه ها می توانید در هر موقعیت زمانی و مکانی که قرار دارید تنها با اتصال به اینترنت به آموزش و یادگیری زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها بپردازید.

 • قرار گرفتن در معرض زبان انگلیسی

سعی کنید کودکان را خارج از دوره ها و کلاس های آموزشی مشغول تمرین کنید. در معرض زبان قرار گرفتن با افراد بومی با توجه به پیشرفت های محیط و فضای آنلاین امکان پذیر شده است. در صورتی که فرزندان خود را در کلاس ها و دوره های آموزشی ثبت نام کرده باشید، به صورت ناخودآگاه در معرض زبان قرار می گیرند. موسیقی و داستان های صوتی برای کودکان خود پخش کنید. گوش دادن به موسیقی و صوت های مختلف موجب تقویت لیسنینگ زبان انگلیسی آن ها می شود. مهارت شنیداری در زبان انگلیسی اهمیت بسیار زیادی دارد. در صورتی که  کودکان شما علاقه به گوش دادن موسیقی ندارند بهتر است که با موضوعاتی آغاز کنید که مورد علاقه فرزند شما باشد.

نکته:
به این نکته دقت داشته باشید که برای استفاده از همه موارد گفته شده باید برنامه ریزی و مدت زمان معینی در نظر گرفته شود؛ چراکه ممکن است استفاده بیش از اندازه برای سلامتی کودکان مضر باشد. از طرف دیگری خستگی کودکان را به همراه دارد. یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان باید همانند بازی و تفریح صورت گیرد. در پایان مقاله به معرفی دوره ای خواهیم پرداخت که در کنار سرگرمی به آموزش زبان انگلیسی به کودکان شما می پردازد. تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

بهترین روش آموزش زبان انگلیسی به کودکان

یادگیری و تسلط کودکان بر هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی باید اولویت همه مدرسین زبان انگلیسی قرار گیرد. اینکه برخی از والدین فقط به دنبال آموزش مکالمه زبان انگلیسی به کودکان خود هستند کار اشتباهی است. در واقع باید خاطر نشان کرد که کودکان باید بر گرامر زبان انگلیسی و ساختار جملات انگلیسی آگاهی و تسلط داشته باشند. اما یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان باید با روشی متفاوت صورت گیرد. روش های یادگیری زبان انگلیسی برای کودکان باید متفاوت با روش های یادگیری برای بزرگسالان باشد؛ چراکه کودکان از همه لحاظ تفاوت بسیاری با بزرگسالان دارند.
برخی از فیلم های ساده مکالمه انگلیسی برای آموزش کودکان مفید می باشد. استفاده از کمک آموزشی هایی مثل فیلم های کوتاه در کنار آموزش اساتید و سبک آموزشی آن ها کمک بسیاری به یادگیری سریع تر کودکان شما می کند.
و اما زمان آن فرا رسیده است که به معرفی یکی از بهترین روش های و دوره های آموزش زبان انگلیسی برای کودکان بپردازیم. در حال حاضر دوره راکت جریان در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی یکی از بهترین دوره های آموزشی زبان انگلیسی می باشد.

دوره های آموزش زبان انگلیسی مختص کودکان

دوره راکت جریان با اساتید حرفه ای و چند زبانه و از طریق سریال های انگلیسی زبان به آموزش کودکان می پردازند. دوره راکت جریان از طریق آموزش زبان انگلیسی با سریال و با فراهم کردن محیطی شاد، لذت بخش، آرام و حرفه ای به آموزش کودکان شما اقدام کرده است.
سریال های انگلیسی متناسب با سن کودکان شما انتخاب شده است و با محتوای آموزشی متفاوت به آموزش عادات و مهارت های زبانی می پردازد و در نهایت کودکان نیتیو لایک شدن را با ما تجربه خواهند کرد. احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه نگرانی ها، نیازهای زبانی کودکان و نکات مختلف به طراحی این دوره آموزشی اقدام کرده است. بنابراین جای نگرانی نیست، مدرسین کودکان شما با آگاهی کاملی به تدریس می پردازند. روش طراحی شده دوره راکت جریان به گونه ای است که کودکان در کنار سرگرمی به آموزش و یادگیری نیز مشغول هستند. روش ها و دوره های آموزشی باید به گونه ای باشد که کودکان با ذوق و اشتیاق به مسیر یادگیری ادامه دهند. آنلاین و خصوصی بودن دوره راکت جریان از دیگر مزایای این دوره می باشد. کودکان شما در هر لحظه و هر شرایطی تنها با یک کلیک ساده می توانند وارد دوره آموزشی خود شوند و یادگیری را آغاز کنند. آنلاین و خصوصی برگزار شدن کلاس ها این امکان را به والدین می دهد تا در کنار فرزندان خود باشند و از مراحل و‌ روند یادگیری اطلاع کسب نمایند.

دوره های آموزش زبان انگلیسی مختص بزرگسالان

وبسایت احمدرضا ابراهیمی تنها به آموزش زبان انگلیسی برای کودکان نپرداخته است بلکه دوره های مختلف دیگری را طراحی و تهیه کرده است. دوره های موجود در سایت، مختص به بزرگسالان نسبت به دوره های آموزشی دیگر دارای ویژگی های متفاوت و منحصر به فردی می باشد. در این مقاله به معرفی دو دوره از مهم ترین و پر مخاطب ترین دوره های آموزشی می پردازیم. این دوره ها شامل:

 • دوره راکت

این دوره آموزشی توسط احمدرضا ابراهیمی تهیه و تولید شده و بعد از آن در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است. طراحی دوره راکت به گونه ای است که برای همه افراد در هر سن و سطحی مناسب می باشد. این دوره با توجه به نیازهای زبانی زبان آموزان طراحی شده است. دوره راکت تدریس خود را با هدف نیتیو لایک شدن زبان آموزان آغاز می کند. این دوره به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان انگلیسی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان انگلیسی در50 جلسه) برگزار می شود. افراد متناسب با اهداف و نیازهای زبانی می توانند به انتخاب هر یک از این دوره ها اقدام نمایند. در صورت مشورت و نیاز می توانید با مشاوران و کارشناسان ما در ارتباط باشید. این دوره یکی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان انگلیسی است که معمولا افرادی که مدت زمان اندکی برای یادگیری زبان انگلیسی دارند به سراغ دوره راکت می روند.

 • دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی

دوره دیگری که مختص به بزرگسالان می باشد و قصد معرفی آن را داریم، دوره جامع مکالمه زبان انگلیسی نام دارد. دوره جامع مکالمه انگلیسی برای همه افراد به خصوص افرادی که قصد دارند بر مکالمه زبان انگلیسی تسلط پیدا کنند و یا نمرات بالایی را در آزمون های مختلف مانند آیلتس کسب نمایند، مفید می باشد. دوره جامع توسط احمدرضا ابراهیمی طراحی شده است. ویژگی های این دوره آموزشی شامل موارد زیر می باشد. به این موارد دقت نمایید:

 1. بیش از 120 جلسه آموزش کاربردی مکالمه زبان انگلیسی با تکنیک های متفاوت.
 2. با خرید این دوره تمام آپدیت ها را بدون پرداخت هزینه دریافت خواهید کرد.
 3. بعد از ثبت نام و آغاز دوره به مدت 1 سال می توانید از سیستم پشتیبانی اختصاصی دوره استفاده نمایید.

و اما مهارت هایی که در این دوره فرا خواهید گرفت شامل:

  1. نیتیو لایک شدن و لهجه جذاب آمریکایی.
  2. اسپیکینگ روان.
  3. لیسنینگ قوی.
  4. تلفظ صحیح کلمات و ادای صحیح آن ها همچون زبان مادری.
  5. آشنایی کامل با عبارات و اصطلاحات محاوره ای زبان انگلیسی.
  6. گرامرهای پیچیده زبان انگلیسی را به راحتی فرا خواهید گرفت.
  7. عادات و مهارت های صحیح زبانی.
  8. آشنایی با فرهنگ زبانی مردم کشور.
  9. یادگیری هر چهار مهارت اصلی زبان انگلیسی به صورت ناخودآگاه.
  10. کسب نمره 7 به بالا در آزمون آیلتس زبان انگلیسی.

آموزش زبان انگلیسی به سبک احمدرضا ابراهیمی

همه دوره های آموزشی موجود در سایت، چه برای کودکان و چه برای بزرگسالان همه از یک سبک آموزشی استفاده می کنند. سبک و‌ متدی که احمدرضا ابراهیمی انتخاب کرده است برای همه سنین مناسب می باشد. همچنین، چنین سبک های آموزشی هدفشان تسلط شما زبان آموزان بر مکالمه زبان انگلیسی و نیتیو لایک شدن شما فراگیران می باشد. پیش تر کمی درباره متد آموزشی اشاره کرده ایم اما در این قسمت بیشتر و مفصل تر به شرح آن خواهیم پرداخت. آموزش زبان انگلیسی در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی با سریال های انگلیسی صورت می‌گیرد. منظور از سریال های انگلیسی این نیست که افراد تنها به تماشا بنشینند و زبان را فرا گیرند بلکه آموزش زبان انگلیسی از طریق سریال نیاز به آگاهی و رعایت نکات و تکنیک های آموزشی دارد که در صورتی که این روش آموزشی را انتخاب نمایید، مدرسین و اساتید به شما تکنیک های مختلفی را آموزش می دهند. آموزش زبان انگلیسی با سریال طرفداران بسیاری دارد؛ چراکه زبان آموزان در کنار تماشای سریال به یادگیری زبان انگلیسی مشغول هستند. افرادی قصد دارند نیتیو لایک شدن را تجربه نمایند باید به کشورهای انگلیسی زبان مسافرت کنند و با افراد بومی آن مناطق به مکالمه بپردازند اما اگر همه افراد امکان مسافرت و یا مهاجرت به چنین کشورهایی را نداشته باشند باید به سراغ چه متد آموزشی بروند؟ آموزش زبان انگلیسی با سریال این مشکل را حل کرده است. احمدرضا ابراهیمی با در نظر گرفتن همه این نکات، آموزش زبان انگلیسی با سریال را انتخاب کرده است. این متد آموزشی دارای ویژگی های دیگری نیز می باشد که ما در این قسمت به آن ها اشاره خواهیم کرد. خصوصیات آموزش زبان انگلیسی با سریال شامل موارد زیر می باشد:

 1. نیتیو لایک شدن
 2. کارآمدترین روش
 3. به روزترین روش
 4. دانش زبانی متنوع
 5. یادگیری زبان انگلیسی بدون دخالت گرامر زبان انگلیسی
 6. جذاب ترین روش
 7. بهترین روش برای آموزش زبان انگلیسی برای کودکان
 8. کامل ترین روش
 9. آشنایی با فرهنگ و شیوه زندگی نیتیوها
 10. محتوای نامحدود
 11. آموزش همراه با یادگیری نامحدود
 12. ارزان ترین روش
 13. و …

ویژگی اساتید سایت زبان احمدرضا ابراهیمی

اساتید بر حسب نیاز زبانی کودکان و زبان آموزان به برنامه ریزی اقدام می کنند. همچنین والدین بدون هیچ نگرانی در کنار کودکان خود در داخل خانه می توانند از آموزش و نحوه یادگیری کودکان خود آگاهی کاملی داشته باشند. کودکان شما در کنار سرگرمی به آموزش زبان انگلیسی مشغول هستند. اولویت اصلی دوره راکت جریان و دیگر دوره های موجود در سایت آموزش مکالمه انگلیسی به کودکان و بزرگسالان در خانه می باشد ولی یادگیری دیگر مهارت های زبانی به صورت ناخودآگاه همچون زبان مادری به کودکان شما آموزش داده می شود. مهم ترین ویژگی اساتید و مدرسین سایت زبان احمدرضا ابراهیمی، چند زبانه بودن آن ها می باشد. اساتید وبسایت دو الی چند زبان را به سبک راکت زیر نظر احمدرضا ابراهیمی فرا گرفته اند و بعد از پشت سر گذاشتن دوره های تربیت مدرس آماده تدریس به متقاضیان زبان انگلیسی شده اند. راهبران سایت نقش هدایت کننده مسیر را بر عهده دارند و زبان آموزان خود را در مسیر یادگیری غرق می کنند. اساتید همراه و هم قدم با زبان آموزان خود پیش می روند و از آغاز تا پایان دوره از آن ها حمایت و پشتیبانی کاملی خواهند کرد. اساتید و مدرسین سایت نه تنها به آموزش زبان انگلیسی می پردازند بلکه به آموزش های دیگر مثل: چگونگی افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس در زبان آموزان، چگونگی برنامه ریزی و تعیین هدف و…. نیز می پردازند. همه تلاش تیم اساتید این است که بهترین لحظات را در مسیر یادگیری تجربه نمایید.

چگونگی برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی

دو تا از ویژگی های مهم دوره های آموزش زبان انگلیسی در سایت احمدرضا ابراهیمی، برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی به صورت آنلاین و خصوصی می باشد. آموزش آنلاین زبان انگلیسی در چند سال اخیر مورد استفاده و استقبال تعداد زیادی از افراد قرار گرفته است؛ چراکه زبان آموزان با آگاهی از مزایای آموزش آنلاین به سراغ آموزش حضوری و یا دیگر روش ها نخواهند رفت. در این قسمت به برخی از این روش ها اشاره خواهیم کرد.
در ابتدا باید گفت دلیل اصلی که احمدرضا ابراهیمی آموزش آنلاین زبان انگلیسی را انتخاب کرده است، این است که، زبان آموزان اصل آموزش را دریافت کنند. همچنین قابل دسترس بودن یادگیری برای همه افراد در هر شرایط زمانی و مکانی موجب شده است که افراد، آموزش به شیوه آنلاین را انتخاب کنند. فرقی نمی کند کجای این کره خاکی مشغول زندگی باشید، به راحتی از طریق محیط و فضای آنلاین می توانید بهترین و جدیدترین محتواهای آموزشی را در اختیار داشته باشید. محیط و فضای آنلاین پلتفرم های مختلف و متنوعی را در اختیار افراد و زبان آموزان قرار می دهد. کاهش پیدا کردن هزینه ها برای زبان آموزان و حتی موسسات آموزش زبان انگلیسی ویژگی دیگری است که آموزش آنلاین در اختیار متقاضیان قرار می دهد. در کمترین زمان ممکن می توانید به محتواهای متنوعی دسترسی داشته باشید.
ویژگی دیگری که دوره ها و کلاس های وبسایت احمدرضا ابراهیمی از آن برخوردار هستند، برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی می باشد. خصوصی برگزار شدن کلاس ها به دلیل اینکه تمرکز و آرامش زبان آموزان را به حداکثر می رساند، از سمت متقاضیان مورد استقبال بسیاری قرار گرفته است. به دلیل اینکه در کلاس های خصوصی همه تمرکز مدرس بر روی یک زبان آموز می باشد، بازدهی فراگیر افزایش پیدا می کند. همه تلاش تیم حرفه ای احمدرضا ابراهیمی این بوده است که بیشترین مزایا را در اختیار زبان آموزان سایت خود قرار دهند و لحظات لذت بخش و فراموش نشدنی همراه با یادگیری را برای آن ها رقم زنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره راکت جریان و یا دوره های مختص به بزرگسالان می توانید به تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام که در پایین صفحه درج شده است بپردازید و‌ یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید؛ همچنین می توانید با شماره تلفن 09333558002 تماس حاصل فرمایید. سپس مشاوران و کارشناسان سایت احمدرضا ابراهیمی با شما تماس گرفته و آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان و علاقه مندان به زبان انگلیسی و یا دیگر زبان ها هستند.