TKT- دوره TKT-آموزش TKT- آموزش دوره TKT- آزمون تربیت مدرس تی کی تی- آزمون تربیت مدرس TKT

گذراندن دوره TKT برای کسانی که قصد تدریس زبان انگلیسی را دارند، موضوع حائز اهمیتی می باشد. این دوره یکی از دوره های تربیت مدرس زبان انگلیسی است و برای افرادی مناسب است که می خواهند خود را در زمینه تدریس زبان انگلیسی به مراحل قابل قبولی برسانند.
تی‌کی‌تی شامل یک سری آزمون ماژولی می شود. شما می‌توانید هر آزمون را تک‌ به‌ تک بدهید و تصمیم بگیرید که کی و چطور دوست دارید در آزمون‌ها شرکت کنید و قطعا نیازی نیست که ماژول ها را به ترتیب و یا در یک بازه زمانی مشخص طی کنید. شرکت در این ماژول های تی کی تی می تواند بنا به نیاز شما باشد و در هر تخصص که احساس نیاز کردید در آن شرکت نمایید.
ماژول های عمومی آزمون TKT
 شامل سه ماژول است که مبحث ماژول ۱ درباره زبان و پیشینه‌ی آموزش و یادگیری زبان انگلیسی است؛ در ماژول ۲ شما با نحوه طرح درس و استفاده از منابع آموزشی برای آموزش زبان آشنا می شوید و در ماژول ۳  با مدیریت فرآیند یادگیری و آموزش زبان انگلیسی آشنا خواهید شد.
اما ماژول های تخصصی آزمون تی کی تی شامل CLIL یا آموزش یکپارچه‌ و کامل زبان و محتوای زبان انگلیسی است و YL یا آموزش تخصصی زبان انگلیسی ویژه کودکان است.
این دوره به صورت یک دوره ۳۰ ساعته تربیت مدرس در آموزشگاه زبان بهین دانش زیر نظر احمدرضا ابرهیمی برگزار می شود. به طور معمول دوره TKT بین ۱ ساعت  نیم الی ۳ ساعت در هفته برای زبان آموزان تهیه دیده شده است و زبان آموزان می توانند با شرکت در دوره های تی کی تی خود را برای تدریس زبان انگلیسی آماده کنند. بسیاری از ما توانایی های قابل قبولی در یادگیری زبان انگلیسی داریم اما وقتی صحبت از تدریس می شود باید به این نکته توجه داشت که موضوع تخصصی می شود و باید تخصص لازم را کسب نمایید.
شما می توانید در صورت علاقه به تدریس زبان انگلیسی در این دوره ها شرکت نمایید و با روش های آموزشی جدید در آموزش زبان انگلیسی آَشنا شوید و در پایان هر ماژول و قبولی در آزمون آن از موسسات آموزش زبان برگزار کننده آزمون تی کی تی، مدرک مربوط به آن دوره را دریافت نمایید.
در کل تمرکز دوره های تی کی تی بر روی موارد کلی زیر است که شما می توانید با هدف ارتقای خود و شرکت در این دوره ها به این مهم دست پیدا کنید.


  • یادگیری مهارت های تخصصی تدریس زبان انگلیسی
  • روش های استفاده از منابع مختلف آموزشی
  • آشنایی با زمان تدریس
  • آشنایی با موارد موثر در طراحی و برنامه ریزی دروس
  • روش های مدیریت کلاس در موارد متفاوت

برای شرکت در این دوره ها همیشه برای خود یک چرایی مهم مشخص کنید و سعی کنید خود را در زمینه تخصصی خود همیشه به روز نگه دارید. همیشه در هر تخصصی راهی جدید برای بهتر شدن وجود دارد و برای رسیدن به موفقیت بهتر است به این باور برسیم که در هر مسیری راهی برای یادگیری بهتر و بیشتر وجود دارد. 
اگر راغب به شرکت در این دوره ها هستید شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان و دوره TKT می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما در هر سه شعبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

ثبت نام دوره TKT


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.