دوره آموزش مهارت Speaking- آموزش Speaking- آموزش دوره Speaking

دوره های Speaking زبان انگلیسی یکی از دوره های مهم و کاربردی در یادگیری زبان انگلیسی در اصفهان است و مشتاقان و علاقه مندان بسیاری همه ساله در این دوره شرکت می کنند. دوره Speaking در اصفهان در میان دوره های یادگیری زبان انگلیسی بیشترین علاقه مندی را به خود جذب کرده است و زبان آموزان می توانند پس از گذراندن دوره های ترمیک و فشرده زبان انگلیسی برای تقویت مکالمه و صحبت کردن زبان انگلیسی خود در این دوره ها شرکت نمایند.
بسیاری از زبان آموزان در همان ابتدای یادگیری زبان انگلیسی آرزوی برقراری یک مکالمه قوی در زبان انگلیسی را دارند و این دوره این رویا را به واقعیت تبدیل می کند و تمرکز این دوره بر روی ادای درست و تلفظ صحیح لغات و عبارات زبان انگلیسی است و شما می توانید با پشت سر گذاشتن این دوره به خوبی و با لهجه انگلیسی به صحبت کردن به زبان انگلیسی مسلط بشوید.
البته دوره های اسپکینگ تنها مختص به زبان انگلیسی نیست و برای سایر زبان های دیگر  دوره های Speaking در آکادمی زبان بهین دانش برگزار میشود. دوره Speaking زبان آلمانی، دوره Speaking زبان عربی، دوره های Speaking زبان اسپانیایی و سایر زبان های دیگر همه ساله به صورت مستمر و با توجه به نیازهای زبان آموزان برگزار می شود و شما می توانید برای تقویت قدرت Speaking زبان خود در این دوره ها شرکت نمایید.
احمدرضا ابراهیمی همه سال دوره های Speaking خود را به دو صورت ترمیک و کارگاهی برگزار می کند. دوره های ترمیک Speaking ، در ۲۰ جلسه ۱ ساعت و نیم برگزار می گردد و هدف از برگزاری این دوره ها تقوت مهارت صحبت کردن، تقویت لهجه و تقویت تلفظ می باشد. دوره کارگاه های Free Discusion نیز ، با هدف تقویت مهارت در صحبت کردن، تقویت لهجه و تقویت تلفظ، ۲ جلسه در ماه برگزار می گردد. دوره های Speaking احمدرضا ابراهیمی به دو صورت حضوری و آنلاین در حال برگزاری است. و زبان آموز در کل دوره دارای پشتیبان بصورت تلفنی و آنلاین می باشند.


شما عزیزان برای اطلاعات بیشتر پیرامون دوره های آموزش زبان مجموعه احمدرضا ابراهیمی و دوره های Speaking می توانید با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید. نیروهای ما در هر سه شعبه از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب آماده پاسخگویی به شما عزیزان خواهند بود.

ثبت نام آموزش Speaking


توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.