“آیا شما شاغلی علاقه مند به یادگیری زبان خارجه هستید؟” “آیا شما به دلیل نداشتن زمان کافی قادر به شرکت در کلاس های آموزش زبان نیستید؟” باید توجه داشت که یکی از دوره های خاص آکادمی آموزش زبان بهین دانش، دوره های ویژه شاغلین می باشد. شاغلین که به دلیل موقعیت شغلی خود نمی توانند در زمان های خاص سر کلاس بروند یا خود را به مکان آموزشگاه برسانند به راحتی می توانند با شرکت در دوره های آموزش آنلاین، زبان مورد علاقه خود را یاد بگیرند. در این دوره برای یادگیری زبان خارجه براساس تایم کاری خود و زمانی که در طول هفته می توانند برای یادگیری زبان خارجه اختصاص دهند تایم کلاسی خود را مشخص کرده و به یادگیری زبان موردنظر خود می پردازند.
در آکادمی زبان بهین دانش شما شاغلین عزیز می توانید در دوره آموزش زبان در ۵۰ روز شرکت نمایید و به سرعت زبان مورد نظر خود را یاد بگیرید و در زمینه هایی که به آن نیاز دارید آن را مورد استفاده قرار دهید. همان طور که می دانید بعضی از زبان های خارجه در آموزشگاه های خاصی آموزش داده می شود که برای شرکت در آن کلاس ها و یادگیری آن زبان لازم است زمان و انرژی زیادی برای رفتن به کلاس و گاهی طی کردن مسافت طولانی، اختصاص داده شود اما آکادمی زبان بهین دانش این کار را برای شما بسیار آسان کرده است که شما بتوانید با شرکت در کلاس های آنلاین زبان خارجه هم در وقت و هم در هزینه ها صرفه جویی کرده و بتوانید با آسان ترین و موثرترین راه به نتیجه مطلوب خود برسید.

IELTS7 Banner 01 8

شاغلین برخی مواقع برخلاف سلیقه و به خاطر اجبار صاحب شغل خود باید زبانی را یاد بگیرند که مورد علاقه شان نیست و به همین دلیل در این راه بر عکس تلاشی که می کنند به نتیجه ای نمی رسند و یا شاغلین زیادی هستند که به خاطر ارتقای مقام شغلی خود به یادگیری زبان خارجه روی می آورند، این افراد با شرکت در دوره های آموزش زبان های خارجه در آموزشگاه های نامعتبر و با شیوه های غیر اصولی علاوه بر هدر رفتن زمان و هزینه شان بدون این که به نتیجه ای برسند، سرخورده و ناامید از شرکت در کلاس های آموزش زبان به کل یادگیری زبان دوم را فراموش کرده و با دلزدگی از ثبت نام فرزندان خود نیز در دوره های آموزش زبان خودداری می کنند.

باید به این نکته توجه کنیم که با پیشرفت تکنولوژی تنها چیزی که ضرورت و لازمه زندگی امروزی است آموزش زبان دیگری غیر از زبان مادری مان است. آموزش زبان انگلیسی برای تمام رده های سنی از نونهالان تا میان سالان یک اصل مهم و اساسی است. آکادمی آموزش زبان بهین دانش برای آموزش از راه حل هایی نظیر کتاب، ویس، کلیپ، اپلیکیشن و… استفاده کرده و نتایج قابل توجهی در زمینه آموزش زبان آموزان داشته است. مزیت دیگر آکادمی آموزش زبان بهین دانش نسبت به سایر آموزشگاه ها این است که زبان آموزان می توانند با تحقیق در مورد اساتید آموزشگاه استاد خود را تعیین کنند.اپلیکیشن های آکادمی زبان بهین دانش شامل اپلیکیشن ARE و اپلیکیشن بهین دانش می شود.

 

در این جا به توضیحی در مورد اپلیکیشن ARE آکادمی زبان بهین دانش می پردازیم:

اپلیکیشن ARE پل ارتباطی بین زبان آموز و استاد است که شاغلین عزیز بعد از ثبت نام کردن و تعیین زمان کلاس از این اپ استفاده کنند.  زبان آموزان با نصب این اپ می توانند با استاد خود در ساعاتی خارج از تایم کلاس در ارتباَط باشند و از پشتیبانی تمام وقت اساتید زبان های خارجه استفاده لازم را ببرند.
شاغلین در این اپ به صورت اصولی و البته به آسانی، با بهره گیری از کلمات، کلیپ ها و فایل های تخصصی که از استاد خود دریافت می کنند می تواند زبان لازمه یا مورد علاقه خود را یاد بگیرند. شاغلین عزیز می توانند در زمانی که در اتوبوس، پشت فرمان یا حتی وقتی که در حال ورزش کردن یا کارهای روزمره خود هستند این ویس ها و کلیپ ها را گوش داده و مهارت شنیداری (Listening) خود را تقویت کنند. شاغلین عزیز می توانند همزمان با تقویت مهارت های شنیداری خود مهارت های دیگر مانند صحبت کردن (Speaking) را نیز تقویت کنند. این افراد می توانند در زمان های استراحت خود این مکالمات را نوشته و مهارت نوشتاری (Writing) را نیز تقویت بکنند و ناخوداگاه مهارت خواندن (Reading) هم ارتقا می یابد و بدون آن که خود متوجه باشند و زمان خاصی را برای یادگیری قواعد گرامری بگذارند آن را یاد می گیرند.

چهار مهارت اصلی که هر زبان آموز باید در یادگیری یک زبان دیگر فرا بگیرد مهارت خواندن، نوشتن، صحبت کردن و مهارت شنیدن است که به راحتی با شرکت در دوره های آموزش آنلاین آکادمی زبان بهین دانش این امر اتفاق می افتد. افراد شاغلی که علاقه مند به یادگیری زبان مورد علاقه خود هستند یا آن دسته از شاغلینی که به دلیل موقعیت شغلی خود باید زبان دیگری را یاد بگیرند اطلاعات خود را در باکس زیر وارد نمایند و منتظر تماس همکاران ما باشند و از مشاوره رایگان آن ها بهره مند شوند.