خواندن به انگلیسی با عبارت هایی از جمله to read، to sing، to study، to tally قابل بیان هستند اما این در واقع این همه بخش موضوع نیست و شما می توانید این کلمه را در زبان انگلیسی با کلمات دیگری نیز به کار ببرید. اما چیزی که همیشه به آن پرداخته ایم این است که توجه داشته باشید که در ترجمه دقیق زبان انگلیسی بهتر است که کلمات را در خود جمله ترجمه کنیم و همیشه انتظار نداشته باشیم که یک معنی همیشگی را به ما بدهند. محتوای کلمات همیشه برای ما مهم تر از معنی ظاهری آنها هستند و باید در همان ابتدای یادگیری سعی در به کار بردن این موضوع در شیوه یادگیری خود بنماییم. با ما و آشنایی بیشتر با این کلمات همراه شوید.

 

کرکری خواندن: Dawdle
نماز خواندن: Pray
آواز خواندن: Descant
اشتباه خواندن: Misread
اسفناک خواندن: Deplore

فراخواندن: Rally، stir
آواز خواندن به نوبت: Troll
خواندن اعداد: Numeration
ورد خواندن: Synonym
رجز خواندن: Boast

خواندن با دقت: Con
خواندن گروهی یا با هم خواندن: Jibe
با دقت خواندن: Peruse
با صدای بلند خواندن: Call
خواندن: Term

 

توضیحات برای عکس ثبت نشده
از فعل های مترادف با کلمه خواندن می شود به کلماتی همچون learn یا study و یا sing اشاره داشت.
انگلیسی برعکس زبان فرانسه و زبان آلمانی جنسیت محور نیست و شاید به همین دلیل است که بسیاری یادگیری آن را راحت تر از دو زبان دیگر می دانند. البته همیشه تنوع کلمات و دایره لغات آن باعث شده است که انگلیسی برای ما از جذابیت بسیاری نسبت به سایر زبان ها برخوردار باشد. شما می توانید هر یک از این کلمات را در جملات گوناگون ترجمه کنید و همانطور که بارها گفتم از معنی تحت الفظی کلمات نیز بپرهیزید.

 

آموزش زبان در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با دوره هایی اعم از راکت انگلیسی و همچنین دوره های همیاد انگلیسی همراه است که در این دوره ها اگرچه تمرکز اصلی بر روی تقویت مهارت مکالمه است ولی یادگیری لغات، نکات گرامری انگلیسی، پرداختن به مهارت خواندن، نوشتن و همچنین مهارت شنیداری در زبان انگلیسی نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است و در واقع شما به شکلی کاربردی از یادگیری در این دوره ها آشنا خواهید شد.
بهتر است فراموش نکنیم که برای فراگیری کلمات انگلیسی یادگیری آنها در جملات می تواند بهترین روش آموزش لغات انگلیسی باشد که این موضوع به خوبی در این  دوره ها به زبان آموزان آموزش داده می شود و سعی بر این می شود تا زبان آموزان در همان ابتدای یادگیری با نحوه صحیح یادگیری کلمات با دیکشنری های آکسفورد نیز آشنا گردند، چرا که بدین شکل کلمه برای مدت طولانی تری در ذهن می ماند و شما می توانید با استفاده آن در جملات هم آشنا شوید که خود دلیلی بر یادگیری کلمات بسیار دیگری نیز می شود چرا که دیکشنری های آکسفورد با مثال های متنوع و البته آشنایی شما با کلمات متضاد و مترادف با کلمه مربوطه تمرین مناسبی را در این مسیر رقم خواهند زد.
لغات و ضرب المثل های انگلیسی را می توانید با استفاده از دیکشنری ها و فلش کارت های آموزش زبان، به راحتی فرا بگیرید. این روزها با کمی تلاش و همت می توانید نه تنها به یادگیری زبان انگلیسی، بلکه به یادگیری دیگر زبان های بین المللی نیز اقدام نمایید؛ چرا که امروزه آموزش زبان انگلیسی به یک الزام و نیاز در جامعه امروزی تبدیل گردیده است که دریافت مشاوره می تواند به هموار نموده بخش های متنوع یادگیری کمک کند.
در این مسیر شاید شما نیاز به دریافت مشاوره نیز داشته باشید تا بتوانید مسیری آگاهانه تر و فکر شده را بر پایه تجربیات متخصصان بدست بیاورید که ما برای این موضوع اقدام به مشاوره رایگان در جهت بهبود مسیر آموزشی زبان نیز نموده ایم.
راه های ارتباط با مشاوران موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی:

– ارتباط با کارشناسان ما از طریق شماره تماس ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲
– اقدام به دریافت مشاوره از طریق تکمیل بخش زیر
– دنبال نمودن ما در صفحات مجازی موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی در اینستاگرام و تلگرام
– ارتباط از طریق پشتیبانی سایت