عشق تنها موضوعی است که از ابتدای خلقت انسان ها تاکنون، تکراری نشده و همچنان برای هر انسانی دارای جذابیت است. این مقاله با هدف آشنایی شما عزیزان با اصطلاحات عاشقانه انگلیسی نوشته شده است. چقدر خوب می شود که ما بتوانیم به زبان های دیگر عشق خود را بیان کرده و برای احساساتمان جمله مناسبی را پیدا کنیم. عشق قطعا زبان دل بین تمامی مردم دنیا است و حد و مرز نمی شناسد و ما برای بیان این کلمه شاید تشنه یادگیری باشیم. در این مقاله ما تلاش نموده ایم که  لغات زبان انگلیسی، مترادف و اصطلاحات و هر عبارتی که به این موضوع نزدیک است را برای شما بیان کنیم تا شما بتوانید از یادگیری این کلمه معجزه آمیز لذت ببرید.
IELTS7 Banner 01 8 اصطلاحات عاشقانه انگلیسی,جملات عاشقانه انگلیسی,اصطلاحات عاشقانه به زبان انگلیسی

اصطلاحات عاشقانه انگلیسی:

اگر از ما بپرسند برای دوست داشتن یک نفر به انگلیسی چه باید بگوییم، همه جمله معروف I love you را بر زبان می آوریم. اما گستردگی این موضوع جذابیت آن را بیشتر می کند. پس با ما همراه شوید… گاهی یادگیری برخی از کلمات و جملات در یک زبان باعث لذت بیشتر ما هنگام یادگیری می شود، جملات عاشقانه انگلیسی جزء این دسته هستند. در واقع اصطلاحات عشق بسیار زیاد هستند ما در این مقاله به معرفی پر کاربرد ترین آن ها می پردازیم.
در فرهنگ نامه ها و لغت نامه ها کلمات بسیاری عشق یا دوست داشتن را، با خود معنی می کنند، که ما تعدادی از آنها را برای شما بیان می کنیم:

  • Long for:

به معنی خواستن واقعی است.

  • Court:

این کلمه برای بیان عشق از طرف مردی است که می خواهد خانمی را متقاعد کند که با او ازدواج کند.

  • Enchant:

این لغت معمولا برای جذب طرف مقابل استفاده می شود.

  • Host for:

به خواستن و دوست داشتن فرد اطلاق می شود.

  • Affection:

احساس گرم و مهربان نسبت به فردی داشتن.

  • Fancy:

برای نشان دادن عشقی شدید به طرف مقابل به کار برده می شود.

  • Worship:

این کلمه تقریبا در بیشتر جملات انگلیسی بکار برده می شود و به معنای پرستش و قبول داشتن شدید طرف مقابل است.

  • Cherish:

وقتی عاشق یک نفر باشید و تمام توجه تان به او باشد به شما cherish گفته می شود.

  • Hold dear:

به کسی که به یک نفر علاقه ی زیادی داشته باشد hold dear گفته می شود یا همان فرد عاشق.

چند جمله کوتاه عاشقانه برای ولنتاین:

اصطلاحات عاشقانه به زبان انگلیسی:

خب درپایان به تعدادی از جملات و اصطلاحات عاشقانه به زبان انگلیسی می پردازیم که در موقعیت هایی از جمله، بیان عشق در روزهای ولنتاین یا یک بیو عاشقانه برای شما عزیزان کاربرد دارد.

 .fall in love
عاشق شدن/دل باختن

.I would die for you
بمیرم برات.

.I adore you
تو را می پرستم.

.You complete me
تو منو کامل می کنی.

.You are my reason for living
تو دلیل من برای زندگی کرن هستی.

.You make life worth living
تو به زندگی من معنا می بخشی.

Sweetheart
عزیزدلم .

.You’re my other half
تو نیمه گم شده منی.

.I have got crush on you
من بهت احساس دارم.

.I want you, and only you
تنها تو را می خواهم.

.I cherish you
تو را عزیز می دارم.

.I am better because of you
بخاط تو هست که آدم بهتری هستم.

.I can’t stop thinking about you
نمی تونم به تو فکر نکنم.

.Always and forever be my valentine
همیشه و تا ابد ولنتاین من باش.

.Every day I worship you more
هر روز بیش از پیش می پرستمت.

.Take my breath away
من بی تو نفس ندارم.

حال با یاد گرفتن این عبارات می توانید از آن ها در مکالمه زبان انگلیسی خود استفاده کرده. نمی دانم شما چقدر به این موضوع علاقه مند هستید. اما دوست داشتن و عشق همیشه برای جنس مخالف بکار برده نمی شود؛ عشق کلمه ی مقدسی است که می تواند به مهر و محبت یک فرزند به مادرش یا بالعکس مادری به فرزندش نیز اطلاق شود. ما با یاد گرفتن این کلمات می توانیم دنیایی مهربان تر را بسازیم و یاد بگیریم که با کلمات خوب، دنیایی آرام تر برای خودمان و اطرافیانمان بسازیم.
آموزش زبان، برای ایجاد ارتباط میان ملت ها به کار برده می شود و چه خوب می شود که ما برای ارتباط بهتر از همان ابتدا این جملات مثبت را نیز فرا بگیریم. زبان انگلیسی را می توان به عنوان یکی از راه های ارتباطی با سایر ملت ها دانست که ما در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با ایجاد دوره هایی تخصصی و فکر شده از جمله، دوره راکت زبان انگلیسی یادگیری این زبان را نهادینه کرده ایم.
آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی در هر شکلی با آموزش آنلاین زبان انگلیسی همراه شده است. چرا که دنیای امروزی نیاز به دو زبانه شدن دارد و ما نمی توانیم نسبت به یادگیری افرادی که در موقعیت های جغرافیایی مناسبی قرار نگرفته اند بی تفاوت باشیم. اغلب ما به دلیل زندگی در شهر و یا روستاهای دور افتاده، از امکان یادگیری زبان انگلیسی بی بهره می مانیم و اما آموزش زبان به صورت غیرحضوری این امکان را به وجود آورده است تا در محیطی کاملا برابر با سایر افراد فارسی زبان در هر کجای این کره خاکی به یادگیری این زبان زنده اقدام نماییم.
برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین امکان استفاده از مشاوره رایگان ما می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی زیر همراه باشید:
_ ارتباط با ما از طریق ثبت مشخصات خود در فرم مشاوره و ثبت نام که در انتهای این صفحه درج شده است و سپس تماس کارشناسان و مشاوران ما با شما.
_ ارتباط با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی سایت.