عشق تنها موضوعی است که از ابتدای خلقت انسان ها تاکنون، تکراری نشده و همچنان برای هر انسانی دارای جذابیت است. چقدر خوب می شود که ما بتوانیم به زبان های دیگر عشق خود را بیان کرده و برای احساساتمان جمله مناسبی را پیدا کنیم. عشق قطعا زبان دل بین تمامی مردم دنیا است و حد و مرز نمی شناسد و ما برای بیان این کلمه شاید تشنه یادگیری باشیم. در این مقاله ما تلاش نموده ایم که کلمات مترادف و اصطلاحات و هر عبارتی که به این موضوع نزدیک است را برای شما بیان کنیم تا شما بتوانید از یادگیری این کلمه معجزه آمیز لذت ببرید.
اگر از ما بپرسند برای دوست داشتن یک نفر به انگلیسی چه باید بگوییم، همه جمله معروف I love you را بر زبان می آوریم. اما گستردگی این موضوع جذابیت آن را بیشتر می کند. پس با ما همرا شوید…کلمات هم معنی عشق
در فرهنگ نامه ها و لغت نامه ها کلمات بسیاری عشق یا دوست داشتن را، با خود معنی می کنند، که ما تعدادی از آنها را برای شما بیان می کنیم:

Court
این کلمه برای بیان عشق از طرف مردی است که می خواهد خانمی را متقاعد کند که با او ازدواج کند.

Fancy
برای نشان دادن عشقی شدید به طرف مقابل به کار برده می شود.

Worship
این کلمه تقریبا در بیشتر جملات انگلیسی بکار برده می شود و به معنای پرستش و قبول داشتن شدید طرف مقابل است.

Long for
به معنی خواستن واقعی است.

Host for
به خواستن و دوست داشتن فرد اطلاق می شود.

Hold dear
به کسی که به یک نفر علاقه زیاد داشته باشد hold dear گفته می شود. یا همان فرد عاشق!

Cherish
وقتی عاشق یک نفر باشید و تمام توجه تان به او باشد به شما cherish گفته می شود.

 

چند جمله کوتاه عاشقانه برای ولنتاین

.I would die for you
بمیرم برات.

.I adore you
تو را می پرستم.

.You complete me
تو منو کامل می کنی.

.You are my reason for living
تو دلیل من برای زندگی کرن هستی.

.You make life worth living
تو به زندگی من معنا می بخشی.

Sweetheart
عزیزدلم .

.You’re my other half
تو نیمه گم شده منی.

.I have got crush on you
من بهت احساس دارم.

.I want you, and only you
تنها تو را می خواهم.

.I cherish you
تو را عزیز می دارم.

.I am better because of you
بخاط تو هست که آدم بهتری هستم.

.I can’t stop thinking about you
نمی تونم به تو فکر نکنم.

.Always and forever be my valentine
همیشه و تا ابد ولنتاین من باش.

.Every day I worship you more
هر روز بیش از پیش می پرستمت.

.Take my breath away
من بی تو نفس ندارم.

 

خب درپایان به تعدادی از جملات  و اصطلاحات عاشقانه انگلیسی می پردازیم که در موقعیت هایی از جمله، بیان عشق در روزهای ولنتاین یا یک بیو عاشقانه برای شما عزیزان کاربرد دارد.
نمی دانم شما چقدر به این موضوع علاقه مند هستید. اما دوست داشتن و عشق همیشه برای جنس مخالف بکار برده نمی شود؛ عشق کلمه ی مقدسی است که می تواند به مهر و محبت یک فرزند به مادرش یا بالعکس مادری به فرزندش نیز اطلاق شود. ما با یاد گرفتن این کلمات می توانیم دنیایی مهربان تر را بسازیم و یاد بگیریم که با کلمات خوب، دنیایی آرام تر برای خودمان و اطرافیانمان بسازیم.
آموزش زبان، برای ایجاد ارتباط میان ملت ها به کار برده می شود و چه خوب می شود که ما برای ارتباط بهتر از همان ابتدا این جملات مثبت را نیز فرا بگیریم. زبان انگلیسی را می توان به عنوان یکی از راه های ارتباطی با سایر ملت ها دانست که ما در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با ایجاد دوره هایی تخصصی و فکر شده از جمله، دوره راکت زبان انگلیسی و همچنین دوره های همیاد، یادگیری این زبان را نهادینه کرده ایم.
آموزش زبان انگلیسی در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی در هر شکلی با آموزش آنلاین زبان انگلیسی همراه شده است. چرا که دنیای امروزی نیاز به دو زبانه شدن دارد و ما نمی توانیم نسبت به یادگیری افرادی که در موقعیت های جغرافیایی مناسبی قرار نگرفته اند بی تفاوت باشیم. اغلب ما به دلیل زندگی در شهر و یا روستاهای دور افتاده، از امکان یادگیری زبان انگلیسی بی بهره می مانیم و اما آموزش زبان به صورت غیرحضوری این امکان را به وجود آورده است تا در محیطی کاملا برابر با سایر افراد فارسی زبان در هر کجای این کره خاکی به یادگیری این زبان زنده اقدام نماییم.
برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین امکان استفاده از مشاوره رایگان ما می توانید با ما از طریق راه های ارتباطی زیر همراه باشید:
– ارتباط با ما از طریق ثبت مشخصات خود در بخش زیر و تماس کارشناسان با شما
– دنبال نموده ما در صفحات مجازی احمدرضا ابراهیمی در اینستاگرام و تلگرام
– ارتباط با کارشناسان ما از طریق پشتیبانی سایت
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۲۲