شما نیز امکان دارد به دلایل مختلفی انگیزه خود را برای یادگیری زبان از دست بدهید و انگیزه کمی برای ادامه راه داشته باشید. انگیزه یکی از عوامل مهم و تعیین کننده در یادگیری زبان یا انجام هرگونه فعالیتی در زندگی است.
وقتی از اهمیت داشتن انگیزه صحبت می کنیم، خوب است به بررسی مزایای یادگیری زبان نیز بپردازیم. به همین دلیل می خواهیم در کنار کمک به شما برای تقویت زبان، از فواید یادگیری آن نیز صحبت کنیم. شاید بد نباشد که به این موضوعات نیز اشاره نماییم که یادگیری زبان سبب می شود که:
۱. مغز شما متفاوت تر و کارآمدتر از شخصی که تنها به یک زبان مسلط است عمل نماید.
۲. 
پیشرفت مهارت های چند وظیفه ای تقویت گردد.
۳.
 قدرت و عملکرد حافظه شما تقویت و در نتیجه حافظه بلندمدت شما تقویت می گردد.
۴. 
تأخیر در بروز بیماریهای روانی مانند زوال عقل و آلزایمر را نیز رقم می زند.

IELTS7 Banner 01 8

علاوه بر موارد ذکر شده، می دانیم زبان انگلیسی یک زبان جهانی است. این بدان معنا است که دانستن آن به شما این امکان را می دهد تا به هر نقطه از جهان سفر کنید و با هر کسی به راحتی صحبت کنید. این مسئله به هنگام حل مشکلات در کشورهای خارجی، گسترش کسب و کار، ایجاد فرصت های تحصیلی و … بسیار برای شما کارآمد خواهد بود.

چگونه در هنگام یادگیری زبان انگلیسی با انگیزه بمانیم؟
خب حالا که موفق شده ایم دوباره انگیزه خود برای مطالعه زبان انگلیسی را بازیابیم، ببینیم برای حفظ آن در طول یادگیری چه کارهایی می توانیم انجام دهیم. حفظ انگیزه در یادگیری زبان و همینطور ایجاد انگیزه یادگیری زبان در خود و دیگران، نکته مهمی است که نباید آن را دست کم بگیریم.
اول از همه چیز، توصیه می کنیم یادگیری زبان را به تنهایی انجام ندهید. یعنی اینکه به دنبال افرادی باشید که مانند شما علاقه به یادگیری زبان دارند و در کنار هم به تمرین و صحبت کردن بپردازید. همان طور که افراد بی انگیزه زیادی وجود دارند، بسیاری نیز انگیزه خود را تا آخر حفظ می کنند. انگیزه نیز مانند لبخند زدن مسری است ، بنابراین از آن استفاده کنید و به دنبال افراد با انگیزه باشید.
اگر شما مانند بسیاری از علاقه مندان به یادگیری زبان زمان کافی برای یادگیری را ندارید و نمی توانید در ساعات معمول به یادگیری زبان بپردازید بهترین راه حل برای همه این مشکلات، شرکت در دوره های فشرده زبان انگلیسی است. ما در موسسه زبان بهین دانش، با برگزاری دوره های راکت زبان و همچنین دوره های همیاد زبان، توانسته ایم تا حد زیادی این مشکلات و نیازها را مرتفع گردانیم. شرکت در این دوره ها به شما امکان تطبیق کلاس ها با برنامه و زمان آزاد خود را می دهد. در عین حال شما می توانید از مزایای زیر نیز بهره ببرید:
– پشتیبانی آنلاین و همراهی تمام وقت راهبران
– استفاده رایگان از اپ ARE
– یادگیری زبان در کمترین زمان ممکن
– یادگیری زبان در ساعات خالی و مرده خود
– بهره گیری از آموزش های اساتید راکت
– دسترسی به محتواهای آموزشی کاملا اختصاصی موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی
– انتخاب زمان و ساعت کلاس ها با زبان آموز
– بهره گیری همزمان از شیوه راکت و آموزش از طریق سیستم آموزشی رامیت

برای ایجاد انگیزه در یادگیری زبان، بهتر است قبل از هر چیزی برای آموزش زبان، به دنبال یک هدف و یک چرایی مهم باشید، برنامه ریزی کنید و خود را متعهد به انجام برنامه های خود کنید. تلاش و تکرار روزانه باعث می شود که فشار کمتری را در یادگیری متحمل شوید و یادگیری برای شما به یک عادت تبدیل بشود ما نیز به صورت تمام وقت در کنار شما عزیزان هستیم تا با ایجاد مشاوره رایگان شما را در این مسیر مهم یاری رسانیم.
راه های ارتباطی با مشاوران موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی :

– پشتیبانی سایت
– ثبت مشخصات خود در بخش زیر و اقدام به دریافت مشاوره
– دنبال نمودن ما در صفحات مجازی اینستاگرام و تلگرام
– تماس با شماره تلفن ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۲۲