از جمله افعال مهمی که در زبان انگلیسی کاربرد دارد فعل خواندن می باشد به همین منظور ما در این مقاله به بررسی فعل خواندن به انگلیسی خواهیم پرداخت. این فعل معانی مختلفی به خود می گیرد به همین علت هنگام معنی کردن کلمه باید به مفهوم جمله هم دقت کنید.
IELTS7 Banner 01 8 خواندن به انگلیسی,خواندن به زبان انگلیسی

خواندن به انگلیسی :

خواندن به زبان انگلیسی با عبارت هایی از جمله:
(to sing, to study, to tally, to read) قابل بیان هستند اما در واقع این همه ی موضوع نیست و شما می توانید این کلمه را در زبان انگلیسی با کلمات دیگری نیز به کار ببرید. اما چیزی که همیشه به آن پرداخته ایم این است که توجه داشته باشید که در ترجمه دقیق زبان انگلیسی بهتر است کلمات را در خود جمله ترجمه کنیم و همیشه انتظار نداشته باشیم که یک معنی  یکسان به ما بدهند. محتوای کلمات همیشه برای ما مهم تر از معنی ظاهری آنها هستند و باید در همان ابتدای یادگیری سعی در به کار بردن این موضوع در شیوه یادگیری خود بنماییم. با ما برای آشنایی بیشتر این کلمه همراه باشید.

کرکری خواندن: Dawdle

نماز خواندن: Pray

آواز خواندن: Descant

اشتباه خواندن: Misread

اسفناک خواندن: Deplore

فراخواندن: Rally، stir

آواز خواندن به نوبت: Troll

خواندن اعداد: Numeration

ورد خواندن: Synonym

رجز خواندن: Boast

خواندن با دقت: Con

خواندن گروهی یا با هم خواندن: Jibe

با دقت خواندن: Peruse

با صدای بلند خواندن: Call

خواندن: Term

از فعل های مترادف با کلمه خواندن می توان به کلماتی همچون learn ،study و یا sing اشاره داشت.
انگلیسی برعکس زبان فرانسه و زبان آلمانی جنسیت محور نیست و شاید به همین دلیل است که بسیاری یادگیری آن را راحت تر از دو زبان دیگر می دانند. البته همیشه تنوع کلمات و دایره لغات آن باعث شده است که انگلیسی برای ما از جذابیت بسیاری نسبت به سایر زبان ها برخوردار باشد. شما می توانید هر یک از این کلمات را در جملات گوناگون ترجمه کنید و همانطور که بارها گفتیم از معنی تحت الفظی کلمات نیز بپرهیزید.

نکاتی در خصوص ترجمه کلمه خواندن به انگلیسی :

  • همانطور که قبلا به این نکته اشاره کردیم زمانی که به ترجمه فعل خواندن می پردازید باید به متن و جایگاهی که این فعل استفاده شده است دقت کنید. از این طریق معادل فارسی آن را بهتر تعیین می کنید. این نکته هنگام ترجمه از فارسی به انگلیسی و بالعکس نقش تعیین کننده ای دارد.
  • هنگام ترجمه همیشه نیاز نیست معنای تحت الفظی را مد نظر قرار دهیم گاهی باید ترجمه بر اساس محتوا صورت گیرد.
  • در زبان انگلیسی افعال صرف نمی شوند به همین علت هنگام ترجمه انگلیسی خواندن، کار شما آسان تر می گردد.
  • به دلیل اینکه در زبان انگلیسی جنسیت وجود ندارد ترجمه فعل خواندن، آسان تر است.

آموزش زبان در موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی با دوره هایی اعم از راکت انگلیسی همراه است که در این دوره ها اگرچه تمرکز اصلی بر روی تقویت مهارت مکالمه است ولی یادگیری لغات، نکات گرامری انگلیسی، پرداختن به مهارت خواندن، نوشتن و همچنین مهارت شنیداری در زبان انگلیسی نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است و در واقع شما به شکلی کاربردی از یادگیری در این دوره ها آشنا خواهید شد.
بهتر است فراموش نکنیم که برای فراگیری لغات زبان انگلیسی به کار گیری آنها در جملات می تواند بهترین روش آموزش لغات انگلیسی باشد که این موضوع به خوبی در این دوره ها به زبان آموزان آموزش داده می شود و سعی بر این است تا زبان آموزان در همان ابتدای یادگیری با نحوه صحیح یادگیری کلمات از طریق دیکشنری های آکسفورد نیز آشنا گردند، چرا که بدین شکل کلمه برای مدت طولانی تری در ذهن می ماند و شما می توانید با استفاده از آن ها در جملات هم آشنا شوید که خود دلیلی بر یادگیری کلمات بسیاری نیز می شود چرا که دیکشنری های آکسفورد با مثال های متنوع و البته آشنایی شما با کلمات متضاد و مترادف با کلمه مربوطه تمرین مناسبی را در این مسیر رقم خواهند زد.
لغات و ضرب المثل های انگلیسی را می توانید با استفاده از دیکشنری ها و فلش کارت های آموزش زبان، به راحتی فرا بگیرید. این روزها با کمی تلاش و همت می توانید نه تنها به یادگیری زبان انگلیسی، بلکه به یادگیری دیگر زبان های بین المللی نیز اقدام نمایید؛ چرا که امروزه آموزش زبان انگلیسی به یک الزام و نیاز در جامعه امروزی تبدیل گردیده است. دریافت مشاوره می تواند به هموار نمودن بخش های متنوع یادگیری کمک کند.
در این مسیر شاید شما نیاز به دریافت مشاوره نیز داشته باشید تا بتوانید مسیری آگاهانه تر و فکر شده را بر پایه تجربیات متخصصان بدست بیاورید که ما برای این موضوع اقدام به مشاوره رایگان در جهت بهبود مسیر آموزشی زبان نیز نموده ایم.
راه های ارتباط با مشاوران موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی:

_ اقدام به دریافت مشاوره از طریق تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای این صفحه.
_ ارتباط از طریق پشتیبانی سایت.