خیلی از ماها به دلایل زیادی نمی تونیم منتظر بمونیم تا تک تک ترم ها رو به صورت یک به یک، پشت سر هم بذاریم و دو سال یا شاید در خوشبینانه ترین حالت، یک سال رو صرف یادگیری زبان کنیم تا به هدف دلخواهمون برسیم.
این دلایل شاید مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان یا شاید داشتن یک بورسیه تحصیلی باشه! بهترین روش آموزش زبان در این شرایط، یادگیری فوق فشرده زبان هست!
فکرش رو بکن که همین امروز بیدار می شی و می بینی که باید بخاطر یه سفر کاری از طرف شرکت، برای مدتی به سفر بری! اونوقت تو می مونی و اینکه با نابلدی زبان انگلیسی چیکار کنی!!!
یا شاید جزء اون افرادی باشی که فقط تابستون ها برای یادگیری و آموزش زبان وقت آزاد دارن و بقیه سالشون تمام وقت پره و نمی تونن حتی یه قدم واسه دلخوشی شخصیشون بردارن!
یا شاید شما جزء همونایی هستید که دلتون می خواد مثل بلبل انگلیسی صحبت کنید و علاقه به تدریس دارید…

IELTS7 Banner 01 8

ما توی موسسه آموزش زبان بهین دانش استاد ابراهیمی، مدت هاست که فکر اینجا رو کردیم. مدت هاست که دوره های راکت زبان انگلیسی در ۵۰ روز رو با برنامه ریزی ها و تحقیقات شبانه روزی امتحان کردیم و خوشحالیم که بگیم کاربرد این دوره برای افراد توانمند و تلاشگر، تضمین شده است. اگر با خودتون دو فاکتور تعهد و تلاش رو دارید بسم الله!
ما توی دوره آموزش زبان در ۵۰ روز برای شما علاقه مندان، کلی برنامه های متنوع و خوب داریم. شما می تونید توی تنها ۵۰ روز زبان یاد بگیرید، توی تنها ۵۰ روز زبان رو راحت صحبت بکنید، توی تنها ۵۰ روز زبان رو با همون لهجه ای که دوست دارید صحبت کنید، توی تنها ۵۰ روز با تمامی نکات گرامری و املایی زبان آشنا بشید و خلاصه اینکه این روش بهترین روش یادگیری زبان به صورت فشرده است.
ازم می پرسید مگه میشه؟ من بهتون می گم مگه کار غیرممکنی وجود داره؟ ازم می پرسید خب حتما از این روش های خرید پکیج زبان و یادگیری مجازی و…است! نه؛ ما نه به شما پکیج می فروشیم نه فایل صوتی و نه هیچ چیز دیگر! کافیه همون دو فاکتور( تعهد و تلاش) رو با خودتون بیارید به علاوه یه زمان دو ساعته در روز!

 

ویژگی های دوره فشرده زبان

 

• یادگیری زبان فقط در ۲ ماه به جای ۲ سال
• ۳۰ جلسه کلاس عمومی ۲ ساعته

• ۶۰ جلسه کلاس خصوصی ۲ ساعته
• پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته

• محتوای آموزشی اختصاصی
• انتخاب روز و ساعت برگزاری کلاس با شما!

 

خب این یکی از فوق العاده ترین کلاس های ماست. کلاسی که به تازگی ترم جدیدش شروع شده. قبل از دوره، احمدرضا ابراهیمی با متقاضیان دوره های آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز جلسه ای رو برای مصاحبه می ذارن و به صورت خصوصی با این علاقه مندان به گفتگو می شینن تا مطمئن بشن هر دو فاکتور رو دارن و اگر شما جزء اون افرادی باشید که توی مصاحبه حضوری موفق شده باشید، شما شانس این رو دارید که توی ۵۰ روز هر زبانی را روان صحبت کنید.
پس با ثبت نام توی این دوره شانس خودتون رو امتحان کنید. چرا که نه!
خبر خوب اینه که ما علاوه بر دوره های ۵۰ روزه زبان انگلسی، دوره های آموزش زبان عربی در ۵۰ روز، آموزش زبان اسپانیایی در ۵۰ روز و سایر زبان های دیگه رو آموزش می دیم و شما می تونید با انتخاب زبان مورد علاقه خودتون، توی هر رشته زبانی که بهش علاقه دارید به آموزش زبان های خارجه بپردازید.