IELTS7 Banner 01 8

زبان روسی یکی از زبان های رسمی سازمان ملل، زبان رسمی فدراسیون روسیه، زبان رسمی کشورهای روسیه، بلاروس، قزاقستان، قرقیزستان و جمهوری خود مختار کریمه می باشد و همچنین در کشورهای گرجستان، ارمنستان، جمهوری آذربایجان، تاجیکستان، ازبکستان، ترکمنستان، مولداوی، نروژ، لتونی، استونی، لیتوانی، لهستان، رومانی، اوکراین، فنلاند و اسرائیل به زبان روسی صحبت می شود به همین جهت است که زبان روسی پنجمین زبان پرگویش جهان است.
زبان روسی در اوراسیا بسیار گویش می شود، اوراسیا قاره ای است گسترده که از ترکیب دو قاره ی اروپا و آسیا به وجود آمده. ادبیات روسی در تاریخ ادبیات جهان ارزش والایی دارد به جهت داشتن نویشندگان مشهوری همچون لئو تولستوی، فیودور داستایفسکی، آنتون چخوف، الکساندر پوشکین، میخائیل لرمونتوف، ماکسیم گورکی، نیکلای گوگول و ولادیمیر ناباکوف.
جالب است بدانید زبان روسی بین المللی فضانوردان است و اگر شما یکی از علاقه مندان به فضانوردی هستید یا دوست دارید در آینده به فضا سفر کنید لازم است زبان روسی را بدانید البته برای سفر به فضا که مطمئنا در آینده امکان پذیر خواهد بود چندان تسط کامل به زبان روسی شاید نیاز نباشد اما برای تمام فضانوردان دانستن زبان روسی امری اساسی است چون دستورالعمل های فضایی و اضطراری فضانوردان به زبان روسی نوشته شده است.

 

حروف زبان روسی ۳۳ تا است که از موصوت ها(حروف صدا دار) و صامت ها(حروف بی صدا) تشکیل شده اند. شکل نوشتاری و خوانداری زبان روسی با همدیگر متفاوت است.
زبان روسی یکی از پیچیده ترین زبان های جهان به شمار می رود به نحوی که خوده روسی زبانان، بعضی کلمات را درست استفاده نمی کنند. بیشتر مترجمان و تاجران و مهاجران طالب و علاقه مند به یادگیری زبان روسی هستند چرا که یادگیری زبان روسی هزینه بر است.
آموزشگاه بهین دانش دوره های آموزش خصوصی زبان روسی را برای زبان آموزان علاقه مند به زبان روسی در نظر گرفته است تحت عنوان همیاد!

 

ویژگی دوره های همیاد چیست؟

به صورت آنلاین برگزار می شوند و از سرار جهان زبان آموز می پذیرد.
خصوصی هستند.
دو اپلیکیشن خصوصی ویژه ی زبان آموزان این دوره وجود دارد:
۱- اپلیکیشن ARE که بستری است به جهت قرار گرفتن متریال های آموزشی برای زبان آموزان.
۲- پلیکیشن بهین دانش نسخه ی زبان آموزان: امکان برقراری ارتباط زبان آموز و راهبر کلاس توسط این اپلیکیشن انجام می شود.
تعداد جلسات این دوره ها بر اساس نیاز و سنجش سطح زبان، زبان آموز از پنج جلسه شروع و تا چهل جلسه کاملا خصوصی ادامه دارد.
زبان آموز این امکان را دارد که ساعت برگزاری کلاس و تعداد جلسات آموزشی در هفته را بر حسب نظر و نیاز خود انتخاب کند. بر فرض مثال برای یک دوره ی پنج جلسه ای انتخاب با زبان آموز است که پنج جلسه را در یک هفته بگذراند یا طی پنج هفته.
زمان هایی که زبان آموز کلاس ندارد هموراه تمرین دریافت خواهد کرد و فعالیت هایی برای انجام دادن دارد.
تمرین های زبان آموز طی این دوره ها توسط راهبر کلاس در اپلیکیشن مورد بررسی قرار می گیرد و نتیجه به زبان آموز ارسال می شود.
امکان انتخاب متریال آموزشی (کتاب یا روش های نوین) با زبان آموز است.
زبان آموز می تواند یک ترم آموزش را طی یک هفته آموزش خصوصی به صورت فشرده یاد بگیرد.

 

خوب است بدانید آموزشگاه بهین دانش دوره های همیاد را برای هشت زبان زنده ی دنیا برگزار می کند، زبان هایی مثل انگلیسی، آلمانی، فرانسه، چینی، ترکی، عربی و اسپانیایی.
همانطور که اشاره شد دوره های همیاد آموزشگاه بهین دانش با کیفیت بالا به صورت کاملا خصوصی و آنلاین از کشور های همسایه و حتی سراسر جهان زبان آموز دارد، زبان آموزهایی از کشور های اتریش، مصر، روسیه، آمریکا، ترکیه و ماداگاسکار.
حتما از مزیت های دوره های آنلاین مطلع هستید چنین دوره هایی برای هر قشر و هر فرد شاغلی مناسب است چرا که کنترل کامل بر نیاز های خود دارید و منطبق با شرایطی که شما بخواهید برایتان برنامه ریزی می شود. اگرچه در دوره های آنلاین کیفیت برگزاری بسیار مهم است که ما کیفیت را برایتان تضمین می کنیم. برای شرکت در دوره های خصوصی بر روی عبارت تماس با ما کلیک کنید، تیم پشیبانی آموزشگاه با شما تماس می گیرند.
پیشنهاد می کنم آموزش آنلاین زبان و آموزش زبان در۵۰ روز را با آموزشگاه بهین دانش تجربه کنید.