IELTS7 Banner 01 8

احمدرضا ابراهیمی با دو دهه تجربه در حیطه ی آموزش زبان های خارجی در موسسه ها و دانشگاه های معتبر، دست به ابداع سیستم آموزشی رامیت زد. رامیت تحولی عظیم در دوره های موسسه ابراهیمی به حساب می آید چرا که پس از بهره گیری از این سیستم آموزشی، با افزایش بازدهی رو به شد. استادان و زبان آموزان موسسه بیش از پیش پیشرفت کردند و با کمک این سیستم نه تنها به دانششان اضافه شد بلکه مهارت های فردی در زندگی و ارتباطات را آموختند و توانستند در بازه ی زمانی کمتر، رشد بیشتر داشته باشند. بسیاری از زبان آموزان موسسه ابراهیمی پس از پایان دوره های آموزشی، در دوره ی راکت پایلت شرکت می کنند و رویای تدریس خود را به واقعیت تبدیل می کنند.
در موسسه ی زبان احمدرضا ابراهیمی دوره های زبان های خارجه خصوصی و آنلاین برگزار می شود. پیشرفت زبان آموزان حاکی از خصوصی بودن آموزش نیز هست، زیرا در شرایط کاملا استاندارد سازی شده و فردی آموزش می بینند و خیلی از عواملی که در کلاس های حضوری و گروهی باعث درگیر شدن ذهن و حواس پرتی زبان آموز می شود، حذف می گردد؛ به عنوان مثال زبان آموز در کلاس خصوصی از خجالت کشیدن پرهیز می کند، سوالات خود را می پرسد و منتظر پرسیدن سوال خودش توسط دوستانش نمی شود، توجه استاد در کلاس خصوصی نیز فقط به یک نفر است و آن شما هستید! پس تمرکز زبان آموزان و اساتید در کلاس های مجازی بسیار افزایش می یابد. در کلاس های خصوصی شناخت استاد از زبان آموز و بلعکس نیز افزایش پیدا می کند که در روند یادگیری تاثیر به سزایی دارد.

 

دوره های خصوصی زبان ژاپنی در موسسه ی زبان احمدرضا ابراهیمی، راکت و همیاد هستند. در دوره ی راکت ژاپنی با عنوان آموزش آنلاین زبان ژاپنی در ۵۰ روز، طی پنجاه روز به صورت خصوصی در زبان هدف به سطح موردنظرتان می رسید، این دوره نیازمن تلاش روزانه ی شما می باشد تا بتوانید نتیجه ی مطلوبی کسب کنید. با دوره ی راکت ژاپنی پشتیبانی ۲۴ ساعته استاد را هم خواهید داشت در این صورت برای سوالات خود سراغ منابع نامعتبر نخواهید رفت و در سریع ترین زمان به صورت آنلاین از طریق اپلیکیشن های اختصاصی موسسه که در ادامه به آن ها خواهم پرداخت، به رفع سوالاتان می پردازید. دوره ی دیگر که همیاد ژاپنی است با عنوان تدریس خصوصی زبان ژاپنی یا آموزش آنلاین زبان ژاپنی شناخته می شود. در این دوره برگزاری کلاس ها برای شما خصوصی سازی و برنامه ریزی می شود بدین شکل که بر حسب نظر و شرایط شما استاد دوره، مدت برگزاری کلاس ها، تعداد جلسات، ساعت و روز برگزاری، سبک و محتوای آموزشی انتخاب می شوند. تعداد جلسات شما در دوره ی همیاد می تواند ۵ جلسه، ۱۰ جلسه، ۱۵ جلسه و بیشتر باشد.

 

اپلیکیشن های اختصاصی موسسه، اپ ARE و اپ بهین دانش نسخه ی زبان آموزان برای دوره های راکت و همیاد همه ی زبان های خارجه طراحی شده است به این شکل که پس از نصب و ورود، کافی است زبان هدف را انتخاب کنید.
در اپلیکیشن ARE با دنیایی از آموزش های متنوع ویدئویی و صوتی رو به رو می شوید همچنین برگزاری کلاس شما با این اپ صورت می گیرد. ویژگی منحصر به فرد ARE پنجره ی چت خصوصی و گروهی است که توسط آن می توانید با دوستان هم دوره ای و استاد خود به مکالمه ژاپنی مشغول شوید و از این جهت نبود پارتنر برای شما نگرانی ای نخواهد داشت.
اپلیکیشن بهین دانش
 نسخه ی زبان آموزان راه مستقیمی برای ارتباط زبان آموز با موسسه و بلعکس است. در این اپ شما نمرات آزمون ها و نتایج تمرینات دوره ی آموزشی تان را مشاهده خواهید کرد، همچنین می توانید کارهای خود را به صورت مجازی از طریق ارسال ویس ، متن و دیگر فایل ها پیگیری کنید بدین شکل امکان حضور فیزیکی شما در موسسه به حداقل می رسد.
شما می توانید برای انتخاب دوره ی مناسب از کارشناسان موسسه مشاوره رایگان بگیرید، در صورت تمایل فرم ثبت نام زیر را تکمیل و ارسال کنید تا با شما تماس بگیرند.

 

اگر علاقه مند به ویدئو های آموزشی ژاپنی و دیگر زبان ها هستید می توانید صفحه ی اینستاگرام موسسه زبان احمدرضا ابراهیمی را دنبال کنید، در صفحه ما شروع دوره ها و تخفیفات نیز اطلاع رسانی می شود و شما از این طریق نیز می توانید با کارشناسان موسسه در ارتباط باشید. کارشناسان به صورت مجازی ۲۴ ساعته در بخش پشتیبانی آنلاین سایت نیز فعالیت دارند، دیگر راه ارتباطی شما با موسسه تماس با شماره ی ۰۹۳۳۳۵۵۸۰۰۲ است. برای شما آرزوی بهترین ها را داریم و امیدواریم به بهترین خود در دوره ی آموزشی منتخبتان برسید.