زبان ایتالیایی از خانواده هندواروپایی است. زبان ایتالیایی، زبان رسمی سازمان امنیت و همکاری اروپا می باشد. این زبان با 67 میلیون گویشور به عنوان دومین زبان پر گویش اتحادیه اروپا می باشد. زبان ایتالیایی به عنوان زبان موسیقی در میان مردم شناخته می شود. اهمیت زبان ایتالیایی قابل انکار نیست به همین علت افراد به دلایل مختلفی به یادگیری این زبان اقدام می کنند. حتی برخی به دنبال آموزش زبان ایتالیایی در 45 روز می باشند. آموزش کوتاه مدت زبان ایتالیایی روند یادگیری زبان را سرعت می بخشد و افراد سریع تر به نتیجه دلخواه خود می رسند. در ادامه شما را با این روند آموزشی بیشتر آشنا خواهیم کرد.

آیا آموزش زبان ایتالیایی در 45 روز امکان پذیر است؟

در حال حاضر ما دوره ها و کلاس های آموزش زبان ایتالیایی در کوتاه مدت را زیاد مشاهده می کنیم اما آیا واقعا آموزش زبان ایتالیایی در 45 روز ممکن است؟
شاید آموزش زبان در این مدت زمان کوتاه ممکن نباشد اما یادگیری زبان ایتالیایی در مدت زمان کوتاه ممکن است. یادگیری زبان به عنوان یک مهارت تلقی می شود. پس یادگیری هر مهارتی در کوتاه مدت نیز امکان پذیر است اما به عوامل و دلایل مختلفی بستگی دارد که در ادامه همه آن ها را مطرح خواهیم کرد. معمولا دوره ها و کلاس های زبان ایتالیایی به صورت آنلاین برگزار می شوند. روند یادگیری زبان به صورت آنلاین، یادگیری نامحدودی را برای شما فراهم می کند؛ پس تا حد امکان سعی کنید دوره های آنلاین زبان ایتالیایی را انتخاب کنیم. پیشنهاد ویژه سایت را در آخر مقاله مطرح خواهیم کرد فقط دقت داشته باشید که هدف از نوشتن این مقاله کسب آگاهی بیشتر برای شما علاقه مندان زبان می باشد.

ویژگی دوره های کوتاه مدت آموزش زبان ایتالیایی

یادگیری این زبان در کوتاه مدت به عوامل مختلفی مثل نحوه تدریس اساتید، سبک آموزشی و… وابسته است.
عواملی که در یادگیری زبان ایتالیایی در کوتاه مدت موثر خواهد بود شامل:

  1. سیستم آموزشی موجود
  2. سبک آموزشی
  3. نحوه ندریس اساتید
  4. انگیزه زبان آموزان
  5. اهداف آموزشی
  • سیستم آموزشی

با وجود استفاده از سیستم آموزشی قدیمی امکان یادگیری زبان ایتالیایی در 45 روز امکان پذیر نخواهد بود. در سیستم آموزشی سنتی زبان آموزان دائم به دنبال حفظ کردن لغات، دستور زبان های ایتالیایی و… هستند. با در پیش گرفتن این روش یادگیری زبان در کوتاه مدت نیز ممکن نیست. از طرفی اینکار فقط به عنوان وقت تلف کردن محسوب می شود و در آخر نیز چیزی نصیب شما نمی شود. پس بهتر است اگر قصد یادگیری ایتالیایی در کوتاه مدت را دارید از سیستم آموزشی آن موسسه و سایت اطلاع کسب کنید.

  • سبک و روش آموزشی

اینکه دوره مد نظر شما از چه روشی برای آموزش استفاده می کند یکی از مهم ترین عوامل در یادگیری محسوب می شود. زبان ایتالیایی در صورتی امکان آموزش در کوتاه مدت را دارد که تولید محتوای متفاوتی را در اختیار داشته باشد. با تولید محتوایی که هنوز به سبک قدیمی و گذشته رواج دارد نه تنها یادگیری در کوتاه مدت بلکه آموزش نیز امکان پذیر نیست.

  • نحوه تدریس اساتید

تدریس اساتید زبان ایتالیایی نقش بسیار مهمی در روند یادگیری زبان آموزان دارد. اینکه اساتید آموزش های لازم را نگذرانده باشند و به تدریس مشغول شوند به فراگیران ضرر بسیاری را وارد می کنند. یادگیری زبان ایتالیایی در مدت زمان کوتاه نیاز به اساتید متناسب با همین دوره را دارد. اساتید باید بعد از گذر از فیلترهای مختلف آماده تدریس به زبان آموزان شوند.

  • انگیزه زبان آموزان

زبان آموزان با قرار دادن هدف مشخص برای خود باید یادگیری را آغاز کنند. داشتن انگیزه و هدف باعث می شود که زبان آموزان چه در آغاز و چه در مسیر با قدرتی مضاعف ادامه دهند و در اواسط راه دچار خستگی و دلزدگی نمی شوند. اساتید در ایجاد انگیزه و هدف نقش بسزایی دارند.

  • اهداف آموزشی

هر سایت و موسسه ای از ایجاد و طراحی دوره های مختلف اهداف متفاوتی دارد اما باید دقت داشته باشید که اهداف آن دوره آموزشی با اهداف شما همخوانی و هم مسیر باشد. برای مثال برخی از دوره های کوتاه مدت آموزش زبان ایتالیایی به دنبال نیتیو لایک شدن زبان آموزان هستند و برخی دیگر به دنبال تسلط بر دیگر مهارت های آموزشی. شما باید با آگاهی از این اهداف آموزشی دست به انتخاب زنید.

بهترین و موثرترین دوره کوتاه مدت آموزش زبان ایتالیایی

زمان آن رسیده است که به معرفی یکی از روش های یادگیری زبان ایتالیایی که دوره ای منحصر به فرد و متفاوت که در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی در حال برگزاری است، بپردازیم. اگر خواهان دوره ای با ویژگی های گفته شده در بالا هستید به خواندن ادامه مقاله بپردازید. دوره ای که قصد معرفی آن را داریم توسط یکی از با تجربه ترین افراد در حوزه آموزش زبان طراحی و ابداع شده است. این دوره با در نظر گرفتن نیازهای روز جامعه، نیازهای زبانی زبان آموزان، تغییرات در حوزه زبانی، درخواست علاقه مندان زبان ایتالیایی و… طراحی شده است. این دوره تحت عنوان راکت در اختیار زبان آموزان قرار گرفته است و به دو صورت VIP Rocket (آموزش زبان ایتالیایی در 50 روز) و Tailored Rocket (آموزش زبان ایتالیایی در 50 جلسه) در حال برگزاری می باشد. هر یک از این دوره ها دارای ویژگی های متفاوتی است که داوطلبان با در نظر گرفتن نیاز و شرایط خود دست به انتخاب می زنند. یکی از تفاوت هایی که میان این دو دوره وجود دارد این است که دوره اول به صورت هر روزه و فوق فشرده برگزار می شود اما دوره دوم انتخاب زمان، اساتید، تعداد برگزاری کلاس ها در طول هفته به انتخاب زبان آموزان می باشد. هر یک از شما با کمک کارشناسان ما می توانید به انتخاب بهتری دست بزنید. دوره راکت با طراحی و سیستم آموزشی متفاوت برای همه افراد در هر سطح و سنی قابل اجرا و برگزاری می باشد. همه دوره ها و پکیج های آموزشی در سایت زبان احمدرضا ابراهیمی به صورت آنلاین و خصوصی برگزار می شوند.

سبک آموزشی دوره راکت یا 50 روزه

شاید برای شما سوال پیش آید که سبک آموزشی دوره راکت و یا 50 روزه چیست که در نهایت منجر به نیتیو لایک شدن زبان آموزان می شود؟
باید گفت که سبک و روند آموزشی دوره راکت، آموزش از طریق سریال های ایتالیایی می باشد. از مزایایی آموزش زبان با سریال قطعا بارها و بارها شنیده اید اما آیا سبک و دوره ای را می شناسید که با در پیش گرفتن این روند باعث نیتیو لایک شدن شما نیز شوند؟
آموزش زبان ایتالیایی با سریال به دلیل محتوا و ماهیت متفاوتی که دارد زبان آموزان را در فضایی نیتیو لایک گونه قرار می دهد و به آموزش فرهنگ، عادات و مهارت های زبانی می پردازند. آموزش زبان با سریال امکان مکالمه به زبان ایتالیایی تسلط بر تلفظ و گرامر زبان ایتالیایی و… را برای شما در موقعیت های مختلف فراهم می کند. در نهایت و در پایان دوره راکت تشخیص فراگیران از افراد بومی سخت خواهد شد.
هر دوره آموزشی به کارشناسان با تجربه و اساتید حرفه ای نیاز دارد که با ایجاد فضایی مناسب امکان آموزش را به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما فراهم نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر، شرکت در دوره های کوتاه مدت راکت، استفاده از مشاوره رایگان سایت احمدرضا ابراهیمی می توانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما ارتباط حاصل نمایید:

_تکمیل فرم مشاوره و ثبت نام در انتهای صفحه
_پشتیبانی آنلاین
_تماس با شماره تلفن 09333558002