یک از دوره های بسیار مهم تربیت مدرس زبان انگلیسی، دوره های آموزش زبان انگلیسی ویژه آموزش اساتید و علاقه مندان به تدریس، تحت عنوان دوره Tesol  است. این دوره تربیت مدرس به مدت ۳۰ ساعت برای آماده سازی اساتید و علاقه مندان به تدریس, برای سنجش مهارت خود و شرکت در آزمون بین المللی Tesol، تدوین دیده شده است.
دوره های تیسول در آکادمی زبان بهین دانش
, به صورت حضوری برگزارمی شود که این دوره ها مانند سایر دوره های آموزش زبان در آکادمی زبان بهین دانش, داری پیشتیبانی آنلاین می باشد.
برای شرکت در این دوره، نیازی به گذراندن دوره های زبان آکادمیک و دانشگاهی نیست و اگر شما از دانش زبانی خوبی برخوردار بوده و علاقه مند به تدریس زبان انگلیسی هستید، می توانید در این  دوره آموزش اساتید در اصفهان شرکت نمایید.

IELTS7 Banner 01 8

این دوره نیز برای افرادی که دوره های زبان انگلیسی را به صورت حرفه ای گذرانده اند و علاقه به تدریس داشته اما از دانش کافی برای تدریس و استفاده از تجربه خود ندارند؛ می تواند دوره ای به شدت مناسب باشد.
اگر شما علاقه مند به تدریس در بهترین دانشکده های زبان انگلیسی در اصفهان هستید یا علاقه مند به تدریس در بهترین موسسات آموزش زبان انگلیسی هستید می توانید با شرکت در این دوره، آمادگی های کامل را کسب نمایید و با داشتن مدرک تیسول از بهترین آموزشگاه های زبان و البته تلاش و جدیت خود، به رویای خود جامه عمل بپوشانید.
در دوره تیسول زبان انگلیسی شما می توانید به چگونگی طرح درس به زبان آموزان آشنا شده و به روش صحیح آموزش لغات انگلیسی و همینطور چگونگی اداره کلاس های خود و استفاده از دانش زبانی خود مسلط شوید. همچنین در این دوره ها که دوره تکمیل کننده دوره تی کی تی زبان انگلیسی است شما به صورت جزیی تر با همه مباحث تدریس از جمله چگونگی شناخت نیاز زبان آموزان خود آشنا می شوید و می توانید با کمی جسارت و خودباوری این افتخار بزرگ را در کنار دیگر موفقیت ها و افتخارهای خود قاب کنید و در مسیر درستی به نام تعلیم و تربیت از آن استفاده کاربردی کنید.
ما در آکادمی زبان بهین دانش همه ساله با برگزاری تمامی دوره های تربیت مدرس به صورت جامع و کامل در کنار شما عزیزان علاقه مند به تدریس هستیم و با خوشحالی و حال خوب تلاش های شما همکاران آینده را رصد خواهیم کرد. برای حضور در این دوره ها می توانید در بخش ثبت نام اقدام به ثبت نام نمایید و منتظر تماس مشاوران و کارشناسان ثبت نام ما در آکادمی زبان بهین دانش استاد ابراهیمی باشید. ما در کنار شما هستیم.