دوره راکت زبان انگلیسی یک دوره فشرده زبان انگلیسی است که با توجه به نیازهای زبان آموزان و با آزمون و خطاهای فراوان و همینطور درگیر کردن علم زبان شناسی با علم روانشناسی این دوره فشرده زبان انگلیسی تشکیل شده است.
این دوره یکی از دوره های ویژه ی آموزش زبان انگلیسی است که برای تمامی کسانی که می خواهند به آموزش زبان انگلیسی در ۵۰ روز مسلط شوند پیشنهاد می شود. یادگیری زبان انگلیسی در ۵۰ روزبه فاکتورهایی نیاز دارد که این فاکتور علاوه بر ثبت نام در بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی، به داشتن تعهد و جدید و استمرار در یادگیری نیاز دارد. اگر شما در بهترین موسسه زبان انگلیسی ثبت نام نمایید اما از جدیت کافی در یادگیری انگلیسی برخوردار نباشید، شما نمی توانید به هدف خود برسید. برای همین منظور قبل از ثبت نام در این دوره ها، استاد ابراهیمی با یکایک متقاضیان این دوره یک جلسه حضوری تدارک می بیند و در کنار پرسش و پاسخ هایی که انجام می شود به بررسی شما پرداخته می شود.

IELTS7 Banner 01 8

نگران نباشید در این دوره استعداد مهم نیست؛ چیزی که برای ما مهم است داشتن روحیه تلاشگری و تعهد شماست. در این دوره شما باید از یک زمان دو ساعته برای تمرین و تکرار مطالب برخوردار باشید و شرط مهم قدرت تعهد شماست.

ما در دوره فشرده زبان انگلیسی راکت در مدت دو ماه به جای دو سال شما را به حد قابل قبولی در یادگیری زبان انگلیسی رسانده و با پشتیبانی آنلاین خود در هر زمان و مکان در کنار شما عزیزان خواهیم بود.
منظور از پشتیبانی آنلاین چیست؟
ما برای زبان آموزان دوره راکت زبان انگلیسی، یک پشتیبانی ۲۴ ساعته تدارک دیده ایم که زبان آموزان بتوانند در هر زمانی که احساس نیاز کردن به ما دسترسی داشته باشند. پشتیبانی این دوره با خود احمدرضا ابراهیمی است. استاد احمدرضا ابراهیمی در پایان هر روز از زبان آموزان زبان انگلیسی دوره راکت می خواهد که یک فایل صوتی به زبان انگلیسی ارسال نمایند و به بررسی لهجه و نوع تلفظ آنها می پردازد.
تمرکز این دوره بر روی تقویت قدرت اسپیکینگ زبان انگلیسی است اما سه مهارت اصلی دیگر در یادگیری زبان انگلیسی تمام و کمال به زبان آموزان دوره راکت آموزش داده خواهد شد.
از ویژگی های برجسته این دوره کوتاه مدت زبان انگلیسی، پشتیبانی آنلاین توسط استاد احمدرضا ابراهیمی، آموزش زبان انگلیسی  در دو ماه به جای دو سال، ۳۰ جلسه کلاس عمومی ۲ ساعته، ۳۰ جلسه کلاس خصوصی ۲ ساعته و انتخاب روز و ساعت کلاس های خصوصی با زبان آموزان است.
هدف ما از این دوره فشرده در یادگیری زبان انگلیسی چیست؟
در این دوره فشرده هدف ما تقویت و آموزش همه گیر زبان انگلیسی و سایر نقاط ایران است و آرزو داریم در زمان اندکی ایران را به کشوری چند زبانه و مسلط به زبان انگلیسی زبان اول بین الملل تبدیل نماییم. این رویا دور نخواهد بود و همه ما می دانیم برای اینکه از خود لقب جهان سوم را برداریم و ایران را به جهان مدرن تبدیل کنیم اولین قدم ایجاد ارتباط با جهانی بزرگتر از جغرافیای ایران است.
اگر شما با خود دو فاکتور مهم و اصلی در آموزش زبان، یعنی تعهد و تلاش را دارید، می توانید در این دوره شرکت نموده و در مدت کوتاهی به زبان انگلیسی مسلط شوید.