آموزش زبان اسپانیولی، به صورت های فشرده، با هدف تقویت مهارت مکالمه زبان اسپانیایی و همینطور دیگر مهارت های چهارگانه زبان خارجی، در حال برگزاری است. دوره های فشرده زبان اسپانیایی برای افرادی مناسب است که زمان کافی برای یادگیری زبان اسپانیایی را نداشته اما قصد یادگیری و آموزش زبان اسپانیایی را دارند, پیشنهاد می شود.
کلاس آموزش زبان اسپانیایی 
در دو شکل معمول فشرده و ترمیک در حال برگزاری ست که زبان آموزان علاقه مند به یادگیری زبان اسپانیولی می توانند بنا به نیاز و کاربردی که این کلاس ها برای آنها دارد در دوره دلخواه ثبت نام به عمل بیاورند.
در دوره های فشرده زبان اسپانیولی و همینطور دوره ترمیک زبان اسپانیایی ما تلاش داشته ایم که با تمرکز بر روی تلفظ صحیح زبان اسپانیایی زبان آموزان و همینطور مکالمه ای روان تر این مسیر را برای آنها شیرین تر و آسان تر نماییم.

IELTS7 Banner 01 8

در دوره های یادگیری زبان اسپانیایی هدف اصلی برقراری روحیه خودباوری و اعتمادبنفس در زبان آموزان برای صحبت کردن به زبان اسپانیایی است و ما به شکل کاربردی آنها را با تلفظ صحیح لغات اسپانیایی، شکل صحیح ادای کلمات زبان اسپانیایی و برقراری مکالمه زبان اسپانیایی به شکل نیتیو آشنا می کنیم و با روش های به روز آموزش زبان به آنها کمک می کنیم تا این مسیر را به راحتی بگذرانند. البته ما همیشه این موضوع را به زبان آموزان خود گفته ایم که داشتن تعهد و جدیت در یادگیری زبان در اولویت قرار دارد و چه بسا افرادی که استعدادی در یادگیری زبان نداشته اند اما با سرسختی و جدیت و تلاش مستمر و روزانه توانسته اند به این مهم پیش از افراد با استعداد دست یابند.
اگر شما تمایل به یادگیری زبان اسپانیولی دارید و تا به حال اقدام به این کار نکرده اید باید بدانید هیچ چیز بیشتر از تیک زدن اهداف شما را خوشحال نخواهد کرد. به اهداف خود مطمئن شوید، یک چرایی مهم برای خود از یادگیری زبان اسپانیایی مشخص کنید و با برنامه ریزی صحیح و جدیت و در نهایت ثبت نام در یک آموزشگاه زبان اسپانیایی اقدام به این مهم نمایید.