دوره های اسپیکینگ زبان انگلیسی و دیگر زبان های رایج، یکی از دوره های کاربردی و دوست داشتنی در بین علاقه مندان به یادگیری زبان است. این دوره برای آموزش مکالمه زبان انگیسی و سایر زبان های خارجی به اجرا درآمده است تا علاقه مندانی که زبان دوم را فراگرفته اند اما در مکالمه ایجاد کردن ضعیف هستند یا افرادی که تنها علاقه به مکالمه زبان انگلیسی دارند و بنا به موقعیت شغلی یا مسافرت های تفریحی یا اقامت در کشورهای خارجی به یادگیری زبان نیاز پیدا کرده اند، در این دوره تخصصی یادگیری مکالمه زبان شرکت نمایند.

IELTS7 Banner 01 8

دوره های اسپکینگ جهت آموزش مکالمه زبان و نیز تقویت اسپیکینگ سایر زبان های زنده دنیا، مانند آموزش مکالمه زبان عربی، آموزش مکالمه زبان فرانسوی و یا آموزش مکالمه زبان ترکی استانبولی، به اجرا در آمده است.
زبان آموزانی که تنها تمایل به یادگیری مکالمه زبان دارند می توانند با ثبت نام در این دوره به هدف خود یعنی یادگیری تخصصی مکالمه زبان انگلیسی و دیگر زبان ها دست یابند. این دوره ها به دو صورت دوره فشرده مکالمه زبان و دوره ترمیک  مکالمه زبان در سایر آموزشگاه های معتبر زبان در حال اجراست که قابل ذکر است که بیشترین مراجعین را دوره های فشرده مکالمه زبان انگلیسی دارد.
اما چرا این دوره به این شکل علاقه مند و خواهان دارد؟
راستش همه ما می دانیم که هر کسی به رویای یادگیری زبان دوم را دارد به این معنی است که دوست دارد به خوبی و با تسلط با افراد بومی و متخصصین آموزش زبان به مکالمه بپردازد و غایت یادگیری زبان دوم از نظر ما زمانی است که بتوانیم به خوبی و با لهجه بومی به مکالمه بپردازیم اما این دوره شاید بیش از پیش برای افرادی که قصد مهاجرت دارند یا برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک یا  یک سفر تفریحی یا زیارتی به کشورهای خارجی سفر می کنند و حتی دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در کشورهای خارجی را دارند، می تواند بهترین گزینه باشد.
کسانی که برای آرزوی تدریس دارند باید در کنار این دوره، دوره های تخصصی دیگری را بگذرانند و تنها گذراند این دوره نمی تواند به آنها کمک کند. افرادی که علاقه مند به تدریس هستند باید به هر چهار مهارت اصلی زبان دوم تسلط کافی و کامل داشته باشند و در ضمن در دوره ها و آزمون های زبان ویژه تربیت مدرس  نیز شرکت نمایند.
اگر برای یادگیری مکالمه اشتیاق دارید بهتر است از همین امروز اقدام به ثبت نام نمایید و از دوره های مجازی و حضوری ما در این مسیر استفاده کامل ببرید. به تعویق انداختن رویاهایتان تنها شما را در رویای خود گیر می اندازد پس از همین امروز شروع کنید.
شما می توانید برای ثبت نام در این بخش به بخش پایانی مراجعه کرده و با ثبت مشخصات و شماره تلفن خود ثبت نام اولیه را انجام داده و منتظر تماس کارشناسان ثبت نام ما باشید. ما در آکادمی زبان بهین دانش منتظر حضور سبز شما عزیزان هستیم.