دوره ویژه شاغلین برای کارمندان و شاغلین عزیزی است که یا به علت دو شیفت بودن و یا به علت تایم نامشخص کاری و هزاران دلایل دیگر زمان کافی برای یادگیری زبان دوم را ندارند اما علاقه در یادگیری زبان دوم را دارند. تمامی زبان های بین المللی رایج و زنده دنیا برای آنها در این دوره تهیه دیده شده است تا بتوانند این عزیزان در کنار مسئولیت ها و شغلی که پذیرفته اند به یادگیری زبان انگلیسی و دیگر زبان های مورد علاقه خود بپردازند.
اگر شما روحیه بلندپروازانه ای در شغل خود دارید می توانید با کسب مدرک زبان انگلیسی و زبان های دیگر به رویای خود برسید و در زمانی نه چندان دور برای خود شغلی بهتر یا موقعیت شغلی بهتری رقم بزنید.  که برای برای شاغلین عزیزی که زمان کافی برای یادگیری زبان در دسترس ندارند تهیه دیده شده است تا این عزیزان و علاقه مندان بتوانند فارغ از نگرانی های کاری خود, در محیطی آرام و در ساعاتی که وقت اضافه دارند، به یادگیری و آموزش زبان بپردازند.

IELTS7 Banner 01 8

مزیت این دوره و تفاوت آن با دیگر دوره های یادگیری زبان این است که ساعت و روز کلاس ها با انتخاب خود شاغلین برنامه ریزی می شود و این عزیزان می توانند در ساعات پایانی روز و در آخر هفته ها با بهترین و به روزترین متدهای آموزشی زبان، به یادگیری زبان اقدام نمایند.
دوره های آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان های رایج بین المللی به صورت های مختلف در حال اجراست که این دوره یکی از دوره هایی است که بیشترین مراجعین را به خود اختصاص داده است و با هدف تقویت و آموزش مکالمه زبان انگلیسی و تقویت مهارت مکالمه دیگر زبان ها تهیه دیده شده است.
دوره ویژه شاغلین
 به دو صورت دوره فشرده یادگیری زبان ویژه شاغلین و دوره ترمیک یادگیری زبان ویژه شاغلین در آکادمی زبان بهین دانش استاد احمدرضا ابرهیمی در حال اجراست که شما می توانید با ثبت نام در این دوره و انتخاب روز و ساعت کلاس های خود همین امروز به یادگیری زبان اقدام نمایید.
در ضمن پس از ثبت نام در بخش ثبت نام زبان ویژه شاغلین و ارسال مشخصات و شماره تلفن خود، کارشناسان ثبت نام آکادمی زبان بهین دانش با شما تماس گرفته و قبل از شروع کلاس و ثبت نام پایانی به شما مشاوره های لازم را خواهند داد.
امیدواریم در کنار هم به این مهم دست یابیم و بتوانیم با چند زبانه شدن گامی بزرگ در جامعه بین الملل را برداشته و با هدفی بزرگ تر از دستیابی به یک شغل ساده آینده ای بهتر برای خود و اطرافیانمان بسازیم.