توضیحات برای عکس ثبت نشده

ثبت نام فشرده Proficiency

این دوره فشرده برای زبان آموزانی طراحی شده است که علاقه مند به تدریس هستند و می خواهند قبل از شرکت در دوره های تربیت مدرس در دوره های آماده سازی آن اقدام نمایند. دوره های آماده سازی می تواند برای شما یک دوره هدفمند و کاربردی باشد و شما را با استعداد خود در زمینه تدریس بهتر و بیشتر آَشنا نماید.
برای شرکت در این دوره آماده سازی برای تدریس زبان انگلیسی لازم است که شما یک پیش زمینه کلی درباره زبان انگلیسی داشته باشید تا بتوانید عملکرد خود را بهتر به اجرا بگذارید. دوره پروفشنسی زبان انگلیسی ( Proficiency) یک دوره فشرده آموزش تدریس زبان انگلیسی است و در آکادمی زبان بهین دانش در حال حاضر در حال اجراست و خوشبختانه تعداد بسیاری از جوانان با انگیزه در یادگیری زبان انگلیسی در این دوره شرکت کرده اند و ما شاهد پیشرفت قدم به قدم آنها در زمینه تدریس زبان انگلیسی هستیم.
شرکت در این دوره و موفقیت در این دوره، نشان دهنده این است که شما توانسته اید به حد قابل قبول و پیشرفته ای در یادگیری زبان انگلیسی برسید و دانش زبانی کافی برای تدریس و یا استفاده از این مهارت یادگیری زبان انگلیسی در زمینه شغلی را بدست بیاورید.
اهدافی که مراکز آموزش زبان انگلیسی در این دوره روش تدریس زبان انگلیسی در سطح بالا دنبال می کنند، رسیدن علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی به سطحی حرفه ای و علمی، و بالا بردن سطح کیفی در هر چهار مهارت اصلی در یادگیری زبان انگلیسی است.
ما برای داشتن اساتیدی بهتر نیازمند آگاهی سازی و آماده سازی آنها در زمینه تدریس هستیم و بهتر است قبل از هر چیزی زبان آموزان علاقه مند خود را در زمینه ای که دوست دارند قدم به قدم آماده تدریس کنیم و جایگاه آینده آنها و درجه اهمیت شغل شریف معلمی را برای آنها به بهترین شکل شرح بدهیم.
اگر شما هدفتان از یادگیری زبان انگلیسی تدریس زبان انگلیسی در موسسات و آموزشگاه های معتبر زبان انگلیسی است، بهتر است از هم اکنون شروع کنید و توانایی های خود را در همین ابتدا به چالش بکشانید.
ما در آکادمی زبان بهین دانش پذیرای شما عزیزان هستیم و امیدواریم در کنار هم بهتر بتوانیم این شغل شریف را بشناسیم و صادقانه و سرسختانه در بهتر پیش بردن آموزش زبان دوم اقدام نماییم.
شما می توانید با پر کردن بخش ثبت نام در پایین این صفحه مشخصات خود و شماره تلفن خود را وارد کرده و منتظر تماس کارشناسان بخش مشاوره و ثبت نام ما باشید. کارشناسان ما با شما تماس حاصل خواهند کرد و مشاوره لازم را به شما خواهند داد. ما را در کنار شما خواهیم بود.

جهت ثبت نام در این دوره فرم ثبت نام اولیه زیر را تکمیل نموده تا همکاران ما جهت مشاوره و تکمیل فرآیند ثبت نام با شما ارتباط برقرار کنند:توضیحات برای عکس ثبت نشده توضیحات برای عکس ثبت نشده
توضیحات برای عکس ثبت نشده
تمامی حقوق مادی و معنوی این تارنما متعلق به احمدرضا ابراهیمی می‌باشد.